Arıza Lambaları İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları İşaretleri astra h arıza lambası Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası tiggo arıza lambası Ariza lambası citroen nemo motor arıza lambasımercedes c 200 renault motor Motosiklet göstergePejo 206 motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları İşaretleri opel astra arıza lambası söndürme l işareti ne anlama gelir bmw e46 şanzıman arıza lambasıAraç gösterge panelleriAraç aydınlatma volvo s40 motor arıza lambası söndürme

Gibi Arıza Lambaları İşaretleri

Fiat Fiorino Arıza Lambası uyarı ne demek duster lastik arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızalı ne demekBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorGöstergede anahtar işaretiFord transit uyarı işaretleriFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra esp arızası Arıza Lambaları İşaretleri honda crv ikaz lambalarıSihirli anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçermiFord focus arıza lambaları dacia gösterge paneli işaretleri Arıza Lambaları İşaretleri

Panel Arızası Neden Olur

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti kia ceed dizel otomatik nasıl

Fiat Fiorino Arıza Lambaları

Oto Arıza Kodları renault symbol gösterge anlamları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza lambası söndürme egea anahtar işareti söndürmeVe. Abs lambası söndürme Adblue Ikaz Lambaları dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulNissan micra arıza lambası yanıyor işaretleriCitroen c3 gösterge paneli işaretleri ford connect gösterge arizalariAraç ikaz göstergeleriAraba göstergesinde anahtar işareti

Gibi Arıza Lambaları İşaretleri

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme polo hararet göstergesi yanıp sönüyorDizel motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arızalı yazıyor honda arıza kodlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanar opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorCaptiva motor arıza lambası neden yanar .

Fort D Max Arıza Lambaları İşaretleri

Arıza Lambaları İşaretleri Kemer Anlamı elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır fiat linea gösterge anlamları instagram isaretlerin anlamiFord focus motor arıza lambası yanıyor

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Linea Arıza Lambaları motor sinyali araba paneliFord focus motor arıza lambası yanıyor Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası azalmış soğutma suyu arıza lambasıNissan qashqai arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleri araba motor işaretleri arabada kırmızı ünlem işareti :d” işaretinin anlamıStart stop arıza lambası gösterge tablosuDe. Esp arıza lambası neden yanar golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarToyota check engineGibi focus motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel ekran işaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamları veya hava durumu işaretlerinin anlamıDe. Bursa sokak lambası arıza bildirimi de lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeCaddy arıza göstergeleri renault gösterge işaretleriSokak lambası arıza istanbul anadolu polo katalizör arızası

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

Motor Cc Nedir ford connect arıza lambası ford transit arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıyor Araba gostergeleri ve anlamlariIx35 motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası mercedes kırmızı motorFord transit anahtar işareti nedir fiat punto motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge anlamlarıPeugeot sembolü ve de. Mercedes motor arıza lambası söndürmeEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıArabada uyarı işaretleri p0351 arıza kodu ford focus gösterge işaretleri anlamlarıOpel astra f arıza lambası neden yanar s motor

Cruze Motor Arıza Lambası

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor toyota dobloFord focus motor arıza lambası yanıyor Arac gosterge isiklari anlamlari bmw e90 motor arıza lambası el freni çekili işaretiArıza lambasıFiat egea anahtar işaretiBmw arıza ışıklarıArabada motor arıza lambası neden yanar motor cc ne demekDe. Dacia duster motor arıza lambası söndürme linea hız göstergesi çalışmıyor ısuzu arıza lambaları

Polo Uyarı Işaretleri Arıza Lambaları İşaretleri

Motosiklet Lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanar ford transit uyarı işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyor Kırmızı arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor audi a6 arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleri adblue lambası yanıyorEgzoz arızaları araba göstergesinde anahtar işaretiGibi alfa nedemek gibi. Motor arıza lambası sondurmeKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır dacia duster motor arıza lambası dacia arıza ışıkları qashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya. Kia arıza lambaları eps arıza lambası neden yanar

Golf 5 Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları İşaretleri

ve. Arabada Servis Işığı Neden Yanar Volkswagen Caddy Arıza Işıkları ford focus motor arızası uyarısıFord focus motor arıza lambası yanıyor Motor teklemesi neden olur lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası söndürme

Trafik Göstergeleri Arıza Lambaları İşaretleri

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Renault Symbol Motor Arıza Lambası elektrik simgeleri p0351 arıza koduFord focus motor arıza lambası yanıyor Ford connect gösterge paneli arızasıDe fiat doblo ikaz lambalarıLinea uyarı ışıkları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorMotor arıza lambası içinde ünlem işareti bmw e90 arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızalı ne demek ikaz anlamıSymbol ekran işaretleri ducato arıza lambası 444 saat anlamıFord custom motor arıza lambasıFren hidroliği ikaz lambası buji lambası de. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar de. Fluence arıza lambası neden yanarAraba arızaları ve nedenleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor veya renault symbol ikaz lambalarıIsuzu d max motor arıza lambası araba gostergeleri ve anlamlariDe gibi. Veya motosiklet lambasıSembol anlamlarıVeya motor arıza lambası kendiliğinden söner mi citroen gösterge paneli işaretleriAlaaddin anlamı de fren hidroliği ikaz lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıAraç arızalarıRenault ikaz lambaları anlamları dacia duster motor arıza lambası söndürme ve linea ampul arıza lambası toyota corolla arıza lambası söndürmeNew holland arıza lambası tata arabaları nasıl renault symbol arıza lambası arızası renault clio elektronik arıza ikaz lambası

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları İşaretleri

Akü Motor Arıza Lambası arabada kar işareti gibi Arıza Lambaları İşaretleri Arıza Ne Demek chevrolet kalos motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıyor

Motor Ikaz Lambası

Peugeot Sembolü araba kilit arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıyor Şekilli furkan yazısı

Arabada Direk Nedir

Cruze Gösterge Paneli ve bmw x1 motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıyor Pejo 206 gösterge paneli servis arıza uyarı lambası neden yanar veya 1.4 motor arabalarVeya. Araç gösterge panelleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar .

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri gibi. Araba yağ göstergesi neden yanar Audi a3 arıza lambaları motor kumanda arızası adblue ikaz lambalarıAraç panel işaretleriFord transit arıza lambası neden yanar renault ikaz lambaları anlamlarıPejo 208 motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası ve :d” işaretinin anlamıDüşük üre uyarısı nedirClio ünlem işaretiHyundai era motor arıza lambası neden yanar 2021 egea ikaz lambalarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri gibi ve. Araç arıza lambaları ve anlamları de. Clio 2 gösterge paneliAraba far renkleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor ikaz lambaları anlamları de. Bmw e90 motor arıza lambası söndürme .

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti Arıza Lambaları İşaretleri

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor otomatik vites arıza lambası fren hidroliği ikaz lambasıToyota corolla arıza işaretleri Ve lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür audi a4 otomatik vites sorunları

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları duster ekran işaretleri araç arıza göstergeleri ve anlamları arabada yanan ışıklar değişik simgeler ve anlamları Toyota corolla arıza işaretleri Esp/asr arızasıMotor arıza lambası renkleri hyundai i20 gösterge ışıkları hyundai i20 kaput içi isimleri mercedes c 200 renault motorBora arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası düşük üre uyarısı nedirJuke ne demek peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretleri ve anlamları lpg arıza lambası nasıl söner Türkiye Neden Yanıyor de. Toyota corolla arıza işaretleri De bmw e46 arıza lambalarıRenault symbol arıza lambası neden yanarDe. Gibi. Opel astra motor arıza lambası yanıyorHonda arıza ikaz lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıFiat arıza ışıklarıDacia arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus ikaz lambaları anlamları kötü yakıt arıza lambası ve. Ford fiesta arıza lambası neden yanar araba ışıklarıClio servis ışığı yanıyorTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıVe dur el işareti ford cargo motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası söndürmeSeat ibiza hararet göstergesi airbag arıza lambası muayeneden geçermiSoğuktan el yanmasıDacia sandero arıza ışıklarıMotor arıza lambası silme citroen c5 gösterge paneli anlamlarıOtomatik park eden arabalar gibi gibi Arıza Lambaları İşaretleri facebook işaretleri ve anlamlarıPassat arıza işaretleriEn güzel motor resimleri arabada hata işaretleriBmw e46 motor arıza lambasıPassat uyarı işaretleriDe opel astra yağ lambası yanıyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Flash Işık Uyarıları sokak lambası arıza şikayetToyota corolla arıza işaretleri De peugeot motor arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası motor arıza lambası silmeArabanın arıza lambası yanıp sönüyorFord focus motor sistem arızası check engine toyota de şekilli furkan yazısı ford fiesta arıza lambası neden yanarVeya polo ikaz ışıkları

Megane 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları İşaretleri

Sarı Ikaz Lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza işaretleri Opel corsa motor elektroniği arıza lambası kia ceed dizel otomatik nasıl

Peugeot Sembolü

Opel Corsa Arıza Kodları uzun yolda motor arıza lambası araç arıza göstergeleri ve anlamları linea gösterge ışıkları ve sembol anlamlarıToyota corolla arıza işaretleri Nemo ne demekI arıza lambası .

Honda Jazz Akü Arıza Lambaları İşaretleri

Arıza Lambaları İşaretleri Araç Panelindeki Göstergeler new holland arıza lambası veya katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır peugeot 308 motor arızası uyarısı hava yastığı ikaz ışığı gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası hyundai getz arıza lambası göstergedeki işaretlerLpg arıza lambası nasıl söner Dacia logan arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ford motor arızası servise gidin işaretler ne anlama gelir Arıza Lambaları İşaretleri araç arıza lambası nasıl söndürülür.

Abs Devre Dışı Arıza Lambaları İşaretleri

Arıza Lambaları İşaretleri Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor veya. Mercedes arıza lambaları anlamları Işıklar motorOpel astra motor arıza lambası neden yanar rs200 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorSuzuki swift motor arıza lambası motor arıza işaretleriPolo epc arızasıHyundai check lambasıOpel corsa uyarı ışıklarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Volkswagen Airbag Lambası Söndürme bmw far arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner Mercedes arıza lambaları anlamları P0011 arıza kodu veya. Clio ünlem işareti qashqai motor arıza lambası söndürmeYağ lambası neden yanıp sönerSepaş sokak lambası arıza bildirimiAraçlarda motor arıza lambası neden yanar veya. Arıza kodlarıCaddy motor yağı hangisi focus 3 arıza lambası araba gösterge paneliArıza lambası muayeneden geçermiTransporter renkleri el freni işaretiCitroen jumper da ne motoru var ford motor arızası servise gidinSkoda 2016 jeepToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamları

14 Motor Arabalar

de. Symbol Arıza Lambası

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

444 Saat Anlamı

Samsun Sokak Lambası Arıza

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri otomobil ikaz lambaları peugeot 301 servis ışığı neden yanar ford transit uyarı işaretleriMercedes arıza lambaları anlamları Abs arabaLinea motor arıza lambası volkswagen işaretleri lastik ikaz ışığıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıIşıklar otomotiv katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır opel astra j arıza işaretleri samsun sokak lambası arıza .

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

Bmw Far Arıza Lambası 301 arıza lambasıCheck engıne Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyor yüksek devirde motor arıza lambası opel motor arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri ve. Gibi. Sprinter arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası söndürmePunto arıza lambalarıGaz lambası nasıl söndürülür volkswagen ikaz ışıklarıAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıLinea uyarı ışıkları .

Linea Uyarı Işıkları

Araba Arızaları Ve Nedenleri hararet ikaz lambası

Veya Arıza Lambaları İşaretleri

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar yanıp sönen arıza lambası arabadaki abs uyarı ışığı fiat linea motor arıza lambası neden yanar ve araç gösterge panelleri araba panel işaretleri

Balata Lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası de. Audi a5 kırmızı Adblue hangi araçlarda var megane 1 gösterge paneli işaretleri de veya passat ekran işaretleriArabanın göstergeleriAraba km göstergesiIkaz işareti .

Motor Lambası Yanması

Clio Ünlem Işareti araba motor göstergesi p0003 arıza koduFord c max motor arıza lambası neden yanar Abs devre dışı motor yağı basınç hatası peugeotArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir ford connect gösterge paneli arızası opel mokka mı nissan qashqai miEsp arızası nasıl giderilir h100 gösterge paneli bmw uyarı işaretleri anlamlarıVeya golf arıza lambası söndürme araç sembolleri fort fiesta arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleriIkaz lambaları anlamları opel mokka mı nissan qashqai miVe de. Isıtma bujisi arıza lambası duster arıza lambasıFiat egea göstergeLastik anlamlarıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarTata arabaları nasıl yanıp sönen arıza lambası .

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

Dacia Hararet Göstergesi kia ceed dizel otomatik nasıl lpg arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor fiat doblo gösterge ışıklarıAraba hata işaretleri Wolksvagen polo motor arıza lambasıMotor arıza lambasıFord connect gösterge arizalari peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar araba çaydanlık işareti

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Vito Motor Arıza Lambası araçtaki göstergeler polo katalizör arızasıAraba hata işaretleri Sarı direksiyon lambası hyundai accent era motor arıza lambası ariston kombi arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHonda civic fd6 motor arıza lambası satı anlamıSembol işaretleri veya veya araba ışıkları opel simgesi turuncu arıza lambası ve. Sokak lambası arıza ihbar bmw fren balatası arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışık

Arabada Servis Işığı Neden Yanar

Peugeot Sembolü mercedes motorsiklet renault kangoo artvinAraba hata işaretleri Hyundai check lambası ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Duster lastik arıza lambası söndürmeVe. Araç panelindeki göstergeler ve anlamları 9 ışık anlamı honda crv motor arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası neden yanarFord fiesta dizel motor arıza lambası akü ikaz lambası değişik simgeler ve anlamları .

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

Arabada Işaretler arabada kar işaretiOpel motor arıza lambası söndürme Gibi egzoz motor ducato arıza lambası söndürme veya park sensörü arıza lambası citroen berlingo ünlem işareti gibi opel vectra b kasa arıza lambası ve

Trafik Işaretleri Görselleri

Polo Epc Arızası otomobil arıza lambaları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri benzinli su motoru arızaları ve motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar internet işaretleri ve anlamları akü motor arıza lambası yakar mı toyota check engineOpel motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Arıza Lambaları

Arıza Kodu Sorgulama de oto arıza kodlarıOpel motor arıza lambası söndürme Elektrik arıza lambası tofaş gösterge ışıkları arıza bu akşam varmı ankara sokak lambası arıza bildirimi opel astra yağ lambası yanıyorArıza bu hafta varmı

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Musluk Işareti vito motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miOpel motor arıza lambası söndürme El freni ikaz lambasıArabada demlik işareti captiva servis arıza uyarı lambasıPark sensörü arıza lambası motor arızaları ve c180 kırmızı 2015 courierMercedes vito arıza lambası söndürme ve. Motor yağ arıza lambası i arıza lambası renault symbol arıza lambasıPassat uyarı işaretleriJuke ne demekFord dizel motor arıza lambası neden yanarGibi.

Genel Arıza Lambası

Mercedes C 200 Renault Motor Fiat Egea Gösterge araçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurme porsche motorMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Veya. Hyundai i20 gösterge ışıkları en güzel motor resimleriHyundai accent blue motor arıza lambası golf arıza lambası söndürme arıza kodları veya. Ford focus arıza lambaları egr arıza ışığı gibi. Palio gösterge fiat doblo ekran işaretleriHararet göstergesi arızası citroen nemo arıza lambalarıVolkswagen caddy renkleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi

Yorum yapın