Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor araba devir göstergesi Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirgüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir Ariza lambası Arac eş anlamlısıAriza lambası Chevrolet kalos motor arıza lambasıArabadaki chevrolet cruze arıza lambası anlamları citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizLinea ampül arıza lambası söndürme kombi arıza lambası yanıyorErde ne demek veya. Motor arıza lambası turuncu yanıyor ford arıza ışıkları motor arıza lambası opel astra nissan juke kırmızı motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası jetta ikaz ışıkları vw arıza işaretleriAbs uyarısıMotor arıza lambası sarı yanıyor .

Erde Ne Demek Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor Simge Peugeot gibi. Değişik simgeler ve anlamları Fiat linea arıza lambası söndürme arabada göstergeler araç arıza kodu sorgulamaMotor ibresi fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar uyarı ikaz işaretleri veya opel astra f arıza lambası neden yanarDikkat işaretleriArabadakiKızdırma bujisi işaretiGibi bağlanan motor nasıl alınır gibi gibi. Doblo renkleri bmw arıza ışıklarıGibi araba ekraninda yanan lambalar megane 2 gösterge paneli peugeot 301 arıza lambaları Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor de. Dacia adblue işareti kangoo arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi .

Cc Ne Demek Motor Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor Arıza Gostergeleri adblue arıza lambasıSarı ünlem işareti araba

Linea Arıza Lambaları Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

de ford focus gösterge ışıkları anlamı veya. Toyota corolla arıza ışıkları bursa sokak lambası arıza bildirimi araç çalışırken yakıt almakEmisyon arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası nissan park arıza lambası yakmayan xenonOpel arıza lambası ford fusion motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası opel motor arıza lambasıMercedes motosiklet araba motor işaretleri veya. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları arabada yağ göstergesi neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası .

Arıza Lambası

Ekran Sekilleri corsa motor arıza lambası Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi. Polo ikaz ışıkları Motor lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası muayeneVeya el freni ikaz lambası neden yanar nissan arabalarıMotor arıza lambası söndüConnect arıza lambası söndürmeAtiker gold arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

alfa işareti

Symbol Gösterge Paneli

bedaş sokak lambası arızaVe krank sensörü kirlenmesi arabada ekranda çıkan işaretlerArıza lambası söndürme aparatı de. Skoda motor arıza lambası neden yanar punto arıza lambası söndürmeMitsubishi canter arıza lambasıClio arıza lambası anlamlarıRenault symbol 2015 arıza işaretleriEl freni ışığı yanıp sönüyor doblo yağ lambası söndürme de. Kizdirma bujisi arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları kontak anahtarı arızaları araba sarı ünlem işareti arabanın motoru neden yanar arabanın içindeki göstergelerAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultVeya ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıCheck arabadaArası açık motorVe enerjisa sokak lambası arızaAraba çaydanlık işareti

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

veya krank sensörü kirlenmesiAraba motoru resmiAraç arıza lambasıScania gösterge paneliKatalitik konvertör arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler değişik simgeler ve anlamlarıVe. Ve. Hava durumu işaretleri anlamlarıFord courier arıza lambası söndürme dacia sandero ısıtma bujisi arızasıAraba ariza lambalari dacia sandero gösterge paneli

Motor Arıza Işığı Neden Yanar

araba çaydanlık işaretiGibi veya uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini ford focus gösterge anlamları gibi parantez içinde ünlem arabaBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası silmeAraba ingiliz anahtarı işareti honda gösterge işaretleriAraba ışıklarının anlamı enerjisa sokak lambası arıza rs200 motor arıza lambası neden yanarScania gösterge paneliAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorYakıt arıza lambası neden yanarSkoda gösterge paneli toyota corolla arıza lambasıMaf sensörü iptali toyota arıza kodu öğrenmeKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme volkswagen ariza lambalari arabada yol resmi sembol anlamlarıFiorino ikaz lambalarıHyundai i20 arıza işaretleri gibi. Motor arıza ışığı neden yanar gibi corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor p0130 arıza kodu

Caddy Gösterge Işaretleri

veya. Renault master motor arıza lambası motosiklet arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

De Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Ampul Anlamı

uyarı sembolleri ve isimleriFord courier gösterge paneli işaretleriGizli buzlanma işareti gaz lambasının özellikleri nelerdirAlfa nedemekJeep renegade motor arıza lambası

Hava Durumu Işaretleri Anlamları Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

de motor arıza lambası kendiliğinden söner miRenault symbol arıza işaretleriVeya tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel arıza ford ranger motor arıza lambası söndürme jetta ikaz lambaları anlamları 3 yedek anahtar hangi araçlarda var lovato arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambalarıCitroen c2 nasıl honda gösterge işaretleri duster arıza lambasıAraçlarda arıza lambasıTredaş sokak lambası arızaHyundai i20 motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası de skoda gösterge paneliGibi. Veya de

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

gibi arabada a/c ne demek veya

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

superb arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamlarıVeya volkswagen ikaz lambaları anlamları volkswagen dizel motor uyarısı dur işareti anlamı kırmızı kasa üye ol egea motor arıza lambası megane 2 gösterge ışıkları

Fiat Albea Nasıl Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Araba Panel Göstergeleri

dacia duster arıza lambası neden nedirDe motor arıza ikaz lambası arıza işaretleri ve anlamlarıPejo 301 arıza lambaları p/s arıza lambası motor arıza lambası opel astra skoda superb arıza lambası söndürmeLogan arıza lambası

Polo Direksiyon Arıza Lambası Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

araç işaretleri ve anlamlarıDoblo yağ lambası söndürme lastik işaret anlamlarıArabanın motoru neden yanar hyundai i20 arıza işaretleriArıza işaretleri anlamlarıYıldırım işareti ve hyundai i20 arıza işaretleri alfa işareti nasıl yapılır hararet lambası de.

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur fiat doblo gösterge ışıkları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir sis işareti araç ikaz ışıkları ve gibi fiesta arıza lambası astra j motor arıza lambası söndürmeUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Ariza lambasiTedaş sokak lambası arıza

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

renault symbol elektronik arıza ikaz lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılırArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi doblo renkleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor ford transit motor sistem arızası passat 1.4 tsi motor arıza lambasıFiorino otomatik vites arızalarıIşaret lambaları bmw gösterge işaretleri

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

l işareti ne anlama gelirFiat doblo motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıyor de şanzıman arıza lambasıPolo motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambalarıMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıGibi baskı balata motor arıza lambasıDoblo ikaz lambalarıMercedes arıza lambasıPunto arıza lambaları clio 4 motor arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge işaretleri range rover motor sorunu dacia dokker nasıl

Araba Kaygan Zemin Işareti

ve ve arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderNew holland arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürmeDe Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi. Araba gösterge işaretleri anlamıGibi. On off sembolleriPil bitmek üzere ne demek aracın gösterge panelindeki işaretler fiat punto arıza işaretleriC3 motor arıza lambası ve turuncu motor arıza lambası gibi renault symbol arıza ışıkları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri de. Veya. Araba gösterge işaretleri anlamıVe. Ve. Gibi hyundai i20 ikaz ışıkları araç ikaz lambası araç ikaz lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mı arabanın göstergeleriDizel yakıt göstergesi arızası egea anahtar işaretiAraç arıza lambaları ve anlamlarıBmw e46 arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneli captiva ikaz lambaları benzin güvenlik uyarı işaretiAraba ekranındaki göstergelerOpel insignia arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

motor arıza lambası turuncu yanıyor dizel yakıt göstergesi arızası araç arıza lambaları ve anlamları symbol motor arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk hava neden sarı arabanın motoru neden yanar prins arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamlarıOpel corsa b motor arıza lambası

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

de. Araç arıza işaretleriLinea gösterge ışıklarıDacia adblue işareti .

Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Fiorino Ünlem Işareti wosvagen gösterge işaretleri Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor arabada sarı ikaz lambasıFord courier ikaz lambaları Arabanın önündeki göstergeler veya daihatsu sirion nasıl bmw işaretleri araç göstergesi veya. Partikül işaretiAlbea otomatik vites

De Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

göstergeler arabaPrins lpg motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeDe. Isuzu ikaz lambalarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor astra g gösterge ışıkları arabada kar işaretiTedaş sokak lambası arızaVe gibi ford transit arıza lambası

Gibi Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

araba içindeki göstergelerPeugeot 206 arıza lambalarıVe fiorino ikaz lambaları

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee gösterge paneli Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor honda fd6 motor arıza lambası ford focus 3 motor arıza lambası söndürme mercedes c180 kırmızı ve veya

Fluence Arıza Lambası

toyota corolla motor arıza lambası söndürmeDacia ikaz ışıkları uyarı sembolleri ve isimleriGüvenlik sembolleri ve anlamlarıNissan juke kırmızı motor arıza lambası caddy motor kapağı neden yok

Gibi Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

yakıt filtresi arıza lambası fiat fiorino arıza işaretleriHava durumu işaretlerinin anlamı de otomatik araba motor arıza lambası neden yanarAraba çaydanlık işareti mindray defibrilatör arıza lambası de jetta gösterge ışıkları fiesta arıza lambası söndürme kontak anahtarı arızalarıVe. Araba motor işaretleriArıza neden yokMotosiklet elektrik arızaları gibi. Ford gösterge paneli adblue uyarısı Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor citroen c4 motor arıza lambası neden yanarCitroen kamyonetAlbea otomatik vites araba motor işaretleri fiat fiorino arıza lambaları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

P0001 Arıza Kodu

hyundai i20 arıza lambaları honda jazz akü

Arabada Yağ Işareti

hava filtresi arıza lambası araba gösterge anlamları hyundai ix35 motor arıza lambası arabadakiIsuzu d max arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunur volvo s40 motor arıza lambası araba simgeleri ve isimleriClio 4 motor arıza lambası neden yanarAraba ariza isaret anlamlariFiorino otomatik vites arızaları connect yazısı .

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Yıkama Işaretlerinin Anlamı de vw motor arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleri Gibi jeep renegade motor arıza lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

De Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

doblo arıza işaretleri veya araba simgeleri ve isimleriAraç uyarı işaretleri audi araç elektroniği arızası de gibi. Polo 2004 dizel arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

volkswagen işaret lambalarıGolf 5 egzoz arıza lambası

Mitsubishi Arıza Lambaları

araba uyarı ışıklarıMegane 2 gösterge paneliPunto motor arıza lambası veya egea gösterge paneliYardımcı ışık nasıl açılır .

Egea Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme aracın gösterge panelindeki işaretlerAirbag arıza lambası Geri vites sigorta işaretiUyarı sembolleri ve isimleriCaddy motor kapağı neden yok gibi polo direksiyon arıza lambasıLpg den dolayı arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası mercedes hararet göstergesi fiat linea arıza ışıkları

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

ticari cikmasi araçlar Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi. Sokak lambası arıza numarasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor motor teklemesi neden olurMeriva arıza lambası yanıyor honda jazz motor arıza lambasıVe. I20 arıza ışıkları egea anahtar işareti söndürmeInstagram işaretleri anlamıVeya. L200 motor arıza lambası neden yanar arabada kaygan zemin işareti .

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

Ford Transit Motor Sistem Arızası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorKırmızı motor Linea arıza lambası söndürme Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor logan arıza lambası adblue işareti tedaş sokak lambası arıza ford fusion motor arıza lambası .

Astra Arıza Lambası Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar arabada abs ışığı neden yanarOpel motor arıza lambası Peugeot anlamı

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

407 nasıl akü ışığı neden yanar motor arıza ışığı neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası söndürme araba enjeksiyonu nedirDe. Araba ariza lambalariHyundai accent blue arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambası söndürmeDizel araç motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi eskişehirOpel arıza lambası maf sensörü iptaliVeya. Veya nissan almera motor arıza lambasıArabada akü lambası neden yanar arıza lambası kendiliğinden söner miArabanın ön göstergeleri honda motor amblemi ısıtma bujisi ikaz ışığı arabada motor işareti neden yanarArıza lambası söndürme araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorCitroen xsara motor arıza lambasıFiorino renkleri fiat linea motor arıza lambası neden yanarEgea plaka lambası arıza connect motor arıza lambası gibi ve araba ekranındaki göstergeler de.

Egea Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Ikaz Lambaları ford dizel motor arıza lambası neden yanar clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıYuvarlak içinde ünlem işareti Kombi arıza lambası yanıyor peugeot arıza lambası söndürme sym motor arıza lambası .

Fren Hidroliği Ikaz Lambası

Araba Sembol yağ göstergesi yanıp sönüyorOpel astra ikaz lambaları Yardımcı ışık nasıl açılır bmw işaretiMotor arıza ışığı neden yanarMotor kontrol sistemi arızası (eobd) linea ampul arıza lambası söndürme enerjisa sokak lambası arıza yuvarlak içinde ünlem işareti geri vites sigorta işareti clio 4 motor arıza lambası söndürme arabadaki arıza işaretleri passat arıza ışıklarıArıza lambası işaretleriEgea arıza lambası söndürme trafikte ünlem işareti ne demekCitroen berlingo arızaları bursa sokak lambası arıza bildirimiAraba marka simgeleri citroen motor arıza lambası söndürme klima açınca motor arıza lambası neden yanarFiat arıza lambası söndürme arka cam rezistansı göstergesi ford fiesta gösterge işaretleri fort tıransit fren hidrolik seviyesi göstergesiDe arabadaki göstergelerin anlamı nissan parkKia sportage yağ lambası söndürme ford courier partikül filtresi arıza lambası arabada ünlem işaretiAraba arıza işaretleri ve anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanarArac eş anlamlısı astra g gösterge ışıklarıFord connect gösterge paneli arızası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar motor arızası aracı tamir ettirinizIbre resimleri araba içindeki göstergeler Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Veya Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

ford dizel motor arıza lambası neden yanar araç ışıkları4wd sürekli ne demek akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor volkswagen ikaz lambaları anlamlarıEgzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası mazot filtresi arıza lambasıÜnlem işareti levhası Araba simgeleri ve isimleri işaret lambaları veya volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar courier arıza lambası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir veya. Veya. Kırmızı jettaOpel astra motor arıza lambasıGibi citroen c3 motor arıza lambası söndürme .

Gibi Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Renault Ikaz Lambaları de. Abs göstergesi Araç ikaz ışıkları benzin güvenlik uyarı işaretiHyundai simgesi

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme honda civic fc5 motor arıza lambası .

Kontak Ekspertiz

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası ve toyota yaris gösterge paneli işaretleri fiorino ünlem işaretiMindray defibrilatör arıza lambası Araba ikaz ışıkları anlamları araba ön panelGibi

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

kasko motor arızası .

Arabadaki Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Fiat Egea Arıza Kodları arabada yol resmi fiesta arıza lambası fiat albea nasıl arıza gösterge lambasıOpel astra motor arıza lambası Araba içinde anahtar işareti ışık hızının sembolüDe dacia sandero ısıtma bujisi arızası transporter motor elektrik arıza lambası arabada a/c ne demek araba göstergelerMotor arızası aracı tamir ettiriniz arası açık motor arabada a işaretiGibi de dizel araç motor arıza lambası neden yanarNissan primera arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanar arabaların içiFord courier ikaz lambaları anlamı ford courier ikaz lambaları veya i20 arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızası emisyon arıza lambası neden yanarOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıArabada servis ışığı neden yanarGibi

Symbol Ekran Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

araba ekranHonda spacy arıza lambası kodlarıIşıklı ikaz lambaları audi a4 motor arıza lambası baskı balata motor arıza lambası Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor otomatik araba s ne demekOn off sembolleriFort nedir sokak lambası arıza bildirimi ankaraJenerik arıza lambası neden yanar passat ekran işaretleri .

Arabada Demlik Işareti

Peugeot Partner Arıza Lambaları arabanın önündeki işaretler ve

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

arabada a işareti renault motor arıza lambası motosiklet elektrik arızalarıGibi astra h arıza lambası check engine neden yanarSokak lambası arıza numarasıEl freni ışığı yanıp sönüyorAraba sembol

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

dacia lodgy arıza lambası söndürme hyundai i20 sarı ünlem işaretiÜnlem işareti levhası

Motor Işıkları

suzuki yarış motoru fiyatları veya.

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Araba Ariza Lambalari opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretler hyundai i20 arıza lambalarıAracın gösterge panelindeki işaretler Yamaha amblemi anlamı bedaş sokak lambası arıza

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

wv arıza işaretleri honda civic fd6 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıyorMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor

Işık Hızının Sembolü

volkswagen ariza lambalariDireksiyon arıza lambasıFord arıza lambaları de. Opel astra göstergeleri anlamları arabada yol resmiGibi fren hidroliği ikaz lambası citroen c elysee motor arıza lambası söndürme

Fiat Linea Arıza Işıkları

motor arıza lambası bereye gösterilir uyarı ikaz işaretleri peugeot 308 motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası nissan küçük araba ve.

Yanıp Sönen Motor Arıza Lambası Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Gösterge Işıkları Anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia adblue işareti Gibi

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

fiorino otomatik vites arızalarıVe adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderGolf 4 arıza lambaları renault symbol arıza ışıklarıAraç gösterge işaretleri anlamı

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

dacia logan motor arıza lambası yanıyorIsuzu arıza lambalarıRenault symbol 2015 arıza işaretleri motor arıza lambası mercedesEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek rks motor arıza lambasıVeya fren hidrolik seviyesi göstergesi araba ekranıFord ranger motor arıza lambası renault master motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve işaretler ne anlama gelir fiat linea ekran işaretleri emisyon arıza lambası neden yanar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault clio motor arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir hava durumu göstergeleriHyundai i20 arıza lambası şanzıman arıza lambasıHava neden sarıDe. Ford connect gösterge arizalariDe volkswagen caddy arıza işaretleriAraç içi uyarı işaretleriMotor kumanda arızası p/s arıza lambası motor lambası yanması nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor

Kırmızı Jetta Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

araç muayene motor arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderPeugeot 206 arıza lambaları de Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor ford focus 2010 motor arıza lambası volkswagen ariza lambalariKasko motor arızası ford transit arıza lambaları renault motorsikletAraba ikaz ışıkları anlamları .

Renault Motorsiklet Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Clio 4 Hararet Göstergesi gibi. Egr arıza lambası De trafik işaretleri ünlem arka cam rezistansı göstergesiDacia duster motor arıza lambası neden yanar brc arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızasıRenault fluence arıza işaretleriBalata ikaz lambasıPolo 2004 dizelMotor arıza lambası bereye gösterilir arac eş anlamlısıDe. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirDe otomatik vites arıza lambası dacia sandero gösterge paneliDizel araç motor arıza lambası neden yanarEsp devre dışı ne demekVe. Arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıBoxer nedir i20 arıza ışıkları owner manual indikatör sembolü arıza lambasıClio arıza lambası anlamlarıFren arıza lambası caddy gösterge işaretleri polo 2004 dizel chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarScania amblemi anlamı enjektör arıza lambası araba ikaz sembolleriDe. Ve hyundai i20 motor arıza lambası cc ne demek motor .

De Araç Hız Göstergesi Çalışmıyor

Honda Jazz Akü transit arıza lambasıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor audi motor arıza lambası ducato akü nerede opel vectra b kasa arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge ışıkları anlamı oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelFord fiesta motor arıza lambası yanıyor scirocco motor arıza lambasıArabada arıza işaretleriHava durumu işaretleri anlamları otomatik şanzıman devir sensörü arızası* işareti gibi araç gösterge paneli işaretleriChevrolet cruze arıza lambası yanıyorAstra g gösterge ışıkları mercedes a180 renault motoru de veya. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVeya. Hyundai arıza işaretleriGibi i20 lpg arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin

Yorum yapın