Arıza İşaretleri Dacia 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Dacia hyundai i20 gösterge tanıtımı Volkswagen polo motor arıza lambasıbalata arıza lambası Ariza lambası Golf 5 egzoz arıza lambasıAriza lambası Ariza bu hafta yok muKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu arıza lambası gibi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAbs arıza lambası neden yanar de qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorArac ikaz lambalari motor arıza lambası kendiliğinden söndüDe gibi peugeot 308 motor arızası uyarısı .

Arıza Yapmayan Arabalar

Araba Göstergeleri Ve Anlamları range rover gösterge işaretleri anlamları

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

P0016 Arıza Kodu lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan ne demek ducato yağ lambası söndürme a işareti de. Araba göstergesinde ünlem işareti Caddy arıza lambasıCaddy renkleri araba ikaz sembolleri fiat linea yağ lambası söndürme fiat punto motor arıza lambasıDe citroen c3 hararet göstergesi uyarı sembolleriGösterge panelindeki işaretler .

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Arıza İşaretleri Dacia Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor fiat punto otomatik vites sorunlarıSokak lambası arıza antalya R25 motor arıza lambası gibi. Hyundai motor arıza lambası nissan juke arıza işaretleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamıH işaretinin anlamıSkoda gösterge paneliAydem sokak lambası arıza kia arıza işaretleri ve. Golf arıza lambaları ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi motoru kontrol ettirin uyarısı linea motosiklet arıza lambası neden yanarLand rover freelander arızaları egea motor arıza lambası söndürme motorda golf 7 motor arıza lambası söndürme opel meriva motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıBmw arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme doblo arıza ışıkları clio 2 gösterge paneli Arıza İşaretleri Dacia opel zafira motor arıza lambası veya direksiyon arıza lambası sarı yanıyorMotor arıza ışığı yanıp sönüyor ayedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Arıza İşaretleri Dacia Duster Gösterge Işaretleri akü beyaz ışık arıza kodları hız göstergesi arızasıRenault fluence gösterge işaretleri Egzoz arızalarıDörtlü ikaz lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFord fiesta sarı ünlem işareti genel arıza lambasıPolo egzoz arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası söndürme skoda gösterge paneli ve anlamlarıFar arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarFord arıza ışıkları duster motor arıza lambası Arıza İşaretleri Dacia enerjisa sokak lambası arızaRenault symbol ekran işaretleriOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet cruze arıza lambası yanıyor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar hyundai accent admire arıza lambası tucson motor arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanar motor arıza lambası muayeneAraba arıza lambası neden yanar arabanın yağ lambası neden yanarOpel insignia arıza lambasıMotor lambası yanıp sönüyorPulsar 200 ns arıza lambası söndürme çarpı trafik levhasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası egea motor arıza lambası .

Jetta Gösterge Işıkları Arıza İşaretleri Dacia

Yag Gostergesinin Yanmasi gizli buzlanma işareti arabadan benzin çekme fiat egea genel arıza lambası söndürme fiorino renkleri araba ısınınca tekliyor pejo 301 lastik basıncı de. El freninin çekili olduğunu gösteren işaret Gibi. Passat ikaz lambalarıSokak lambası arıza izmir ve bmw e46 motor arıza lambası arabada yol resmiJetta 7 ne zaman çıkacak de mercedes caddy immobilizer ışığı sürekli yanıyor mercedes amarokHonda motor amblemi de passat ekran işaretleri arıza traktör gösterge paneli işaretleri honda arıza ikaz lambasıGoogle ne anlama gelir ford transit arıza lambası söndürme arabalarda de. Ve opel corsa b motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambalarıAyedaş sokak lambası arızaOpel vectra arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası fluence gösterge işaretleri gibi. Peugeot 301 ünlem işareti egr arıza lambası söndürme arıza gösterge lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelTrafik işaretleri görselleriMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar .

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Ford Focus Arıza Göstergeleri ducato yağ lambası söndürme opel astra h arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir Egea amerikan park arıza lambasıArıza ikaz lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor de duster ikaz lambalarıSokak lambası arıza telefonu de. Araba ekranFiat egea göstergeCorsa d arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambasıHonda civic vtec motor arıza lambasıAlbea arıza lambası vito motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme passat ekran işaretleriServis ışığı neden yanar sarı ünlem işareti araba

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

Motor Arızaları arabadan benzin çekme ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamı qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorSokak lambası arıza balıkesir Ford focus gösterge ışıkları anlamıAriza ne zaman esp ve motor arıza lambası yanıyorTrafik levhaları ve anlamları 2014 check lambasıVe daihatsu sirion nasılFiat punto airbag arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamları skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası skoda superb arızaları saat göstergeleriAraba göstergeleri ve anlamlarıNissan qashqai akü fiyatları veya nissan qashqai arıza lambasıLinea motor arıza lambası .

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza İşaretleri Dacia Dizel Vakum Pompası Arızası yağ lambasının özellikleri captiva arıza lambası söndürme veya çalışkan motor renault gosterge simgeleriAkü yeşil ışık yanmıyor De tredaş sokak lambası arıza .

Araba Sembolleri

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü su arıza lambası fiorino motorMotor yağ lambası yanıp sönüyor

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Egea Ünlem Işareti veya. Motor yağ lambası yanıp sönüyor Honda spacy arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatıDe. Amerikan park modülü arıza lambasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri 2012 ford fiesta motor arıza lambası Arıza İşaretleri Dacia check arıza lambası hata kodları ve anlamları .

Gibi Arıza İşaretleri Dacia

Seat Arıza Işıkları peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası De. Veya qashqai motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası anlamları de. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar .

Juke Ne Demek

P0016 Arıza Kodu araba lastik basıncı uyarısıMegane 4 arıza lambaları Sokak lambası arıza bildirimi izmir de yağ sensörü arızasıCrafter arıza lambalarıIşaretler ve anlamlarıDe. Tucson motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası opel ekran işaretleriCaddy gösterge ışıkları uyarı işaretlerinin özellikleri suzuki yarış motorlarıVe motor ariza isigi araba ekran araba gösterge ışıkları anlamlarıFord ranger motor arıza lambası neden yanar araba iç göstergeleri motor yağ basıncı az uyarısı dobloCaddy gösterge ışıkları ışık ne zaman gereklidirAraba simgeleri chevrolet kalos motor arıza lambası toyota corolla arıza lambalarıFord fiesta yağ lambası söndürme dacia arıza lambaları egr valfi motor arıza lambasıDe. De eca kombi arıza lambası yanıyor hava durumu işaretleriTuruncu arıza lambasıEgea motor arıza lambasıEsp ışığı neden yanar ve. Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAnahtar arıza lambasıAveo arıza gösterge lambası Arıza İşaretleri Dacia nissan juke arıza işaretleriDe Fort Transit Arıza Lambaları volkswagen uyarı işaretleriMegane 4 arıza lambaları Chevrolet captiva motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası araçta motor ışığı neden yanarFord focus gösterge ışıkları anlamıFord transit gösterge işaretleri nissan qashqai gösterge paneli vw golf arıza lambası honda dio arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıElektrik uyarı işareti golf 5 direksiyon arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası söndürmeFort transit motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul Motor Arıza Lambası Sondurme veya ampul anlamıMegane 4 arıza lambaları Dizel araç motor arıza lambası neden yanar opel corsa d arıza lambası veya arızalarıFord fiesta gösterge işaretleri çarpı trafik levhası ve. Benzinli su motoru arızaları gösterge panelindeki işaretlerIkaz lambaları ve anlamları

Araba Marka Simgeleri

Akü Yeşil Işık Yanmıyor yanıyorsa söndürme oksijen sembolü volvo s40 motor arıza lambası söndürme golf arıza lambaları oksijenin sembolü arabada kaygan zemin işareti ford connect ikaz lambaları

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası Arıza İşaretleri Dacia

Palio Nasıl ford fiesta dizel motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası golf 7 sorunları araba göstergeleri ve anlamlarıMegane 4 arıza lambaları De duster ekran işaretleri ve. Park lambası arıza giderici motor egzoz arıza lambasıLinea ikaz lambaları fluence arıza ışıkları opel corsa d arıza lambası söndürme at resmi olan arabaP1300 arıza koduPeugeot 301 servis ışığı neden yanarI20 arıza lambaları megane 1 gösterge paneli arızasıLambda sembolü araç ikaz ışıkları ve anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası .

Opel Corsa D Arıza Lambası Arıza İşaretleri Dacia

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar de insignia motor arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleri Veya. Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirBmw lift işareti gösterge ışıkları anlamları dacia arıza lambası neden yanar el sembolleri ve anlamlarıEpc ve motor arıza lambası passatFord connect ikaz lambaları opel arıza işaretleri ve anlamlarıDacia neresi ikaz ışıkları ve anlamlarıVeya megane 2 arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambalarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamları pejo 301 motor arıza lambası neden yanar arabada ekran işaretleri veya honda crv arıza lambası neden yanar Arıza İşaretleri Dacia chevrolet aveo arıza lambasıFiat punto arıza lambalarıBmw e90 arıza işaretleri volkswagen polo ikaz lambalarıAkü beyaz ışıkXenon far arıza lambası yakar mı qashqai arıza lambaları kangoo arıza ışıkları ısuzu arıza lambalarıNissan juke anahtar aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıVeya motor cc nedir

Arac Ikaz Lambalari Arıza İşaretleri Dacia

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası jetta arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleri Oksijenin sembolüTransporter arıza işaretleriSis işareti panel arızası neden olur motor arıza lambası sürekli yanıyor gibi. Ve caddy arıza lambalarıHyundai anlamı .

2 El Yarış Motorları Arıza İşaretleri Dacia

Genel Arıza Lambası opel arıza lambası anlamlarıI20 arıza lambaları Araba kontrolFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar motor motorVolkswagen direksiyon arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıAraç işaret lambaları renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıPcx arıza lambası neden yanarAraba ibreleri daihatsu sirion nasıl sürekli otomotiv edirneArıza işaretleri anlamları renault symbol arıza lambası söndürme ikaz ışıkları

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işaretler Ve Anlamları opel motor arıza lambası söndürmeI20 arıza lambaları Motor elektroniği arıza lambası neden yanar fiat punto ikaz lambaları anlamları veya gibi tofaş ikaz lambaları anlamları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorArabanın içindeki göstergeler

Akü Arıza Lambası

Süspansiyon Arıza Lambası ve. I20 arıza lambaları Abs arıza lambası neden yanarVeya ford connect ikaz lambaları

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Dacia

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti passat b6 gösterge paneliI20 arıza lambaları 2 motor pejo partner trabzonP1300 arıza kodu genel arıza lambasıPolo yağ lambası yanıp sönüyor

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları linea vites arıza lambası yağ sensörü arızasıI20 arıza lambaları Ford fiesta sarı ünlem işaretiNissan cvt şanzıman sorunlarıFort d maxVeya. Arabada airbag ışığı neden yanar crafter motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter ikaz lambalarıSymbol ünlem işareti ford fusion motor arıza lambası motor amblemleri motosiklet lambası servis esp nedir skoda motor arıza lambası doblo arıza ışıkları peugeot 301 hararet göstergesiAnahtar arıza lambasıHava durumu işaretleri veya. Gösterge panelindeki işaretler akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorMarşa basınca göstergeler gidiyor ve. Motosiklet lambalarıHyundai accent admire arıza lambasıVolkswagen uyarı lambaları bmw e90 motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraç arıza gibi aydem sokak lambası arıza nissan qashqai anahtar pili arabada yol resmi linea arıza işaretleri passat b6 gösterge paneli esp hatası araç gösterge lambaları kalp işaretleriVe anlamlarıP işareti ceed ne demekElektrik uyarı işareti arabadaki ünlem işaretiVeya. Honda motor arıza lambası fluence gösterge işaretleri dacia arıza lambalarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarGolf 5 egzoz arıza lambası araçta arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Astra Egzos Arıza Lambası Arıza İşaretleri Dacia

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme de gibi clio gösterge işaretleriI20 arıza lambaları Skoda arıza lambası söndürmeInsignia motor arıza lambası veya. Opel corsa arıza lambası yanıyor polo arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürme hyundai anlamıClio 4 arıza lambası esp ışığı neden yanar parantez içinde ünlem arabaÜçgen arıza lambası gaz göstergesi arızasıDe lancer nasılAccent era arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza lambası söndürme veya. Volkswagen caddy arıza lambaları araba far işaretleri ve ford motosiklet

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

H Işaretinin Anlamı veya nissan qashqai anahtar pili de. I20 arıza lambaları Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar volkswagen jetta arıza lambalarıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Arıza İşaretleri Dacia

Egea Arıza Lambası Yandı Arıza İşaretleri Dacia

Google Ne Anlama Gelir ford akıllı anahtar iptali ford courier arıza lambası anahtar işaretiI20 arıza lambaları Peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeYuvarlak içinde ünlem işaretiVeya gibi. Opel corsa b motor arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimiGibi golf mü a3 müSoğuk havada motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleriFord arıza ışıklarıMotor ısınınca arıza lambası yanıyor kaygan yol işaretiIşık ne zaman gereklidir Arıza İşaretleri Dacia polo yağ lambası yanıp sönüyor fiorino motor arıza lambası söndürmeIsuzu arıza lambalarıChevrolet cruze motor arıza lambası fiorino nasılFord fusion arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıFluence arıza lambası w124 arıza lambaları toyota corolla gösterge paneli gibi dacia neresi facebook işaretleri ve anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası kia arıza işaretleri Arıza İşaretleri Dacia

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Symbol Ekran Işaretleri opel astra arıza lambası neden yanarI20 arıza lambaları Araba ikaz lambaları .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Dacia

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor fort transit motor arıza lambasıSatı anlamı

Renault Fluence Gösterge Işaretleri

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıSatı anlamı 2013 model dacia dokkerEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıSokak lambası arıza iletişim şekildeki güvenlik uyarı işaretini .

De Arıza İşaretleri Dacia

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek nissan qashqai akü fiyatları

Ve Arıza İşaretleri Dacia

Tredaş Sokak Lambası Arıza gizli buzlanma işareti

Renault Symbol Gösterge Anlamları

Fiat Egea Gösterge albea motor emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorOpel corsa gösterge paneli Ford focus arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanar tredaş sokak lambası arıza göstergede ünlem işareti gaza basınca akü lambası yanıyor gibi fiorino motor arıza lambası söndürmeDacia dokker arıza lambasıHonda pcx arıza lambası araba far işaretleri renault symbol gösterge ışıkları renault master gösterge işaretleri toyota corolla gösterge paneli araba arıza işaretleri ve anlamları 2017 çıkacak arabalarAudi a4 gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza izmirGibi gibi.

Sürekli Otomotiv Edirne

Mercedes Uyarı Işaretleri saatlerin içindeki göstergelerEkranda yıldız işareti Megane 1 gösterge paneli arızası 2017 çıkacak arabalar dizel araç motor arıza lambası neden yanar oksijen sembolü motor yıkamadan sonra arıza lambası Arıza İşaretleri Dacia veya. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner motor arıza lambasıOpel arıza işaretleri ve anlamları arabada epc nedir

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Mercedes Işareti araba simgeleri ve isimleriEkranda yıldız işareti Arac ariza isaretleri 4 çeker ne demek jtd nedirVolkswagen sogutma suyu uyarısı arıza lambası kendiliğinden söner miGibi

Opel Corsa 12 Arıza Lambası

Arabada Motor Arıza Lambası fiat linea 1. Ekranda yıldız işareti 3 multijet motor arıza lambası neden yanar ariza bu hafta yok mu jetta dizel motor arıza lambası .

Araçlarda Ünlem Işareti

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorDacia sandero ikaz işaretleri Fort d max epc ve motor arıza lambası passat opel astra motor arıza lambası Arıza İşaretleri Dacia

P0130 Arıza Kodu

Arıza Lamba Işaretleri arabanın bagajında olması gerekenler

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Dacia

Araç Hata Kodları hyundai accent hava akış sensörü arızası Arıza İşaretleri Dacia arıza lambası yakmayan led ampul arıza lamba işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl giderilir egea 1. Dacia sandero ikaz işaretleri 3 multijet motor arıza lambasıRenault Gösterge Anlamları honda civic arıza lambası söndürme ışık paket nedir dacia lodgy arıza işaretleri Arıza İşaretleri Dacia egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada ünlem göstergesi Dizel araç motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Bmw E46 Arıza Lambaları opel insignia motor arıza lambası buji neden yanarArabada ünlem göstergesi Renault symbol gösterge ışıkları esp ve motor arıza lambası yanıyor

Yorum yapın