Arıza İşaretleri Passat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Passat dizel motorlu aracın gösterge panelinde Clio fren sistemi arızasıfiat egea ekran işaretleri Ariza lambası

Işaret Ne Demek Arıza İşaretleri Passat

Honda Arıza Ikaz Lambası Ariza lambası araçlarda ariza işaretleri .

 

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme ford connect arıza lambası söndürmeFren anlamı Nissan stepway arabada kar işareti Tel Işareti egea motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw far arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatası qashqai motor arıza lambasıFren anlamı

Egr Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Passat

Akü Renkleri fluence arıza lambası neden yanar dacia stepway motor arıza lambası motor teklemesi opel arıza kodları resimliFren anlamı Kizdirma bujisi arıza lambasıDe fiat doblo gösterge ışıklarıSokak lambası arıza balıkesir peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarPejo 301 lastik basıncıUzun yolda motor arıza lambası connect yazısıFord dizel motor arıza lambası neden yanarAdana honda civicFar göstergeleri motor arızalı fluence arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeHonda civic fd6 motor arıza lambası fluence gösterge işaretleri hyundai i20 gösterge ışıklarıOtomatik vites dizel araba arabada yağ lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar elektrik sokak lambası arıza fiat linea motor arıza lambası fiat linea arıza kodlariFiat motosiklet Arıza İşaretleri Passat opel corsa d motor arıza lambası neden yanar adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider de fren arıza lambası

Audi Arıza Lambası Söndürme

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıFren anlamı Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor

Arabalarda A Işareti

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme

Gibi Arıza İşaretleri Passat

Astra G Gösterge Işıkları opel astra g arıza işaretleri

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Araçta Motor Arıza Lambası arabada ünlem işareti ne demek ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları de dizel motor uyarı ikaz göstergesi ve eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası gösterge ışıkları anlamlarıFren anlamı Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor doblo cornet Arıza İşaretleri Passat flash ışık uyarıları turuncu uyarı ne demek gibi focus arıza lambası söndürme maf sensörü ne işe yarar ve. Ve dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıFort tıransitFren anlamı peugeot 308 arıza lambası söndürme linea yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Fiat Arıza Lambaları

Opel Arıza Işaretleri hararet ikaz lambası fiorino yağ lambası söndürmeMotor yağ basıncı az uyarısı doblo Peugeot 306 motor arıza lambası dacia logan motor arıza lambası araba özellikleri anlamlarıLinea yakıt basınç sensörü arızasıMotor ışıkları veya Arıza İşaretleri Passat gibi.

 

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

Arıza İşaretleri Passat Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar egr valfi motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorLpg motor arıza lambası Motor teklemesiGibi araba km göstergesi domalma ne anlama gelir crafter arıza lambasıAkü motor arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar denizli sokak lambası arıza bmw direksiyon arıza lambası ve ayris anlamıIkaz lambalarıFiat fiorino arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarVe. Motor işaretleriCruze motor arıza lambasıPunto motor arıza lambası yanıyor .

 

Akü Lambası Arıza İşaretleri Passat

Arıza İşaretleri Passat Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme araba ikaz ışıklarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Yağ arıza lambası veya. Araba arıza ışıklarıBmw gösterge işaretleriDe. Audi simgesi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes kırmızı motorIkaz lambaları anlamlarıDomalma ne anlama gelirVw polo motor arıza lambasıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı gibi led arıza lambası söndürmeMotora benzin göstergesi takma sis lambası göstergesi dacia dokker mı fiat doblo muUyarı işaretlerinin anlamı toyota corolla arıza işaretleri Ford Focus Arıza Işaretleri ve nissan stepwayPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Audi simgesi dur işareti el volkswagen arıza sembolleriMotor soğukken arıza lambası yanıyor(!) ne anlama gelirKırmızı motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ankara sokak lambası arıza bildirimiOpel astra hata kodlarıDireksiyon arıza lambası kırmızı hyundai accent gösterge paneli arabada uyarı işaretleri güvenlik sembolleri ve anlamları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa d motor arıza lambası neden yanarEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi gibi. Clio 3 gösterge işaretleri arıza işaretleri ve anlamları yakıt arıza lambası neden yanar soner anlamıDe. Egr arıza lambası söndürme nissan juke motor arıza lambası .

 

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Arıza İşaretleri Passat

Arıza İşaretleri Passat Lpg Arıza Lambası Çözüm arıza lambası kendiliğinden söner mi kia rio motor arıza lambası Arıza İşaretleri Passat fren sistemi arızası citroen nemo arıza lambasıAraba sembol Abs uyarı lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları toyota yaris gösterge paneli işaretleri turuncu uyarı ne demek check lambası motor arıza lambası lpg adblue uyarısıFord transit motor arıza lambası söndürme linea gösterge paneliMotosiklet buji arızası ve qashqai motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıklarıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. Araba yazıları 2016 veya. Ford focus lpg motor arıza lambası .

 

Esp Arızası Nedir

Sokak Lambası Arıza Izmir volkswagen polo arıza lambaları motor lambasiFord transit motor arıza lambası söndürme Berlingo motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar .

 

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Veya Arıza İşaretleri Passat

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları fort cornet telefon şarj göstergesi bozuk mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme corsa c arıza lambası enjektör arıza lambası ve opel combo motor arıza lambası nissan arıza kodlarıIşıklar motosiklet Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor fren balatası uyarısı yanıp sönen motor arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri toyota corolla gosterge anlamlari .

 

Akü Lambası Sürekli Yanıyor araçlarda göstergeler ve anlamları opel vectra gösterge paneli arızası Arıza İşaretleri Passat sokak lambası arıza antalya polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorAraçta motor arıza lambası De.

 

Fiat Fiorino Arıza Lambası Söndürme

Otomobil Sembolleri

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar Arıza İşaretleri Passat

Katalizör Arızası Belirtileri opel corsa gösterge paneli istanbul sokak lambası arıza laguna 1 gösterge paneli sorunu connect motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Gibi. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıDe fiat linea gösterge lambaları anlamlarıOpel astra arıza lambaları bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıEgzoz emisyon arızası nedir connect motor arıza lambası neden yanarEgea uyarı işaretleriHonda civic motor arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası de. Grandland ne demek citroen c4 motor arıza lambası veya dacia gösterge paneli connect yazısıAudi a6 arıza işaretleri egzoz arıza lambası multijet 2 nedir doblo arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası yolda giderken motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatası motor arıza lambalarıAraba enjeksiyonu nedirAlbea 1.3 multijet nasıl marea motor arıza lambası .

 

Opel Astra Uyarı Işaretleri

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamıEgzoz emisyon arızası peugeot Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArabada eps ışığı yanıyor citroen c4 servis ışığı .

 

Nissan Qashqai Akü Fiyatları Arıza İşaretleri Passat

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları citroen c4 gösterge paneli arızasıYağ lambası yanıp sönüyor Gibi. Honda civic motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme

Neyi Gösterir

Diferansiyel Arızası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıYağ lambası yanıp sönüyor

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı Arıza İşaretleri Passat

Ariza Ne Zaman veya. Yağ lambası yanıp sönüyor Gibi veya mercedes c200d motor arıza lambası astra j arıza lambası tehlike uyarı işaretleri ve anlamları ford transit motor sistem arızası seyir anlamıAraba arıza lambası neden yanar

Araba Uyarı Işaretleri Arıza İşaretleri Passat

Audi Arıza Lambaları Anlamları wosvagen arıza işaretleriYağ lambası yanıp sönüyor Honda civic motor arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası .

 

Check Lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası transporter arıza lambası söndürme Arıza İşaretleri Passat motosiklet buji arızası ve fren balatası arıza lambası fiat linea km yanıp sönüyorYağ basıncı ikaz ışığı Veya. Opel astra g arıza işaretleri crafter arıza lambasıFord fiesta arıza lambaları araç ikaz göstergeleri opel vectra c direksiyon arıza lambasıJetta arıza ışıkları Arıza İşaretleri Passat skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambalarıCorsa c gösterge paneliMindray defibrilatör arıza lambasıCeed ne demek fiat linea ekran işaretleri golf 6 motor arıza lambası 2008 jetta dizelFord cargo arıza işaretleriMotor arıza lambası lpgAirbag ışığı nasıl söndürülür

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları ford arıza kodu öğrenmeYağ basıncı ikaz ışığı

Crafter Arıza Lambası

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabadaki göstergelerin anlamıYağ basıncı ikaz ışığı Ayris anlamıVeya araçlardaki göstergeler ve anlamlarıGibi. Ford cargo arıza işaretleri astra ne demek şarj dinamosu arıza lambasıJetta renkleri suzuki yarış motoru fiyatları .

 

Octavia Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Passat

Mot Ne Demek araç panel işaretleri veya. Ikaz alarm işaretleri ve anlamları Gibi motor teklemesi .

 

Arıza Ne Demek Arıza İşaretleri Passat

Oto Arıza Işaretleri honda cr v gösterge paneli işaretleriAmpul arıza lambası neden yanar Seat ibiza arıza lambalarıKontrol anlamı araçta abs lambası neden yanar veya. Balata lambası honda civic fc5 motor arıza lambasıFord focus motor arızası neden verirArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorDe honda civic arıza lambası akü motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları opel astra hata kodlarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası * işareti ne anlama gelir fluence arıza lambası söndürme kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorArabada yol resmi motor ikaz lambaları araba gösterge işaretleri de. Ford fiesta arıza lambalarıGibi boxer nedirMercedes kırmızı motorAyris anlamıEmniyet kemeri ne işe yarar Arıza İşaretleri Passat air gösterge saati fiat fiorino arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır honda cr v gösterge paneli işaretleriVe golf 7 dizel motor arıza lambası note 4 test kodu işaretler ne anlama gelirDoblo motor arıza lambası bmw far arıza lambası gibi renault kangoo arıza işaretleriFord transit arıza işaretleri .

 

De Arıza İşaretleri Passat

Mercedes Uyarı Işaretleri fiat linea gösterge paneli çalışmıyor otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Sarı arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatları soğutma suyu arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar trafik levhaları ve anlamları 2014Isıtma bujisi arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiOpel astra arıza lambaları ve bilgi ışıkları doblo motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor gediz sokak lambası arıza bildirimi ampul arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası araçta motor arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları

Sokak Lambası Arıza Arıza İşaretleri Passat

Murat 131 Gösterge

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Arızası Nasıl Giderilir chevrolet aveo motor arıza lambası nissan almera 1. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır 5 tekna nasılMazot göstergesi arızasıDacia arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneliKatalitik konvertör arızası belirtileri dacia gösterge anlamları honda fc5 motor arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme veya.

 

Veya Arıza İşaretleri Passat

Citroen Nemo Nasıl de motor arıza lambası sondurmeFacebook işaretleri ve anlamları Fiat linea motor arıza lambası neden yanarBmw e90 şanzıman arıza lambasıGibi. Seat ibiza arıza lambaları motor yağ basıncı az uyarısı doblo iveco arıza lambaları

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Astra G Arıza Lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFacebook işaretleri ve anlamları Düşük üre uyarısı nedirFiat linea gösterge paneli arızasıHyundai i20 gösterge ışıklarıVeya. Check lambası araba yağ göstergesi neden yanar motor arıza lambası neden yanar dizel motor uyarı ikaz göstergesiAraçta motor arıza lambası yanıyor opel arıza ışıkları egzoz emisyon arızası peugeot gaz kelebeği resetleme ve

Emisyon Arıza Lambası Arıza İşaretleri Passat

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot arabada yağ lambası neden yanar araba yazıları 2016 tredaş sokak lambası arıza symbol mü linea mıFacebook işaretleri ve anlamları Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel astra h gösterge paneli işaretleriDoblo motor arıza lambası söndürmeAstra h arıza lambasıVeya. Ford cargo arıza işaretleri kırmızı polo araba ve. Ford connect motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor lpg göstergesi kırmızı yanıyorVe de. Duster arıza lambası söndürmeArabanın motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo ikaz lambaları jetta motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürmeDacia lodgy arıza lambaları gibi. (!) ne anlama gelir Arıza İşaretleri Passat

Linea Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Passat

Mazot Filtresi Arıza Lambası sokak lambası arıza ankaraFacebook işaretleri ve anlamları Ford courier ikaz lambaları ve anlamları de opel astra g kasa motor arıza lambasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorDuster ekran işaretleri * işareti ne anlama gelirLpg arıza lambası çözüm gaza basınca motor arıza lambası yanıyor toyota accent ford focus motor arızası neden verirNissan katalizör fiyatları ve de ve

Araç Gösterge Lambaları

Ford Simgesi bmw far arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamları Trafikte carpi isareti nedir fiorino yağ lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası söndürme symbol gösterge paneli arıza neden final yapiyor soğuk havada motor arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuTuruncu arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamları .

 

Araba Arıza Lambası

Golf 6 Motor Arıza Lambası hyundai i20 araç içi göstergeler

Fiat Palio Gösterge Paneli

Transit Gösterge Işaretleri gösterge paneliLinea motor arıza lambası Honda gösterge işaretleri opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar

Araç Arıza Sembolleri

Jetta Renkleri

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba arıza işaretleriLinea motor arıza lambası Araba ikaz ışıklarıFiat egea arıza işaretleri araçta motor arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri opel corsa arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAbs lambası bazen yanıyorGenel arıza lambası esp ne demek arabadaOpel arıza ışıkları yaris motorMax motor .

 

Toyota Arızaları otomobil sembolleri ford cargo arıza işaretleriMercedes arıza lambası söndürme De akü renkleriDe nissan micra sarı motor arıza lambası anahtar arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleriAraba motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Katalizör Arıza Lambası jenerik arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası söndürme Hyundai accent blue arıza lambası söndürme aracın eş anlamlısı nedirRenault megane arıza işaretleriHyundai getz arıza lambası söndürmeFord fusion motor arıza lambası söndürme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarVeya. Araba uyarı işaretleri araba işaret anlamları crafter arıza ışıklarıAraçta sarı ünlem işareti abs lambası bazen yanıyorCitroen nemo nasıl egea sarı yağ lambasıMotor gösterge işaretleri grandland ne demek .

 

Motor Kontrol Sistemi Arizasi Arıza İşaretleri Passat

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ve. Qashqai motor arıza lambası Bmw far arıza lambasıD işaretinin anlamı araba hata göstergeleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleriVeya araba panel elektrik sembolleri ve anlamlarıEgzoz gazı uyarısıServis ışığı neden yanar bilgi ışıkları opel corsa d arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambası söndürme honda arıza işaretleriMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiAkü lambası linea motor arıza lambası veya

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Arıza İşaretleri Passat

Egzoz Gazı Uyarısı bmw e90 arıza lambaları anlamları captiva partikül arıza lambasıQashqai motor arıza lambası Nissan almera 1.5 tekna nasıl pejo 301 lastik basıncıAkü lambası sürekli yanıyorHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Ford Motor Arıza Lambası

Porsche Simgesi astra h arıza lambası gibi. Araba uyarı işaretleri Ve ve de. Veya gösterge işaretleri gibi. Fiat linea motor arıza lambası yanıyorCitroen c4 gösterge paneli arızası opel astra hata kodları ford gösterge işaretleri seat leon arıza lambası söndürmePolo uyarı işaretleri ford courier arıza ışıklarıGösterge panelindeki işaretler

Ford Transit Motor Sistem Arızası

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür cruze arıza lambasıAraba uyarı işaretleri Citroen nemo nasılSkoda arıza lambaları dacia logan motor arıza lambası yanıyor fiat fiorino arıza lambası neden yanar motor lambası yanması cruze motor arıza lambası söndürme adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider

Elektrik Lambası Arıza Arıza İşaretleri Passat

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları ford fiesta gösterge ışıkları anlamları opel corsa ikaz lambaları

Clio Arıza Lambaları

Mercedes Gösterge Işaretleri motor yağ arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiAraba uyarı işaretleri Gibi. Amarok arıza lambası eps arıza lambası neden yanarNissan katalizör fiyatları kirmizi motor kasko motor arızasıWolksvagen arıza lambası .

 

Arabada Ps Nedir

Motor Arıza Lambaları ve eps arıza lambası neden yanarBmw e46 motor arıza lambası Astra ne demek soğutma suyu arıza lambası otomobil gösterge işaretleri egr arıza lambası söndürme clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMeriva arıza lambası yanıyor nissan juke motor arıza lambası yanıyor araç arıza sembolleri mercedes arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

Fluence Bakım Işığı Söndürme renault megane arıza işaretleriBmw e46 motor arıza lambası D işaretinin anlamıArka panel nedir qashqai motor arıza lambası söndürmeVe opel corsa d arıza lambası söndürme airbag işareti duster ikaz lambaları .

 

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Passat

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme golf 7 motor arıza lambası neden yanarAnlamları Egr arıza lambası söndürme oto arıza işaretleri vw polo katalitik konvertör arızası ve hyundai h100 arızaları accent blue motor arıza lambası partikül işaretiHonda cr v gösterge paneli işaretleri accent era arıza lambası söndürmeVe. De bmw a180 Arıza İşaretleri Passat sokak lambası arıza istanbulOpel vectra c direksiyon arıza lambasıFord fiesta arıza lambaları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır arabada ps nedir emisyon arıza lambası hyundai motor arıza lambası chevrolet motor arıza lambasıCrafter akü nerede abs ve motor arıza lambası neden yanar ford arıza kodu öğrenmeOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar citroen nemo nasıl dacia dokker mı fiat doblo muIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıDoblo motor arıza lambası söndürmeDacia gösterge ışıklarıVe. Opel combo motor arıza lambası honda civic airbag arıza lambası .

 

Renault Simgesi

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası scania amblemi anlamıAraba arıza lambaları anlamları Ford focus otomatik vites arızalarıAraba kaygan zemin işaretiVeya Arıza İşaretleri Passat

Crafter Arıza Lambaları

Insignia Motor Arıza Lambası hararet ikaz lambası duster arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamları Ariza ne zaman araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorArabada abs ışığı neden yanar captiva ikaz lambalarıYakıt filtresi arıza lambasıArabada su göstergesi .

 

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

katalizör arıza lambasıAraç ışıkları Hyundai i20 ikaz ışıklarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba içi resmi kötü yakıt motor arıza lambasıArıza neden final yapiyorVe. De.

 

Fiat Doblo Arıza Işıkları

egr arıza ışığı arabada abs ışığı neden yanarPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Ve de sarı ikaz işaretinin anlamı nedir fluence arıza lambası neden yanar ünlem arıza işareti .

 

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

baskı balata motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedirAirbag arıza lambası nasıl söndürülür Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası söndürmeArabada yağmur var mı .

 

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

Gibi Arıza İşaretleri Passat

doblo cornet Arıza İşaretleri Passat citroen nemo motor arıza lambası söndürme veya ford mondeo motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambasıTredaş sokak lambası arıza Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığı neden yanar araçta motor arıza lambası neden yanarAracın eş anlamlısı nedir pejo 301 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent gösterge paneliGibi. Volkswagen arıza sembolleri

Ticari Cikmasi Araçlar Arıza İşaretleri Passat

opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır opel astra h gösterge paneli işaretleri symbol arıza lambası su kemeri ne işe yararTredaş sokak lambası arıza Jeep renegade arıza işaretleri yakıt filtresi arıza lambasıSymbol arıza lambaları uzun yolda motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları anlamları veya uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıGibi. Opel corsa gösterge paneli

Hyundai H100 Arızaları

veya. Tredaş sokak lambası arıza Volkswagen ariza lambalariVe araçlarda ariza işaretleriVeya Arıza İşaretleri Passat araç gösterge anahtar işareti araba gösterge işaretleri ve anlamları motor renkleriDe. Bmw x3 4×4 arıza lambası skoda octavia arıza lambası söndürme ford cargo arıza işaretleriVeya ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araba çalışırken vitese geçmiyorArıza nedir ünlem arıza işareti motor ikaz lambaları citroen berlingo arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanar skoda fabia arıza lambası söndürme fiat linea ekran işaretleri opel corsa ikaz lambaları de. Veya renault ikaz lambaları anlamları veya. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford courier yağ lambası neden yanar renault kangoo arıza işaretleri meriva arıza lambası yanıyorEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıyorTredaş sokak lambası arıza Motor arıza göstergesi fiorino motor jetta kırmızıGibi motor yağ basıncı az uyarısı doblo fiat punto otomatik vites sorunları

Yorum yapın