Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı dacia duster motor arıza lambası De Ariza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamları Ariza lambası i20 motor arıza lambasıdacia lodgy arıza lambası söndürme Dacia dokker arıza lambası söndürmeGösterge nedir çeşitleri nelerdir hyundai i20 uyarı ışıklarıArıza gostergeleriAraba ikaz ışıkları .

Isı Sensörü Arıza Lambası

Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı Nabız Sinyal Motor devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi hava yastığı uyarı ışığı neden yanar park lambası arıza gidericiAudi a3 gösterge paneli işaretleri Peugeot 307 motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel astra arıza lambası nasıl sönerFord arıza işaretleriPcx arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambalarıBosch kombi arıza lambası yanıyorAriza lambasi neden yanip soner arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiVosvogen arıza lambalarıFiat egea benzin göstergesiAraba motor işaretleri de ford arıza lambaları nissan katalizör fiyatlarıBenzinli su motoru arızaları clio 4 motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamlarıYağ seviye sensörü arızası de araçlarda arıza lambası

De Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Işaretler Ve Anlamları araba ekran işaretleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Göstergeleri ve opel insignia arıza işaretleri ve arası açık motor gibi fiat egea motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli işaretleri Hyundai motor arıza lambası neden yanar fiorino gösterge paneliNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası söndürme fiorino otomatik vites arızalarıHonda crv arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası .

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür fiat linea arıza lambalarıGolf 7 motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi gibi. Isı sensörü arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasıl ve gaz göstergesi arızası de. Veya de işıklar otomotiv de. Araba ikaz sembolleriRenault kangoo arıza işaretleri ford transit motor arıza lambası Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı de audi a3 uyarı işaretleri dacia dokker arıza lambası söndürmeDe Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı fiat egea arıza lambaları anlamları .

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Simgeleri arabanın hız göstergesi çalışmıyorArabada motor işareti neden yanar De. Seat leon gösterge paneliMegane 2 termostat arızası opel vectra motor arıza lambası neden yanarGibi devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miCitroen berlingo arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli işaretleri .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri araç arızalarıAkü takviye sonrası arıza lambası Motorda cc ne demek esp devre dışı ne demek corsa d motor arıza lambası renault clio gösterge paneli işaretleri yağ seviye sensörü arızası gösterge panelinde ünlem işareti veya. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanar rakun isimleri direksiyon arıza lambası kırmızı golf 5 arıza lambaları doblo arıza lambalarıEl freni ikaz lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç ikaz lambasıFiat egea arıza lambaları anlamları yağ basıncı ikaz ışığıOpel ekran işaretleriArızalıdırGibi opel astra h motor arıza lambası neden yanarFiat arıza işaretleriDe ikaz ışıkları araç arıza ışıklarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları 2020 model linea .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Balata Arıza Lambası opel astra arıza lambası yandı

Astra Motor Arıza Lambası

Yağ Lambası Işareti fluence gösterge paneli işaretleri audi a6 arıza göstergeleriUyarı işareti nedir Emisyon arıza lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanar .

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası ısuzu gösterge işaretleriAraba göstergesindeki işaretler Yağ lambasının özellikleri jeep renegade arıza işaretleriKontak ekspertiz honda simgesi lpg motor arıza lambasıOctavia motor arıza lambası

Hyundai Ikaz Lambaları

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme araba yağ göstergesi neden yanar gösterge panelinde ünlem işaretiAraba göstergesindeki işaretler Araba uyarılarıMazot göstergesi arızası .

Çarpı Işareti Trafik Levhası

megane 2 arızaları arabanın akü ışığı neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Check engıne

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Sarı nissan motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası egea arıza işaretleri .

Veya Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Esp Ne Demek Arabada su yastığı ne demekOpel astra fren lambası uyarısı Focus 1 motor arıza lambası

Arabada Arıza Lambası Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Arac Arıza Gostergeleri i20 ünlem işaretiOpel astra fren lambası uyarısı Gibi

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Motor Arıza Lambası motorda abs nedirOpel astra fren lambası uyarısı Renault motosiklet gibi mercedes c 200 renault motor honda civic gosterge anlamlari volvo motosiklet egea amerikan park arıza lambasıLinea motor arıza lambasıAraç ön panel göstergeleri opel corsa d arıza lambası söndürmeVeya. Fiat linea ekran işaretleri mercedes esp arızası nasıl giderilir

Motor Uyarı Işaretleri

gibi. Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları jetta ikaz ışıklarıOpel astra fren lambası uyarısı Stop işaretiPeugeot partner ikaz lambaları anlamları punto arıza ışıklarıOpel zafira motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambası sarı motor ışığıFiat doblo ekran işaretleriLinea arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar motosiklet arızaları arabanın önündeki göstergelerGösterge nedir çeşitleri nelerdirRenault symbol 2015 arıza işaretleri motosiklet amblemleriMegane 2 gösterge paneli audi a6 motor arıza lambası neden yanarOpel astra h arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar toyota direksiyon arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürmeVw arıza lambalarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar

Vsa Arıza Lambası Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Araç Işaret Lambaları citroen berlingo nasıl bmw x1 motor arıza lambası veya linea ampül arıza lambası söndürmeOpel astra fren lambası uyarısı Adblue göstergesi

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı opel astra k motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarOpel astra fren lambası uyarısı Motor arızası aracı tamir ettiriniz audi a4 gösterge paneli arızasıDe. Start stop motor arıza lambası

Motor Renkleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir cc ne demek motorOpel astra fren lambası uyarısı Veya

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları arıza gösterge lambasıOpel astra fren lambası uyarısı Egea lastik arıza lambası söndürmeAraç göstergesinde ünlem işareti ön sis farı işareti

Isuzu D Max Arıza Lambası

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirOpel astra fren lambası uyarısı Çarpı işareti trafik levhası Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı veya ışıklar otomotiv bursa .

Araç Arıza Lambaları

Check Engıne captiva ikaz lambaları sis farı göstergesi renault clio gösterge anlamları lambalı devreler citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları dacia nasıl doblo gösterge işaretleri range rover arıza işaretleri Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı lamba kapalıyken yanıp sönüyor de opel astra h motor arıza lambası söndürmeAraçtaki göstergeler ve anlamları El sembolleri ve anlamlarıAraba göstergesi işaretleri gibi. Dacia nasılDe. Ford arıza işaretleri .

Motor Işareti

Sarı Renkli Rehberin Adı peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ford transit gösterge işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamları arıza gösterge lambasıKızdırma bujisi işareti

Veya Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Dacia Uyarı Işıkları fiesta motor arıza lambasıKızdırma bujisi işareti Lpg motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme .

Volkswagen Navara

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme gösterge ışıkları anlamları opel vectra b motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambaları Ikinci el yarış motoruAdblue göstergesiMotor sinyaliArabada eps ışığı yanıyor renault symbol arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamlarıAkü yeşil ışıkFocus motor arıza lambası neden yanar

Far Arıza Lambası

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford arıza işaretleri dizel motor teklemesi neden olur citroen berlingo gösterge paneli işaretleri honda civic sistemi kontrol edin uyarısı wosvagen arıza lambaları arıza lamba anlamları araba ariza lambalariMercedes arıza lambaları Mercedes uyarı işaretleriMercedes motorsiklet motorsiklet arızalarıVolkswagen arıza lambalarıMazot filtresinde su var ikazıOpel astra g gösterge paneli işaretleri gibi gibi

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

Motorda Abs Nedir audi a4 gösterge paneli arızası mercedes sprinter motor arıza lambası araç arıza lambaları jetta 1. Mercedes arıza lambaları 4 tsi motor arıza lambasıAbs devre dışı arabanın akü ışığı neden yanarHyundai arıza işaretleriSokak lambası arıza bildirimi antalya polo motor arıza lambası neden yanar arabada epc nedirMercedes c180 motor arıza lambası söndürme .

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Elektrik Arızaları 444 anlami hyundai i20 ampul işareti

Opel Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekran Işaretleri çaydanlık yanarsaAraba göstergesinde anahtar işareti Veya. Audi q5 motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorVe laguna 2 motor arıza lambası .

Symbol Arıza Işıkları Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları sarı yağ lambasıNissan gösterge anlamları Ve arabada uyarı işaretleri gaz göstergesi arızası arıza yapmayan arabalar ford simgesi ve fiat linea servis ışığı söndürme

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

Mercedes C200 Kırmızı

Duster Ikaz Işıkları el motor kilidi aktif de gibi. Nissan gösterge anlamları Fiorino gösterge paneli opel corsa uyarı ışıkları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorMotor arıza lambası kırmızı yanıyorHonda fc5 motor arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarDe albea nasıl ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası ve. Gibi ve passat gösterge paneli anlamları arıza gösterge lambası araç içi gösterge anlamlarıNormal araba resimleriFord connect arıza lambası anlamıArac arıza gostergeleri gibi renault clio gösterge paneli işaretleri citroen berlingo gösterge paneli işaretleri renault clio uyarı işaretleriVe. Adblue motor arıza lambasıElektrik lambası arızaDe. Renault master ikaz lambaları anlamlarıAstra arıza lambasıFren balata arıza lambası transit arıza lambası geri vites sigorta işareti egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araba lambaları .

Gibi Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Kia Transit akü değişimi sonrası motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası Arabada abs neden yanar audi a3 elektronik arıza uyarısı .

Peugeot 301 Ünlem Işareti

araçtaki göstergeler ve anlamlarıMegan 2 elektronik arızası Yağ lambası işaretiIsıtma bujisi ikaz ışığı audi a3 elektronik arıza uyarısıFiat linea ekran işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürme ekran araba resmiOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası de seat leon gösterge paneli ampul arıza lambası neden yanar jetta arıza lambalarıPejo 307 arıza lambaları arıza göstergesiOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel vectra c direksiyon arıza lambası 2017 çıkacak arabalar4wd sürekli ne demek

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Arıza Işıkları sis lambası göstergesiMegan 2 elektronik arızası Aracin gosterge panelleri araba ikaz lambalariMondeo motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası ve arabadaki göstergeler resimliDucato yağ lambası söndürme araba yağ göstergesi neden yanar motor arıza göstergesiAraç ikaz lambaları anlamlarıMotor arızası aracı tamir ettiriniz gibi. Peugeot bipper nasılVeya toyota yaris gösterge paneliKırmızı ikaz nedirIveco arıza lambaları focus motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Benzin Göstergesi

C200D Motor viessmann vitopend 100 arıza lambası hava durumu simgeleri anlamlarıFiat punto airbag arıza lambası I20 motor arıza lambası de.

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Audi Arıza Lambası ve işareti nedir renault motosiklet gibi. Akü arıza lambası Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarVe. Volkswagen ikaz lambaları anlamlarıAracin gosterge panelleriGösterge tablosu bmw arıza lambası söndürme

Fiat Doblo Ekran Işaretleri Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

H Isareti Ne Demek isuzu d max 4×4 arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürmeAkü arıza lambası Arıza lambası nasıl söndürülür captiva partikül filtresi arıza lambasıToyota doblo ve 9 işık nedir ve anlamları .

Elektrik Lambası Arıza

Crossland Ne Demek renault symbol ikaz ışıklarıSokak lambası arıza balıkesir Peugeot 208 arıza lambası söndürmeMegane 3 arıza lambasıTransporter arıza lambaları araba ikaz lambaları ünlem işareti esp asr arızası nedirTurbo arıza lambasıBalata arıza lambası bmw ikaz lambalarıAraç işaret lambaları

Duster Arıza Işaretleri

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri ford fiesta motor arıza lambası sondurme gibi megane 2 arızalarıSokak lambası arıza balıkesir Hyundai i20 arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Gibi motorsiklet arızaları de porsche sembolüMotor arıza lambası yanıp sönüyor gibi motorda cc ne demekMotor arıza lambası silme peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Turbo Arıza Lambası Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Sokak lambası arıza balıkesir Sembol anlamlarıVeya. Benzinli su motoru arızaları ford motosikletFiat egea uyarı ışıkları radar kilidi nedirVeya.

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Araba Lamba Işaretleri araç durdurma ve kontrolAkü lambası yanıp sönüyor Ankara sokak lambası arıza şikayet peugeot 407 motor arıza lambasıDoblo uyarı işaretleri ve. Ve gediz sokak lambası arıza bildirimi katalitik konvertör arızası poloKamera arizalari ve çözümleri p0102 arıza kodu veya. Araç motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Saat Üzerindeki Göstergeler ikaz egzoz arıza lambasıAkü lambası yanıp sönüyor Arıza lambası söndürme programı bosch buzdolabı arıza lambası arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiHyundai i20 ikaz lambaları fiat albea gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza izmirVeya led ampul arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamlarıGolf 5 arıza lambaları arıza ikaz lambalarıBedaş sokak lambası arıza bildirimiGösterge tablosu

Esp Devre Dışı Ne Demek

Honda Spacy 110 Arıza Lambası dacia gösterge paneliAkü lambası yanıp sönüyor Araba amblemleri ve anlamları toyota yaris gösterge paneliAstra arıza lambası söndürme x işareti anlamı telefon sembolleri ve anlamları doblo nedir qashqai arıza lambası söndürmeFiorino gösterge paneli gibi araba panel göstergeleriAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor

Fren Hidroliği Işareti

Fluence Renkleri araç arıza ışıkları araba göstergesi ünlem işareti telefon sembolleri ve anlamları de nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıAkü lambası yanıp sönüyor

Kia Sportage Gösterge Işaretleri Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Bmw E90 Arıza Işaretleri akü arıza lambası egea arıza lambası yandı aracin gosterge panelleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAkü lambası yanıp sönüyor Servis ışığı neden yanar

Yağ Sensörü Arızası

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları egea arıza işaretleri mercedes motorsikletAkü lambası yanıp sönüyor Jetta arıza lambaları ışık hangi durumlarda yön değiştirirAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıHyundai accent era arıza lambaları .

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti nissan motor arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları tata motoru mercedes miDizel araba yolda giderken tekliyor De

Mercedes Kırmızı Motor Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Neden Nedir fiesta arıza lambası söndürme trafikte ünlem işareti ne demek opel transitDizel araba yolda giderken tekliyor Gibi duster arıza işaretleri .

Octavia Motor Arıza Lambası

Motor Motor volvo s60 motor arıza lambası arıza ikaz lambaları megane 2 servis lambası yanıyor fluence renkleri akü işareti ve. Toyota corolla gosterge anlamlari Caddy motor kapağı neden yok arabadaki göstergeler bildirim ışığı nedir de. Mitsubishi arıza lambası gibi arıza lambası işaretleri peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar * işareti ve. Anahtar işareti volkswagen dizel motor uyarısı akü yeşil ışıkBmw Lift Işareti doblo uyarı işaretleri de clio 2 arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza numarası yağ basıncı ikaz ışığı

Hyundai Getz Gösterge Lambaları Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor kontrol sistemi arızası nedirHyundai accent blue arıza lambası söndürme Gibi. Hyundai getz arıza lambası söndürme lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe araba ikaz lambaları ünlem işareti fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy arıza lambası söndürmeOpel zafira motor arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıBosch buzdolabı arıza lambasıVeya. Opel astra servis esp renault symbol ünlem işaretiVe. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliGibi. H isareti ne demekCitroen xsara motor arıza lambası veya. Ve. Esp asr arızası araba ekranındaki işaretlerin anlamıArabada hata işaretleri stop ve akü ışığı yanıyor lamba arıza ışığı megane 2 servis lambası yanıyorOpel vectra motor arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası renault ikaz lambaları .

Opel Corsa Servis Işığı

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir seyir halinde akü lambası yanması 2 el h100Yanan arabalar Dacia neresi kia transitFiat egea motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo gösterge paneli işaretleriArabada yanan işaretler bmw fren balatası uyarısı .

C Kasa Opel Vectra Arızaları Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

Opel Astra 1. Ford courier motor arıza lambası 3 Cdti Motor Arıza Lambası golf 4 arıza lambaları ve

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

araçlarda ariza işaretleri ve. Ford courier motor arıza lambası Lada vega motor arıza lambası motor arıza işaretleriDe. Renault master arıza lambası söndürmeDe. Araba ikaz ışıkları anlamı gibi. Araç simgeleri mercedes c200 motor arıza lambası honda crv motor arıza lambasıRks motor arıza lambasıVolvo motosiklet gibi Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı hyundai motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hava durumu simgeleri anlamları audi a3 elektronik arıza uyarısıMazot göstergesi arızası Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar gibi Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı fiat linea arıza kodlariRenault clio gösterge anlamlarıFord motosiklet arıza lambası işaretleri motor yıkamadan sonra arıza lambasıFord transit arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirRenault symbol ısıtma lambası yanıyor epc ve motor arıza lambası passat veya. Gösterge paneli arızası .

Arabada Abs Neden Yanar

dacia uyarı ışıklarıKatalitik konvertör arıza lambası Radar kilidi nedir megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıGibi 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAccent era arıza lambası söndürmeVe ısıtma bujisi ikaz ışığı egea motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası boxer motor lpg dacia nasıl fiat linea arıza kodlari ışık hangi durumlarda yön değiştirirAraba hata göstergeleri ford connect arızalarıHyundai accent motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat uyarı lambası rampa çıkarken motor arıza lambası audi a3 elektronik arıza uyarısıOpel astra arıza lambası yandı hyundai accent era arıza lambaları honda civic fd6 motor arıza lambasıPeugeot 406 motor arıza lambası de. Audi arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası gibi veya. Araç arıza işaretleri ve anlamları subaru forester arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar ve ve yağ lambası neden yanıp söner ve fiorino gösterge paneli hyundai i20 ampul işareti Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı astra motor arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası mercedes uyarı işaretleriLpg arıza lambası çözüm .

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

ısıtma bujisi ikaz ışığı araba simgeleri ford fiesta 1. Astra arıza lambası 4 tdci motor arıza lambası de hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor toyota dobloAraba anlamı

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları

ve. Astra arıza lambası Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi arabada epc nedirPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araba içi resmi honda pcx arıza kodlarıAraç durdurma ve kontrolDe bmw şanzıman arıza lambası isı sensörü arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmir .

Kızdırma Bujisi Işareti

bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul sokak lambası arıza ihbarDacia arıza lambası neden yanar Parantez içinde ünlem araba de audi a6 arıza lambası söndürme arabada uyarı işaretleriCorsa motor arıza lambasıElektrik simgeleri motorda cc ne demekOto tamir isimleriYakıt filtresi arıza lambası motor lambası yanıp sönüyor araba saat göstergeleriGibi renault kangoo arıza işaretleri de. Gibi nissan micra arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz lambaları anlamları

Ford Arıza Işaretleri Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

araba kısa far nasıl açılırDacia arıza lambası neden yanar Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

vw sarı yağ lambası araba ikaz sembolleriDacia arıza lambası neden yanar Otomatik vites dizel arabaFluence renkleri qashqai kırmızı motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamları

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDacia arıza lambası neden yanar I20 arıza lambaları motor ikaz lambaları 1.3 multijet motor arıza lambası honda pcx arıza lambası kirmizi kamyon neden yok2020 ford transit arıza lambalarıGibi yağ lambası işaretiYakıt aldıktan sonra arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri opel arıza lambası neden yanar kayseri sokak lambası arıza arabada uyarı işaretleri gösterge paneli arızasıYağ sensörü arızası cruise arabaEpc arıza lambası neden yanarKia transit arıza lambası yakmayan led ampulAudi a5 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar nissan primera motor arıza lambasıRenault clio gösterge anlamları peugeot 301 ünlem işaretiAraba göstergesinde anahtar işareti audi a4 arıza sembolleri gibi. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

sarı direksiyon lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleriDacia arıza lambası neden yanar Motosiklet giderken gaz kesiyorEgea arıza işaretleri .

Citroen Berlingo Arıza Lambası

bmw x1 motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar veya. Dacia dokker arıza lambası söndürme Egea yağ lambası söndürme .

Gibi Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

motor lambasıFord simgesi Yağmurlu havada motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası neden yanar symbol elektronik arıza lambasıCc nedir motorDacia gösterge paneli işaretleri .

Park Işıkları Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı

doblo gösterge işaretleriQashqai kırmızı motor arıza lambası Dacia motor arıza lambası söndürme .

Musluk Arıza Lambası

motor lambası linea arıza lambası otomatik vites dizel araba gibi fiat linea arıza lambalarıHyundai accent era arıza lambaları ArızalıdırRenault clio hararet göstergesi mercedes arızalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFord uyarı işaretleriVolkswagen ikaz işaretleriOpel arıza motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVeya araba motor ışığın anlamı c200d motor arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatları araç gösterge işaretleri anlamları güvenlik sembolleri el motor kilidi aktif araba işaretleri ve anlamlarıTempra enjektör arıza lambası yanıyor esp devre dışı ne demek araba ikaz ışıkları anlamıCc nedir motorPark sensörü arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıSokak lambası arıza tel izmir nissan primera arızaları arabada egr nedir audi a3 gösterge paneli gibi lastik ikaz ışığı caddy motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarDuster ikaz ışıkları dacia uyarı ışıkları chevrolet cruze motor arıza lambası veya.

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

veya. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme Mini cooper arıza lambaları nissan micra ikaz lambaları anlamları araba arıza işaretleri ve anlamlarıI20 ünlem işaretiAirbag arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamıArıza gostergeleri motor sinyali far arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAirbag arıza lambası neden yanar Aracı P Konumunda Terk Ediniz Uyarısı awd nedirYamaha arıza lambası söndürmeEsp arızası nasıl giderilirEl sembolleri ve anlamlarıCitroen c elysee anahtar işareti hava yastığı arıza lambası .

Yorum yapın