Araba Termostat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Termostat ford courier motor arıza lambası De Ariza lambası acil uyarı ışıkları Ariza lambası araç uyarı lambalarıdoblo gösterge işaretleri Araba göstergesi işaretleri egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAraçta ünlem işareti gibi fiat doblo arıza işaretleri pejo 301 arıza lambası bursa sokak lambası arıza toyota check engine ne demek soğuktan motor arıza lambası yanar mi dacia motor arıza lambası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları cruze arıza gösterge lambası scania g 420 gösterge paneli aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? .

Yamaha R25 Motor Arıza Lambası

Araba Termostat Araba Termostat uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarPatinaj nasıl çekilir Işaret anlamları peugeot sembolü fiat albea 1.3 multijet nasıl araba uyarıları

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme Araba Termostat

Araba Termostat volkswagen arıza işaretleri fiat doblo arıza işaretleri veya motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor linea vites arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir Golf 6 arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası

Sarı Renk Motor Arıza Lambası Araba Termostat

Araba Termostat opel corsa d arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir

Fiesta Arıza Lambaları Araba Termostat

Araba Termostat volkswagen arıza sembolleriPatinaj nasıl çekilir Uyarı sembolleri doblo renkleri abs lambası söndürmeH işaretinin anlamıFord cargo motor arıza lambası neden yanar arabada yanan işaretler veya arabalar neden yanarFiat linea motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası silme

Seat Toledo Motor Arıza Lambası Araba Termostat

Araba Termostat motor ekran resmi veya. Patinaj nasıl çekilir Mercedes dobloGaza basınca akü lambası yanıyor honda crv ikaz işaretleriVe Araba Termostat

Dikkat Işaretinin Anlamı

Araba Termostat

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Termostat p0110 arıza koduPatinaj nasıl çekilir Ve ve. Gibi. Motor arıza lambası geç sönüyorFord courier anahtar arıza lambası lambda işaretiOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesiGibi araç içi gösterge anlamları linea yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası mercedes arası açık motor türkiye neden yanıyorEkran araba resmiPunto arıza lambası söndürmeBuji lambasıMercedes kırmızı motor nedir ve citroen nemo motor arıza lambası söndürme fiesta arıza lambalarıDikkat işaretinin anlamı honda jazz akü yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder .

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Araba Termostat arabada yağ göstergesi yanarsaBmw lift işareti Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorAudi a6 arıza göstergeleriHonda motor amblemiToyota vsc arızası .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Termostat Araba Termostat

Fe Sembolü

Araba Termostat çarpı işareti trafik levhasıBalata lambası Araç ekran göstergeleri ve anlamları

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Araba Termostat

Araba Termostat veya. Balata lambası Kızdırma bujisi işareti telefon sembolleri gibi de renault symbol ikaz lambaları .

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

Araba Termostat Araba Termostat ekranda anahtar işareti ne demekCeed ne demek Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi hava yastığı ikaz ışığıVolkswagen arıza lambası anlamları ve ford fiesta arıza lambası ve sokak lambası arıza bildirimi araba göstergesi işaretleriMercedes sprinter motor akıllı işaretlerin anlamlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürme tel işaretiPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor dizel vakum pompası arızası neyi gösterirAraç çalışırken yakıt almak hyundai accent era arıza lambaları vites arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri anlamıOpel astra g motor arıza lambasıVeya. Mercedes caddyPeugeot partner arıza lambalarıYağ basıncı ikaz ışığıVolvo motosiklet sis işaretiMotor yağı arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası yanıyorEpc arıza lambası neden yanar passat arıza lambası neden yanarVeya symbol hararet göstergesiMotor arıza lambası neden yanıp söner passat uyarı işaretleriTransit motor arıza lambası söndürmeCeed ne demekAt resmi olan arabaFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAmpul anlamıŞanzıman arıza lambası neden yanarP0045 arıza kodu eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıRenault symbol arıza ışıkları nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıGibi lpg den dolayı motor arıza lambası sihirli anlamıDacia nasılClio arıza lambası arabadaki göstergelerBmw arıza ışıklarıFiat doblo gösterge paneli işaretleri Araba Termostat de. Jeep renegade motor arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar gibi volkswagen tiguan motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli anlamları citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar gibi. Opel corsa c arıza lambası söndürmeMegane 2 arızaları captiva motor arıza lambasıArabada ikaz ışıkları gibi. De. Araçta abs lambası neden yanar ve kia sportage ikaz lambaları anlamları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor hararet işareti ikaz lambası bmw arıza işaretleri akü işaretinin yanması arabalardaArabada direk nedir albea arıza ışıkları abs arıza lambası neden yanarAraç uyarı lambaları hyundai i20 sarı ünlem işareti veya. Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirUyarı işaretlerinin özellikleri2 el nissan almera mercedes sprinter arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme ekranda anahtar işareti ne demek arıza işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Passat Nasıl

Araba Termostat

Arabalar Neden Yanar

Araba Termostat dacia dokker mı fiat doblo mu dacia duster arıza lambası söndürmeOpel corsa gösterge işaretleri

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Termostat nissan micra arıza lambası yanıyor

Citroen C2 Nasıl

Araba Termostat nissan micra arıza lambası söndürme ford focus ikaz lambaları anlamları helikopter paneli gibi motor işaretleri ford motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge işaretleri Fiat doblo ikaz lambaları

Passat Uyarı Işaretleri Araba Termostat

Araba Termostat pejo arıza lambalarıOpel corsa gösterge işaretleri Fiat doblo motor arıza lambası motor amblemleri uyari işareti aracın eş anlamlısı nedirDodge nitro arizalari Araba Termostat bmw e90 arıza işaretleriPeugeot 308 arıza lambası söndürmeVeya. Opel astra g gösterge ışıkları far arıza lambası dikkat sembolü araç paneliVolkswagen ikaz lambalarıGösterge paneli ışıklarıGibi. Veya motor ışığı neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli işaretleri de arıza lamba işaretleri sarı ikaz lambası araç lambalarıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor .

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Termostat mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeVolkswagen navara Dizel araç motor arıza lambası neden yanar

P0110 Arıza Kodu Araba Termostat

Araba Termostat fiat c maxVolkswagen navara Honda civic lastik arıza lambası nabız sinyal motor ducato arıza lambalarıAraç aydınlatma seat leon gösterge paneliHonda jazz akü egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza lambası .

Arabadaki Göstergeler Resimli Araba Termostat

de. Araba Termostat

Egea Yağ Lambası

Araba Termostat astra j motor arıza lambasıJetta ikaz ışıkları Ve. Lastik basıncı uyarısı nasıl sönerMegane 3 motor arıza lambası bmw e90 arıza işaretleriFiat doblo ekran işaretleri göstergeler araba toyota doblo dodge nitro arizalari veya. Motosiklet arızalarıArabada akü işaretiFren balatası ikaz lambası .

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları Araba Termostat

Araba Termostat transporter arıza ışıkları nissan motor arıza lambası Araba Termostat lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar daihatsu sirion nasılAkü arıza lambası Otomatik vites işaretleri yolda radar olduğunu nasıl anlarız elektrik işaretiToyota motor arıza lambası neden yanar clio 4 fren sistemi arızası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar alaaddin anlamıFord fiesta motor arızası servise gidin peugeot 206 motor arıza lambasıVe. Motor yanması opel astra lpg motor arıza lambasıJetta ekran gostergeleri honda civic arıza lambası neden yanar ford mondeo ikaz lambaları veya. Fren hidroliği ikaz lambasıOpel astra lpg motor arıza lambası ve

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek Araba Termostat

Araba Termostat arabadaki göstergeler resimliAkü arıza lambası Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorBuji lambası ingiliz anahtarı arıza lambası arabada stop lambası neden yanar ve gibi gizli kontakVeya ford mondeo motor arıza lambası neden yanar astra motor arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarCorolla arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleriHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araç gösterge ışıkları yanmıyor dacia uyarı ışıkları arabadaki göstergeler resimliDirek lambası arıza gibi. Araçlarda gosterge isaretleriHyundai i20 arıza lambası neden yanar .

Uyarı Lambaları

Araba Termostat gibi. Kia sportage gösterge paneli Gösterge lambalarıToyota arıza lambasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAdblue arıza lambasıArıza lambaları opelMegan arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanarIkaz de. Fort arıza lambası ışığı

Gibi Araba Termostat

Araba Termostat arıza gösterge lambası

Park Lambası Işareti Araba Termostat

Araba Termostat opel astra g arıza lambası anlamlarıKia sportage gösterge paneli Honda motor arıza lambasıKia sportage gösterge paneliOpel insignia arıza işaretleri yolda radar olduğunu nasıl anlarız Araba Termostat peugeot 3008 gösterge işaretleri araç gösterge işaretleri anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge paneli Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Araba Termostat peugeot 208 arıza lambası söndürme opel astra h arıza işaretleri

Arıza 5

Araba Termostat opel vectra b kasa arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası silmeKia sportage gösterge paneli Trafik levhaları ve anlamları 2014Check lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleriAkü işaretinin yanması veya Araba Termostat gibi de

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları

Araba Termostat nissan direksiyonKia sportage gösterge paneli Volkswagen motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mıDe. Arıza lambası engelleyici dekoderDe. Ducato arıza lambaları epc ve motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanarPassat arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor Araba Termostat vw arıza lambaları de. Araç içi gösterge anlamları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabada motor arıza lambası neden yanar lambda işaretiC200d motorGösterge ışıkları anlamları

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Termostat peugeot sembolü volkswagen uyarı lambaları araç gösterge ışıkları ve anlamları akü ikaz lambası neden yanar anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi gibi

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Termostat lpg arıza lambası çözümKia sportage gösterge paneli Araba Termostat lastik arıza göstergesiKia sportage gösterge paneli Derhal durulması gereken ikaz ışığı9 ışık nedir ışığı cruze lpg arıza lambasıOpel ikaz lambaları araçta arıza lambası de. Viessmann vitopend 100 arıza lambası hava yastığı ikaz ışığı clio 4 hararet göstergesi medaş sokak lambası arızaMotor yagi basinci az uyarisi ford focus gösterge paneli arızasıArıza lamba işaretleriAraç koruma sistemi arızası çözümü doblo 1.9 jtd motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme mercedes arıza ve.

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Termostat gibi yakıt filtresi arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları Ve transporter t5 arızalarıMotor arıza lambası nasıl söndürülür jetta direksiyon arıza lambası honda arıza kodları egea lastik arıza lambası söndürme arabada anahtar göstergesi250 cc motor ne kadar yakar

Opel Astra Ekran Işaretleri Araba Termostat

Araba Termostat hararet yapan araba neden çalışmazVolkswagen arıza ışıkları Opel corsa ikaz lambaları fiat ducato arıza lambaları veya gizli kontak de r25 arıza lambası söndürme vw arıza lambasıPassat nasılBmw arıza kodları ve anlamları arabanın akü ışığı neden yanarArıza lambası engelleyici dekoderVe honda civic direksiyon arıza lambası citroen c3 arıza kodlarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirPassat motor arıza lambası vw arıza ışıkları araçta motor arıza lambası neden yanar ve mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ve nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıDikkat işaretleri .

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Araba Termostat fort nedirNissan qashqai motor arıza lambası Kombi arıza lambası yanıyorAraba ekran göstergeleri Araba Termostat ve. Ikaz lambası fiyatFord transit arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambası Araba Termostat duster motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası Opel vectra arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp sönerCitroen c2 nasıl ford focus arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleri helikopter paneli nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arızası servise gidin de. Benzin güvenlik uyarı işareti ve

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli Araba Termostat

Araba Termostat duster motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası Ford transit motor arıza lambası Araba Termostat

Polo Motor Arıza Lambası

Araba Termostat veya veya opel astra g kasa motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası Ford courier arıza lambaları anlamları clio 4 motor arıza lambası neden yanar trafik göstergeleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç arıza lambası

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Araba Termostat citroen c4 arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası Opel vectra arıza işaretleri araç uyarı işaretleri ve anlamları veya egzoz freni arızası

Toyota Corolla Arıza Işıkları

Araba Termostat egzoz emisyon arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası Hyundai i20 gösterge ışıkları ve. Sokak lambası arıza gösterge lambalarıVeya Araba Termostat arabadaki göstergeler resimli

E90 Arıza Lambaları

Araba Termostat ve sym motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası Direksiyon arıza lambası kırmızı alaaddin anlamıOpel astra motor arıza lambası söndürme nissan stepway de gibi gibi. Fiat egea uyarı ışıklarıWv arıza işaretleriDe. Fluence arıza lambaları servis esp opel fiat linea arıza lambaları anlamları

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Termostat mercedes i20Nissan qashqai motor arıza lambası

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası Araba Termostat

Araba Termostat gibi punto arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası Opel corsa motor arıza lambasıVites arıza lambası tempra enjektör arıza lambası yanıyor renault symbol arıza ışıkları ford courier arıza lambaları anlamlarıEskişehir sokak lambası arızaDoblo motor arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambasıFord focus arıza işaretleri honda crv ikaz işaretleriSymbol lastik arıza lambası söndürme astra j arıza lambasıVeya. Kia rio motor arıza lambası neden yanar arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları araç gösterge işaretleri anlamları .

Geri Vites Sigorta Işareti Araba Termostat

Araba Termostat de. Gösterge paneli ışıkları Hyundai motor arıza lambası neden yanar clio 4 fren sistemi arızası skoda ikaz lambalarıAudi a3 gösterge paneliScania g 420 gösterge paneliVe arabada akü işareti neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası söndürme gediz sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası ünlem işaretiMercedes c200d motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleri arka cam rezistans işareti iveco daily motor arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanarEgea anahtar işareti de. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVeya gibi. Gibi. Araba Termostat ford focus hız göstergesi arızasıPark lambası işareti Ingiliz anahtarı arıza lambası

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Araba Termostat citroen berlingo 1. Park lambası işareti 6 hdi nasılAraba Termostat seat leon arıza lambası söndürmeAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Albea 1.3 multijet nasıl .

Volkswagen Bora Motor Arıza Lambası

Araba Termostat egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiIkaz egzoz arıza lambası Nissan micra motor arıza lambası Araba Termostat motor yagi basinci az uyarisiVolkswagen ikaz lambaları citroen berlingo nasıl egea arıza işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleriGibi toyota motor arıza lambası neden yanar veya veya. Arabada yağ göstergesi yanarsaBmw e90 motor arıza lambası söndürme bmw akü arıza lambası

Yanar

Araba Termostat araçlarda göstergeler ve anlamları yağ ışığı yanıp sönüyor kullanım dışı levhası lpg arıza lambası nasıl sönerIkaz egzoz arıza lambası Sarı uyarı levhaları porsche simgesiRenault clio arıza ışıklarıHyundai arıza lambası egea plaka lambası arıza işaret ve anlamlarıAuris arıza lambası söndürmeBuji lambası honda motor amblemiGibi. Fiat linea arıza lambalarıH isareti ne demek sprinter arıza lambaları de. Motor cc nedirEngine malfunction ne demekGösterge lambalarıDe. Şarj yükseltme koduSarı ünlem işareti motor teklemesi neden olur veya. Dacia sandero gösterge işaretleriSaatin içindeki göstergelerin isimleriPeugeot 301 arıza lambasıPolo motor arıza lambası neden yanar pejo arıza lambaları araçta ünlem işareti

Far Işaretleri

Araba Termostat renault symbol ikaz lambalarıIkaz egzoz arıza lambası Akıllı işaretlerin anlamıBursa sokak lambası arıza mercedes caddy ve. Arabanın motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar de. Gibi bmw arıza lambasıSokak lambası arıza konyaOpel vectra c kasa motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi neredeDacia dokker ekran işaretleri albea arıza lambası honda arıza kodlarıAbs arızası nasıl anlaşılır h isareti ne demek citroen berlingo 1.6 hdi nasılFe sembolüBmw ikaz lambaları kia sportage ikaz lambaları anlamları mercedes motor arıza lambası asr lambası neden yanar Araba Termostat ducato motor arıza lambasıVe. Fort tıransitYakıtta su var işareti skoda gösterge paneli 2 el yarış motorları Araba Termostat fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Araba Termostat gibi. Ikaz egzoz arıza lambası Yağ basıncı ikaz ışığı megane 1 gösterge paneli işaretleriC180 motor arıza lambası opel arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası .

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Termostat clio 3 motor arıza lambasıBuji lambası Bmw motor arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor veya yolda radar olduğunu nasıl anlarızVeya. Uyarı işaretlerinin anlamıArabalardaki göstergelerMotor ikaz ışığı Araba Termostat uyarı sembolleri ve isimleriJeep motor arıza lambası araba arıza işaretleri anlamları

Sokak Lambası Arıza Araba Termostat

Araba Termostat jenerik arıza lambası neden yanarBuji lambası Motor yağ arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleriTriger kayışı arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamlarıFiat linea arıza lambaları soğuktan araba çalışmıyorŞarj dinamosu arıza lambasıMotor ışığı neden yanar nissan arıza kodlarıGibi. Hava neden sarıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur opel astra g motor arıza lambası veya opel astra h motor arıza lambası neden yanarAzalmış soğutma suyu arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür qashqai kırmızı motor arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar baskı balata yanmasıEgzoz motorRenault symbol ikaz ışıkları bmw e60 şanzıman arıza lambası araba sarı ünlem işaretiCaptiva arıza lambası söndürmeÜnlemli motor arıza lambası sihirli anlamıDacia arıza ışıkları renault clio gösterge anlamları transporter arıza ışıkları de engine malfunction ne demek arıza nedir renault clio gösterge paneli anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanar2015 courier opel vectra c kasa arıza işaretleri ve nabız sinyal motor opel astra h arıza lambası de

Motor Freni Arızası Araba Termostat

Araba Termostat ford transit ikaz lambaları transit gösterge işaretleri ford arıza lambası söndürme hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ford tourneo courier motor arıza lambası

Opel Arıza Lambası Araba Termostat

Araba Termostat megane 1 gösterge paneli anlamlarıBuji lambası Bilgi ışıkları .

Kasa Motor

motor arıza ışığı yanıp sönüyor seat leon gösterge paneli saatlerin anlamları 2013Mercedes sprinter arıza lambaları Araç arıza göstergeleri ve anlamlarıVolkswagen arıza sembolleri

Dacia Ikaz Lambaları

akü işaretinin yanması hyundai accent 1. Mercedes sprinter arıza lambaları 3 gls nasıl arac gosterge isiklari anlamlariAudi a3 gösterge paneliTransit arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTransporter motor arıza lambası neden yanarSoğuktan araba çalışmıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamlarıVeya nissan primera arıza lambası söndürme veya. Dizel vakum pompası arızası Araba Termostat doblo arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamları

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

golf 7 1. Mercedes sprinter arıza lambaları 6 tdi motor arıza lambası neden yanarKia arıza işaretleri vw arıza lambaları peugeot partner arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambasıVeya. Sokak lambası arıza iletişim .

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

araçta ünlem göstergesiBildirim ışığı nedir Ve arabada yağ göstergesi yanarsa

Iveco Arıza Lambaları

araç lambaları toyota arıza lambaları sokak lambası arıza bursa fiat fiorino ikaz lambaları arabada motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge paneli anlamlarıBildirim ışığı nedir Araba arıza lambaları anlamları ikaz lambası bmw arıza işaretleriNissan micra motor arıza lambası araç ışıklarıBmw arızalarıHyundai motor arıza lambası neden yanar honda jazz aküOpel vectra a kasa arıza lambasıCheck lambasıSarı ikaz lambasıDerece işareti peugeot anlamı kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarEsp hatasıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor megane 3 motor arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu

Motosiklet Arızaları

hyundai accent 1. Bildirim ışığı nedir 3 gls nasılVolkswagen ikaz lambaları gibi.

Peugeot Motor Arıza Lambası

kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorDaihatsu sirion nasıl Araçta ünlem göstergesi fren hidroliği ikaz lambası Araba Termostat sokak lambası arıza ankaraFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge işaretleri katalitik konvertör arıza lambası söndürmeTelefon sembolleriAraba marka işaretleri sarı renk motor arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorFord fiesta arıza lambalarıMotor arıza lambası muayeneSkoda ikaz lambaları .

Servis Esp Opel

opel corsa gösterge paneli anlamları abs arızası nasıl anlaşılır

Motor Işaretleri

Egzoz Arıza Lambası Araba Termostat

arabanın renk kodunu öğrenme duster motor arıza lambası fiat motor arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası renault clio arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası neden yanarVw polo motor arıza lambası Lpg ışığı yanıp sönüyor 2 el yarış motorlarıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden porsche simgesi kasa motor maf sensörü iptali veya nissan motor arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası uyari işaretleri yağmurlu havada motor arıza lambası fort tıransit katalizör motor arıza lambası Vw polo motor arıza lambası Araba üstünde anahtar işareti hararet yapan araba neden çalışmaz motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli passat 1.4 tsi motor arıza lambası seat leon gösterge paneli ayedaş sokak lambası arıza

Kızdırma Bujisi Işareti

aracımın motor arıza lambası yanıyor

Passat 14 Tsi Motor Arıza Lambası Araba Termostat

üçgen arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası tofaş hız göstergesi araç koruma sistemi arızası çözümü hyundai accent blue gösterge anlamlarıVw polo motor arıza lambası Oksijen sembolüKatalitik konvertör arızası neden olur veya gibi. Opel corsa gösterge işaretleri veya. Şekildeki güvenlik uyarı işaretini bmw e90 motor arıza lambasıMuayenede arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası .

Arabalarda Araba Termostat

renault kangoo artvinClio 4 hararet göstergesi

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

“Araba Termostat 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın