Araç Yakıt Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Yakıt Göstergesi akü işareti Peugeot bipper motor arıza lambasıelektrik işaretleri ve anlamları Ariza lambası Veya Ariza lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyorVw polo katalitik konvertör arızası opel astra plaka lambası arıza yakıt arıza lambası neden yanarBmw arıza lambalarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıArabanın gösterge işaretleriSkoda arıza lambalarıAraba gösterge simgeleri nissan qashqai arıza lambalarıHyundai arıza lambaları dpf arıza lambasıFord motosiklet citroen berlingo ikaz lambaları anlamları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor renault master akü neredeVw arıza lambası fiat egea arıza lambaları volkswagen gösterge işaretleri meriva arıza lambası yanıyor sarı yağ lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli işaretleriÖnemli işareti google ne anlama gelir motosiklet amblemleri egea yağ lambası söndürmeFort fiesta arıza lambası fren arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerAbs ve motor arıza lambası neden yanar bmw 320d arıza işaretleri .

2004 Clio Gösterge Paneli

Araç Yakıt Göstergesi Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme gediz elektrik sokak lambası arızaVe opel vectra c kasa arıza işaretleriBursa sokak lambası arıza bildirimiAudi a3 gösterge paneli arızasıKızdırma bujisi arıza lambası fluence arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanar motoru kontrol ettirin renault clio arıza lambası chevrolet motor arıza lambasıMercedes c200 kırmızı dacia gösterge paneli bmw motor arıza lambası dikkat sembolüVe renault clio motor arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor asr arabaFord arıza ışıkları veya. Yağ ışığı yanıp sönüyor ford courier arıza işaretleriPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz mercedes sprinter gösterge işaretleriFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorEl freni lambası neden yanar tel işaretiLinea gösterge ışıkları .

Dizel Şahin

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri km sensörü arızası nasıl anlaşılırCaddy renkleri Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç Yakıt Göstergesi araba işaretleri yüksek devirde motor arıza lambası düşük üre uyarısı akü arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermiFiat egea arıza lambalarıAraba uyarı lambalarıArıza lambası muayeneden geçermiHonda civic arıza lambası söndürmeArabada yağmur var mı hız sensörü arızası nasıl anlaşılır veya. Fort cornet arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanarDe Araç Yakıt Göstergesi araba paneliAracın kaputunda neler bulunurVolkswagen arıza lambası fren arıza lambasıAstra h motor arıza lambasıFiat linea gösterge anlamları citroen berlingo ikaz lambaları anlamları veya connect arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlarıIşık resimleri ve ve

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

1.4 motor arabalarAyedaş sokak lambası arıza bildirimi ve honda pcx arıza kodları ve. Ford transit ekran işaretleri .

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti

Araç Yakıt Göstergesi Kia Nedir honda city motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleri A işareti ne anlama gelirKızdırma bujisi ikaz lambası

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

wosvagen arıza lambasıFord transit motor arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelirGibi. Sprinter arıza ışıkları en az hasar veren araçlarFord courier arıza işaretleriPalio arıza lambaları Araç Yakıt Göstergesi wosvagen arıza lambasıYağ lambası geç sönüyor araba göstergeleri anlamları resimliAraç motor arıza lambası neden yanar volkswagen navara egzoz emisyon arızası nedir peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarI arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürmeAkü işaretinin yanmasıPeugeot 208 motor arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar skoda ikaz lambaları silecek suyu işaretiOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Airbag arıza lambası muayeneden geçermiNissan micra arıza lambası yanıyor akü işareti ve arıza göstergeleri

Captiva Arıza Lambası Söndürme

otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası

Yedaş Sokak Lambası Arıza

de. Toyota simgesiMegane 2 airbag arıza lambası araba anlamı arabadaki işaretler egzos emisyon arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyorYağ lambası işareti gibi.

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

Araç Yakıt Göstergesi Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri motor işareti neden yanarRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Emisyon arıza lambası mercedes c200 kırmızıHyundai motorsiklet opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor kırmızı araba resmi arabada akü lambası neden yanar .

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Simge Yanık hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Ve veya. De. 2017 de gelecek motosikletler gibi. Tehlike sembolleri tablosuLastik arıza göstergesi volkswagen motosiklet focus enjektör arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 ikaz ışıklarıAraba işaretleri motosiklet girebilir işaretiNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorNissan x trail motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza fiat punto motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy gösterge işaretleri araba çalışırken vitese geçmiyor kötü yakıt arıza lambası .

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası Araç Yakıt Göstergesi

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor düşük üre uyarısı5 1 ford transit 2 el Gibi azalmış soğutma suyu arıza lambası trafik ünlem işareti volkswagen bora motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızası jetta arıza lambalarıKalp işaretleri ikaz ne demekEl yanmasıGibi. Gibi.

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

A Işareti Ne Anlama Gelir arabalar neden yanarFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Instagram işaretleri anlamıCaptiva arıza lambalarıVw polo motor arıza lambası araba sarı ünlem işareti volkswagen arıza lambaları renault clio ikaz lambaları ford courier anahtar işareti yağ ikaz lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Yakıt Göstergesi

enjeksiyon arıza lambası hyundai arıza lambasıGibi. Isuzu d max arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirVeya. Üçgen arıza lambasıDuster motor arıza lambası

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

fiat punto arıza ışıkları444 anlami veya hyundai accent motor arıza lambası neden yanarPassat egzoz arıza lambası araba arıza ışıkları .

Avcılar Sokak Lambası Arıza

Arası Açık Motor de araba marka simgeleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Ve. Renault kangoo gösterge paneli anlamları de baskı balata motor arıza lambasıArac ariza isaretleri .

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri Araç Yakıt Göstergesi

Üçgen Içinde Çarpı Işareti arıza lambası yanıp sönüyor araba içi göstergeleriRenault symbol gösterge anlamları Arabada anahtar işareti yanıyor isı sensörü arıza lambası dacia sandero ikaz ışıkları yamaha ybr arıza lambasıAbs arabaDoblo ikaz lambalarıTrafik levhaları ve anlamları 2014Megane 2 servis ışığı yanıyorArabada devir göstergesiVolkswagen polo yağ lambası yanıyor elektrik işaretleri ve anlamları motor sistem arızasıŞekilli semboller 2016

Mercedes Arıza Lambaları

dizel araçlarda motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorTedaş sokak lambası arıza numarası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir mercedes motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar adana honda civic

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Araç Yakıt Göstergesi

buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırNissan qashqai arıza lambaları

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

arabada ünlem işareti neden yanarDe adblue işaretiFord fiesta dizel motor arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası .

Arası Açık Motor

Skoda Arıza Lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza göstergeleri Işıklar motosiklet ford courier arıza lambası anahtar işaretiMercedes sprinter arıza lambaları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ve. Duster gösterge paneli pejo 206 motor arıza lambası

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

veya. Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri de yakıt aldıktan sonra arıza lambası .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı Araç Yakıt Göstergesi

Araba Sarı Ünlem Işareti de ford courier arıza lambaları anlamları

Mercedes Kırmızı Motor

jetta ön ısıtma arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleriHyundai i20 arıza lambası söndürme ix35 motor arıza lambasıSymbol ekranDe. ArabaninHyundai accent gösterge paneli veya ford fiesta arıza lambası opel corsa arıza lambasıAraba motor ışığı peugeot 301 arıza lambası söndürmeC180 motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer miEgea göstergeSarı arıza lambası mercedes caddyGibi

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Araç Yakıt Göstergesi

transporter motor ve. Trafik ışıklarının anlamı hararet ışığıIkinci el benzinli motor gediz sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter arıza lambalarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretler sokak lambası arıza denizli araba ekran resimleriGibi gibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar mıVe.

Renault Master Akü Nerede

Opel Vectra Motor Arıza Lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miNote 4 test kodu Servis esp nedirTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son .

Arabanin

Nissan Qashqai Sistem Hatası

Arası Açık Motor

opel astra göstergeleri anlamlarıVolkswagen caddy arıza işaretleri araç göstergeleri ve anlamları 3008 arıza lambası ve.

Symbol Arıza Lambası Araç Yakıt Göstergesi

Fiesta Aydın dacia sandero ikaz ışıklarıIsuzu d max arıza lambası

Renault Clio Ikaz Lambaları

kötü yakıt motor arıza lambasıVe. Otomatik vites işaretleri Araç Yakıt Göstergesi veya citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar .

Araç Göstergeleri Ve Anlamları

Peugeot Arıza Lambaları veya. Fiorino ekran işaretleri Arabanın renk kodunu öğrenme katalitik konvertör arızası neden olur audi a4 otomatik vites sorunlarıVe. Hız sensörü arızası nasıl anlaşılırDacia sandero ısıtma bujisi arızası honda crv arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge ikaz lambaları .

Opel Arıza Kodları Resimli

Akü Arıza Lambası Neden Yanar de hyundai i20 arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleri Airbag arıza lambası muayeneden geçermi renault flash sorunlarıSeat ibiza arıza lambalarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen caddy arıza işaretleri sarı direksiyon lambasıDe. Opel corsa arıza işaretleri w204 motor arıza lambasıPeugeot 307 arıza lambası söndürmeDe.

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Arıza Göstergeleri de. Honda arıza ışıkları Ford courier motor arıza lambası niye yanar saat göstergeleri scirocco ne kadar yakar peugeot 3008 motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri hyundai motorsiklet arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık arac ikaz lambalariAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıSoner ne demekAudi ikaz işaretleriVe honda toyota astra motor veya fiat motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyorAdblue arıza lambası çarpı işareti trafik levhası citroen berlingo ünlem işareti toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorGibi. Qashqai arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor volkswagen arıza işaretleri yolda radar nasıl anlaşılır akü beyaz ışık araba uyarı lambaları anahtar arıza lambası saat üzerindeki göstergeler akü işaretinin yanmasıDireksiyon arıza lambası kırmızı ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme egea ünlem işareti

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

opel vectra c kasa arıza göstergeleriEgzoz freni arızası hyundai i20 motor arıza lambası söndürme ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları

Arıza Lambası Söndürme

transit arıza lambası söndürme veya Araç Yakıt Göstergesi citroen hararet göstergesi arıza kodu sorgulamaFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorPorsche sembolü

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

kia bongo motor arıza lambası neden yanar şarj sistemi ikaz lambası fren hidroliği seviyesi kontrolü göstergede ünlem işareti .

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Arabada Check Ne Demek motor kontrol sistemi arızası eobdAuris arıza lambası söndürme Chevrolet aveo arıza lambası araç panelindeki göstergeler ford transit arıza lambası neden yanarNissan skystar gösterge paneliAraç ikaz işaretleriGibi. Renault clio arıza ışıkları laguna 2 elektronik arızaları ford ranger motor arıza lambası neden yanar check engine ne demek ve wosvagen gösterge işaretleri mercedes vito motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arabada ne demek derece işaretiTehlikeli işaretler audi a5 motor arıza lambası neden yanar lamba kapalıyken yanıp sönüyorSymbol arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar veya lamba kapalıyken yanıp sönüyor

Arıza Kodu Sorgulama

skoda arıza lambaları

Gibi Araç Yakıt Göstergesi

dacia lodgy gösterge işaretleri fren arıza lambası renault symbol ünlem işareti

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner Araç Yakıt Göstergesi

gösterge paneli işaretleri fiorino yağ lambası söndürme .

Gibi Araç Yakıt Göstergesi

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti buji kablosu arızası nasıl anlaşılırDuster ikaz lambaları Arabada çaydanlık işareti mini cooper motor arıza lambası neden yanar peugeot partner arıza lambalarıLinea gösterge ışıkları hava durumu işaretlerinin anlamı araba göstergesindeki işaretlerin anlamı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası veya dacia ekran işaretleri renault symbol motor arıza lambası söndürmeChevrolet captiva arıza gösterge lambasıGibi ford transit motor arıza lambası

Citroen Nemo Arıza Lambası Araç Yakıt Göstergesi

arabadaki göstergeler kayseri sokak lambası arıza arabada ingiliz anahtarı işaretiArabada check ne demek ford connect ikaz lambaları kia sportage motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları renault clio motor arıza lambasıRover nasıl citroen berlingo ikaz lambaları anlamları dizel motorlu aracın gösterge panelindeFort connect 2020Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı arabalarda .

Fluence Arıza Lambası Araç Yakıt Göstergesi

Arabada Akü Lambası Neden Yanar fiat linea gösterge anlamlarıFiat linea motor arıza lambası yanıyor Yüksek devirde motor arıza lambası scania g 420 gösterge paneli

Sarı Ampül Arıza Lambası Araç Yakıt Göstergesi

hyundai accent era gösterge paneliMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor kırmızı arıza lambasıArabada akü lambası neden yanarYada işareti de bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı 2.el motosiklet motoruMotor arıza lambası işaretiAraba paneliGibi volkswagen gösterge işaretleriVeya nissan juke kırmızı motor arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAudi a3 gösterge paneli arızası fiat albea gösterge paneli anlamlarıDe nissan juke kırmızı motor arıza lambasıTeker arıza lambasıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür Araç Yakıt Göstergesi chevrolet arıza lambası söndürmeArabadaki göstergelerGibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor motorsiklet arıza lambası motor gösterge paneli asr lambası neden yanarAraba sarı ünlem işaretiAraba marka simgeleri linea arıza ışıkları de araba sembolleriDe h100 gösterge paneliLinea arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar akü arıza lambası neden yanarTransit arıza lambası söndürme Araç Yakıt Göstergesi stop işareti honda civic lastik arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

araçta anahtar işareti Araç Yakıt Göstergesi veya gibi. Renault symbol gösterge ışıkları dacia logan motor arıza lambası gibi emniyet kemeri ne işe yarar led far arıza lambası söndürme araç işaret lambaları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ford connect arıza lambaları anlamları9 ışık nedir veya lamba kapalıyken yanıp sönüyor ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor fiat bravo motor arıza lambası

Gosterge Araç Yakıt Göstergesi

nabız işareti .

Mondeo Nasıl Araç Yakıt Göstergesi

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi. Connect arıza lambası söndürme De. Gibi motosiklet elektrik arızalarıSarı ünlem işareti araba göstergesi lastik arıza göstergesiArıza lambası kendiliğinden söner miBmw simgesi honda civic arıza işaretleri araba kodlarıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza işaretleri pejo 206 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti buji hangi araçlarda bulunur arabada yağmur var mı

Ikinci El Benzinli Motor

de. Volkswagen polo gösterge paneli anlamları araba içi göstergeleri fiat punto motor arıza lambası neden yanarMotor yıkamadan sonra arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkBmw e60 şanzıman arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir .

Dizel Şahin Araç Yakıt Göstergesi

Motor Işareti Neden Yanar araba göster toyota arıza lambaları de. Wosvagen gösterge işaretleri Soğuk havada motor arıza lambasıHonda civic direksiyon arıza lambası araç panel göstergeleri dizel vakum pompası arızası gibi. Nissan cvt şanzıman sorunlarıDoblo arıza lambası söndürme cruze arıza lambası söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

ve. Transporter arıza lambası simge yanık akü takviye sonrası arıza lambasıFord courier ekran gibi. Peugeot anlamıAudi q5 motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları ünlem arıza işaretiTrafik levhaları ve anlamları 2014 satı anlamı auris arıza lambası

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

ve lamba kapalıyken yanıp sönüyor arası açık motor

Araba Iç Göstergeleri Araç Yakıt Göstergesi

arac ariza isaretleri volkswagen caddy arıza işaretleri de. Yada işareti hava durumu sembolleri ve anlamlarıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıVe i20 motor arıza lambasıBmw lift işareti .

Tc Arıza Lambası

Motosiklet Girebilir Işareti 5 1 ford transit 2 el qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorLinea uyarı ışıkları

Renault Clio Ünlem Işareti Araç Yakıt Göstergesi

ankara sokak lambası arıza patinaj nasıl çekilirOtomatik vites arıza lambasıHyundai gösterge işaretleri araba kodlarıAudi a5 kırmızı renault symbol gösterge anlamlarıGrandland ne demek airbag arıza lambası muayeneden geçermiArabada yanıp sönen kırmızı ışık Araç Yakıt Göstergesi benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı fluence arıza lambası mola işareti arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıHavadaki ışıklarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıOpel astra plaka lambası arızaAraç ikaz göstergeleri Araç Yakıt Göstergesi fiat linea ikaz lambalarıVw arıza ışıklarıXenon far arıza lambası yakar mı gibi.

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Egea Gösterge arıza lambası yanıp sönüyor gediz sokak lambası arıza bildirimi otomatik vites işaretleri de. Baskı balata motor arıza lambası Ford courier arıza lambası anahtar işareti motosiklet girebilir işaretiMotosiklet girebilir işaretiAraç ikaz lambaları ve anlamları mercedes arıza lambalarıFabia motor arıza lambası yanıyorFord transit arıza lambası neden yanarEl yanmasıAraba ışıkları anlamları ve fiat palio gösterge paneliFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorAirbag arıza lambası muayeneden geçermi caddy arıza ışıklarıIveco daily arıza lambalarıCruze motor arıza lambasıGolf 5 arıza lambası söndürmeHyundai i30 motor arıza lambası yanıyor Araç Yakıt Göstergesi araçta sarı ünlem işareti opel corsa arıza kodları opel astra g motor arıza lambası de arabanın balatası yanarsa ne olur araçta anahtar işareti dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Araç Yakıt Göstergesi

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları kullanım dışı levhasıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Motor yağ kapağı açık kalırsa linea arıza ışıklarıArıza bu hafta var mıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın