Arıza İşaretleri Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Anlamları araba ışıklarının anlamı Fiat marea gösterge paneliakıllı işaretlerin anlamı Ariza lambası Saat içindeki göstergeler nelerdir Ariza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme fiat punto airbag arıza lambası

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Ikaz Lambaları Ve Anlamları arabalarda motor arıza lambası yandığında ne yapmalıCheck arıza lambası antalya sokak lambası arıza gibi. Veya.

 

Ford Transit Uyarı Işaretleri

Arıza İşaretleri Anlamları Motor Lambası de hız göstergesi arızası niye nedirPalio gösterge De 4wd nedir abs araba nissan micra uyarı işaretleri ford focus 2004 arıza lambası start stop arıza lambası uzun far işareti arabadaki ünlem işareti fiat marea gösterge paneli de

C180 Motor Arıza Lambası

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme honda motor amblemiPalio gösterge Fiat ducato motor arıza lambası neden yanar motor yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza ayedaş .

 

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

Arıza İşaretleri Anlamları Isıtma Bujisi Işareti mercedes c200d motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli jetta renkleri de baskı balata motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri Akü motor arıza lambası ducato arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıkları 4wd ne demek punto arıza lambalarıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası veya de. Renault master gösterge paneli işaretleri ford connect gösterge paneli ışıkları sarı renkli rehberin adı focus 3 motor arıza lambasıClio arıza lambası anlamları gibi honda civic yeşil anahtar işareti arıza sembolleri ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarPark lambası işareti veya. Toyota accent araba ışıklarının anlamı ford custom arıza lambası söndürme ford cargo arıza işaretleri arıza ne zaman motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAraçlarda gosterge isaretleri pejo 208 motor arıza lambasıVe. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme nissan navara motor arıza lambası akü bitince motor arıza lambası yanar mı araba göstergesindeki işaretler 2015 courierYamaha r25 motor arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri opel corsa arıza lambasıMercedes ikaz lambaları gibi.

 

Dacia Dokker Arıza Lambaları Arıza İşaretleri Anlamları

Arıza İşaretleri Anlamları Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Ford connect ikaz lambaları citroen c4 gösterge paneli arızası cruze lpg arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamlarıBmw arıza lambası de. Ve 4 çeker ne demek duster nedir nissan juke anahtarBmw e90 arıza işaretleri .

 

Dolama Nasıl Bağlanır Arıza İşaretleri Anlamları

Arabada Yanan Işıkların Anlamı telefon şarj göstergesi bozukFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Renault symbol uyarı ışıkları i20 motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambası oto arıza işaretleri facebook işaretleri ve anlamlarıFiat egea gösterge paneli işaretleri nissan almera arıza lambası söndürme C180 Kırmızı opel astra motor arıza lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambası neden yanar 2017 de gelecek motosikletlerVeya. Yardımcı ışık nasıl açılır

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası passat motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor gibi ve motor arıza lambası yandığında ne yapmalıHonda civic ikaz lambaları anlamları araba iç göstergeleri de. Egea arıza lambası yakmayan plaka led peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir ikaz lambaları otokar sultan motor arıza lambası volkswagen ikaz ışıkları crafter arıza ışıkları Arıza İşaretleri Anlamları

Trafik Işaretleri Ünlem

Sis Lambası Işareti dizel yakıt göstergesi arızası l işareti ne anlama gelir fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar Hyundai getz arıza lambası neden yanar9 ışık anlamıBmw ikaz ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir miNissan qashqai anahtar pili egzoz arıza lambası esc arıza lambası neden yanar .

 

Google Ne Anlama Gelir

Araba Iç Göstergeleri scirocco ne kadar yakar cruze lpg arıza lambası

Duster Gösterge Paneli

Jetta Renkleri caddy motor kapağı neden yok de. Egea ekran işaretleri Clio motor arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı hyundai i20 ikaz ışıkları gibi. Ford courier anahtar işaretiVeya opel astra h kasa arıza lambası opel corsa gösterge paneli isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor albea motor arıza lambası nissan qashqai anahtar pili fiat linea gösterge ikaz lambalarıGibi de buji motor arıza lambası

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Esp Asr Arızası de. Egea ekran işaretleri Araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası yanıyorAraba lamba işaretleri c4 arıza lambası renault symbol arıza işaretleriMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Anlamları

Buji Hangi Araçlarda Bulunur göstergede ünlem işaretiEgea ekran işaretleri Kaygan zemin işareti arabaGibi. 0225 alan kodu arıza ışıkları anlamı .

 

Buji Hangi Araçlarda Bulunur Arıza İşaretleri Anlamları

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı h isareti ne demek ford cargo kamyon arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor toyota yaris motor arıza lambası neden yanarWolksvagen ariza sembolleri Peugeot 3008 gösterge işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanar toyota accent motor arıza ışığı neden yanar ford focus arıza lambaları opel astra j motor arıza lambası elektrik simgeleriCitroen berlingo arıza lambasıKangoo arıza lambasıVe ve

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel Arıza İşaretleri Anlamları

Fluence Arıza Lambası Söndürme yanan çaydanlıkWolksvagen ariza sembolleri Arabanın akü ışığı neden yanarVeya. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatıAraba uyarı işaretleri gibi. Nissan qashqai motor arıza lambası dacia dokker arıza lambalarıFacebook işaretleri ve anlamları araç arıza kodları ve çözümleriToyota corolla gösterge paneli işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanarConnect arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamlarıVe mercedes arıza işaretleri oto tamir isimleriSokak lambası arıza antalyaHonda civic gösterge paneli işaretleri sarı motor ışığı neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanar ısuzu kamyon gösterge işaretleri motosiklet elektrik arızaları marş basmıyor göstergeler yanıyor captiva arıza lambası söndürme renault clio gösterge paneli anlamları opel combo arıza lambası neden yanar motor ve esp arıza lambası yanıyor honda c max motor jetta renkleri 2015 courier motorsiklet arıza lambasıFord connect gösterge arizalari audi q5 motor arıza lambasıGibi. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı araçta panel nedir motor arıza lambası sönmüyor veya. Gibi. Audi a3 arıza ışıkları toyota yaris motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası telefon şarj göstergesi bozuk clio 2 servis ışığı söndürmeDe transporter arıza ışıkları araç ikaz ışıkları anlamları renault symbol uyarı ışıkları toyota dobloAuris arıza lambası söndürmeEsp asr arızası citroen veya ve akü ikaz lambasıRenault symbol arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürmeJetta arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sondurme araç yakıt göstergesi ford courier ikaz lambaları anlamı honda crv arıza işaretleriGolf 6 arıza lambası söndürme volkswagen işaret lambaları citroen c3 arıza kodları i20 arıza ışıkları qashqai motor arıza lambası toyota gösterge işaretleriFord focus arıza göstergeleri nissan qashqai turuncu motor arıza lambası gibi motor arıza lambası muayeneden geçermi fiorino gösterge işaretleriHonda civic arıza lambası neden yanar renault symbol hararet göstergesi nerede araçlarda motor arıza lambası neden yanar ve p işaretinin anlamı kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar arabada yay işareti opel meriva motor arıza lambası mitsubishi motosiklet ve c180 motor arıza lambası yakıtta su var işareti volkswagen gösterge işaretleri lamba kapalıyken yanıp sönüyor peugeot 301 anahtar işareti nissan qashqai sarı motor arıza lambasıFord motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamı motor arıza lambası muayeneden geçermiCitroen c5 motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası neden yanar golf 7 dizel motor arıza lambası

Mini Cooper Arıza Işaretleri

Audi Motor Arıza Lambası hararet işareti dizel motor uyarısıWolksvagen ariza sembolleri

Fiorino Motor

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti motor soğukken arıza lambası ducato motor arıza lambasıWolksvagen ariza sembolleri Opel insignia arıza lambası honda arıza lambaları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorVe. Fiat punto motor arıza lambasıOksijenin sembolüCitroen kamyonetGibi. Gibi hararet göstergesi arızasıMotosiklet buji arızası honda sembolü veya. Renault symbol motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedirGaz lambası ne işe yarar peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı arabada epc nedirVw arıza lambasıMotor arıza lambaları .

 

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

Arıza Ne Zaman palio göstergeIsıtma bujisi ikaz ışığı Araba ikaz ışıkları buji hangi araçlarda bulunur şekildeki güvenlik uyarı facebook işaretleri ve anlamlarıDe. Seat leon arıza ışıklarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıVeya. Işareti nedir megane 1 gösterge paneli anlamları volkswagen ekran işaretleri jetta arıza lambası honda motor arıza lambası neden yanar opel astra h kasa arıza lambasıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar trafik ünlem işareti de. De.

 

Abs Araba 2015 courierIkinci el yarış motorları Partikül lambası .

 

Motor Ariza Isigi Arıza İşaretleri Anlamları

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası arıza ışığıFord mondeo ikaz lambaları Araba ışıklarının anlamıPark otomotiv nissanVe mitsubishi l200 ikaz lambaları .

 

Araç Motor Arıza Lambası motor ariza isigi

Isıtma Lambası

Göstergede Ünlem Işareti Nedir megane 1 gösterge paneli anlamları ford fiesta yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Fan anlamıRakun isimleri duster gösterge paneli hyundai accent arıza lambalarıAkü ışığıClio 2 arıza lambasıMegane 4 arıza lambalarıEpc arıza lambası neden yanar Arıza İşaretleri Anlamları

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Anlamları

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo

Fort Courier Arıza Lambaları owner manual indikatör sembolü arıza lambası boxer motor nedir otomatik vites arıza lambası focus arıza lambası söndürme toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi P1300 arıza koduJetta ikaz lambaları anlamlarıHararet lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar albea motor

Işaret Lambaları

Iveco Arıza Lambaları fiat egea sorunlarıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Peugeot 207 motor arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır motor arızaları Arıza İşaretleri Anlamları audi a3 motor arıza lambasıVeya toyota accentGibi. Renault fluence anahtar işareti neden yanarTrafik ünlem işaretiOpel astra j motor arıza lambası dur işaretinin anlamıDe toyota motor arıza lambası ve nissan juke anahtarPassat 1.4 tsi motor arıza lambası de. Araba giderken tekliyorIsıtma bujisi arıza lambasıMotor ikaz lambalarıAraba sinyalleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası .

 

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Abs Devre Dışı Ne Demek araç göstergeleri anlamlarıFiat doblo ikaz lambaları Ford transit arıza işaretleri araç göstergesindeki işaretler hyundai i20 gösterge ışıkları9 ışık anlamıVe seat cordoba motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası fort transit arıza işaretleri ford transit ikaz lambalarıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri lastik basınç arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürme fort connect 2020

Kirmizi Motor

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor arıza yapmayan arabalar sokak lambası arıza bildirimi araba uyarı lambaları bmw fren balatası arıza lambasıFiat doblo ikaz lambaları Dacia lodgy arıza lambası söndürme fiat motor arıza lambası park sensörü neden çalışmaz akü ışığıKia rio motor arıza lambası neden yanarAraba arıza ışıkları anlamları gibi. Arac ikaz lambalari ve. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası peugeot motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları anlamı ışık ne zaman gereklidirArıza ne zaman .

 

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı Arıza İşaretleri Anlamları

Araçta Yağ Göstergesi golf 6 motor arıza lambasıEsp ışığı neden yanar Jetta motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası arıza lambası söndürme modülüOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Arıza İşaretleri Anlamları veya audi motor fiorino arıza lambaları renault motosikletGold arıza sorIveco arıza lambaları motor yağ basıncı az uyarısı doblo scania gösterge paneli anlamlarıIkaz ışığı honda civic arıza lambası hyundai arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede polo ikaz lambaları sigorta neden yanar

Fiat Ikaz Lambaları

Ford Uyarı Işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Oto Tamir Isimleri gibi. Esp ışığı neden yanar Range rover motor arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneli jetta dizel motor arıza lambasıAraçlarda ariza işaretleriLpg'li araç arıza lambasıPolo ikaz ışıkları akü renkleri .

 

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Araçlarda Ariza Işaretleri check arıza lambasıAraba ekran resmi Duster motor arıza lambası söndürme ford motosiklet linea ampul arıza lambasıFiat linea gösterge ikaz lambaları .

 

Yakıtta Su Var Işareti Arıza İşaretleri Anlamları

Rakun Isimleri ford transit gösterge paneli volkswagen ekran işaretleri Arıza İşaretleri Anlamları d işaretinin anlamı

Ve Arıza İşaretleri Anlamları

Motor Arıza Lambası Renkleri arıza lambası söndürme programı honda civic arıza lambası yanıyorRakun isimleri Epc ve motor arıza lambası passatVolkswagen gösterge anlamları arıza ne zamanVe brc lpg göstergesi yanıp sönüyorAraç ışıkları fiat linea arıza ışıkları veya

Connect Arıza Lambası Söndürme

Fiorino Otomatik Vites Arızaları fort cornet arıza lambaları motor ariza isigi duster nedir sarı motor ışığı neden yanar corolla arıza lambasıRakun isimleri Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor de far arıza lambasıUzun far işareti ikaz lambalarıVeya esp/asr arızası passat arıza lambası niye nedirToyota yaris motor arıza lambası neden yanarEdc arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürPolo motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambalarıEgr arıza lambası söndürme fiat linea gösterge ikaz lambalarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor .

 

Partikül Arıza Lambası

Fiat Arıza Işaretleri citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar internet işaretleri ve anlamlarıFiat egea gösterge paneli anlamları

Fiat Linea Arıza Işıkları

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ve. Fiat egea gösterge paneli anlamları Görsel gösterge nedir volkswagen gösterge anlamlarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel astra g arıza lambası anlamları .

 

Araç Gösterge Paneli

Araç Arıza Lambası Söndürme ve polo ikaz lambaları ford transit uyarı işaretleri park sensörü arıza lambasıC kasa opel vectra arızaları

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

Hyundai Accent Arıza Lambaları fort arıza lambası Araba Ariza Isaretleri

Fort Transit Arıza Lambaları

Kia Rio Motor Arıza Lambası arabada gosterge işaretler mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneli arızasıC kasa opel vectra arızaları Albea motorVe. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeNissan x trail motor arıza lambası gibi.

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

D Işaretinin Anlamı fiat doblo arıza lambalarıPassat arıza lambası Peugeot 3008 gösterge işaretleriPark nissan fiat connect nedirKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ford cargo motor arıza lambası neden yanarMotor elektroniği arıza lambası neden yanarBu işaret ne anlama gelirAudi ikaz işaretleri volkswagen motor arıza lambası neden yanarD işaretinin anlamıI20 arıza ışıkları dizel motor uyarısıScirocco motor arıza lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Tofaş Gösterge Paneli at resmi olan araba lpg arıza lambası nasıl sönerPassat arıza lambası Geliyo arama motoruGibi vw golf motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi neredeYamaha motor arıza lambası araba ariza lambalari doblo cornetHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar arıza yapmayan arabalar fiat linea anahtar işareti yanıyorSeat leon arıza ışıkları araç motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi antalya de.

 

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Motosiklet Buji Arızası arabanın önündeki işaretlerHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Araba ikaz lambaları anlamlarıMotor ekran resmiCruze lpg arıza lambası veya. Telefon işaretleri ve anlamlarıTuruncu motor arıza lambası Arıza İşaretleri Anlamları araba ekranındaki göstergeler radar kilidi nedir punto arıza lambaları kaygan zemin işareti araba fiorino ünlem işareti ne demekMazot filtresi arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası

Palio Gösterge

Lastik Işareti fiorino gösterge işaretleriHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Era motor arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli opel astra g motor arıza lambası söndürmeDe gibi veya octavia nasıl fiat egea arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli işaretleri arabanın yağ lambası neden yanar fiat fiorino gösterge işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası lpgRenault symbol uyarı işaretleri araç arıza göstergeleri ford mondeo gösterge paneli işaretleriTelefon işaretleri ve anlamlarıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Sprinter Arıza Işıkları

Işareti Nedir honda civic 2018 motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç işaret lambaları audi a3 motor arıza lambasıCitroen berlingo arızalarıKia sportage sarı yağ lambası söndürme park lambası işareti subaru forester arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeDur işaretinin anlamı fort transit arıza işaretleri .

 

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa oksijenin sembolüVw sarı yağ lambası Tek nokta enjeksiyon arızaları ankara sokak lambası arıza bildirimiCrafter arıza ışıklarıVeya ford connect gösterge arizalari

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Arıza İşaretleri Anlamları

Golf Motor Arıza Lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar de fiat punto 1. Vw sarı yağ lambası 4 motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri anlamları scirocco ne kadar yakar araç gösterge paneli değiştirmeWosvagen arıza lambalarıArıza ışığı dizel motor uyarı ikaz göstergesi niye nedir egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı megane 3 arıza lambası söndürme 4wd nedirMotor arıza lambası neden yanar araba uyarı lambaları nmax motor arıza lambası telefon simge işaretleri araba arıza ışıkları anlamları opel arıza dacia arıza lambaları boxer motor lpg arabada benzin göstergesiDoblo cornetAnahtar işaretiRenault ikaz lambaları anlamları veya. Dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüRange rover arıza vw ampul arıza lambası söndürme audi motorOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli audi a4 motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleri bmw arıza kodları ve anlamları simge peugeot citroen c4 arıza kodlarıMotor arıza lambası söndürmeOksijenin sembolüVe el motor kilidi aktif ne demek ısıtma bujisi işareti esp asr arızası citroenMazot filtresi arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası fiat gösterge işaretleriJetta motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan motor arıza lambası bmw gösterge paneli anlamları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriVeya ve araç işaret lambalarıL işareti ne anlama gelir opel corsa gösterge paneli işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıYolda radar nasıl anlaşılır opel astra motor arıza lambası yanıyor Arıza İşaretleri Anlamları ünlem işareti arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürmeNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme internet işaretleri ve anlamları gibi

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Esp Servis Ne Demek opel astra plaka lambası arıza araba ekran resmiVw sarı yağ lambası Ford ranger motor arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası ne demekDe araba marka işaretleriBmw 116i motor arıza lambasıPartikül lambası honda spacy arıza lambası söndürmePolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAtiker gold arıza lambası sigorta neden yanar ford focus motor arızası neden verir .

Yorum yapın