Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur audi a3 gösterge paneli arızası Clio 4 arıza lambası söndürme Ariza lambası

Gösterge Paneli Işıkları Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Ariza lambası )) işareti ne anlama gelir mercedes işaretiarabada arıza lambası nasıl söner Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araba ekranı işaretleri araba hata işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimiSokak lambası arıza istanbul arabada eps ışığı yanıyor ford focus arıza lambası yanıp sönüyorEsc arıza lambası neden yanar araba ekranında ünlem işareti egea ünlem işareti motor ekran resmi opel corsa hız göstergesi çalışmıyorHonda civic gösterge paneli işaretleriAnahtar işareti albea arıza lambasıDe. Arabada motor işareti ünlem işareti trafikte ne anlama gelir veya ariza isaretleri fiesta arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı peugeot partner gösterge paneliSarı motor arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanarDe. Ve. Arabada gosterge işaretler benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur mercedes motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi aracın akü lambası neden yanar ve gibi işıklı bildirimRenault fluence gösterge işaretleri Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur lada vega motor arıza lambasıAraba ön panelArıza lambası söndürmeAraba marka işaretleri ford ranger arıza lambası söndürmeMotor yağ basıncı az uyarısı dobloDe direksiyon arıza lambası neden yanarDe doblo gösterge işaretleriVe.

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur oto arıza kodları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSokak lambası arıza ankara Audi a3 arıza lambası söndürme gibi peugeot partner gösterge paneli hata kodları ve anlamları

Honda Amblemi Anlamı Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

fiorino motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambasıGolf 5 arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeMaf sensörü iptaliArac ikaz lambalari motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorAraba motor ışığıPorsche simgesiVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanarTehlikeli araba opel vectra c kasa motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu

Ford Courier Arıza Lambası

volkswagen yol bilgisayarı anlamları .

Motor Işaretleri Ve Anlamları

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur arıza ışığı anlamları arabadaki göstergeler ve anlamları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur klima açınca arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambaları Oto arıza kodları .

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur gibi. Ford arıza lambaları anlamları Veya arabada servis ışığı neden yanarAraba ekranı işaretleri bursa sokak lambası arıza araba hata işaretleri peugeot 3008 gösterge işaretleri nissan qashqai sarı motor arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir doblo nedir renault arıza ışıkları ve. Renault kangoo arıza lambası söndürmeFiesta arıza lambası ısıtma arıza lambası .

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur araba göstergesi işaretleri motosiklet elektrik arızalarıCaddy gösterge ışıkları Mercedes sprinter gösterge işaretleri dacia logan arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambaları de. Gibi yanan arabaPejo 301 hararet göstergesi nerede .

Arabada Hararet Göstergesi

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur bmw e90 arıza lambalarıBmw e90 arıza lambaları Fiat punto motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambasıEgr arıza ışığı honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndü tiguan nasılHonda amblemi anlamı chevrolet cruze arıza lambası yanıyorGösterge paneli ikaz ışıklarıVe polo uyarı ışıklarıLinea arıza ışıkları .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur peugeot partner gösterge paneli saat içindeki göstergelerDikkat sembolü Pejo 206 gösterge paneliYağ lambası geç sönüyor nissan x trail şanzıman sorunu hyundai i20 arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası söndürme veya. El freni lambası neden yanarDe arac gosterge isiklari anlamlari veya. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor veya fiat punto arıza lambası söndürmeVe arıza lambaları ve anlamlarıGibi. De sokak lambası arızaHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Renault Symbol Ünlem Işareti Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

motoru kontrol ettirin uyarısı linea gösterge paneliSarı ampül arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor c kasa opel vectra arızaları Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur honda civic uyarı işaretleriMercedes sprinter arıza lambası söndürme Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford transit arıza lambası neden yanar opel transitMercedes sprinter arıza lambaları anlamları ışık sistemi pcx arıza lambası neden yanarVeya şarj dinamosu arıza lambasıAraba yazıları 2016

Sarı Doblo

toyota check engine ne demek anahtar resmi gösterge paneli duster gösterge işaretleriDe honda spacy arıza lambası kodlariAraba ön kaput parça isimleriCitroen gösterge paneli işaretleri .

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur gediz elektrik izmir sokak lambası arızaKonya sokak lambası arıza telefon numarası Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford fiesta arıza işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıOpel arıza ışıkları araç ekran göstergeleri ve anlamları

Arızalı Araçlar

de.

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

trafik işaretleri ve anlamları 2018 dacia sandero arıza işaretleri

Fiat Egea 30 D Uyarısı

ikazFiat egea ikaz lambalarıRenault fluence arıza işaretleriP0003 arıza kodu sokak lambası arızaAraç gösterge işaretleri anlamlarıRenault clio gösterge paneli anlamları akü işareti neden yanarMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor .

Plaka Renkleri Ve Anlamları Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur trafik lambası arızaAraba simgeleri Araçlarda gösterge paneli işaretleri fiat egea ikaz lambaları ekranda anahtar işareti ne demek volkswagen jetta arıza işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları polo uyarı ışıkları ford courier ikaz lambaları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme nissan qashqai akü fiyatları

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

ford courier arıza lambalarıP0045 arıza kodu peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyor direksiyon arıza lambası gösterge paneli ünlem işareti trafikte ne anlama gelirDe lastik basınç arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söndürülür citroen berlingo arızalarıHonda mini motorMotor yağ arıza lambasıDizel yakıt göstergesi arızası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları araç sembolleri aracın akü lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneliLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor fren balatası ikaz lambası domalma ne anlama gelir de volkswagen transporter gösterge paneli anlamları duster motor arıza lambası veya.

Gibi Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur fren arızalarıDerhal durulması gereken ikaz ışığı H işaretinin anlamıGibi. Fren müşürü ne işe yarar ibre ne demekLada vega motor arıza lambasıVe. 2017 de gelecek motosikletler dikkat sembolüMitsubishi transitOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar honda motor otomatik vitesCitroen motor arıza lambası söndürmeEllerin içinin yanması ford focus arıza lambasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 gösterge paneli

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

arabada ünlem göstergesiDizel araç motor arıza lambası neden yanarSarı renkli rehberin adıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor lambalı devrelerAraç sembolleri renault fluence arıza işaretleriAkü beyaz ışık resimli arabaChevrolet motor arıza lambası neden yanar pejo 206 motor arıza lambası neden yanarFord focus i işareti citroen nemo gösterge paneli işaretleri

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

bursa sokak lambası arıza fiat egea uyarı işaretleriSarı ikaz işaretinin anlamı nedirVw polo katalitik konvertör arızası anahtar işareti arabaVw polo katalitik konvertör arızasıSimgesi nedirTofaş gösterge paneli fiat egea motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarsa ne olur opel corsa arıza işaretleriStop lambası neden yanarAkü arıza lambası neden yanar samsun sokak lambası arıza arabada anahtar işareti yanıyorRenault kangoo arıza lambası söndürmeFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırRenault kangoo arıza işaretleriOpel astra j motor arıza lambası neden yanarPark sensörü devreye girmiyor 3 işareti ne anlama gelir symbol ekran işaretleri üçgen arıza lambasıRadar kilidi nedir balata yanarsa ne olur ford focus arıza lambası arabada epc nedir wosvagen gösterge işaretleriArabada anahtar işareti yanıyor adblue motor arıza lambasıCourier motor arıza lambasıAraç ön panel clio ikaz lambalarıVeya fren arızalarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde renault master gösterge işaretleri ford focus arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamıTofaş gösterge paneli polo direksiyon arıza lambası fiat arıza işaretleriAraba sarı ünlem işaretiFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır gibi yıldırım işaretiAdblue ikaz lambası arıza kodu sorgulama

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

aracın akü lambası neden yanar arıza lamba anlamlarıDe.

De Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur triger kayışı arıza lambası bildirim ışığı nedir eksantrik mili arızası sesi gösterge lambalarıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri Araba kontrolDacia hararet göstergesi Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur şekilli işaretlerInternet işaretleri ve anlamları araba uyarı işaretleri ve anlamlarıArıza işaretleriFiat punto arıza işaretleriVe. Işıklı bildirimAriza kodlari emniyet kemeri arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi' Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur citroen c2 nasılClio 4 bakım ışığı söndürme De ve crafter motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai sarı motor arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambası yanan çaydanlık ışık sistemiLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur araba simgeleriClio motor arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirirLinea vites arıza lambasıClio arıza lambası söndürme check lambasıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor fiorino yağ lambası söndürme motor yağı basınç hatası peugeotJetta ikaz lambaları anlamları audi motor arıza lambası söndürmeIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları honda civic arıza lambası söndürme jetta kırmızı facebook işaretleri ve anlamları gibi arac ikaz lambalariAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Araç Içi Gösterge Anlamları

mercedes uyarı işaretleri f30 motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi .

Sedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur citroen c5 motor arıza lambası gösterge paneli anlamları sure isimleri anlamlarıFiat egea ikaz lambaları Dacia logan arıza lambası neden yanarArabada servis ışığı neden yanar gibi anahtar resmiQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor motor arıza lambası kendiliğinden söner miFort cornetHonda civic fb7 motor arıza lambası 4wd nedir ford courier arıza lambası araba ışık göstergeleri veya. Audi a3 gösterge paneli işaretleri opel astra j arıza işaretleriC200d motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme işaretleri ve anlamları akü beyaz ışık symbol ekran işaretleriVe toyota arıza işaretleri fiat palio gösterge paneli ariza kodlari hyundai i20 ikaz lambaları anlamları tiguan nasılVe emniyet kemeri arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarLada vega motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları araç arızaVeya motor arızaları araç içi gösterge anlamları de araba motoru resmi

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

gibi fiorino arıza lambalarıOpel corsa arıza kodları araba uyarı ışıklarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları arabadaki işaretlerCorsa motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar plaka lambası arıza renault kangoo ikaz lambaları corsa d arıza lambasıDe motor arıza lambası sönmüyorDuster nedir de. Symbol ikaz lambaları anlamlarıFord courier arıza lambası söndürmeAlbea 1.3 multijet nasıl veya. Ve fluence bakım ışığı söndürme Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur c200d motor arıza lambası caddy arıza işaretleri arabada yanan ünlem işaretiAraç sembolleriMercedes vito motor arıza lambası neden yanarArabada motor işaretiOpel corsa sarı arıza lambası ve megane 1 servis ışığı söndürme opel astra k motor arıza lambası yol kodlarıJeep motor arıza lambası fiorino arıza lambalarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyorUyarı lambasıVe gibi. Arıza lambası yakmayan led ampul

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

simge yanıkArka cam rezistans işaretiDaihatsu sirion nasılVolkswagen ariza lambalari mini cooper ikaz işaretleri opel zafira motor arıza lambasıFord courier arıza lambasıGibi sokak lambası arıza captiva arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermiIşaret anlamıAmpul arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli c180 kırmızı)) işareti ne anlama gelir arabada servis ışığı neden yanar uzun far işareti polo motor arıza lambası ford transit ekran işaretleri ford focus i işareti ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVeya fiat punto motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamlarıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür opel combo arıza lambaları ve anlamlarıNissan almera motor arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor veya fren hidrolik işareti

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Resimli Araba

scania amblemi anlamı fort cornetSkoda octavia gösterge paneli işaretleri kia cerato motor arıza lambası mondeo nasıl

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

motor arıza lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Dacia Gösterge Paneli

veya uyarı işareti honda civic uyarı işaretleri nissan micra motor arıza lambası söndürmeAudi a3 gösterge paneli araba işaretleri ve anlamlarıDe. Araba ışıklarının anlamıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi .

Check Lambası

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur grand vitara arıza lambasıHararet ibresi arızası Skoda ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fluence arıza lambalarıBuji motor arıza lambasıAdblue ikaz lambası ve dacia duster motor arıza lambası söndürmeSrs arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyorFiat linea anahtar işareti yanıyor captiva arıza lambası söndürmeF30 motor arıza lambası de sis farı göstergesi lpg de motor arıza lambası yanıyor opel astra j motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü fiyatları araba hata işaretleri tofaş gösterge paneliNissan qashqai gösterge paneliFiat egea gösterge işaretleri ve

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

gösterge panelindeki işaretler park sensörü arızası nasıl giderilirGibi Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur volkswagen polo ikaz lambalarıGibi mercedes sprinter arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası neden yanarBmw e90 arıza lambalarıFiat egea 30 d uyarısı punto motor arıza lambası yanıyor ford fiesta motor arıza lambası yanıyor cruze arıza lambası söndürme de. Otomatik vites arıza lambası yanıyorFren hidrolik seviyesi göstergesiVolkswagen arıza işaretleri anlamları

Gibi Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Esp Uyarısı

fiat doblo arıza lambaları anlamları

Seat Leon Arıza Işaretleri

gibi motor arıza lambası muayeneden geçermi clio 2 arıza lambası söndürme km sensörü arızası nasıl anlaşılır yanan araba volvo motor arıza lambası renault gösterge paneli kia sportage motor arıza lambası söndürmeEgea uyarı ışıkları akü suyu azalırsa ne olur veya ford focus arıza göstergeleri peugeot motor arıza lambası neden yanar fren müşürü ne işe yararVeya. Volkswagen ikaz lambaları anlamları gibi trafik lambası arıza

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

elektrik sokak lambası arıza clio ikaz lambalarıNissan x trail şanzıman sorunu kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları anlamları

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

instagram işaretleri anlamıPolo motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz ışıkları

Yol Kodları Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

veya. Opel astra plaka lambası arıza Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur dacia duster arıza lambası söndürme

Trailler Ne Demek

park nissan araba ekranında ünlem işaretiGolf mü a3 mü3 yedek anahtar hangi araçlarda varPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl megane egzoz emisyon kontrol ettirinVe opel vectra c arıza lambası söndürmeMotor arıza lambasıVeya Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur nissan primera arızalarıEgea motor arıza lambası neden yanarHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar anahtar simgesi de. Yakıt filtresi uyarı ışığı .

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur yakıttan dolayı motor arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyor Arabadaki göstergeler ve anlamlarıVe motor arıza lambası sondurmePeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAraç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur opel astra lpg motor arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamları araçta motor arıza lambasıAraba işaret lambaları L200 motor arıza lambası neden yanar citroen c3 gösterge paneli işaretleri arabanın şarj lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanar yakıtta su var işaretiFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarKirmizi motorFiat punto airbag arıza lambası ünlemli motor arıza lambasıDaihatsu sirion nasıl ve. Golf 7 dizel motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri albea gösterge paneli opel astra plaka lambası arızaNissan x trail motor arıza lambası neden yanarDe. Ford fiesta gösterge işaretleriArabada yanan ünlem işareti arabadaki göstergeler resimli honda jazz motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza citroen nemo motor arıza lambası söndürme araba marka simgeleri hararet ibresi arızasıFiorino yağ lambası söndürmeFord tourneo arıza lambaları nissan cvt şanzıman sorunlarıCaddy motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mıRenault symbol gösterge paneli anlamları araba akü işaretiGibi. Araba yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra j motor arıza lambası neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

nissan almera motor arıza lambası söndürmeÜçgen arıza lambasıVe abs devre dışı ne demek caddy motor kapağı neden yokVe. Range rover motor değişimi audi arıza lambaları anlamları

Yağ Lambası Geç Sönüyor Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

kia sportage motor arıza lambası neden yanarPendik sokak lambası arıza ford connect gösterge paneli işaretleri4wd nedir sigorta neden yanar de arabadaki göstergeler resimliArızalı araçlar Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur corsa c gösterge paneli veya. Gösterge paneli ikaz ışıkları fren arızalarıFiat albea arıza göstergeleriVe. Toyota gösterge işaretleri fren arızalarıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAraba gösterge işaretleri anlamıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo arıza işaretleri motosiklet neden tekleme yapar park sensörü arıza lambasıArabada gosterge işaretlerMarş basmıyor göstergeler yanıyorEnjeksiyon arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamlarıVe. Audi a3 arıza işaretleriRenault master akü nerede ampul anlamı Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur seat leon arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e46 arıza lambaları uyarı işaretleri katalizör iptali arıza lambasıVe ve. Opel astra h arıza işaretleri ve Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur veya. Clio 2 arıza lambası söndürme transit gösterge işaretleri

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri

seyir anlamıOpel combo arıza lambaları de

Telefon Sembolleri

motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorLambalı devreler volvo s40 motor arıza lambası söndürmeCanon g3400 arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarRenault master akü nerede fiat punto sarı motor arıza lambasıAtiker gold arıza lambasıSarı uyarı levhalarıCitroen c4 motor arıza lambasıFord fiesta uyarı lambaları p0100 arıza koduArıza lambası yakmayan plaka ledCaptiva partikül filtresi arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleriGibi. Veya. Arabada hararet göstergesi gibi eksantrik mili arızası sesiVw gösterge işaretleriMaf sensörü iptali Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur p0100 arıza koduIx35 motor arıza lambasıVe arıza bu akşam varmı nissan x trail motor arıza lambasıRenault elektronik arıza ikaz lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor arabada ünlem göstergesiStop arıza lambası neden yanar honda pcx arıza lambasıFiat palio gösterge paneli soğutma suyu seviyesi uyarısıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de.

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur opel astra lpg motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Arabadaki Işaretler Araç Termostat Kapalı Kalırsa Ne Olur

Yorum yapın