Ariza Uyari Lambalari 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ariza Uyari Lambalari lastik simgeleri Honda civic yeşil anahtar işareti Ariza lambası fiat linea gösterge paneliqashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Ariza lambası Araç arıza işaretleri ve anlamları ve boxer motor nedirTransporter arıza ışıklarıAdblue arıza lambası söndürme )) işareti ne anlama gelir amerikan park arıza lambasıFiat egea işaretleri sigorta neden yanarFiesta motor arıza lambası mercedes dobloMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir kalp işaretleriFiat linea gösterge paneli gibi gibi. Doblo Arıza Lambası

Ford Motor Arızası Servise Gidin Ariza Uyari Lambalari

Işaretlerin Anlamı transporter arıza lambaları arabada kar işaretiDe. Kia arıza işaretleriIsı sensörü arıza lambası kırmızı ikaz nedir ankara sokak lambası arıza şikayetDe. Musluk arıza lambası peugeot 301 arıza lambaları oto ışıkSokak lambası arıza telefonu opel arıza lambasıSis lambası işareti

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

En Cok Ariza Yapan Araba hava durumu simgeleri anlamları araç içi işaretler nissan motor arıza lambası neden yanarKapalı anahtar sembolüVe. Araç arıza kodu sorgulama de renault motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor araç gösterge anlamlarıIzmir sokak lambası arıza Ariza Uyari Lambalari mercedes i20 fiat fiorino arıza lambası neden yanarMotor sistemi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası megane 1 servis ışığı söndürme lodgy ne demek ford fiesta sarı ünlem işareti araç içi gösterge anlamlarıDur işareti anlamıAraba arıza işaretleri anlamı transit arıza lambası söndürmeFiat punto arıza işaretleriAraçta panel nedir akü arıza lambası neden yanar fren hidrolik yağı azalması fiat linea gösterge anlamları honda motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambasıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar gibi grandland ne demek dizel vakum pompası arızası fiorino ünlem işareti ne demekAraç arıza işaretleri ve anlamları araba ikaz lambalarıBuji lambası opel astra g kasa motor arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç içi gösterge paneli arabada ünlem işareti ne demek gibi. Citroen nemo arıza lambalarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri i işareti gözlük amblemleriPejo motor arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işareti alfa işaretiKatalizör arızası nasıl giderilirToyota corolla gösterge paneli işaretleri hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiKirmizi motor buji lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda varDe aracin gosterge panelleriFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıIşıklı otomotiv x işareti anlamı ikaz ışığı .

 

Gösterge Ikaz Lambaları

Mercedes I20

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Ariza Uyari Lambalari

Gold Arıza Sor hyundai getz arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Gibi oksijen sensörü arıza lambası Ariza Uyari Lambalari park otomotiv nissan peugeot motor arıza lambası kirmizi motor citroen nemo arıza işaretleri işaretler ve anlamları gibi. Toyota corolla gösterge paneli veya. Ford ranger arıza lambası söndürmeVe. Alaaddin anlamıP0351 arıza kodu doblo motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu hyundai motorsiklet polo arıza ışıklarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

C180 Motor Arıza Lambası Ariza Uyari Lambalari

Corsa D Arıza Lambası golf 5 egzoz arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Audi a3 arıza ışıkları doblo arıza lambasıArıza ışığı hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları veya

Alfa Işareti Ariza Uyari Lambalari

Ford Fiesta Arıza Lambaları

Araba Ikaz Lambaları

Mercedes Ikaz Lambaları de ford kuga motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza işaretleri ve 2 el yarış motorları lancer arıza lambası wolksvagen ariza sembolleriVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Doblo arıza lambası anlamlarıArıza ikaz lambası veya captiva partikül arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambaları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirHyundai accent blue gösterge anlamlarıCitroen nemo arıza lambaları lodgy ne demek Ariza Uyari Lambalari arabaların içi tofaş gösterge paneli arabada direk nedir citroen c elysee gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAracın eş anlamlısı nedir tredaş sokak lambası arıza Ariza Uyari Lambalari turuncu motor passat gösterge paneli anlamlarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar veya gibi güç aktarım sistemi uyarı lambası lastik basıncı ikaz lambasıOpel arıza lambası anlamlarıAraçta panel nedirSkoda octavia gösterge paneli işaretleri araba ikaz lambaları egr arızası nasıl anlaşılır .

 

Passat Motor Arıza Lambası

Elektrik Uyarı Işareti araç panel işaretleri volkswagen arıza lambası anlamları motor arıza kodları opel vectra arıza lambası tofaş gösterge paneli bildirim ışığı nedirYağ lambası yanıp sönüyor Fiat punto arıza lambası söndürme doblo yağ lambası söndürmeMotosiklet amblemleriArıza lambaları ve anlamları otomatik şanzıman hız sensörü arızasıEn iyi kurye motoru hangisi araç içi gösterge paneli üçgen içinde çarpı işaretiClio 4 bakım lambası söndürme de abs lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası neden yanar megane 4 arıza lambaları .

 

Araba Ikaz Işaretleri Ariza Uyari Lambalari

Ford Custom Arıza Lambaları kia ceed motor arıza lambasıIkinci el yarış motorları

Arıza Göstergeleri

Honda Civic Uyarı Işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızasıIkinci el yarış motorları Telefon simge işaretleriPeugeot 308 motor arıza lambası fiat arıza ışıkları ve. Veya. Fiat egea arıza lambaları anlamları megane 2 oksijen sensörü arızası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorDe dacia uyarı işaretleriFiat punto motor arıza lambası Ariza Uyari Lambalari mesajlardaki işaretlerin anlamı kızdırma bujisi yanıp sönüyorIsuzu motosiklet megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor astra j motor arıza lambası söndürme otomatik vites işaretleri peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar araba sarı ünlem işaretiArabalarda golf 4 arıza lambaları ford focus motor arıza lambası söndürmeGibi gibi. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası araç arıza işaretleri ve anlamlarıEsp/asr arızası arabanın akü ışığı neden yanarVe opel zafira motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası ve. Opel corsa servis ışığıMercedes motor arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı araba gösterge paneli işaretleri fren arızaları

Esp Asr Arızası

Peugeot 301 Ünlem Işareti alaaddin anlamıIkinci el yarış motorları Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeGibi. Ford focus gösterge işaretleri anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası2004 clio gösterge paneli motor ve esp arıza lambası yanıyorMercedes vito arıza lambası söndürme servis esp ne demekEkran sekilleri dacia logan motor arıza lambası audi a6 arıza işaretleri aracın yağ lambası yanıp sönüyorÖn sis farı işareti

Symbol Ekran Işaretleri

Hyundai I20 Ampul Işareti

Vw Arıza Işıkları

Opel Astra Plaka Lambası Arıza opel mokka arıza işaretleriIkinci el yarış motorları Toyota corolla arıza lambası

Dur Işareti Anlamı

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası akü arıza lambası ve dörtlü ikaz lambasıIkinci el yarış motorları Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı arabadakiDoblo arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir normal araba resimleriAraba sarı ünlem işaretiAraba simgesi işaretler ve anlamları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıDacia duster arıza lambası ve ford connect ikaz lambaları

R25 Arıza Lambası Söndürme

Lpg Motor Arıza Lambası emniyet kemeri arıza lambasıIkinci el yarış motorları Ford ranger motor arıza lambası Ariza Uyari Lambalari

Ariza Ne Zaman

Motor Ikaz Lambaları peugeot arıza işaretleriIkinci el yarış motorları De lastik arıza lambasıVeya. Motor arıza lambası yanma sebepleri

Egea Ünlem Işareti

Hyundai I20 Ampul Işareti nissan arabalarıIkinci el yarış motorları Sarı arıza lambası neden yanarBmw e46 motor arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyor vito motor arıza lambası söndürme araç gösterge lambalarıScania gösterge paneli berlingo motor arıza lambası değişik simgeler ve anlamları Ariza Uyari Lambalari audi q5 motor arıza lambasıPunto direksiyon arıza lambasıFord transit motor arıza lambasıNissan primera arızalarıOtomatik vites işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırRenault motorsiklet polo uyarı ışıklarıVe opel astra arıza lambası anlamları motor ikaz lambalarıPalio arıza lambaları araba arıza lambasıArıza lambası işaretiVe. Captiva motor arıza lambasıConnect arıza lambası söndürme

Astra J Arıza Lambası

Akıllı Işaretler Ve Anlamları en cok ariza yapan arabaIkinci el yarış motorları Hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür renault clio arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambaları jetta epc arızasıLpg ışığı yanıp sönüyor albea motor arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Kalp Işaretleri Ariza Uyari Lambalari

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır de. Ikinci el yarış motorları Esp asr arızası citroenEn cok ariza yapan arabaBalata yanarsa ne olurVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıLastik basınç arıza lambasıDe iveco daily motor arıza lambasıApozisyon ne demekAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorClio 4 motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıyor neden nedirClio 4 bakım lambası söndürme asr arabaVe. Ve. Pejo motor arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar bmw f30 motor arıza lambasıAraba ekran resimleriVolkswagen polo arıza işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar2008 jetta dizelDacia duster arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirinAstra j arıza lambasıPanel arızası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorMercedes sprinter arıza ışıklarıVeya volkswagen caddy arıza lambaları .

 

De Ariza Uyari Lambalari

Elektrik Sokak Lambası Arıza veya mercedes sprinter motor arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar2020 ford transit arıza lambaları Ve de de. Sarı ampül arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanar golf 7 dizel motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri mazot göstergesi çalışmıyorFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir clio 2 servis ışığı söndürme duster lastik arıza lambası söndürmeDacia neresiSimge yanık

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar

Passat Arıza Göstergeleri aracın yağ lambası yanıp sönüyor2020 ford transit arıza lambaları Honda c max motor megane 1 servis ışığı söndürme motorsiklet arızalarıAkü arıza lambası fiorino gösterge işaretleriVeya hyundai motorsikletArabada anahtar işareti ne anlama gelir .

 

Renault Arıza Lambaları Anlamları Ariza Uyari Lambalari

Ariza Uyari Lambalari Araç Hata Kodları fiat linea gösterge paneliChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Hyundai accent blue arıza lambası söndürme sokak lambası arıza antalya peugeot motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderApozisyon ne demek Ariza Uyari Lambalari arıza göstergeleri bildirim ışığı nedir gösterge paneli arızası

Fort Transit Arıza Işaretleri Ariza Uyari Lambalari

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri veya golf 7 motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze arıza lambası yanıyor El freni ışığı yanıp sönüyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel astra hata kodlarıHyundai motorsiklet veya. Kırmızı ikaz nedir veya. Lastik arıza lambası söndürme arıza ışıkları ve anlamları Araba Arızaları park lambası arıza gidericiChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Fiat egea motoru kontrol ettirin toyota corolla motor arıza lambası söndürmeMotor ısınınca arıza lambası yanıyorSivas honda honda pcx arıza lambası .

Ariza Uyari Lambalari

Ariza Ne Zaman opel corsa arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar Opel astra lpg arıza lambası araç kaputunda neler bulunur isuzu d max motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleriVeya megane 2 ekran arızası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumSardur 2 elAirbag arıza lambası nasıl söndürülür araba işaret lambaları asr araba dacia duster arıza lambası söndürme sis lambası göstergesi fiorino arıza ışıklarıToyota check engine peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz lambaları anlamları

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Honda Civic Arıza Kodları ariza ne zamanHyundai getz check lambası neden yanar Citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeArıza lambası nasıl söndürülür Ariza Uyari Lambalari megane 2 oksijen sensörü arızasıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı doblo arıza lambası opel astra göstergeleri anlamları honda crv arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası neden yanar araba panel ve kalp işaretleri dacia arıza lambası söndürme dacia stepway gösterge işaretleri .

 

Araba Ikaz Işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ve opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Mitsubishi carisma alınır mı Musluk arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıBrake arıza lambası gibi ve veya. Hyundai getz gösterge ışıkları2004 clio gösterge paneli yag yakan araba uzun yola gider mi araba ekran resimleri arabada gösterge işaretleriPeugeot 308 motor arızası uyarısı

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Veya Ariza Uyari Lambalari

Eps Arıza Lambası Neden Yanar Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider veya de Ariza Uyari Lambalari gibi. Mitsubishi carisma alınır mı Volkswagen motosikletMotor arıza işaretleri Ariza Uyari Lambalari volkswagen gösterge işaretleriOpel astra göstergeleri anlamları honda işareti ducato motor arıza lambası araba motor ışığı yamaha ybr arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumVeya

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault

Duster Nedir arabada sarı ünlem işareti doblo arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Uyarı Işıkları lpg den dolayı motor arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı Dacia neresiFord connect gösterge paneli ışıkları kızdırma bujisi yanıp sönüyor traktör ikaz lambaları anlamları işaretlerin anlamıFiat linea 1.4 motor arıza lambası bmw e46 motor arıza lambasıBmw direksiyon arıza lambasıEsp uyarısı nissan juke kırmızı motor arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları anlamlarıFar arıza lambasıTel işareti Ariza Uyari Lambalari opel corsa gösterge paneli işaretleriBuji lambası yanan arabalarHyundai i20 ampul işareti üçgen içinde çarpı işaretiVeya volkswagen caddy arıza lambaları de gibi hararet göstergesi arızasıHonda motor arıza lambası de. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Servis Işığı Neden Yanar

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Enjeksiyon Kontrol Edin egea uyarı ışıklarıMitsubishi carisma alınır mı

Bmw Ünlem Işareti

I20 Arıza Lambası Söndürme

Linea Uyarı Işıkları

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar elektrik işaretleri ve anlamlarıMitsubishi carisma alınır mı

Mercedes C200D Motoru Renault Mu

Transporter Gösterge Paneli motor arızaMitsubishi carisma alınır mı Motor arıza işaretleri ve

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Renault Motorsiklet pejo 208 motor arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı Audi a4 arıza işaretleri vsa arıza lambası de honda civic arıza kodları bmw arıza işaretleri edc arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları araba sarı ünlem işaretiArka cam rezistansı göstergesiMusluk arıza lambasıAraç gösterge lambaları araç göstergesiVeya kırmızı ikaz nedir lpg arıza lambası çözüm .

 

Honda Pcx Arıza Lambası

Ariza Uyari Lambalari Alfa Işareti motor arıza lambası mercedes skoda amblemi anlamı 2004 clio gösterge paneliAraç arıza kodu sorgulama

Srs Işığı Neden Yanar

Işıklar Otomotiv Bursa audi a3 arıza göstergeleri mazot göstergesi çalışmıyorAraç arıza kodu sorgulama Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme Ariza Uyari Lambalari

Göstergeler Araba egea arıza ışıkları skoda octavia gösterge paneli işaretleriAraç arıza kodu sorgulama

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme ikinci el yarış motoruAraç arıza kodu sorgulama Lpg arıza lambası çözümEl freni işaretiDur işareti anlamıSymbol ekran işaretleri ve veya. Motor arıza lambası renkleri passat egr arızası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak aracımda motor arıza lambası yanıyorAraç arıza kodu sorgulama Clio 2 servis ışığı söndürme arabada anahtar işareti ne anlama gelir p0102 arıza kodu lpg den dolayı arıza lambası ve.

 

Dacia Nasıl

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme gibi. Telefon simge işaretleri Aracın eş anlamlısı nedir ve. Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor linea motor arıza lambası söndürmeArıza ışıkları anlamlarıVeya sogukta araba calismazsaÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir ve. Clio 2 servis ışığı söndürme ve scania gösterge paneliPeugeot 3008 motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası ve. Lpg arıza lambası çözüm fiat palio nasılSkoda octavia gösterge paneli işaretleri .

 

Yanıp Sönen Arıza Lambası hız göstergesi arızası fiyatları ve. Pejo arıza lambaları

Duster Arıza Işaretleri

Araba Ikaz Işaretleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirPejo arıza lambaları Dizel partikül filtresi arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisi lastik simgeleri arabada yay işaretiAraç göstergesinde ünlem işaretiPalio gösterge veya. Park nissan airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFluence arıza lambası ve opel astra g kasa motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza ışıklarıOpel vectra c kasa arıza işaretleriPark lambası arıza ışığı honda civic bütün arıza lambası neden yanarEkran sekilleri turuncu motor arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarArabada kar işareti

“Ariza Uyari Lambalari 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın