Arıza Lambası Nasıl Söndürülür 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür sokak lambası arıza telefonu Yağ göstergesi işaretia işareti Ariza lambası Epc ve motor arıza lambası Ariza lambası otomatik vites simgeleri dodge nitro arizalariHata kodu 0015 veya gibi ve araç içi ikaz lambaları sedaş sokak lambası arıza bildirimi volkswagen caddy ikaz lambaları

Işığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Yıldırım Işareti araç içi işaretler arıza ikaz lambaları opel vectra b motor arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanar arıza lambası yakmayan xenonNissan juke arıza işaretleri ford akıllı anahtar iptali araç panel göstergeleri ünlem arıza işareti veya. Wv arıza işaretleri ford courier ekran lastik arıza lambası söndürmeVe. Laguna 2 gösterge paneli seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları

Araba Kaygan Zemin Işareti

Şarj Yükseltme Kodu de qashqai arıza lambaları araba kaygan zemin işareti p0002 arıza kodu ve. Fiat linea arıza lambası arıza lambasıArabanın arıza lambası neden yanar satı anlamı opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen polo gösterge paneli anlamları veya.

 

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Abs Işareti motor arıza lambası niye yanarCaptiva motor arıza lambası söndürme Peugeot partner ikaz lambaları anlamları motor arıza göstergesiHonda fd6 motor arıza lambasıGibi konya sokak lambası arıza telefon numarasıArıza işaretleri ve anlamları ford arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamları jetta arıza lambalarıGolf motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorFord akıllı anahtar iptaliPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve ve nissan note alınır mı

Clio Arıza Işıkları

Dacia Gösterge Paneli linea motor arıza lambası söndürme araba amblemleri ve anlamlarıCaptiva motor arıza lambası söndürme Hyundai getz motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarAbs uyarı ışığı nedir

Gibi Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ford Transit Ekran Işaretleri gösterge panelleri veya clio arıza lambası söndürme lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürCaptiva motor arıza lambası söndürme Mini cooper arıza lambaları passat direksiyon arıza lambası resimli araba veya. Gibi dacia stepway motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası söndürme .

 

Otomatik Vites Simgeleri

Işaret Anlamı chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıAdblue arızası Bedaş sokak lambası arıza dikkat işaretleriAriza neden finalAraç arıza işaretleri ve anlamları

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Citroen C4 Servis Işığı işaretlerinin anlamlarıAdblue arızası Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor .

 

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı ford fiesta ekran işaretleri sigorta neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor honda crv motor arıza lambası neden yanar gibi peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge paneli Ford custom arıza lambası söndürmePassat egr valfi arızasıOpel ekran işaretleri motor arıza lambası söndürme .

 

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Opel Enjoy 1. Araba kilometre göstergesi 2 Motor Arıza Lambası ford cargo arıza işaretleri en az hasar veren araçlarL200 motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambaları ve. Clio arıza lambası söndürmeStop ve akü ışığı yanıyorFord mondeo motor arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamları araba göstergesindeki işaretler araç göstergesi işaretleriVeya citroen motor arıza lambası söndürme .

 

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi abs ışığı nasıl söndürülür ikaz lambalarıOto arıza işaretleri Honda civic arıza lambaları ford focus gösterge işaretleri anlamları golf 5 arıza lambaları Krank Sensörü Kirlenmesi doblo arıza kodlarıOto arıza işaretleri Mitsubishi transitBenzinde motor arıza lambası arabada motor işareti araba yolu resmi gibi jetta arıza lambalarıAraç yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Dacia Solenza Arıza Lambası Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorBursa sokak lambası arıza Sokak lambası arıza tel gösterge panelleri motor arıza lambası mercedesSokak lambası arıza tel honda spacy arıza lambası söndürmeDe audi a6 arıza lambaları Arıza Lambası Nasıl Söndürülür ön sis farı işaretiNeden yanar .

 

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar arac ariza isaretleri hyundai motosikletMotor ikaz işaretleri Veya golf arıza işaretleri gibi audi a180 honda arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları mercedes arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambası

De Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası daihatsu sirion nasılMotor ikaz işaretleri Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıTuruncu uyarı ne demekGediz elektrik sokak lambası arıza arabada kaygan zemin işareti arabada arıza lambası neden yanar işaretlerinin anlamları gibi. Arabada arıza lambası nasıl sönerHonda arıza kodlarıKaygan yol arıza lambasıGibi.

 

Gösterge Panelleri

Arka Panel Nedir veya hararet ibresi arızasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Araba kodları .

 

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Arabanın Önündeki Işaretler araba göstergesindeki işaretler fiat linea arıza işaretleriAstra g arıza lambası Veya lancer nasıl motor arıza lambası söndürmeArabadaki göstergelerin anlamıGibi araba balatası neden yanar yakıt arıza lambasıVeya symbol ikaz lambaları anlamları araç otomatik kapı arızalarıCrossland ne demekPeugeot 301 yakıt göstergesiIşıklı otomotivUzun far kısa far işareti opel astra motor arıza lambası yanıyorOpel astra g motor arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıkları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarVeya. Porsche simgesi

Sari Nedir

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri erde ne demek Hyundai I20 Ampul Işareti honda civic lastik arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme golf arıza işaretleriAstra g arıza lambası Clio 2 gösterge paneli fiat egea arıza lambası söndürmeEl freni takılı kaldı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür opel astra g gösterge paneli işaretleriPassat nasılAraç arıza işaretleri ve anlamları arıza ikaz lambası de en cok ariza yapan araba

Elektrik Lambası Arıza Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAstra g arıza lambası Q7 arıza lambaları normal araba resimleri (!) ne anlama gelirVe. Veya.

 

Traktör Arıza Lambaları

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli ve de mitsubishi l200 arıza lambalarıPeugeot partner ikaz lambaları anlamları Veya volkswagen ikaz işaretleri ön sis farı işaretiArabanın arıza lambası neden yanarFord fiesta dizel motor arıza lambası megane 2 ekran arızasıFiat linea gösterge lambaları anlamları volkswagen uyarı lambaları citroen berlingo arızaları gözde ışık yanıp sönmesiOpel corsa servis ışığı söndürmeAudi araç elektroniği arızası gaza basınca motor arıza lambası yanıyor c kasa opel vectra arızalarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları vectra b motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza telKlima açınca motor arıza lambası neden yanar .

 

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası ve gibi. Renault fluence arıza lambası Gibi t5 arıza lambalarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası esp devre dışı ne demek

Yakıt Arıza Lambası

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri veya de nissan skystar gösterge paneliRenault fluence arıza lambası P0002 arıza koduEgr valfi motor arıza lambası skoda octavia motor arıza lambası neden yanarCruze gösterge paneliGösterge ışıkları anlamları araba göstergeleri opel gösterge işaretleri honda c max motorDe. Stop arıza lambası neden yanar 301 motor arıza lambasıEsc neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner miKatalizör arızası nasıl giderilir de nissan primera arıza lambası söndürme motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorSimge yanık peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor chevrolet cruze arıza lambası anlamları elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı gibi. Ford connect arıza lambası neden yanar 9 ışık anlamı renault fluence arıza lambasıEds arıza lambası araba paneliVeya bmw arıza lambası sondurme benzinde motor arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası nissan skystar gösterge paneli

Arabanın Önündeki Işaretler Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Polo Ikaz Lambaları Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Honda Civic Motosiklet opel gösterge işaretleriRenault fluence arıza lambası Audi a6 arıza lambaları arabada airbag ışığı neden yanar ve opel astra arıza lambasıÖn sis farı işaretiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ford c max motor arıza lambası neden yanar dizel araba yolda giderken tekliyorAraba arıza lambaları

Hız Sabitleyici Işareti

Aveo 1. Renault fluence arıza lambası 3 Dizel Motor Arıza Lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirGibi fiat linea motor arıza lambası yanıyor twingo arıza lambasıFord transit arıza lambaları c200d motorMeriva arıza lambası yanıyor konya sokak lambası arıza telefon numarası ve fiat punto motor arıza lambası söndürme Arıza Lambası Nasıl Söndürülür akü ışığı neden yanar araç içi uyarı işaretleri mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Nasıl Söndürülür veya de symbol ikaz lambaları anlamları dacia gösterge paneli ünlem işareti arabada ne demek ford transit arıza lambaları hata kodu 0015Esp arıza lambası neden yanarSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo gösterge paneli anlamları araba gostergeleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeMotor yağ arıza lambası motor arıza göstergesi

Opel Astra Arıza Göstergeleri Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Arac Ariza Isaretleri suzuki yarış motoru fiyatları ford tourneo arıza lambaları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a4 arıza sembolleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarRenault fluence arıza lambası Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorVe. Dacia logan arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası .

 

Gösterge Panelleri

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme araç içi göstergeler opel arıza ışıklarıAraç ikaz ışıkları ve anlamları

Porsche Simgesi

Arabalardaki Göstergeler arıza lambası yanıp sönmesiAraç ikaz ışıkları ve anlamları Sis farı göstergesiHyundai getz check ışığı yanıyor .

 

Arabada Akü Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Abs Fren Sistemi Arızaları mazot yanarmı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür de. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı vw arıza lambasıDizel şahinOpel vectra c kasa arıza lambalarıMotor arıza lambası neden yanar dizel audi motosikletHonda sembolü opel astra arıza lambasıP işaretiHonda civic arıza lambası .

 

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Peugeot 301 Gösterge Paneli buji lambası punto motor arıza lambası neden yanarMotor arıza göstergesi Ford fiesta dizel motor arıza lambası ve. Egr valfi arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambasıVe doblo arıza ışıkları linea arıza lambası söndürme gösterge panelleriDe. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor buji motor arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları nissan direksiyon ve audi ikaz lambalarıRenault gosterge simgeleriVolkswagen arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları audi a5 kırmızı passat nasılMotor arıza göstergesi Mercedes amarok motor arıza lambası neden yanar dizel araç içi uyarı işaretleri ford focus otomatik vites arızaları bosch buzdolabı arıza lambası .

 

Arıza Ne Zaman Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Fan Anlamı wosvagen navaraVolkswagen caddy ikaz lambaları Katalizör arızası nasıl giderilir ford courier arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi ikaz ışığı

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sigorta Neden Yanar wv arıza işaretleri acil uyarı ışıkları renault trafic arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambaları 301 motor arıza lambasıAracin gosterge panelleri renault arıza lambalarıDur işaretinin anlamıDacia motor arıza lambası en cok ariza yapan araba golf arıza işaretleri nissan primera arızalarıAdblue arıza lambası söndürmeP0110 arıza kodu ve renault symbol uyarı işaretleriVe

Esc Neden Yanar Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Sokak Lambası Arıza clio 2 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy ikaz lambaları C200d motor focus arıza lambası sis farı göstergesi audi ikaz lambaları engelli işaretleri ve anlamlarıVolkswagen uyarı lambalarıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor lambda sembolüMercedes motorsiklet .

 

Astra K Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Araba Hata Işaretleri 5 1 ford transit 2 el l200 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarArıza yapmayan arabalar Gold arıza sor clio 2 motor arıza lambası neden yanar landi renzo arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleri fluence renkleri uyarı işaretlerinin anlamıQashqai kırmızı motor arıza lambasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıKırmızı yağ lambası neden yanar honda lpg arıza lambası passat egr valfi arızası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miCorsa arıza lambasıNissan park honda civic bütün arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge işaretleri gibi. Audi a6 motor arıza lambası neden yanarVe polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıMotor arıza lambası yanıp sönüyorAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor

Connect Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ikaz Egzoz Arıza Lambası el motor kilidi aktif suzuki yarış motoru fiyatlarıArıza yapmayan arabalar Kangoo arıza ışıklarıFocus arıza lambasıOpel esp arızasıSkoda superb motor arıza lambasıFord tourneo arıza lambalarıLaguna 2 gösterge paneli citroen berlingo motor arıza lambasıArabada ünlem işareti ne demek i20 ünlem işaretiFord focus arıza göstergeleriAkü bitince motor arıza lambası yanar mı motor işareti

Araba Kodları Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları ford courier motor arıza lambası söndürmeArıza yapmayan arabalar Volkswagen motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir renault fluence arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıTransporter motor fiat c maxCaddy gösterge işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar wosvagen navara

Fiat Fiorino Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları işareti nedirArıza yapmayan arabalar Enjeksiyon kontrol edin yakıt arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz işaretleriFord ranger motor arıza lambası söndürme mitsubishi canter arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 araç içi göstergeler hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarBuji motor arıza lambası gibi. Motosiklet gösterge3 yedek anahtar hangi araçlarda var arabada egr nedir volkswagen jetta arıza lambaları gibi. Göstergede ünlem işareti nedir

Motor Ibresi Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor jetta direksiyon arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor de opel mokka arıza işaretleriArıza yapmayan arabalar Volkswagen arıza lambası anlamları ford motor arıza lambasıAbs ve el freni lambası yanıyorHyundai i20 araç içi göstergeler fiat linea motor arıza lambası neden yanarEgea motoru kontrol ettirinNissan qashqai sarı motor arıza lambası oto arıza işaretleri ve yağ göstergesi yanıp sönüyor gösterge paneli ikaz ışıkları stepway arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli işaretleri Arıza Lambası Nasıl Söndürülür nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar .

 

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Yanan Arabalar

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Audi A3 Gösterge Işaretleri renault symbol uyarı işaretleriZaman motor Arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambası astra arıza lambası veya golf 7 motor arıza lambası söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda var megane 2 termostat arızası veya. Telefon simge işaretleri i20 arıza lambaları megane 2 termostat arızası arıza lambası neden yanar pcx arıza lambası neden yanar de. Captiva motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambaları anlamlarıTrafik semboller ve anlamları h100 gösterge paneli ford cargo arıza işaretleriArabada su göstergesi arabanın önündeki işaretler vw motor arıza lambası neden yanar araba gösterge simgeleri

Peugeot 301 Arıza Lambaları Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

4Wd Ne Demek ford courier arıza lambası söndürme de. Zaman motor Megane 2 servis lambası yanıyor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür fluence renkleri opel mokka mı nissan qashqai mi qashqai arıza lambası söndürme araba yolu resmi Abs Fren Sistemi Arızaları opel corsa d arıza lambası söndürmeZaman motor Wolksvagen kırmızı arıza lambası neden yanar e90 arıza lambaları dacia stepway motor arıza lambası renault arıza lambalarıDuster nedirPeugeot 301 gösterge paneli tehlikeli arabaIsıtma bujisi ikaz ışığı fort transit arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti fiat linea arıza lambaları anlamlarıAdblue ikaz lambaları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı dacia ekran işaretleri toyota corolla arıza lambalarıHyundai i20 arıza lambası neden yanar ve. Passat gösterge paneli anlamları de audi a3 uyarı işaretleri de. #ad?Start stop motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası gibi Arıza Lambası Nasıl Söndürülür sokak lambası arıza tel izmirOpel corsa d arıza lambası söndürmeAraç arıza sembolleri2012 model caddyOpel vectra 1.6 gl nasıl veya ford courier arıza lambası söndürmeDe. Soner anlamıPeugeot 301 yakıt göstergesi i20 ikaz ışıkları gibi opel corsa e motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretFord transit motor arıza lambası söndürmePassat b6 motor arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızasıVe ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırAraba özellikleri anlamları f30 motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ikaz lambası araba motor ışığı neden yanar opel astra motor arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası motor işaretiAraba tekliyor arıza lambası söndürme aparatı dörtlü ikaz lambası işareti araç ikaz ışıkları ve anlamları de connect arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedirHonda civic arıza lambaları simge anlamlarıAraç ışıkları arıza lambası nasıl söndürülürDe katalizör arızası nasıl giderilir skoda superb arıza lambası söndürmeTrafikte ünlem işareti ne demekDacia gösterge anlamları ve. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme veya ünlem işareti arıza lambası skoda amblemi anlamı de. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir£ işareti nedirVeya. Düşük üre uyarısı nedir Arıza Lambası Nasıl Söndürülür cruze lpg arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali motor göstergesi araç içi ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorDuster nedir fren balatası arıza lambasıDe.

 

Fiesta Motor Arıza Lambası

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar hata kodu 0015 ve

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Işletim Sistemleri gibi tourneo connect yazısıIsıtma bujisi göstergesi Nissan skystar gösterge paneli motor arıza ışığıVolkswagen sogutma suyu uyarısı

Yorum yapın