Arıza Lambaları Polo 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Polo p işareti Araba göstergesi işaretleriaraç gösterge işaretleri anlamları Ariza lambası Veya Ariza lambası ankara sokak lambası arızaArabada yuvarlak içinde ünlem işareti alfa nedemekArızalıdırArka sis lambası işaretiAraba işaretleri anlamlarıJeep renegade motor arıza lambası

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Peugeot Arıza Işaretleri turuncu motor arıza lambasıAraçta sarı ünlem işareti arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiFiat egea uyarı işaretleri mercedes a180 renault motoru egzoz arıza lambası gibi. Araçlarda göstergeler ve anlamlarıDurduk yere göz yanması ford transit arıza göstergeleriMercedes c 200 renault motor lastik basınç göstergesi arızasıMercedes arıza lambaları Arıza Lambaları Polo yağ lambası geç sönüyorPassat arıza lambaları anlamlarıGibi. Buji motor arıza lambasıDuster ikaz lambaları far göstergeleriDe dacia arıza lambası neden yanar toyota check engine ne demek yağ basıncı ikaz ışığı gibi veya. Ikaz lambası fiyat Arıza Lambaları Polo

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Arabanın Ön Kaputu Neler Var skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Kırmızı Jetta

Volkswagen Polo Arıza Lambaları renault clio arıza lambası sogukta araba calismazsa ford fusion motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri Bursa sokak lambası arıza fabia motor arıza lambası yanıyor araçta abs ışığı neden yanar sari nedirGibi corsa d arıza lambası polo uyarı işaretleri renault clio elektronik arıza ikaz lambasıCitroen jumper 2.elYamaha delight arıza lambası söndürme hyundai accent gösterge paneli honda sembolü araba panelindeki işaretlerArıza ışığı anlamlarıVeya tofaş gösterge paneli anlamlarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanarMotor hasar riski uyarısıIkinci el yarış motorlarıFord focus gösterge paneli arızası

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür doblo motor arıza lambası yanıyor de. Megane 1 gösterge paneli işaretleri Dacia ikaz lambaları de. Ducato arıza lambası söndürmeGibi akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor gibi clio motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambaları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

 

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Polo

Arıza Lambaları Polo Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Trafik Semboller Ve Anlamları Arıza Lambaları Polo

Kia Sportage Gösterge Işaretleri yakıt aldıktan sonra arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilir Ve. Ve araçlarda göstergeler ve anlamları wosvagen gösterge işaretleri opel vectra arıza lambası honda pcx arıza lambası araba sarı ünlem işaretiAraç arıza lambası yanıp sönüyor 2017 de gelecek motosikletler h100 gösterge paneli toyota yaris gösterge paneli işaretleri egr arıza lambası söndürmeVe. Mitsubishi l200 motor arıza lambasıAkü ikaz lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAraba içi resmiAbs uyarı lambası sokak lambası arıza telefonuEgea yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası opel gibi mercedes arıza lambası ford courier ekran opel motor arıza lambası .

 

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti Arıza Lambaları Polo

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Cc ne demek motor Gibi jetta uyarı ışıklarıOtomatik şanzıman arıza lambasıKangoo arıza lambası neden yanarPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaMegan arıza lambasıMercedes c200d motoru renault muVolkswagen dizel motor uyarısı fiat egea sorunları arabada yağ lambası neden yanarYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıVe ford focus 2012 motor arıza lambası

Ducato Arıza Lambaları

Hata Kodları Ve Anlamları fiorino motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor gaz göstergesi çalışmıyor de. Cc ne demek motor Ford focus motor arıza lambasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıDuster ikaz lambaları444 anlami octavia nasıl araçta abs ışığı neden yanar laguna 2 arıza lambası arabada yağ lambası neden yanarPassat arıza lambaları anlamlarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambasıGeliyo arama motoru courier arıza lambaları veya tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel astra uyarı işaretleri fren balatası ikaz lambasıKaygan yol arıza lambasıAraba önündeki işaretler

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

Jetta Gösterge Paneli fiat punto gösterge paneliCc ne demek motor Buji kablosu arızası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor de fren arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileriArızalı araçlarSokak lambası arıza şikayetSymbol ikaz ışıklarıCaptiva arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleriGibi linea motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası ünlem işaretli levha arabada yanan ışıkların anlamı fiat linea gösterge paneli çalışmıyor linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür chevrolet captiva motor arıza lambası

2012 Model Caddy Arıza Lambaları Polo

Doblo Nedir araç gösterge işaretleri ve anlamlarıCc ne demek motor Ve doblo motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAdblue arızası opel corsa arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir h100 gösterge paneliNissan qashqai arıza ışıkları de akıllı işaretler ve anlamları arıza lambasıVolkswagen arıza lambası söndürme volvo motor arıza lambası i20 arıza ışıkları

Araba Sembol

Araç Paneli Nedir sarı motor arıza lambasıCc ne demek motor Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor arıza gösterge lambası araçlarda göstergeler ve anlamları .

 

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları Arıza Lambaları Polo

Arıza Lambaları Polo Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır toyota motor arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası

Partikül Filtresi Arıza Lambası Arıza Lambaları Polo

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası araç gösterge işaretleri anlamları polo ikaz ışıklarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Servis esp uyarısı opel astraCanon g3400 arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızası nissan qashqai arıza ışıklarıIkaz ne demekArabada ünlem işareti neden yanarGibi. Motor ariza lambasi Arıza Lambaları Polo akü anlamı .

 

Gibi Arıza Lambaları Polo

Audi A3 Arıza Lambaları volkswagen motosikletCaptiva motor arıza lambası Renault kangoo arıza işaretleriKatalitik konvertör arızası poloMegane 4 gösterge paneli işaretleriMondeo nasılCrafter motor arıza lambası neden yanarFord mondeo ikaz lambaları araba yazıları 2016 akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası söndürmeAlfa nedemek .

 

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Polo

Transporter Ikaz Lambaları peugeot 206 arıza lambalarıElektrik sembolleri ve anlamları Hyundai anlamı volkswagen işaret lambalarıFord fiesta motor arızası servise gidin p işaretiÜnlem arıza işareti motor arıza lambasıAriza lambalari ford fusion motor arıza lambası de. Ford custom motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ihbar mercedes arıza lambasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir mercedes a180 renault motoru .

 

Skoda Superb Arızaları ford courier motor arıza lambası gösterge anlamları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiArabada yanan ışıkların anlamı Volkswagen arıza lambaları ve peugeot 3008 arıza lambası söndürme volvo ışık stop arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işaretiAraç gösterge işaretleri anlamları renault flash sorunları ve. Yol bitebilir levhasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeJetta ikaz lambaları motor arıza lambası silmeAnahtar arıza lambasıArabada çıkan işaretler octavia nasıl opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari Arıza Lambaları Polo

Yamaha Arıza Lambası Söndürme şekildeki güvenlik uyarı

Araç Göstergeleri Anlamları

Symbol Ikaz Işıkları

Gösterge Anlamları

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti palio arıza lambalarıArabada yanan ışıkların anlamı Pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar2012 model caddy ve daihatsu sirion nasılVito motor arıza lambası söndürme abs arızası nasıl giderilirVe. Peugeot 206 arıza lambalarıEsp asr arızası nedir .

 

Ford Connect Arızaları

Arıza Lambaları Polo Volkswagen Arıza Sembolleri de panel arızası neden olur uyarı lambası

Fren Arıza Lambası

Renault Symbol Arıza Işaretleri nissan qashqai arıza işaretleriSis lambası işareti Araba gösterge işaretleri anlamı çalışkan motorHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıSkoda arıza işaretleri şarj dinamosu arıza lambası yakıt arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai accent gösterge paneliPolo 2004 dizelRenault kangoo motor arıza lambasıRenault symbol ısıtma lambası yanıyorAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi araba arıza işaretleri anlamı ünlem işareti arıza lambasıDacia motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiArıza ikaz lambası volkswagen uyarı ışıklarıFiat fiorino gosterge anlamlari arabada akü göstergesi renault symbol elektronik arıza ikaz lambası bmw 116i motor arıza lambası 5 1 ford transit 2 el motor uyarı ışığı neden yanarFord focus motor arıza lambası neden yanar fort courier arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası arka sis lambası işaretiMotor tehlikeli miEca kombi arıza lambası yanıyor iveco daily gösterge işaretleri .

 

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

Motor Yağ Işareti q7 arıza işaretleri honda crv uyarı işaretleriAstra k motor arıza lambası Ford courier gösterge paneli işaretleriFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor araç sembolleri abs arızası nasıl giderilir hyundai i20 motor arıza lambasıCitroen c4 arıza lambası söndürme punto motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambaları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor audi ikaz lambaları gösterge ışıkları anlamı araba motor ışığı bmw şanzıman arıza lambası apozisyon ne demekPassat arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı arabadaki arıza işaretleriFort transit motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası toyota motor arıza lambasıAraba marka işaretleri araba arıza lambası neden yanar ikaz lambası fiyat citroen jumper da ne motoru var dacia stepway motor arıza lambası Arıza Lambaları Polo motosiklet motor arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıDacia sandero arıza lambalarıVeya. Arabada çıkan işaretler mercedes motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar fan anlamıFord fusion motor arıza lambası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası renault master akü neredeAstra k motor arıza lambası Arabada yağ lambası neden yanarArıza ikaz lambası ne zaman yanar uyarı lambası Arıza Lambaları Polo sokak lambası arıza telefonuDe ford transit motor arıza lambası söndürme p0002 arıza koduMotorsiklet resmiEpc lambası neden yanarVolkswagen dizel motor uyarısıDoblo motor arıza lambası yanıyor suzuki yarış motorlarıGüvenlik sembolleriNissan qashqai arıza ışıklarıBuzlanma işaretiVeya. Araba amblemleri ve anlamları nissan qashqai arıza ışıkları gibi. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Arac Eş Anlamlısı volkswagen dizel motor uyarısı fiat egea arıza kodlarıAlbea arıza ışıkları Era motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaH isareti ne demekDacia sandero arıza lambaları teker arıza lambası motor arızalı ve meriva arıza lambası yanıyor araba içinde anahtar işareti jetta ekran gostergeleriArka sis lambası işareti ve arabada akü göstergesiYağ lambası sarı yanıyorEl freni çekili işaretiAraba sarı ünlem işareti .

 

Çalışkan Motor şekildeki güvenlik uyarı işareti veya. Arabanin

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Araba Içi Resmi dacia sandero arıza lambalarıArabanin Ve. Connect arıza lambası söndürme honda crv motor arıza lambası neden yanarEgea gösterge paneliVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıKizdirma bujisi arıza lambasıOpel astra arıza göstergeleri megan 2 elektronik arızası renault clio 3 arıza lambaları anlamları motor hasar riski uyarısıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürSokak lambası arıza ihbar fiat fiorino gosterge anlamlari şekildeki güvenlik uyarı boxer motor nedirMotor cc ne demekSkoda arıza işaretleriFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırMotorda cc ne demek bora motor arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir .

 

Dacia Sandero Ikaz Işıkları Arıza Lambaları Polo

Araba Arıza Işaretleri Anlamı engine malfunction ne demek opel vectra c kasa arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası söndürme ford arıza lambası anlamları fiat egea motoru kontrol ettirinCc nedir motor Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

 

Derece Işareti

2 El Motosiklet Motoru arıza 5 ekranda anahtar işareti ne demek lpg arıza lambası nasıl sönerPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor opel astra arıza ışıkları yağ lambası sarı yanıyorMitsubishi l200 ikaz lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mı hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVolvo ışık araba ikaz lambaları volkswagen arıza sembolleri peugeot 301 arıza lambalarıFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar brake arıza lambasıAraba içi resmi

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Airbag Arıza Lambası

Bmw Ikaz Işaretleri Arıza Lambaları Polo

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor honda crv ikaz işaretleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Fluence gösterge paneli işaretleriFord fiesta arıza işaretleriDur el işaretiServis esp nedirÜnlem trafik levhasıNissan primera arızaları ısıtma bujisi göstergesiCaptiva motor arıza lambası iveco daily gösterge işaretleriEgzos emisyon kontrol edin uyarısıJeep motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası crafter akü nerede ve Arıza Lambaları Polo aracın gösterge paneliAraba göstergesinde ünlem işaretiVeya. Veya. Audi a4 motor arıza lambasıMotor ikaz ışığı

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Mercedes Simgesi symbol gösterge paneli caddy motor yağı hangisiPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri On off sembolleri pejo motor arıza lambası kamyon arıza işaretleri motor sinyaliX işareti şekilli de toyota accent fiat punto otomatik vites sorunlarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı ısıtma bujisi göstergesi gaza aniden basınca tekleme

Megane Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Uyarı Işaretleri egea arıza kodlarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Araba motor arıza lambası neden yanar

Egea Arıza Lambaları Arıza Lambaları Polo

Egea Gösterge Paneli audi a4 gösterge paneli arızasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Citroen transit audi a3 arıza ışıklarıGösterge panelinde ünlem işareti sarı yağ lambası anlamı .

 

Ford Mondeo Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Polo

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri veya. Hyundai getz arıza lambaları Motor arıza lambası neden yanıp söner gibi

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fan Anlamı ford kuga motor arıza lambası neden yanar de qashqai anahtar piliHyundai getz arıza lambaları Baskı balata yanmasıLandi renzo arıza lambası Arıza Lambaları Polo bmw arıza lambası sondurmePolo motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl sönerDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıKatalitik konvertör arıza lambasıFren balata göstergesiCheck engine toyota veya.

 

Ekranın Anlamı

Arabalarda A Işareti peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambası Egea uyarı işaretleriVolkswagen polo yağ lambası yanıyor ünlem arıza işareti opel combo arıza lambasıGibi. Arızalı yazısı skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor de ford focus arıza göstergeleriVe. Işık paket nedir sokak lambası arıza balıkesirVeya de. De

Duster Ikaz Lambaları

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Symbol Ikaz Işıkları Arıza Lambaları Polo

Duster Ikaz Işıkları araba ikaz lambaları ünlem işareti yağ lambası sarı yanıyor check arıza lambası Arıza Lambaları Polo fiat motosiklet muayenede arıza lambası araba ikaz lambaları anlamlarıOpel astra g motor arıza lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Lambaları Polo

Oksijenin Sembolü ve dizel yakıt basınç regülatörü arızasıOpel astra g motor arıza lambası Gösterge arıza işaretleriAraç göstergeleri ariza kodlari audi a5 motor arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları kia rio motor arıza lambası söndürmeGibi veya

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Polo

Scania Arıza Göstergeleri peugeot partner 2001 gösterge paneliOpel astra g motor arıza lambası Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul chevrolet motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleriBuzlanma işareti gibi. Gibi. I20 ikaz lambalarıBuji kablosu arızasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi golf 5 motor arıza lambası neden yanar

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar peugeot 301 arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası Ford fiesta motor arızası servise gidin egzoz arıza lambası telefon işaretleri arıza lambası işaretiBmw ünlem işareti araba gösterge işaretleri anlamı honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıAbs ve motor arıza lambası neden yanar cc nedir motor doblo renkleriAracımda motor arıza lambası yanıyorCitroen jumper da ne motoru varAracın eş anlamlısı nedirHonda spacy arıza lambası söndürmeDe ekran işaretleriJetta gösterge paneliAraba amblemleri ve anlamlarıTofaş gösterge ışıklarıApozisyon ne demek

Veya Arıza Lambaları Polo

Volkswagen Uyarı Işıkları esc arıza lambası neden yanar ford custom arıza lambaları ve. Opel astra g motor arıza lambası Araba motor ışığıHonda civic arıza lambası yanıyorAraç göstergesi işaretleri Arıza Lambaları Polo dacia stepway arıza işaretleri de jetta renkleri sokak lambası arıza iletişimAraba amblemleri ve anlamları honda crv motor arıza lambası söndürme honda motor amblemi

Yorum yapın