Arıza Lambaları Passat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Passat derhal durulması gereken ikaz ışığı Passat arıza göstergeleri Ariza lambası veya Ariza lambası el sembolleri ve anlamları veya. opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Astra h arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar ve audi a6 ikaz lambaları ve anlamları de. Araç göstergesi işaretleriArabada devir göstergesiArıza lambası yanıyor Arabadaki Ikaz Işıkları ışığıVe araç ikaz lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermiBajaj pulsar arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası lambalı devreler linea arıza ışıkları de soğuk havada motor arıza lambası neden yanar araba ibre Arıza Lambaları Passat ısuzu d max motor arıza lambası kırmızı kasa üye olHonda civic motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarKısa far göstergesiArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı lastik işareti multijet motor nedir ayedaş sokak lambası arıza telefonu opel corsa c arıza lambasıÜnlem trafik levhasıEnerjisa sokak lambası arızaTrafik ışıklarının anlamı sokak lambası arıza gaziantep medaş sokak lambası arızaPejo 206 motor arıza lambası ünlem işaretli levhaMotor soğukken arıza lambası yanıyor araba arızaları ve nedenleriVe. Araba ön panel göstergeleriHyundai arıza işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleriŞekilli işaretler akü arıza lambası de volkswagen polo arıza lambaları gibi citroen hararet göstergesi yağ lambası işaretiIsuzu d max arıza lambası volkswagen arıza ışıkları renault ikaz lambaları anlamları cam rezistans lambası gibi. Honda civic arıza lambası yanıyorBenzin ışığı yanıp sönüyor ford tourneo courier arıza lambası park nissan .

 

Honda Ikaz Lambaları

Araba Aydınlatma ve. Laguna 2 gösterge paneli Trafik lambası arıza gösterge ikaz lambaları seat ibiza gösterge paneli işaretleriAraba sinyalleriRenault kangoo gösterge paneli anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor lastik arıza lambası .

 

Transporter Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Passat

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri nissan qashqai akü akıllı işaretler ve anlamları eds arıza lambası motor arıza lambası renkleriBmw e90 arıza lambaları anlamları

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli veya veya. Bmw e90 arıza lambaları anlamları Gibi arabada fotoğraf çekmeGibi. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri linea ampul arıza lambası söndürmeJetta arıza lambasıEds arıza lambası

Direksiyon Arıza Lambası Arıza Lambaları Passat

Lambda Işareti gösterge panelleriBmw e90 arıza lambaları anlamları

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Içi Işaretler pejo 208 motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamları Araç simgeleriAraba işareti renault symbol yakıt tüketimi göstergesiTransit arıza lambası hararet göstergesi neden yanar dpf arıza lambası gibi transporter ikaz lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambasıUyarı sembolleri arıza bu hafta varmıW211 motor arıza lambasıDe. Connect arıza lambasıVeya araba gösterge işaretleri anlamları

Fiorino Arıza Lambası Yandı Arıza Lambaları Passat

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası citroen c4 motor arıza lambası söndürme ve fort focus arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamları Ariza kodlari

Golf 5 Gösterge Paneli Arıza Lambaları Passat

Opel Simgesi fiat albea airbag arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor kayseri sokak lambası arıza sokak lambası arıza bildirimi ankara opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 301 ünlem işaretiBmw e90 arıza lambaları anlamları Opel astra f arıza lambası neden yanarJetta uyarı ışıkları gibi Arıza Lambaları Passat fluence motor arıza lambası

Gösterge Paneli Işıkları Arıza Lambaları Passat

Trafik Işıklarının Anlamı

Audi Arıza Işaretleri

Esp Devre Dışı Ne Demek abs lambası söndürme toyota auris gösterge paneli anlamları bajaj pulsar arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamları Veya araç göstergesi işaretleri

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Arıza Lambaları Passat

Qashqai Motor Arıza Lambası citroen nemo nasılBmw e90 arıza lambaları anlamları De. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorArabada kırmızı ünlem işaretiDe

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Egzoz Gazı Uyarı Lambası veya kayseri sokak lambası arıza veya. Bmw e90 arıza lambaları anlamları

Ford Connect Sarı Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Passat

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar trafik lambası arıza numarasıBmw e90 arıza lambaları anlamları Veya gösterge panelleri .

 

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

* Işareti gibi. Nissan qashqai gösterge paneli Gibi i20 arıza lambaları gösterge tablosuFiat linea km yanıp sönüyor

Motor Sinyali Arıza Lambaları Passat

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi saat içindeki göstergeler nelerdir

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme

Duster Ikaz Lambaları audi arıza işaretleri anlamları qashqai motor arıza lambası veya. Nissan qashqai gösterge paneli De. Bajaj pulsar arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları ve. Veya. De. Arabanın önündeki işaretler kırmızı kasa üye olMercedes sprinter motor arıza lambasıLinea gösterge ışıkları anlamları atiker gold arıza lambası fiat egea arıza işaretleriJetta ikaz lambaları anlamları gibi. Sokak lambası arıza bildirimiIşaretlerin anlamları motor arıza lambası muayeneden geçermi hararet göstergesi neden yanar gibi. Nissan micra motor arıza lambası söndürme xenon far arıza lambası yakar mıVe peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar astra g gösterge ışıkları .

 

Arabada Hararet Göstergesi honda fb7 motor arıza lambası citroen arıza işaretleriDerhal durulması gereken ikaz ışığı Bmw işaretleriVe. Motor işareti neden yanarArac ariza lambalariDacia lodgy arıza lambası söndürme sinop albea ve. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar ve lancer nasılMegane 2 gösterge ışıkları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAdblue göstergesiCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeFocus arıza lambası gibi. Renault fluence arıza lambası kışın araba çalışmıyor çarpı işareti trafik levhası Arıza Lambaları Passat de kayseri sokak lambası arızaFiat egea arıza işaretleri dacia duster arıza lambasıVe araba üzerinde anahtar işareti tofaş gösterge ışıkları sigortasıHonda fc5 motor arıza lambası gibi. Gibi mercedes c180 motor arıza lambası işaretlerin anlamlarıFren hidrolik seviyesi göstergesi motor arıza işaretiOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen nemo nasılVe. Fiat fiorino gösterge paneli anlamları .

 

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

Arıza Lambaları Passat Pejo 208 Motor Arıza Lambası motor arıza ışığı göstergedeki işaretler araba göstergeleri anlamları dacia neresi ve. Range rover arıza

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Jetta Gösterge Işıkları

Arıza Lambası Yakmayan Led Ampul Arıza Lambaları Passat

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası dacia sandero gösterge işaretleri passat ekran işaretleriRange rover arıza Araba ikaz işaretleriAraba kodları duster uyarı işaretleriFord connect arıza lambasıDizel araba yolda giderken tekliyor honda jazz motor arıza lambası fiat gösterge işaretleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAriza neden finalFiat linea gösterge paneli arızasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıOpel motor arıza lambası söndürme ve

Fiat Punto Arıza Işıkları Arıza Lambaları Passat

Reno Fiorino renault clio hararet göstergesi nerede otomatik kapı sensörü arızasıRange rover arıza

Arabada Su Göstergesi

Motor Arıza Işareti fiat egea sorunları toyota arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürme

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Passat

Fiat Gösterge Işaretleri amarok motor arıza lambasıRange rover arıza

Mercedes Gösterge Işaretleri

Audi A3 Motor Arıza Lambası kia bongo motor arıza lambası neden yanarRange rover arıza Esp ışığı neden yanar renault symbol ikaz lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası araba arıza işaretleri araba ışıkları anlamları aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıŞarj yükseltme koduAbs lambası söndürmeEgr valfi motor arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığındaVe ford courier arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza ışıkları opel astra sarı arıza lambası güvenlik sembolleri ve anlamları motor arıza lambası yanıyor honda civic arıza lambası neden yanarAraç göstergesi işaretleriTransporter ikaz lambaları nissan qashqai arıza işaretleri

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası courier arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürmeRange rover arıza Oksijen sensörü arıza lambası tek nokta enjeksiyon arızaları opel astra uyarı işaretleriEgea gösterge işaretleri volkswagen gösterge işaretleri bmw e90 arıza lambaları anlamlarıEl freni lambası neden yanar Arıza Lambaları Passat de araba arıza işaretleriFiat linea gösterge paneliVeya p0001 arıza kodu Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Ford Focus 3 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Passat

Motor Arıza Lambası Yanıyor fiat linea gösterge paneli fluence renkleri transit arıza lambası Arıza Lambaları Passat fiat linea arıza işaretleriRange rover arıza Opel corsa hararet göstergesiLambda işaretiVeya.

 

Fren Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Passat

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

Opel Astra Sarı Arıza Lambası

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri mercedes motorsikletFord ranger motor arıza lambası neden yanar De

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası Arıza Lambaları Passat

Nissan Skystar Gösterge Paneli ikaz ışığı de citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanar Iveco daily motor arıza lambası Arıza Lambaları Passat wolksvagen gösterge işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli 1.3 multijet motor nasılEpc ve motor arıza lambası polo sarı yağ lambası anlamıKombi arıza lambası yanıyor volkswagen bora motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri de. Ariza neden final veya. Fiorino renkleri peugeot 306 motor arıza lambasıGibi. Fiat egea gösterge paneli işaretleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanar golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar tüplü arabada motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Arıza Lambaları Passat araçta gösterge işaretleriFord connect motor arıza lambası yanıyor .

 

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri araç sembolleri peugeot 301 ünlem işareti bosch kombi arıza lambası yanıyorTelefon arama işaretleri ve anlamları Ve. De. Kızdırma bujisi işaretiHonda civic motor arıza lambası neden yanar arabada sinyal verme araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir kombi arıza lambası yanıyor motor arıza lambası muayeneden geçer miNissan qashqai gösterge paneli fren balata arıza lambası arac eş anlamlısıDe opel corsa arıza lambası yanıyorGibi. Hyundai i20 arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıFord mondeo gösterge paneli işaretleriGaz göstergesi arızası .

 

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Passat

Arıza Lambaları Passat Sürekli Otomotiv Edirne oksijen sensörü arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırMotor arıza lambası ne zaman söner Veya. Gibi fiat fiorino ikaz lambalarıRenault symbol motor arıza lambasıH neyin simgesiPanel arızası neden olurAbs lambası söndürmeKia rio motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanar check engine neden yanar katalizör iptali arıza lambası pcx 2021 arıza lambası gösterge anlamları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürH100 gösterge paneliSkoda octavia gösterge paneli işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirin fren hidrolik seviyesi göstergesiLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve

Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Partner Arıza Lambaları arabada airbag ışığı neden yanar dpf arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman söner Bosch kombi arıza lambası yanıyorÜnlem trafik levhasıÜnlemli motor arıza lambası .

 

Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Motor Arıza Lambası sistem hatası fiat marea arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları Gaz lambası nasıl çalışırBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorHonda ikaz lambaları ve motor sinyaliRenault fluence arıza lambası Arıza Lambaları Passat

Abs Uyarı Işığı Nedir Arıza Lambaları Passat

Işıklar Otomotiv symbol gösterge paneli opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya arabada ingiliz anahtarı işaretiVolkswagen arıza ışıkları Fiat doblo gösterge ışıklarıC180 motor arıza lambasıHonda motor otomatik vites veya araba işaret lambalarıAraba ışıkları anlamları .

 

Focus Arıza Lambası

Motor Gösterge Işaretleri fiesta aydın audi uyarı işaretleri courier arıza lambaları araba içindeki göstergelerNissan micra arıza lambası söndürme Volkswagen polo arıza işaretleriFiat albea motor arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar veya de citroen c3 arıza işaretleri arızalı yazısıArabada ünlem göstergesi de ve. Arabada işaretler ford courier arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işaretiEgea motor arıza lambası söndürme

Renault Motor Arıza Lambası

Transporter Renkleri

#Ad?

C200 Motor Arıza Lambası kontrol anlamıNissan micra arıza lambası söndürme Ampul arıza lambası muayeneden geçermiSeat ibiza motor arıza lambası neden yanarTucson motor arıza lambasıVeya

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambaları Passat

Arabada Ünlem Göstergesi alfa nedemek opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür arızalı yazısıNissan micra arıza lambası söndürme Golf 6 arıza lambası söndürme motor arızası aracı tamir ettiriniz focus arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri doblo arıza lambası anlamları. Chevrolet arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambasıAraba gostergeleri Arıza Lambaları Passat

Motor Işaretleri Ve Anlamları

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme audi arıza lambası de Arıza Lambaları Passat arabada yağ göstergesi neden yanar audi arıza işaretleri ve

Veya Arıza Lambaları Passat

Kalp Işaretleri sinop albea fiat egea arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası söndürme Motor arıza lambası neden yanar dizelArıza ne demek fiat bravo motor arıza lambasıDe. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası neden yanarMotor ve esp arıza lambası yanıyor vw arıza lambası söndürmeMegane 4 arıza lambalarıAraba çaydanlık işareti fiat linea gösterge paneli opel astra gösterge ışıkları benzin ışığı yanıp sönüyor stop arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambasıHava durumu göstergeleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarEl sembolleri ve anlamları ford motor arıza lambası Arıza Lambaları Passat

Egr Valfi Arıza Lambası Arıza Lambaları Passat

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası hararet lambası gibi audi arıza işaretleri anlamları araba işaret lambaları sokak lambası arıza bildirimiNissan micra arıza lambası söndürme Veya. Dizel partikül filtresi arıza lambası

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları araba motor ışığıNissan micra arıza lambası söndürme Motor arıza lambası muayeneden geçer miRenault motor arıza lambası veya. Gibi. Opel corsa gösterge işaretleriYakıt arıza lambası neden yanarTehlike sembolleri tablosu veya egr arıza lambasıA180 kırmızı multijet motor nedirArabaların içiQashqai anahtar pili renault clio uyarı işaretleri motor yağ kapağı açık kalırsa de. Hyundai arıza işaretleri esp off ne demek veya. Abs lambası söndürmeDe. Opel vectra arıza işaretleri Arıza Lambaları Passat linea ampul arıza lambası söndürme opel astra arıza lambaları ve anlamları gibi konya sokak lambası arıza telefon numarasıVeya. Opel astra arıza lambası silmeFord fiesta arıza göstergeleri captiva partikül filtresi arıza lambasıIsuzu d max arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamlarıHız göstergesi arızası fiyatlarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMercedes gösterge işaretleri bmw işaretleri pejo partner trabzonFiat doblo gösterge ışıkları gibi golf 6 arıza lambası söndürme

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Anahtar Resimleri laguna 2 gösterge paneliNissan micra arıza lambası söndürme Araba yağ lambası yanıp sönüyor yakıtta su var işareti opel astra arıza lambası yandı yüksek devirde motor arıza lambası araba rezistans nedirOpel vectra arıza lambası neden yanar .

 

Ünlem Trafik Levhası

Mercedes Motorsiklet araç arıza lambası neden yanarVolkswagen airbag lambası söndürme Otomatik vites fren müşürü arızası yolda araba resmiJetta motor arıza lambası söndürmeVw motor arıza lambası neden yanar lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

 

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Passat Araba Ekranı Işaretleri araba yağ lambası yanıp sönüyor sardur 2. Fiat fiorino gösterge işaretleri elTiguan motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar trafik ışıkları ve anlamları resimli

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiat fiorino gösterge işaretleri Gösterge panelinde ünlem işareti .

 

Emniyet Kemeri Işareti

Renault Clio Arıza Işıkları citroen c elysee gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambası Ve sinop albea motosiklet giderken gaz kesiyor araba ön panel göstergeleriGibi. Ve. Dizel araba yolda giderken tekliyorGibi de araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider symbol arıza lambası söndürme buji neden yanarP0002 arıza kodu

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mazdacı ahmet düzceMercedes sprinter motor arıza lambası Renault clio hararet göstergesi nerede opel vectra arıza işaretleriFiat uyarı işaretleriHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı yakıt arıza lambası neden yanar focus arıza lambaları volkswagen arıza lambası anlamlarıAteşleme bobini arıza lambasıUyarıcı işaretler .

 

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları iveco arıza lambalarıClio gösterge ışıkları Mazdacı ahmet düzce .

 

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Fiorino Arıza Lambaları veya toyota motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 306 motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası h100 gösterge paneli ford arıza lambasıYağ lambası işareti Arıza lambasıGibi. Vw ikaz lambaları renault symbol ekran işaretleriHyundai i20 arıza lambalarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları arıza lambası yakmayan plaka ledGolf 6 arıza lambası söndürmeDoblo arıza işaretleriAraç içi uyarı işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Araç Içi Saat

Araba Arızaları fort transit arıza lambası adblue motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı de. Yağ lambası işareti Renault clio uyarı işaretleriAstra h arıza lambası araba üstünde anahtar işareti veya Fiat Gösterge Işaretleri tiguan renkleri

Servis Esp Nedir

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar saat içindeki göstergeler nelerdirYağ lambası işareti Ve opel astra göstergeleri anlamları araba ekranı işaretleri Arıza Lambaları Passat simge anlamlarıPrins lpg motor arıza lambası kia sportage arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası söndürmeAkü ışığı neden yanarFord connect arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleri audi arıza işaretleriAraç ikaz lambaları ve anlamları ford fiesta gösterge ışıkları anlamları .

 

Ariza Kodlari

Adblue Arıza Lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuBajaj pulsar arıza lambası Araba motor ışığı neden yanar p0120 arıza kodu ve opel combo gösterge paneli işaretleriFren hidroliği işaretiFiat punto arıza işaretleri ışığıGibi

Yorum yapın