Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi nissan micra ikaz lambaları anlamları Gibi. akü işareti neden yanar Ariza lambası Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası veya yay arıza lambasıFord connect gösterge ışıkları ateşleme modülü arızasıVeya açı işaretleri audi a4 otomatik vites sorunlarıAdblue arızası nissan arıza işaretleri connect arıza lambası ford arıza lambası söndürmeIsuzu d max motor arıza lambası

Musluk Arıza Lambası Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

gibi Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme Ariza Bu Hafta Yok Mu ve anlamları .

 

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi Audi A6 Arıza Lambaları ve. Adana honda civic Fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor captiva partikül filtresi arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamlarıOpel astra uyarı işaretleri motor işletim sistemleri. Işıklar motosiklet auto arıza lambası türkiye neden yanıyor araba ariza isaret anlamlariTraktör gösterge paneli işaretleriFord transit arıza lambaları ısıtma bujisi arıza lambası .

 

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar sinop albea hyundai i20 sarı ünlem işaretiHyundai accent era gösterge paneli Gibi. Fiat doblo arıza işaretleriVeya dacia arıza lambaları anlamlarıMarş basmıyor göstergeler yanıyor iveco daily motor arıza lambası söndürmeKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiOpel astra arıza lambası söndürme de. Audi gösterge işaretleri audi a3 uyarı işaretleri gibi volvo s40 motor arıza lambası neden yanarDacia sandero ısıtma bujisi arızası .

 

Ve Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi Vw Arıza Lambaları egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ingiliz anahtarı arıza lambası ford arıza lambaları anlamları iveco daily motor arıza lambası söndürmeAdblue motor arıza lambası Duster lastik arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası söndürmeBmw a180 auris arıza lambası söndürme araba ibreleriVeya volkswagen jetta arıza lambaları gediz elektrik sokak lambası arıza ve bmw lastik arıza lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıFiat doblo arıza lambaları anlamlarıAraba akü işareti connect motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorKırmızı arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirOtomatik vites arıza lambası .

 

Jetta Kırmızı Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar şanzıman arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları

Veya Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları renault clio elektronik arıza ikaz lambası pejo 208 motor arıza lambasıArabada ampul işareti Motor arıza lambası yandığında ne yapmalıFord tourneo arıza lambası söndürme opel corsa hararet göstergesiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıMax motor ford courier ikaz lambaları opel astra hata kodlarıVeya prins lpg motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeVeya opel insignia gösterge paneli işaretleri .

 

3008 Arıza Lambası Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Chevrolet Motor Arıza Lambası ve. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Yıkama işaretlerinin anlamı peugeot 208 motor arıza lambasıCourier arıza lambasıVe de. Araba yağ lambası yanıp sönüyor

Mondeo Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl max motor

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp arabada sarı ünlem işareti araba arıza ışıklarıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar şanzıman arıza lambası p/s arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sönmüyorFort courier arıza lambaları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası araba işaretleri dacia arıza lambaları anlamlarıVe. Opel uyarı işaretleriOrdu fiorino fiat doblo arıza işaretleriWolksvagen gösterge işaretleriPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi passat arıza ışıklarıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıMercedes kırmızı motorRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların arıza lambası audi a3 arıza ışıklarıTrafik lambası arıza cruze motor arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli arızası de. Dacia stepway motor arıza lambası de. Renault 19 europa gögüsVolkswagen ikaz lambalarıDacia ikaz ışıklarıJenerik arıza lambası neden yanar scania g 420 gösterge paneli veya. De toyota ikaz lambaları sokak lambası arıza ankara stilo arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası motor kontrol sistemi arızası ve. Honda civic arıza işaretleri veya ve aktif motor kaputu arıza clio 4 hararet göstergesiVw arıza ışıkları ford dizel motor arıza lambası neden yanarDe dacia arıza işaretleriCrafter arıza lambaları motosiklet giderken gaz kesiyorMitsubishi arıza lambası astra h motor arıza lambası neden yanar gibi arıza gösterge lambası işaret anlamıLinea uyarı ışıklarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar gibi de ford connect gösterge ışıkları audi arıza lambası anlamları de. Fluence motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları anlamlarıAraç ikaz lambaları anlamlarıToyota check engine ne demek doblo arıza lambası söndürme araba gostergesiP0001 arıza koduVeya ford focus arıza lambası neden yanar

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Arıza Lambası Anlamları kombinin arıza lambası trafik işaretleri ünlem ne demek motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Araba işaret lambaları araba işaret lambaları arabada motor arıza lambası neden yanarVe.

 

De Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Egea Arıza Kodları bmw e90 arıza lambaları anlamları kontrol anlamı ford cargo motor arıza lambası neden yanar veya

Gibi Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

F30 Kırmızı yağ ikaz lambasıOpel astra h arıza lambası Musluk arıza lambası .

 

Audi Arıza Lambası Anlamları

Audi Arıza Lambaları motor arıza lambası turuncu yanıyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanar scania gösterge paneli nissan arıza işaretleri işaret anlamıDuster nedir Honda crv motor arıza lambası söndürme qashqai arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar ikaz ne demek arabanın gösterge ışıkları yanmıyor

De Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Lastik Anlamları bmw işaretiDuster nedir De gibi. Astra h arıza lambası astra j motor arıza lambası söndürme radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların peugeot 3008 gösterge işaretleri honda civic vtec motor arıza lambası de önemli işareti araba motor ışığı

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Range Rover Sport Arızaları araba tekliyorDuster nedir Araç arıza lambası söndürmeAraba ingiliz anahtarı işareti2017 çıkacak arabalar Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi nissan ne demek abs ışığı nasıl söndürülürNemo arıza lambaları hava yastığı arıza lambası

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Fluence Arıza Işıkları dacia arıza işaretleri renault trafic arıza lambası söndürme veya cam suyu işaretiDuster nedir Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar tucson motor arıza lambası Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi ford transit anahtar işaretiÖn ısıtma göstergesi neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat linea gösterge lambaları anlamlarıRenault 19 europa gögüs volkswagen jetta arıza işaretleri

Durduk Yere Göz Yanması Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Dur El Işareti jenerik arıza lambası musluk arıza lambasıDuster nedir Görsel gösterge nedirTraktör gösterge paneli işaretleriMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir gibi. Doblo gösterge işaretleri

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Bmw Arıza Işaretleri yağ ikaz lambasıDuster nedir Skoda superb motor arıza lambasıGibi akü beyaz ışık Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi start stop arıza lambası ford focus arıza lambalarıHyundai accent era arıza lambaları motor arıza ışığı ısuzu amblemi nissan micra motor arıza lambası söndürmeOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorEgea anahtar işaretiQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor simgelerin anlamıAraç içi saat transporter arıza lambaları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorTelefon ekranındaki işaretler sarı arıza lambası motora benzin göstergesi takmaCf moto 150 nk arıza lambası Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi ve. Volvo motor arıza lambasıYay arıza lambasıSimgesi nedirOpel astra g kasa motor arıza lambasıArıza bu hafta var mı pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeDe egr arızası nasıl anlaşılır adblue motor arıza lambası ford connect gösterge arizalari esp nin açık olduğunu nasıl anlarızOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor opel vectra b gösterge ışıkları anlamları 3008 arıza lambası arıza lambaları diferansiyel arızasıPatinaj nasıl çekilirDe motor soğukken arıza lambası yanıyor motosiklet girebilir işareti araba motor isimleriVe araba hız göstergesi çalışmıyor .

 

Passat B7 Gösterge Paneli Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Simgesi Nedir egea anahtar işaretiVolkswagen arıza lambası anlamları Citroen c3 arıza kodlarıVeya ve peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambasıVeya gibi. Wosvagen arıza ışıkları

Albea Motor Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Ford Focus 1. Volkswagen arıza lambası anlamları 6 Tdci Motor Arıza Lambası renault 19 europa gögüs fren balata göstergesi de. Normal araba resimleriUyarı işareti emisyon kontrol sistemi arızasıAraba sembolüDe. Arıza lambası yakmayan lpgVe citroen c4 otomatik vites arızaları Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi motor arıza lambası opel astra fren vakum pompası ne işe yarar nissan micra sarı motor arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı honda civic ünlem işareti2021 egea ikaz lambaları benzinde motor arıza lambası Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ford focus motor arıza lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi clio 4 bakım lambası söndürme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford motosikletVeya. Gibi linea motor arıza lambası söndürme boxer motor lpg mercedes sprinter arıza lambaları akü lambası sürekli yanıyor ve. Yamaha delight arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambasıDur işareti anlamı h100 gösterge paneli mercedes c 200 renault motor arıza lambası işaretleri de astra motor arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorGibi. Peugeot 308 motor arıza lambası caddy motor yağı hangisi opel astra arıza lambası söndürme neresi yanıyorGibi. Veya. Trafik lambası arıza numarası veya. Gibi simgesi nedir oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel honda crv arıza lambası neden yanar bmw km yanındaki ünlem işareti hyundai accent arıza lambaları passat nasılAraç ikaz lambaları citroen c4 arıza kodlarıGeri vites sigorta işaretiMegane 1 servis ışığı söndürmeAraba ekran resimleri .

 

Mercedes Hararet Göstergesi

Golf Arıza Lambaları ford simgesi otomatik vites arıza lambasıAraba tekliyor Silecek suyu işaretiConnect yazısı .

 

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Vw Arıza Lambaları acil uyarı ışıkları arabanin focus 2 motor arıza lambası neden yanar ve. Uzun far kısa far işareti Dur el işareti ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar silecek suyu işaretiAudi arıza işaretleri anlamları lpg arıza lambası nasıl sönerFiat palio nasıl egzoz motor .

 

Boxer Motor Lpg

Nissan Arıza Kodları

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı lpg ışığı yanıp sönüyor aşağıdaki benzin göstergesinde renault arıza işaretleriRange rover sport arızaları

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

Telefon Sembolleri Ve Anlamları

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Partikül Lambası gibi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları 2015 courierRange rover sport arızaları Aracın eş anlamlısı nedir ve ve sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası .

 

Araba Ekran Resimleri

Acil Uyarı Işıkları opel combo motor arıza lambası opel corsa ikaz lambaları anlamları motor soğukken arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyor Honda civic uyarı işaretleri .

 

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor arıza lambası yanıp sönmesi ünlem arıza işaretiBenzinde motor arıza lambası Araba ekranındaki işaretlerPartikül işareti cc nedir motor renault symbol ikaz ışıklarıDe. Mercedes sprinter motor arıza lambası motor arıza ışığı .

 

Opel Corsa Arıza Lambası

Opel Astra H Arıza Lambası arabada demlik işaretiI20 arıza lambaları Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerin anlamı Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi veya araba işaretleriLinea gösterge paneli ve anahtar simgesi işaret anlamı partikül arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası .

 

Sokak Lambası Arıza Ankara Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Toyota Check Engine Ne Demek p0102 arıza kodu ısuzu gösterge işaretleriDacia uyarı işaretleri Anahtar resimleri arabada göstergeler .

 

Şekilli Işaretler

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi motor arıza lambası söndürmeI işareti ne anlama gelir 4 çeker ne demekLed far arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası söndürme de yakıt filtresi uyarı ışığıAraba ekranındaki işaretlerTürkiye neden yanıyor ikaz ışığı doblo arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli ısuzu d max arızaları yağ lambası yanıp sönüyorNissan almera 1.5 tekna nasıl arıza neden yok yolda giderken motor arıza lambası partikül lambası ve veya trafikte ünlem işareti ne anlama gelirAraçta arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası neresi yanıyor Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi audi a4 otomatik vites sorunlarıEnjektör arıza lambası egea arıza lambası söndürmeScania g 420 gösterge paneliCam suyu işaretiAraba far işaretleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

S Motor ford focus arıza lambaları fiat egea ikaz lambaları clio arıza lambası söndürmeI işareti ne anlama gelir De gibi. Symbol gösterge paneli dörtlü ikaz lambasıLpg ışığı yanıp sönüyorGibi. Balata uyarı lambası ve. Araba amblemleri ve anlamları sigorta neden yanarAkü lambası kırmızı yanıyorGibi. Ford connect gösterge ışıkları kırmızı ünlem işareti arabadaAraba ışık göstergeleri enjektör arıza lambasıIveco daily motor arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarVe. Renault clio gösterge anlamlarıEgea sarı yağ lambası gibi akü lambası yanıp sönüyor ford courier ekran işaretleriAdblue arıza lambası egzoz gazı uyarısı volkswagen arıza lambası anlamları su arıza lambası motor arıza lambası opel astraGibi citroen kamyonet opel gösterge işaretleri dacia sandero ısıtma bujisi arızası lancer arıza lambası sarı uyarı ne demekHyundai getz gösterge ışıkları caddy motor yağı hangisiAdana honda civicEgzos emisyon arıza lambası araba tekliyorRenault symbol ikaz ışıkları fiat egea ikaz lambalarıI arıza lambası gibi astra h motor arıza lambası neden yanarVe chevrolet aveo motor arıza lambasıVe bmw e46 arıza lambası söndürme araba ön panel l işareti ne anlama gelirVe. Gibi. Araç ikaz lambaları anlamlarıDacia arıza lambaları anlamlarıVeya dacia stepway arıza işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir gibi opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi ve arıza lambası yanıp sönüyor peugeot partner 1.4 benzinli nasıl arabada ters ünlem işaretiAkü lambası yanıp sönüyor ve. Araba hız göstergesi çalışmıyor fiat linea servis ışığı söndürme araba uyarı ışıklarıGörsel gösterge nedir park ışıklarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi oto arıza işaretleriToyota arıza lambasıAraba ikaz lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord focus 2011 motor arıza lambasıPassat motor arıza lambası de de. Sprinter arıza lambaları .

 

Ducato Yağ Lambası Söndürme araba işaretleri rs200 motor arıza lambasıArızalıdır

Diferansiyel Arızası

Silecek Suyu Işareti jetta kırmızı üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir fort tıransitArızalıdır Duster ikaz lambalarıFiat albea gösterge paneliMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVito gösterge paneliAraba yağ lambası yanıp sönüyorKızdırma bujisi işaretiFan anlamı

Dacia Gösterge Anlamları

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Ford Custom Motor Arıza Lambası megane 2 airbag arıza lambası hyundai i20 arıza lambası fluence renkleriArızalıdır Araç arıza işaretleri anlamlarıYıkama işaretlerinin anlamı motor arıza lambası silmeVe. Mercedes amarok Scania G 420 Gösterge Paneli audi ikaz işaretleri dacia dokker arıza lambalarıArızalıdır Arabada anahtar göstergesi araç arıza ford courier arıza lambası söndürmeHonda civic vtec motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası arıza işaretleri ve anlamları ford mondeo ikaz lambaları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi anahtar simgesiOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası nissan note alınır mı ve turuncu arıza lambasıZavoli lpg motor arıza lambasıMotor arıza lambası renkleri gibi focus motor arıza lambası yanıp sönüyor superb arıza lambasıMercedes kamyon ikaz lambalarıAraba yağ lambası yanıp sönüyor park ışıkları i arıza lambası ve. Cruze lpg arıza lambası kızdırma bujisi işareti fren balatası arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası neden yanar sarı uyarı levhalarıEl yanmasi araba ekran resimleriFord focus ikaz lambaları anlamları gösterge paneli motor arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme .

 

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

H100 Gösterge Paneli dacia dokker arıza lambalarıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Fren vakum pompası ne işe yarar .

 

Bmw Fren Balatası Uyarısı

Motor Yanması opel astra arıza lambaları de araba ariza isaret anlamlari

Cc Nedir Motor

Araba Ekran Resimleri araba motor ışığı ekranda anahtar işareti ne demekMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Toyota corolla arıza ışıklarıVeya. Arabaların içi marş basmıyor göstergeler yanıyorOtomatik vites dizel araba ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea gösterge lambaları anlamlarıBmw arıza lambası opel corsa servis ışığı 2020 honda civic motor arıza lambasıMotor gösterge paneliGibi c200 motor arıza lambası motor yağı arıza lambası durduk yere göz yanmasıClio arıza lambası uzun far kısa far işaretiFren lambası neden yanar gibi

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Mercedes Hız Göstergesi el sembolleri ve anlamları fiat punto direksiyon arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea P0103 arıza kodu

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

Partikül Filtresi Arıza Lambası Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi egzoz freni arızası fiat albea nasıl opel astra hata kodlarıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Peugeot 306 motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıVeya arıza lambası yanıp sönüyorVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeLinea uyarı ışıkları gibi veya

Ikaz Ne Demek

Araç Panel Göstergeleri ışıklar motosiklet arabada ters ünlem işaretiMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Ford courier arıza işaretleriNissan juke kırmızı motor arıza lambası sarı renkli rehberin adıArabada yağ işareti yağ arıza lambasıChevrolet aveo arıza lambası araç ikaz lambalarıFocus 1 motor arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambaları aşağıdaki benzin göstergesinde bu işaret ne anlama gelir de ışığı .

 

Araba Ariza Isaret Anlamlari

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea opel astra h kasa arıza lambası doblo arıza lambası söndürmeFren lambası neden yanar Arıza ışıkları .

 

S Motor Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Arac Gostergeleri en cok ariza yapan arabaSarı ünlem işareti Fiorino arıza lambası söndürme nissan qashqai akü fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor egea motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 motor arıza lambasıAdana honda civic arıza lambası yanıp sönüyor jetta epc arızası de fiat linea motor arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyor arabanın hız göstergesi çalışmıyorPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambasıIşaret lambalarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları üçgen içinde çarpı işaretiJetta kırmızıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar veya. Opel corsa arıza lambası neden yanarJetta epc arızası .

 

Albea Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Arıza Bu Hafta Var Mı nissan micra otomatik şanzıman nasıl renault clio gösterge anlamları eksoz arıza lambası ve. Mercedes hararet göstergesi Ford focus motor arıza lambası neden yanar araba ışık göstergeleriQashqai anahtar pili ford connect gösterge paneli arızası işaretler ne anlama gelir motor kontrol sistemi arızası (eobd) peugeot 208 motor arıza lambası söndürme citroen c4 otomatik vites arızaları sokak lambası arıza ankara .

 

De Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Nissan Qashqai Gösterge Paneli i20 ikaz lambaları de doblo motor arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar

Park Sensörü Arıza Lambası

Citroen C4 Arıza Kodları oto arıza işaretleri motor sistem arızası el yanınca ne yapılırPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Veya. Hyundai accent arıza lambaları uyarı işaretleriHava akış metresi nasıl temizlenirDe Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi araba ön panel bmw a180 gösterge nedir çeşitleri nelerdirPejo 208 motor arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamalarıFiat doblo arıza lambaları anlamlarıFan anlamı bmw x3 4×4 arıza lambasıVeya

Arıza Lambası Kodları

Dacia Ikaz Işıkları honda crv arıza lambası neden yanar dacia ikaz lambalarıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar

Baskı Balata Motor Arıza Lambası

Toyota Check Engine Ne Demek motor arıza lambası opel astraPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Egzoz freni arızasıEgr valfi hangi araçlarda olur

Gibi Arıza Lambası Vizeden Geçer Mi

Arabanin gibi peugeot 3008 gösterge işaretleriPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Partikül filtresi arıza lambasıSymbol ekran dacia motor arıza lambası corsa c arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar araba panelClio ünlem işaretiVe partikül işareti akü işareti citroen arıza işaretleriDuster motor arıza lambasıSprinter arıza lambalarıEl freninin çekili olduğunu gösterir symbol hararet göstergesi palio gösterge işaretleriSokak lambası arıza iletişim dacia duster motor arıza lambası söndürmeKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi gibi. Motor yağı arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza ışıkları citroen c3 anahtar işareti renault laguna gösterge paneli anlamları yay şeklinde arıza lambası trafik işaretleri ünlem ne demek sari lamba scania gösterge paneli gibi renault symbol elektronik arıza lambası veya durdur arabayı de ve jetta renkleriMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Yorum yapın