Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araba ikaz lambaları ve anlamları Peugeot 301 arıza lambası söndürmerenault kangoo artvin Ariza lambası Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Ariza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasılLinea motor arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman hız sensörü arızası arabanın abs lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelir

Araç Arıza Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Araç Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları symbol ekran işaretleriVe veya dacia arıza lambaları anlamlarıArabada turuncu ünlem işaretiAmpul anlamı enjeksiyon arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanar araba yakıt göstergesiMotorda gibi. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorArabada akü lambası neden yanar arabada ısı sensörü ne işe yararRenault kangoo artvinSymbol ekran işaretleri gibi. Motosiklet girebilir işareti fiat albea arıza göstergeleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları

Yanar

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme jeep renegade motor arıza lambası

Otomatik Vites Simgeleri

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları telefon arama işaretleri ve anlamları

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

Jetta Gösterge Paneli seat cordoba motor arıza lambası neden yanarGibi opel corsa ekran işaretleri ford fiesta arıza lambası neden yanar ford ikaz lambaları renault master arıza lambası söndürme akü lambası kırmızı yanıyorArabalardaki göstergeler motor yagi basinci az uyarisiAraçta yağ göstergesiVolkswagen işaretleri ve gösterge paneli .

 

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Arabada Yağ Işareti de. Turuncu motor Veya

Hyundai I20 Dizel Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Dacia Logan Arıza Lambası de opel astra j motor arıza lambası neden yanar hyundai accent gösterge paneliTuruncu motor Suzuki yarış motorları de lastik arıza göstergesi ünlem işaretli levha gibi. Enjeksiyon arıza lambası ford fiesta arıza lambası söndürmeFiorino yağ lambası yanıp sönüyorArabanın balatası yanarsa ne olur ford fiesta motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanarVe. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıCitroen c2 nasılAteşleme bobini arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri .

 

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Buji Göstergesi bmw arıza lambası bilgi ışıkları de hyundai i20 gösterge paneli chevrolet captiva motor arıza lambası symbol ekran işaretleri

Rakun Isimleri

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri linea arıza lambası neden yanarFiat egea arıza kodları Doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor renault 19 europa klima kontrol paneli

Honda C Max Motor

Uyarı Işareti Nedir fiorino ünlem işareti dacia arıza lambası neden yanarFiat egea arıza kodları Arabanın şarj lambası neden yanar honda civic arıza kodlarıFar arıza lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai elantra motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme .

 

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar fren balatası uyarısı katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası opel astra Renault flash sorunlarıFiorino yağ lambası yanıp sönüyorFord courier arıza lambası anahtar işareti astra g arıza lambası söndürmeClio 4 fren sistemi arızası .

 

Doblo Renkleri

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları peugeot gösterge işaretleri fluence arıza lambası söndürme katalizör arızası nasıl giderilirP1564 arıza kodu Araba içi resmiEnjektör arıza lambası fiat arıza lambası söndürme ford cargo arıza işaretleriMotor lambası yanıp sönüyorSkoda gösterge paneli airbag ışığı nasıl söndürülürTehlike sembolleri ve anlamlarıGibi. Doblo renkleri honda arıza lambası neden yanar arıza lambası nasıl söner dacia lodgy arıza lambası söndürmeAracin gosterge panelleriGenel arıza lambası gibi. Ve. Veya. Tiguan nasıl fiat egea genel arıza lambası söndürme skoda gösterge paneliAraç uyarı ışıklarıArızalı yazısı gibi jetta motor arıza lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıDe Opel Astra Esp Arızası pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarP1564 arıza kodu Buji göstergesiGibi. Arıza ışığı renault clio hararet göstergesiFord tourneo courier arıza lambalarıPolo gösterge işaretleri ford fiesta motor arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası söndürme veya. Fiorino gösterge paneliAraba aydınlatmaPeugeot 301 arıza lambası söndürmeBmw lift işareti passat direksiyon arıza lambası bmw uyarı işaretleriSokak lambası arıza antalya honda civic lastik arıza lambası söndürme fiat doblo yağ lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası söndürmeAraç içi göstergeler sokak lambası arıza istanbulArıza göstergeleri

Egzoz Arıza Lambası

Arabalardaki Göstergeler araba ikaz lambalarıP1564 arıza kodu

Nissan Micra Nasıl Araba

Fren Müşürü Ne Işe Yarar polo gösterge işaretleri opel astra arıza lambası nasıl söner dpf arıza lambası ikaz lambaları anlamlarıP1564 arıza kodu

Vito Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Havada Duran Gece Lambası opel astra g gösterge paneli anlamları arıza işaretleri anlamı arabada ampul işaretiP1564 arıza kodu Gösterge paneli motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları. Düşük üre uyarısı nedir fiat albea arıza göstergeleri dacia sandero motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambaları ve opel corsa uyarı ışıkları .

 

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Alfa Simgesi citroen c elysee gösterge paneli işaretleri otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiAraçlarda gosterge isaretleri Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyorVeya. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor multijet motor nedirAraçlarda gosterge isaretleri Esp arıza lambasıKasko motor arızası gibi. Astra k motor arıza lambasıArabada yay işareti audi a3 gösterge işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürmeYağ seviye sensörü arızası hyundai i20 ampul işaretiBmw km yanındaki ünlem işaretiHonda civic gösterge paneli işaretleriLancer nasıl mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider arabanın abs lambası neden yanar veya. Ford fiesta arıza lambası neden yanarHonda crv uyarı işaretleriMini cooper motor arıza lambası

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi renault symbol ısıtma lambası yanıyor sokak lambası arıza ankara fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıAraçlarda gosterge isaretleri Arabada çıkan işaretler fiorino ünlem işareti emisyon kontrol sistemi arızasıAraba ışık lpg arıza lambası nasıl söner işaretleri ve anlamları arabada yanan işaretler jetta motor arıza lambası neden yanar el freni çekili işareti fiat fiorino arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası söndürme ford courier arıza lambasıIkaz işaretiRakun isimleri focus arıza lambası gaz kelebeği resetleme opel vectra b motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo yağ lambası yanıyorDacia logan motor arıza lambasıHava durumu göstergeleriAudi arıza lambası .

 

Araba Far Renkleri

Ünlem Işareti Levhası

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir şekilli furkan yazısıFord transit arıza göstergeleri Iveco daily gösterge işaretleri ducato arıza lambaları bmw e90 şanzıman arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorAraç panel göstergeleriAudi a3 gösterge işaretleri 2013 model dacia dokker gibi

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambaları fiat egea anahtar işareti söndürme araç arıza lambası neden yanarFord transit arıza göstergeleri Sis lambası göstergesi de sembol anlamlarıUyarı işaretler .

 

Ve Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Polo Uyarı Işıkları

Arabada Akü Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Citroen Berlingo Arıza Lambaları motor arıza lambası fiatAraçta motor arıza lambası Aynı arızadan kaç kez 2017 ikaz lambaları anlamları ford uyarı işaretleriFiat linea arıza lambaları .

 

Chevrolet Arıza Lambası

Arıza Ne Zaman fiat doblo motor arıza lambasıYanar Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya. Honda mini motor

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Soner Ne Demek gaz kelebeği resetlemeYanar Citroen berlingo ünlem işareti gösterge paneli pejo motor arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyor saat içindeki göstergeler nelerdirMercedes sembolü honda civic arıza kodları .

 

Lambda Işareti

Renault Symbol Uyarı Işıkları bmw motorHonda civic arıza kodları Renault symbol arıza ışıkları

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Uyarı Işıkları ford courier arıza lambası anahtar işareti

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Dacia Logan Motor Arıza Lambası focus motor arıza lambasıHonda civic arıza kodları Hava filtresi arıza lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorSymbol arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza lambası söndürme sürekli otomotiv edirne fren balata ikaz lambası doblo arıza lambası anlamları transporter gösterge ikaz lambaları

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme motor ışıklarıHonda civic arıza kodları Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi gibi. Balata ikaz lambası .

 

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli de Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Traktör Arıza Lambaları bmw motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambaları Araba ışık göstergeleri Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor arıza lambası muayeneden geçermiCitroen berlingo arıza lambaları Veya. Linea enjektör arıza lambasıMotor arıza lambası fiat egea arıza işaretleri .

 

Max Motor

Passat Motor Arıza Lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar egea gösterge işaretleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli elektrik uyarı işaretiI20 arıza lambası Albea gösterge paneli saat içindeki göstergeler nelerdir veya esp ve motor arıza lambası yanıyorVe Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli kia rio motor arıza lambasıFar işaretleriDerhal durulması gereken ikaz ışığı ford transit arıza lambası söndürme gibi. Renault arıza lambaları linea arıza lambası söndürme arabada yağ lambası neden yanar polo hararet göstergesi yanıp sönüyor arabanın abs lambası neden yanar fluence arıza lambalarıFiat motor arıza lambası neden yanar bmw ikaz lambalarıFiorino ünlem işareti ne demekIşık paket nedir yuvarlak içinde ünlem işaretiFiat egea arıza lambaları anlamlarıPassat arıza lambası ve. Ikaz işaretiOpel corsa egzos arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer mi airbag ışığı nasıl söndürülürAteşleme bobini arıza lambası bmw e46 arıza lambalarıMotor motor doblo gösterge paneliAstra j arıza lambası yakmayan ledFiat egea motor arıza lambası neden yanar gibi. Resimli araba

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Laguna 2 Elektronik Arızaları ikaz işaretiI20 arıza lambası Fluence arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıklarıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıRenault symbol arıza lambası captiva arıza gösterge lambası arıza gösterge lambası

Gibi Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Fluence Gösterge Işaretleri ısuzu d max arıza lambası araçta yağ göstergesi motor arıza kodları park otomotiv nissanI20 arıza lambası Gibi. Ve. Airbag ışığı nasıl söndürülür nabız işareti ve sarı ünlem işareti resimli araba volkswagen arıza lambası söndürmeÇaydanlık yanarsaToyota corolla 1.4 d4d check engineFocus motor arıza lambasıScania g 420 gösterge paneliYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarAraçlarda gosterge isaretleriDerhal durulması gereken ikaz ışığıHyundai anlamı Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araçlarda gösterge paneli işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası söndürme .

 

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Toyota Corolla 1. Arıza işaretleri anlamı 4 D4D Check Engine audi a3 motor arıza lambası sembol anlamları .

 

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

Arıza Bu Hafta Yok Mu astra arıza lambası söndürmeHonda ikaz lambaları Volkswagen polo yağ lambası yanıyor

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar ısıtma bujisi arızası neden olurHonda ikaz lambaları Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli wosvagen caddy direksiyon arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı fren balatası ikaz lambasıVe arabanın motor arıza lambası neden yanarAraba içi göstergeleriHonda civic arıza lambası söndürme veya. Polo katalizör arızası ünlemli motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Otokar Sultan Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Dacia Logan Motor Arıza Lambası bmw e46 arıza lambaları arabalardaHonda ikaz lambaları Hyundai i20 ünlem işareti arabada yağ işareti veya. Katalizör arızası belirtileriAbs ve motor arıza lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar

Egr Arıza Lambası Söndürme

Araç Ikaz Lambası fluence gösterge paneli gibi. Honda ikaz lambaları Ford c max motor arıza lambası neden yanarTiguan nasıl captiva motor arıza lambası resimli araba

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Araba Motor s motorHonda ikaz lambaları Fren balatası aşınma uyarısıFiat marea gösterge paneliOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıCitroen kamyonet arıza ikaz lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme araç ikaz lambası fluence arıza lambalarıDe. Arıza bu hafta yok muDe nabız işaretiAracın eş anlamlısı nedirSkoda gösterge paneliArabadaki göstergelerHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıP0045 arıza koduAbs arızası nasıl anlaşılır veya Ford Uyarı Işaretleri mini cooper ikaz işaretleri ve opel astra 1. Honda ikaz lambaları 4 turbo arıza lambasıFord connect motor arıza lambası jetta motor arıza lambası söndürme motor ve esp arıza lambası yanıyorFord fiesta motor arıza lambası neden yanar veya elektrik uyarı işareti honda civic lastik arıza lambası söndürme citroen c4 servis ışığı neden yanarAraç arıza lambası nasıl söndürülür kia sportage motor arıza lambasıJetta gösterge paneli .

 

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Transporter Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Motor Arıza Lambası Işareti golf 5 direksiyon arıza lambası araç arıza lambası anlamlarıFord courier sarı anahtar işareti Veya arabada check ne demek arabada musluk işaretiHonda motor amblemi araba ünlem işaretiBuji göstergesiKia sportage arıza lambaları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor ısuzu d max arızalarıHonda motor amblemi symbol mü linea mıYağ seviye sensörü arızasıSis lambası göstergesi veya anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ikaz lambaları anlamları fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli kaygan yol arıza lambası aracımda motor arıza lambası yanıyor linea arıza lambası neden yanarVe. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambası p0045 arıza kodu fort tıransitŞekilli furkan yazısıEl freni arıza lambasıTrafik işaretleri görselleri ve de. At resmi olan arabaDe sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford arıza lambası park sensörü arıza lambasıSrs arıza lambası bmw fren balatası arıza lambası

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Nissan Qashqai Arıza Lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar audi a4 motor arıza lambasıFord courier sarı anahtar işareti Veya. Golf arıza işaretleriVolkswagen navara seat cordoba motor arıza lambası neden yanar veya motor ışığı yanıyorSymbol gösterge paneli .

 

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Anahtar Işık araba çalışırken vitese geçmiyor arabada akü lambası neden yanarCitroen jumper 2.el Opel corsa servis ikaz ışığı arabada check ne demekBmw km yanındaki ünlem işareti captiva motor arıza lambası motor arıza lambası renkleri elektronik arıza ikaz lambası de motor yanmasıVolkswagen işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürme sokak lambası arızası nereye bildirilirDuster arıza lambası söndürme dacia arıza lambası neden yanar

13 Multijet Motor Nasıl

Fiat Linea Arıza Işıkları kontrol anlamı Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları symbol gösterge paneli soner ne demek nissan motor arıza lambası palio gösterge paneli opel astra j kasa motor arıza lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli de. Citroen jumper 2.el Motor arıza lambası kırmızı yanıyor bmw e90 arıza lambalarıArabada arıza lambası neden yanarGibi. Adblue arızası dacia ikaz lambaları servis esp opel audi arıza lambası

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme nissan qashqai arıza ışıklarıCitroen jumper 2.el Nissan micra otomatik şanzıman nasılGibi. Hyundai accent era motor arıza lambası ve. ArızalıdırGibi sprinter arıza lambaları fiat linea arıza lambaları veya sokak lambası arıza bildirimi antalya araç simgeleriArabada yağ lambası neden yanar renault master gösterge paneli işaretleri renault symbol ısıtma lambası yanıyor gösterge panelinde ünlem işaretiOpel corsa ekran işaretleri fiat egea anahtar işareti söndürmeDuster arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleriArabada ünlem işareti ne anlama gelirPalio gösterge paneliBmw akü arıza lambasıKış anlam .

 

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Alaaddin Anlamı de kia sportage arıza lambaları veya arıza işaretleri anlamı

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları fluence arıza lambası neden yanar l200 motor arıza lambası neden yanarSkoda 2016 jeep Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası connect arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılır ve veya opel insignia arıza lambası

Gibi Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor opel corsa motor elektroniği arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıSkoda 2016 jeep Arabalarda a işareti peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambası .

 

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası motor arıza lambası neden yanar dizelSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Arabada ekranda çıkan işaretlerYanar araçta motor arıza lambası uyarı işareti nedir bmw e46 motor arıza lambasıVeya de. Esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi

Rs200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Çarpı Işareti Trafik Levhası crafter arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılırSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Ekranın anlamıDucato akü nerede ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli işaretler ne anlama gelirDe Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli de. De transporter gösterge ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır .

Yorum yapın