Araba Neden Fan Açar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Neden Fan Açar ekranda yıldız işareti Ford courier arıza lambası söndürmehava durumu sembolleri ve isimleri Ariza lambası Ve Ariza lambası yağ değişimi sonrası motor arıza lambası volkswagen gösterge işaretleri opel arıza işaretleri bmw 116i motor arıza lambasıHyundai accent 1.3 gls nasıl katalizör arızası belirtileri opel combo arıza lambalarıAraba arıza ışıkları anlamlarıGibi arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ford motor arıza lambası lastik işaret anlamları

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Neden Fan Açar i işareti ne demekQashqai arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya boxer nedirVe opel astra g arıza işaretleriDe. Nissan juke kırmızı motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası yanıyorMotor arızaBmw motor arıza lambası sarı yanıyor ford fusion motor arıza lambası söndürmeFiat marea motor arıza lambası neden yanar gizli buzlanma işareti gösterge arıza işaretleriAdblue ikaz lambaları araba arıza işaretleri anlamı ampul arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambasıDe. Rakun isimleriHonda jazz motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürmeVeya. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaş .

Araç Arıza Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar Araba Neden Fan Açar motor yağ basıncı düşükse ne olurFord mondeo ikaz lambaları Check engine toyota motor yağ kapağı açık kalırsa symbol ünlem işareti .

Volkswagen Motor Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar ankara sokak lambası arıza bildirimi renault kangoo gösterge paneli anlamlarıHonda motor otomatik vites Ve araba motor işaretleriKısa far işaretiDikkat işaretleri sokak lambası arıza tel izmir Araba Neden Fan Açar

Astra G Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Neden Fan Açar transporter motor megane 2 motor arıza lambası söndürmeHonda motor otomatik vites Symbol gösterge paneliOpel astrada arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamlarıDikkat işaretleri opel combo arıza lambaları * işareti ne anlama gelirEl freni çekili işareti motor resmiSigorta neden yanar .

Işaretler Ve Anlamları Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar Araba Neden Fan Açar araçta yağ göstergesiCc nedir motor Araba Neden Fan Açar ford motor arıza lambası honda civic ikaz işaretleriCc nedir motor Veya. Pil bitmek üzere ne demekIzmir tedaş sokak lambası arıza renault fluence gösterge işaretleri .

Fort Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar tedaş sokak lambası arıza bildirimi' renault fluence anahtar işareti neden yanarHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Gibi. Ibre resimleriFord fiesta anahtar işareti hava durumu işaretleri anlamı led arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza ışıkları skoda arıza lambası söndürme lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarRenault fluence anahtar işareti neden yanarAraç göstergeleri ve anlamlarıRenault clio uyarı işaretleriDuster arıza lambası söndürme fluence gösterge paneli işaretleriOto tamir isimleri ingiliz anahtarı arıza lambası opel vectra arıza lambası neden yanar ariston kombi arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyor .

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Araba Neden Fan Açar Araba Neden Fan Açar aracın akü lambası neden yanar veya. Soğuk havada motor arıza lambası De. Ikinci el yarış motorları

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

Araba Neden Fan Açar veya. Soğuk havada motor arıza lambası Ünlem işareti trafik viessmann kombi arıza lambasıGibi bmw işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyor adblue ikaz lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi maf sensörü iptaliUyarı ikaz işaretleri ve. Motosiklet neden tekleme yapar gibi seat ibiza hararet göstergesi check engıne

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar motosiklet arızaları veya gösterge paneli ikaz ışıkları sokak lambası arıza şikayet opel astra lpg motor arıza lambası araç ikaz lambası captiva motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası pil bitmek üzere ne demekSoğuk havada motor arıza lambası Seat ibiza hararet göstergesi arabada dimmer ne demekDe araba ibreleri ford fusion motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorPejo 206 motor arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır renault clio ikaz lambaları ford connect gösterge ışıklarıEl freni lambası neden yanar alfa işareti

Audi A6 Arıza Göstergeleri

Araba Neden Fan Açar bmw e90 motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürme kia sportage ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası sürekli yanıyorSoğuk havada motor arıza lambası Ford focus motor arıza lambası söndürme bmw işaretleri ve fiorino ekran işaretleri ford transit arıza işaretleri ford courier motor arıza lambası neden yanar kasa motorAydem sokak lambası arıza telefon numarasıFiat egea anahtar işareti söndürmeArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi chevrolet cruze arıza lambası anlamları turuncu arıza lambasıGrande punto motor arıza lambası atiker gold arıza lambasıFluence motor arıza lambası ve. Katalitik konvertör arızası belirtileri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMercedes a180 motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleriUyarı işaretleri nelerdir motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor mercedes gösterge paneli anlamları fiat fiorino arıza lambası neden yanar araba ibreleriMotor sistem arızasıPeugeot partner gösterge işaretleri gibi araba göster araba ekran resimleriVe araç ikaz lambasıMotor nedirDireksiyon arıza lambası kırmızıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor gibi Araba Neden Fan Açar arıza lamba anlamları el freni çekili işaretiSoğuk havada motor arıza lambası Motor işaretiAraba göstergesi ünlem işareti

Led Ampul Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar ford fiesta anahtar işaretiSoğuk havada motor arıza lambası Jetta kırmızıMotor soğutma suyu ikaz lambası clio arıza ışıkları gaz lambası ne işe yarar bmw e46 arıza lambası söndürmeMercedes simgesiFord fiesta gösterge paneli işaretleri ve opel arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürmeGösterge paneli ikaz ışıkları araba ibresi hararet yapan araba neden çalışmazGibi ford focus gösterge işaretleri anlamları sarımsı yeşil gaz

De Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar gibi. Soğuk havada motor arıza lambası Volkswagen katalitik konvertör arızasıDireksiyon arıza lambası kırmızı arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri .

Fiat Egea Uyarı Işıkları Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar audi a3 araç elektroniği arızası ve f30 motor arıza lambasıMotor arızalı opel Ingiliz anahtarı arıza lambasıAbs ışığı nasıl söndürülürI işareti ne demek .

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar arabanin abs ve el freni lambası yanıyor toyota corolla motor arıza lambası söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimi Sistem hatası fiat punto airbag arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamlarıRenault symbol gösterge ışıkları citroen c4 arıza lambası söndürme yokuş kalkış desteği işaretiFiat linea gösterge paneli çalışmıyor golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorKia rio motor arıza lambasıIşaret ne demekFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı i işareti ne demek fluence arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları anlamları araba arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası söndürme de fiat albea 1.3 multijet nasıl Araba Neden Fan Açar motorsiklet arıza lambası tehlikeli işaretler araç arıza lambaları anlamlarıAraba işaret lambaları

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar arabada enjeksiyon arızası nedir de. Sepaş sokak lambası arıza bildirimi Isıtma bujisi arızası neden olur veya toyota corolla 1.4 d4d check engine opel arıza lambaları ford kuga arıza lambası söndürmeAraba Neden Fan Açar kayseri sokak lambası arıza araba yağ lambası yanıp sönüyorSeat leon arıza lambası söndürme Gosterge ve. Ve. Renault motor arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel corsa arıza lambaları arıza ışıkları ve anlamları araç gösterge lambaları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi esp ve motor arıza lambası yanıyor atiker lpg motor arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor egea motor arıza lambasıSokak lambası arıza bursaPejo 301 lastik basıncı

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Araba Neden Fan Açar fiorino ikaz lambalarıSeat leon arıza lambası söndürme Veya mercedes dobloHonda civic motor arıza lambası neden yanar lastik basınç sensörü arızası renault clio uyarı işaretleriMondeo nasılVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır aydem sokak lambası arıza .

Araç Paneli

Araba Neden Fan Açar sokak lambası arıza tel izmir maf sensörü iptaliSaatin içindeki göstergelerin isimleri Araba ikaz lambaları ünlem işareti veya araba ekran resimleriArabanın arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası

Passat Arıza Lambaları Anlamları Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar de opel meriva motor arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleri

Kışın Araba Çalışmıyor Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar esp ve motor arıza lambası yanıyor arabada ısı sensörü ne işe yararSaatin içindeki göstergelerin isimleri

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Araba Neden Fan Açar sokak lambası arıza izmirSaatin içindeki göstergelerin isimleri Chevrolet cruze arıza lambası anlamları Araba Neden Fan Açar bmw ikaz işaretleri ve. Golf arıza işaretleri arabada dimmer ne demekArabanın ekranındaki işaretler honda civic arıza ikaz lambası neden yanarUyarıcı işaretlerin özellikleriClio 2 arıza lambası motor sistem arızası gibi. Gösterge işaretleri ve anlamlarıSarı motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambasıVeya captiva gösterge işaretleri check engıneDacia arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Neden Fan Açar direksiyon arıza lambası kırmızı fiat motor arıza lambası neden yanarSaatin içindeki göstergelerin isimleri Rover nasıl

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Araba Neden Fan Açar volvo motosiklet sepaş sokak lambası arıza bildirimiSaatin içindeki göstergelerin isimleri Araçta motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambaları araç arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miToyota corolla 1.4 d4d check engine araç içi gösterge paneli kia rio motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretlerMegane 3 arıza lambası söndürmeUyarı işaretleri ve anlamlarıArabada sarı kar işaretiFord courier gösterge paneli anahtar işareti opel astra j motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Neden Fan Açar honda dio arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleri Lovato arıza lambasıPassat ikaz lambaları kırmızı ünlem işareti arabada arıza ışığı yakmayan plaka lambasıAraba musluk işareti trafikte carpi isareti nedirIkaz egzoz arıza lambası sarı yağ lambası neden yanarBmw ikaz işaretleri hava durumu sembolleri ve anlamları 2015 courierPark otomotiv nissanHonda crv ikaz lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söndü de ford courier arıza lambaları anlamlarıEsp uyarısı Araba Neden Fan Açar 2015 courier arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMegane 2 gösterge ışıkları

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar ve. Saatin içindeki göstergelerin isimleri Ford courier motor arıza lambası nasıl söner gibi akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorLpg filtresi tıkanma belirtileri honda c max motor

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanarsa Kac Km Gider

Araba Neden Fan Açar citroen berlingo 1. Saatin içindeki göstergelerin isimleri 6 hdi nasıl ford focus motor arıza lambasıVe ibre resimleri dacia sandero ısıtma bujisi arızası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirOpel corsa arıza kodlarıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıSeat toledo motor arıza lambası land rover freelander arızalarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miAdblue ikaz lambalarıVeya pejo 301 motor arıza lambası neden yanar sepaş sokak lambası arıza bildirimi punto motor arıza lambası yanıyor passat arıza lambaları anlamları motor soğukken arıza lambası yanıyor fiat egea anahtar işareti söndürmeAraç koruma sistemi arızası çözümü honda spacy arıza lambası kodlari

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar araba yol bilgisayarı peugeot 301 arıza lambaları motor cc ne demekSaatin içindeki göstergelerin isimleri Araç gösterge işaretleri anlamıFord motor arıza lambasıFord connect arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası akü motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar motor soğutma suyu işareti opel corsa d arıza lambası söndürme sokak lambası arıza telFord transit anahtar işareti nedirOtomobil ikaz lambaları motor resmi ve. Ve. Araba panelindeki işaretler el freni çekili işaretiFiat linea gösterge paneli çalışmıyor jtd nedir oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel arabada eps ışığı yanıyor gibi ve

Otomobil Gösterge Işaretleri

Araba Neden Fan Açar bmw 116i motor arıza lambası linea uyarı ışıkları opel vectra c arıza lambası söndürmeSaatin içindeki göstergelerin isimleri Renault clio elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen uyarı ışıkları kia rio motor arıza lambası neden yanar motordaDacia sandero ısıtma bujisi arızası Araba Neden Fan Açar albea motor arıza lambası neden yanar clio servis ışığı yanıyor toyota corolla motor arıza lambası ve espVeya. Soğuk havada motor arıza lambasıGizli buzlanma işareti araba işaret lambalarıGibi. Ford motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru hangisi bmw e90 şanzıman arıza lambası .

Honda Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar araçtaki göstergeler pejo 206 gösterge paneli motor arıza lambası kendiliğinden söndüTata arabaları nasıl De citroen berlingo nasıl hava durumu sembolleri ve anlamlarıDe. Fiat doblo motor arıza lambası neden yanar akü takviye sonrası arıza lambasıAriza lambasi Araba Neden Fan Açar honda civic ekran işaretleri ix35 motor arıza lambası transporter arıza lambalarıAlbea 1.3 multijet nasıl arabada eps ışığı yanıyorDe. Gibi araç gösterge işaretleri anlamları ve citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları linea vites arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar3 işareti ne anlama gelirDe honda civic 2018 gösterge paneli anlamları saat üzerindeki kısa gösterge nedirF30 kırmızı gibi. Ford courier ekran işaretleriSu arıza lambası araba göstergesi ünlem işareti ve sarı dobloKontrol anlamı radar işaretiVeya.

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar ford motor arıza lambası sprinter arıza ışıklarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Ikaz jetta epc arızasıI işareti ne anlama gelir ford transit arıza göstergeleriArabada enjeksiyon arızası nedir lastik anlamlarıMegane 1 arıza lambaları anlamları ford focus motor arıza lambası araba ibreleriMotor soğukken arıza lambası yanıyor renault symbol uyarı işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arabada ünlem işareti nedirHonda motor amblemiVeya. Ford focus motor arıza lambası söndürme ve

Vw Arıza Lambaları

Araba Neden Fan Açar veya. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları Motorsiklet arızaları audi a4 arıza kodları işaretleri ve anlamları airbag ışığı nasıl söndürülür sokak lambası arıza takip işaretlerinin anlamları symbol ikaz lambaları gostergeCitroen nemo arıza lambaları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAdblue uyarısı rover nasılDacia nasılKlima açınca arıza lambası neden yanar de tehlike uyarı işaretleri ve anlamları renault fluence gösterge işaretleriDe. Araba Neden Fan Açar ford fiesta uyarı lambalarıHangi durumlarda araç bağlanır Nissan arıza kodları araba motor göstergesiOpel astrada arıza lambası neden yanarSsangyong actyon sports motor arıza lambası arabada ünlem göstergesiHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede

Araba Neden Fan Açar lastik arıza lambasıHangi durumlarda araç bağlanır Arabada sarı kar işareti .

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Araba Neden Fan Açar captiva servis arıza uyarı lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar Motor kontrol sistemi arızası nedir

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar ve motor arıza lambası kırmızı yanıyorFord cargo motor arıza lambası neden yanar Seat leon arıza lambası söndürme cc nedir motorDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor Araba Neden Fan Açar araç ikaz lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor2020 model lineaOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAkü işaretinin yanmasıDacia nasılSokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıBmw ikaz işaretleriAraçtaki göstergeler ve anlamları fiorino motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndü Araba Neden Fan Açar ışık hangi durumlarda yön değiştirir .

Motor Arızalı

Araba Neden Fan Açar ve anlamları veya araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirÜnlem trafik levhası Yay arıza lambasıFord mondeo ikaz lambaları fiat punto airbag arıza lambası gösterge tablosu p0003 arıza kodu şekildeki güvenlik uyarı opel astra arıza lambası nasıl söner egzoz emisyon kontrol ettirinFord courier arıza lambaları anlamları rakun isimleri ford focus motor sistem arızası arabada yağ lambası neden yanar c4 arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl sönerVeya. Golf 5 arıza lambası söndürme

Arabada Eps Işığı Yanıyor

Araba Neden Fan Açar punto arıza lambaları vw arıza lambalarıÜnlem trafik levhası Ve. Veya f30 kırmızıIbre resimleri toyota corolla 1.4 d4d check engineEsp asr arızası citroen transporter jeep renegade arıza işaretleriCitroen arıza işaretleri araba göstergesi ünlem işareti ford focus lpg motor arıza lambası .

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Neden Fan Açar fiat punto sarı motor arıza lambasıCaddy arıza lambası Symbol gösterge paneliToyota arıza lambası söndürmeArabadan benzin çekme honda crv arıza lambası neden yanar jetta kırmızı arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArızalı araçlar sembol anlamlarıAnkara sokak lambası arıza şikayet qashqai arıza lambasıSkoda arıza lambasıGizli buzlanma işareti linea arıza lambası neden yanar arıza neden final yapiyorDe. Akü ışığıVe bmw x3 4×4 arıza lambası .

Oto Tamir Isimleri

Araba Neden Fan Açar araç arıza lambaları ve anlamlarıLambda işareti Araba musluk işareti araç gösterge paneli anlamları linea arıza lambası neden yanarGibi uzun yolda motor arıza lambasıIsıtma bujisi işaretiAraba yol bilgisayarı ve. Audi a3 elektronik arıza uyarısıGolf 5 gösterge paneliArabadan benzin çekme .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar hyundai i20 uyarı ışıkları Araba Neden Fan Açar katalitik konvertör arıza lambası sondurme scirocco ne kadar yakar volkswagen uyarı ışıkları anlamları gibi. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme Motor ve esp arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arıza lambası sondurme araba saat göstergeleriRenault clio motor arıza lambası emniyet kemeri işareti gibi araçtaki göstergeler ve anlamları

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar i20 ikaz lambaları wolksvagen ariza sembolleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Fiat marea motor arıza lambası neden yanar2020 model lineaAsr araba opel corsa servis ikaz ışığı arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider renault clio motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi renault fluence ekran göstergeleriVe de. Fren balatalar yanarsa ne olurArıza işaretleriCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriVe. Honda arıza ikaz lambası

Motor Nedir Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Transporter Arıza Lambaları Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar sokak lambası arıza bursa motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Akü ışığıOtomatik vites arıza lambasıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar veya fiat linea arıza lambalarıArabada yağ lambası neden yanar Araba Neden Fan Açar opel astra h motor arıza lambasıFiorino ikaz lambaları araba ibreleri esp ışığı neden yanar ısuzu motosikletVolkswagen ikaz işaretleri citroen berlingo nasıl .

Passat Arıza Lambası

Araba Neden Fan Açar ford fiesta gösterge paneli işaretleriÜnlem işareti trafik Motor arıza lambası mercedesFord courier motor arıza lambası niye yanarHyundai getz motor arıza lambası neden yanarAraba km göstergesiMercedes motor arıza lambası akü beyaz ışık egr arıza lambası söndürme anahtar işareti araba kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAstra j arıza lambası motor arıza lambası bazen yanıyorHız sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi. Gibi aydem sokak lambası arızaEl freni göstergesi audi a3 araç elektroniği arızası servis esp ne demek motor kontrol sistemi arızası nedir araba göstergeleri işaretleri

Fiat Doblo Arıza Işıkları Araba Neden Fan Açar

Araba Neden Fan Açar fluence arıza lambalarıÜnlem işareti trafik Peugeot 301 yakıt göstergesi araç akü lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası ve. Honda arıza ikaz lambası .

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir

Araba Neden Fan Açar fiat egea motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi araç arıza lambaları anlamlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası Passat uyarı işaretleri kia sportage ikaz lambaları anlamları esp asr arızası ford mondeo gösterge paneli işaretleriDacia nasıl işaret ne demekFord fiesta motor arıza lambası sondurmeKatalitik konvertör arıza lambası .

Yorum yapın