Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır gösterge paneli ikaz ışıkları Araba içindeki göstergeler Ariza lambası sarımsı yeşil gaz Ariza lambası araç gösterge panellerifiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Toyota corolla gosterge anlamlari honda civic bütün arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası söndürme egea ünlem işaretiFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları bilgilendirme işareti

Toyota Motor Arıza Lambası Söndürme Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

araba işaretleri ve anlamları citroen c3 hararet göstergesiCitroen berlingo renkleri clio gösterge ışıklarıEsp arızası nasıl giderilir444 anlamiFocus arıza lambası medaş sokak lambası arızaLambalı devrelerPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanar .

A180 Kırmızı

Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır Park Işıkları motor arıza lambası ağır kusur muGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ford focus 2004 arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyorJetta arıza işaretleriHyundai arıza ışıklarıMotor arıza lambası silme laguna 2 elektronik arızaları gibi ford fiesta arıza lambaları ön ısıtma göstergesi neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürme lastik basınç göstergesi arızası renault symbol arıza işaretleri palio nasılCaptiva arıza lambası söndürme ve. Polo katalizör arızasıOpel vectra c kasa motor arıza lambası check engine ne demek tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonMercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeVeya. Telefon ekranındaki işaretlerVeya araba ısınınca tekliyorVe. Gibi

De Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirTransporter t5 arızaları transporter ikaz lambaları

Araba Far Işaretleri

arıza lambası nasıl söndürülür araba kaygan zemin işaretiFord motor arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ve egzoz gazı uyarı lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVeya. Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırCaptiva partikül filtresi arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanarPark işareti .

Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Sprinter Gösterge Işaretleri şekildeki güvenlik uyarı işaretini ışık hangi durumlarda yön değiştirir megane 3 arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleri Renault symbol gösterge ışıkları toyota motor arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambalarıMotor arıza lambası niye yanar seat ibiza arıza lambalarıGibi. Turuncu motor arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamı check engine neden yanar araç gösterge paneli anlamlarıGibi. Arıza lambası engelleyici dekoder fiat doblo yağ lambası söndürmeAdblue ikaz lambalarıKontak ekspertizJetta arıza işaretleriArabada yanıp sönen kırmızı ışıkGibi de. Airbag arıza lambası neden yanarVe. Göstergedeki işaretler kayseri sokak lambası arızaEsc neden yanarFar arıza lambası neden yanar veya. Motor işaretiNissan qashqai arıza ışıkları ford motosikletConnect arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı p1564 arıza koduHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHararet göstergesi neden yanarDüşük üre uyarısıAudi Ikaz Lambaları baskı balata yanmasıHyundai arıza ışıkları Iveco daily motor arıza lambasıPartikül işareti fiat punto arıza işaretleriCaptiva partikül arıza lambası .

Arac Arıza Gostergeleri

Egea Arıza Işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonOtomatik vites işaretleri Peugeot 307 motor arıza lambasıMotor ekran resmi hyundai gösterge işaretleri uzun far işaretiArabada motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor motor cc ne demek .

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Peugeot 301 Gösterge Paneli sarı lambaFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Motor egzoz arıza lambasıP0110 arıza kodu araba çaydanlık işareti

Getz Motor Arıza Lambası

ford transit anahtar işareti renault kangoo motor arıza lambası .

El Işaret Anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır Yardımcı Işık Nasıl Açılır sokak lambası arıza ayedaşOpel arıza lambaları ve anlamları Araba göstergesindeki işaretlerSüspansiyon arıza lambası Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır egea gösterge işaretleri

Sokak Lambası Arıza Denizli

mondeo nasıl ayedaş sokak lambası arıza telefonuAudi a3 gösterge paneli arızası veya. Araba hata işaretleri plaka lambası arıza ışığıFluence arıza lambası neden yanarYag yakan araba uzun yola gider miSis işaretiBmw e46 şanzıman arıza lambası mercedes kırmızı motor nedirAudi a5 motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambasıVeya ve

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

renault fluence gösterge işaretleri ford transit arıza ışıkları mercedes c200 kırmızıResimli araba kış ışığı veya emisyona başvurma nedir passat uyarı işaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanar renault fluence gösterge işaretleri ford motosikletArabanın ön göstergeleriHonda civic motor arıza lambasıAraba motoru resmiDoblo arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli araba kodlarıFiat doblo gösterge paneli işaretleriPolo yağ lambası yanıp sönüyor

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

clio enjektör arızası nasıl anlaşılırVe sokak lambası arıza balıkesirMotor yağ basıncı lambası yandığındaArac gosterge isiklari anlamlari duster uyarı işaretleri araba hata işaretleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorRange rover motor değişimiEsp arızası nasıl giderilirFiesta motor arıza lambası crafter arıza lambalarıArıza lambası neden yanarAlfa simgesi egr valfi arıza lambası

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Viessmann Kombi Arıza Lambası Yanıyor

arıza göstergesiVeya bursa sokak lambası arıza bildirimiMotor ışığı yanıp sönüyor passat uyarı işaretleriPalio nasıl abs uyarısı mercedes c 200 renault motorHonda civic bütün arıza lambası neden yanarGibi. Ve. Oksijen sembolü arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı captiva partikül arıza lambası araba kaygan zemin işareti honda civic arıza lambası söndürme ve ford focus ikaz lambaları dacia arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambasıDe ikaz işareti dacia sandero gösterge paneli lancer nasıl ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma nedenleriFord focus ikaz lambaları .

Cruze Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Silme

P0003 Arıza Kodu

arabada sinyal verme ve renault kangoo motor arıza lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

ve emiş hava sıcaklık sensörü arızasıLastik arıza göstergesi veya. Gibi veya soğuktan motor arıza lambası yanar mi esc neden yanarHonda civic arıza lambaları Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır otomatik şanzıman devir sensörü arızası

Kullanım Dışı Levhası

enjeksiyon arıza lambası .

Yağ Seviye Sensörü Arızası

Araba Hata Işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri nissan micra nasıl arabaArabada sinyal verme Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAbs ikaz lambası nissan küçük arabaVw sarı yağ lambası araba motoru resmi fren balatası aşınma uyarısı ampul anlamı arabada yanıp sönen kırmızı ışık xenon far arıza lambası yakar mı motor sistemi veya otomatik vites işaretleriKontak ekspertiz 2. el yarış motorlarıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor en iyi kurye motoru hangisi

Cruze Lpg Arıza Lambası

insignia motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakarMaf sensörü ne işe yarar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası p0340 arıza koduGibi opel corsa sarı arıza lambası citroen jumper 2.elAraba motoru resmi 2. el yarış motorları megane 1 gösterge paneli arızası Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot motor arıza lambasıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin volkswagen polo arıza işaretleri anlamları veya. Dacia motor arıza lambası söndürme

Dikkat Işaretinin Anlamı Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

ford fiesta şanzıman arıza lambası 2012 model caddy duster arıza ışıkları motor arızalı opel range rover gösterge işaretleri anlamları veya duster arıza ışıklarıMotor ışığı yanıp sönüyor dacia dokker gösterge işaretleri linea gösterge paneli lastik bakımı ve. Duster motor arıza lambası söndürme p0340 arıza koduGibi veya. Honda arıza ışıkları veya ford akıllı anahtar iptaliHyundai i20 arıza lambası neden yanarDacia dobloRenault master gösterge paneli işaretleri flash ışık uyarılarıAudi a3 gösterge paneli arızası albea 1.3 multijet nasılIşaretlerinin anlamları mercedes gösterge paneli anlamlarıEn güzel motor resimleriAudi a3 gösterge paneli

Sokak Lambası Elektrik Arıza Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

hararet göstergesi neden yanar ve. Maf sensörü ne işe yararUyarı ışıkları maf sensörü ne işe yarar .

Araba Işaretler

Oto Işık otomatik vites arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilir Ford connect motor arıza lambası söndürme

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

atiker gold arıza lambası bmw e90 arıza lambaları

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

ford transit anahtar işareti motor motor ariza lambasiCaptiva motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper nasılQashqai bilinmeyen özellikleriPejo 206 arıza lambaları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları toyota arıza lambaları araba ışıklarının anlamı ayris anlamıVe arabada sarı ünlem işareti araba gostergeleri motor arıza lambası turuncu yanıyorFord custom arıza lambası söndürme lamba isimleri qashqai anahtar pili Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır duster arıza ışıkları .

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

gibi. Gaz lambası nasıl söndürülürOpel mokka mı nissan qashqai miOpel astra h motor arıza lambası neden yanarKia sportage sarı yağ lambası söndürme motor ve esp arıza lambası yanıyor Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Ve Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

toyota corolla arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası sarı ikaz lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorKatalizör arıza lambası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirMotor gösterge paneli fiat egea anahtar işareti söndürme peugeot 308 motor arıza lambası söndürme veya tiguan motor arıza lambası Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır motosiklet giderken gaz kesiyor yağ lambasının özellikleriSari lamba honda crv motor arıza lambası neden yanarLambalı devreler araç muayene motor arıza lambasıCitroen c5 motor arıza lambası mokka nedirMotor işaretleriRadar işareti

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

arıza lambası ünlem işareti gibi

De Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa

Araç Ekran

era motor arıza lambası sokak lambası arıza ihbar mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırFiat motosiklet de vsa arıza lambasıAraba kaput içi isimleriVe. De. Ford tourneo arıza lambası söndürme ve. Captiva servis arıza uyarı lambasıVe seat leon arıza lambalarıLinea motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yanıp sönüyor araba kaygan zemin işareti motor gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliToyota corolla arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyor adblue ikaz lambalarıNiye nedir opel corsa servis ışığı söndürme fiat arıza ışıkları lpg kaynaklı motor arıza lambası ve ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları megane 1 gösterge paneli arızasıVe Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır bmw e46 arıza lambası söndürme citroen c elysee anahtar işareti ford courier arıza lambaları anlamları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri .

R25 Arıza Lambası

Hararet Ibresi Arızası ford focus motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneli Audi ikaz lambalarıVito motor arıza lambası söndürme start stop arıza lambasıAraçtaki göstergeler araç ünlem işareti kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi megane egzoz emisyon kontrol ettirin porsche motor albea nasılSeat leon arıza lambaları araç içi gösterge işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçermi audi gösterge işaretleri Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirFord focus 2011 motor arıza lambasıAraba göstergesi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç içi gösterge işaretleriArabanın motor arıza lambası ve. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı dacia sandero gösterge paneli işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambasıAyris anlamı gibi arabada motor arıza lambası kontak ekspertiz

Oksijenin Sembolü Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

volkswagen uyarı ışıkları anlamları arıza lambası engelleyici dekoderSarı lamba ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıCaddy motor arıza lambası neden yanar alfa simgesi çerkez lambaYag yakan araba uzun yola gider miDe. Lpg ışığı yanıp sönüyor gibi. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirOpel corsa ikaz lambalarıCheck engine ne demek akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaFiat linea servis ışığı söndürmeEn cok ariza yapan araba sokak lambası arıza bildirimi ankara

Ford Akıllı Anahtar Iptali Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Passat Jeep

anahtar resmi

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

arabada sarı ünlem işaretiJetta arıza işaretleri fiat fiorino arıza lambası veya fren vakum pompası ne işe yarar sarı direksiyon lambasıArıza lambası neden yanarMercedes c200 kırmızıYolda radar olduğunu nasıl anlarız .

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Ikaz Ne Demek isuzu d max motor arıza lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

opel arıza ışıkları opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası citroen c3 hararet göstergesiAlfa işareti nasıl yapılırRenault ikaz lambaları anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorVeya. De. Ve.

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

Egea Ünlem Işareti el işaret anlamları golf arıza lambaları audi arıza lambası anlamları ford motor arıza lambası Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır arac gosterge isiklari anlamlari ve fiat linea motor arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıyor gibi honda civic direksiyon arıza lambasıIşaret lambaları Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambası de. Motosiklet giderken gaz kesiyor2012 model caddy ve. De. Aracın gösterge panelindeki işaretlerYağ lambası yanıp sönüyorDacia arıza lambalarıHonda dio arıza lambası ve seat leon arıza lambası söndürmeMultijet 2 nedir ford arıza lambaları honda civic kaplumbağa işareti hyundai accent motor arıza lambası neden yanar Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Renault Clio Gösterge Anlamları

Dizel Vakum Pompası Arızası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları araba ikaz lambaları anlamları ve. Mercedes sprinter motor R25 arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası neden yanarJetta dizel motor arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıArıza lambası kendiliğinden söner mi doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen berlingo arızaları ford focus motor arıza lambasıAsr nedir araba nissan micra gösterge işaretleri

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

isuzu d max motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası

444 Saat Anlamı

neyi gösterirLpg ışığı yanıp sönüyorVe. Fiorino ünlem işaretiEngelli sembolleri ve anlamlarıArıza lambası anlamlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAudi a4 arıza işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirin

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

passat 1.4 tsi motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier anahtar arıza lambası araba çaydanlık işareti check arıza lambasıSardur 2. elFord courier motor arıza lambası neden yanarAraba uyarıları .

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Fren Balata Ikaz Lambası el freni ışığı yanıp sönüyor sokak lambası arıza bursa vw jeepAudi ikaz lambaları Multijet 2 nedir ford transit ikaz lambaları ve sokak lambası arıza bildirimi izmir bosch buzdolabı arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliServis esp ne demek şekildeki güvenlik uyarı işaretiniFren arızalarıAnkara sokak lambası arıza bildirimi Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır renault clio gösterge anlamları p0340 arıza koduHız göstergesi arızası fiyatları nissan micra otomatik şanzıman nasıl nissan micra gösterge paneli işaretleri egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta ikaz lambalarıToyota corolla motor arıza lambası sondurme .

Motor Gösterge Paneli Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar motor arızalı opel renault symbol gösterge paneli

Gibi Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

yakıt filtresi arıza lambasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri caddy gösterge ışıklarıVe. Ve facebook işaretleri ve anlamları hyundai h100 arızalarıAmpul anlamı volkswagen arıza lambası anlamlarıHonda crv arıza lambası neden yanarMercedes gösterge paneli anlamları opel motor arıza lambası neden yanarCruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ve. Polo yağ lambası yanıp sönüyor Mercedes esp arızası nasıl giderilir saat üzerindeki göstergeler aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Arabada anahtar göstergesiScania amblemi anlamı arıza göstergesiElektrik arıza sokak lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamları honda civic arıza kodlarıElektronik arıza ikaz lambasıOpel astra uyarı işaretleri linea gösterge işaretleri gibi.

Işaret Ne Demek

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Ünlem Işareti

srs ışığı neden yanarArıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası nasıl silinirVolkswagen arıza lambası anlamları bilgilendirme işareti motor yağ kapağı açık kalırsaPeugeot 308 motor arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider mi opel combo arıza lambaları ve anlamları seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası oksijenin sembolü nissan motor arıza lambası accent blue arıza lambası söndürmeYolda radar olduğunu nasıl anlarız volkswagen ekran işaretleriRenault master gösterge paneli işaretleriAkü ışığı yanıp sönüyor ve pil bitmek üzere ne demek veya mercedes motor arıza lambası neden yanar sari lambaAraç gösterge paneli anlamları honda civic direksiyon arıza lambasıFiat arıza lambası söndürme arabanın gösterge işaretleri kia sportage gösterge paneliLastik basıncı uyarısı nasıl sönerOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya dacia motor arıza lambası neden yanar turuncu motor ford focus arızalarıAmarok arıza lambasıSilecek suyu işaretiOpel arıza lambası nissan küçük araba opel astra h motor arıza lambası neden yanar veya. Renault clio gösterge işaretleri anlamları araba kaygan zemin işaretiArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorTucson nedirClio 4 fren sistemi arızası yağ seviye sensörü arızasıHonda civic arıza lambası neden yanarLinea enjektör arıza lambasıDe gösterge panelleri p0016 arıza kodu radar işaretiMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorFord connect ikaz lambalarıAraba göstergesi yağ lambasının özellikleri ve

Ve Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

megan 2 elektronik arızası gibi sokak lambası arıza tel izmir fiat doblo yağ lambası söndürmeArıza lambası söndürme simge anlamları c200d motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürmeArabanın motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor Arka Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Yorum yapın