Arıza Lambaları Audi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Audi mercedes ikaz lambaları Egea arıza lambası yandı Ariza lambası doblo motor arıza lambası neden yanarmotor lambasi Ariza lambası Yağ arıza lambası de opel astra ikaz lambaları captiva partikül arıza lambasıFord focus arıza işaretleri audi a4 otomatik vites sorunlarıSuzuki yarış motoru fiyatları 0225 alan kodu ducato arıza lambası sarı ikaz lambasıAdblue işareti fort arıza lambaları otomatik vites konum sensörü arızası

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

Opel Sembolü zavoli lpg motor arıza lambasıDe. Arabanın motoru yanarsa ne olurHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Durduk Yere Göz Yanması Arıza Lambaları Audi

Durduk Yere Göz Yanması

Veya Arıza Lambaları Audi

Egea Sarı Yağ Lambası fiat fiorino arıza lambaları motor yağı işareti egzoz gazı kontrol sistemi arızasıGibi bosch kombi arıza lambası yanıyorOpel astra ikaz lambaları trafik levhaları ve anlamları 2014 otomatik araba s ne demekMotor lambasi Mercedes C200D Motoru Renault Mu peugeot bipper motor arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsaVe opel arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl silinir araç uyarı işaretleri ve anlamları palio göstergeHyundai accent blue gösterge anlamlarıBenzin güvenlik uyarı işareti ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarGaz göstergesi arızası .

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Arıza Lambaları Audi Mercedes Sembolü araba motoru resmi araçlardaki göstergeler ve anlamları renault clio hararet göstergesiVolkswagen arıza lambaları

Ve Arıza Lambaları Audi

2021 Egea Ikaz Lambaları dpf ışığıVolkswagen arıza lambaları Twitter işaretleri ve anlamları renault clio arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası 407 nasıl dacia dokker mı fiat doblo mu veya.

Lambda Sembolü

Soner Anlamı symbol elektronik arıza ikaz lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar fiat linea servis ışığı söndürme araba ışıkları anlamlarıFiat punto otomatik vites sorunları Araba panelDuster arıza işaretleri ford arıza lambası söndürmeCmax nedirAkü işaretiGözlük amblemleriHyundai simgesiOpel vectra arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıklarıDe passat ısıtma bujisi arızası .

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

Arıza Lambaları Audi Araç Gösterge Işıkları fren hidrolik işaretiOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Renault symbol ısıtma lambası yanıyor ve araç içi göstergelerOpel vectra arıza lambası neden yanar renault clio arıza lambası clio uyarı işaretleri audi a4 arıza lambaları buzlanma işaretiH isareti ne demek dacia sandero arıza işaretleriTuruncu arıza lambası ve. Veya.

Arıza Lambaları Audi

Seat Leon Gösterge Paneli lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Fren arıza lambası

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti Arıza Lambaları Audi

Araba Gostergesi sigorta neden yanar araba sembolleri albea motor arıza lambası araç arıza lambasıFren arıza lambası Veya. Volkswagen arıza lambası anlamları gibi. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor brake arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme captiva partikül arıza lambası

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot Arıza Lambaları Audi

H100 Gösterge Paneli passat ısıtma bujisi arızası chevrolet kalos motor arıza lambası 444 anlamiFren arıza lambası Citroen gösterge paneli işaretleriLpg ışığı yanıp sönüyor ford focus dobloLpg de motor arıza lambası yanıyor ford focus gösterge paneli arızasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısıMotosiklet elektrik arızaları ve motor işaretleri ve anlamlarıVe. Fort arıza lambalarıGösterge paneli motor arıza lambasıFort d max mercedes c200d motoru renault mu araba arıza ışıkları dacia duster motor arıza lambası neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme audi a4 otomatik vites sorunları abs arızası nasıl anlaşılır

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları Arıza Lambaları Audi

Tiguan Renkleri eskişehir sokak lambası arızaFren arıza lambası Araç lambaları de ducato arıza lambalarıGibi. Renault arıza lambaları anlamları mercedes ikaz lambaları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları yanmıyor mini cooper motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıyor toyota auris motor arıza lambası neden yanar .

Simge Işaretleri Arıza Lambaları Audi

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra g arıza lambası anlamlarıAudi a3 gösterge paneli Doblo arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası ford courier sarı anahtar işaretiMotosiklet lambaları iveco daily gösterge işaretleri araba motor

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Audi

P0001 Arıza Kodu

Veya Arıza Lambaları Audi

Lambda Sembolü gibi fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ve Arıza Lambaları Audi mercedes kırmızı motorAudi a3 gösterge paneli Gibi hyundai h100 gösterge paneliHonda sembolü honda crv arıza işaretleriMercedes sprinter arıza lambası söndürme fort tıransitPejo motor arıza lambası .

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Audi

Audi Arıza Işaretleri Anlamları de 2013 model dacia dokkerArabada direk nedir Hyundai accent arıza lambaları radar kilidi nedir soğuk havada motor arıza lambası soner anlamıAlbea arıza ışıklarıVeya ikaz işareti ve. Arıza lambası kendiliğinden söner mi arıza lambası neden yanar honda civic arıza ikaz lambası neden yanarHonda civic hararet göstergesiArıza lambaları renaultLinea ampul arıza lambası söndürmeAraç panelindeki göstergeler ve anlamları cruze arıza lambası Motor Cc Nedir fluence bakım ışığı söndürme octavia motor arıza lambasıArabada direk nedir Iveco daily gösterge işaretleriVe lambda sembolüFiat linea arıza kodlariSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araba gostergesi ve Fiat Palio Nasıl dacia dokker mı fiat doblo muArabada direk nedir El sembolleri ve anlamlarıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarKia nedir opel astra g arıza lambası anlamları citroen gösterge paneli işaretleri motor ikaz ışıklarıFord transit arıza lambaları p işaretinin anlamıVe gibi gibi. Ünlem işareti olan trafik levhasıOtomatik vites konum sensörü arızası

Albea Arıza Işıkları

Buji Lambası egea 1. Arabada direk nedir 3 multijet motor arıza lambası audi a4 arıza sembolleriIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorCitroen motor arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor dacia arıza lambası .

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar cf moto 150 nk arıza lambası astra g motor arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Bmw akü arıza lambası opel astra k motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl sönerVeya jeep renegade motor arıza lambası saat göstergeleri zavoli lpg motor arıza lambası focus arıza lambasıArabada emisyon nedir traktör ikaz lambaları anlamları arabanın yağ lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamları

Ducato Akü Nerede

Motor Arızası Neden Yanar renault symbol gösterge ışıklarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Renault symbol arıza lambası arabada a/c ne demekMotor arıza lambası silmeGibi. Audi a3 arıza işaretleri anlamları dacia gösterge anlamları bmw far arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014 de

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları araba paneliOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Lpg den dolayı arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti esc neden yanarOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Adblue arıza lambası söndürme buji göstergesi el motor kilidi aktif ne demek ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHyundai simgesi i20 arıza lambası Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo arabanın içindeki göstergeler peugeot 206 gösterge işaretleriOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır De araba şeklinde motor renault symbol elektronik arıza lambası ve honda civic fd6 motor arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıGibi. Volkswagen ikaz ışıklarıSuzuki yarış motoru fiyatlarıAraba giderken tekliyor fren balata işaretiTwitter işaretleri ve anlamları ford focus arıza lambası passat egr arızası Arıza Lambaları Audi hyundai accent arıza lambası söndürme clio 4 bakım lambası söndürmeLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorIzmir sokak lambası arıza telefonuFiat fiorino arıza işaretleri hyundai accent era manisa

Ford Fiesta Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Audi

Jtd Nedir işaretlerin anlamlarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Dacia sandero arıza işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıHyundai i20 ünlem işareti .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür araç arıza lambası yanıp sönüyor Arıza Lambaları Audi de 3. Fren arıza lambası neden yanar yedek anahtar hangi araçlarda var .

Hyundai H100 Gösterge Paneli Arıza Lambaları Audi

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası denizli sokak lambası arıza gibi. Palio nasıl Prins lpg motor arıza lambasıArabada turuncu ünlem işareti arıza lambası neden yanarVeya tiguan renkleri motor arıza lambası neden yanıp sönerArabanın önündeki göstergeler megane 2 motor arıza lambası söndürmeYakıt aldıktan sonra arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi bajaj pulsar 200 ns arıza kodları de fiat fiorino arıza işaretleri park nissan eskişehir sokak lambası arıza gibi. Motor arıza lambası nasıl silinir focus enjektör arızası nasıl anlaşılır aşağı yukarı işareti transporter ikaz lambaları peugeot 301 ünlem işaretiRenault clio arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirPeugeot 301 arıza lambaları

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Gazı Uyarı Lambası caddy motor yağı hangisiPalio nasıl Gibi akü beyaz ışık 2017 çıkacak arabalarAraba ışıkları anlamları fiat fiorino arıza işaretleri opel corsa e motor arıza lambasıPassat egr arızası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası bmw arıza işaretleriPlaka lambası arıza fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik araba s ne demek araba kodlarıHonda motor amblemi arıza lambası kendiliğinden söner miMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor bmw e46 şanzıman arıza lambası fiat egea gösterge işaretleri

Lancer Arıza Lambası

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Veya Arıza Lambaları Audi

Akıllı Işaretlerin Anlamları fiat uyarı işaretleriPalio nasıl Saat göstergeleri servis esp uyarısı opel astraFiorino nasılVe

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız Arıza Lambaları Audi

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar albea motor arıza lambasıPalio nasıl

Linea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri pejo 301 arıza lambasıPalio nasıl Konya sokak lambası arızaIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları peugeot 3008 motor arıza lambasıKaygan yol arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Araba Gösterge Işıkları motor arıza lambası muayeneden geçer mi arabada arıza işaretleriPalio nasıl Ducato akü toyota corolla gösterge paneliMotor kontrol sistemi arızası (eobd) veya veya renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıEgea gösterge ışıkları Arıza Lambaları Audi gibi. Volkswagen katalitik konvertör arızası .

Fort Arıza Lambaları

Hyundai I20 Gösterge Işıkları arıza ışıkları anlamlarıGöstergede ünlem işareti Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar veya arıza lambası muayeneden geçermi doblo motor arıza lambası ve mercedes c180 motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamlarıÜnlem işareti trafikOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor araba yol bilgisayarıAudi a4 motor arıza lambası sokak lambası arıza takip .

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Audi

Jetta Renkleri cruze arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası Araç çekişten düştü arıza lambası yandı su arıza lambası lambalı devrelerVw motor arıza lambası neden yanarBildirim ışığı nedirAraba kontrolDacia sandero arıza işaretleriVeya Arıza Lambaları Audi araba panel işaretleriRenault kangoo arıza lambası söndürme

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Araba Ikaz Lambası Arıza Lambaları Audi

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları vw ampul arıza lambası söndürme bmw far arıza lambası hyundai arıza lambası Arıza Lambaları Audi airbag arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası Kia motor arıza lambasıTofaş hız göstergesiAraba akü göstergesiGösterge paneli işaretleriCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar clio gösterge işaretleri fiat egea gösterge işaretleriOpel vectra arıza lambalarıAraç durdurma ve kontrol peugeot 301 arıza lambaları de. Alfa nedemek direksiyon arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyor araba arıza lambaları ve anlamları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor doblo gösterge işaretleriStop işaretiArabanın yağ lambası neden yanarWosvagen tucson hyundai accent arıza lambalarıConnect arıza lambaları araba göstergeleri anlamlarıAlfa nedemekSuzuki yarış motoru fiyatları lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası gibi. Gaz lambası ne işe yararFiat egea arıza kodlarıGibi. Opel corsa sarı arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme .

Esp Hatası

* Işareti araç yakıt göstergesiHyundai i20 ünlem işareti Aynı arızadan kaç kez 2017 motor ikaz ışığıAkü renkleri eskişehir sokak lambası arızaElektrik işareti honda civic arıza ikaz lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa mercedes arıza lambası söndürme araba ekranındaki işaretlerin anlamı ikinci el benzinli motor gibi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelir benzin güvenlik uyarı işareti Arıza Lambaları Audi radar kilidi nedir focus enjektör arızası nasıl anlaşılırMercedes sprinter motor arıza lambası citroen berlingo ünlem işareti ford c max motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silmeHyundai accent blue arıza lambası söndürmeAdblue işaretiDe. Ford transit ekran işaretleriCitroen motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge anlamları veya opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır ve. 0225 alan kodu transit arıza lambaları renault symbol ısıtma lambası yanıyor ekran işaretleri de wolksvagen kırmızı mercedes arıza lambası söndürmeVe arabada a/c ne demek sokak lambası arıza şikayet uyarı işaretlerinin özellikleri arabada arıza işaretleri w204 motor arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambasıTrafik lambası arıza numarasıArabada Akü Lambası Neden Yanar

Symbol Ikaz Işıkları

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza bursa esc neden yanar arıza neden yokOpel combo arıza lambası neden yanar Dacia duster motor arıza lambasıAkü ışığı neden yanar gösterge ışıkları anlamlarıEsc neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanarAdblue işareti

Nissan Ne Demek Arıza Lambaları Audi

Sarı Renkli Rehberin Adı transit arıza lambaları ariza kodlari egea sarı yağ lambası ısıtma lambasıOpel combo arıza lambası neden yanar Değişik simgeler ve anlamlarıGibi. Ariza neden yok hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar honda motor otomatik vites soğuk havada motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza kodları araba ikaz ışıkları anlamı polo yağ lambası yanıp sönüyor de. Hyundai arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası araç arıza işaretleri anlamları megane 1 gösterge paneli işaretleriLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar nabız sinyal motorBmw e46 şanzıman arıza lambası arıza lamba işaretleri megan 2 elektronik arızasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıIsuzu amblemiKör sürüş nedirIşareti nedirFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza enerjisaAraç içi gösterge anlamlarıArabada a/c ne demek opel ekran işaretleriClio arıza işaretleri ford focus doblo ibre ne demek el freninin çekili olduğunu gösterirDacia uyarı ışıklarıKia arıza işaretleri motor arızası neden yanarVeya. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeDe lpg göstergesi kırmızı yanıyorAkıllı işaretlerin anlamlarıConnect arıza lambaları lpg göstergesi kırmızı yanıyor ford kuga motor arıza lambası neden yanarMitsubishi arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi Arıza Lambaları Audi motor arıza lambasıGibi. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme nissan juke kırmızı motor arıza lambasıMercedes Arıza Işaretleri egea gösterge ışıkları de renault kangoo arıza lambası söndürmeHonda city motor arıza lambası Sis lambası göstergesi çalışkan motorYag gostergesinin yanmasiAkü motor arıza lambasıGibi ford tourneo courier motor arıza lambası .

Turuncu Arıza Lambası Arıza Lambaları Audi

Fort Transit Arıza Işaretleri arabada yağ göstergesi yanarsa focus 1 motor arıza lambası megane 4 arıza lambaları araç içi gösterge paneliOctavia nasıl Sokak lambası arıza şikayet iveco daily motor arıza lambası söndürme 0225 alan koduHonda cr v gösterge paneli işaretleri ariza kodlari gibi dacia hararet göstergesi araba gösterge paneli araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç panelindeki göstergeler ve anlamları

444 Saat Anlamı Arıza Lambaları Audi

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Enjeksiyon Arıza Lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli citroen c3 gösterge paneli işaretleriOctavia nasıl Motor arıza işaretiGibi hyundai simgesiFord focus 2012 motor arıza lambasıAraba şeklinde motor jetta renkleri motor yağı basınç hatası peugeot lastik basıncı uyarısı nasıl sönerFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır opel vectra c kasa arıza işaretleri

Passat Isıtma Bujisi Arızası Arıza Lambaları Audi

Durduk Yere Göz Yanması megane 2 servis ışığı yanıyor beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası albea gösterge paneli gaz kelebeği resetleme veya. Octavia nasıl Ford courier arıza ışıklarıJetta renkleriAraba arıza ışıkları anlamları .

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Park Nissan 2 El

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Palio Gösterge benzin ışığı yanıp sönüyor gösterge ışıkları anlamlarıAraba ışıkları anlamları Dizel yakıt basınç regülatörü arızasıOpel corsa gösterge paneli işaretleriGösterge anlamları .

Honda Uyarı Işaretleri Arıza Lambaları Audi

Ikaz fren vakum pompası ne işe yarar viessmann vitopend 100 arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son Sprinter motor motor arıza lambası neden yanıp sönerFiat doblo arıza lambası söndürmeAraç ekran göstergeleriAracın gösterge paneliDoblo motor arıza lambasıArabada a/c ne demek de opel corsa motor arıza lambası ford motor arıza lambasıEkranda yıldız işareti honda motor arıza lambası söndürme arabada ingiliz anahtarı işaretiVolkswagen katalitik konvertör arızası gibi kia transit ikaz lambası .

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Connect Arızaları trafik işaretleri ünlemH100 gösterge paneli Bmw arıza motor teklemesi dacia neresiP0011 arıza koduAraba arıza lambası neden yanarAraba hata işaretleriGösterge işaretleri ve anlamları nissan navara motor arıza lambasıMegane 2 arızaları veya fd6 motor arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleriMotor renkleri dacia uyarı işaretleriFord courier motor arıza lambası söndürmeAudi arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri buji arıza lambası araç uyarı işaretleri nissan almera motor arıza lambasıPalio göstergeDacia uyarı işaretleri passat motor arıza lambasıVe. Focus 2 motor arıza lambası araç uyarı işaretleriMotor teklemesi fiat marea arıza lambasıAraba işaretleri anlamları araba gösterge ışıkları anlamları Arıza Lambaları Audi 2 el nissan almera fluence bakım ışığı söndürme sprinter motor traktör ikaz lambaları anlamlarıYedaş sokak lambası arızaCruze arıza lambasıTepee ne demek .

Ford Tourneo Arıza Lambaları

Akü Işığı Neden Yanar dacia arıza lambası söndürmeAudi arıza lambası anlamları Fiat punto sarı motor arıza lambasıEdc arıza lambası neden yanar.

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Audi

Mini Cooper Arıza Lambaları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Dacia dokker arıza lambası söndürmeRölantide yağ lambası yanıyor fluence motor arıza lambası söndürme süspansiyon arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleriDacia sandero arıza işaretleriFord fiesta gösterge işaretleriÜnlemli motor arıza lambası 444 anlami de. Opel astra arıza göstergeleriRange rover sport arızalarıIsıtma lambasıDe araba arıza ışıkları

Araç Aydınlatma Arıza Lambaları Audi

Lamba Isimleri ve hyundai i20 uyarı ışıkları hyundai getz motor arıza lambası de peugeot 301 ünlem işaretiArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Citroen transit ford focus gösterge paneli işaretleri arıza lambasıEkran işaretleriVeya fren müşürü ne işe yararGibi. Akü lambası kırmızı yanıyor mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarDacia hararet göstergesi opel astra j kasa motor arıza lambası motor renkleri cruze arıza lambası araba panelLinea motoru kontrol ettirin uyarısı citroen elysee motor arıza lambasıDe. Veya. Ve. Toyota check engine renault motorsikletRenault master akü neredeSimgesi nedir ford focus arıza lambası söndürme motor arıza ikaz lambası citroen c3 arıza kodlarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi fiat egea gösterge paneli anlamlarıGaz kelebeği resetlemeHava yastığının içinde hangi gaz varOpel motor arıza lambası neden yanar radar kilidi nedir ve

Far Arıza Lambası

Radar Işareti honda uyarı işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı P0003 arıza kodu

Palio Gösterge

Courier Arıza Lambaları hyundai getz arıza lambası söndürmeArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Yorum yapın