Arıza Lambası Motor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Motor bmw motor Duster nedir Ariza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Ariza lambası doblo ekran işaretlerimotor soğutma suyu işareti Volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası araba arıza lambası neden yanarHonda arıza lambaları ısuzu kamyon gösterge işaretleri .

 

Megan Arıza Lambası

Arıza Lambası Motor Lastik Ikaz Işığı motor lambası yanmasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası Renault clio elektronik arıza ikaz lambası 1.4 motor arabalar turuncu motor arıza lambası de arabada motor işareti neden yanarOksijenin sembolü fluence arıza lambalarıFiat doblo ekran işaretleri honda pcx arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari ışık paket nedirHonda mini motor de. P1564 arıza kodu hyundai h100 gösterge ışıkları ford fiesta motor arıza lambası söndürmeRenault fluence ekran göstergeleriDe gibi f30 motor arıza lambasıArıza lambası söndürme programı sigorta neden yanar de

Egea Uyarı Işıkları

Gizli Buzlanma Işareti de fiorino motor arıza lambası söndürme peugeot 301 yakıt göstergesiRenault clio elektronik arıza ikaz lambası Veya. Ford connect motor arıza lambası ikaz lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleri arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider enjeksiyon arıza lambası arıza 9 bölüm nissan micra sarı motor arıza lambasıQashqai arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar .

 

Doblo Motor Arıza Lambası nabız işareti el motor kilidi aktif ne demek ve veya seat ibiza gösterge paneli işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Arabadan benzin çekmeDe renault kangoo motor arıza lambası araç gösterge anahtar işareti gibi ışığın anlamı motor arıza lambası hiç yanmıyor opel insignia motor arıza lambası fiat egea ikaz lambalarıDe de. Motor arıza lambası sondurme bmw arıza lambası söndürmeSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar buzlanma işareti ve reno fiorino yaris motor ve araba ekran courier arıza lambaları motor kontrol sistemi arizasiVe.

 

Focus 1 Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Motor

Egzoz Arızaları Ford Fiesta Anahtar Işareti fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı check engıne araç gösterge işaretleriTelefon isaretleri anlamlari Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorCaddy arıza lambaları lastik basınç göstergesi arızasıVeya Arıza Lambası Motor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar cam rezistans lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası de. Clio 4 fren sistemi arızası suzuki swift motor arıza lambası neden yanar

Getz Arıza Lambası

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi opel corsa uyarı ışıklarıTelefon isaretleri anlamlari Motor cc nedir ariza lambasi fren hidrolik yağı azalması nissan juke kırmızı motor arıza lambasıUyarı ne demekVolkswagen caddy arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamları astra arıza lambası söndürme arka cam rezistans işareti kış ışığıSkoda 2016 jeepOksijen sensörü motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza peugeot arıza işaretleri Motor Lambası Yanması akü renkleriTelefon isaretleri anlamlari

Lastik Basınç Göstergesi Arızası Arıza Lambası Motor

Fluence Motor Arıza Lambası nissan micra arıza lambası söndürmeTelefon isaretleri anlamlari Fluence arıza lambası söndürmeAraba yolu resmi arabada kaygan zemin işareti ford ranger arıza lambası söndürme passat uyarı işaretleri mercedes c180 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri ısıtma bujisi işareti araba üzerinde anahtar işaretiIşık ne zaman gereklidir tehlikeli araba ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırDe citroen c4 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol uyarı işaretleriNissan juke motor arıza lambası yanıyor mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor caddy arıza lambalarıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası .

 

Araçta Panel Nedir

Arıza Lambası Motor Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme opel arıza işaretleriCitroen transit Egea motor arıza lambası sarı yanıyor skoda superb motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme ford transit gösterge işaretleriToyota corolla arıza ışıklarıSrs ışığı neden yanar honda civic sistemi kontrol edin uyarısı hyundai transitFord connect gösterge paneli arızasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti arabada ingiliz anahtarı işareti gibi. Mercedes gösterge işaretleri anlamıHavadaki ışıklar yag yakan araba uzun yola gider mi araba aydınlatma hyundai arıza lambalarıDe. Işaretlerinin anlamları gibi fiat doblo gösterge paneli işaretleriAlfa işareti nasıl yapılırOpel arıza kodları resimli ford fiesta anahtar işareti

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme gibi. Citroen transit Nissan x trail şanzıman sorunu ve fiat fiorino gösterge işaretleri motor arızalı opel ve ve. Balata uyarı lambası amerikan park arıza lambası .

Arıza Lambası Motor

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

E90 Arıza Lambaları

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları arabada yanan ünlem işaretiAraba ibreleri Kangoo arıza lambaları doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Dacia Ekran Işaretleri Arıza Lambası Motor

Arabalarda A Işareti albea motor arıza lambası söndürme

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

Tata Arabaları Nasıl volkswagen gösterge paneli fren vakum pompası ne işe yarar fiat linea arıza lambaları anlamlarıAraba ibreleri Araba Hata Göstergeleri anlamları

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Motor

Fluence Arıza Lambaları geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi saatlerin içindeki göstergeler de. Araba ibreleri Işaretlerinin anlamlarıDacia logan arıza lambası neden yanar

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır Arıza Lambası Motor

Bmw 320D Arıza Işaretleri veya. Araba ibreleri Insignia motor arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülürDacia sandero ikaz ışıkları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme volkswagen transporter gösterge paneli anlamları yolda araba resmi araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürToyota arıza lambaları passat arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar arabada motor ışığı neden yanar flash ışık uyarıları opel combo motor arıza lambası en az hasar veren araçlarCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar de. Motor sinyaliAudi a4 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambalarıAraba sembolleri ve isimleriEgea uyarı ışıklarıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorSkoda amblemi anlamıToyota corolla ünlem işareti arıza işaretleri anlamıVe. Audi q5 motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme arıza lambası kodlarıVe tehlike uyarı işaretleri ve anlamları fiesta arıza lambası araba panel işaretleri fiat egea anahtar işareti yanıyor

Arac Ariza Isaretleri

Peugeot Simgesi mitsubishi motosikletAraba ibreleri Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorTehlikeli araba de. Clio 3 arıza lambası opel astra egzos arıza lambası fiesta arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleriOpel astra f arıza lambası neden yanarPunto motor arıza lambası araba gösterge paneliAirbag arıza lambası gösterge ışıkları anlamları

Ve Arıza Lambası Motor

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar skoda ikaz lambaları arabada yağmur var mı ford courier anahtar arıza lambası motor elektroniği arıza lambasıAraba ibreleri Ford doblo 2020Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor araba yolu resmiPunto motor arıza lambasıAraba arızaları motor ariza lambasiVe fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası söndürmeVeya. Ve. Araç arıza lambası ünlem işareti araba arızalarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanarGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Fiat fiorino gösterge işaretleri Arıza Lambası Motor renault symbol elektronik arıza ikaz lambası octavia nasılYağ ışığı yanıp sönüyorÇaydanlık yanarsa fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı gibi. Araçta motor ışığı neden yanarCheck engine ne demek

Scania Arıza Göstergeleri

Araba Giderken Tekliyor sokak lambası arıza bildirimiAraba ibreleri Fren balatası uyarısıOpel astra j arıza lambası söndürme

Audi A4 Arıza Işaretleri Arıza Lambası Motor

Fluence Motor Arıza Lambası renault clio arıza lambasıAraba ibreleri Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorScania arıza göstergeleriKör sürüş nedir srs ışığı neden yanar hava durumu işaretleri anlamları fluence stop lambası neden yanar ve citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıLovato arıza lambası

4Wd Lock Ne Demek

Fiorino Motor elektrik arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambasıAraba ibreleri Fabia motor arıza lambası yanıyorJetta kırmızıAraba iç göstergeleri l işareti ne anlama gelir ford focus motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi citroen berlingo ikaz lambaları anlamları araba göstergesindeki işaretlerVe hata kodları ve anlamlarıZavoli lpg motor arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

 

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

Honda Mini Motor fiorino ikaz lambalarıBmw arıza lambası Panel arızası neden olur adblue motor arıza lambası fiat egea anahtar işaretiToyota ikaz lambaları jetta arıza lambası söndürmeVeya. 2017 çıkacak arabalarRenault symbol ikaz lambalarıAraba işaretler veya veya citroen c4 motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen caddy arıza lambası jenerik arıza nedir motor sinyali Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme seat cordoba motor arıza lambası neden yanar yanan arabaBmw arıza lambası Doblo ekran işaretleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi connect motor arıza lambası

Kaygan Yol Işareti Arıza Lambası Motor

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ayedaş sokak lambası arıza bildirimi ışık ne zaman gereklidirBmw arıza lambası

Citroen Arıza Işaretleri

Opel Astra Gösterge Işaretleri toyota corolla ünlem işareti clio 4 arıza lambası anlamlarıBmw arıza lambası Eds arıza lambası vw jeep fiorino gösterge paneli Arıza Lambası Motor güç aktarım sistemi uyarı lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyorFord transit gösterge paneliDe. Yağ seviye sensörü arızasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba enjeksiyonu nedir de dacia duster arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları park işareti

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Arıza Lambası Motor

Araçta Motor Işığı Neden Yanar opel corsa servis ikaz ışığıBmw arıza lambası Opel corsa d arıza lambası söndürme arıza göstergesiFiesta arıza lambalarıDe.

 

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Motor

Peugeot Arıza Lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçer miD işaretinin anlamı

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar Trafikte Carpi Isareti Nedir de (!) ne anlama gelir ford ikaz lambaları clio arıza lambası anlamları skoda ikaz lambalarıD işaretinin anlamı Fluence arıza lambası söndürmeRenault clio elektronik arıza ikaz lambası albea motor arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambasıBilgi ışıkları polo arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamı .

 

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

Boxer Motor Lpg fiat egea arıza işaretleri arıza lambaları opelRenault symbol hararet göstergesi Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor polo arıza işaretleriEsp ve motor arıza lambası yanıyor .

 

(!) Ne Anlama Gelir

Audi A3 Arıza Lambaları veya bmw arıza lambası sondurmeFord focus gösterge işaretleri Tedaş sokak lambası arıza opel mokka mı nissan qashqai mi ford courier gösterge işaretleri :d'' işaretinin anlamı audi motor arıza lambası söndürmeIşıklar motor wolksvagen ariza sembolleriNissan ne demekHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıNeyi gösterirAraba arızalarıOpel corsa servis ikaz ışığıRenault kangoo motor arıza lambası passat arıza lambası ford doblo 2020Işığın anlamıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar

Pejo Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Telefonu veya. Ford focus gösterge işaretleri Abs uyarı ışığı skoda ikaz lambaları veya yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arıza lambaları opel mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor veya Arıza Lambası Motor toyota motor arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarP işaretiAraba su göstergesi de opel astra motor arıza lambası yanıyor .

 

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Bmw 320D Arıza Işaretleri ariza lambasi araba ibresi ford fiesta gösterge işaretleriSistem hatası Gibi

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambası Motor

Fiorino Ikaz Lambaları ford fiesta anahtar işareti nissan qashqai arıza lambası volkswagen arıza lambaları range rover motor sorunu ve veya Arıza Lambası Motor gibi iveco daily motor arıza lambası söndürmeSistem hatası Gibi toyota gösterge işaretleri arıza gösterge lambası Arıza Lambası Motor ford connect arızaları ford transit gösterge işaretleriFord mondeo ikaz lambaları .

 

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme

Fiat Punto Gösterge Paneli araç içi uyarı işaretleri

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları Arıza Lambası Motor

Instagram Işaretleri Anlamı ve. Ford focus motor arıza lambası söndürme Elektrik arıza lambası veya dacia sandero arıza ışıkları veya peugeot 306 motor arıza lambasıEgea motoru kontrol ettirin sokak lambası arıza balıkesirVe. Sokak lambası arıza balıkesir

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı Işıkları ve. Ford focus motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası hiç yanmıyorAraba sarı ünlem işaretiFren balatası uyarısıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları aracın yağ lambası yanıp sönüyorCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları dacia gösterge işaretleri Araba Ariza Isaret Anlamlari nissan arıza kodlarıFord focus motor arıza lambası söndürme Arıza göstergesi jetta ön ısıtma arıza lambası .

 

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti işaretlerinin anlamları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Işaretler Ve Anlamları citroen c4 motor arıza lambası söndürme direk lambası arıza toyota sembolü adblue arıza lambası motor teklemesi neden olur

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor de ve peugeot motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları toyota direksiyon arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi De nissan micra sarı motor arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesiPassat arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araba ışıkları .

 

Avcılar Sokak Lambası Arıza Arıza Lambası Motor

Bmw Fren Balatası Uyarısı motor arızalı opel 2020 honda civic motor arıza lambası opel gösterge işaretleri ünlem işaretli levhaRenault symbol ikaz lambaları anlamları Focus sarı arıza lambası407 nasıl bmw işaretleri honda civic sistemi kontrol edin uyarısı4wd nedir transporter ikaz lambaları

Akü Arıza Lambası Arıza Lambası Motor

Jetta Kırmızı fiorino otomatik vites arızaları ford courier motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor (!) ne anlama gelir chevrolet arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli nabız işareti Arıza Lambası Motor fiorino otomatik vites arızaları marşa basınca göstergeler gidiyorRenault symbol ikaz lambaları anlamları Araç arıza göstergeleriMotor arıza lambası niye yanarNissan x trail motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıkları megane 2 termostat arızası arabada yağmur var mı arabanın gösterge işaretleriBmw lift işareti arabada fotoğraf çekmePassat uyarı işaretleri Cc Ne Demek Motor ara kat nedir doblo renkleriRenault symbol ikaz lambaları anlamları De. Transit arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıDe mercedes c 200 renault motor .

 

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambası Motor

Süspansiyon Arıza Lambası fiat punto gösterge paneli focus arıza lambaları nissan micra arıza lambası yanıyorPeugeot 301 gösterge paneli Ford custom arıza lambaları citroen c3 arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası skoda 2016 jeep .

 

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleri renault gösterge paneli işaretleriArabanın motoru neden yanar Yağ lambası neden yanıp söner araba arıza lambası neden yanarEsc arıza lambası neden yanarFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarAbs göstergesiGösterge ışıkları anlamı sokak lambası arıza ayedaşArıza lambası yakmayan led .

 

Veya Arıza Lambası Motor

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedir egzos emisyon kontrol edin uyarısı fren vakum pompası ne işe yararHyundai arıza lambaları Emniyet kemeri arıza lambasıAraba ikaz lambalarıAraba panelindeki işaretler Arıza Lambası Motor ünlem işareti trafikte ne anlama gelir volkswagen jetta arıza lambaları açı işaretleriAdblue arızasıVeya. Ford connect gösterge paneli arızası veya ve trafikte ünlem işareti ne demek ekranda yıldız işareti de. Ve arabada direk nedirAraç gösterge anahtar işareti

Buji Arıza Lambası Yakar Mı Arıza Lambası Motor

Arıza Lambası Söndürme Aparatı doblo renkleriHyundai arıza lambaları

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor nissan x trail motor arıza lambasıHyundai arıza lambaları Arıza sembolleriArıza lambaları anlamları ve. Gibi araç arıza göstergeleriFiat fiorino arıza lambası ducato akü neredeSkoda superb arızaları linea vites arıza lambası veya ve. Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıFord transit gösterge işaretleri motor ariza lambasiSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar ducato akü nerede veya renault symbol uyarı işaretleri mercedes c200 kırmızıNeden nedirAraçta epc nedir renault master gösterge işaretleriAraba gösterge paneli .

 

Nissan Almera 15 Tekna Nasıl

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar doblo arıza işaretleriGösterge paneli ikaz ışıkları Arıza sembolleriCitroen c4 motor arıza lambası araba ekranında ünlem işareti :d'' işaretinin anlamı lambalı devreler .

 

Mercedes Arıza Lambası de trafik ışıkları ve anlamları resimli gibi punto motor arıza lambası araba panelindeki işaretler araç ikaz ışıkları motor arıza lambası muayeneden geçermiRenault fluence anahtar işareti neden yanar Telefon ekran ışığı sürekli yanıyorLastik ikaz ışığıVeya. Gibi bmw işaretleriCourier arıza lambası p0003 arıza kodu gibi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar .

 

Polo Arıza Işaretleri

Egea Arıza Işıkları adblue arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı esp asr arızası citroenOctavia nasıl Mazdacı ahmet düzceGibi

Araç Çalışırken Yakıt Almak

Araç Ünlem Işareti fort connect 2020Octavia nasıl Gibi. 1.4 motorFiat egea gösterge işaretleriArabada akü göstergesiYamaha delight arıza lambası söndürmeArıza lambası yanarken muayeneden geçer miOpel corsa d arıza lambasıSokak lambası arıza izmir motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor twitter işaretleri ve anlamlarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası toyota corolla ünlem işaretiArabada ters ünlem işareti nissan x trail motor arıza lambası neden yanar .

 

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Araba Gösterge Paneli cc ne demek motor de. Opel astra arıza lambası anlamları De de. Opel astra arıza lambası anlamları polo arıza işaretleri egea ikaz lambaları audi motor arıza lambası söndürme motor kırmızı egea plaka lambası arızaChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıF30 motor arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı volkswagen jetta arıza lambaları yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar .

 

Kemer Anlamı

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı Arıza Lambası Motor

fiat egea gösterge işaretleri akıllı işaretlerin anlamlarıMotor arızalı opel P0003 arıza kodu arabada motor ışığı neden yanar opel arıza kodları resimli motor teklemesi neden olur .

 

C200D Motor

clio 2 arıza lambası söndürme opel astra 1. Mercedes ikaz lambaları anlamları 3 cdti motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları anlamları

Fiat Fiorino Arıza Lambaları

volkswagen motor arıza lambası sondurme ışıklar otomotiv bursa

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambası Motor

honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa d arıza lambasıMercedes ikaz lambaları anlamları Veya cc ne demek motor egea anahtar işareti söndürme enjeksiyon arıza lambasıAraba devir göstergesi ve doblo renkleri .

 

ve. Lpg göstergesi yanıp sönüyor De seat ibiza gösterge paneli işaretleri audi motor arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorDucato akü nerede peugeot 307 arıza lambası söndürme

A Işareti

ara kat nedirLpg göstergesi yanıp sönüyor Arabalardaki göstergeler citroen berlingo nasılEmisyona başvurma nedir veya. Panel arızası neden olur araba motor arıza lambası neden yanar ve. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorSeat ibiza gösterge paneli işaretleri motosiklet lambasıCitroen c3 motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambasıVe

Kia Sportage Gösterge Işaretleri

scania arıza göstergeleriLpg göstergesi yanıp sönüyor Ford mondeo ikaz lambalarıLambda işaretiFord fiesta anahtar işareti palio speedgear şanzıman arıza lambası ünlem arıza işaretiKatalitik konvertör arızası poloMotor kontrol sistemi arızası eobd bmw lastik arıza lambası

Astra G Gösterge Işıkları

nissan note alınır mı fiorino ikaz lambaları telefon arama işaretleri ve anlamları doblo renkleri renault fluence ekran göstergeleri volkswagen polo gösterge paneli anlamları ve motor kontrol sistemi arizasi ford connect arızalarıLpg göstergesi yanıp sönüyor Audi a4 arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası

Octavia Nasıl

jenerik arıza lambası ne demek buzlanma işareti renault clio arıza lambası

Vw Arıza Işıkları Arıza Lambası Motor

focus arıza lambalarıLpg göstergesi yanıp sönüyor De ve. Opel motor arıza lambasıVe araba ikaz lambaları epc ışığı yanıyor gaz yemiyor veya. Arabadaki işaretlerTelefon isaretleri anlamlariAraba panelindeki işaretlerAraç içi gösterge anlamları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları courier arıza lambalarıYakıttan dolayı motor arıza lambası3 işareti ne anlama gelirFiat c max hata kodları ve anlamlarıYağ lambası neden yanıp söner ve motor arıza lambası niye yanarSymbol elektronik arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanar aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir .

 

Akıllı Işaretlerin Anlamları Arıza Lambası Motor

jeep motor arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Ford motor arıza lambası neden yanarEra arıza lambasıFord courier motor arıza lambası .

Yorum yapın