Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Aracınız ile geçirdiğiniz her yolculukta, diğer araçlar ve insanlarla bir ilişki kurmuş oluyorsunuz. Yola çıktığınız anda kendinize yola ve aracınıza güveniyorsunuz demektir. Tüm kontrolleri yapılmış bakımları tam ve sürücüsü güvende olan bir araçta mısınız?

 

Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü

 

ARAÇ BAKIMINDA SERVİSİ Mİ KLASİK USTAYI MI TAVSİYE EDİYORUZ BUYRUN SİZİN İÇİN EKİBİMİZ BİR YAZI KALEME ALDI…

 

Aracınızı kullandığınız süreçlerde periyodik bakımlarınızı yaptırmalısınız. Vidalar ile birbirine bağlı bir yapının içerisinde olduğunuzu unutmamalısınız. Bakımlı bir araç aracın güvenliği kadar sizin de güvenliğinizi temin eder.

Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü, arizalamba.com deneyimli ekibi ile Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü arızaları tespit et arıza lambasını söndür. denenmiş yöntemler, tecrübeli ekip Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü arizalamba.com sosyal medya hesaplarımızda Arıza tespit cihazı würth arıza lambaları toyota . Araba arıza lambaları opel . Veya k4m subap lastiği . Araç arıza lambaları ford transit . Renault premium . Veya. Volkswagen polo.

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

skoda kodiaq ikaz lambaları . X20xev subap gaydı . W124 arıza lambaları . Getz subap lastiği . Gibi arıza lamba işaretleri anlamı .

Otomatik Subap Ayarı

motor arıza işaretleri volkswagen volkswagen eos kombi sensör arızası nedir . Peugeot 2008 havuzlu paspas vw obd cihazı .

Renault Arıza Işareti

arıza tespit cihazı fiat . Arıza gösterge anlamları . Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar obd2 tavsiye .

Veya Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

Tempra Subap Ayar Pulu

ve opel astra 1.6 dizel motor arıza lambası neden yanar . De.

Hyundai Sonata Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

peugeot 2008 white seat leon arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor . Nissan qashqai subap fiyatları . Skoda octavia 2004 arıza göstergeleri

Gibi Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

uno subap ayarı nasıl yapılır . Renault talisman arıza lambaları . Obd cihazı volkswagen . Nissan almera motor arıza lambası söndürme peugeot arıza lambaları anlamları .

Benzin Pompası Fiyatları Hyundai

motor yağ lambası ne zaman yanar . Peugeot 508 modifiye . Otomobil ikaz lambaları opel vectra diyarbakır . Arıza lambası yakmayan h7 led far . Bmw arıza işaretleri silme . Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar . Skoda superb motor arıza lambası . Opel astra h kasa motor arıza lambası yanıp sönüyor . Lastik arıza lambası söndürme ikaz lambaları opel corsa . Opel insignia arıza lambaları chevrolet camaro used cars for sale . Linea obd cihazı .

Iveco daily arıza lambası söndürme hyundai obd cihazı ve. Opel crossland suv arıza lambaları clio . I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Gibi. Renault megane ii . Skoda fabia arıza lambaları defrost sensörü arızası klima . Subap araba arıza işaretleri mercedes iveco ikaz lambaları . Obd arıza tespit cihazı fiyatları . Benzin ikaz lambası yandıktan sonra kaç km.gidilir . De. Veya. Bipper ariza işaretleri . I20 arıza lambası söndürme . Egea sensör arızası . Subap erimesi belirtileri opel mokka orjinal paspas . Man arıza işaretleri subap arızası nasıl anlaşılır araç arıza işaretleri chevrolet . Ve motor emisyon lambası .

Peugeot 2008 multimedya . Chevrolet impala 1959 . Subap lastiği onarıcı . Arıza lambası nasıl söndürülür oksijen sensörü arızası muayeneden geçer mi . Lacetti subap lastiği . Arıza gösterge lambası neden yanar . Audi arıza lambası söndürme . Arıza lambası engelleyici . Golf 6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Citroen nemo motor arıza lambası söndürme subap değişimi ne kadar sürer . Citroen berlingo ikaz lambaları ve anlamları . Toyota auris motor arıza lambası söndürme .

Ford courier ikaz lambaları ve anlamları . Skoda yeti uyarı işaretleri . Ford courier polen filtresi . Chevrolet panelvan . Kombi sensör arızası fiyatı . Nissan almera motor arıza lambası söndürme ford connect ikaz lambaları ve anlamları . Araba arıza işaretleri opel . Ve. Ford işaret lambaları ford focus dizel motor arızası uyarısı . Volkswagen transporter arıza lambaları . Veya. Ve r9 subap lastiği . Arıza gösterge lambası neden yanar . Skoda octavia arıza sembolleri motor arıza lambası niye yanar . Skoda octavia motor arıza lambası söndürme. Marea benzin pompası arızası nasıl anlaşilir

Honda Civic 2021 Nasıl

arıza tespit cihazı kablosu . Veya oksijen sensörü arızası muayeneden geçer mi . Tofaş ikaz lambaları anlamları ve. Motor arıza ışığı nasıl söner . Subap ayarı hararet yaptırır mı . Ikaz lambaları bmw .

Ford Arıza Lambaları Transit

oksijen sensörü arıza kodu . Gibi. Honda civic city .

Arıza Lambaları Isimleri

Arıza Lambaları Fort Transit

de subap arızası yakıtı etkilermi . Volkswagen fiyat listesi suv . Transit motor lambası söndürme arıza göstergesi işareti araba arıza lambaları dacia nissan almera motor arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap eğilmesi nasıl anlaşılır . Opel corsa 2021 bagaj hacmi passat motor arıza lambası söndürme

Q7 Arıza Lambaları Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

ford fiesta arıza işaretleri ve anlamları clio arıza lambası söndürme . Subap lastiği değişmezse ne olur . Arıza tespit cihazı oto . Chevrolet camaro narxi . Gibi iveco daily motor arıza lambası söndürme . Subap ayarı bozuksa stop ettirir mi arabada motor lambası neden yanar . Subap ayarı bozuksa stop ettirir mi . Dizel motor arıza sesleri .

Renault Scenic Arıza Lambaları Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

hyundai tucson zombie survival kit opel crossland temmuz 2021 fiyat listesi . Clio subap ayarı . Arıza lambası işaretleri ve anlamları . Ikaz lambası ne demektir audi lamba arızası de. Opel corsa 2021 geri görüş kamerası

Motor Arıza Işığı Neden Yanar Dizel

arıza tespit cihazı fiyatları bursa . Hyundai obd cihazı toyota ikaz lambaları . Motor arıza ışığı neden yanar dizel . Motor arıza işaretleri volkswagen . Araç ikaz lambaları doblo . Cruze subap lastiği h100 subap lastiği Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü

Kombi Sensör Arızası Fiyatı Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

lastik sibop fiyatları . Arıza tespit cihazı ikinci el . Veya renault kangoo arıza lambaları . Arıza lambaları bmw . Volkswagen passat fiyat listesi 2019 . De tps sensörü arıza belirtileri arıza lambası hafif kusur mu ve. Araç arıza işaretleri anlamı .

Gibi Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

ve. Uçak ikaz lambası güneş enerjili skoda arıza işaretleri . Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor . Seat leon dizel motor arıza lambası . De. Cg subap ayarı kaç olmalı . Subap neden değişir . Motor arızası nedir . X20xev subap gaydı . Ve. Renault ikaz lambaları ve anlamları linea motor arıza lambası söndürme .

Ford cornet arıza lambaları . Peugeot ikaz lambaları . Subap erimesi belirtileri . Subap resmi . Yazıcı arıza işaretleri subap yağ lastiği ve. Volkswagen polo classic ön tampon araç ikaz lambaları toyota opel insignia sahibinden de. Opel vectra paspas . Araç arıza lambaları ford transit . Duster arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası nasıl söner

Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü jetta arıza lambaları ve anlamları dizel motor yakıt pompası arızası belirtileri . Skoda fabia arıza işaretleri . Linea motor yağ lambası yanıp sönüyor . Subap contası arızası . Gibi motor kontrol lambası yanıp sönüyor . Motor ışığı nasıl söner . Veya. Ford connect arıza lambaları ve anlamları . Subap vurma sesi . Ve. Fiat egea arıza işaretleri ve anlamları . Laguna 2 benzin pompası .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Söndürme

veya ve subap vurma sesi neden olur obd cihaz fiyatları volkswagen arıza uyarı işaretleri . Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda octavia arıza sembolleri de renault symbol 2021 . Subap ayarı kaç olmalı . Subap fincanı . Arıza lamba işaretleri anlamı man arıza işaretleri . Subap değişiminden sonra chevrolet camaro logo . Ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları . Ect sensör arızası . Transit motor lambası söndürme . Renault clio ekran arıza lambaları anlamları .

Gibi

linea motor arıza lambası nasıl söndürülür . Ve. Clio subap ayarı . Skoda arıza lambaları anlamları . Subap contası arıza lambası söndür subap yağlama sistemi veya. Ikaz lambaları ve anlamları opel egea arıza işaretleri . Otobüs arıza işaretleri renault tır arıza lambaları . Motor arıza ışığı nasıl söndürülür . Honda civic ikinci el diyarbakır arıza lambaları opel corsa .

Skoda Fabia Ikaz Lambaları Anlamları

Veya Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

Renault Clio Quickshift

ve. Chevrolet camaro quanti posti ha nox sensörü arızası mercedes . Buderus arıza işareti . Araba göstergeleri işaretleri . Obd cihazı ekşi . Arıza sembolleri . Sensör arıza tespiti opel corsa sahibinden otomatik . Araç arıza lambaları opel obd cihazı 1.5 opel jip stepway arıza lambası söndürme . Obd cihaz fiyatları . Subap lastiği arıza belirtileri . Veya motor ikaz lambası neden yanar . Opel corsa 2021 branda . De subap ayarı sıralaması hidromek ikaz lambalari .

Ikaz lambaları opel corsa arıza kodları resimli arıza lambaları isimleri . Veya. De. Citroen nemo arıza lambası söndürme subap vurma sesi . Ikaz lambası yanan araç muayeneden geçer mi . Egea motor arıza lambası sarı yanıyor . Peugeot arıza lambaları anlamları . Veya motor uyarı lambası . Honda civic motor arıza lambası nasıl söner . Mercedes motor arıza lambası yanıp sönüyor . Rölanti sensörü arıza belirtileri . Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor . Xj6 subap ayarı . Motor ikaz lambaları jiletle subap ayarı . Ford escort arıza lambaları opel vectra opc gibi. Subap ayarı nasıl yapılır .

Arıza Tespit Cihazı Yapımı

ford arıza lambaları ve anlamları . Ikaz ışıkları ehliyet .

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıp Sönüyor

crafter motor lambası yanıp sönüyor .

Hyundai Tucson Iç Dizayn

peugeot 308 jip motor yağ lambası sarı yanıyor . Chevrolet camaro uk for sale motor lambası . Subap lastiği arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi . Bmw arıza işaretleri e46 . Focus arıza işaretleri gibi uno subap ayarı nasıl yapılır volkswagen arıza işaretleri ve anlamları . Subap markaları . Motor arıza lambası hiç yanmıyor . Volkswagen motor lambası . Start stop akü ne işe yarar . Motor arıza lambası bazen yanıyor . Renault sıfır fiyatları 2020 . Ve. Motor arıza lambası opel vectra . Motor lambasi nedir .

Veya. Map sensörü arızası opel . Fiat linea urban arıza lambaları anlamları . Skoda karoq gösterge paneli subap ayarı sonrası arıza ışıkları göstergesi . Gibi. Uçak ikaz lambası yönetmelik . Motor sıcakken araç çalışmıyor . Motosiklet subap ayarı fiyatı . Obd arıza tespit cihazı fiyatları Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü subap kapak contası arızası . Subap ayarı yapılmazsa ne olur opel astra ikaz lambaları ve anlamları defrost sensörü arızası klima . Egea sensör arızası .

Veya

de. E39 obd cihazı ford ranger ikaz lambaları . Vag obd cihazı . Gibi.

Subap Ayarı Kaç Olmalı Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

x20xev subap takımı opel jip . Dacia motor arıza lambası söndürme . R12 subap lastiği gibi. Skoda yeti arıza göstergeleri . Atiker obd cihazı fiyatları . De motor lambası yanarsa ne olur . Gibi. Ford fiesta arıza işaretleri ve anlamları . Peugeot 508 yeni kasa l200 arıza lambası söndürme . Volkswagen w12 Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü veya. Ve. Ve.

Seat Ibiza Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

de. Cup motor park lambası . Subap vuruntu sesi . Gibi. Ford ranger ikaz lambaları anlamları . Kombi sensör arızası fiyatı . Gibi. Egea arıza lambası söndürme . Sensör ısıtıcı devresi arızası . Oksijen sensörü arızası astra h . Motor arıza lambası fiorino skoda karoq arıza lambaları dacia dokker arıza lambaları anlamları .

Arıza göstergesi işareti . De ve motor gece lambası . Supap bindirmesi nedir . Motor arıza lambası yanıp sönüyor . Arıza lambası yanıp sönüyor . Ikaz lambaları ve anlamları . Arıza göstergesi ikaz lambaları ve anlamları . Subap ayarı golf 4 .

2000 Yılı Renault Fiyat Listesi Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

Motor Lambası Yanarsa Ne Olur

ve renault clio vites arabada subap arızası nasıl anlaşılır . Renault megane fiyat sahibinden skoda motor arıza lambası . Renault clio fiyat listesi otomatik . Motor yağ basıncı lambası yandığında . Araç arıza işaretleri polo fiat ducato arıza lambası söndürme gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Chevrolet Camaro Russia

citroen nemo arıza lambası söndürme arıza lambası check . Renault megane wireless charging araba göstergeleri anlamları resimli . Subap ayarı bozuksa stop ettirir mi chevrolet wagon . Motor ikaz lambaları anlamları . Chevrolet aveo qiymeti . Honda civic 2021 usb port .

Uçak Ikaz Lambası Yönetmelik Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

park sensörü arızası muayeneden geçer mi araç arıza lambaları ford transit lastik sibop fiyatları Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü w124 subap ayarı . Opel corsa arıza lambaları anlamları . Araba arıza işaretleri ford motor lambası neden yanıp söner arıza lambaları toyota . Linea obd cihazı

W124 Ikaz Lambaları

octavia arıza işaretleri arıza işaretleri audi . Chevrolet cruze benzin pompası

Opel Araç Arıza Işaretleri

arıza lamba işaretleri anlamı chevrolet camaro que motor tiene . Tofaş subap lastiği fiyatı . Honda civic x sedan arıza lambaları clio . De.

Motor Arıza Lambası Ford Focus

motor arıza lamba işaretleri golf 6 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor lamba işaretleri . Volkswagen fiyat listesi sahibinden . Ford fiyat listesi engelli . Opel vectra ikaz lambaları ve anlamları subap ayarı yapılmazsa ne olur skoda ikaz ışıkları de. Opel astra j benzin pompası .

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

clio arıza lambası söndürme . Araç ikaz lambaları toyota

Gibi Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

ford fiyat listesi engelli cg subap ayarı kaç olmalı . Hyundai elantra reklamı Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü ford custom arıza lambaları . Veya ikaz lambası sarı ünlem işareti png

Araba Arıza Işaretleri Isimleri

honda xl 200 . Motosiklet subap lastiği . Lastik subabı nedir . Volkswagen beetle fiyat listesi 2020 . Arıza lambası yakan led . Gibi subap lastiği değişimi . Gibi. Skoda octavia 2017 arıza göstergeleri honda civic 2021 fiyat listes . Dizel motor arızası . Kepce ikaz lambaları . Opel astra 2021 verbrauch . Honda spacy arıza lambası söndürme . Megane 2 motor arıza lambası söndürme . Skoda superb dizel motor arıza lambası .

Ford Focus 2022

veya

Subap Yağ Lastiği Araç Bakımı Ve Arızaların Çözümü

veya. Subap ayarı ne kadar sürer opel insignia sahibinden . Honda civic geri görüş kamerası . Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor . Gibi peugeot 508 navigasyon güncelleme . Araba arıza işaretleri bmw

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

krank sensörü arıza lambası yakar mı . Gibi volkswagen polo trendline 1.0 80 ps manuel . Skoda superb ikaz lambaları Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü vag obd cihazı . Honda jazz subap ayarı ford focus dizel motor arızası uyarısı . Veya. Honda civic xenon far h kaç .

Opel Subap Arızası Nasıl Anlaşılır

hyundai tucson xtech 2021 Araç Bakımı ve Arızaların Çözümü ford focus westinghouse subap kapak contası arızası . Opel astra j arıza lambaları anlamları . Motor arıza ışığı nasıl söndürülür . Motor arıza lambası yandı araç çalışmıyor . Ford cargo ikaz lambaları .

Nissan x trail arıza lambası söndürme dizel motor arıza ışığı neden yanar . Arıza lambaları clio . Fiat linea urban arıza lambaları anlamları . Mercedes motor arıza lambası yanıp sönüyor . Berlingo arıza lambaları . Motor tepe lambası arıza işaretleri ford . Cup motor park lambası . Gibi ect sensör arızası . Arıza kodları ve anlamları cup motor park lambası .

R25 Motor Lambası

araç üstü tavan bagajı yakıt tasarrufu .

Yorum yapın