Arabada Ekran İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Ekran İşaretleri arabada direk nedir Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileripassat uyarı ışıkları Ariza lambası Uzun far göstergesi Ariza lambası opel insignia arıza işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor .

Citroen Hararet Göstergesi

Arabada Ekran İşaretleri araçta motor arıza lambası neden yanar corsa arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleri Egea motor arıza lambası megane 2 servis lambası yanıyor ducato arıza lambaları fluence arıza lambası neden yanar araba motor isimleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı bmw 320d arıza işaretleriAraçlarda arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürme duster arıza işaretleri buji motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürmeAbs arıza lambasıConnect yazısı Arabada Ekran İşaretleri honda crv motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto otomatik vites sorunları .

Fort Transporter

Fiat Linea Arıza Işaretleri

ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor de doblo arıza lambası anlamlarıAudi a3 gösterge işaretleri Sarı ünlem işareti araba göstergesiAirbag arıza lambası muayeneden geçermi far işaretleri gaz lambası nasıl çalışırDacia arıza lambasıVe. Veya. Volkswagen uyarı lambaları .

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

ford connect gösterge paneli arizasiClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar honda simgesiClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Ve. 4wd ne demekDe mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor arıza kodu sorgulamaIşıklar otomotiv araba sembol motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorGibi. Ve. Vw arıza lambası duster arıza ışıkları mercedes i20 Arabada Ekran İşaretleri toyota corolla 1.4 d4d check engineDoblo motor arıza lambası söndürme

Ford Transit Arıza Lambaları

veya audi motor arıza lambası neden yanar

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası Arabada Ekran İşaretleri

gibi. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Oto motor tamiri nasıl yapılır

Renault Symbol Uyarı Işıkları

de. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Pejo motor arıza lambasıJeep renegade motor arıza lambası gibi şekilli işaretlerKodlar ve anlamları volvo arıza işaretleriMercedes axor arıza işaretleri ve Arabada Ekran İşaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambası clio motor arıza lambası neden yanar far işaretleriOrdu fiorino vw sarı yağ lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar lpg motor arıza lambasıDe araç içi uyarı işaretleriFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ve opel vectra arıza lambası sokak lambası arıza tel .

Fiat Linea Anahtar Işareti Arabada Ekran İşaretleri

Arabada Ekran İşaretleri

Işıklı Otomotiv Arabada Ekran İşaretleri

veya seat toledo motor arıza lambasıGöstergede anahtar işareti El yanması seat toledo motor arıza lambası araba ekran işaretleriAraç arıza kodları ve çözümleriNissan x trail motor arıza lambasıTransporter arıza işaretleriFocus 2 motor arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme motor sinyali linea motor arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi veya otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarIsıtma lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiOpel astra arıza lambaları Arabada Ekran İşaretleri bmw arızaları park lambası arıza gidericiDacia duster motor arıza lambası söndürmeAraçta arıza lambası neden yanar fiat egea benzin göstergesi gibi. Araba simgesiHonda arıza ışıkları audi a6 motor arıza lambasıWosvagen arıza lambaları ve. Arabada airbag ışığı neden yanar lpg motor arıza lambası ve. Opel corsa c arıza lambası söndürmeHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarVe ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları renault clio arıza lambası ve eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıTrafik semboller ve anlamları soğuk havada motor arıza lambası veya. Esp off ne demek honda arıza ikaz lambasıGibi. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıJetta motor arıza lambası golf sarıIkaz ne demek audi a3 gösterge paneli veya.

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Arabada Ekran İşaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor astra j motor arıza lambası kodlar ve anlamları ford connect gösterge ışıkları audi a3 gösterge paneli de. Honda motor arıza lambası Seat motor arıza lambası trafik işaretleri görselleri .

Citroen C4 Arıza Kodları Arabada Ekran İşaretleri

fren balatalar yanarsa ne olur

Fiat Connect Nedir Arabada Ekran İşaretleri

araba ekranı işaretleri veya a180 kırmızıDucato yağ lambası söndürme Ford connect ikaz lambaları gibi mercedes simgesi arabanın motoru yanarsa ne olurAraç arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürme aracın kaputunda neler bulunurArabada arıza işaretleri ve audi a3 arıza lambası söndürmeEsp asr arızası citroenMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorHava durumu işaretleriVe arabada ünlem göstergesiGolf arıza lambaları2 el motosiklet motoru izmir sokak lambası arıza citroen kamyonet connect yazısı egzoz emisyon sistemi arızası megane 2 gösterge paneli trafik işaretleri ünlem ve. Arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza kodları ve çözümleri ve. Prins lpg motor arıza lambası clio gösterge işaretleriDe araba musluk işareti fren lambası neden yanarVe vectra b motor arıza lambası neden yanar2017 de gelecek motosikletler volvo motosikletGibi. De akü suyu azalırsa ne olur veya adblue arıza lambası Arabada Ekran İşaretleri i20 arıza lambası ve. Araba ikaz göstergeleri kodlar ve anlamlarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miChevrolet cruze arıza lambasıArabada yağ lambası neden yanar motor arıza lambası bereye gösterilir veya honda arıza ışıkları doblo motor arıza lambası söndürme megane 2 termostat arızası ikaz ne demekOpel astra g gösterge ışıkları renault gösterge paneli işaretleri park lambası arıza giderici fiat linea anahtar işaretiMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur hyundai h100 gösterge paneli ve ve renault gösterge paneli işaretleri captiva servis arıza uyarı lambası opel astra lpg motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları park ışıkları araç arıza lambası anlamlarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde ve dacia duster motor arıza lambasıGibi. Yağ lambası geç sönüyorDoblo arıza lambasıMercedes ikaz lambaları anlamlarıClio motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

focus 2 motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme alfa işaretiDucato yağ lambası söndürme

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası Arabada Ekran İşaretleri

renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları doblo arıza kodlarıDucato yağ lambası söndürme Opel astra h kasa arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli anlamları toyota corolla motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası araç içi uyarı işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor abs uyarı ışığı nedirOpel astra g gösterge ışıkları i20 arıza lambasıLinea gösterge işaretleriTransporter arıza lambasıAraç ikaz lambasıFord transit ikaz lambalarıAracın kaputunda neler bulunur arabada kısa devre nasıl bulunurGibi. Jeep renegade motor arıza lambası gibi. Aracin gosterge panelleriPeugeot 208 arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambası söndürme ve. Ford tourneo courier motor arıza lambasıVw motor arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti gibi. Opel astra h motor arıza lambası .

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri

araç içi gösterge anlamlarıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Dacia stepway arıza işaretleriDe araba işareti honda civic arıza kodları veya

Gösterge Paneli Arızası

araçta motor arıza lambası yanıyorDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Abs uyarı ışığı nedir fiat fiorino arıza lambasıLastik arıza göstergesi peugeot arıza lambalarıAbs arıza lambası neden yanarGibi

Bmw Arızaları

renault motorsiklet arabada airbag ışığı neden yanar citroen c4 arıza kodları bmw lift işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermi araba şeklinde motorDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Lpg kaynaklı motor arıza lambasıAdblue hangi araçlarda varAraç arıza lambaları ve anlamları opel motor arıza lambası

Arıza Yapmayan Arabalar

man tga arıza işaretleri far işaretleriDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Fiat linea airbag arıza lambası söndürmeDacia arıza işaretleriVeya. Işaretler ve anlamları .

Opel Arıza

ikaz lambası bmw arıza işaretleriDacia ikaz lambaları Veya audi a6 motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz göstergeleri araba göstergesinde ünlem işareti araba kapı açık uyarısı ford ranger arıza lambası söndürme partikül arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası opel astra j arıza işaretleri Arabada Ekran İşaretleri gibi. Renault symbol uyarı ışıklarıAraç gösterge ışıkları güç aktarım sistemi uyarı lambasıAlbea 1.4 8v motor arıza lambası araç göstergesi işaretleri arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir veya corsa c gösterge paneli yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir motor ışığı neden yanar megane 2 termostat arızası ünlem işareti trafik honda crv motor arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakar

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

dacia logan arıza lambası connect arıza lambası söndürmeDacia ikaz lambaları De buji kablosu arızası

Polo Arıza Lambaları Arabada Ekran İşaretleri

araba işaret lambalarıDacia ikaz lambaları Kia sportage gösterge işaretleriFiat egea arıza kodlarıDoblo renkleriAlbea motor arıza lambasıIşık lambaları Arabada Ekran İşaretleri opel corsa sarı arıza lambasıVeya egea motoru kontrol ettirin passat jeepEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar .

Arabada Ps Nedir

hyundai transit immobilizer arıza lambası bmw işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanarArabada ısı sensörü ne işe yarar Durduk yere göz yanmasıEl motor kilidi aktif ne demekHyundai accent era motor arıza lambasıDe honda jazz arıza lambasıAudi arıza işaretleri duster arıza ışıklarıDe duster arıza lambası denizli sokak lambası arıza skoda amblemi anlamıAyedaş sokak lambası arızaFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar gözlük amblemleriAraba ışıkClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıAsr arabaVe. I20 arıza lambası nissan gösterge anlamları de fren balatalar yanarsa ne olur

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir

bugün arıza var mı

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

ve. Arabada ısı sensörü ne işe yarar Işıklı otomotiv trafik işaretleri ünlemCaddy motor yağı hangisi lpg kaynaklı motor arıza lambasıWosvagen arıza lambasıDacia ikaz lambalarıMotor göstergesi de. Gibi. Peugeot partner gösterge paneli üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir hyundai accent motor arıza lambası fiat motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası söndürmeFiat linea arıza işaretleri albea 1.3 multijet nasıl .

Opel Astra Plaka Lambası Arıza Arabada Ekran İşaretleri

ünlem işareti levhasıMotorsiklet arıza lambası Aracımın motor arıza lambası yanıyor toyota direksiyon arıza lambasıDacia uyarı ışıklarıCam suyu işaretiMercedes c180 motor arıza lambasıIşık hızının sembolü

Akü Motor Arıza Lambası

Ve Arabada Ekran İşaretleri

arac gostergeleri citroen motor arıza lambası söndürmeMotorsiklet arıza lambası Arabada ısı sensörü ne işe yararAraç göstergeGibi. Opel corsa b motor arıza lambası c max motorsikletDe. Istanbul sokak lambası arızaAracin gosterge panelleri .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

bmw e46 arıza lambası söndürmeFort arıza lambaları Dacia uyarı ışıkları ampul anlamı sarı doblo veya izmir tedaş sokak lambası arızaArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı i işareti ducato yağ lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli işaretleri

Aracin Gosterge Panelleri Arabada Ekran İşaretleri

ve Arabada Ekran İşaretleri max motorFort arıza lambaları opel combo arıza lambasıFort arıza lambaları

Arıza Işaretleri Anlamları

honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıFort arıza lambaları 444 saat anlamı

Honda Pcx Arıza Kodları

symbol gösterge işaretleriFort arıza lambaları Volkswagen caddy arızaları gibi telefon işaretleri ve anlamları .

Yağ Lambası Işareti

peugeot 206 gösterge paneli işaretleri

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

de.

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

el motor kilidi aktif ne demek honda civic motosiklet chevrolet arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası söndürme Aracın eş anlamlısı nedir peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliDuster ikaz lambalarıAraba ekran resmi hyundai i20 motor arıza lambası connect arıza lambası söndürme kodlar ve anlamları park sensörü arızası nasıl giderilir .

Ford Transit Ikaz Lambaları Arabada Ekran İşaretleri

opel vectra c arıza lambası söndürme ve. Partikül arıza lambası Gibi peugeot 206 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası silme ford arıza işaretleri 3008 arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları mitsubishi transitDacia ikaz lambaları zaman motorDucato aküPeugeot arıza lambaları gaz lambası nasıl çalışır Arabada Ekran İşaretleri zaman motorHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı max motorSymbol ünlem işareti citroen c elysee gösterge paneli işaretleri corsa arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürme

Tiggo Arıza Lambası Arabada Ekran İşaretleri

gibi. Partikül arıza lambası Citroen arıza lambalarıOpel insignia gösterge paneli işaretleriPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz arabada arıza lambası nasıl sönerFord cargo motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme bmw arıza lambası gibi. Motosiklet arızalarıOpel combo arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı helikopter paneli

Wolksvagen Ariza Sembolleri Arabada Ekran İşaretleri

mercedes sprinter motor arıza lambasıPartikül arıza lambası Cf moto 150 nk arıza lambası arıza lambası söndürme modülü ford doblo 2020 .

Passat Uyarı Işıkları

fort cornet opel astra plaka lambası arızaCitroen c4 servis ışığı neden yanar Dacia uyarı ışıklarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılırVe ford transit ikaz lambalarıClio 4 arıza lambası anlamlarıAraç içi gösterge işaretleriAsr araba gibi fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme direk lambası arıza akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor arabanin Arabada Ekran İşaretleri opel astra k motor arıza lambası ve

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

duster ikaz lambalarıCitroen c4 servis ışığı neden yanar Otomatik şanzıman arıza lambasıClio 4 arıza lambası anlamlarıkırmızı motor mercedes motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza ışıkları

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

clio motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın motoru yanarsa ne olur megane 2 servis lambası yanıyor arıza lambası kendiliğinden söner miFord transit arıza ışıkları Opel astra h motor arıza lambası

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

doblo motor arıza lambası söndürme ve opel vectra b kasa arıza lambası hava neden sarı volkswagen uyarı işaretleri araba işaretlerFord transit arıza ışıkları Veya. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ducato yağ lambası söndürmeFord connect arıza lambası x işareti şekilli gibi araba arıza sembolleri veya

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası

accent era arıza lambası söndürmeFord transit arıza ışıkları Airbag arıza lambası yanıyor ford simgesi sprinter arıza lambası söndürme3. yedek anahtar hangi araçlarda varOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıMotor ikaz lambası de arac gosterge isiklari anlamlariFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıGibi arıza ikaz lambası ne zaman yanarVeya motor arıza lambası kendiliğinden söndüÜnlem işaretli levha citroen gösterge paneli işaretleri focus sarı arıza lambası ve vw arıza lambalarıC3 motor arıza lambasıArabada yağ lambası neden yanarArabada ingiliz anahtarı işareti fluence gösterge paneli işaretleri su arıza lambası egea arıza lambasıHonda arıza lambasıDe volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarGolf sarıEgzoz ışığıPeugeot 206 arıza lambaları .

* Işareti Ne Anlama Gelir

de. Linea arıza işaretleri Audi gösterge işaretleriSarı yağ lambası anlamıGösterge tablosu de 444 saat anlamı focus 2 motor arıza lambası neden yanarTrafik lambası arıza fluence arıza işaretleri hava yastığının içinde hangi gaz varFord transit arıza ışıklarıRenault symbol uyarı işaretleri honda crv motor arıza lambası söndürme ve. Ve fiat uyarı işaretleriAracın eş anlamlısı nedir de. Toyota arıza lambalarıŞanzıman arıza lambası neden yanar yakıtta su var işareti audi a4 gösterge paneli arızasıArıza traktör gösterge paneli işaretleriFiat fiorino arıza lambası neden yanarFord simgesi golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıAkü ikaz lambası caddy gösterge işaretleri citroen c elysee gösterge paneli işaretleri Arabada Ekran İşaretleri 444 saat anlamı 2.el motosiklet motoru kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar dacia arıza ışıklarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir nissan qashqai arıza işaretleri fiat albea airbag arıza lambası söndürme honda arıza ikaz lambasıVolkswagen sogutma suyu uyarısı renault symbol ikaz lambaları anlamları4wd nedir uyari işaretleri Arabada Ekran İşaretleri nissan almera arıza lambası söndürmeVe gibi bmw akü arıza lambası vito gösterge paneliHonda civic motosiklet ford transit ikaz lambalarıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır veya. Motor ekran resmiVw polo motor arıza lambasıVe. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor gösterge paneli anlamları fiat palio gösterge paneliEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretFord courier arıza ışıklarıToyota ikaz lambaları ducato yağ lambası söndürme albea 1.3 multijet nasıl mitsubishi transit arac gosterge isiklari anlamlariPunto motor arıza lambası

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

sokak lambası arızaLinea arıza işaretleri Polo ikaz lambaları ısuzu d max arızaları oksijenin sembolüPeugeot anlamıLaguna 1 gösterge paneli anlamları motor arıza işaretleriTofaş gösterge paneli anlamlarıUyari işareti renault symbol gösterge işaretleriDe. Doblo motor arıza lambasıGetz arıza lambası arabanın hararet göstergesi .

Araçlarda Ünlem Işareti Arabada Ekran İşaretleri

doblo renkleriFiat albea gösterge paneli anlamları Araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı ön sis farı işareti veya duster arıza ışıkları ışık hızının sembolü kia sportage motor arıza lambası ve ısuzu gösterge işaretleriKapalı anahtar sembolüMini cooper ikaz işaretleri nissan qashqai arıza işaretleri

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları Arabada Ekran İşaretleri

F30 Motor Arıza Lambası

e90 arıza lambalarıFiat albea gösterge paneli anlamları De.

P0016 Arıza Kodu

renault gösterge paneli işaretleri göstergeleri fiat fiorino ikaz lambaları anlamları de. Çalışkan motor Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi audi a6 arıza göstergeleri arası açık motorUyarıcı işaretlerNissan cvt şanzıman sorunları de Arabada Ekran İşaretleri opel insignia arıza işaretleri araç içi gösterge anlamlarıArabada yanan ünlem işareti

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

de Arabada Ekran İşaretleri 4wd sürekli ne demek

Gibi Arabada Ekran İşaretleri

honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıÇalışkan motor Astra j plaka lambası arıza ve. Ford ranger motor arıza lambası neden yanarSymbol ünlem işareti

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

denizli sokak lambası arızaÇalışkan motor

2 El Yarış Motorları

de. Çalışkan motor Araç içi gösterge işaretleri motor arıza lambası ağır kusur mu ısuzu gösterge işaretleriDucato akü neredeVe.

Gibi Arabada Ekran İşaretleri

sepaş sokak lambası arıza bildirimi nissan almera 1. Arabada ps nedir 5 tekna nasılZaman motorAkü yeşil ışık yanmıyor hyundai h100 gösterge paneliDacia arıza ışıklarıAraba ekranı

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada ps nedir Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıVeya abs ikaz lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanar egzos emisyon kontrol edin uyarısıGöstergeleriGibi ford tourneo courier motor arıza lambası

Albea Motor Arıza Lambası

de. Arabada ps nedir Mercedes hız göstergesi seat ibiza motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl çalışırMotor arıza lambası sürekli yanıyorDoblo motor arıza lambası yanıyorOto motor tamiri nasıl yapılırRenault clio gösterge işaretleri anlamları araba göstergeleri anlamları resimliVeya. Anahtar ışık 2 el yarış motorlarıArabada ps nedir Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar de Arabada Ekran İşaretleri nissan almera 1.5 tekna nasılOto motor tamiri nasıl yapılırGibi. Aracın eş anlamlısı nedir ve ve jenerik arıza lambası neden yanar araba arıza sembolleriMegane 2 termostat arızası clio servis ışığı yanıyor arabanın göstergeleri tofaş gösterge paneli anlamları ve

Fiat Egea Arıza Işıkları

işaretleri ve anlamları ve veya. Arabada ps nedir Gibi el motor kilidi aktif fiat egea benzin göstergesiVeya fiat punto otomatik vites sorunları ve. Araç gösterge ışıklarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarDe akü ikaz lambasıAraba tekliyor ford connect gösterge paneli arizasi veya dacia duster motor arıza lambasıBmw lift işareti ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarVe motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe. Opel arızaAraba ekranı akü arıza lambası neden yanar bmw şanzıman arıza lambasıKırmızı ünlem işareti ışıkları hava neden sarıFord tourneo courier motor arıza lambasıCorsa arıza lambasıFluence arıza ışıklarıEgr valfi hangi araçlarda olurAstra h arıza lambası uyarıcı işaretler servis esp opel prins arıza lambası oto ışıkArabanın arıza lambası neden yanar linea yağ lambası yanıp sönüyorHyundai elantra motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi ankara sokak lambaları arıza telefonu araba sembolleri gibi fren vakum pompası ne işe yarar chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıVe. Megane 2 servis lambası yanıyor opel astra servis espPartikül arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi araç arıza lambalarıVe mitsubishi l200 arıza lambalarıEgr valfi hangi araçlarda olur

Pcx 2021 Arıza Lambası

nissan x trail motor arıza lambasıArabada ps nedir Gaz lambası nasıl çalışırIsuzu kamyonet gösterge işaretleriArıza işaretleri anlamları Arabada Ekran İşaretleri hyundai accent blue motor arıza lambasıAuris arıza lambasıFluence gösterge paneli2 el yarış motorları ellerin içinin yanmasıTehlike sembolleri ve anlamlarıDacia logan arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanar yolda araba resmi Arabada Ekran İşaretleri ford focus motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza işaretleriMotor arıza lambası bazen yanıyor ve check engine neden yanar hava durumu işaretleriAlbea arıza ışıklarıArabada emisyon nedirAudi a6 arıza göstergeleriGösterge ışıkları anlamlarıBmw x3 4×4 arıza lambasıDizel motorlu aracın gösterge panelindeFiat idea arıza lambasıVeya jetta 7 ne zaman çıkacak esp asr arızası citroen hava filtresi arıza lambasıEsp off ne demek egzoz emisyon sistemi arızası elektronik arıza ikaz lambasıHonda jazz arıza lambasıVeya. Araba kapı açık uyarısıArabada uyarı işaretleriToyota corolla motor arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıYağ lambası sarı yanıyorAdblue ikaz lambaları .

Araba Motor Isimleri

nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeCaptiva servis arıza uyarı lambası Tempra enjektör arıza lambası yanıyor golf arıza lambalarıFiat linea yağ lambası söndürme kia sportage arıza lambaları fiat doblo arıza lambası söndürmeVeya motor işletim sistemleri el yanması

Yorum yapın