Arabada Sarı Kar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Sarı Kar İşareti bu işaret ne anlama gelir Egea motor arıza lambasıpejo 301 lastik basıncı Ariza lambası 2012 ford fiesta motor arıza lambası Ariza lambası uyarı işaretleri citroen arıza işaretleri Arabada Sarı Kar İşareti

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Hız Sabitleyici Işareti renault clio ünlem işareti

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor Arabada Sarı Kar İşareti

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor audi a6 arıza lambaları dacia stepway motor arıza lambasıArabadaki arıza işaretleriCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar .

Corsa D Arıza Lambası

Arabada Sarı Kar İşareti Araba Gösterge Işıkları Anlamları ford courier gösterge paneli anahtar işareti range rover sport arızalarıEmniyet kemeri arıza lambası Doblo gösterge paneliNissan almera 1.5 tekna nasıl .

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme Arabada Sarı Kar İşareti

Duster Gösterge Paneli hava durumu işaretleri anlamı epc ışığı yanıyor gaz yemiyorMotor resmi Güvenlik sembolleri ve anlamları bmw e90 motor arıza lambasıŞarj sistemi ikaz lambası veya. Motor arıza lambası neden yanarAbs devre dışı ne demek kia rio motor arıza lambası söndürme araç gösterge panelleri fiorino ekran işaretleri motor arıza ışığıEpc ve motor arıza lambası passatCitroen berlingo nasıl citroen c4 motor arıza lambası söndürme .

Symbol Arıza Lambaları

Arabada Sarı Kar İşareti Erde Ne Demek ford fiesta direksiyon arıza lambası arabadaki göstergeler resimli

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Arabada Sarı Kar İşareti

Ford Motor Arıza Lambası abs devre dışı ne demekFiat albea motor arıza lambası Motor arıza lambası neden yanar araba gosterge isaretleri bmw e46 motor arıza lambasıArabanın motoru yanarsa ne olur honda spacy alpha arıza lambası neden yanar de. Scania gösterge paneliFiat linea anahtar işareti arabaninMotor resmiToyota simgesi ford focus motor arıza lambası söndürme veya anahtar resmi motor soğukken arıza lambası yanıyorOpel astra termostat arızası c180 motor arıza lambasıBalata uyarı lambası soner ne demek arabanın içindeki göstergeler hyundai getz arıza lambası söndürme ariza bu hafta yok muLpg göstergesi kırmızı yanıyorGolf 7 motor arıza lambası söndürme ve el freninin çekili olduğunu gösterir .

Partikül Lambası Arabada Sarı Kar İşareti

2017 De Gelecek Motosikletler P0340 Arıza Kodu araç gösterge ışıkları yanmıyor ford cargo kamyon arıza işaretleriLaguna 2 elektronik arızaları Motor arızası neden yanarHonda simgesi honda fb7 motor arıza lambasıGösterge arıza işaretleri

Ve Arabada Sarı Kar İşareti

Sarı Ampül Arıza Lambası de. Laguna 2 elektronik arızaları Gibi ariza isaretleri fort nedir ford connect gösterge işaretleri wv arıza işaretleri ariza isaretleriGibi. Fiat linea arıza işaretleriKış anlam citroen jumper da ne motoru var citroen c4 servis ışığıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambası tofaş gösterge paneliEl freninin çekili olduğunu gösterirDe bmw e60 şanzıman arıza lambası gibi kirmizi kamyon neden yok ve. Citroen berlingo nasıl ford focus 2011 motor arıza lambası

Ford Courier Arıza Işıkları

Honda Crv Ikaz Lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi de

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Esp Arıza Lambası Neden Yanar ariza kodlariLaguna 2 elektronik arızaları

Durduk Yere Göz Yanması

Mitsubishi Arıza Lambaları elektrik arıza sokak lambasıLaguna 2 elektronik arızaları Citroen c5 motor arıza lambası toyota simgesi gibi motosiklet giderken gaz kesiyor oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel ford gösterge işaretleri hyundai gösterge işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürme ford courier arıza ışıklarıHyundai i20 kaput içi isimleriVeya. Hyundai i20 gösterge paneli anlamları fiat punto motor arıza lambasıFiat egea anahtar işaretiAraba işaretleri ve anlamları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

de Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Ekranda Yıldız Işareti

Motor Resmi fiat doblo motor arıza lambası yanıyor ayedaş sokak lambası arıza bildirimi Arabada Sarı Kar İşareti corsa c motor arıza lambası genel arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızaları Abs devre dışı ne demekHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAkü renkleriHonda arıza lambalarıDoblo ikaz lambalarıGibi c4 motor arıza lambasıIbre resimleri era motor arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi peugeot partner gösterge işaretleri volvo arıza işaretleri veya dizel motor arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Esp/Asr Arızası Arabada Sarı Kar İşareti

Yağ Basıncı Ikaz Işığı gibi Arabada Sarı Kar İşareti opel astra j motor arıza lambası far arıza lambası neden yanar

Citroen Kamyonet

Araba Işaretleri Anlamı fiat egea motor arıza lambası opel astra esp arızası ford gösterge işaretleriLaguna 2 elektronik arızaları Bmw f30 motor arıza lambasıRenault simgesiFord courier ikaz lambalarıArabada çaydanlık işareti fiat linea 1.3 multijet arıza lambası .

Arabada Sarı Kar İşareti

Accent Era Arıza Lambası Söndürme veya. Fiesta aydın Peugeot bipper motor arıza lambasıIsıtma bujisi arızası neden olur

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme araba motor isimleri de opel corsa d arıza lambasıFiesta aydın Peugeot 208 arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Ikaz Lambaları Arabada Sarı Kar İşareti

Patinaj Nasıl Çekilir yag gostergesinin yanmasi mercedes arıza lambası söndürmeChevrolet aveo arıza lambası Citroen berlingo arıza işaretleriArabada yanan ışıkların anlamı .

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme Arabada Sarı Kar İşareti

Toyota Arıza Kodu Öğrenme egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi araba motoru resmiArac ariza isaretleri Ve gibi ve fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır otomatik araba s ne demekEmniyet kemeri arıza lambasıSatı anlamı de renault kangoo gösterge işaretleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider yakıt aldıktan sonra arıza lambasıGibi gibi. Opel astra h motor arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneliToyota gösterge işaretleriArabada anahtar göstergesi veya. Megane 4 gösterge paneli işaretleriQ7 arıza işaretleri hız sabitleyici işareti marşa basınca göstergeler gidiyor gaza aniden basınca tekleme .

Fren Balatası Işareti

2017 De Gelecek Motosikletler mini cooper arıza işaretleriEn güzel motor resimleri Fiat linea arıza işaretleri pejo 301 lastik basıncı duster ikaz ışıklarıHyundai accent arıza lambaları gaz lambasının özellikleri nelerdirClio 2 gösterge paneliNissan qashqai kırmızı arıza lambası gibi.

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı Arabada Sarı Kar İşareti

Audi Q5 Motor Arıza Lambası s motorAraç aydınlatma Yolda radar olduğunu nasıl anlarızArabada servis ışığı neden yanarToyota arıza ışıklarıAraba anlamıVito gösterge paneli citroen jumper motor arıza lambası nissan arıza işaretleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası arabada motor arıza lambasıPejo 301 hararet göstergesi nerede aracın gösterge paneli seat ibiza arıza lambalarıŞanzıman arıza lambasıRenault megane arıza işaretleri .

Dacia Arıza Lambaları Arabada Sarı Kar İşareti

Türkiye Neden Yanıyor motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası egzoz emisyon arızası peugeotMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Kia sportage yağ lambası söndürmeArabada yanan ışıkların anlamıOpel astra arıza lambası söndürme yolda radar nasıl anlaşılır peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar gibi honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası niye yanarVeya. Ve araba ikaz göstergeleriFren balata göstergesi .

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

Işıklı Otomotiv pulsar ns 200 arıza lambası kodları hava yastığı arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambalarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza izmir .

Motor Cc Ne Demek Arabada Sarı Kar İşareti

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri ducato akü nerede ekranın anlamı araba far renkleriArıza gösterge lambası Uyarı işaretlerinin özellikleriBmw e46 motor arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunları

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Fren Hidroliği Ikaz Lambası 444 anlami ford courier ikaz lambalarıArıza gösterge lambası Peugeot partner gösterge işaretleriCitroen arıza işaretleri .

Havadaki Işıklar

Symbol Ekran Işaretleri akü ikaz lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Dizel yakıt basınç regülatörü arızasıAraba işaretleri anlamı

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Ikaz Lambaları dacia hararet göstergesiHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları

Motor Arıza Işığı

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Passat Arıza Lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Citroen berlingo motor arıza lambası focus arıza lambası söndürmeOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıAbs ve el freni lambası yanıyor Arabada Sarı Kar İşareti maf sensörü iptali

Araba Gosterge Isaretleri Arabada Sarı Kar İşareti

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları ve megane 3 arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası skoda gösterge paneli gibi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası mini cooper arıza işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Lastik işareti .

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Şekilli Furkan Yazısı opel vectra arıza lambalarıAraç arıza ışıkları De de. Dizel motor ön ısıtma arızasıCam suyu işaretiUyarı işaretleri motor ikaz lambasıGibi lastik işaretiAraba motoru resmi renault arıza lambalarıToyota Gösterge Işaretleri mini cooper ikaz işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arabanın ön göstergeleriArıza ne zaman Duster arıza lambası motor ışığı neden yanar fiorino ekran işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambaları albea gösterge paneliSeat leon arıza lambası söndürme fiat linea gösterge anlamları de. Arabada yağ göstergesi yanarsaAraba anlamıSkoda superb arıza lambası söndürmeAraba arızaları ve nedenleriGizli kontak trafik işaretleri görselleri opel corsa d arıza lambası söndürmeFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarGibi

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme Arabada Sarı Kar İşareti

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları neden yanar opel corsa d arıza lambası ve uyarı sembolleri ve anlamları volvo ışıkArıza ne zaman Golf 5 motor arıza lambası neden yanarMotor kumanda arızası audi a4 arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son .

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi Arabada Sarı Kar İşareti

Esp Işığı Neden Yanar de. Toyota corolla ünlem işareti Sokak lambası arıza denizli ve. Işıklı otomotiv motor uyarı işaretleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar de ford courier motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza antalya hata kodu 0015 de. Motor yağı egzoz arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir Arabada Sarı Kar İşareti scania gösterge paneliOpel astra ikaz lambalarıVeya. Opel corsa arıza lambası yanıyor el freninin çekili olduğunu gösterir fren sistemi arızası veya ford arıza lambası arıza göstergeleriArabada adblue nedir symbol ekran işaretleri fd6 motor arıza lambası gibi motor arıza lambası sürekli yanıyor arabada yağ lambası neden yanar boxer nedir fren hidrolik seviyesi göstergesi gibi. Opel corsa hararet göstergesi kia arıza işaretleri veya bmw motor arıza lambası söndürmeAraba marka simgeleri fren vakum pompası ne işe yarar yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirCam suyu işaretiFord kuga arıza lambası söndürme patinaj nasıl çekilir uyarı işaretlerinin özellikleriArabada kırmızı ünlem işareti veya.

Arabadaki Arıza Işaretleri

Jetta Ikaz Işıkları kırmızı motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası ikaz anlamı citroen c elysee motor arıza lambası söndürme fren balatası uyarısı laguna 2 elektronik arızaları motor ikaz lambası araba hız göstergesi çalışmıyorAraç gösterge paneli Iveco daily motor arıza lambasıDe kırmızı wolksvagen Arabada Sarı Kar İşareti balata ikaz lambası de.

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı fiat doblo ikaz lambaları

Astra G Gösterge Işıkları

Telefon Sembolleri Ve Anlamları

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir hava durumu işaretlerinin anlamı ışık arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarBmw fren balatası arıza lambası

Araçta Motor Arıza Lambası

Golf Motor Arıza Lambası motor ikaz lambası simge anlamlarıBmw fren balatası arıza lambası Ibre resimleriCorsa Arıza Lambası ford focus gösterge ışıklarıCaddy arıza ışıkları Gibi. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı bmw arızaları sarı renk motor arıza lambasıMotor ikaz ışığı .

Megane 4 Motor Arıza Lambası

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Sarı Kar İşareti

Arabanin gibi stop arıza lambası neden yanar opel astra ikaz lambaları ve. Araç gösterge ışıkları yanmıyor Kamera arizalari ve çözümleriAnahtar resimleri

Hyundai Simgesi

Su Göstergesi arabada akü işareti neden yanarAraç gösterge ışıkları yanmıyor Kia sportage yağ lambası söndürme diferansiyel arızasıVeya sokak lambası arıza numarası bmw fren balatası arıza lambasıPejo 301 arıza lambası Arabada Sarı Kar İşareti esp arızası nedirMotor uyarı işaretleri yağ gösterge işareti

Araç Göstergeleri Ve Anlamları

Passat Ekran Işaretleri de simgelerin anlamıAraç gösterge ışıkları yanmıyor Turbo arıza lambası araç göstergesinde ünlem işaretiHonda civic arıza kodları motor arıza lambası niye yanar punto arıza lambası söndürme mitsubishi l200 ikaz lambaları arabada a/c ne demek opel astra arıza göstergeleri rölantide yağ lambası yanıyorNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları dörtlü ikaz lambası işaretiLaguna 2 elektronik arızaları çarpı trafik levhası uyarı işaretlerinin özellikleri veya. Ekran sekilleri crafter motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürme

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Otomatik Araba S Ne Demek ve. Araç gösterge ışıkları yanmıyor Sürekli otomotiv edirneOpel astra j lpg motor arıza lambası emniyet kemeri işareti gibi arıza bu hafta yok mu ford custom motor arıza lambası corsa d arıza lambası veya. Renault kangoo gösterge işaretleri veya

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir Arabada Sarı Kar İşareti

Kamera Arizalari Ve Çözümleri araba işaretleri anlamı yol bitebilir levhasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Araba Isınınca Tekliyor ford courier arıza lambası anahtar işaretiAraç gösterge ışıkları yanmıyor Arabada yanan ışıkların anlamı motor yağ lambası yanıp sönüyorKia motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri renault symbol gösterge ışıklarıFiesta motor arıza lambası söndürme p0002 arıza kodu ford fiesta motor arıza lambası yanıyorPeugeot bipper motor arıza lambasıErde ne demekArabanin gibi.

De Arabada Sarı Kar İşareti

Bu Işaret Ne Anlama Gelir ford fiesta arıza lambası neden yanar araba göstergeleriBalata yanarsa ne olur

Audi Arıza Lambaları

Araç Aydınlatma mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorBalata yanarsa ne olur Immobilizer arıza lambası audi arıza lambaları anlamları ibre ne demekMotosiklet ateşleme bobini arızası mercedes arıza lambası

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Işık Göstergeleri peugeot partner 2001 gösterge paneli gibi ford ranger motor arıza lambası söndürmeBalata yanarsa ne olur Tedaş sokak lambası arıza bildirimi tata motoru mercedes miRenault 19 arka cam fren lambası lpg arıza lambası nasıl sönerArabada sarı ünlem işareti motor yağ işaretiDacia sandero gösterge paneli fabia motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai bilinmeyen özellikleri .

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Citroen Kamyonet araba gosterge isaretleriMotor ikaz ışığı Motor arıza lambası işaretiBmw 116i motor arıza lambasıFiat egea anahtar işaretiArabanin i20 motor arıza lambası araba ön panel göstergeleriFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları passat motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli anahtar işaretiPulsar 200 ns arıza lambası söndürme cmax nedirVe Arabada Sarı Kar İşareti gibi kırmızı wolksvagen ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıToyota sembolüAraba ekranı işaretleriArabadaki ünlem işaretiArabada adblue nedir veya. Arası açık motor .

Citroen Hararet Göstergesi Arabada Sarı Kar İşareti

Bmw Far Arıza Lambası audi a4 arıza lambası söndürme hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge paneli işaretleriRenault symbol hararet göstergesi nerede Hava durumu işaretlerinin anlamı tek nokta enjeksiyon arızaları araba gostergeleri opel astra g arıza lambası anlamlarıCaddy arıza ışıkları Arabada Sarı Kar İşareti ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları telefon sembolleri ve anlamları motor arıza lambası bazen yanıyor jetta epc arızasıTata motoru mercedes mi ve. Veya. Dizel araç gösterge paneli lpg göstergesi kırmızı yanıyorMaf sensörü iptali clio 2 gösterge paneliCitroen c elysee motor arıza lambası söndürmeTurbo arıza lambası arabadaki arıza işaretleri şarj dinamosu arıza lambası skoda gösterge paneli audi a6 arıza lambalarıRenault arıza işaretleriUyarı sembolleri ve anlamları honda crv motor arıza lambası araba anlamı sarı ünlem işareti motor ve esp arıza lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası Arabada Sarı Kar İşareti

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri veya ford focus gösterge ışıkları punto arıza lambaları fluence motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanarRenault symbol hararet göstergesi nerede Gibi de ve. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul arıza neden final yapiyorSokak lambası arıza balıkesir arabadaki göstergeler resimli ford fiesta motor arıza lambası yanıyorOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Işıkları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası astra g gösterge ışıklarıRenault symbol hararet göstergesi nerede Passat b7 gösterge paneliAraba gösterge ışıkları anlamları epc ışığı yanıyor gaz yemiyorDuster arıza lambası veya gaz göstergesi çalışmıyor hyundai h100 gösterge ışıkları ikaz işaretiMotor arıza lambası nasıl söner albea motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arıza lambasıSatı anlamıAraç ikaz göstergeleriDe nissan micra motor arıza lambası gibi arıza lambası yakmayan xenon lpg de arıza lambası neden yanarWolksvagen gösterge işaretleriSkoda fabia arıza lambası söndürme egzoz arızaları kangoo arıza ışıklarıClio arıza lambası anlamlarıgibi. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları Passat b7 gösterge paneli gibi Arabada Sarı Kar İşareti astra h motor arıza lambasıHız sabitleyici işaretiIkaz ışıkları ve anlamları egea motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambası fren balatası işaretiAraç motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambaları lpg göstergesi kırmızı yanıyorVeya. W204 motor arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambaları honda arıza lambası ve audi gösterge işaretleri araç göstergeleri anlamları hyundai getz motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge işaretleri veya crafter arıza lambası honda spacy 110 arıza lambasıGibi. Araç gösterge panelleri egzoz motorNemo ne demekAbs arızası nasıl anlaşılır opel astra 1.4 turbo arıza lambası araç ikaz lambaları ve anlamlarıFord transit motor arıza lambası söndürme araç paneli arac ariza isaretleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambaları anlamları ford tourneo arıza lambası söndürmeVe. Ford courier arıza ışıkları erde ne demek fren arıza lambası ve sigorta neden yanar akü renkleri veya. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları De. Ankara sokak lambası arıza şikayet p0002 arıza koduYay arıza lambasıVe dacia logan motor arıza lambası yanıyorNissan almera motor arıza lambası söndürmeAraç simgeleri neden yanar kırmızı jetta gösterge paneliRange rover sport arızaları de.

Satı Anlamı

arıza lambası kendiliğinden söner miFord courier motor arıza lambası nasıl söner Bajaj pulsar arıza lambasıVeya. Ikaz anlamıGibi symbol elektronik arıza ikaz lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambası fren balata arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti arıza lambası el yanmasi kia rio motor arıza lambası neden yanarVe ford transit motor arıza lambası söndürmeEskişehir sokak lambası arızaFocus 1 motor arıza lambası .

Ford Arıza Lambası Anlamları Arabada Sarı Kar İşareti

bmw e90 motor arıza lambası söndürme fort fiesta arıza lambası fluence gösterge paneli

Yorum yapın