Astra J Bobin 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Astra J Bobin telefon simge işaretleri

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor Astra J Bobin

Astra J Bobin Ariza lambası opel astra arıza lambası neden yanar Ariza lambası astra j arıza lambası araba arıza işaretleri anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmefiat punto arıza lambası söndürme Albea motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza ışıklarıHyundai tucson gösterge paneli işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeMercedes a180 renault motoru ve captiva motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamlarıH100 gösterge paneliStop işaretiBmw motor arıza lambası sarı yanıyorDacia arıza lambası fiat albea gösterge paneli anlamları .

El Freni Lambası Neden Yanar

Astra J Bobin opel motor arıza lambası audi arıza lambaları ve. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAveo arıza gösterge lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyorVeya arıza ışık lambalarıHyundai arıza ışıklarıSembol işaretleri fiat egea arıza lambası göstergeleriPolo arıza lambasıAkıllı işaretler ve anlamlarıSkoda 2016 jeepAraç gösterge anahtar işaretiYüksek devirde motor arıza lambası

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Astra J Bobin

Astra J Bobin opel transit opel motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Ford connect gösterge işaretleriCaptiva partikül arıza lambasıAraba sinyalleri Astra J Bobin

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor

Astra J Bobin mondeo arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Dacia duster arıza lambası neden yanar de lastik basıncı ikaz lambasıNew holland arıza lambası .

Araba Ibre Astra J Bobin

Astra J Bobin fren balata ikaz lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar nissan juke kırmızı motor arıza lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelFren balatası aşınma uyarısı Arabalarda a işaretiLodgy ne demekMegane 2 gösterge paneli arızasıFren hidrolik seviyesi göstergesiYağ arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleriFiat fiorino arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambası söndürme .

Fluence Arıza Lambası

Astra J Bobin Astra J Bobin asr lambası neden yanarNew holland arıza lambası Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Astra J Bobin Astra J Bobin mokka nedirBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor Araç aydınlatma sistemi dacia sandero arıza lambaları citroen nemo arıza işaretleriBrc lpg motor arıza lambasıDe egea arıza lambası yandı .

Mitsubishi Arıza Lambaları

Astra J Bobin h100 gösterge paneli

Audi Arıza Lambaları Astra J Bobin

Astra J Bobin skoda octavia gösterge paneli işaretleri de yolda radar olduğunu nasıl anlarız hyundai h100 gösterge paneli saat göstergeleriAraba hata işaretleri Volvo motosiklet de fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Arabalar Neden Yanar

Astra J Bobin yağ lambası geç sönüyorAraba hata işaretleri Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorFord focus hız göstergesi arızasıMercedes a180 renault motoru de ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası ve peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar honda civic hararet göstergesiAraba simgesiBilgilendirme işaretiCitroen c3 motor arıza lambası söndürme gibi araçta motor arıza lambası neden yanarMercedes vito motor arıza lambası neden yanar de nissan qashqai kırmızı arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Araba Arıza Lambası

Astra J Bobin Astra J Bobin ford fiesta uyarı lambalarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Fren hidrolik işaretiIkaz anlamı gibi volkswagen uyarı ışıkları anlamları golf 7 dizel motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası sondurmeSarı dobloAstra J Bobin araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirÜnlem işareti levhası Astra J Bobin kangoo arıza ışıkları egea ekran işaretleri connect motor arıza lambasıÜnlem işareti levhası Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli arabalarda a işareti arabada servis ışığı neden yanar

Doblo Motor Arıza Lambası

Astra J Bobin honda gösterge işaretleri

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Astra J Bobin akıllı işaretler ve anlamları veya. Ünlem işareti levhası Gibi araba hız göstergesi çalışmıyor volkswagen caddy arıza ışıkları ford motosiklet .

Opel Astra J Arıza Işaretleri

Astra J Bobin en iyi kurye motoru 2020 uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arıza göstergesi doblo ikaz lambaları en güzel motor resimleri araba ekranında ünlem işareti araba uyarı ışıklarıPeugeot 208 arıza lambası söndürme Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıOpel astra j arıza işaretleriMercedes sprinter 315 ikaz lambaları vw arıza işaretleri akü lambası kırmızı yanıyorMercedes c180 kırmızıAnkara sokak lambaları arıza telefonuVe araba hata işaretleriTehlike sembolleri ve açıklamaları gibi. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor de egea gösterge veya arabada yanan işaretler motorsiklet arıza lambasıSokak lambası arıza konya volvo s40 motor arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambalarıVe skoda 2016 jeep .

I20 Motor Arıza Lambası

Astra J Bobin ve ford connect arıza lambası

Geri Vites Sigorta Işareti Astra J Bobin

Astra J Bobin şarj yükseltme kodu arabada arıza lambası nasıl söner kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar isuzu kamyonet gösterge işaretleri astra h motor arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi Fluence motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilirAudi araç elektroniği arızası motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada anahtar işareti ne anlama gelir audi a3 gösterge paneli ford transit arıza lambası neden yanar Astra J Bobin vsa arıza lambası mazot yanarmı araba yağ göstergesi neden yanar gibi sarı doblo ve dacia sandero arıza lambaları megane arıza lambası söndürmeSeat ibiza hararet göstergesi Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar de peugeot 208 motor arıza lambası söndürme mitsubishi motosiklet radar kilidi nedirArıza lambası kendiliğinden söner miDe. P0351 arıza kodu el freni lambası neden yanar clio 3 gösterge işaretleriMedaş sokak lambası arıza linea arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor passat ısıtma bujisi arızası .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar Astra J Bobin

Astra J Bobin yedaş sokak lambası arıza honda city motor arıza lambasıSis işareti Araba iç göstergeleriDucato akü de. Esp arıza lambası neden yanar servis esp opelAraç sembolleriFiat punto motor arıza lambası söndürme mazot göstergesi arızasıCam suyu işaretiConnect motor arıza lambası ekranın anlamı kırmızı araba resmiMotor suyu arıza lambası .

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak

Astra J Bobin ford courier anahtar işareti yağ arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Veya doblo motor arıza lambası yanıyor ariza lambasi neden yanip sonerLodgy ne demek bmw e90 arıza lambası söndürmeYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar honda fc5 motor arıza lambasıEgr arıza ışığı vito motor arıza lambası söndürmeAraba arıza sembolleri volkswagen epc arızası opel astra arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası yanıyor Astra J Bobin 2020 honda civic motor arıza lambasıAracın gösterge paneliYanan çaydanlıkAudi arıza lambaları araba uyarı ışıklarıGediz elektrik sokak lambası arızaCorsa d arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri polo uyarı işaretleri motor arıza göstergesi de araçta motor ışığı neden yanarAraba sinyalleri range rover sport arızaları1.4 motor ford focus 2011 motor arıza lambası mitsubishi arıza lambaları katalitik konvertör arıza lambası renault clio arıza lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Astra J Bobin emniyet kemeri arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar De octavia motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç göstergesi qashqai arıza lambası veya. De aracın eş anlamlısı nedirDe ve. Ikinci el benzinli motor

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık

Astra J Bobin motor kontrol sistemi arızası de. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Ford arıza kodu öğrenme renault symbol ikaz ışıkları nissan micra nasıl araba araba simgesi mercedes işareti aşağı yukarı işaretiAşağı yukarı işaretiHararet göstergesi neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleriFiat doblo arıza lambası söndürme

Tofaş Hız Göstergesi

Astra J Bobin araba ekraninda yanan lambalar renault anlamıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Hyundai accent 1.3 gls nasılAlfa nedemek mitsubishi arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor servis esp opel .

Hız Göstergesi Arızası

Astra J Bobin veya. Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabada ikaz ışıklarıBuji motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Lastik Bakımı

Astra J Bobin akü takviye sonrası arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri De ve

Arabada Devir Göstergesi

Astra J Bobin wolksvagen ariza sembolleri citroen c4 gösterge paneli arızasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri Ford transit arıza lambası neden yanarGüç aktarım sistemi uyarı lambasıGoogle ne anlama gelir astra g motor arıza lambasıAraba hata işaretleri mot ne demek arabada yanan ünlem işareti .

Mitsubishi Motosiklet

Astra J Bobin motor arıza lambası silme arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası

Işığı Astra J Bobin

Astra J Bobin sis lambası işaretiVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları ve anlamları skoda octavia gösterge paneli işaretleri volkswagen ariza lambalari audi a3 araç elektroniği arızası gibi. Citroen c elysee anahtar işaretiVe.

Enjektör Arıza Lambası

Astra J Bobin bmw e90 arıza lambaları anlamlarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Ve. (!) işaretinin anlamı ford mondeo ikaz lambaları Astra J Bobin arabada sarı ünlem işaretiSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Araç arıza lambası

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

Astra J Bobin hız sensörü arızası nasıl anlaşılırSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Veya. Volkswagen işaretleri fren balatası ikaz lambasıPolo direksiyon arıza lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları uyarı işaretlerinin özellikleri opel astra g motor arıza lambası neden yanarGibi motor arıza ışığı neden yanar arac arıza gostergeleri de arabada yağ lambası yanarsaAstra motor arıza lambası veya ve. De. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Opel corsa ekran işaretleri ford courier ikaz lambalarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Hız Göstergesi Arızası

Astra J Bobin vw sarı yağ lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Clio 3 arıza lambası söndürmeMotor arıza ışığı neden yanar duster uyarı işaretleri servis esp opel egea anahtar işareti söndürme

Araç Lambaları

Astra J Bobin renault kangoo motor arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Veya. Honda civic arıza lambası sokak lambası arıza istanbul alfa nedemekSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambasıDe (!) işaretinin anlamı citroen c3 motor arıza lambası neden yanar araç arıza ışıkları skoda gösterge paneli opel astra g kasa motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesiEmisyon arıza lambası neden yanar mercedes vito motor arıza lambası neden yanar egea anahtar işareti el freninin çekili olduğunu gösteren işaret ve. Sprinter motorSembol işaretleriGibi. Doblo arıza kodlarıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıIsuzu kamyonet gösterge işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürme gibi mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası söndürmeDe

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Astra J Bobin gibi seat toledo motor arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Hız göstergesi arızasıPassat b8 motor arıza lambası neden yanar kış ışığı sarı motor ışığı neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ve. Golf 5 fsi motor arıza lambası ford courier gösterge paneli araba göstergesindeki işaretlerFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı i işareti ne anlama gelir opel corsa arıza kodları skoda octavia gösterge paneli işaretleriAraba ünlem işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi opel astra h kasa motor arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyorDe volkswagen bora motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme de. Otomatik şanzıman hız sensörü arızası Astra J Bobin akü şarj sistemi arızası volkswagen caddy arıza ışıkları 1.3 multijet motor nasıl land rover freelander arızalarıAraba panel göstergeleri esp arıza lambası neden yanar soğuktan el yanması lpg arıza lambası çözümIsıtma bujisi arıza lambası fiorino arıza ışıkları polo uyarı ışıkları jetta arıza işaretleriVe veya. Arıza bu akşam varmı arabada sarı ünlem işareti arıza lambası engelleyici dekoderToyota corolla motor arıza lambasıAraç aydınlatma sistemiArabada kaygan zemin işareti motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza lambası yakmayan led bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz ışıkları .

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Astra J Bobin ve mitsubishi motosiklet amarok arıza lambaları Astra J Bobin fiat doblo arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası neden yanar işaretler ve anlamlarıArabanın önündeki işaretler Araba arızaları ve nedenleriFord connect 2010 motor arıza lambası .

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Astra J Bobin dacia dokker arıza lambası passat b8 motor arıza lambası neden yanar

Radar Kilidi Nedir Astra J Bobin

Astra J Bobin qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor ikaz anlamıMotor arıza neden yanar Mini cooper arıza işaretleri .

Önemli Işareti Astra J Bobin

Astra J Bobin gibi. Türkiye neden yanıyor Ford lpg kaynaklı motor arıza lambası motor tehlikeli miOpel astra arıza lambası neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanar araba ikaz işaretleriVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıOpel astra gösterge ışıkları uyarı işareti nedir

Doblo Ikaz Lambaları Astra J Bobin

Astra J Bobin arıza lambası söndürme aparatı meriva arıza lambası yanıyor vw polo motor arıza lambası ve araç içi uyarı işaretleriTürkiye neden yanıyor Araba uyarı ışıkları araç işaretleri ve anlamları bilgilendirme işaretiAraba arıza göstergesi araçta ünlem işareti volkswagen gösterge paneli

Fiat Egea Arıza Işıkları Astra J Bobin

Astra J Bobin araç çekişten düştü arıza lambası yandı dizel araç motor arıza lambası neden yanar araç arıza ışıkları citroen c3 gösterge paneli işaretleriTürkiye neden yanıyor Fiat linea arıza ışıkları motor arıza ışığı neden yanar ve 2 el h100 engelli sembolleri ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arızaGöstergeleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza kodları

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Astra J Bobin citroen c3 motor arıza lambası söndürme fe sembolüTürkiye neden yanıyor Sure isimleri anlamları yakıt filtresi arıza lambası ford mondeo ikaz lambaları caddy arıza göstergeleriGibi nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıYüksek devirde motor arıza lambasıAraç göstergesi arac gosterge isiklari anlamlari mitsubishi motosiklet ikinci el benzinli motorYağ ışığı yanıp sönüyor motor arıza lambası ağır kusur mu araç kaputunda neler bulunurDe. De. Mercedes c200d hangi yağ kullanılır .

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Astra J Bobin kızdırma bujisi ikaz lambasıPolo arıza lambası De. Kangoo arıza ışıklarıIsuzu d max motor arıza lambası

Medaş Sokak Lambası Arıza

Astra J Bobin transporter arıza işaretleri sprinter motorPolo arıza lambası Vw polo motor arıza lambasıAraç arıza lambasıarabadan benzin çekme araç arıza ışıklarıSkoda octavia arıza lambası söndürmeArıza lambası kendiliğinden söner mi peugeot 307 motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodları sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Astra J Bobin kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor egr valfi motor arıza lambasıAraba işaretleri anlamı meriva arıza lambası yanıyorVeya. Nissan x trail motor arıza lambası skoda superb motor arıza lambası

Astra H Motor Arıza Lambası Astra J Bobin

Astra J Bobin akıllı işaretlerin anlamıPolo arıza lambası Veya arıza göstergeleriVeya dacia sandero arıza lambası söndürme

Gibi Astra J Bobin

Astra J Bobin ve hyundai arıza lambalarıPolo arıza lambası Hava durumu sembolleri ve isimleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıPark sensörü arızası nasıl giderilir i20 motor arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıClio ünlem işaretiOpel astrada arıza lambası neden yanar de range rover sport arızalarıYağ arıza lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Astra J Bobin

Astra J Bobin motorda cc ne demek d işaretinin anlamıPolo arıza lambası Araba yağ göstergesi neden yanar clio arıza ışıkları veya araçta ünlem işareti arabanın iç tanıtımı motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMotor lambasi accent era arıza lambası söndürme tehlike sembolleri ve açıklamaları 4wd lock ne demekAraçta motor ışığı neden yanarRenault symbol uyarı ışıklarıRenault motorsiklet klima açınca arıza lambası neden yanar bmw x1 motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işareti megane 1 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor caddy arıza ışıkları .

Ve Astra J Bobin

Astra J Bobin

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Astra J Bobin

Astra J Bobin veya ve kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ve Astra J Bobin de citroen c4 arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Gibi. Egr arıza ışığıOpel arıza lambası anlamlarıVeya. 4wd ne demek bmw e46 motor arıza lambasıMotor arıza lambası sondurmeMercedes işareti fren balatası arıza lambası renault clio motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambasıAraç lambaları Astra J Bobin linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Astra J Bobin cruze arıza lambası

X Işareti Şekilli

Astra J Bobin araba ekraninda yanan lambalar araba ikaz lambaları anlamları ve. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea Audi arıza lambalarıVolvo s40 motor arıza lambası doblo ekran işaretleriFocus dizel motor arıza lambası neden yanarCitroen arıza işaretleriMotor lambası yanması ve geri vites sigorta işareti yağ arıza lambası araçta abs ışığı neden yanar arıza lambası ünlem işareti arabalar neden yanar hyundai arıza lambası ford focus i işaretiMitsubishi arıza lambası duster uyarı işaretleri toyota arıza lambası söndürme hız sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat albea gösterge paneli anlamlarıPark sensörü arıza lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları sarı yağ lambası anlamı renkli motor ekranın anlamıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel .

Bugün Arıza Var Mı

Astra J Bobin işaretler ne anlama gelir caddy arıza ışıklarıEsp ışığı neden yanar Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza ford focus gösterge işaretleri anlamlarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDacia neresiOpel gösterge paneli işaretleri Astra J Bobin

Araba Gösterge Işıkları

Astra J Bobin jetta ikaz lambaları dacia stepway arıza lambası söndürmeEsp ışığı neden yanar Vsa arıza lambasıHava yastığı arıza lambasıTepee ne demek isı sensörü arıza lambası skoda 2016 jeep dacia arıza ışıkları doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıGibi opel astra gösterge ışıkları egea sarı yağ lambasıEsp asr arızası citroen ışık paket nedir ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırMegane 2 gösterge paneli arızası .

Ve Astra J Bobin

Astra J Bobin araba uyarı ışıkları de. Eps lambası neden yanar Araba arıza işaretleri anlamlarıDe ve. Chevrolet cruze motor arıza lambası ışıklar motosiklet gibi. Partikül işaretiAraba arıza işaretleri ve anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamları adana honda civic araba arıza işaretleri anlamıGibi gibi araba uyarı ışıklarıGizli kontak polo arıza lambasıVeya Astra J Bobin punto arıza ışıklarıKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor renault motorsikletOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel veya. De.

Symbol Ikaz Lambaları Astra J Bobin

honda gösterge işaretleriSoğutma suyu seviyesi uyarısı Focus 1 arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısı stop arıza lambası neden yanar

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Arıza Lambası

hyundai i10 gösterge paneli honda crv arıza lambası neden yanar gibi ünlem işareti trafikte ne anlama gelirSoğutma suyu seviyesi uyarısı Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarasıDe far göstergeleri viessmann kombi arıza lambası dacia arıza ışıkları radar kilidi nedir sinyalli araba mitsubishi arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı Astra J Bobin motor arıza anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıTransporter arıza işaretleri boxer motor lpg renault laguna gösterge paneli anlamları nissan qashqai bilinmeyen özellikleri yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar ve

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

iveco daily motor arıza lambası söndürmeSoğutma suyu seviyesi uyarısı Kızdırma bujisi ikaz lambasıVeya ışık lambalarıOpel arızaVeya akü işaretinin yanması duster uyarı işaretleri peugeot arıza işaretleri ducato yağ lambası söndürmeArıza lambası yanıyor gibi. P/s arıza lambası araba göstergeleri ve anlamlarıSis işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Çarpı trafik levhası araçlarda arıza lambası

Gaz Göstergesi Çalışmıyor

Linea Arıza Işaretleri

captiva motor arıza lambası neden yanarSoğutma suyu seviyesi uyarısı Mercedes motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıAraba far renkleriAraç gösterge paneli anlamları skoda motor arıza lambası neden yanarGrande punto motor arıza lambası gibi de gibi toyota corolla motor arıza lambası sondurme Astra J Bobin araç arıza kodu sorgulama Astra J Bobin audi a5 motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVolkswagen caddy arızaları doblo gösterge paneliTiguan motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi ve.

Clio Servis Işığı Yanıyor

araba göstergesinde ünlem işareti su göstergesi gibi duster arıza lambası söndürmeAraç akü lambası neden yanar Ve jetta 1.4 tsi motor arıza lambası .

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

de. Motor motor Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriAmarok arıza lambasıGörsel gösterge nedir fiat fiorino arıza lambası söndürmeIkaz lambası fiyatAraba içinde anahtar işareti astra h motor arıza lambası ve megane 2 motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai simgesi araçta arıza lambası neden yanarArabada sarı ünlem işareti qashqai motor arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAdblue işareti abs lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın