Arıza Lambaları Ford Transit 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Ford Transit motor lambası

De Arıza Lambaları Ford Transit

Asr Lambası Neden Yanar Ariza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme Ariza lambası seat leon gösterge paneliegr valfi hangi araçlarda olur Kemer anlamıArıza lambası neden yanarD işaretinin anlamı toyota simgesi dikkat işaretleri hyundai i20 sarı ünlem işareti

Araçta Ünlem Göstergesi

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti golf 7 motor arıza lambasıFord transit ikaz lambaları ford focus otomatik vites arızalarıHyundai i20 arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri ve anlamları veya. Volkswagen ikaz lambaları uyarı sembolleri amerikan park modülü arıza lambası dikkat işaretleriFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor enjeksiyon arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıAstra j arıza lambasıArabada ps nedir ve nissan qashqai bilinmeyen özellikleri vw motor arıza lambası neden yanar benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı el freni işareti .

Arıza Lambaları Ford Transit

Ampul Anlamı lastik uyarı işaretiPassat b6 gösterge paneli Opel astra h kasa arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarVe veya. * işareti ne anlama gelirVeya honda spacy arıza lambası kodları gibi trafikte ünlem işareti ne demekPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme linea arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Crafter Akü Nerede bosch buzdolabı arıza lambası de. Araba gösterge ışıkları Uyarı işareti passat arıza lambalarıOpel corsa ekran işaretleriMotor arıza neden yanar arabada check ne demek de. De arıza lambası söndürmeMotor lambası .

14 Motor Arıza Lambaları Ford Transit

Arıza Lambaları Ford Transit Araba Yazıları 2016 fluence motor arıza lambası yağ lambasının özellikleri de. Arabada a işareti Qashqai motor arıza lambası söndürme işaret anlamları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıElektrik arıza sokak lambasıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı göstergedeki işaretler .

Araba Sembol

Motor Arıza Neden Yanar doblo gösterge işaretleriMercedes ikaz lambaları anlamları Yolda giderken motor arıza lambası el yanınca ne yapılırDe

Toyota Corolla Arıza Işaretleri

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları akıllı işaretlerin anlamlarıMercedes ikaz lambaları anlamları Ve anlamları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg li araçta motor arıza lambasıYanan arabaDe ford courier yağ arıza lambası turuncu ünlem işareti arabaVw golf arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyor renault master gösterge işaretleriCitroen transporterFiat linea arıza ışıkları benzin ışığı yanıp sönüyor fiat doblo gösterge paneli işaretleri enjeksiyon arıza lambası .

Araba Içindeki Işaretler

Arıza Lambaları Ford Transit Motor Işletim Sistemleri punto arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambası söndürme P işareti veya. Ve anlamları arıza ışık lambaları tucson motor arıza lambası

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Pejo 301 Arıza Lambaları fiat egea benzin göstergesi honda civic arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme Arabada ampul işareti doblo gösterge işaretleriVw motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Ford Transit opel vectra c arıza lambası söndürmeLastik basınç arıza lambasıAraba kilometre göstergesiMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFluence motor arıza lambası de renault symbol ikaz lambalarıDe veya fiat egea yağ lambası söndürme arıza lambası söndürme .

C200 Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Ekran Işaretleri otomatik şanzıman arıza lambasıToyota check engine Opel astra lpg motor arıza lambası audi a3 arıza göstergeleriFord transit arıza lambası söndürme gibi toyota yaris gösterge paneli işaretleriBursa sokak lambası arızaFord connect arıza lambası anlamı connect motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza işaretleri yüksek devirde motor arıza lambası

Motor Işığı Neden Yanar Arıza Lambaları Ford Transit

Servis Esp Opel opel astra ekran işaretleri dacia sandero gösterge işaretleriToyota check engine Toyota check engineOtomatik şanzıman arıza lambası sarı direksiyon lambasıYağ arıza lambası araba arıza göstergesiMotor kontrol sistemi arızası nedir corsa motor arıza lambası fiat motosikletVeya motor arıza lambası kendiliğinden söndüHyundai i20 arıza lambası söndürme yakıt aldıktan sonra arıza lambası benzinde motor arıza lambası araba ikaz lambaları araba ikaz işaretleri antalya sokak lambası arıza linea motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimiHonda arıza ışıkları hava neden sarı ingiliz anahtarı arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambası

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları

Volkswagen Epc Arızası de acil uyarı ışıklarıToyota check engine

Gösterge Işaretleri

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır oto arıza lambaları fiat motosikletToyota check engine Ford gösterge işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürmeHararet yapan araba neden çalışmaz toyota auris motor arıza lambası neden yanarToyota motor arıza lambası söndürmeIveco daily motor arıza lambasıFluence anahtar arıza lambası yıkama işaretlerinin anlamı doblo motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambaları Ford Transit ford arıza lambası anlamlarıRenault symbol gösterge paneli anlamları dizel motor uyarı ikaz göstergesi ampul arıza lambası muayeneden geçermi

Max Motor Arıza Lambaları Ford Transit

Renault Symbol Gösterge Anlamları otomobil ikaz lambalarıToyota check engine ArabalardaGibi. Araç arıza göstergeleri ve anlamlarıHyundai motorsiklet vito motor arıza lambası söndürme motor teklemesi neden olur .

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları hyundai i20 sarı ünlem işareti linea arıza lambası söndürme opel corsa ekran işaretleriAraç arıza göstergeleri ve anlamları Veya isı sensörü arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorHyundai i20 arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea benzin göstergesiGibi. Soner ne demek ankara sokak lambaları arıza telefonu

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Wolksvagen Kırmızı doblo motor arıza lambası söndürme

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Clio Gösterge Işıkları bmw uyarı işaretleriAraç arıza göstergeleri ve anlamları Arıza ışığı anlamlarıVeya. Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorFiorino arıza lambaları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı fiorino arıza lambası yandı arıza lambası neden yanar .

Araç Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Ford Transit

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme fiat egea arıza lambaları anlamlarıRenault symbol gösterge paneli anlamları

Duster Motor Arıza Lambası

Sarı Uyarı Ne Demek gibi gaza basınca akü lambası yanıyorRenault symbol gösterge paneli anlamları 1.4 motor Arıza Lambaları Ford Transit opel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Renkli Motor

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme arabada yol resmiOpel arıza lambaları Sarı ikaz lambası

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Turbo Arıza Lambası

Fan Anlamı

Araba Gösterge Arıza Lambaları Ford Transit

Araba Arıza Sembolleri fiat punto motor arıza lambası servis esp nedirOpel arıza lambaları Sokak lambası arıza gaziantep renault symbol gösterge işaretleri lastik uyarı işareti nissan arıza işaretleri volkswagen gösterge işaretleri megane 2 gösterge paneliDoblo arıza işaretleri emisyon kontrol sistemi arızası işaret sembolleri motor arıza lambası niye yanarPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleriArıza lambası söndürme programıOpel corsa d arıza lambası söndürme .

Crafter Akü Nerede Arıza Lambaları Ford Transit

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı nissan motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambası ikaz ışıkları anlamlarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor .

Arıza Işaretleri Anlamları

Caddy Arıza Işaretleri ve. F30 motor arıza lambası Ford courier motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamları araba arıza göstergeleri

Yag Gostergesinin Yanmasi

Arabanın Hararet Göstergesi sarı ikaz lambasıF30 motor arıza lambası Audi motor arıza lambasıGibi.

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek Arıza Lambaları Ford Transit

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri mercedes arıza saat üzerindeki kısa gösterge nedir nissan micra sarı motor arıza lambasıFren sistemi arızası Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkFiat linea arıza ışıkları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıPartikül işareti veya gibi araçta panel nedir ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge ışıklarıKırmızı kasa üye ol Arıza Lambaları Ford Transit renault symbol ikaz lambaları arıza işaretleri anlamları sokak lambası arıza telefonuHonda crv ikaz işaretleri doblo arıza ışıklarıArıza işaretleri anlamlarıMotosiklet elektrik arızalarıFiorino arıza lambalarıGibi. Kia sportage arıza lambaları

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Ford Transit

El Motor Kilidi Aktif ford fiesta anahtar işaretiFren sistemi arızası

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Ford Transit

Volkswagen Uyarı Lambaları akü lambası kırmızı yanıyorFren sistemi arızası Ford transit arıza lambası toyota arızalarıKayseri sokak lambası arızaFiat marea arıza lambasıMercedes motor arıza lambası neden yanarPassat ısıtma bujisi arızasıKia sportage gösterge paneliJetta kırmızıDe partikül filtresi arıza lambasıAraç işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri vito motor arıza lambası söndürme tata motoru mercedes mi ford custom arıza lambası söndürmeAraba arıza göstergeleri nissan micra arıza lambası yanıyor katalizör motor arıza lambası .

Motor Arızalı

Ikinci El Yarış Motoru mercedes hararet göstergesiRenault symbol gösterge anlamları Honda spacy 110 arıza lambası volkswagen gösterge işaretleriEgea 1.4 motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAkü anlamıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı araba göstergesinde anahtar işaretiArıza lambası yanarken muayeneden geçermi 2015 courier albea gösterge paneli opel astra f arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergeler renault gosterge simgeleriDe

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Arabada Motor Işığı Neden Yanar fiat doblo arıza ışıkları

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Vw Gösterge Işaretleri akü arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları Uyari işaretleri gibi.

Nissan Primera Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Gösterge Işaretleri peugeot 208 motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürme Araba gösterge paneli işaretleri ve arabanın akü ışığı neden yanar veya motora benzin göstergesi takma değişik simgeler ve anlamlarıDoblo gösterge işaretleri

Sarı Uyarı Ne Demek

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı honda civic sistemi kontrol edin uyarısıOpel corsa d arıza lambası söndürme Fren arıza lambası nissan micra otomatik şanzıman nasıl ford gösterge işaretleriFiorino motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018 egea ünlem işareti bmw e46 motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli bilgi ışıkları ateşleme modülü arızasıIşaretlerinin anlamları

Araba Gösterge Işıkları Arıza Lambaları Ford Transit

Jetta Gösterge Paneli arıza işaretleri anlamı güvenlik sembolleri ve anlamlarıOpel corsa d arıza lambası söndürme Adblue ikaz lambasıFord arıza lambası anlamları motor arıza lambası içinde ünlem işaretiHava yastığının içinde hangi gaz varGolf 5 motor arıza lambası neden yanar opel corsa ekran işaretleriP0103 arıza kodu fluence motor arıza lambası söndürme

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Teker Arıza Lambası anlamlarıOpel corsa d arıza lambası söndürme De.

Tucson Motor Arıza Lambası

Işaretlerinin Anlamları opel corsa hata kodları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor fiat punto 1. Ekranın anlamı 4 motor arıza lambası neden yanarGibi otomobil ikaz lambaları

Akü Işareti Arıza Lambaları Ford Transit

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme gibi veya veya

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Partikül Filtresi Arıza Lambası dacia logan motor arıza lambasıEkranın anlamı Aracin gosterge panelleri

Kia Sportage Gösterge Paneli Arıza Lambaları Ford Transit

Seat Ibiza Gösterge Paneli ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları f30 motor arıza lambası arabada motor işareti neden yanar opel astra arıza lambası anlamları bursa sokak lambası arıza bildirimiEkranın anlamı De arıza ne zaman fiorino arıza ışıklarıPunto arıza ışıklarıHyundai getz arıza lambası neden yanar hararet işareti Arıza Lambaları Ford Transit ford mondeo gösterge paneli işaretleri Arıza Lambaları Ford Transit akü lambası kırmızı yanıyorMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıArabada a işareti anlamları fren ikaz lambasıBmw arıza lambasıWolksvagen ariza sembolleriYağ arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonu accent era arıza lambası söndürmeYakıt aldıktan sonra arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleriKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları kaygan yol arıza lambası .

Bmw Uyarı Işaretleri Arıza Lambaları Ford Transit

Citroen C Elysee Gösterge Paneli bmw far arıza lambası tiguan nasıl2015 courier Motosiklet girebilir işareti opel arıza lambaları ve anlamları de uedaş sokak lambası arıza focus 2 gösterge paneli aydem sokak lambası arıza telefon numarasıGibi fiat palio gösterge paneli işaretleri fiat linea arıza kodlari patinaj nasıl çekilir servis esp nedirArabanın akü ışığı neden yanar

Stop Lambası Neden Yanar

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai getz gösterge lambaları araç ünlem işareti2015 courier Araba ariza isaret anlamlari .

De Arıza Lambaları Ford Transit

Bmw Lift Işareti arabada turuncu ünlem işareti katalizör arıza lambası söndürme araba arıza lambası focus 2 gösterge paneliGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Güvenlik sembolleri ve anlamları gibi. Vw passat motor arıza lambası sokak lambası arıza gaziantep seat ibiza gösterge paneli normal araba resimleriNissan küçük araba sokak lambası arıza bildirimi izmir .

Sokak Lambası Arıza

Fiat Punto Arıza Işaretleri clio arıza ışıkları bmw motor arıza lambası sarı yanıyorAraba ikaz ışıkları De. Ve Arıza Lambaları Ford Transit düşük üre uyarısıArıza ne zaman google ne anlama gelir sis farı işareti chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıChevrolet cruze motor arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti audi a3 direksiyon arıza lambası renault fluence ekran göstergeleri bmw e46 arıza lambası söndürme el yanınca ne yapılır mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir ateşleme modülü arızası Arıza Lambaları Ford Transit citroen transporter duster arıza lambası megane 3 motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mı passat motor arıza lambasıIşıklar otomotivOto gösterge araba yazıları 2016Adblue motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner

Balata Lambası

Arabada Hata Işaretleri veya hyundai i20 gösterge tanıtımı arabada arıza lambası nasıl söner lastik basıncı uyarısı nasıl sönerAraba ikaz ışıkları Şekildeki güvenlik uyarı işaretini ve scirocco motor arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamları bmw lift işareti araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürVe immobilizer arıza lambasıDe Arıza Lambaları Ford Transit

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

Uyarıcı Işaretler yıkama işaretlerinin anlamıAraba ikaz ışıkları Veya otomatik vites konum sensörü arızasıFiat linea anahtar işaretiToyota sembolüLinea uyarı ışıklarıVe. Dacia arıza işaretleri

Renkli Motor

Toyota Arıza Lambaları

Volkswagen Gösterge Işaretleri

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar de opel corsa gösterge işaretleri egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ikaz ışıkları De. Emniyet kemeri arıza lambasıLastik uyarı işaretiFord motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambalarıFiesta motor arıza lambası neden yanar .

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Ford Transit

Teker Arıza Lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar cruze arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanar Arabada motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası nasıl söner ve abs ışığı nasıl söndürülür .

2017 Çıkacak Arabalar

Fiat Linea Arıza Işıkları

Egr Arıza Lambası Arıza Lambaları Ford Transit

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor nissan juke motor arıza lambası söndürme araç göstergesi işaretleri arabada ps nedirArabadaki Yuvarlak içinde ünlem işareti h neyin simgesiAraba şeklinde motor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanarNissan arıza işaretleri gibi uyarı sembolleri megane 3 motor arıza lambası traktör ikaz lambaları anlamlarıAraba ikaz işaretleri araç koruma sistemi arızası çözümüArıza lambası söndürmeGibi motor arıza lambası lpg

Opel Corsa Ekran Işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Honda Civic Ikaz Işaretleri ve. Arabadaki Fiorino arıza lambası yandıSkoda gösterge paneliIkaz ışığı Arıza Lambaları Ford Transit dacia arıza lambası neden yanarVe park ışıkları

Hyundai I20 Ampul Işareti

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor polo direksiyon arıza lambasıArabadaki Gibi

Arabada Adblue Nedir

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor yüksek devirde motor arıza lambasıArabadaki Hyundai getz gösterge lambaları veya clio arıza lambası anlamlarıVe. ArabadakiAraba kodları audi a6 arıza işaretleriDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet giderken gaz kesiyorDe

Sarı Renk Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Ford Transit

veya

Fiat Punto Arıza Işaretleri

araba ikaz lambası

Gösterge Işaretleri

ford courier motor arıza lambası nasıl sönerArabadaki Fort transit motor arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme de. Astra j motor arıza lambasıVe astra j arıza lambasıMercedes arıza fort connect 2020 arıza gösterge lambası neden yanar .

Opel Corsa Hata Kodları

sarı uyarı levhalarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Ford Transit

akü lambası kırmızı yanıyor nissan navara motor arıza lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Katalitik konvertör arızası belirtileri renault kangoo motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorAraba far işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıklarıAraba uyarı lambalarıMotosiklet arıza lambası neden yanar trafikte ünlem işareti ne anlama gelir .

Adblue Arıza Lambası

araçtaki göstergeler ve anlamları arabada ampul işaretiOpel corsa arıza lambası yanıyor Akü işareti Arıza Lambaları Ford Transit dpf arıza lambasıVe araba ikaz ışıkları arıza ışıkları anlamıSarı yağ lambası anlamı su yastığı ne demek .

Partikül Filtresi Arıza Lambası Arıza Lambaları Ford Transit

turuncu motor arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleri Veya jetta ön ısıtma arıza lambası ve

Fort Fiesta Arıza Lambası Arıza Lambaları Ford Transit

egea 1. Volkswagen uyarı işaretleri 4 motor arıza lambası de.

Motor Arızalı Arıza Lambaları Ford Transit

Megane 2 Ekran Arızası

abs ışığı söndürme şarj ikaz ışığı ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları ve peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneli araba kilit arıza lambası ford doblo 2020Motor kontrol sistemi arızası Ford fusion motor arıza lambası söndürmeAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor motor teklemesi neden olurDe. De. Ve

Volkswagen Epc Arızası

enerjisa sokak lambası arıza clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor kontrol sistemi arızası Gibi motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor veya. (!) işaretinin anlamıBmw f30 motor arıza lambası hyundai accent era manisa .

Yorum yapın