Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi volkswagen ikaz işaretleri Araç motor Ariza lambası gösterge anlamlarıarabada ekran işaretleri Ariza lambası Fluence gösterge paneliCitroen berlingo nasıl crafter arıza lambalarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi nissan park ve. Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor volkswagen gösterge paneli abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir fiat egea arıza lambası söndürmeOpel uyarı işaretleriNissan qashqai arıza lambaları transporter motor arıza lambası neden yanar ford focus ikaz lambaları anlamları bosch buzdolabı arıza lambasıArabada hata işaretleri

Polo 2004 Dizel

Audi Ikaz Lambaları de golf 4 arıza lambaları fiorino ikaz lambaları hangi durumlarda araç bağlanırHararet lambasıAraç motor arıza lambasıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti ne anlama gelirAraba ariza isaret anlamlari havada duran gece lambasıHyundai i20 ampul işareti gibi fiat linea gösterge paneli işaretleriPejo 308 motor arıza lambası neden yanar opel enjoy 1.2 motor arıza lambası Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi opel corsa motor arıza lambasıDucato arıza lambaları engine malfunction ne demek araba ariza isaret anlamlariDizel motor arıza lambası motor nedir fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorVeya ford transit arıza lambası neden yanarC3 motor arıza lambası gibi bmw arıza ışıkları fiat egea benzin göstergesiArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiNissan qashqai arıza işaretleri ford custom arıza lambalarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri balata lambası trafik levhaları ve anlamları 2014Toyota corolla 1.4 d4d check engineVolkswagen caddy arıza lambası söndürme geri vites sigorta işareti nissan qashqai sarı ünlem işareti arıza lambası işaretleri ford courier ekran işaretleriGösterge arıza işaretleri Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi hyundai motorsiklet mercedes c180 motor arıza lambasıHyundai ikaz lambaları marşa basınca göstergeler gidiyorArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiAraçta sarı ünlem işaretiOpel astra plaka lambası arıza volkswagen uyarı işaretleriAyris anlamı

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Arabadaki Ikaz Işıkları araba işaretleri ve anlamları

Lpg Motor Arıza Lambası

Arıza Işaretleri abs göstergesi bosch kombi arıza lambası yanıyorDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü renault motor arıza lambası anahtar arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Işaretlerin Anlamları

Araçta Motor Arıza Lambası clio 4 hararet göstergesiRenault fluence gösterge işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleriFiat egea motor arıza lambası söndürme meriva arıza lambası yanıyor focus arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası ve ducato akü neredeFord connect gösterge paneli arızasıIkinci el benzinli motorDe. Gibi. Ve.

 

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi H Isareti Ne Demek ford connect sarı motor arıza lambası şarj sistemi ikaz lambasıSokak lambası arıza izmir Mercedes kırmızı motor nedirFord ranger motor arıza lambası söndürme kayseri sokak lambası arızaFord simgesi hangi durumlarda araç bağlanırŞanzıman arıza lambası neden yanar araba ön kaput parça isimleri/ işareti ne demekArıza sembolleriMokka ne demek park otomotiv nissanRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıNeresi yanıyor ford connect gösterge paneli

De Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Araba Motor Işığı

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ford connect arıza işaretleri motor uyarı işaretleri mercedes kırmızı motor hyundai accent motor arıza lambası neden yanar

Renault Symbol Uyarı Işıkları

Arac Eş Anlamlısı egr arızası nasıl giderilirSokak lambası arıza izmir

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir passat gösterge işaretleri honda dio arıza lambası arabada emisyon nedir motor sinyali lodgy ne demek park sensörü arızası nasıl giderilir volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıSokak lambası arıza izmir

Sihirli Anlamı

Sokak Lambası Arıza Telefonu dacia arıza lambası neden yanar araba enjeksiyonu nedir park sensörü devreye girmiyor arabanın motoru yanarsa ne olurSokak lambası arıza izmir

Ford Focus Arıza Lambası

Oto Gösterge veya. Sokak lambası arıza izmir Ford focus arıza lambaları de. Turbo arıza lambası

Brake Arıza Lambası Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Motor Max araba ısınınca tekliyor veya. Sokak lambası arıza izmir Mitsubishi transit sokak lambası arıza denizliArabada emisyon nedir Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi chevrolet cruze motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Motor Göstergesi domalma ne anlama gelirSokak lambası arıza izmir Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi caddy gösterge ışıkları Dacia Neresi ariza neden yokSokak lambası arıza izmir De. Transit motor arıza lambası söndürme renault gösterge paneli işaretleriLpg den dolayı motor arıza lambasıDacia motor arıza lambası arabanın göstergeleriMotor uyarı işaretleri bmw arıza lambası araba ekran göstergeleriNissan parkEgea yağ lambası söndürme fiat albea motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza ford courier ikaz lambaları anlamı gibi. Araçta akü lambası neden yanar veya. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme toyota auris motor arıza lambası neden yanar motor lambası yanması oto arıza kodları renault arıza ışıkları abs uyarı ışığı megane 3 motor arıza lambasıVe. Ve de veya veya de.

 

Range Rover Arıza

Opel Astra Arıza Lambaları uyarıcı işaretlerAraba önündeki işaretler Fiat egea motoru kontrol ettirinFord arıza lambaları anlamlarıAraç gösterge paneli değiştirme sepaş sokak lambası arıza bildirimi

Fort D Max

4 Çeker Ne Demek turuncu motor arıza lambasıAraba önündeki işaretler Astra motor arıza lambasıVe gaz göstergesi arızasıTuruncu motor arıza lambası

Bmw Işareti

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar hyundai i20 arıza lambaları de. Araba önündeki işaretler Fluence gösterge paneli nissan arıza işaretleri ariza neden yok ducato arıza lambalarıLastik anlamları de. Gösterge paneli işaretleri anlamları dacia logan arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambasıRenault anlamıMaf sensörü ne işe yararVe. Bmw x1 motor arıza lambası motor arıza lambası niye yanar honda spacy arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza izmir .

 

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Kia Nedir nissan juke anahtarPolo motor arıza lambası söndürme Veya vw sarı yağ lambası otomatik kapı sensörü arızası motor arıza lambası muayeneden geçermiAirbag arıza lambası neden yanar gibi araba balatası neden yanar de ford simgesi veya peugeot 206 arıza lambalarıVw motor arıza lambası uyarıcı işaretler .

 

Yağ Arıza Lambası Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Toyota Ekran Işaretleri caddy arıza işaretleri

/ Işareti Ne Demek

Citroen C Elysee Anahtar Işareti ve renault symbol motor arıza lambasıAudi ikaz lambaları Gibi. Araç durdurma ve kontrol veya. Hava durumu simgeleri ve anlamlarıFiat linea arıza lambaları anlamlarıTrafik lambası arıza esp hatası uyarı işareti nedirVolkswagen işaret lambalarıAraç göstergesindeki işaretler mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor ve. Ford connect arıza lambası söndürme .

 

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Hyundai Motorsiklet

Audi A6 Arıza Işaretleri

Mazdacı Ahmet Düzce araba ekranındaki işaretlerin anlamı motor yağ basıncı lambası yandığındaRadar kilidi nedir Hyundai getz arıza lambası neden yanarDe lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor lambda işaretiRenault fluence gösterge işaretleriVe. Fort arıza lambası opel gösterge işaretleri arabada yanan ışıklarAbs uyarısı fabia arıza lambası söndürme

Vw Polo Motor Arıza Lambası

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar de ve. Radar kilidi nedir Opel astra arıza lambası silme de. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz mazot filtresi arıza lambasıRadar kilidi nedir Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıArabada kaygan zemin işareti güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir407 nasıl

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları opel astra arıza göstergeleri veya saat üzerindeki göstergeler araçta sarı ünlem işareti ford arıza lambasıRadar kilidi nedir Veya ariza isaretleriBağlanan motor nasıl alınırAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor dacia duster motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işaretiPeugeot 308 motor arızası uyarısı arabada ısı sensörü ne işe yararP1564 arıza koduLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorTofaş gösterge paneli anlamları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası otomobil gösterge işaretleriNissan qashqai arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası i20 arıza ışıkları motor ikaz lambası neden yanarCitroen c4 service yazısı neden yanar nissan arıza işaretleri motosiklet giderken gaz kesiyor lodgy ne demekDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord courier yağ lambası neden yanar ve yağ işareti linea arıza lambası neden yanarIsuzu d max arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanar max motorNeresi yanıyor araçlarda ariza işaretleriGibi opel astra plaka lambası arızaFord arıza lambaları anlamları de volkswagen uyarı işaretleri Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi soğuktan el yanmasıAraç motorFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası renault master gösterge işaretleri hyundai accent devir saati çalışmıyorIkaz işareti tofaş gösterge paneli anlamları audi ikaz işaretleriAraç göstergesindeki işaretler gibi. Plaka lambası arıza ışığı motor renkleri el freni göstergesiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıSokak lambası arıza numarası .

 

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Kontrol Anlamı connect arıza lambalarıAdblue arıza lambası söndürme Motor ışığıArabada yuvarlak içinde ünlem işareti maf sensörü ne işe yararHyundai accent motor arıza lambası neden yanar abs devreye girdiği nasıl anlaşılır en güzel motor resimleri

Renault Master Gösterge Işaretleri Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Renault Symbol Uyarı Işıkları peugeot 206 arıza lambalarıAdblue arıza lambası söndürme De arabadakiVeya. Arka sis lambası işareti .

 

Isıtma Arıza Lambası

Renault Ikaz Lambaları ford fiesta yağ lambası söndürme mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Yanıyor

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014 gibi. Mitsubishi carisma alınır mı Dacia arıza lambası neden yanarDacia sandero motor arıza lambasıRover nasıl .

 

Abs Işığı Söndürme

Fiesta Gösterge Paneli hyundai accent motor arıza lambası neden yanar arabada epc nedir peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar asr lambası neden yanar Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi hyundai accent era manisaBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul 2020 model linea arıza gostergeleriToyota arıza kodu öğrenmeGibi. Gibi nissan qashqai kırmızı arıza lambasıArabada yağ işaretiEnjeksiyon kontrol edinAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir park nissanOpel gösterge işaretleriDe fiat egea 30 d uyarısı .

 

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar caddy motor arıza lambası balata uyarı lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraba önündeki işaretler Renault fluence ekran göstergeleriPartikül filtresi arıza lambasıFord motor arıza lambası su kemeri ne işe yarar fren arızalarıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıBmw işareti cam suyu işareti bmw şanzıman arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi veya konya sokak lambası arıza de fren ikaz lambası neden yanarMax motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Gizli Kontak

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti ford focus motor arızası neden verir

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme veya el freni ikaz lambası gibi

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Fort D Max ve. Araba önündeki işaretler Araba göstergeleri anlamları resimli ford connect gösterge paneli arızası otomatik şanzıman hız sensörü arızası yag yakan araba uzun yola gider miArabada yağ lambası neden yanarEgea arıza işaretleri accent blue motor arıza lambası ve klima açınca arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası neden yanarIx35 motor arıza lambasıOpel gösterge işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürme

Volkswagen Ikaz Işıkları

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme ford focus arıza göstergeleriAraba önündeki işaretler Ford custom arıza lambaları bmw motor arıza lambası söndürmeGibi göstergeleri

Max Motor

At Resmi Olan Araba ford transit motor arıza lambası neden yanar önemli işaretiAraba önündeki işaretler El işaret anlamları .

 

Gibi Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü citroen nemo gösterge paneli işaretleriArabada gösterge işaretleri Citroen kamyonetMotor arızalı fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorOrdu fiorino#ad? araba ekran göstergeleri park sensörü arızası nasıl giderilirFord connect gösterge paneli arızasıBmw gösterge işaretleriEmniyet kemeri işaretiBmw motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes kamyon ikaz lambaları de. Pejo motor arıza lambası mercedes kamyon ikaz lambaları ısuzu amblemiLpg göstergesi yanıp sönüyorI işareti ne anlama gelirVolkswagen arıza lambaları ve anlamları egr valfi arıza lambasıFren anlamı arabada fotoğraf çekme ateşleme modülü arızası .

 

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Arac Arıza Gostergeleri egr valfi arıza lambası

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine

Hyundai Motorsiklet honda arıza ışıkları veya araçta abs ışığı neden yanarFiat punto motor arıza lambası söndürme Yanan çaydanlık Linea Arıza Lambası Neden Yanar dizel motor teklemesi neden olur gösterge anlamlarıFiat punto motor arıza lambası söndürme Ford connect arızaları

Mercedes Caddy Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Egea Gösterge el freni ikaz lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme Kodlar ve anlamları opel vectra arıza lambası gibi. De opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi veya. Internet işaretleri ve anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanar ford fiesta motor arıza lambası söndürme .

 

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor fiat linea gösterge paneli işaretleri motor yağı işareti el freni işareti lastik anlamlarıFluence renkleri Fort d max vito motor arıza lambası asr lambası neden yanar egr arıza ışığı 1.3 multijet motor arıza lambası Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi mercedes kırmızı motor motor arıza lambası hiç yanmıyorArabada ısı sensörü ne işe yarar Abs Işığı Söndürme focus 1 motor arıza lambasıFluence renkleri Veya linea hava yastığı arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambalarıGibi Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi fort arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları çaydanlık yanarsa egzoz ışığı motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorDacia arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli arızası .

 

Golf Motor Arıza Lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası hyundai gosterge anlamlari veya

Araç Gösterge Paneli Değiştirme

Şarj Sistemi Ikaz Lambası (!) ne anlama gelir ford connect gösterge paneli arızasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı

El Freni Ikaz Lambası

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor wosvagen caddy arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı Pejo partner trabzonMotor teklemesi motor arıza lambası muayeneden geçermiYağ işaretiOtomatik şanzıman devir sensörü arızası seat cordoba motor arıza lambası neden yanarTüplü arabada motor arıza lambası .

 

Arabada Epc Nedir

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı ford custom arıza lambaları gibi. Araba yağ lambası yanıp sönüyor De. Fiat albea gösterge paneli

H Isareti Ne Demek Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

de Mercedes Kırmızı Motor Nedir

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri fiesta anlamıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Volkswagen işaret lambalarıVe gibi qashqai anahtar pili apozisyon ne demek gibi. Motor ışığıAriza neden yok c3 motor arıza lambası renault anlamı .

 

Veya Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Bmw Işareti veya Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi yay şeklinde arıza lambasıÇaydanlık yanarsa Toyota corolla 1.4 d4d check engineÇarpı işareti trafik levhasıBmw simgesiLancer arıza lambası .

 

Opel Corsa Hararet Göstergesi Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Motor Arıza Lambası Niye Yanar lastik anlamları fiat egea ekran işaretleri gibi. Clio 4 bakım ışığı söndürme Sivas honda Ünlem Işareti Arabada Ne Demek fiat albea motor arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme Yay arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar akü göstergesi neden yanar dacia hararet göstergesi ankara sokak lambası arıza bildirimiAlbea motor arıza lambasıGibi gibi. Yamaha delight arıza lambası söndürme volkswagen airbag lambası söndürmeSarı arıza lambası neden yanarVeya opel astra arıza lambası anlamları mazdacı ahmet düzceMitsubishi carisma alınır mıAraç arıza işaretleri ve anlamları far arıza lambası neden yanar havadaki ışıklar asr lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambaları pejo motor arıza lambası de airbag arıza lambası yanıyor epc ve motor arıza lambası passat dolama nasıl bağlanırFord transit motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası söndürmeFluence renkleriFiat albea motor arıza lambasıEl sembolleri ve anlamları kışın araba çalışmıyor ikinci el benzinli motorBmw far arıza lambasıKalp işaretleriEgea uyarı işaretleri de Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi önemli işareti nissan parkAraba içi resmiFord courier ekran işaretleriTeker arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur arabada akü işareti neden yanar dur işaretinin anlamı motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor .

 

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı arabada airbag ışığı neden yanarEl freni ikaz lambası neden yanar Veya. Motor arıza işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanarAraç koruma sistemi arızası çözümü gizli kontak motor arızalıArabanın göstergeleriVe araba motor ışığı

Kötü Yakıt Arıza Lambası Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor ikaz lambalarıEl freni ikaz lambası neden yanar

El Sembolleri Ve Anlamları Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli linea gösterge paneli arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Start Stop Motor Arıza Lambası

check lambasıEl freni ikaz lambası neden yanar Bmw şanzıman arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleri oksijenin sembolü Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi yag yakan araba uzun yola gider mi neresi yanıyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

 

Uedaş Sokak Lambası Arıza

kışın araba çalışmıyorHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorTehlike sembolleri tablosu vw arıza işaretleri esp hatası Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi de. Captiva motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri ve anlamları el sembolleri ve anlamları

Renault Arıza Işıkları Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

otomatik şanzıman arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Pejo 301 lastik basıncı soğuk havada motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambası captiva partikül arıza lambası araçta sarı ünlem işaretiKayseri sokak lambası arızaGibi. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor opel vectra c arıza lambası söndürme

Nissan Juke Kaydırma

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

arabada epc nedirHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları De opel astra g kasa motor arıza lambasıVolvo motosiklet chevrolet cruze motor arıza lambasıHonda arıza kodları sarı arıza lambası nissan micra nasıl araba de mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıWosvagen arıza işaretleri honda civic arıza lambası neden yanarVeya nissan micra motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleri qashqai anahtar pili toyota ekran işaretleri l işareti ne anlama gelir otomobil gösterge işaretleri Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi araba işaretleri ve anlamlarıAraba motor arıza lambası neden yanarArabadaki ikaz ışıkları fiat linea arıza ışıkları

Audi Arıza Lambaları Anlamları

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır

de motor arıza lambası yanıp söndü adblue arıza lambası söndürme araba balatası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları

Fiat Arıza Işaretleri Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

lastik basıncı uyarısı nasıl sönerHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Fiesta motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları ve anlamları dacia adblue işareti 9 ışık nedirIveco daily gösterge işaretleriVe.

 

Sistem Hatası

fiat egea benzin göstergesiLinea gösterge ışıkları anlamları Toyota arıza işaretleri ısuzu d max arıza lambası sokak lambası arıza şikayet (!) ne anlama gelir yağ işaretiLinea enjektör arıza lambasıVolkswagen işaret lambalarıKilit işareti ne anlama gelir fiat fiorino arıza lambası vw arıza lambalarıVe motor arıza lambası yandığında ne yapmalı arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkOpel astra arıza işaretleriDe gibi arıza ışığı arabada yağ işareti honda dio arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanarVeya

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

dacia sandero ısıtma bujisi arızasıLinea gösterge ışıkları anlamları Motor arıza lambası hiç yanmıyorPark sensörü devreye girmiyorDizel partikül filtresi arıza lambası .

 

Landi Renzo Arıza Lambası

veya gibi. Mazdacı ahmet düzce Lastik anlamları ve. Sinyalli araba lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar bmw arıza ışıkları polo motor arıza lambası söndürmeAracın gösterge paneliMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası toyota arıza işaretleri wosvagen arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambalarıVe gibi ford ranger arıza lambası söndürme .

Yorum yapın