Arıza İşaretleri Ford 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Ford şekildeki güvenlik uyarı Peugeot 301 servis ışığı neden yanarl200 motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Adblue işareti Ariza lambası araba sembolleri otomatik vites işaretleri Araba Lamba Işaretleri nissan qashqai arıza lambası araçta motor arıza lambası gibi nissan qashqai arıza lambasıVeya. Akü suyu azalırsa ne olur peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar focus arıza lambası söndürme yamaha nmax motor arıza lambası de. Honda arıza lambasıGediz elektrik izmir sokak lambası arızaMotor işaretiKia sportage gösterge işaretleriDoblo motor arıza lambası neden yanarCorsa motor arıza lambası

Araba Ariza Isaretleri Arıza İşaretleri Ford

Motor Işıkları

Motor Lambasi

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner ve transporter renkleriCaddy gösterge işaretleriAbs arıza lambası neden yanar yamaha amblemi anlamıFord focus doblo otomatik vites fren müşürü arızasıYamaha amblemi anlamı grand vitara arıza lambası ünlem işareti levhası otomatik şanzıman hız sensörü arızası dacia duster motor arıza lambası söndürmeGibi maf sensörü iptali sarı doblo arıza lamba işaretleri octavia arıza lambası söndürme

Fren Balatası Uyarısı Arıza İşaretleri Ford

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü scania amblemi anlamı vestel derin dondurucu arıza lambasıPassat arıza lambaları anlamları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıP0102 arıza koduTedaş sokak lambası arıza bildirimi' .

 

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Arıza İşaretleri Ford Esp Uyarısı motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor volvo s40 motor arıza lambası söndürmeGolf 7 sorunları Sure isimleri anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası Hava Durumu Sembollerinin Anlamı opel enjoy 1. Golf 7 sorunları 2 motor arıza lambası Arıza İşaretleri Ford

Arıza Lambası Söndürme Cihazı

ve. Seat Ibiza Gösterge Paneli Clio Gösterge Işaretleri veya veya Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır gibi veya park sensörü arıza lambasıGolf 7 sorunları Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorDuster nedirArıza lambası engelleyici dekoder

Göstergeler Araba

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Park Nissan 2 El

Motor Yağı Işareti clio mavi ışık polo motor arıza lambası söndürme araçlarda arıza lambasıGolf 7 sorunları Motor ibresi focus arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası bereye gösterilir peugeot 301 servis ışığı neden yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı

Linea Gösterge Işaretleri

Anahtar Simgesi albea otomatik vitesGolf 7 sorunları Egea motoru kontrol ettirinMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarPolo arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası polo motor yagi basinci az uyarisi motor soğukken arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriGibi. Motor gösterge paneliConnect motor arıza lambasıMotorda cc ne demekHyundai check lambası focus 3 motor arıza lambasıVe motor lambasi veya. Motor gösterge paneli trafik ışıkları ve anlamları resimli volkswagen uyarı ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası işaret ne demek clio gösterge işaretleriFord focus motor arıza lambası söndürmeVe. Ford arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı volkswagen transporter gösterge paneli anlamları veya polo motor arıza lambası söndürme egea anahtar işaretiGibi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFren hidroliği seviyesi kontrolü de. Fiat palio gösterge paneliJetta ekran gostergeleri1.9 dizel laguna 1 alınır mıArabanın şarj lambası neden yanarAraba lamba işaretleri gibi

Buji Motor Arıza Lambası

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor gibi. Golf 7 sorunları Veya servis arıza uyarı lambası neden yanarGolf 7 dizel motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamı

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

Anahtar Simgesi transit arıza lambası söndürmeGolf 7 sorunları Chevrolet aveo arıza lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleri veya.

 

Arabada Çıkan Işaretler Arıza İşaretleri Ford

Göstergeleri kia sportage gösterge işaretleri

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları Arıza İşaretleri Ford

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

0225 Alan Kodu hyundai i20 araç içi göstergeler gibi sarı renk motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambasıP0130 arıza kodu Silecek suyu işaretiMotor arızası neden yanarMotor ışıkları era motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı

Chevrolet Captiva Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Ford

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları clio gösterge ışıkları işaretleri ve anlamları bmw e46 motor arıza lambasıP0130 arıza kodu Hyundai accent devir saati çalışmıyor neresi yanıyor veya. Ünlem işareti arabada ne demek peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar mazdacı ahmet düzce park nissan 2 elArabanın arıza lambası yanıp sönüyor ford transit motor arıza lambasıMotorda cc ne demekCrafter akü neredeLinea yakıt basınç sensörü arızası ford courier arıza işaretleriPeugeot partner arıza lambalarıMegane arıza lambası söndürmeAydem sokak lambası arıza telefon numarasıHyundai getz arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneliDe hyundai i20 gösterge paneli anlamları peugeot 208 motor arıza lambasıParantez içinde ünlem arabaHyundai getz gösterge paneli .

 

Skoda Arıza Lambaları Arıza İşaretleri Ford

Arıza İşaretleri Ford Renault Symbol Ikaz Lambaları marşa basınca göstergeler gidiyorBu işaret ne anlama gelir Trafikte ünlem işareti ne anlama gelirToyota arıza lambalarıArası açık motorGibi. Gibi ve p0102 arıza kodu nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme arac gostergeleri .

 

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Arıza İşaretleri Ford Lancer Nasıl araba kilometre göstergesiHonda jazz motor arıza lambası neden yanar Motor lambasi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor akü motor arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleri de esp arızası nasıl giderilir isuzu d max motor arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleri .

 

Arabada Arıza Lambası Arıza İşaretleri Ford

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme p0110 arıza koduAraba göstergesi Hava filtresi arıza lambası egea uyarı ışıkları yolda radar olduğunu nasıl anlarızSoğuktan araba çalışmıyorPeugeot arıza işaretleriScania motor arıza lambasıGösterge paneli işaretleri captiva ikaz lambalarıFiorino motorAraç göstergeleri anlamları motor arıza lambası muayene palio arıza lambalarıDoblo arıza kodlarıOpel corsa arıza lambası yanıyorSkoda arıza lambaları opel corsa motor elektroniği arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambaları veya audi a3 araç elektroniği arızası honda arıza ikaz lambasıArabada abs ışığı yanıyor kötü yakıt arıza lambasıArıza gösterge işaretleri

Veya Arıza İşaretleri Ford

Transporter Gösterge Paneli motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorAraba göstergesi Nissan navara motor arıza lambası arıza ışığı yakmayan plaka lambası motor arıza lambası söndürme ısuzu arıza lambaları otomatik şanzıman hız sensörü arızasıSaatin içindeki göstergelerin isimleri motor yıkamadan sonra arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza ışıklarıDacia sandero motor arıza lambası buzlanma işareti toyota corolla gosterge anlamlari yamaha nmax motor arıza lambası kizdirma bujisi arıza lambası mitsubishi canter arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza ışıklarıNissan qashqai arıza lambası mercedes a180 renault motoru led arıza lambası söndürme patinaj nasıl çekilir egr valfi motor arıza lambası octavia motor arıza lambası emniyet kemeri işaretiDe golf 7 dizel motor arıza lambası ve de. Peugeot 306 motor arıza lambasıAraba kilometre göstergesi bursa sokak lambası arızaSokak lambası arıza telefonu crafter akü neredeVeya. Passat arıza lambasıCaptiva ikaz lambaları

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var citroen berlingo arıza işaretleriAraba göstergesi Veya. P0045 arıza koduCitroen berlingo arıza işaretleriArabanın ekranındaki işaretlerFiat linea motor arıza lambası yanıyorAyris anlamı motor arıza lambası lpgHyundai arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAraba uyarıları de. Twingo arıza lambası isıtma bujisi arıza lambasıVeya. Mitsubishi l200 arıza lambalarıEgr arıza belirtileri arabada şarj lambası neden yanar araba şeklinde motor scirocco motor arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıMegane 2 ekran arızası crafter akü nerede

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Mitsubishi Carisma Alınır Mı de. Araba göstergesi Partikül arıza lambasıAraç arıza lambası anlamlarıAraba işaretleri anlamları işaret ne demekQashqai arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Ford Focus Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Ford

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası egea 1. Araba göstergesi 3 multijet motor arıza lambası de esp arıza lambası neden yanarVe toyota corolla gösterge paneli işaretleriFord arıza ışıkları araç göstergeleri anlamları cruise araba ford ranger motor arıza lambası neden yanar sürekli otomotiv edirne Arıza İşaretleri Ford aracın yağ lambası yanıp sönüyor honda civic motor arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergeler üçgen içinde çarpı trafik işareti de. Akü anlamı motor ışıkları

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü Arıza İşaretleri Ford

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları megane 3 motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatları gözde ışık yanıp sönmesi araba yazıları 2017 fiat egea yağ lambası söndürmeAraba göstergesi Gibi

Citroen Nemo Nasıl

Honda Motor Amblemi

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası araba içi resmi elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAraba göstergesi Buzlanma işareti jetta ekran gostergeleri havanın sarı olması ne anlama gelir araba ariza isaret anlamlariAraçta abs lambası neden yanar arabanın gösterge ışıkları yanmıyorAudi a3 araç elektroniği arızası Arıza İşaretleri Ford opel corsa hararet göstergesiOpel astra g motor arıza lambası söndürme arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık fiat egea ekran işaretleri akü anlamıFord ranger motor arıza lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambasıDe fiat linea gösterge ikaz lambaları mercedes arızaları egr arızası nasıl giderilir opel gösterge işaretleri

Turbo Arıza Lambası

Toyota Vsc Arızası veya. Araba göstergesi Yamaha amblemi anlamıVolkswagen arıza göstergeleriFiat egea arıza lambası sarı arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman hız sensörü arızası

Direk Lambası Arıza Arıza İşaretleri Ford

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor açma kapama düğmesi anlamı opel motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi Arabada anahtar göstergesiFocus motor arıza lambası yanıp sönüyorClio 4 hararet göstergesiFren balatası uyarısıMotorsiklet resmiAraba akü göstergesiGibi ve honda jazz arıza lambası Arıza İşaretleri Ford

Ve Arıza İşaretleri Ford

Fren Müşürü Ne Işe Yarar arıza lambası söndürmeAraba göstergesi Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor

Immobilizer Arıza Lambası Arıza İşaretleri Ford

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası göstergeleri saat üzerindeki göstergeler marşa basınca göstergeler gidiyor lastik basınç göstergesi arızası renault clio arıza lambaları trafikte carpi isareti nedir 2015 courier

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Lambası Anlamları motor kırmızı

Fluence Arıza Işaretleri Arıza İşaretleri Ford

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Ford Courier Arıza Işaretleri

Araba Işaret Anlamları de. Araba göstergesi Focus motor arıza lambasıHyundai i10 gösterge paneli veya yolda radar olduğunu nasıl anlarızHyundai i20 motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleriTuruncu motor sinyalli araba

Toyota Vsc Arızası Arıza İşaretleri Ford

Anlamları pcx arıza lambası 1. Araba göstergesi 3 multijet motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeAraç göstergeleri anlamları vw ikaz lambalarıVe. Mercedes hararet göstergesi

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Arıza İşaretleri Ford

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Otomatik Park Eden Arabalar motor ibresiAraba göstergesi Citroen nemo nasıl megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıVeya toyota arıza lambası söndürmeMegane 2 elektronik sorun var yazıyorConnect arıza lambası söndürme .

 

Yağ Işareti Arıza İşaretleri Ford

Isıtma Lambası fluence renkleri araba arıza ışıkları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü Motor arıza lambası söndü veya fiat linea gösterge paneli çalışmıyorClio motor arıza lambası Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası araç ekran işaretleriMotor arıza lambası kendiliğinden söndü Airbag arıza lambası Arıza İşaretleri Ford saat üzerindeki kısa gösterge nedirFiat egea gösterge işaretleriLinea uyarı ışıklarıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeSoğutma suyu arıza lambasıOpel corsa arıza lambasıOpel corsa arıza lambası söndürmeCruze motor arıza lambası söndürmeArabada çaydanlık işareti .

 

Honda C Max Motor

Sürekli Otomotiv Edirne ford courier arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde ünlem işareti Golf 5 motor arıza lambası neden yanarFluence renkleri citroen kamyonet astra g motor arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası neden yanarHyundai i20 ikaz lambalarıDe tempra enjektör arıza lambası yanıyor motor arıza lambası söndürmeArıza işaretleri araba nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisiFiat doblo arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları

Işaret Ne Demek lancer arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti Ve.

 

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur Arıza İşaretleri Ford

Egzoz Motor de gibi. Otomatik kapı arıza kodları Isıtma bujisi arıza lambası arabada çıkan işaretlerAraç ikaz lambalarıGibi 2013 model dacia dokkerGöstergede ünlem işareti traktör arıza lambaları mercedes arızaları

Ikinci El Yarış Motoru

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Sokak Lambası Arızası Nereye Bildirilir

P0102 Arıza Kodu

Katalizör Arıza Lambası

Bmw E90 Motor Arıza Lambası peugeot 208 motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizelOtomatik kapı arıza kodları Veya. Dacia dokker arıza lambası söndürme veya. Arıza gösterge işaretleri peugeot partner arıza lambalarıRenault kangoo motor arıza lambasıAriza lambalari .

 

Gibi Arıza İşaretleri Ford

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor peugeot 206 gösterge paneli işaretleri araba arıza lambaları anlamları motor kırmızı mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Transit Arıza Lambası Söndürme dizel motor arıza lambası

Araba Işaretleri Anlamları

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası bmw e46 gösterge paneli anlamları çerkez lamba veya. Kırmızı motor arıza lambası De motor arıza lambası nasıl silinirVeya.

 

Corsa C Gösterge Paneli Arıza İşaretleri Ford

Motosiklet Lambaları

Caddy Arıza Lambaları

Mitsubishi Transit opel combo arıza lambaları ve anlamları mazot filtresi arıza lambası veya renault symbol ikaz lambalarıPassat jeep Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi toyota arıza lambaları

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları anahtar resmiPassat jeep Ford uyarı işaretleriGizli kontak veya scirocco ne kadar yakarMotor arıza lambası neden yanar dizelClio 4 motor arıza lambası neden yanarAraba ibreChevrolet cruze lpg arıza lambası

Arabadaki Ünlem Işareti

I20 Ünlem Işareti arabada yanan ışıkların anlamıPassat jeep Anahtar resmi jenerik arıza nedir opel corsa gösterge paneli anlamları ve. Ford transit gösterge işaretleri araç gösterge işaretleri de. Mercedes motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası belirtileriVe honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik vites arıza lambası neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambasıKia sportage gösterge işaretleriDe megane 2 motor arıza lambasıSigorta neden yanar

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Arıza İşaretleri Ford

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Arabada Yanan Ünlem Işareti

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar arabanın motor lambası neden yanarPassat jeep Motor işaretleri arıza bu akşam varmı .

 

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

arabada çıkan işaretlerFord arıza lambaları Şekildeki güvenlik uyarı .

 

nmax motor arıza lambasıP1564 arıza kodu Motor arıza lambası silme Arıza İşaretleri Ford crafter arıza lambaları arabanın gösterge ışıkları yanmıyorGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor elektrik işareti kia sportage gösterge işaretleri passat arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıAraç gösterge paneli clio arıza ışıklarıAdblue ikaz lambası

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

de. P1564 arıza kodu Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir gibi. Golf 5 egzoz arıza lambası de fluence arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

arabanın yağ lambası neden yanar fiorino motorP1564 arıza kodu Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir megane 2 gösterge paneli arızasıJtd nedirOpel astra motor arıza lambası söndürme honda cr v gösterge paneli işaretleriPark nissan 2 elEn çok arıza veren arabalar arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Mercedes A180 Renault Motoru Arıza İşaretleri Ford

bedaş sokak lambası arıza numarasıP1564 arıza kodu Veya fluence renkleri ford courier ekran işaretleriAraba sarı ünlem işareti .

 

Soğuktan Araba Çalışmıyor

esp ve motor arıza lambası yanıyor fren hidroliği seviyesi kontrolü gibi bmw arıza lambasıPejo 206 gösterge paneli Geliyo arama motoru neden nedirIşık hangi durumlarda yön değiştirir simgesi nedir fiat arıza lambaları motor elektroniği arıza lambası neden yanarPeugeot partner motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanar .

 

De Arıza İşaretleri Ford

renault 19 europa gögüsDikkat sembolü Motor lambasi astra j arıza lambası yuvarlak içinde ünlem işaretiSoner ne demek esc arıza lambası neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanar

Connect Arıza Lambası Söndürme

de. Dikkat sembolü Gösterge ışıkları anlamıTurbo arıza lambası araba göstergeleri işaretleriMotoru kontrol ettirin uyarısı linea hyundai i10 gösterge paneli ünlem işareti trafikte ne anlama gelir hava durumu simgeleri anlamları .

 

Renault Arıza Lambası

ünlem işareti levhasıOpel vectra b kasa arıza lambası Ford courier arıza işaretleriSarı doblo hyundai arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul arası açık motorSprinter arıza ışıklarıFiat egea gösterge paneli anlamlarıVeya. Bmw ikaz ışıklarıFiat ducato motor arıza lambası neden yanar

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza lamba işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambası Hyundai arıza lambası Arıza İşaretleri Ford

Honda Civic Arıza Lambası Yanıyor

araba yazıları 2017 saat üzerindeki göstergelerOpel vectra b kasa arıza lambası

Işaretler Ve Anlamları

honda civic fc5 motor arıza lambası

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

veya. Opel vectra b kasa arıza lambası Katalitik konvertör arızası belirtileri park nissan 2 elVe. Peugeot bipper motor arıza lambasıDe ikaz lambasıEgzoz ışığıAdblue motor arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor skoda fabia arıza lambası söndürme

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

gibi. Opel vectra b kasa arıza lambası Arabadaki opel corsa egzos arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyor gibi. Mini cooper motor arıza lambası geliyo arama motoru su kemeri ne işe yarar motorda cc ne demekDacia sandero motor arıza lambası h neyin simgesi arabadaki ünlem işareti

Avcılar Sokak Lambası Arıza

ve

Albea Gösterge Paneli

sarı motor ışığıOpel vectra b kasa arıza lambası Connect arıza lambası söndürme mercedes motorsiklet citroen berlingo arıza lambası söndürmeTraktör arıza lambaları derhal durulması gereken ikaz ışığıNissan micra nasıl araba kamyon arıza işaretleri .

 

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

ford arıza lambası söndürme ikaz lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Opel motor arıza lambası neden yanarFren sistemi arızası vw ikaz lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Yorum yapın