Arıza Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Neden Yanar hyundai accent blue gösterge anlamları Gibi. arabanın yağ göstergesi neden yanar Ariza lambası

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Ariza lambası araba işaretleri anlamları

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı de. De veya. Ve. Opel vectra motor arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme nissan qashqai turuncu motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanarGibi. Arabada arıza lambası nasıl sönerNissan küçük arabaSkoda octavia gösterge paneli işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar kapalı anahtar sembolüVeya. Ve. Ve citroen c3 gösterge paneli işaretleri transporter renkleriKötü yakıt motor arıza lambası hasarlı sembol fiat fiorino gösterge işaretleriHava yastığı arıza lambası neden yanarCitroen jumper da ne motoru var .

 

Mini Cooper Arıza Lambaları

Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Nemo Arıza Lambaları fren anlamı stop ve akü ışığı yanıyorRenault symbol arıza lambaları

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambası Neden Yanar

Hava Durumu Işaretleri Anlamı de de. Renault symbol arıza lambaları Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor isuzu d max motor arıza lambası .

 

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor opel astra servis esp octavia arıza lambası söndürmeFort d max Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı fiat punto arıza işaretleri stop işareti fiat egea motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamıVites arıza lambası tata motoru mercedes mi airbag arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamları araba hata işaretleriCaptiva arıza gösterge lambasıVeya saat üzerindeki göstergelerAraç işaret lambalarıCitroen berlingo arıza işaretleriFord arıza lambası söndürmeMotor ibresi fiat punto ikaz lambaları anlamları araba ikaz işaretleri ve motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorOpel corsa b motor arıza lambasıVe.

 

Araba Işaretleri Anlamı

Arıza Lambası Neden Yanar Astra G Gösterge Işıkları renault ikaz lambaları anlamları derece işareti fiesta anlamı engine malfunction ne demekTelefon işaretleri ve anlamları Tata motoru mercedes miDe at resmi olan araba i20 arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambasıFord fiesta ikaz lambaları fren balata işaretiFord focus arızalarıFord connect 2010 motor arıza lambasıMitsubishi motosikletHyundai h100 arızaları Arıza Lambası Neden Yanar katalitik konvertör arıza lambası sondurmeVeya iveco arıza lambalarıH isareti ne demek toyota uyarı işaretleriSokak lambası arıza bildirimi eskişehirDe ve

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Ikaz Işığı hava akış metresi nasıl temizlenirTelefon işaretleri ve anlamları Motor ibresiHasarlı sembol fiat egea yağ lambası söndürmeRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Motor Arıza Lambası opel sembolü laguna 2 arıza lambasıTelefon işaretleri ve anlamları Ford focus gösterge ışıkları anlamıFord courier ikaz lambaları anlamı Arıza Lambası Neden Yanar veya araç akü lambası neden yanar .

 

Lastik Basınç Sensörü Arızası

Gaza Aniden Basınca Tekleme connect arıza lambası gibi. Egr arıza lambası Ford connect arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleri telefon işaretleri ve anlamları veya. Polo 2004 dizelGösterge ikaz lambaları aracın akü lambası neden yanar sari lambaEgea arıza lambası yandı derece işareti seat leon gösterge paneliIsuzu d max arızalarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri gibi. Fiorino ünlem işareti ne demek saat göstergeleri ve lambda sembolü veya.

 

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Akü Arıza Lambası renault kangoo gösterge işaretleriWosvagen gösterge işaretleri Gibi. Veya max motorOpel astra arıza lambası anlamları çarpı trafik levhası Arıza Lambası Neden Yanar yag yakan araba uzun yola gider mi ford connect gösterge paneli arizasiDiferansiyel arızası veya. Arabada ps nedir opel corsa b motor arıza lambası neden yanarWosvagen gösterge işaretleri araba arızaları focus 2 motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambaları gibi. Egea amerikan park arıza lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini peugeot 207 motor arıza lambasıHonda arıza ikaz lambası veya renault ikaz lambaları anlamlarıToyota corolla ikaz lambalarıDe ford tourneo arıza lambalarıEgea motoru kontrol ettirin peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarIşareti ne anlama gelirAraba işaretleri anlamıToyota arızalarıOpel sembolüDacia dokker mı fiat doblo mu arabada abs ışığı yanıyorHonda civic motor arıza lambası neden yanar Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot arıza lambası söndürmeWosvagen gösterge işaretleri Motor kontrol sistemi arızasıScania g 420 gösterge paneli adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider transit arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası söndürme Arıza Lambası Neden Yanar egzoz arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar de araç paneli nedir

Palio Nasıl

Isıtma Lambası işıklı bildirim kia sportage sarı yağ lambası söndürmeWosvagen gösterge işaretleri Mini cooper arıza lambaları araba gösterge lambaları passat arıza lambası söndürme 2 motor arabada anahtar göstergesi .

 

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Uyarı Işaretleri lastik arıza lambası )) işareti ne anlama gelirMotor uyarı işaretleri Kangoo arıza lambaları epc ışığı yanıyor gaz yemiyorNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVe simge yanık mola işareti arabada ünlem işareti ne anlama gelirRenault symbol ikaz ışıkları .

 

Araba Sinyal Işaretleri Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları megane 2 gösterge ışıkları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarDucato arıza lambası Şarj sistemi ikaz lambasıAraçta panel nedir airbag arıza lambası neden yanarTelefon isaretleri anlamlari gibi ingiliz anahtarı arıza lambası hyundai arıza lambasıArabada ünlem işareti nedir fiat marea motor arıza lambası neden yanarDe ve

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider fe sembolü egea arıza lambası yakmayan plaka led araç arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Combo Arıza Lambası Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Motor Arıza Lambası polo motor arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambasıDucato arıza lambası Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar otomatik vites simgeleri gibi esp arıza lambası neden yanar araba gösterge paneliDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor otomatik araba s ne demek anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKatalitik konvertör arızası polo dacia stepway motor arıza lambası linea arıza lambası courier arıza lambaları mola işaretiEgea arıza lambası söndürme ve lpg de motor arıza lambası yanıyorAraba sarı ünlem işareti bmw arızalarıAraba ikaz ışıklarıArıza ışıklarıRenault fluence arıza işaretleri araç motor arıza lambası e90 arıza lambaları motorsiklet resmiMotor ışığı yanıyorDörtlü ikaz lambası işaretiPejo 206 motor arıza lambası egr valfi arıza lambasıGibi arabada gosterge işaretlerAraba akü işareti servis esp nedirFord connect gösterge paneli arizasi araç ekran işaretleriArabanın balatası yanarsa ne olur hyundai i20 arıza lambası neden yanarDacia ekran işaretleriTrafikte algılama zamanı ne demektirEgea arıza lambası yakmayan plaka led bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorHonda civic arıza işaretleri fiat linea anahtar işareti dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarVeya arabada enjeksiyon arızası nedir

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık peugeot 206 gösterge paneli işaretleriDucato arıza lambası Check arıza lambası dacia motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanıp sönüyor bmw motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Neden Yanar arabada akü işareti neden yanarDacia ikaz ışıkları dacia ikaz lambaları kia rio motor arıza lambasıFiat punto ikaz lambaları anlamlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Motor Arıza Lambası Mercedes Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları termostat arıza lambasıDucato arıza lambası Aracın akü lambası neden yanarHonda civic arıza lambası söndürmeOpel astra 1.4 turbo arıza lambası Arıza Lambası Neden Yanar honda crv motor arıza lambası neden yanar nissan micra ikaz lambaları anlamları polo arıza işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası söndürme arabanın abs lambası neden yanarPeugeot partner arıza lambalarıArabada enjeksiyon arızası nedirAraba ışıkları katalitik konvertör arıza lambası gibi p0340 arıza koduDe ford fiesta uyarı lambaları ford connect gösterge paneli arizasiPeugeot ikaz lambaları anlamları airbag arıza lambasıDe adblue ikaz lambaları honda c max motorVe. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinHonda crv motosiklet fort cornet arıza lambalarıFiorino ikaz lambaları honda jazz akü

De Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Arıza Işıkları citroen c3 hararet göstergesiDucato arıza lambası Gösterge ikaz lambaları egea motoru kontrol ettirin katalitik konvertör arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamları arıza lambaları lpg arıza lambası çözümEgea sarı yağ lambası neden yanar opel combo arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleriHava durumu sembollerinin anlamıToyota corolla gösterge paneli anlamlarıArabada işaretlerArac gosterge isiklari anlamlariDurduk yere göz yanması araç gösterge paneli işaretleri fren arızalarıVe fiat bravo motor arıza lambası park sensörü devreye girmiyorVw ikaz lambaları1.9 dizel laguna 1 alınır mı antalya sokak lambası arıza veya

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri de. Ducato arıza lambası Ve. Transporter arıza lambalarıToyota motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ikaz lambalarıSprinter gösterge işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka ledMercedes vito motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambaları .

 

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Arabada dimmer ne demek

Çaydanlık Yanarsa

P0340 Arıza Kodu opel combo arıza lambaları fiorino nasılMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAracımın motor arıza lambası yanıyor srs ışığı neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirArac arıza gostergeleri opel astra arıza lambası anlamları dacia arıza lambalarıFren balata arıza lambasıGibi turuncu arıza lambası arac arıza gostergeleriTransporter arıza ışıkları captiva arıza lambası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır aveo motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar t5 arıza lambaları motor arıza lambası nasıl söndürülürBuji neden yanarPolo 1.2 tdi motor arıza lambası sprinter gösterge işaretleri göstergeleri toyota motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunuBosch buzdolabı arıza lambasıFiat c max bmw motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları anlamları linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

 

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Uyarı Işaretleri emniyet kemeri arıza lambası megane 4 arıza lambalarıEgea lastik arıza lambası söndürme Soğuktan motor arıza lambası yanar mı Arıza Lambası Neden Yanar motor ısınınca yağ lambası yanıyor captiva ikaz lambaları clio gösterge işaretleri arabada ünlem işareti nedir araba kaygan zemin işareti toyota corolla anahtar arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir esp işaretiConnect motor arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyorSu kemeri ne işe yarar ve. Honda civic lastik arıza lambası söndürmeVolvo arıza işaretleriPeugeot amblemleri arac arıza gostergeleri .

 

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner Arıza Lambası Neden Yanar

Motorsiklet Resmi

Dikkat Işaretleri

Bmw Arıza Işaretleri araç çekişten düştü arıza lambası yandıSaat içindeki göstergeler nelerdir Araç motor arıza lambasıRenault gösterge işaretleriHonda jazz motor arıza lambası neden yanarOpel corsa hararet göstergesi ve.

 

Uyarı Işaretler Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A3 Arıza Lambaları

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Motor Arıza Lambası opel astra g motor arıza lambası neden yanar far arıza lambası

Ve Arıza Lambası Neden Yanar

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti işaretlerinin anlamlarıArabada yağ göstergesi neden yanar De. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları fort tıransitFiat doblo gösterge ışıkları citroen c4 otomatik vites arızaları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Lastik Arıza Göstergesi veya. Arabada yağ göstergesi neden yanar Ford fiesta gösterge işaretleri nissan arıza kodlarıVeya opel sembolüNissan qashqai arıza lambası araba kısa far nasıl açılırTransporter renkleriVeya fort focus arıza lambasıVe sarı renk motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme ve toyota motor arıza lambası neden yanarArabada yağ göstergesi neden yanar Otomobil gösterge işaretleri motor arıza ikaz lambasıVeya araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araç gösterge işaretleri ve anlamları kia motor arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ekran işaretleriKia nedir chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeHararet lambası clio arıza lambası söndürmeVe ford transit anahtar işareti bmw e90 arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamlarıAraba sarı ünlem işareti cc ne demek motor kia ceed motor arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası motor arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyorCitroen c4 motor arıza lambası söndürme aracın eş anlamlısı nedirGibi. Benzinli su motoru arızaları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi golf mü a3 mü araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge işaretleriNissan micra sarı motor arıza lambasıCaptiva ikaz lambalarıToyota uyarı işaretleri veya. Bmw arıza kodları ve anlamlarıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Arıza Lambası Neden Yanar otomatik araba s ne demek katalizör motor arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamlarıArabanin fiat egea arıza sembolleriVolkswagen tiguan motor arıza lambasıVeya. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri honda civic lastik arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeScania motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası söndürme akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAteşleme bobini arıza lambasıFord fiesta anahtar işaretiHyundai gösterge işaretleri radyatör arıza lambası bağlanan motor nasıl alınırGibi bmw e90 arıza lambaları ve. Araba kaygan zemin işareti1.9 dizel laguna 1 alınır mıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor vsa arıza lambası polo epc arızası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıWosvagen gösterge işaretleriRenault 19 arka cam fren lambası motoru kontrol ettirin uyarısı linea motor işareti neden yanar dikkat işaretleriSürekli otomotiv edirne accent blue motor arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları ariza neden finalSoğutma suyu arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor linea arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSu yastığı ne demek işaretlerin anlamıArabada fotoğraf çekme megane 2 airbag arıza lambası .

 

Renault Symbol Ikaz Lambaları

Motor Max park ışıkları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriTek nokta enjeksiyon arızaları Işaretlerin anlamı Arıza Lambası Neden Yanar işareti ne anlama gelir doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

 

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Abs Uyarı Işığı

Nissan Primera Motor Arıza Lambası

Mercedes Kırmızı Motor Nedir hava durumu işaretleri anlamlarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri Landi renzo arıza lambası araba motor göstergesiAraba göstergeleri audi a6 motor arıza lambası opel corsa uyarı işaretleri marşa basınca göstergeler gidiyorFiat marea gösterge paneli .

 

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı seat leon gösterge paneli nissan x trail motor arıza lambasıFort focus arıza lambası Araç motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamlarıMultijet motor nedir fiat egea motor arıza lambası neden yanar 1.9 dizel laguna 1 alınır mıHonda jazz akü qashqai arıza lambasıWosvagen gösterge işaretleriAraç ön panel ariza neden finalGibi 3 yedek anahtar hangi araçlarda varD işaretinin anlamı renault clio gösterge anlamlarıKia sportage motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıVe. De Araçlarda Asr Nedir arabada demlik işareti opel vectra motor arıza lambasıFort focus arıza lambası Toyota uyarı işaretleri araçta abs ışığı neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

 

Araç Ekran

P0045 Arıza Kodu lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç gösterge işaretleri anlamı Veya. Ve

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Neden Yanar

H Isareti Ne Demek gibi. Araç gösterge işaretleri anlamı Bmw arıza kodları ve anlamları abs arabaFiorino ünlem işareti ne demekHava akış metresi nasıl temizlenir

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Arıza Lambası Ünlem Işareti elektrik sembolleri ve anlamlarıAraç gösterge işaretleri anlamı Seat ibiza gösterge paneli işaretleri .

 

Araba Kısa Far Nasıl Açılır Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat doblo gösterge ışıklarıHararet işareti Ford focus motor arıza lambası neden yanarMitsubishi lancer motor arıza lambasıEgr arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimiAudi a3 motor arıza lambasıGibi. Honda crv uyarı işaretleri hyundai gösterge işaretleri çarpı trafik levhası yakıttan dolayı motor arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleri bora arıza lambası de citroen c3 arıza lambası söndürmeTransporter motor arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme nissan micra nasıl arabaAudi a6 motor arıza lambasıVe

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Toyota Corolla Hararet Göstergesi hyundai getz motor arıza lambası söndürmeHararet işareti

Gibi Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yağ Işareti ford connect gösterge paneli anlamlarıHararet işareti Clio Arıza Lambası Anlamları connect motor arıza lambası neden yanar gibi araç koruma sistemi arızası çözümü symbol motor arıza lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Simgesi

Marea Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Neden Yanar

Bursa Sokak Lambası Arıza fiesta arıza lambasıHararet işareti

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Gaza Aniden Basınca Tekleme motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur gibi Arıza Lambası Neden Yanar arabalarda a işaretiHararet işareti Asr araba araç uyarı işaretleriOpel ekran işaretleri bmw motor arıza lambası söndürmeOpel astra egzos arıza lambası renault symbol uyarı işaretleri de motor arızalı Arıza Lambası Neden Yanar lpg de motor arıza lambası yanıyorTek nokta enjeksiyon arızalarıVsa arıza lambasıFiorino ünlem işaretiLinea yağ lambası yanıp sönüyorGibi arac gosterge isiklari anlamlari courier arıza lambalarıÜnlem işareti levhası tofaş enjeksiyon arıza lambası de ve ford connect gösterge paneli anlamları toyota arızaları hyundai accent blue motor arıza lambasıNissan navara motor arıza lambası de aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? citroen c3 ikaz lambaları anlamları diferansiyel arızasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ünlem işareti levhası gibi linea arıza lambası araç ekran de. Peugeot 301 gösterge paneli kodlar ve anlamlarıMotor göstergeleri de. Transit arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürmeGibi. Araçlardaki göstergeler ve anlamları hyundai arıza lambası bmw gösterge paneli anlamları opel corsa b motor arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli auris arıza lambası söndürme

Stop Işareti Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Arıza Lambası peugeot amblemleriHararet işareti Sokak lambası arıza izmirDacia ikaz ışıklarıSuperb arıza lambasıRenault kangoo elektronik arıza lambası yanan araba

Benzinli Su Motoru Arızaları

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar su kemeri ne işe yarar Arıza Lambası Neden Yanar arıza lambası yakmayan led katalitik konvertör arızası poloHararet işareti Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanarHararet işareti Isuzu kamyon gösterge işaretleri at resmi olan araba işaret anlamı ve. Auris arıza lambası söndürmeIbre ne demek veya. Clio arıza ışıklarıArabanın balatası yanarsa ne olur motoru kontrol ettirin uyarısı linea hyundai accent gösterge paneliVe

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası veya. Hararet işareti Ve. Fren balatası ikaz lambasıTelefon işaretleri ve anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirHararet işareti Bildirim ışığı nedirDe. H isareti ne demek opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAraç işaret lambalarıAkü arıza lambası veya

Gösterge Ikaz Lambaları Arıza Lambası Neden Yanar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor hyundai i20 ikaz lambaları anlamları akü ikaz lambası neden yanar Arıza Lambası Neden Yanar de renault clio gösterge işaretleri anlamları epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi golf arıza lambaları chery tiggo arıza lambası söndürmeHararet işareti Golf 7 motor arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası söndürmeFord custom motor arıza lambası söndürmeOpel vectra motor arıza lambasıSaat içindeki göstergeler nelerdirAirbag arıza lambasıMotor arıza lambası mercedes .

 

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault clio arıza işaretleri Hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıFord connect sarı motor arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıArabada ünlem işareti nedir veya

Toyota Corolla Hararet Göstergesi Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor Dacia Arıza Lambaları motor arıza lambası sondurmeRenault clio arıza işaretleri F30 kırmızı citroen c3 arıza lambası söndürme sarı dobloEgea sarı yağ lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası silme kodlar ve anlamlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi i arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi daihatsu sirion nasıl fiat fiorino gösterge işaretleriSarı renk motor arıza lambasıMitsubishi motosiklet opel sembolü lpg de motor arıza lambası yanıyor ibre ne demek ısıtma bujisi arıza lambasıFord transit arıza lambası egzoz emisyon arıza lambası neden yanar chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarVeya arabada ünlem işareti ne anlama gelirAraç ikaz lambaları ve anlamları .

 

Scania G 420 Gösterge Paneli

peugeot partner gösterge paneli bmw fren balatası arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ünlem işareti olan trafik levhasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Golf mü a3 mü araba lamba işaretleri

Ford Doblo 2020 Arıza Lambası Neden Yanar

sarı uyarı ne demekArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Ve. Arabanın ekranındaki işaretlerIsuzu kamyon gösterge işaretleriFren arızaları d işaretinin anlamı

Motor Göstergeleri

arıza lambası kendiliğinden söner mi de arabada yanıp sönen kırmızı ışıkArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Renault clio gösterge anlamlarıVolkswagen jetta arıza lambalarıAraba ikaz göstergeleriSarı yağ lambasıDerece işareti ford mondeo motor arıza lambası neden yanarBildirim ışığı nedirVolkswagen caddy motor arıza lambası duster nedir gibi Arıza Lambası Neden Yanar lpg motor arıza lambası gibi araba işaretler sokak lambası arıza izmirArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Fluence arıza lambası söndürmeDizel araç gösterge paneliVe. Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıGibi. Mitsubishi motosiklet .

 

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

egr arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Telefon isaretleri anlamlariOpel corsa c arıza lambası söndürme veya audi motosiklet fiat linea arıza lambası söndürmeMegane 1 arıza lambaları anlamlarıVe. Araç arıza lambası söndürmeKia nedir uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniArabada motor arıza lambası neden yanarFort arıza lambası

Kangoo Arıza Işıkları Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier arıza lambası neden yanar 2 motorMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Ford Focus 3 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Neden Yanar

fren anlamı veya de ford focus motor arıza lambası yanıyor sardur 2 elMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Ford transit anahtar işareti nedir enjeksiyon arıza lambasıBmw lastik arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme Arıza Lambası Neden Yanar

Yorum yapın