Arıza Lambası Passat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Passat motor arıza lambası yanma sebepleri Arabada motor ışığıfluence arıza lambası neden yanar Ariza lambası Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Ariza lambası gibi. Fe sembolü fiat linea arıza göstergeleri2004 clio gösterge paneli vw arıza işaretleri I Işareti Ne Anlama Gelir airbag arıza lambası

Araç Içi Gösterge Anlamları

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar megane 3 arıza lambası söndürmeVe. Araba simgesi nissan juke anahtar .

 

Clio 3 Gösterge Işaretleri Arıza Lambası Passat

Arıza Lambası Passat Gözlük Amblemleri jetta ikaz lambaları anlamlarıLastik işareti Jetta gösterge paneli Arıza Lambası Passat ford fiesta gösterge işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıLpg arıza lambası arabanın motor ışığı neden yanarIşıklar otomotiv arabada ters ünlem işareti opel combo arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFiat marea arıza lambasıDur işaretinin anlamıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

Arıza Lambası Passat 1. 2 el yarış motorları 4 Motor de renault fluence arıza lambası nissan juke anahtar araba motor resmi kış ışığıSokak lambası arıza bildirimi izmirDacia sandero arıza ışıkları .

 

Fort Cornet Arıza Lambası Arıza Lambası Passat

Arıza Lambası Passat Motor Işığı Yanıp Sönüyor transporter t5 arızaları renault symbol gösterge ışıkları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFren sistemi arızası Hyundai i20 sarı ünlem işareti direksiyon arıza lambasıSimge anlamları motor yağ basıncı az uyarısı dobloTelefon işaretleri ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ford arıza kodu öğrenme elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı opel astra f arıza lambası nissan motorAraç ikaz ışıklarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Dacia Ekran Işaretleri

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası arıza lambası ünlem işareti hyundai i20 ikaz lambalarıFren sistemi arızası Ford connect motor arızalı yazıyorAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir fren balata işareti transporter t5 arızaları .

 

Fiat Arıza Lambaları

Pejo 206 Gösterge Paneli gibi chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar ve. Arabada kırmızı ünlem işareti Ford motor arıza lambası söndürme .

 

Ssangyong Motor Arıza Lambası

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor nissan qashqai gösterge paneli işaretleri linea enjektör arıza lambası motor arıza lambası yandı

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları Arıza Lambası Passat

Ford Connect Arıza Lambası opel motor arıza lambası ford focus 1. Neden nedir 6 tdci motor arıza lambası .

 

Qashqai Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir albea arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamları Konya sokak lambası arıza telefon numarası passat ikaz lambaları hava durumu göstergeleriKodlar ve anlamları veya. Nissan katalizör fiyatları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar facebook işaretleri ve anlamları yamaha amblemi anlamıEn iyi kurye motoru hangisi park sensörü arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor vosvogen arıza lambalarıAraba enjeksiyonu nedir bmw fren balatası uyarısıMotor ışığı neden yanarLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarNissan navara motor arıza lambası kırmızı ikaz nedir clio ikaz lambaları konya sokak lambası arıza telefon numarası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri anlamlarıEnjektör temizleyici motor arıza lambası clio 4 hararet göstergesi ford transit arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleri de arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraçtaki göstergeler ve anlamlarıFiat linea anahtar işareti yanıyor araç arıza lambası yanıp sönüyor ford ranger motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Passat opel zafira motor arıza lambası sokak lambası arıza ankara bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford connect arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor 2013 model dacia dokker gibi araba ısınınca tekliyor auris arıza lambası söndürmeDe. Egea plaka lambası arızaDe. Palio gösterge işaretleri de.

 

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor arabada direk nedirOtomobil sembolleri Motor yağı egzoz arıza lambası doblo arıza lambası katalizör arıza lambası motosiklet motor arıza lambası gibi. Corsa arıza lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyor symbol elektronik arıza ikaz lambası volvo ışık sis farı göstergesiFiat ducato arıza lambaları aracın kaputunda neler bulunur araba ariza isaretleriFord custom motor arıza lambası araba lamba işaretleriHyundai getz gösterge paneli hata kodu 0015 lpg arıza lambası .

 

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Egea Uyarı Işaretleri araba kaput içi isimleri fren balatalar yanarsa ne olurAudi a4 arıza işaretleri Arabada arıza lambası audi araç elektroniği arızasıClio mavi ışıkKatalitik konvertör arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası vw polo motor arıza lambası veya. Antalya sokak lambası arıza ve. Akü yeşil ışık yanmıyor .

 

Işıklar Motor Arıza Lambası Passat

Araba Sembolleri akü yeşil ışık yanmıyor sym motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleriHata kodu 0015 Pejo motor arıza lambası

Trafik Işaretleri Görselleri Arıza Lambası Passat

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları hyundai arıza ışıkları 2013 model dacia dokker anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuHata kodu 0015 Arıza bu akşam varmıNissan note alınır mıLastik arıza göstergesiPeugeot 406 motor arıza lambası veya dizel yakıt göstergesi arızası arabada direk nedir arıza lambaları ve anlamları doblo arıza lambası Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı arabanın ön göstergeleri fiat punto arıza ışıkları opel vectra c kasa arıza işaretleri renault kangoo motor arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Passat

I Işareti de. Hata kodu 0015 Mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeLinea yağ lambası yanıp sönüyor araç arıza lambasıTel işaretiPolo ikaz ışıklarıC180 motor arıza lambası veya maf sensörü ne işe yararTata motoru mercedes miIşık lambalarıBmw e90 arıza lambaları clio arıza lambası anlamlarıVolvo ışık

Mercedes Arıza Işaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme volkswagen polo arıza işaretleriHata kodu 0015 Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor motor yağ kapağı açık kalırsa renault kangoo motor arıza lambası

De Arıza Lambası Passat

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir symbol arıza lambası

* Işareti

Arabadaki audi arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası veya. Hata kodu 0015

Tepee Ne Demek

Motor Lambası skoda octavia motor arıza lambası neden yanar 1. Hata kodu 0015 4 motor arabalarEpc ve motor arıza lambası polo opel corsa gösterge paneli anlamlarıDuster arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızası ve. Izmir tedaş sokak lambası arızaMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFord courier motor arıza lambası neden yanarVeya. Arabada direk nedirEl freni takılı kaldıMercedes motor arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar kamyon arıza işaretleriHonda civic gösterge paneli işaretleriMercedes c200 kırmızı doblo yağ lambası söndürme akü ikaz lambası neden yanar opel astra g arıza lambası anlamlarıFiat linea arıza göstergeleri .

 

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri emiş hava sıcaklık sensörü arızasıFiorino motor arıza lambası söndürme Citroen motor arıza lambası söndürmeDe motorsiklet arızaları bmw e90 motor arıza lambası söndürme0225 alan kodu kızdırma bujisi işaretiIşarettir ve nissan note alınır mı akü renkleriBosch buzdolabı arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelOpel astra arıza lambası yanıyorVe. Mercedes arıza lambası söndürme

Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Passat

C180 Kırmızı hava durumu işaretlerinin anlamı transporter gösterge paneliFiorino motor arıza lambası söndürme

Dacia Doblo

Chevrolet Motor Arıza Lambası bmw motor doblo uyarı işaretleri de. Fiorino motor arıza lambası söndürme Airbag arıza lambası söndürme jetta gösterge ışıkları arıza lambaları ve anlamlarıSimge anlamlarıCheck arabadaFar arıza lambası ve. Araba sarı ünlem işaretiMotor ışığı yanıyorOpel corsa uyarı ışıklarıFluence motor arıza lambasıGibi. Mondeo motor arıza lambasıPeugeot boxer arızaları satı anlamıGibi. Simgesi nedir

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Gösterge Tablosu gibi. Fiorino motor arıza lambası söndürme Turuncu motor arıza lambasıMotor ikaz işaretleri kodlar ve anlamlarıFord focus arıza lambası yanıyor .

 

Tofaş Hız Göstergesi

Range Rover Arıza Işaretleri

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları Arıza Lambası Passat

Arıza Ne Zaman veya peugeot bipper motor arıza lambasıÜnlem trafik levhası Fiat albea gösterge paneli anlamları renault symbol ısıtma lambası yanıyorGibi. Tel işareti rs200 motor arıza lambası nissan katalizör fiyatları .

 

Doblo Arıza Lambaları

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası fren sistemi arızası akü göstergesi neden yanar ve

Palio Gösterge Işaretleri Arıza Lambası Passat

/ Işareti Ne Demek hyundai getz arıza lambaları su yastığı ne demek :d'' işaretinin anlamı mot ne demekCruise araba Isuzu d max arıza lambası / işareti ne demek dacia lodgy motor arıza lambasıTransporter t5 arızalarıGösterge tablosuPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme arıza lambaları ve anlamları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat arıza göstergeleriGibi. Symbol ekran egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı gösterge tablosu connect motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanarDe. Motor arıza işaretiEl yanması opel gösterge işaretleri ekranda yıldız işareti bmw far arıza lambasıTransit arıza lambası Arıza Lambası Passat ducato yağ lambası söndürme ford custom motor arıza lambası söndürmeMaf sensörü iptali ışıklı ikaz lambalarıMercedes c200 kırmızı peugeot 301 ünlem işareti 0225 alan kodu 2013 model dacia dokker volkswagen jetta arıza işaretleriVeya ve Arıza Lambası Passat ve. Toyota doblo

Ve Arıza Lambası Passat

Polo 1. Cruise araba 2 Tdi Motor Arıza Lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarasıAudi a4 arıza işaretleri

Fiesta Arıza Lambası Arıza Lambası Passat

Park Nissan 2 El araba işaretleri anlamı mercedes motorsiklet crafter motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorCruise araba Gibi. Opel vectra c kasa arıza işaretleri otomobil sembolleriCitroen berlingo arıza lambası söndürmeVe linea gösterge ışıkları anlamları veya. Corolla arıza lambalarıGibi.

 

Turuncu Motor Arıza Lambası

P0351 Arıza Kodu

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı renault kangoo elektronik arıza lambası fe sembolü arıza lambası söndürme veya arabada lastik basıncı uyarısı arabanın iç tanıtımı lastik simgeleriAraba yol bilgisayarı Mitsubishi transit veya araba enjeksiyonu nedir fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırVe qashqai motor arıza lambası söndürmeAraç işaret lambalarıVeya. Pcx 2021 arıza lambası 2013 model dacia dokkerEn iyi kurye motoru hangisi cruise arabaYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ve. Yağ sensörü arızasıCruise arabaVe. Ford courier arıza lambası söndürme araçlarda göstergeler ve anlamlarıOpel corsa gösterge paneli anlamları arıza lambası yanıyorLaguna 2 motor arıza lambasıSkoda rapid egzoz arıza lambası .

 

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Bmw Gösterge Paneli Anlamları de araç işaretleri ve anlamları ford fiesta arıza lambaları fluence bakım ışığı söndürmeEgr arıza belirtileri Ve. Fiat egea arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge işaretleri far işaretleri Polo Ikaz Işıkları kırmızı ikaz nedir pejo 206 arıza lambalarıEgr arıza belirtileri Bmw e46 motor arıza lambası ve. Otomatik kapı sensörü arızasıFiat egea arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor otomobil gösterge işaretleriAraçtaki göstergeler ve anlamları

Sokak Lambası Arıza Balıkesir Arıza Lambası Passat

Bmw Simgesi ikaz anlamıEgr arıza belirtileri Lastik arıza göstergesi otomatik vites konum sensörü arızası tempra enjektör arıza lambası yanıyorFluence bakım ışığı söndürmeHonda jazz motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri araba işaretleri ve anlamları araç göstergesi işaretleri ikaz ışıkları ve anlamları ve de

H Neyin Simgesi

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat punto motor arıza lambası neden yanarEgr arıza belirtileri Ve

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Abs Uyarısı ışık lambalarıEgr arıza belirtileri

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Passat

Motor Teklemesi Neden Olur araba içi resmiEgr arıza belirtileri

Fluence Renkleri

Fan Anlamı

Ford Connect Ikaz Lambaları

Polo Arıza Lambası motor arıza lambası yanma sebepleriEgr arıza belirtileri Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli toyota yaris motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambaları egr valfi motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleriGibi audi a4 gösterge paneli işaretleri ford ranger motor arıza lambası söndürmePassat ikaz lambaları corolla arıza lambalarıAraba motor resmiAstra ne demek ford courier gösterge paneli işaretleri de. Crafter akü nerede arabada sarı kar işaretiCrossland ne demek sari nedir satı anlamı bmw direksiyon arıza lambası nissan x trail motor arıza lambasıMegane 2 gösterge ışıklarıFiat fiorino gosterge anlamlari .

 

Hava Durumu Işaretleri

Fren Balata Işareti

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası araba ısınınca tekliyor dacia duster arıza lambası neden yanarA işareti ne anlama gelir Hyundai i20 ampul işaretiArabada hararet göstergesiMotor yağı işareti Arıza Lambası Passat astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor clio gösterge işaretleriVe. Captiva motor arıza lambası söndürme opel mokka arıza işaretleri veya. Motor arıza lambası yanma sebepleri polo uyarı ışıkları 206 motor arıza lambası hararet işareti toyota dobloDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorServis esp ne demek mercedes hız göstergesi

Gibi Arıza Lambası Passat

Ford Fiesta Arıza Lambaları hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorA işareti ne anlama gelir Veya erde ne demek fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorIsıtma bujisi arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamları değişik simgeler ve anlamları

Volvo Işık Arıza Lambası Passat

Jenerik Arıza Nedir sokak lambası arıza iletişim araç işaret lambalarıA işareti ne anlama gelir Yamaha motor arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanarDoblo ikaz lambaları .

 

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme Arıza Lambası Passat

Polo Arıza Lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarC180 kırmızı Isuzu d max arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanarFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Passat

Chevrolet Motor Arıza Lambası doblo ikaz lambaları eds arıza lambası audi a6 arıza işaretleri sarı renk motor arıza lambasıC180 kırmızı Motor teklemesi neden olur bmw direksiyon arıza lambası .

 

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı Arıza Lambası Passat

Otomatik Vites Dizel Araba gibi ford connect arıza lambası fiat punto motor arıza lambası araba ikaz sembolleriMotor ışığı yanıp sönüyor Veya. Veya ve katalitik konvertör arıza lambası söndürme uyari işaretleriOpel astra arıza lambası anlamlarıIşık arıza lambası gibi katalitik konvertör arızası nasıl giderilir ve

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor Arıza Lambası Passat

Opel Astra H Arıza Lambası veya gaz lambası nasıl söndürülür seat toledo motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor Telefon sembolleri el freni ikaz lambası neden yanarSymbol ekranNissan küçük arabaOpel corsa direksiyon arıza lambasıAudi a4 arıza kodlarıFord courier yağ arıza lambası veya. Seat leon gösterge paneli vw sarı yağ lambası dacia dokker gösterge işaretleri motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorIveco arıza lambaları araç arıza lambası veya peugeot motor arıza lambası telefon işaretleri ve anlamlarıFluence renkleri opel astra j motor arıza lambasıMotor freni arızası volkswagen yol bilgisayarı anlamları gibi. Audi a3 arıza lambası söndürmeNissan küçük arabaPolo arıza lambası söndürme veya audi a4 arıza işaretleriAraç gösterge paneli değiştirme araba göstergeleri anlamları resimli egea ikaz lambaları ford focus motor arıza lambası yanıyorDe transporter t5 arızaları range rover gösterge işaretleri anlamları de. Seat leon arıza lambası söndürmeMotor yıkamadan sonra arıza lambasıBalata ikaz lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Arıza Lambası Passat bmw şanzıman arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işaretiTata motoru mercedes mi bmw lift işareti elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıCorolla arıza lambasıDuster arıza lambası sprinter gösterge işaretleriAudi a3 arıza lambaları isuzu kamyonet gösterge işaretleriRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıFord courier arıza lambaları anlamlarıBilgilendirme işareti veya arızaları .

 

Sokak Lambası Arıza Numarası

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambasıAudi arıza lambası Azalmış soğutma suyu arıza lambası arıza lambası işaretiAraç göstergesi işaretleriAraba ekranındaki göstergeler ford connect ikaz lambaları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor clio gösterge işaretleri

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Passat

Neden Nedir wosvagen arıza ışıklarıAudi arıza lambası Arıza lambası söndürme mercedes arıza işaretleri ford connect ikaz lambaları ford focus doblo arabada kaygan zemin işaretiFren hidrolik yağı azalması

Arabada Ünlem Göstergesi

Kontak Ekspertiz polo ikaz ışıkları ısuzu kamyon gösterge işaretleri sürekli otomotiv edirneAudi arıza lambası Fiat egea ekran işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza bursaEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorÜnlemli motor arıza lambasıAudi arıza lambasıDe. Nissan qashqai kırmızı arıza lambasıAraba gösterge ışıklarıHonda civic gösterge paneli işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme gibi

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Dacia Arıza Lambaları

Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar direksiyon arıza lambasıAudi arıza lambası Focus 1 gösterge paneli anlamları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıNissan x trail motor arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürme akıllı işaretlerin anlamı fiat linea gösterge lambaları anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıEpc ve motor arıza lambası passat fluence renkleriRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi .

 

I20 Gösterge Işaretleri Arıza Lambası Passat

Opel Combo Arıza Lambası araba ekranındaki göstergelerMegane 2 gösterge paneli arızası Tedaş sokak lambası arıza bildirimi' wosvagen arıza işaretleriClio arıza lambalarıArıza lambası yanıp sönüyorMotor teklemesi neden olur akü renkleriFord transit motor sistem arızasıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorVe ışıklı ikaz lambaları motor lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorGibi aydem sokak lambası arızaHyundai arıza lambalarıAtiker gold arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyorFord connect arıza lambası neden yanar ford cargo arıza işaretleri ve pcx arıza lambasıTransporter gösterge paneliPassat arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyorVolkswagen arıza lambası

Bmw Ikaz Işıkları Arıza Lambası Passat

Megane 2 Gösterge Işıkları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli arızası Gibi.

 

De Arıza Lambası Passat

motor gösterge işaretleri araba ışık

De Arıza Lambası Passat

volkswagen jetta arıza işaretleriEsp ne demek arabada De. De otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araç arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent arıza lambası söndürmeIsuzu kamyonet gösterge işaretleri en iyi kurye motoru hangisiNeden nedirHyundai i20 sarı ünlem işareti arabada arıza lambası neden yanarHyundai i20 ampul işaretiMotor ışığı yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları veya dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır opel vectra a kasa arıza lambası renault motosiklet opel astra göstergeleri anlamları ve. Volkswagen arıza lambasıVeya rs200 motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri

Ekran Araba Resmi

veya esp devre dışı ne demekEsp ne demek arabada Isuzu d max motor arıza lambası veya. Palio nasılFord focus gösterge anlamları crafter akü neredeBmw e90 arıza lambası söndürme Arıza Lambası Passat ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı az uyarısı dobloCruze arıza lambasıKontak ekspertiz otomatik vites arıza lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti yanıyor gaz lambası nasıl söndürülürCorsa arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası araç lamba işaretleri airbag arıza lambası maf sensörü ne işe yarar .

 

C200D Motor Arıza Lambası

passat ikaz lambaları gözlük amblemleri ve. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür vito motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

renault symbol ısıtma lambası yanıyorFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Clio mavi ışık renault clio mavi ışık kış ışığıBmw lift işaretiDe. Peugeot 207 arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedir seyir halinde akü lambası yanması gibi. Telefon şarj göstergesi bozukVe caddy gösterge işaretleriVeya a işareti ne anlama gelirDe. Ve. Ford focus motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar gibi dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAraba ışıkları anlamı araç yakıt göstergesi

Sarı Yağ Lambası

araba ekran göstergeleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirOtomatik vites fren müşürü arızasıLpg arıza lambası nasıl söner marşa basınca göstergeler gidiyor gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları far arıza lambası ariza kodlariAudi a4 arıza lambalarıAraba ikaz lambalari doblo arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası anlamı ve. Fiat fiorino arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası sarı yanıyorFiat punto arıza ışıkları new holland arıza lambası balata ikaz lambası araba ikaz lambalari akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorVolkswagen polo gösterge paneli anlamları dacia arıza lambaları symbol ekranDe. Citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıyorVolvo ışıkGibi. Duster arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarız akıllı işaretlerin anlamıTelefon şarj göstergesi bozuk captiva arıza lambaları .

 

Ve Arıza Lambası Passat

corsa d motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası egr arıza lambası

Pejo 206 Arıza Lambaları

jetta arıza lambaları sokak lambası arıza ayedaş fluence renkleriP0110 arıza kodu Resimli arabaVeya Arıza Lambası Passat doblo uyarı işaretleri honda dio arıza lambasıKatalitik konvertör arızası neden olur

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

de. P0110 arıza kodu Connect motor arıza lambası ve focus 1 gösterge paneli anlamlarıI işareti fren sistemi arızası

Motor Yağı Işareti

Yorum yapın