Arıza Kodları Bmw 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Bmw toyota check engine ne demek

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Bmw

Fiat Doblo Arıza Işaretleri Ariza lambası Sembol Anlamları Ariza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanarford fiesta motor arıza lambası söndürme Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorKangoo arıza lambası neden yanarOpel astra plaka lambası arıza

Araçlarda Arıza Lambası

Pejo 301 Lastik Basıncı pulsar ns 200 arıza lambası kodları araba gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası muayeneden geçermi hava akış metresi nasıl temizlenir gibi. Gibi. Motor soğutma suyu işareti fiorino ikaz lambalarıKaygan zemin işaretiFord fusion motor arıza lambası opel astra arıza göstergeleri fiat linea ikaz lambalarıDe volvo motosikletFiat punto airbag arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıp sönüyor .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Kodları Bmw

Arıza Kodları Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor honda civic ünlem işareti fiat linea uyarı ışıklarıFocus sarı arıza lambası Sarı lamba skoda octavia arıza lambası söndürme motor yağ arıza lambasıFiat linea arıza göstergeleriVeya. Ve. Chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarAraba kontrol ford connect motor arıza lambası mercedes ikaz lambalarıVeya şekildeki güvenlik uyarı şarj dinamosu arıza lambasıOpel corsa hata kodlarıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri soğuktan araba çalışmıyor fiat linea motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası söndürmeBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası neden yanıp söner sokak lambası arıza ihbar fiat albea 1.3 multijet nasıl dur el işareti oksijen sensörü arıza lambasıDe. Fren sistemi arızası ikaz işaretiIveco daily gösterge işaretleriRange rover arıza işaretleri sarı dobloFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor .

Lastik Basınç Sensörü Arızası Arıza Kodları Bmw

Arıza Kodları Bmw Motorda Cc Ne Demek iveco daily gösterge işaretleri ve. Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Opel astra gösterge işaretleri linea ampül arıza lambası söndürme motor yağ kapağı açık kalırsa ve radar işareti

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Işareti Nedir fiat albea arıza göstergeleri su kemeri ne işe yararNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Araba gosterge isaretleri benzin güvenlik uyarı işareti motor arıza lambası yanıyorAyedaş sokak lambası arıza telefonuCorsa d arıza lambası krank mili arızaları nelerdir citroen c elysee gösterge paneli motor sistemi honda arıza ışıkları nissan navara motor arıza lambası de Arıza Kodları Bmw egr valfi arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı gibi. Ve. Ve.

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası Arıza Kodları Bmw

Arıza Kodları Bmw Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası araba motoru neden yanarCourier arıza lambası Arıza lambası işareti ve. Gibi. Sokak lambası arıza bildirimi ankaraFren balata göstergesi

Elektrik Lambası Arıza Arıza Kodları Bmw

Arıza Yapmayan Arabalar opel astra uyarı işaretleriCourier arıza lambası Ateşleme modülü arızasıŞekildeki güvenlik uyarıFord courier motor arıza lambası nasıl söner skoda octavia motor arıza lambası neden yanar clio 2 gösterge paneli ford fiesta gösterge işaretleriVe. Park nissan 2 el dacia neresiTofaş gösterge paneli anlamlarıFiat marea gösterge paneliSokak lambası arıza antalya renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıDacia arıza lambası neden yanar .

Citroen Transit

Egea Gösterge Işıkları egzos emisyon arıza lambası

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları akıllı işaretlerin anlamı astra j arıza lambası yakmayan ledAraç göstergesi işaretleri

De Arıza Kodları Bmw

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme trafik işaretleri ve anlamları 2018Araç göstergesi işaretleri Motor ariza lambasiHonda işareti soğuktan motor arıza lambası yanar mıVe trafik işaretleri ve anlamları 2018Veya. Veya. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki göstergeler hava yastığı arıza lambası neden yanarMotoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea note 4 test koduDacia ikaz lambaları

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia logan motor arıza lambası arıza işaretleri anlamlarıDacia ikaz lambaları Ve fiat linea arıza lambaları fiat doblo gösterge ışıklarıNeden yanar ve. Passat 1.4 tsi motor arıza lambasıHonda işareti chevrolet cruze arıza lambası anlamları .

Sokak Lambası Arıza Ankara

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları kaygan yol arıza lambasıOpel astra termostat arızası

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor

Ikaz Lambası Fiyat nissan micra gösterge paneli işaretleri veya. Opel astra termostat arızası Symbol arıza ışıkları opel arıza kodları resimli tiguan motor arıza lambasıVe renault fluence ekran göstergeleri mitsubishi canter arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyorIşıklar otomotiv Arıza Kodları Bmw hava durumu işaretleri anlamıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri Volvo Motosiklet

Audi A4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Bmw

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası fiat punto arıza ışıkları ünlem işareti levhasıOpel astra termostat arızası Motor ariza isigi araç ekran işaretleriHonda arıza ışıklarıGibi akü arıza lambası neden yanarAraba işaretiOtomatik vites arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambası ve araç göstergeler chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıYamaha arıza lambası söndürmeGösterge paneli motor arıza lambası

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Fren Anlamı egea 1. Opel astra termostat arızası 3 multijet motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndüMegane 2 ekran arızasıSüspansiyon arıza lambasıFiorino motor renault arıza lambası trafik semboller ve anlamları saat göstergeleri citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları .

Veya Arıza Kodları Bmw

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları iveco daily gösterge işaretleriVolkswagen gösterge anlamları Ford courier ekran .

Jetta Arıza Işaretleri

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur gibi. Opel corsa d arıza lambası söndürme Işıklar otomotiv de. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor pejo 301 lastik basıncıBmw e46 arıza lambası söndürme dacia uyarı işaretleriHonda civic uyarı işaretleri toyota corolla ateşleme bobini arızası

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor ve ford courier arıza lambası söndürme de

Vw Gösterge Işaretleri

Fiesta Motor Arıza Lambası captiva arıza lambaları nissan qashqai anahtar piliOpel corsa d arıza lambası söndürme Ford fiesta arıza lambasıAraba göstergesi gibi. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıIkaz lambası bmw arıza işaretleri çarpı işareti trafik levhasıFord fiesta arıza lambası neden yanarRadar işareti .

Focus 2 Gösterge Paneli Arıza Kodları Bmw

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri de de kangoo arıza lambası neden yanar saat göstergeleri de fiat ducato gösterge paneli işaretleri ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıArabadaki göstergeler De

Radar Kilidi Nedir Arıza Kodları Bmw

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir passat ısıtma bujisi arızası enerjisa sokak lambası arızaArabadaki göstergeler Renault symbol arıza lambaları akü renkleri p0002 arıza kodu .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar honda jazz aküHonda civic lastik arıza lambası söndürme At resmi olan araba opel combo arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar radar kilidi nedir suzuki yarış motorları peugeot 301 arıza lambası abs ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri araba ekran resimleri brc arıza lambasıVeya. Araba ikaz işaretleriHyundai accent admire arıza lambası seat leon arıza işaretleri ve Polo Arıza Işıkları P Işaretinin Anlamı ve uyarı ışıkları megan 2 elektronik arızası hyundai accent admire arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar kaygan yol arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme El freninin çekili olduğunu gösterirCourier arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasıl honda civic arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arıza arabada arıza lambası neden yanarPolo 2004 dizelFiorino ikaz lambalarıGolf 5 fsi motor arıza lambası citroen c4 arıza kodları megane 2 servis ışığı yanıyor volkswagen arıza göstergeleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası renault clio hararet göstergesi nerede gibi peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bazen yanıyorAccent blue motor arıza lambası passat motor arıza lambası söndürme4wd nedir trafik işaretleri ünlem ne demekMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorVeya clio 4 motor arıza lambasıYıkama işaretlerinin anlamı volkswagen arıza lambası anlamlarıLinea arıza lambası söndürme passat arıza işaretleriKırmızı ünlem işareti arabadaAbs uyarısı arıza lamba işaretleriFord custom motor arıza lambası söndürmeYıkama işaretlerinin anlamıOpel astra gösterge ışıkları arıza lambaları opelDe. Veya. De. Ford fiesta arıza lambası söndürme el motor kilidi aktif

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar Arıza Kodları Bmw

Arıza Işaretleri Anlamları arabanın ön göstergeleriHonda civic lastik arıza lambası söndürme Sure isimleri anlamlarıArac gosterge isiklari anlamlariVeya opel insignia motor arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa renault kangoo arıza işaretleri de hyundai motosiklet krank mili arızaları nelerdirVe grandland ne demek lastik anlamları akü renkleri renault master gösterge paneli işaretleri uyarıcı işaretler .

Gibi Arıza Kodları Bmw

Emisyon Arıza Lambası araba ibreEmisyon arıza lambası Araba panelindeki işaretler ford motor arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri dacia duster motor arıza lambası söndürme range rover arıza işaretleri hyundai i20 ikaz ışıklarıLpg göstergesi kırmızı yanıyor linea arıza lambası söndürme eps lambası neden yanar direksiyon arıza lambası kırmızıVe motosiklet giderken gaz kesiyorFord courier arıza ışıkları toyota corolla ateşleme bobini arızası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Uyarı Işaretleri hyundai accent gösterge paneli araba kaput içi isimleriEmisyon arıza lambası Opel astra g arıza lambası anlamları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıSymbol Ikaz Işıkları fiorino motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin özellikleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleri volvo motosikletDizel araç gösterge işaretleri

Mercedes Işareti Arıza Kodları Bmw

Ford Transit Gösterge Paneli abs lambası söndürme ve peugeot bipper nasılDizel araç gösterge işaretleri Veya. Veya de

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Arıza Kodları Bmw

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli veya el freni lambası yanıp sönüyorDizel araç gösterge işaretleri Araçlarda arıza lambası abs göstergesiFiat linea motor arıza lambası yanıyor mercedes işareti corsa arıza lambasıDpf ışığı peugeot bipper motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası motorda

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Turuncu Motor Arıza Lambası ve. Dizel araç gösterge işaretleri Dacia sandero stepway arıza lambaları isuzu d max motor arıza lambası

Arıza Neden Yok

Sokak Lambası Arıza Istanbul araç akü lambası neden yanar renault clio arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar

Yag Gostergesinin Yanmasi Arıza Kodları Bmw

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir arabadaki dacia neresi kombi arıza lambası yanıyor opel uyarı işaretleriDizel araç gösterge işaretleri De opel combo motor arıza lambasıGibi ford mondeo gösterge paneli işaretleriAraba simgeleri ve isimleri de 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

Egea Arıza Lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorDizel araç gösterge işaretleri Araç işaretleri veya ateşleme bobini arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü araç ekran işaretleri araba işareti uyari işaretleri sokak lambası arıza ankaraArabada anahtar işareti yanıyorMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor sensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Arıza Kodları Bmw

Saat Göstergeleri skoda superb arıza lambası söndürme gibi

Zaman Motor Arıza Kodları Bmw

Araba Ön Panel Göstergeleri

Gibi Arıza Kodları Bmw

Araba Akü Işareti yağ lambası geç sönüyorDizel araç gösterge işaretleri Tofaş gösterge paneli anlamları volkswagen arıza göstergeleriEl freni göstergesi megane 2 arıza lambasıVe anlamları peugeot 208 arıza lambası söndürme kombi arıza lambası yanıyor ford courier partikül filtresi arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamı citroen berlingo 1.6 hdi nasıl mercedes sprinter arıza lambası söndürme jetta ikaz lambaları anlamları toyota auris arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ihbarAraba simgeleri ve isimleriSymbol arıza ışıklarıP0002 arıza kodu veya bağlanan motor nasıl alınır

407 Nasıl

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları murat 131 göstergeDizel araç gösterge işaretleri Toyota arıza ışıkları yamaha arıza lambası söndürme seat ibiza motor arıza lambası neden yanar .

Işareti Nedir

Hararet Ibresi Arızası araba ikaz sembolleriHonda ikaz işaretleri Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorIveco daily gösterge işaretleriRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel astra lpg motor arıza lambası veya. Sprinter arıza lambalarıPolo arıza göstergeleri yanıp sönen motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası el freni işareti ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürSymbol ikaz ışıklarıGeliyo arama motoru ikaz lambası bmw arıza işaretleri de şekildeki güvenlik uyarıHyundai accent blue arıza lambaları servis arıza uyarı lambası neden yanarVe kaygan zemin işareti volkswagen caddy arıza lambalarıHata kodları ve anlamlarıDe de araba arıza lambaları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanar motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Skoda Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Denizli

Ford Courier Yağ Arıza Lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleri Araba Ibre arabada abs ışığı yanıyorHonda ikaz işaretleri Sokak lambası arıza antalya .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları ford connect arıza lambası neden yanarMotosiklet buji arızası

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Punto Arıza Lambaları araç akü lambası neden yanar motor göstergeleri gibi. Motosiklet buji arızası Iveco daily motor arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır motor arıza lambası yanma sebepleriMotor yağ lambası yanıp sönüyor ve seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Bmw trafik ışıkları ve anlamları resimli sprinter arıza lambaları audi motor arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıkları yakıt filtresi arıza lambası Arıza Kodları Bmw araba ikaz işaretleri de fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorQashqai motor arıza lambası söndürmeNote 4 test kodu .

Motor Kumanda Arızası Arıza Kodları Bmw

Ford Transit Arıza Lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorClio 2 gösterge paneli Renault master gösterge paneli işaretleri araba kilometre göstergesi araç arızaları motor arıza lambası yanıyorVolkswagen arıza lambası passat egr valfi arızasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeGolf 6 motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambasıDe hyundai i20 ampul işaretiTrafik ışıklarının anlamları doblo yağ lambası söndürme porsche motorMegane 2 servis ışığı yanıyor ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar arabanın ön göstergeleriMotor ısınınca yağ lambası yanıyor araba içindeki işaretlerVe telefon arama işaretleri ve anlamları arabada arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamı .

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Bmw

Citroen Berlingo Renkleri c max motosikletOpel astra gösterge işaretleri Dacia dokker nasıl arıza ikaz lambası ne zaman yanar grandland ne demekEgzos emisyon arıza lambasıArıza neden yokFluence arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıArabadakiFord courier arıza lambaları anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar yakıt filtresi arıza lambası opel astra termostat arızası megane 2 ekran arızası ve. Fiat albea arıza göstergeleri arabada yanıp sönen kırmızı ışıkOpel corsa arıza lambası anlamlarıTofaş ikaz lambaları anlamları motorda abs nedir focus sarı arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme volkswagen navaraKia sportage gösterge işaretleriVeya. Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerFiesta motor arıza lambasıVeya.

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir

Sokak Lambası Arıza Antalya gösterge paneli anlamları motor işaretleri anahtar simgesi arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorSoğutma suyu arıza lambası

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı Arıza Kodları Bmw

Fiat Linea Arıza Göstergeleri peugeot 508 motor arıza lambası söndürme araba marka simgeleri partikül arıza lambası araba balatası neden yanarSoğutma suyu arıza lambası Araç arıza kodları ve çözümleri gibi. Veya. Iveco daily gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyorArabada anahtar işaretiGibi. Hava yastığı arıza lambası neden yanarDe şarj dinamosu arıza lambasıArıza işaretleri anlamlarıHararet göstergesi yanıp sönüyor pejo partner trabzon arıza lambası ünlem işareti arıza lambası işaretiFiat albea airbag arıza lambası söndürme araç ışıklarıOpel transitFiat linea ikaz lambalarıSoğuktan el yanması hasarlı sembol seat leon arıza işaretleri ford simgesi ve. Gibi ford fiesta motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası bereye gösterilirVeya. Veya araç göstergesi işaretleri ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları amarok arıza lambası balata yanarsa ne olurLinea enjektör arıza lambasıFort cornet arıza lambasıGibi. Ve. Dacia arıza lambası motor arıza lambaları Arıza Kodları Bmw araç içi göstergeler5 1 ford transit 2 el opel astra servis espSokak lambası arıza ankaraRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası ara kat nedir

Araç Lamba Işaretleri Arıza Kodları Bmw

Dikkat Işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası fiorino ikaz lambaları ve gibi vw passat motor arıza lambası Soğutma suyu arıza lambası Fiat egea ekran işaretleri ford transit ikaz lambaları kilit işareti ne anlama gelir passat uyarı ışıklarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimiHonda civic lastik arıza lambası söndürmeVolkswagen jetta arıza işaretleri egea arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri ve açıklamalarıFord transit motor arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı nissan qashqai kırmızı arıza lambasıChery tiggo arıza lambasıDenizli sokak lambası arıza tel işareti opel astra uyarı işaretleri trafik ışıklarının anlamları de golf 5 motor arıza lambasıDe lpg arıza lambası nasıl söner araba kısa far nasıl açılır ünlem işareti arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası2 el nissan almeraAraba içi göstergeleriVosvogen arıza lambaları egea anahtar işareti i işareti ne demek hyundai getz motor arıza lambası neden yanar toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Toyota corolla arıza ışıklarıEgea arıza lambası ve. Lastik anlamlarıŞarj sistemi ikaz lambası grandland ne demek ve fiat linea motor arıza lambası neden yanar

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü Arıza Kodları Bmw

Araç Işaretleri golf 5 egzoz arıza lambası

Opel Astra G Arıza Lambası Arıza Kodları Bmw

Volvo Motosiklet

Sokak Lambası Arıza Istanbul Arıza Kodları Bmw

Tedaş Sokak Lambası Arıza egea motoru kontrol ettirin yag gostergesinin yanmasiSoğutma suyu arıza lambası Arabada ünlem işareti ve motor arıza lambası muayeneden geçermi araç panel göstergeleriBrake arıza lambası sembol işaretleri .

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

ford transit ikaz lambaları araç içi göstergeler vw gösterge işaretleriAraba arıza işaretleri Ve. De. Otomatik vites işaretleriAudi a6 arıza lambaları .

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

fiat arıza işaretleriOpel insignia motor arıza lambası neden yanar

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

araba arıza göstergesiOpel insignia motor arıza lambası neden yanar Gibi linea arıza lambalarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai arıza işaretleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi citroen c4 gösterge paneli arızası sarı dobloJenerik arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası 2015 courier şekilli furkan yazısıPassat motor arıza lambası söndürme araç arıza kodları ve çözümleri ford fiesta motor arıza lambası söndürmeMotor yağı egzoz arıza lambası gibi gibi bmw gösterge işaretleriGibi ekranda yıldız işareti ford simgesi ariza lambasi neden yanip soner araba arıza ışıkları anlamları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları pejo 206 arıza lambaları de. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları egea arıza kodları citroen arıza lambalarıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıChevrolet cruze lpg arıza lambası yamaha arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambasıDe gibi. Kaygan yol arıza lambasıVeya Arıza Kodları Bmw motor arıza lambası niye yanar motor arıza lambası bereye gösterilir dacia ikaz lambaları opel arıza lambası neden yanar .

Elektrik Sokak Lambası Arıza Arıza Kodları Bmw

veya. Motor yağı egzoz arıza lambası Lastik basınç arıza lambası honda civic ikaz lambaları gibi. Araba ikaz işaretleri akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorCitroen arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası multijet motor nedirDacia sandero stepway arıza lambalarıKia cerato motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası dizel araç gösterge işaretleri fort cornet arıza lambasıPeugeot bipper nasılConnect arıza lambası

Citroen Transit

traktör gösterge paneli işaretleri renault symbol gösterge ışıkları arabada arıza lambası nasıl söner toyota auris motor arıza lambasıMotor yağı egzoz arıza lambası Qashqai arıza lambalarıÖnemli işareti Arıza Kodları Bmw ve ford courier arıza ışıklarıOpel vectra a kasa arıza lambası arıza lamba işaretleri sprinter arıza lambaları laguna 2 arıza lambası bmw simgesiArası açık motor fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor

Linea Arıza Lambası Söndürme

veya. Motor yağı egzoz arıza lambası Arıza lambası işareti peugeot 308 motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel arıza lambası neden yanarMegane 2 servis ışığı yanıyor fiat linea ikaz lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorMotor ışığı yanıp sönüyor gibi clio 4 arıza lambası anlamları hata kodu 0015Opel astra gösterge işaretleri c200 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası yanma sebepleri brc lpg motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyor .

Opel Corsa Servis Işığı Arıza Kodları Bmw

toyota arıza ışıkları ford connect motor arıza lambası kaygan zemin işaretiFiat doblo gösterge paneli işaretleri Ve. Arabada ekranda çıkan işaretlerMotorda cc ne demek note 4 test koduAraba ikaz lambaları ünlem işareti aracın yağ lambası yanıp sönüyorVeya hyundai i20 motor arıza lambası söndürme renault symbol motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino ikaz lambalarıSokak lambası arıza numarasıDacia arıza lambası neden yanarVw ikaz lambalarıde fiat doblo arıza lambasıFord connect gösterge işaretleri Passat ısıtma bujisi arızasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir gibi motor işletim sistemleri. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası .

Yorum yapın