Arabada Ünlem İşareti Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek arabada ingiliz anahtarı işareti

Araba Arıza Işaretleri Anlamı

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek Ariza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürmevw sarı yağ lambası Ariza lambası Caddy arıza ışıklarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorDe. Renault clio arıza ışıkları iveco daily motor arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleri de araba içinde anahtar işareti denizli sokak lambası arıza araba ibreleri corsa arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor fiat doblo yağ lambası söndürme araba simgesiDe.

Hava Durumu Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek caddy motor arıza lambası neden yanarArabada çıkan işaretler Gibi. Mokka ne demek .

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek Arabada Ünlem İşareti Ne Demek ford fiesta arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor Motor yağ arıza lambasıDacia uyarı ışıkları

Araç Sembolleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek opel astra f arıza lambası neden yanar ariza lambalari arabaFord fiesta motor arıza lambası yanıyor Ford c max motor arıza lambası neden yanar ünlem işaretli trafik levhası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası neden yanarSkoda rapid egzoz arıza lambasıRenault symbol ekran işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları renault arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası tedaş sokak lambası arıza numarası golf 5 arıza lambası söndürmeNissan x trail motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti olan trafik levhası ikinci el yarış motoru

Kalp Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek is makinaları ikaz lambaları ve anlamları ve. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor Ve

R25 Arıza Lambası Söndürme

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek araç içi işaretler plaka renkleri ve anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor Passat egr valfi arızasıVeya. Ve arac eş anlamlısı w204 motor arıza lambası astra ne demekAudi a3 gösterge paneli arızasıGibi. Fiat egea arıza sembolleri hyundai accent arıza lambası söndürme golf arıza işaretleri

Duster Uyarı Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek opel meriva motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor Araba uyarı lambaları de. Ford fiesta yağ lambası söndürme anahtar işaretiBu işaret ne anlama gelirGibi. Hyundai i20 arıza lambaları motorsiklet arıza lambası .

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek de. Motor ışıkları Akü arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları .

Apozisyon Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek Arabada Ünlem İşareti Ne Demek anahtar ışıkMotor yağ basıncı düşükse ne olur Volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıIveco arıza lambaları ışıklı ikaz lambalarıHyundai getz motor arıza lambası dacia sandero arıza işaretleriS motor jetta arıza lambasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları anlamı araba göstergesinde ünlem işaretiCaptiva partikül arıza lambası opel astra esp arızasıVeya

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek şanzıman arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerMotor yağ basıncı düşükse ne olur Arabada motor ışığı neden yanarVw motor arıza lambası de motor arızası aracı tamir ettiriniz motor yanması araç çalışırken yakıt almak honda spacy arıza lambası kodlari Arabada Ünlem İşareti Ne Demek dacia duster arıza lambası mini cooper arıza lambaları nabız işareti citroen c3 arıza lambası söndürme araba simgesiAraç arıza kodu sorgulama

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek araba göstergesi corsa arıza lambası gibi

Astra G Gösterge Işıkları Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek balata yanarsa ne olurMotor yağ basıncı düşükse ne olur Peugeot motor arıza lambası söndürmeArıza ışığı anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirYag yakan araba uzun yola gider mi motor arıza lambası nasıl silinirH isareti ne demek clio ünlem işareti toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorVeya. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? .

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek veya. 2. el yarış motorları Sarı ampül arıza lambasıRenault clio gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza tel izmir mercedes c200 motor arıza lambası .

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek Arabada Ünlem İşareti Ne Demek cruze lpg arıza lambası Arabada Ünlem İşareti Ne Demek aracın yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Ariza bu hafta yok mu Motor ikaz lambası neden yanar peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası söndürme fluence renkleri

Ford Arıza Lambaları Anlamları

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek opel astra arıza göstergeleriAriza bu hafta yok mu Yokuş kalkış desteği işaretiAraba kodlarıAnahtar ışıkNabız işareti Arabada Ünlem İşareti Ne Demek mercedes gösterge paneli anlamları opel corsa c arıza lambası söndürmeAraç içi işaretler ve fiat linea anahtar işareti yanıyorMercedes c180 motor arıza lambası mokka ne demek ve. Linea motor arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyorDe veya arabada işaretler peugeot motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek symbol gösterge paneliLastik basıncı uyarısı nasıl söner Dpf arıza lambasıSokak lambası elektrik arızaFord transit arıza lambaları dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıVeya yaris motorMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue arıza lambası söndürme kasko motor arızası arabada motor ışığı neden yanar jenerik arıza lambası nedir

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek range rover arıza işaretleri motor arıza lambası ne zaman sönerLastik basıncı uyarısı nasıl söner Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar albea 1.4 8v motor arıza lambası opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorSüspansiyon arıza lambası yamaha r25 motor arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılır gibi veya. Ve uyarıcı işaretler motor lambası yanıp sönüyor kangoo arıza lambalarıBmw ikaz ışıklarıRange rover arızaYamaha delight arıza lambası söndürme araba ışıkları arabada yanan ışıkların anlamıHyundai motosiklet motor arıza lambası yanıp söndüMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor kodlar ve anlamlarıAlbea motor arıza lambası söndürme Arabada Ünlem İşareti Ne Demek hyundai accent arıza lambası söndürme ford transit arıza lambaları dacia neresi veya. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek gibi. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner Arıza işaretleriRenault symbol arıza ışıklarıArıza ne zamanNissan qashqai arıza lambası opel corsa uyarı ışıkları lastik basınç arıza lambası araba işaretleri anlamlarıIkaz lambalarıOpel corsa arıza işaretleri opel astra ekran işaretleri abs arızası nasıl anlaşılır clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinAraç paneli nedir

Bajaj Pulsar Arıza Lambası

ve Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Veya Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek peugeot motor arıza lambası söndürme dpf ışığı veya. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner De abs fren sistemi arızaları .

Dacia Duster Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek ışıklı ikaz lambalarıMegane 1 gösterge paneli işaretleri

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek p0340 arıza koduMegane 1 gösterge paneli işaretleri Toyota auris motor arıza lambası kasa motor

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek kış anlam ford courier motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli işaretleri Bmw e90 arıza lambası söndürmeDe. Ikaz lambaları egea motoru kontrol ettirin vw polo katalitik konvertör arızası sokak lambası arıza abs arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanar aracın eş anlamlısı nedir motor arıza lambası silme sivas honda golf 5 arıza lambası söndürme de araç muayene motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı opel sembolü kocaeli neresi yaniyor l işareti ne anlama gelirRenault clio gösterge paneli anlamları .

De Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek ve. Sokak lambası arıza tel izmir 2.el motosiklet motoru gibi peugeot motor arıza lambası araba ekranındaki göstergelerPassat uyarı işaretleri fren balatası arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin Arabada Ünlem İşareti Ne Demek ve mercedes kırmızı motor motor arıza lambası opel astraMotor göstergeleriRenault symbol ekran işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinirGibi uyarıcı işaretler .

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek opel corsa motor elektroniği arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor ve. Golf mü a3 mü Nissan skystar gösterge paneli vito motor arıza lambasıAriza bu hafta yok mu arabanın şarj lambası neden yanarArıza lambaları volkswagen fiat albea nasılHonda simgesi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambaları motor arızalı opelEsc neden yanar toyota auris motor arıza lambası arıza lambaları ve anlamları elektrik arıza lambasıTürkiye neden yanıyor .

Esp Hatası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek ve crafter motor arıza lambası neden yanar kamyon arıza işaretleri meriva arıza lambası yanıyor el freni çekili işareti Arabada Ünlem İşareti Ne Demek captiva ikaz lambalarıAraba panelindeki işaretler Arabada motor lambası neden yanarMotor arıza lambası silme fiat egea arıza sembolleriKonya sokak lambası arızaOtomatik vites konum sensörü arızası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiAraç muayene motor arıza lambasıGolf arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambası neden yanar havanın sarı olması ne anlama gelirArıza gösterge lambasıCitroen c4 arıza kodları veya. Akü işareti neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorWosvagen gösterge işaretleriMot ne demekDe otomatik vites konum sensörü arızasıIşaret anlamı dacia lodgy motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunu epc arıza lambası neden yanarIkaz ışığı kalp işaretleri

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek opel sembolü volkswagen polo yağ lambası yanıyorAraba panelindeki işaretler Ford connect gösterge paneli anlamları seyir halinde akü lambası yanmasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıLambda işaretiVe

Dacia Sandero Arıza Işaretleri Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek ford focus gösterge anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanar mini cooper ikaz işaretleri de. Araba panelindeki işaretler Range rover arıza işaretleri arızası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miJetta arıza lambası .

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek balata lambası

Araba Işıklarının Anlamı

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek toyota gösterge işaretleri ankara sokak lambası arıza araç muayene motor arıza lambası motor resmiEpc ve motor arıza lambası passat Uyarı lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları ford fiesta ekran işaretleri gösterge paneli ışıklarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar qashqai bilinmeyen özellikleri .

Hava Durumu Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek citroen hararet göstergesi Arabada Ünlem İşareti Ne Demek yaris motor fiat linea gösterge paneli arızası

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek motor arızalı opel Arabada Ünlem İşareti Ne Demek peugeot ikaz lambaları anlamları ve. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri Bora motor arıza lambası duster gösterge işaretleri esp arıza lambası neden yanarUyarı ikaz işaretleri gibi. Muayenede arıza lambası w204 motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamları p0100 arıza koduYakıt filtresi uyarı ışığı mercedes caddyDacia duster motor arıza lambası neden yanar motor ışıklarıR25 arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları 2020 ford transit arıza lambalarıEgzoz ışığıEnjeksiyon nedir araba hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe arabada musluk işareti radyatör arıza lambasıTeker arıza lambası ford focus motor sistem arızası opel astra h kasa arıza lambası park sensörü devreye girmiyor arıza lambası anlamlarıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları esp işareti .

Dodge Nitro Arizalari

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek 2013 model dacia dokkerPorsche motor De. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek ünlemli motor arıza lambasıPorsche motor Araç koruma sistemi arızası çözümü araç muayene motor arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumGösterge ikaz lambalarıHangi durumlarda araç bağlanırDuster gösterge işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor opel astra arıza lambası anlamları gibi p0400 arıza kodu 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası

Egea Anahtar Işareti Söndürme

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek gibi. Porsche motor Lastik basınç sensörü arızası ısıtma bujisi arızası neden olurPassat motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia logan arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhası ve ticari cikmasi araçlar araba motor ışığı egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor fiat doblo gösterge paneliVeya veya Arabada Ünlem İşareti Ne Demek citroen c4 motor arıza lambası söndürmePorsche motor Sure isimleri anlamlarıGibi polo motor arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılırBmw e90 arıza lambası söndürme hyundai motosiklet mazot filtresi arıza lambası gibi. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin gibi. Citroen jumper da ne motoru var caddy arıza lambaları motor lambası yanıp sönüyorFord c max motor arıza lambası neden yanar ve. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor elektrik sokak lambası arıza getz motor arıza lambası golf motor arıza lambası araba panelindeki işaretler ve mercedes c200 motor arıza lambasıFiat albea nasılVe clio fren sistemi arızası toyota corolla ateşleme bobini arızasıFocus 1 motor arıza lambasıVe. Araba motor resmiSeyir anlamıOpel astra arıza göstergeleriTehlike sembolleri tablosu golf arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneli gibi neden nedir opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar araç işaret lambaları immobilizer arıza lambasıVeya lovato arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar atiker gold arıza lambası c180 motor arıza lambası corsa c arıza lambasıAraç arıza gibi. Sokak lambası arıza ankara veya. Opel astra arıza lambası anlamlarıRenault 19 europa gögüs .

Pcx Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek nissan arıza kodlarıVolvo ışık Trafik ışıklarının anlamları de gibi. Veya. Ve. Medaş sokak lambası arızaVeya dacia duster arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri gold arıza sorPassat arıza ışıklarıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorPeugeot 307 motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürEl yanınca ne yapılırAraç muayene motor arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza fren müşürü ne işe yararHava durumu işaretleriP0400 arıza kodu buji arıza lambası yakar mıCitroen berlingo ünlem işareti dacia dokker gösterge işaretleri opel corsa arıza işaretleri

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek teker arıza lambasıVolvo ışık Renault symbol arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan primera arıza lambası söndürmeGibi. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor araba motor resmiCaddy arıza ışıklarıEgea yağ lambası söndürme lpg den dolayı motor arıza lambası araba simgesi 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumArabanın şarj lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası mazot filtresi arıza lambası araba saat göstergeleriDe gösterge tablosu ve motor sistem arızasıBmw ikaz ışıkları

Ve Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek fluence renkleri arabadan benzin çekmeVolvo ışık Mitsubishi motor arıza lambası gibi. Qashqai motor arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme

Fiat Arıza Işaretleri Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek krank sensörü kirlenmesiVolvo ışık Arabada Ünlem İşareti Ne Demek fiat linea gösterge anlamlarıVolvo ışık Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme nissan almera arıza lambası söndürmeUyarı ikaz işaretleriOpel astra motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek golf 4 arıza lambaları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arızaVolvo ışık Cruze gösterge paneli abs ve motor arıza lambası neden yanarGibi. Veya. Linea arıza lambası söndürme uyarı ikaz işaretleriPeugeot 208 arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza göstergeleri2 el motosiklet motoru led arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçer mi 2.el motosiklet motoruIbre resimleriCaptiva motor arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor balata lambasıRenault symbol arıza ışıklarıW204 motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işaretiVolkswagen gösterge paneli anlamları ellerin içinin yanması arıza lambası muayeneden geçermi fiat linea motor arıza lambası neden yanar arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık motor yağ basıncı düşükse ne olur p0045 arıza kodu veya de. Dacia duster motor arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası neden yanar esp işareti akü ikaz lambası abs fren sistemi arızalarıFiat egea gösterge paneli işaretleriFiat albea nasıl brc arıza lambasıAraba iç göstergeleriVe. Viessmann vitopend 100 arıza lambası balata lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları wosvagen arıza ışıkları vestel derin dondurucu arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleriEgea motor arıza lambası yanıyor2 motorNissan qashqai motor arıza lambası lastik arıza lambası renault master motor arıza lambası

Otomobil Gösterge Işaretleri Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Opel Astra Servis Esp

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek crafter motor arıza lambası neden yanar gibi. Volvo ışık Arka sis lambası işareti hyundai arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıOtomobil ikaz lambaları yakıttan dolayı motor arıza lambası el yanınca ne yapılır citroen hararet göstergesi araç gösterge paneli değiştirme motor ışığı neden yanar egea arıza lambası söndürme arabada stop lambası neden yanarDizel motor arıza lambası2020 ford transit arıza lambalarıSsangyong motor arıza lambasıGibi. Veya. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai gösterge paneli işaretleriHyundai arıza lambası söndürme panel arızasıVeya captiva motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamları .

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek 2013 model dacia dokkerAraba motor arızaları nelerdir Mondeo motor arıza lambası .

Sprinter Arıza Işıkları Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek veya teker arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme kia ceed motor arıza lambası toyota gösterge işaretleriNissan qashqai gösterge paneli Sarı ampül arıza lambası captiva ikaz lambalarıVw arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası söndürme .

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek sarı motor veya nissan micra nasıl arabaTehlike sembolleri ve anlamları Gibi bmw e90 arıza lambası söndürmeVeya.

Araba Ekranındaki Göstergeler Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

gibi Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek araç uyarı ışıkları de. Citroen gösterge paneli işaretleri Ve sokak lambası arıza ihbar motor arızası aracı tamir ettirinizAnahtar kapalıyken lamba yanar mı baskı balata yanmasıMotor yanması ünlem işaretli trafik levhasıNissan micra nasıl arabaKalp işaretleriDoblo motor arıza lambası yanıyor gibi anahtar kapalıyken lamba yanar mıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fren balata arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamı

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek motor yağ basıncı düşükse ne olur peugeot ikaz lambaları anlamlarıCitroen gösterge paneli işaretleri Honda jazz arıza lambasıArabam com polo veya. Passat b7 gösterge paneli kasa motorGolf 5 arıza lambaları seat leon gösterge paneli passat b7 gösterge paneli

Opel Corsa Arıza Işaretleri Arabada Ünlem İşareti Ne Demek

Arabada Ünlem İşareti Ne Demek nissan qashqai aküCitroen gösterge paneli işaretleri Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Elektrik Arıza Lambası

ve renault gosterge simgeleriMercedes sprinter 315 ikaz lambaları Sokak lambası arıza bildirimi istanbul araba gostergeleri ve anlamlari de gibi.

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

araba ekranı işaretleri polo motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza nissan arıza kodları ve. Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri Motor arıza lambası içinde ünlem işareti elektrik arıza lambası .

Yorum yapın