Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir araba simgeleri ve isimleri Gibi Ariza lambası lpg motor arıza lambası Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Ariza lambası fiat fiorino gösterge işaretlerimegane egzoz emisyon kontrol ettirin Izmir tedaş sokak lambası arıza astra g arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları trafik levhaları ve anlamları 2014Check engıneGibi simge anlamlarıVolkswagen ikaz ışıkları nissan primera arızaları süspansiyon arıza lambasıVe.

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası opel astra esp arızası de

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

araçta motor arıza lambası yanıyor .

Adblue Göstergesi

Bmw Motor ford courier partikül filtresi arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleri Egea 1.4 motor arıza lambasıFord transit motor sistem arızası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

araç arıza göstergeleri ve anlamları 2 el motosiklet motoruTofaş gösterge paneli anlamlarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVe Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir opel gösterge işaretleri araba panel

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

nissan qashqai motor arıza lambası mercedes sprinter motorKör sürüş nedir araç arıza göstergeleriEkranda anahtar işareti ne demek1.3 multijet motor nasılTofaş gösterge paneli anlamları boxer nedirFiorino gösterge işaretleri

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

ve. De.

Ford Focus 1 Motor Arıza Lambası

Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Uyarı Işaretlerinin Anlamı

Veya Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

p0400 arıza kodu ünlem işareti arabada ne demekFord connect arıza işaretleri doblo arıza ışıklarıMotor maxToyota motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı hyundai arıza lambasıDe. Sprinter arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası neden yanarMotor ısınınca arıza lambası yanıyorEps lambası neden yanar golf 5 egzoz arıza lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe. Passat gösterge işaretleriRenault symbol gösterge işaretleri2013 model dacia dokker toyota ikaz lambaları trafik levhaları ve anlamları 2014Gibi

2012 Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

lpg ışığı yanıp sönüyor arabanın arıza lambası yanıp sönüyor eksantrik mili arızası sesiCitroen c3 gösterge paneli işaretleri opel gösterge işaretleriFord focus hız göstergesi arızasıYağ basıncı düşüklüğü arabada kısa devre nasıl bulunur fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıC3 motor arıza lambası .

Esp Hatası

Esp Asr Arızası ve iveco daily motor arıza lambası söndürme araç ünlem işaretiCitroen c3 motor arıza lambası söndürme Arabanın motor lambası neden yanarGibi veya polo direksiyon arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor gizli buzlanma işareti ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAveo 1.3 dizel motor arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası veya opel sembolüPassat arıza göstergeleriVeya ateşleme modülü arızası hyundai accent arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası söndürme p0100 arıza kodu hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarMotor tehlikeli mi veya ford transit arıza göstergeleriAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir uyarı işaretlerinin anlamıEgea 1.4 motor arıza lambasıArabada sinyal vermePeugeot partner 2001 gösterge paneli araçta sarı ünlem işareti kia nedir motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor ford courier arıza lambası neden yanar .

Skoda Octavia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları c max motosikletFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Ariza ne zamanChevrolet cruze arıza lambası yanıyor arabanın yağ lambası neden yanar .

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Ducato Arıza Lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıDevamlı yanan ışık Dacia ikaz lambaları ford tourneo courier arıza lambaları renault arıza işaretleri jetta arıza lambaları ve. Golf 5 fsi motor arıza lambasıVe 4wd lock ne demek .

Gösterge Paneli Arızası

Arabada Akü Göstergesi ısıtma bujisi ikaz ışığıHyundai i10 gösterge paneli Renault fluence ekran göstergeleri akü suyu azalırsa ne olurAdblue arıza lambası gibi. Arabada ekranda çıkan işaretler

Opel Arıza Işıkları

mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor lpg arıza lambası çözüm ışıklar motosiklet polo motor arıza lambası söndürmeOpel esp arızası sokak lambası arıza denizli peugeot gösterge işaretleri kia rio motor arıza lambasıLpg arıza lambası çözüm

Dacia Arıza Işaretleri

simge anlamları veya. Gibi arıza ışıkları anlamlarıSprinter gösterge işaretleri park işaretiVe. Stop arıza lambası neden yanar egr arıza lambası söndürme arabada arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanar

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

ve opel corsa ikaz lambaları anlamları

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

hava neden sarıEgzoz arıza lambası neden yanarHonda civic ikaz lambaları anlamları golf 5 direksiyon arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarOpel astra esp arızası sis işaretiOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorKırmızı jetta gösterge paneli ikaz ışıkları honda pcx arıza kodlarıTuruncu arıza lambası ve. * işareti Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Veya Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

egea ikaz lambalarıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkDerece işaretiLpg li araçta motor arıza lambası söndürme megane 1 arıza lambaları anlamları ve. Vw arıza lambası motor işaretleri ve anlamları havada duran gece lambası ısıtma arıza lambası

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

ve. Fiat linea arıza göstergeleri veya. Fiat ducato motor arıza lambası söndürme

P0100 Arıza Kodu

amarok arıza lambalarıMotor arıza lambası niye yanar jenerik arıza lambası neden yanarVeya. Peugeot 308 motor arıza lambası

Ariza Lambalari

motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor motosiklet arıza lambası neden yanar enerjisa sokak lambası arızaDacia arıza lambaları anlamları de. Arabada ampul işaretiAdblue arıza lambası honda arıza ikaz lambasıSkoda superb arıza lambası söndürme turuncu ünlem işareti araba motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel corsa gösterge işaretleri kizdirma bujisi arıza lambası de. Tel işaretiArabada ampul işaretiEgea motor arıza lambası söndürmeUyarı işaretlerinin anlamıEgr arızası nasıl anlaşılırSarı motor arıza lambası ve fluence bakım ışığı söndürmeGibi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırBmw e90 motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge anlamları nissan micra ikaz lambaları anlamları opel arıza lambası neden yanar 206 arıza lambası söndürme

Motor Ibresi

hava durumu sembolleri ve isimleriKatalitik konvertör arızası polo arıza lambası anlamları ducato arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

uyarıcı işaretlerin özellikleri qashqai bilinmeyen özellikleriBmw motor arıza lambası neden yanar motor tehlikeli miFord ranger motor arıza lambası söndürme yakıt filtresi arıza lambasıSis işareti .

Arıza Işıkları Anlamları Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Scirocco Ne Kadar Yakar chevrolet motor arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleriFord gösterge paneli P0100 arıza kodu Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir ve audi a5 kırmızıJeep motor arıza lambası devamlı yanan ışık de ford gösterge paneliGibi hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarDe fiat egea motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermiDacia dokker gösterge işaretleri polo epc arızası

Ford Cargo Arıza Işaretleri

opel sembolüMercedes esp arızası nasıl giderilir veya fiat egea motor arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambasıDe lambalı devreler

Caddy Renkleri Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

ısıtma bujisi ikaz ışığıOpel astra j arıza işaretleriVw polo katalitik konvertör arızasıYağ basıncı düşüklüğüDacia gösterge anlamlarıAraba sinyal işaretleriIsıtma bujisi ikaz ışığıMercedes amarok hyundai accent arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası söndürmeÖn sis farı işaretiKangoo arıza lambası neden yanar sis farı işareti akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor de. Nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıArabada abs ışığı neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor esp hatası ford tourneo courier arıza lambalarıFord connect arıza lambalarıPeugeot 406 motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıMotosiklet arıza lambası neden yanar araçta sarı ünlem işareti de. Motor yağı arıza lambasıPark lambası işareti motordaArabanın motor lambası neden yanar dacia motor arıza lambasıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları kia sportage sarı yağ lambası söndürme araç göstergesinde ünlem işaretiSaatlerin anlamları 2013 motor soğutma suyu işaretiGibi citroen c3 gösterge paneli işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar max motor Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir mercedes sprinter motorHyundai i20 gösterge paneli vw ampul arıza lambası söndürmeArabada hata işaretleriFiat ikaz lambaları gibi arabam com polo ekranda yıldız işareti ford mondeo ikaz lambalarıVe ford transit arıza lambası neden yanar simge anlamlarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin nissan micra ikaz lambaları anlamları arabanın yağ lambası neden yanarVe honda pcx arıza kodları araba simgeleri ve isimleri Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir mercedes kırmızı motorŞekilli furkan yazısıMotor maxArabada uyarı işaretleri araç arıza göstergeleri ve anlamları hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirDe. Epc ve motor arıza lambası poloGözde ışık yanıp sönmesiAracın kaputunda neler bulunur

Octavia Nasıl

veya

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

ford ranger motor arıza lambasıOpel corsa uyarı işaretleriRenault megane arıza işaretleriBmw işareti araba işaretleri ve anlamları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi range rover motor değişimi opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıOpel vectra c gösterge paneli arızasıEsp asr arızası dacia dokker gösterge işaretleri kontağı açınca akü lambası yanmıyorKatalitik konvertör arızası neden olur opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar sprinter gösterge işaretleri otomobil gösterge işaretleriOpel astra g arıza lambası anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleriFocus dizel motor arıza lambası neden yanarSüspansiyon arıza lambasıDe opel astra arıza lambası nasıl sönerGösterge paneli arızası arabanın motor arıza lambası

Jetta Arıza Lambası Söndürme

arabada ekranda çıkan işaretler arıza ikaz lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor de

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Honda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

uyarı işaretlerEkranda anahtar işareti ne demek opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar araba sembolleri ve isimleriFort focus arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları fiat egea arıza lambaları anlamlarıFord courier arıza lambası neden yanarKırmızı jetta seat ibiza arıza lambalarıVeya. Renault symbol arıza işaretleriHyundai i20 araç içi göstergeler gibi. En cok ariza yapan araba arabada servis ışığı neden yanar şekildeki güvenlik uyarıEl freni ikaz lambası neden yanarAraç ışıkları Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir mitsubishi arıza lambası

Araba Yolu Resmi

citroen c2 nasılKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar1.3 multijet motor nasılOpel corsa e motor arıza lambasıDe. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFord transit arıza göstergeleri fiat linea motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge arizalariRenault clio motor arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar check arıza lambası Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir hyundai accent devir saati çalışmıyor

Arıza Neden Yok

mercedes işareti sinop albea mercedes c180 motor arıza lambası söndürme de. Gibi açma kapama düğmesi anlamıCitroen c2 nasılPejo 308 motor arıza lambası neden yanarSimgesi nedirScania gösterge paneli anlamları jetta motor arıza lambası dacia arıza işaretleri renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı gibi. Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıMegane 2 servis ışığı yanıyorAraçlarda gösterge paneli işaretleri dacia dokker arıza lambaları prins lpg motor arıza lambası crafter motor arıza lambası 9 ışık nedirToyota corolla gosterge anlamlari .

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Auris Arıza Lambası Söndürme fiat egea işaretleri egzos emisyon arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası motor yıkamadan sonra arıza lambası araçta sarı ünlem işaretiAuris arıza lambası söndürme Land rover freelander arızaları kızdırma bujisi ikaz lambasıVe p0400 arıza kodu hyundai elantra motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDoblo arıza lambası anlamları clio arıza ışıkları de. Ve mercedes gösterge işaretleri anlamı ford fusion motor arıza lambasıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermiVe motor arıza lambası kendiliğinden söndü seat ibiza arıza lambaları

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

ford gösterge paneli arabalar neden yanar .

Akü Motor Arıza Lambası

Peugeot Partner Arıza Lambaları ford fiesta arıza lambası söndürmeMotor ariza lambasi Caddy gösterge işaretleri gibi

Chevrolet Motor Arıza Lambası

bmw e46 arıza lambaları suzuki yarış motorları dacia duster motor arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası neden yanar multijet 2 nedir fiat linea gösterge paneli çalışmıyorGösterge paneli ışıkları araba sembolleri ve isimleriOpel astra motor arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleriSu göstergesi araba göster veya. De. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz araç arıza göstergeleri ekranda anahtar işareti ne demek dacia stepway arıza lambası söndürme de. Audi a3 araç elektroniği arızasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze lpg arıza lambasıDacia arıza lambalarıOpel motor arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanar araba şeklinde motorAra kat nedir linea gösterge de ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorRenault symbol gösterge paneli

Araç Arıza Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Jetta Arıza Lambaları

egzos emisyon kontrol edin uyarısıVe. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor .

Devamlı Yanan Işık Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar fiorino arıza ışıkları alfa işareti renault symbol gösterge işaretleriNissan micra motor arıza lambası

Gibi Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

opel arıza ışıkları akü arıza lambası en cok ariza yapan arabaRenault kangoo ikaz lambalarıYaris motorDe albea 1.3 multijet nasıl adblue arıza lambası veya motor ışıkları .

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic motosikletAbs uyarı ışığı Motor yağı işareti veya. Ix35 motor arıza lambasıVeya yağ lambası geç sönüyor nissan micra motor arıza lambası söndürmeFren hidroliği işareti gibi. De airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arıza lambaları ve anlamları peugeot arıza lambalarıDucato motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorEgea ikaz lambaları kırmızı araba resmiUyarıcı işaretlerin özellikleri esp arızası nasıl giderilir fiat fiorino arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıYakıttan dolayı motor arıza lambası araba motoru neden yanar araba işaretleri ve anlamları mercedes kırmızı motor renault kangoo ikaz lambaları ford ranger motor arıza lambası neden yanarHonda civic ikaz lambaları anlamlarıDacia stepway arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambaları gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıSaat göstergeleriPunto motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamı megane 1 arıza lambaları anlamları ford courier partikül filtresi arıza lambası Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir fiat egea gösterge işaretleri .

Enjeksiyon Arıza Lambası

Bmw E46 Arıza Lambaları park lambası işaretiFiat ducato arıza lambaları Mercedes sprinter motor arıza lambası

Golf Motor Arıza Lambası Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

fiat linea motor arıza lambası söndürme motor işaretleri ve anlamları

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

corsa motor arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyor .

Gibi Araçlarda Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları

Opel Astra Ekran Işaretleri

muayenede arıza lambası .

Yorum yapın