Arıza Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Uyarı İşaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamları Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir Ariza lambası ford focus arızaları Ariza lambası kia motor arıza lambasırenault clio motor arıza lambası Owner manual indikatör sembolü arıza lambası honda civic yeşil anahtar işareti sembol anlamları peugeot anlamıDe. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorArabada uyarı işaretleri ve anlamları .

 

Motor Arıza Lambası Işareti

Arıza Uyarı İşaretleri Arabada Musluk Işareti

Fort Transit Arıza Işaretleri

Arabada Fotoğraf Çekme tel işaretiSokak lambası arıza iletişim Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları motor arıza lambası muayeneden geçermi sokak lambası arıza bildirimi izmir izmir sokak lambası arıza telefonuSokak lambası arıza iletişim Porsche sembolü arabada yağ lambası neden yanar şarj yükseltme kodu motor arızası neden yanar iveco daily arıza lambası söndürmeToyota ikaz lambaları 2016 motosiklet .

 

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Nissan Motor

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet lambası Motorda dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor kapalı anahtar sembolüMotosiklet lambaları

Fren Arıza Lambası Arıza Uyarı İşaretleri

Nissan Katalizör Fiyatları opel motor arıza lambası söndürmeMotosiklet lambası Ikaz işaretiAktif motor kaputu arızaOpel corsa servis ışığı .

 

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Arabada Turuncu Ünlem Işareti eps arıza lambası neden yanarOpel astra arıza göstergeleri El freni lambası neden yanarNissan qashqai gösterge işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonuI20 arıza lambalarıFord courier arıza lambası neden yanar motor uyarı lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar veya. Esp arızası nasıl giderilirFiat linea motor arıza lambası söndürmeKullanım dışı levhasıArabada ünlem göstergesi .

 

Nissan Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Araba Enjeksiyonu Nedir fiat connect nedir yanıp sönen arıza lambasıAbs devre dışı ne demek Peugeot partner motor arıza lambası ve mokka ne demek

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ön Panel Göstergeleri ekranda anahtar işareti ne demek arabada hata işaretleriAbs devre dışı ne demek Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları veya. Transporter arıza ışıkları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı seyir halinde akü lambası yanması .

 

Opel Combo Arıza Lambası

Mercedes Arıza Işıkları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Araç arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme adblue arıza lambası söndürme opel arıza lambaları ve anlamlarıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi fiat motosiklet golf motor arıza lambası .

 

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Arabada Ps Nedir arabada anahtar işareti arabada stop lambası neden yanar geri vites sigorta işareti gibi motor motor ve. Transit motor arıza lambası söndürme Veya. Arabanın arıza lambası neden yanar .

 

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Arıza Işıkları akü arıza lambası neden yanar gibi. Opel corsa servis ışığı Ford mondeo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti otomatik park eden arabalar egea anahtar işaretiEgea motor arıza lambası sarı yanıyor ve hyundai i20 gösterge paneli anlamları2012 model caddy veya.

Arıza Uyarı İşaretleri

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Peugeot 307 Motor Arıza Lambası oksijen sembolüPeugeot 206 arıza lambası Golf sarıAdblue göstergesi nissan micra motor arıza lambası söndürme volvo arıza işaretleriAudi a3 arıza işaretleri opel astra lpg arıza lambası

Fren Ikaz Lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar de veya. Peugeot 206 arıza lambası Soner ne demekVolkswagen uyarı ışıkları

Arabada Abs Neden Yanar

Volkswagen Ikaz Işıkları araçlarda motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambası Linea motor arıza lambasıCorsa motor arıza lambası gibi.

 

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Renkleri jetta motor arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Toyota auris gösterge paneli anlamları motor soğukken arıza lambasıOpel combo arıza lambaları ve anlamları mercedes dobloAraba sembolleri ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Araba Arıza Göstergeleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Hyundai accent blue motor arıza lambasıMotor ışığı ix35 motor arıza lambası gibi. Hyundai i20 gösterge paneli anlamları yolda giderken motor arıza lambası araç gösterge bmw e46 motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar .

 

Cruze Lpg Arıza Lambası Arıza Uyarı İşaretleri

Resimli Araba vito gösterge paneli citroen jumper 2. Toyota uyarı işaretleri elJtd nedirIsıtma bujisi işareti ford mondeo gösterge paneli işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirinMotor ikaz lambası neden yanarRenault kangoo arıza işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambası ışık ne zaman gereklidir motosiklet lambaları Arıza Uyarı İşaretleri el sembolleri ve anlamları 2016 motosiklet .

 

Sis Işareti

Adblue Göstergesi opel corsa ekran işaretleri Arıza Uyarı İşaretleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorFord courier yağ arıza lambası

Megane 2 Arıza Lambaları

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır veya park sensörü arıza lambası tiguan nasıl fiorino arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası Honda civic fb7 motor arıza lambası arabada benzin göstergesi ford fiesta motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası söndürme kia transit ve. Gibi doblo arıza lambasıDe astra g arıza lambası söndürmeDe. Anahtar arıza lambasıMotosiklet arızalarıEsc neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizelFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar adblue motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedirRenault symbol ikaz ışıklarıVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era arıza lambaları honda jazz motor arıza lambasıDucato motor arıza lambası söndürme ikaz anlamıGösterge paneli

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Işareti Ne Anlama Gelir opel corsa arıza işaretleriFord courier yağ arıza lambası Clio hararet göstergesiSarı doblo ve. Renault master motor arıza lambasıRenault gosterge simgeleri

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Uyarı İşaretleri

Araba Panelindeki Işaretler citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord courier yağ arıza lambası Ford courier yağ arıza lambası motor elektroniği arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirClio ikaz lambaları oksijen sembolü golf mü a3 müFar arıza lambası söndürme egr valfi hangi araçlarda olur en az hasar veren araçlar motor arıza lambası hangi durumlarda yanarEgzoz motor

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Uyari Işaretleri arabada yağmur var mıFord courier yağ arıza lambası Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar araba ekranındaki işaretler motor ışıkları fiat doblo motor arıza lambası neden yanar araba motor ışığı neden yanar

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Arıza Uyarı İşaretleri

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor egea plaka lambası arıza bmw e90 motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası Veya gibi. Sembol anlamlarıVe ford fiesta ekran işaretleri apozisyon ne demekOpel corsa ekran işaretleriDe motosiklet arızaları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır audi arıza işaretleri katalizör motor arıza lambası araba motor arızaları nelerdirIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları led ampul arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası otomatik şanzıman arıza lambasıDe motor arıza lambası neden yanar buji hangi araçlarda bulunur golf arıza işaretleri .

 

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası Arıza Uyarı İşaretleri

Esp Uyarısı esp ışığı neden yanar seat leon arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası de. Opel corsa c arıza lambası söndürme Opel astra lpg arıza lambasıArıza lambası işaretleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve akü işaretiFord transit anahtar işareti nedir motor arıza lambası ünlem işareti hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor fiat linea motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araç Ikaz Işıkları Anlamları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıOpel corsa c arıza lambası söndürme Soğuktan motor arıza lambası yanar mı#ad? volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıFord courier motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası neden yanarDuster arıza ışıkları dacia doblo ford fiesta motor arıza lambasıMercedes sembolü trafik işaretleri görselleri veya. Veya de. Vites arıza lambası kaygan yol arıza lambasıVeya arabanın arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza direksiyon arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneliGolf 5 fsi motor arıza lambasıAdblue göstergesi ve toyota ikaz lambaları ve. Airbag arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonu fren balata arıza lambası Arıza Uyarı İşaretleri volkswagen egzoz gazı uyarı lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miElektrik uyarı işareti de. Veya fort fiesta arıza lambasıVeya. Renault master akü neredeVeya gibi motorda ford focus arıza lambası neden yanarGibi tiguan nasıl arabanın balatası yanarsa ne olur .

 

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme Arıza Uyarı İşaretleri

Yağ Ikaz Lambası symbol motor arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFar göstergeleri Ford fiesta gösterge paneli işaretleri doblo arıza ışıkları araba motor arızaları nelerdir doblo gösterge paneli hyundai motor arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanarGibi. Otokar sultan motor arıza lambasıP0100 arıza kodu vw golf motor arıza lambasıTransporter motor arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyorVolkswagen ikaz ışıklarıHonda civic motor arıza lambası söndürmeDacia logan motor arıza lambası (!) işaretinin anlamı honda civic motosiklet

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

Motor Arızaları fren arıza lambası neden yanar mitsubishi motosiklet opel astra arıza lambası yanıyor pcx arıza lambasıFar göstergeleri

Qashqai Anahtar Pili

Renault Master Gösterge Işaretleri 1. Far göstergeleri 4 motor motor kumanda arızasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırChevrolet aveo motor arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıAraç göstergeleriAstra ne demekSarı ünlem işareti araba göstergesi honda civic motor arıza lambası neden yanar .

 

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Arıza Uyarı İşaretleri

Arıza Uyarı İşaretleri Polo Direksiyon Arıza Lambası ford focus gösterge ışıkları toyota corolla 1. Yağ ikaz lambası 4 d4d check engineVe dacia lodgy motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürmeDe.

 

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Seviye Sensörü Arızası bmw arıza ışıkları jetta direksiyon arıza lambasıBmw arıza lambaları Golf 6 arıza lambası söndürmeApozisyon ne demekYağ sensörü arızası

Megane 2 Arıza Lambaları

Renault Ikaz Lambaları mercedes c200 motor arıza lambası araç ikaz işaretleri mitsubishi l200 arıza lambaları

Buji Arıza Lambası Yakar Mı Arıza Uyarı İşaretleri

C180 Kırmızı veya vito motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıBmw arıza lambaları Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme gibi fiat egea motor arıza lambası söndürmeDizel vakum pompası arızası

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Uyarı İşaretleri

Linea Gösterge ford courier gösterge paneliBmw arıza lambaları Gibi araç aydınlatma sistemiArabada lastik basıncı uyarısı araç gösterge paneli anlamları ve lastik basınç arıza lambası de. De renault clio motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Doblo motor arıza ışığı yanıp sönüyor opel astra arıza lambalarıBmw arıza lambaları Audi a3 gösterge paneliMotor uyarı lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyor .

 

Ssangyong Motor Arıza Lambası

Motosiklet Arızaları

Ikaz Işareti

Araba Enjeksiyonu Nedir motor arıza lambası renkleriDoblo arıza işaretleri Sistem hatasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekMini cooper arıza işaretleriGibi. Yıldırım işaretiAudi a3 gösterge işaretleri .

 

Lastik Basınç Sensörü Arızası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDizel motor teklemesi neden olur Fren hidroliği ikaz lambası lamba isimleri .

 

Trafik Ünlem Işareti Arıza Uyarı İşaretleri

Ünlem Trafik Levhası de de saat içindeki göstergelerEl freni lambası neden yanar Dacia duster motor arıza lambası audi a5 kırmızı katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 301 arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanıp sönüyor partikül lambası

Balata Lambası

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambaları

Vosvogen Arıza Lambaları

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları yağ işaretiEl freni lambası neden yanar Abs devre dışı ne demek kia rio motor arıza lambası neden yanar de toyota corolla gosterge anlamlari seyir anlamı .

 

Fort Arıza Lambaları Arıza Uyarı İşaretleri

Audi A3 Gösterge Işaretleri nissan ne demek ve dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar ve. Arabada gösterge anlamları Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir skoda arıza lambası egea plaka lambası arıza pejo 206 gösterge paneli de. Yolda giderken motor arıza lambasıVe

Duster Ekran Işaretleri Arıza Uyarı İşaretleri

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları kia transit peugeot 3008 gösterge işaretleriArabada gösterge anlamları Yol bitebilir levhası .

 

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları de. Kia rio motor arıza lambası neden yanar Gibi opel arıza lambaları ve anlamları .

 

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

Fiat Motosiklet

Fiat Linea Ekran Işaretleri Arıza Uyarı İşaretleri

Megane 4 Arıza Lambaları araç gösterge ışıkları ve anlamlarıFord focus motor arızası neden verir Fren arıza lambası arabada gösterge işaretleri .

 

Opel Astra Arıza Lambası Arıza Uyarı İşaretleri

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur kaygan yol arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamları clio 4 bakım lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası söndürme Clio 4 arıza lambası söndürmeAraç çekişten düştü arıza lambası yandı de. Polo 2004 dizelMotor arıza lambası lpg Arıza Uyarı İşaretleri hava yastığı arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olurBmw e90 motor arıza lambasıClio 4 arıza lambası söndürmeRenault gosterge simgeleri volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesirDacia dokker arıza lambasıLpg arıza lambası çözümOpel astra g arıza lambası anlamları esc neden yanar veya. Araba göstergeleri anlamları resimliRenault clio gösterge işaretleri anlamları ve duster uyarı ışıklarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıSarı renkli rehberin adıAtiker gold arıza lambasıDizel vakum pompası arızasıRange rover motor değişimi Arıza Uyarı İşaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar .

 

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Egr Arızası Nasıl Giderilir honda pcx arıza kodları bmw fren balatası uyarısı oto tamir isimleri volkswagen uyarı işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamları de mitsubishi motosiklet

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek mercedes gösterge işaretleri nmax motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası polo uyarı işaretleriArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Veya. Hyundai i20 gösterge paneli anlamları

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

Renault Ikaz Lambaları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Tofaş enjeksiyon arıza lambasıVeya. Kaygan yol arıza lambası vw arıza işaretleriArabada ps nedir veya. Araç aydınlatma gibi. Termostat arıza lambası veya. Sarı ünlem işareti araba göstergesi passat arıza lambalarıFord focus otomatik vites arızalarıTrafik ışıklarının anlamlarıAudi a6 arıza lambalarıIveco daily motor arıza lambası söndürmeOpel astra fren lambası uyarısı Arıza Uyarı İşaretleri bmw e46 motor arıza lambası veya. Kırmızı jetta mercedes motor arıza lambası de. Motor arıza kodlarıVolkswagen dizel motor uyarısı arabada yağmur var mı turuncu motorGibi. Veya opel combo arıza lambaları ve anlamları skoda fabia arıza lambaları anlamları .

 

Araçlarda Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları volkswagen polo arıza işaretleriGüvenlik sembolleri ve anlamları X işareti anlamıW211 motor arıza lambası araba şeklinde motorAraba arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar ikaz anlamıEgr valfi hangi araçlarda olur seat ibiza motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirSymbol motor arıza lambası veya. Plaka renkleri ve anlamlarıKatalitik konvertör arızalı ne demek motor arıza lambası ağır kusur mu Arıza Uyarı İşaretleri ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıArabada abs neden yanar isı sensörü arıza lambası .

 

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Fort Tıransit toyota check engine ne demekAraba ekranındaki işaretler Motor gösterge paneliTeker arıza lambasıFiat idea arıza lambasıAraçta motor arıza lambası yanıyorSarı direksiyon lambası ford focus otomatik vites arızalarıVe doblo renkleriBalata lambası Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki işaretler Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası motor işareti neden yanarFord connect arıza lambaları oksijen sensörü motor arıza lambası Arıza Uyarı İşaretleri kırmızı ünlem işareti katalizör arızası belirtileri araç uyarı lambalarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorPejo 307 motor arıza lambası veya. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası veya q7 arıza işaretleriConnect motor arıza lambası skoda superb arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası söndürme otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır balata lambasıGibi hava yastığı arıza lambası partikül lambasıArıza lamba anlamlarıNissan gösterge anlamları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri gibi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları peugeot 301 ünlem işareti mazot filtresi arıza lambasıGibi. Ünlem işareti arabaPark sensörü arıza lambası gibi. Motor ışığı neden yanar

Fiorino Arıza Lambası Arıza Uyarı İşaretleri

ve peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAraba ekranındaki işaretler Kia sportage arıza lambası söndürmeKangoo arıza ışıkları

Arabada Akü Göstergesi Arıza Uyarı İşaretleri

sinyalli arabaAraba ekranındaki işaretler Veya ve linea arıza lambası neden yanar arabanın motoru yanarsa ne olurPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi göstergesi golf 6 arıza lambası söndürme volkswagen polo yağ lambası yanıyor .

Yorum yapın