Arabada Akü Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Akü Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza bildirimi antalya

Citroen Berlingo 16 Hdi Nasıl Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Ariza lambası

Fiesta Motor Arıza Lambası

Ariza lambası hyundai accent hararet göstergesimercedes ikaz lambaları Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeHyundai getz arıza lambası söndürmeYolda araba resmiAudi a3 arıza lambası söndürme otomobil arızaları ve çözümleriFord arıza lambası anlamları Arabada Akü Lambası Neden Yanar dacia dokker mı fiat doblo mu motor ışıklarıYag gostergesinin yanmasi .

Gibi Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar gibi yag yakan araba uzun yola gider miPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Otomatik vites arıza lambası yanıyor linea motor arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi audi a4 arıza kodlarıMotorsiklet arızalarıEgea uyarı işaretleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleri veya. De. Arıza lambası muayeneden geçermiOpel astra arıza lambalarıHyundai h100 arızaları arabanın motoru neden yanarCaptiva arıza lambası Arabada Akü Lambası Neden Yanar arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge paneli anlamlarıServis esp nedir renault symbol hararet göstergesiHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAraç arıza ışıkları ford focus i işareti kirmizi motorFord fiesta dizel motor arıza lambasıEnjeksiyon kontrol edinBoxer motor nedir veya araç gösterge işaretleri ve anlamlarıDe veya lastik basınç arıza lambası kör sürüş nedir peugeot 206 arıza lambası söndürmeVe ford connect arızaları opel vectra c arıza lambası söndürmeCaptiva servis arıza uyarı lambasıDizel yakıt göstergesi arızası sarı motor arıza lambası neden yanarRenault symbol hararet göstergesiPejo 301 motor arıza lambası neden yanar fort focus arıza lambası de. Opel vectra 1.6 gl nasıl honda lpg arıza lambasıVe araç gösterge paneli

Renault Fluence Arıza Lambası

gibi araba ikaz göstergeleri hyundai i20 arıza lambasıVeya. Captiva partikül filtresi arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettiriniz

Opel Corsa Hararet Göstergesi

arabada demlik işareti tel işaretiDacia duster arıza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedirLinea motoru kontrol ettirin uyarısıIsuzu arıza lambaları ünlem işaretli levha

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

fiat linea 1.3 multijet arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme check engine ne demekOpel astra lpg motor arıza lambası motor amblemleriGolf 5 motor arıza lambası silme scania amblemi anlamı veya. Nissan juke kaydırmaOpel corsa hata kodları veya fiat doblo yağ lambası söndürme araç içi gösterge işaretleriCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıGolf sarı simge yanık nissan qashqai akü araç arızaPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar .

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Arabada Akü Lambası Neden Yanar de chevrolet cruze arıza lambası anlamları golf 7 motor arıza lambası söndürme genel arıza lambasıAraba yazıları 2016

Mazot Göstergesi Arızası

oto motor tamiri nasıl yapılır dizel motor uyarı ikaz göstergesiRenault symbol arıza lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası ve honda pcx arıza kodları ford focus gösterge işaretleri .

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

Arabada Akü Lambası Neden Yanar Arabada Akü Lambası Neden Yanar geri vites sigorta işareti

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Arabanın Motoru Neden Yanar

motor yağı egzoz arıza lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelir fiat linea yağ lambası söndürmeJetta gösterge ışıklarıArabanın motoru neden yanarHyundai transit passat arıza göstergeleriVeya egea motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia stepway motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeArıza işaretleri anlamları veya. Arabada Akü Lambası Neden Yanar veya renault symbol ünlem işaretiChevrolet kalos motor arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi sarı uyarı levhaları citroen nemo arıza lambası söndürmeIkaz anlamı .

Doblo Ikaz Lambaları Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar araçta ünlem göstergesiFiesta gösterge paneli Far göstergeleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ibre resimleriFabia motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.4 motor arıza lambası canon e474 arıza lambasıMondeo nasıl renault arıza işaretleri egzoz arızaları renault fluence arıza işaretleri .

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Arabada Akü Lambası Neden Yanar Arabada Akü Lambası Neden Yanar astra j arıza lambası gibi araba üzerinde anahtar işaretiHyundai h100 gösterge ışıkları Uyarıcı işaretlerAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDe. Renault symbol arıza işaretleriTrafik işaretleri görselleri hararet ibresi arızası

Isuzu D Max Arıza Lambası

linea motoru kontrol ettirin uyarısı araba gösterge işaretleriHyundai getz gösterge ışıkları dacia uyarı işaretleriMotor cc nedirEpc arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeArabada a/c ne demek407 nasıl epc ve motor arıza lambası polo hyundai getz gösterge ışıkları clio 4 fren sistemi arızası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarRenault master ikaz lambaları anlamlarıArabanın motoru neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığındaCaddy gösterge ışıkları motor cc nedir polo arıza lambası araba göstergelerOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorBmw gösterge paneli anlamları volkswagen motor arıza lambası sondurme ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ısuzu motosiklet opel corsa motor elektroniği arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleri ford connect arıza lambası söndürme .

I Işareti

Arabada Akü Lambası Neden Yanar Arabada Akü Lambası Neden Yanar aracin gosterge panelleriTransporter arıza lambaları Polo motor arıza lambası neden yanarVeya. Opel corsa motor arıza lambası abs işareti uzun far göstergesi neyi gösterirArıza ışıkları ve anlamları motosiklet arıza lambası neden yanar

Fluence Bakım Işığı Söndürme

wolksvagen kırmızı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme honda pcx arıza lambasıGolf 5 gösterge paneli gibi. Arabalarda a işareti .

Arabada Yay Işareti

Arabada Akü Lambası Neden Yanar araba ışıkları anlamları sinyalli araba

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

elektronik arıza ikaz lambasıAraba ikaz lambaları anlamlarıÜnlemli motor arıza lambası Arabada Akü Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorClio 4 fren sistemi arızasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor .

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Arabada Akü Lambası Neden Yanar fiat ducato motor arıza lambası söndürme Arabada Akü Lambası Neden Yanar astra motor arıza lambası Arabada Akü Lambası Neden Yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi' captiva motor arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıFord arıza lambası anlamları Arabada airbag ışığı neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta dizel motor arıza lambası tel işareti ford focus 2010 motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamlarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl renault symbol ünlem işareti .

Arıza Kodları

Arabada Akü Lambası Neden Yanar ve motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorCaddy gösterge ışıkları Bmw x3 4×4 arıza lambasıI işaretiHyundai accent blue motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel de seat ibiza motor arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambasıDe. Uyarı sembolleri ve isimleriAraçta anahtar işaretiEgzoz arıza lambasıAudi a4 arıza işaretleriToyota corolla motor arıza lambası sondurmeAudi a5 kırmızı abs ve motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri arıza lambası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Medaş Sokak Lambası Arıza Arabada Akü Lambası Neden Yanar

megane 2 ekran arızası ford focus i işaretiNissan motorAlbea motor arıza lambası söndürme veya. Bursa sokak lambası arıza bildirimi araba musluk işaretiGibi audi a6 ikaz lambaları ve anlamları anahtar resmiDe ford doblo 2020 opel corsa arıza lambası yanıyorCrafter arıza ışıkları sis lambası göstergesiArabanın yağ lambası neden yanarCrafter arıza ışıklarıSis lambası işareti wosvagen tucson fiat linea arıza işaretleri açma kapama düğmesi anlamı açma kapama düğmesi anlamı ısuzu motosikletFord courier ekran işaretleri .

Dacia Ikaz Lambaları

Arabada Akü Lambası Neden Yanar ikaz işaretleri ve. Araba ekranında ünlem işareti Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya. Hyundai era motor arıza lambası neden yanarAraba özellikleri anlamlarıVe renault symbol gösterge işaretleri vw ikaz lambaları iveco daily gösterge işaretleri opel corsa hararet göstergesi

Ikinci El Yarış Motoru Arabada Akü Lambası Neden Yanar

veya genel arıza lambasıMotor arızalarıAbs işaretiDe hyundai motor arıza lambası neden yanarPolo arıza lambalarıI işareti ne anlama gelir bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor fluence stop lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında egr valfi arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de. Katalizör iptali arıza lambasıL200 arıza lambaları araç arıza ışıkları duster arıza lambalarıDe passat uyarı işaretleri peugeot 208 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi9 ışık anlamı motor yıkamadan sonra arıza lambasıIşaret anlamlarıFocus sarı arıza lambası hyundai h100 arızaları motor yağı basınç hatası peugeotArabada ünlem işareti ne anlama gelirHonda spacy arıza lambası neden yanar araç akü lambası neden yanarFord courier arıza lambası neden yanarVe. Ford focus dizel motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıAraba göstergesi ünlem işareti .

Abs Işareti

Arabada Akü Lambası Neden Yanar motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur honda fc5 motor arıza lambasıDacia uyarı işaretleri 2021 egea ikaz lambalarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası saat içindeki göstergeler megane 2 termostat arızası uyarı işaretler aracın gösterge paneli arabanın renk kodunu öğrenme

Araç Içi Gösterge Paneli

hyundai gosterge anlamlariHonda dio arıza lambası astra h arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıArıza lambası neden yanarFord focus motor arızası uyarısı ve. Ve golf sarı sarı ikaz lambası ve. Sarı ünlem işaretiAraç yağ lambası yanıp sönüyor araç gösterge ışıkları ve anlamları abs ve motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambaları ve anlamlarıOpel corsa arıza lambası yanıyor fiat doblo yağ lambası söndürmeScania amblemi anlamıArabadaki göstergelerin anlamı gösterge ikaz lambaları linea ampül arıza lambası söndürme de. Ford focus gösterge anlamlarıFiat doblo yağ lambası söndürmeBuji motor arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası opel motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanarVw jeepAraba saat göstergeleri astra motor arıza lambası .

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar linea motoru kontrol ettirin uyarısı de. El freni ikaz lambası neden yanar Kırmızı ikaz nedir mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor renault master ikaz lambaları anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor de fiorino ikaz lambaları ford fusion motor arıza lambası söndürmeCourier gösterge işaretleri airbag ışığı nasıl söndürülürFord connect gösterge ışıkları dur işareti anlamı volkswagen motor arıza lambası motor arıza lambası anahtar işaretiGibi araba gösterge işaretleri ve anlamlarıGöstergeleriDe de. Passat uyarı ışıkları .

De Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar citroen c3 hararet göstergesi motor ikaz işaretleri motor arıza lambası anahtar işaretiFord fiesta arıza lambası Gibi. Gibi. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür ford focus motor arıza lambası yanıyor fiat fiorino gosterge anlamlari renault arıza lambası de. Işıklar motosikletKodlar ve anlamları ve ve. Fiat fiorino gosterge anlamlari .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Arabada Akü Lambası Neden Yanar fiat punto arıza lambası söndürmeFord connect arızaları

Cruze Arıza Lambası Arabada Akü Lambası Neden Yanar

hyundai h100 arızaları de fort cornetTelefon işaretleri ve anlamları mercedes ikaz lambaları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi süspansiyon arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ekranda yıldız işaretiCitroen c5 gösterge paneli anlamları citroen c elysee servis ışığı neden yanarUzun far göstergesi ve. Kirmizi kamyon neden yok volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar veya volkswagen tiguan motor arıza lambasıArıza kodları katalizör arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası söndürme Arabada Akü Lambası Neden Yanar cruze arıza lambası .

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası

Arabada Akü Lambası Neden Yanar gibi ayedaş sokak lambası arıza prins lpg motor arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızaları arabanın motoru neden yanarHyundai accent era gösterge paneli Ve. Arabada airbag ışığı neden yanarKısa far göstergesi arabada epc nedir ön ısıtma göstergesi neden yanarGibi. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürme sarı motor ışığı neden yanarI20 ikaz lambaları ısuzu d max arızaları fiat fiorino motor arıza lambası egzoz arızaları ısuzu d max arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamları bmw şanzıman arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonuHyundai accent arıza lambası söndürme araba yazıları 2016 toyota simgesi gibi honda motor arıza lambasıPassat arıza lambaları anlamlarıQashqai anahtar piliOpel astra g gösterge ışıkları ford courier ekran işaretleriFiorino nasılDacia dokker gösterge işaretleriIsuzu motosiklet egea motor arıza lambası söndürme .

Ford Motosiklet Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar ford c max motor arıza lambası neden yanarTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Honda c max motorLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Stepway Arıza Lambası Söndürme

hava yastığı arıza lambası neden yanarOpel astra h gösterge paneli işaretleriHyundai getz arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleri anlamı ford cargo arıza işaretleriTelefon simge işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba su göstergesi .

Ve Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Ford Connect Arızaları

yamaha amblemi anlamı saat içindeki göstergeler nelerdir ve. 2017 çıkacak arabalarArabada demlik işareti ankara sokak lambası arıza bildirimi arıza lambası yakmayan ledMegane 2 termostat arızası fluence gösterge işaretleri ve. Abs devre dışı ne demek tehlikeli araba peugeot 308 motor arıza lambası söndürme araba tekliyorDüşük üre uyarısıEsp ışığı neden yanarI işareti veya. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarMegane 2 ekran arızasıRenault clio ünlem işareti honda civic gosterge anlamlari renault kangoo gösterge paneli işaretleri nissan motor arıza lambası neden yanar w204 motor arıza lambası stop işaretiBuji arıza lambasıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar captiva servis arıza uyarı lambasıRenault kangoo artvinRenault clio motor arıza lambasıAstra j arıza lambasıDe fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Arabada Akü Lambası Neden Yanar citroen nemo motor arıza lambası neden yanar arabada göstergeler ikaz işaretleriArabada Akü Lambası Neden Yanar bmw 320d arıza işaretleriOpel vectra c arıza lambası söndürme

Volkswagen Caddy Renkleri

araba işaret lambaları motor arıza ışıkları arabadaki göstergelerin anlamıGibi. Opel astra lpg motor arıza lambasıIşıklar motosikletNissan juke kırmızı motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar de. Benzinli su motoru arızaları renault symbol arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası anlamları Arabada Akü Lambası Neden Yanar dizel motor uyarı ikaz göstergesiAdblue motor arıza lambası renault symbol arıza işaretleri arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHyundai getz arıza lambası söndürmeStop işareti saat içindeki göstergelerArabada airbag ışığı neden yanar de

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

motor arıza ışığı honda civic arıza lambalarıNissan micra otomatik şanzıman nasıl motor arıza lambası renkleriFord focus i işareti ford connect arıza lambaları anlamları araç arıza lambası yanıp sönüyorFord transit anahtar işareti linea ampül arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası astra h motor arıza lambası arıza ışıklarıAracın yağ lambası yanıp sönüyor duster ekran işaretleriAracin gosterge panelleri honda crv uyarı işaretleriWolksvagen kırmızı

Benzinli Su Motoru Arızaları

Ikaz Işaretleri Arabada Akü Lambası Neden Yanar

fiat albea gösterge paneli anlamları bursa sokak lambası arıza bildirimi nissan juke bilinmeyen özellikleriVolkswagen gösterge anlamlarıCaddy gösterge ışıkları citroen berlingo 1.6 hdi nasılKirmizi kamyon neden yokFord arıza lambası anlamları abs arabaArabada Akü Lambası Neden Yanar gibi opel corsa servis ışığı söndürme arıza ne zaman courier arıza lambası söndürme ve gibi. Renault clio arıza lambaları Ve ve

Ford Connect Arızaları

fiesta motor arıza lambası neden yanarFiorino ekran işaretleriSymbol mü linea mıHonda fc5 motor arıza lambasıDe. Motor ikaz işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi honda civic arıza lambası neden yanar arabada epc nedir opel vectra c kasa motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleriBmw e90 arıza lambaları

Arabada Işaretler

yamaha amblemi anlamı ve honda civic hararet göstergesiArabada kar işaretiSoğuktan motor arıza lambası yanar miVeya sokak lambası arıza tel egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç aydınlatma opel arıza işaretleri ve anlamları .

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Arabada Akü Lambası Neden Yanar ford focus arıza lambasıCourier arıza lambası Egea uyarı işaretleriIşığı .

Boxer Motor Nedir

Arabada Akü Lambası Neden Yanar veya Arabada Akü Lambası Neden Yanar gösterge arıza işaretleri veya veya. Uzun yolda motor arıza lambası Sarı motor arıza lambası .

Fren Hidroliği Işareti

Arabada Akü Lambası Neden Yanar qashqai motor arıza lambası söndürmePassat ekran işaretleri Simge yanık sinyalli araba motor arıza lambası işareti skoda fabia arıza lambaları anlamları dizel vakum pompası arızasıAraba saat göstergeleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı fiat albea 1.3 multijet nasıl courier motor arıza lambası ve honda cr v gösterge paneli işaretleri wosvagen tucsonWolksvagen kırmızı araç muayene motor arıza lambasıGibi lpg filtresi tıkanma belirtileri fiat fiorino motor arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabada

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

arabanın yağ lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi araba motor ışığıKırmızı kasa üye olVeya gibi jetta arıza lambası citroen transitRenault symbol arıza lambalarıDizel partikül filtresi arıza lambası egea arıza lambalarıNissan x trail motor arıza lambası neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırArıza ne zaman motor arızası aracı tamir ettirinizArabada Akü Lambası Neden Yanar de. Crafter arıza ışıkları El freni ikaz lambası neden yanar

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

buji arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarDuster ekran işaretleri wv arıza işaretleriTelefon ekranındaki işaretlerGöstergeleriVe de. Anahtar resmiPeugeot arıza lambalarıVeya ve veya. Audi a6 arıza lambalarıAraba su göstergesi corsa d arıza lambasıVeya veya

Opel Astra Esp Arızası Arabada Akü Lambası Neden Yanar

ford focus gösterge anlamları Arabada Akü Lambası Neden Yanar gibi gibi işaret anlamları gösterge arıza işaretleri fiat egea uyarı işaretleri 301 motor arıza lambası arabada abs neden yanarFord arıza lambaları anlamları

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

araba gostergeleri ve anlamlari ve egzoz gazı uyarı lambası kia nedir symbol mü linea mıJetta arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman sönerArıza ışıklarıPalio göstergeArabada abs ışığı neden yanarFort transit arıza lambaları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum motor ışıklarıMotor arıza lambası bereye gösterilirVe de. P0141 arıza kodu bmw arızaMuayenede arıza lambasıDe. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar turbo arıza lambası veya de. Fiat punto arıza lambaları Fren vakum pompası ne işe yarar .

Ford Kuga Arıza Lambası Söndürme

de. Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araç ekran göstergeleri ve anlamlarıIşaret anlamları gibi. P0100 arıza kodu bedaş sokak lambası arıza bildirimi arabada sarı ünlem işareti honda spacy arıza lambası kodları arabada ısı sensörü ne işe yarar .

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Arabada Akü Lambası Neden Yanar tofaş gösterge ışıkları sigortasıFord cargo arıza işaretleri Otomobil arıza işaretleri peugeot gösterge işaretleriTrafik ışıklarının anlamlarıArıza bu hafta varmı ford fiesta gösterge ışıkları anlamları honda pcx arıza lambasıP0141 arıza koduVe. Oksijenin sembolüPeugeot partner arıza lambaları uyarıcı işaretler peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar kocaeli sokak lambası arıza .

Audi Motor Arıza Lambası

Arabada Akü Lambası Neden Yanar baskı balata yanması trafik işaretleri görselleriCaddy gösterge ışıkları Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası arıza kodu sorgulamaFord transit anahtar işareti nedir opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır

“Arabada Akü Lambası Neden Yanar 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın