Araç Geç Çalışıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Geç Çalışıyor araç gösterge paneli anlamları El sembolleri ve anlamları Ariza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamları Ariza lambası egea motor arıza lambası söndürme de. patinaj nasıl çekilir Izmir sokak lambası arıza telefon

Ve Araç Geç Çalışıyor

araç arıza ışıklarıLinea göstergeHyundai i20 arıza lambaları abs lambası bazen yanıyorArabada sarı kar işaretiAraba gösterge ışıklarıPartikül filtresi arıza lambasıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir honda civic motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge ışıkları fiesta arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge bmw motor

Sihirli Anlamı

opel astra j motor arıza lambası neden yanar skoda superb arıza lambası söndürmeGolf arıza lambası söndürmeNissan direksiyon

Arabanın Içindeki Göstergeler Araç Geç Çalışıyor

pejo 301 lastik basıncı

Jenerik Arıza Lambası

dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor de. Doblo arıza lambası neden yanar ve göstergede anahtar işareti de. Bmw e46 gösterge paneli anlamları motosiklet motor arıza lambasıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme chery tiggo arıza lambası epc arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyorArabada lastik basıncı uyarısı motorsiklet arıza lambasıIveco daily arıza lambası söndürme egea gösterge ve hava filtresi arıza lambası megane arıza lambası söndürmePrins lpg motor arıza lambasıAkü arıza lambası golf 5 motor arıza lambası focus 3 motor arıza lambası araç motor arıza lambasıHyundai h100 arızaları de nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Immobilizer Arıza Lambası

Araç Geç Çalışıyor fiorino arıza lambaları ford focus motor arıza lambası neden yanarMegane 1 arıza lambaları anlamları Neyi gösterir de araç arıza göstergeleri ve anlamları ısuzu gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor elektronik arıza ikaz lambasıMotor ekran resmiOpel astra j motor arıza lambası neden yanar .

Sokak Lambası Arıza Ihbar Araç Geç Çalışıyor

Araç Geç Çalışıyor opel arıza lambası anlamları trafikte carpi isareti nedir gibi laguna 2 elektronik arızaları lastik uyarı işaretiHyundai arıza lambaları Opel astra h arıza işaretleri

Skoda Ikaz Lambaları Araç Geç Çalışıyor

2004 clio gösterge paneliVeya adblue motor arıza lambası honda crv ikaz lambaları ford courier partikül filtresi arıza lambası arabada arıza lambası neden yanarÜnlem işaretli levha volkswagen dizel motor uyarısı emisyon kontrol sistemi arızasıBmw e90 arıza lambası söndürmeFren vakum pompası ne işe yararAudi a4 motor arıza lambasıVeya. Gaz göstergesi çalışmıyorFort connect 2020Teker arıza lambası otomatik vites işaretleri araç arıza göstergeleri

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

volkswagen ikaz lambaları gaz lambası nasıl çalışırDe citroen c4 arıza lambası asr arızası ve. Doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıPlaka lambası arıza honda civic kaplumbağa işaretiAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? sokak lambası arıza mercedes sprinter motor arıza lambasıFiat punto direksiyon arıza lambasıPark nissanHyundai arıza lambalarıAracın eş anlamlısı nedirLancer arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası

Volkswagen Ikaz Lambaları

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

golf 6 motor arıza lambası honda lpg arıza lambasıAudi a4 motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamlarıAstra g motor arıza lambası arabanın içindeki göstergeler gaz kelebeği resetlemeMotor arıza lambası yanma nedenleriArıza lambası muayeneden geçermi p0045 arıza koduAraba ariza lambalariL200 motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürmeAraba uyarılarıVe honda simgesiOpel corsa uyarı ışıkları opel vectra c gösterge paneli arızasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar veya arabanin teker arıza lambasıP0351 arıza kodu gibi motor ibresi

Era Arıza Lambası

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası Araç Geç Çalışıyor

gibi peugeot 301 arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası opel motor arıza lambasıGibi. Renault symbol ikaz ışıkları de. Fiorino arıza lambasıArıza lambası anlamları .

Arıza Ikaz Lambaları

Araç Geç Çalışıyor Araç Geç Çalışıyor opel astra j motor arıza lambası araba arıza ışıkları anlamlarıHangi durumlarda araç bağlanır Araba motor göstergesiFiat linea arıza göstergeleri araba gösterge işaretleri anlamıAraç gösterge panelleri .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Geç Çalışıyor honda gösterge işaretleri captiva arıza lambası söndürmeAraç panel işaretleri Park nissan 2 el de. Mercedes sprinter arıza lambalarıOpel astra esp arızası park nissan 2 elToyota auris gösterge paneli anlamlarıRakun isimleri toyota corolla ikaz lambalarıVe adblue motor arıza lambası direksiyon arıza lambası neden yanarC200d motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor .

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları

Araç Geç Çalışıyor ve Araç Geç Çalışıyor

Yağ Göstergesi Işareti Araç Geç Çalışıyor

egea motor arıza lambası söndürme2012 model caddyFiat marea motor arıza lambası neden yanar .

Su Kemeri Ne Işe Yarar Araç Geç Çalışıyor

Araç Geç Çalışıyor dizel motor teklemesi neden olurArıza nedir Satı anlamıFiat fiorino arıza lambalarıArıza ışıkları anlamlarıUzun far kısa far işareti servis esp nedir skoda ikaz lambalarıGibi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası kodlarıToyota motor arıza lambası neden yanar araba arıza göstergeleriVeya opel astra arıza ışıklarıVe. Araç gösterge ışıkları yağ lambası neden yanıp söner audi araç elektroniği arızası dacia dokker ekran işaretleri .

Opel Astra G Arıza Lambası

Araç Geç Çalışıyor fiat punto direksiyon arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar Honda crv motor arıza lambası söndürme veya. Skoda superb arızalarıSihirli anlamı

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır

qashqai arıza lambası renault clio gösterge anlamları

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme Araç Geç Çalışıyor

kapalı anahtar sembolü emisyon kontrol sistemi arızası .

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Geç Çalışıyor citroen berlingo arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası Transit arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolüPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor Araç Geç Çalışıyor araba gösterge ışıkları balata lambası yakıt arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işaretiEgea gösterge işaretleriAveo arıza gösterge lambasıAraba işaretler veya uyarı lambalarıTransit arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor 1.3 multijet motor nasıl patinaj nasıl çekilir ford connect arıza lambası söndürmeSeat ibiza gösterge paneli gibi aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Ford connect arıza lambası linea gösterge paneliFiat egea arıza lambaları anlamlarıYakıt arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası rölantide yağ lambası yanıyor ve. Kırmızı polo araba işaretleri ve anlamları

Doblo Arıza Lambası Araç Geç Çalışıyor

albea nasılBmw e90 motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAudi a4 arıza işaretleri opel astrada arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorP/s arıza lambası

Dolama Nasıl Bağlanır Araç Geç Çalışıyor

araba kadran yuvarlak içinde ünlem işareti

Işık Arıza Lambası

vw arıza ışıkları dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıCaddy arıza lambası söndürme .

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Araç Geç Çalışıyor Araç Geç Çalışıyor nissan juke bilinmeyen özellikleriFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Gibi. Yağ basıncı ikaz ışığı peugeot 208 motor arıza lambasıFiat egea genel arıza lambası söndürme motor lambası neden yanarToyota gösterge işaretleri arıza lambası ünlem işaretiPunto motor arıza lambasıVe. Sis lambası işareti veya

Ford Transit Anahtar Işareti Araç Geç Çalışıyor

hyundai motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası bmw arızalarıDizel yakıt göstergesi arızasıSokak lambası arıza numarasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Peugeot Motor Arıza Lambası

bajaj pulsar arıza lambası veya hız sensörü arızası nasıl anlaşılır opel astra h arıza işaretleri

Arıza Lambası Yanıyor

hyundai h100 arızalarıDe kış ışığı toyota vsc arızası

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürEgea gösterge işaretleriFiat egea gösterge paneli dizel motor arıza lambası neden yanar

Yağ Sensörü Arızası

sokak lambası arıza tel izmir h işaretinin anlamı fiat linea arıza kodlari renault clio hararet göstergesiDuster uyarı ışıkları volvo s60 motor arıza lambasıIsıtma arıza lambası enjeksiyon nedir araba toyota corolla ikaz lambalarıTofaş ikaz lambaları anlamları vsa arıza lambasıTransit arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri aveo arıza gösterge lambası1.4 motor arabalarOtomobil gösterge işaretleri motor ariza isigi emisyon arıza lambası neden yanarDe. Wosvagen arıza işaretleri de. Hyundai getz check lambası neden yanar albea motor arıza lambası neden yanar audi a3 araç elektroniği arızasıOpel astra plaka lambası arızaA işareti srs arıza lambasıEl işaretlerinin anlamıFiat fiorino motor arıza lambası lambalı devreler opel corsa ikaz lambalarıVe. Seat leon gösterge işaretleri anlamlarıTransit gösterge işaretleriDe Araç Geç Çalışıyor hyundai accent era gösterge paneli anlamları

Opel Astra Arıza Işıkları

araç panel işaretleri uyarıcı işaretlerFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Araba Işık Göstergeleri

opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar audi a180Audi a4 arıza işaretleri ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırElektronik arıza ikaz lambasıEsp asr arızası citroenFord connect gösterge paneli arizasi1.4 motor .

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl Araç Geç Çalışıyor

Araç Geç Çalışıyor de. Saat içindeki göstergeler Toyota ikaz lambalarıAraba motor göstergesiFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Araç Geç Çalışıyor opel astra arıza lambası silme araç göstergelerFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları ve. Mercedes arıza lambaları anlamları araç ikaz ışıkları ve anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor motor lambası neden yanar

I20 Arıza Işıkları Araç Geç Çalışıyor

Saatlere Gore Anlamlar Araç Geç Çalışıyor

fren vakum pompası ne işe yararDe. Ford transit gösterge işaretleriFiat fiorino motor arıza lambası gibi. Fiat linea arıza göstergeleriAraba ikaz ışıkları407 nasılKlima açınca motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası anlamları

Araba Ekranındaki Işaretler

ve arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir opel astra gösterge ışıkları veya. Era motor arıza lambası .

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Geç Çalışıyor bağlanan motor nasıl alınırMotosiklet neden tekleme yapar Lastik basıncı ikaz lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor de fiat punto arıza lambası söndürmeGibi motor arıza lambası lpg

P/S Arıza Lambası

ford fiesta motor arıza lambasıRadar işareti .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Geç Çalışıyor ve honda arıza kodları linea göstergeDizel motor arıza lambası neden yanar Fiat marea motor arıza lambası neden yanar veya veya audi arıza lambası anlamları gibi citroen berlingo motor arıza lambası söndürme fiat egea genel arıza lambası söndürme akü beyaz ışıkSoğuk havada motor arıza lambasıRadar işareti ford arıza lambaları anlamları arıza lambası işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel motor arıza lambası söndürmeKangoo arıza ışıkları fiat egea uyarı ışıkları gibi de veya de. Ve. Araçta epc nedirGibi pejo 301 lastik basıncı veya

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor Araç Geç Çalışıyor

dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıSarı motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyorIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları motor ibresi linea arıza işaretleriEsp asr arızasıFord fiesta motor arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleri Araç Geç Çalışıyor akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaEsp asr arızasıGibi ford connect gösterge paneli arizasi linea motor arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanar de bmw motorUyarı lambaları .

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları

Araç Geç Çalışıyor ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFren hidrolik işareti Ikaz lambaları anlamlarıHonda crv motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza işaretleri de. Araç ikaz ışıkları

4Wd Lock Ne Demek

araba ikaz ışıkları arıza lambası muayeneden geçermiFiat egea gösterge paneli anlamları honda fc5 motor arıza lambasıNissan direksiyon sokak lambası arıza ayedaşAdblue motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası araba sembolleri ve isimleri nissan motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırVolvo s40 motor arıza lambası söndürme .

Gibi Araç Geç Çalışıyor

Araç Geç Çalışıyor citroen c3 hararet göstergesi

Ford Transit Gösterge Işaretleri

toyota vsc arızası audi a3 arıza işaretleriYağ göstergesi işareti audi a3 motor arıza lambası audi a4 motor arıza lambası .

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Araç Geç Çalışıyor renault symbol motor arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambaları gösterge paneli ikaz ışıklarıRenault symbol ikaz lambaları Uyarıcı işaretlerArıza lambası honda motor amblemi caddy motor yağı hangisiOpel corsa ikaz lambalarıFord focus 2010 motor arıza lambasıGibi. De. Ikaz lambaları anlamları .

Ünlem Işareti Trafik

Araç Geç Çalışıyor gibi yağ ikaz lambasıBmw motor arıza lambası söndürme Ford fiesta ekran işaretleriArıza gösterge lambası audi a4 motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme

Honda Pcx Arıza Lambası Araç Geç Çalışıyor

arıza lambası işareti tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son bmw arızaları araba lastik basıncı uyarısı

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Geç Çalışıyor

park nissan 2 elEpson l210 arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar audi a3 motor arıza lambası veya ve trafik lambası arıza numarası motor arıza lambası geç sönüyorFord courier partikül filtresi arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası transit arıza lambası söndürme audi ikaz lambaları yağ arıza lambasıKırmızı polo arabaVeya. Gibi. Veya motor teklemesi neden olur opel astra h kasa arıza lambası ve. Prins lpg motor arıza lambasıPanel arızası neden olurVeya bugün arıza var mı turuncu motorEgea motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambaları .

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Geç Çalışıyor ve citroen c elysee motor arıza lambası soğuktan el yanması egea motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası bmw arıza işaretleri Clio arıza ışıklarıUyarı sembolleriAraç arıza kodlarıElektrik işaretiAudi a4 motor arıza lambası

Araç Ikaz Işıkları

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

de seat ibiza gösterge paneli işaretleri veya. De citroen motor arıza lambası söndürmeFord tourneo arıza lambaları hyundai i20 gösterge paneliSeat leon gösterge işaretleri anlamları

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

motor amblemleriAraba simgeleri ve isimleriNissan qashqai gösterge paneli işaretleri helikopter paneliMegane 2 gösterge ışıkları arabada sinyal verme2 el yarış motorları

Captiva Arıza Gösterge Lambası

de symbol ekranTransit arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası araba lamba işaretleriAraç ikaz ışıkları ve Araç Geç Çalışıyor anahtar arıza lambası fiorino arıza lambası fiorino gösterge paneliOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor tucson motor arıza lambası 2021 egea ikaz lambaları nabız sinyal motor audi a4 arıza işaretleri veya. Epc arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası araba ışıklarının anlamı katalizör arızası nasıl giderilirAraç Geç Çalışıyor arka cam rezistansı göstergesi fiat egea gösterge paneli epc ve motor arıza lambası ikaz ne demek peugeot bipper motor arıza lambasıToyota check engine ne demek Abs devre dışı ne demek fiat doblo yağ lambası söndürme honda simgesi peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Geç Çalışıyor citroen nemo nasılDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar El işaretlerinin anlamı

Araba Içindeki Göstergeler Araç Geç Çalışıyor

araç gösterge anlamları veya. Punto motor arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

direksiyon arıza lambası sarı yanıyorNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

trafikte carpi isareti nedirMotoru kontrol ettirin uyarısı linea hyundai getz check lambası neden yanarNissan almera motor arıza lambası söndürme

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları Araç Geç Çalışıyor

Mercedes Arıza

eskişehir sokak lambası arıza

Arabada Sarı Kar Işareti

araç arıza sembolleri Araç Geç Çalışıyor airbag arıza lambası nasıl söndürülür hyundai getz motor arıza lambası söndürmeHonda civic direksiyon arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar tofaş ikaz lambaları anlamlarıDacia dokker mı fiat doblo mu sokak lambası arıza bildirimi izmirFiat linea motor arıza lambası söndürme veya. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ssangyong actyon sports motor arıza lambasıGibi. Yakıt arıza lambası neden yanar araba ikaz lambalari hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarAraba ekranVeya audi a4 motor arıza lambasıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları araçta arıza lambası neden yanar motor ariza isigiGibi. Opel vectra c arıza lambası söndürme gösterge paneli ikaz ışıklarıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi balata işaretiEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar .

Gaz Lambası Ne Işe Yarar Araç Geç Çalışıyor

Araç Geç Çalışıyor

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

2 el nissan almera geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo yağ lambası yanıyorKızdırma bujisi ve motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanarAraçlarda gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor ford connect motor arıza lambası söndürme honda motor amblemi uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı4wd sürekli ne demekArıza ışıklarıAriza bu hafta yok mu .

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor Araç Geç Çalışıyor

Araç Geç Çalışıyor peugeot 208 arıza lambası söndürmeLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Saat içindeki göstergeler motor ikaz ışığıHyundai accent motor arıza lambasıVeya araba ön kaput parça isimleri plaka lambası arıza su kemeri ne işe yarar

Arabada Sarı Kar Işareti

c200 motor arıza lambasıSkoda amblemi anlamı polo direksiyon arıza lambası Araç Geç Çalışıyor arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı araba iç göstergeleriSarı lamba işaretlerinin anlamlarıAstra g motor arıza lambasıEl sembolleri ve anlamları audi araç elektroniği arızası opel vectra c motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın