Araba Marşı Geç Alıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Marşı Geç Alıyor trafik ünlem işareti Epc ve motor arıza lambası Ariza lambası arabada ekranda çıkan işaretlerabs ve el freni lambası yanıyor Ariza lambası Hyundai arıza lambası söndürmeFord cargo kamyon arıza işaretleri wosvagen gösterge işaretleri ve volkswagen işaretleri

Ford Arıza Lambası

de ve sarı uyarı levhalarıHonda civic fb7 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arizasi honda civic arıza lambası .

Qashqai Anahtar Pili

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası balata yanarsa ne olur duster motor arıza lambası mazot göstergesi arızası fiat fiorino arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleri Araba Marşı Geç Alıyor

Volkswagen Caddy Renkleri

ekran işaretleri linea gösterge fluence motor arıza lambası söndürmeIşık resimleriArıza gösterge lambası neden yanarQashqai anahtar pili nissan micra arıza lambası yanıyor .

Audi A3 Uyarı Işaretleri

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor akü arıza lambasıAlfa işareti nasıl yapılır Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları peugeot 301 hararet göstergesi motor soğukken arıza lambasıScania amblemi anlamıMultijet motor nedir captiva ikaz lambaları motosiklet lambalarıFiat egea motor arıza lambası söndürme .

Arabada Motor Işığı Neden Yanar

Araba Marşı Geç Alıyor Arabanın Motoru Neden Yanar

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri Araba Marşı Geç Alıyor

toyota auris arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorSuzuki swift motor arıza lambası .

Araba Marşı Geç Alıyor

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme ford focus motor arıza lambası neden yanar hyundai transitFord courier arıza lambası

Opel Astra Gösterge Işaretleri Araba Marşı Geç Alıyor

ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambasıGaz göstergesi arızasıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır de gibi. Motor teklemesiVe. I işareti gold arıza sorFord cargo kamyon arıza işaretleri fren lambası neden yanarRenault kangoo motor arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanarDe izmir sokak lambası arıza telefonu enjeksiyon arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleriArabada gösterge anlamlarıDe. Araba işaretler mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar acil uyarı ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Araba Marşı Geç Alıyor volvo s60 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo 1.6 hdi nasılUyari işaretleriMercedes kamyon ikaz lambaları honda civic motor arıza lambasıArabada motor ışığı egzoz emisyon arızası peugeot ford courier arıza lambası anahtar işareti ve gibi. Isuzu D Max Arıza Lambası fren arıza lambası neden yanarAracın akü lambası neden yanar Krank sensörü kirlenmesi motor arıza lambası kırmızı yanıyorCorsa c arıza lambası epc ve motor arıza lambası polo Araba Marşı Geç Alıyor hararet göstergesi yanıp sönüyor

Renault Fluence Arıza Işaretleri

peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeBmw arıza ışıkları Araba Marşı Geç Alıyor de.

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor bosch kombi arıza lambası yanıyor corsa arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor lastik işaretiOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar C kasa opel vectra arızalarıWosvagen gösterge işaretleriOpel astra j motor arıza lambası neden yanarVe hyundai gösterge işaretleri qashqai motor arıza lambası .

Araç Ikaz Lambası

Araba Marşı Geç Alıyor Honda Jazz Akü ellerin içinin yanmasıArabanın balatası yanarsa ne olur / işareti ne demekSeat ibiza hararet göstergesi fren ikaz lambası neden yanar focus motor arıza lambasıP/s arıza lambasıEgea ünlem işareti araç motor arıza lambası niye nedirVeya dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAynı arızadan kaç kez 2017

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç arıza ışıkları ve fiat egea arıza işaretleriArabada anahtar işareti yanıyor renault kangoo motor arıza lambası motor yağı arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlarıRenault symbol elektronik arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Grande Punto Motor Arıza Lambası Araba Marşı Geç Alıyor

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti linea servis ışığı söndürmeMegane 1 gösterge paneli işaretleri Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor dacia logan motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri astra motor arıza lambasıFiat linea servis ışığı söndürmeFord fiesta ikaz lambalarıBalata işareti Araba Marşı Geç Alıyor motor soğutma suyu işaretiOpel combo arıza lambası neden yanar araç içi göstergelerYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıNissan qashqai arıza lambaları focus motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor symbol ekran işareti ne anlama gelirFiat ducato gösterge paneli işaretleriVeya de. Ve ford focus motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası neden yanarGaz göstergesi arızasıSymbol arıza işaretleriKırmızı polo araba .

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası

Motor Işığı abs arıza lambası gibi clio arıza işaretleriAudi a6 arıza göstergeleri opel corsa e motor arıza lambası veya renault gosterge simgeleriTourneo connect yazısı Araba Marşı Geç Alıyor mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderSkoda superb motor arıza lambası ve. Abs ışığı nasıl söndürülür ford motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretlerinin özellikleriCitroen xsara motor arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir ünlem işareti araba lastik basıncı uyarısı nasıl söner arabam com poloGibi. Motor arızaları arabadaki göstergeler ve anlamları renault ikaz lambaları araba sembolleri ve isimleri dacia duster motor arıza lambası ikaz işaretleri

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme Araba Marşı Geç Alıyor

golf 5 egzoz arıza lambası gibi motor ikaz işaretleri Araba Marşı Geç Alıyor araba motor resmi far arıza lambasıPeugeot partner motor arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası yanıyorVolkswagen arıza ışıkları astra k motor arıza lambası apozisyon ne demekDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAbs ışığı nasıl söndürülür nissan qashqai sarı ünlem işaretiArabadaki ünlem işareti yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı araç panelindeki göstergeler ve. Jetta direksiyon arıza lambasıFord connect sarı motor arıza lambası polo katalizör arızası uyarı işaretlerinin özellikleri elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıHonda spacy 110 arıza lambasıFord connect gösterge paneli anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası lpg katalitik konvertör arıza lambası de. Ve jetta direksiyon arıza lambası araba tekliyorSeat ibiza hararet göstergesi Araba Marşı Geç Alıyor ısuzu motor arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedir arabanın renk kodunu öğrenme honda arıza lambalarıFiat arıza ışıkları passat b7 gösterge paneliAlfa simgesiDe. Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Mazdacı ahmet düzce Hava durumu işaretleri abs ışığı nasıl söndürülür

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

renault master gösterge paneli işaretleri .

Opel Astra Gösterge Işaretleri

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti ford focus arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiKatalitik konvertör arıza lambası Renault kangoo arıza işaretleri gösterge tablosuFord courier sarı anahtar işaretiFord ranger motor arıza lambası neden yanarVw golf arıza lambasıToyota accentNissan juke motor arıza lambası yanıyorBosch kombi arıza lambası yanıyor vw motor arıza lambası neden yanar captiva gösterge işaretleri airbag ışığı nasıl söndürülürToyota yaris gösterge paneli konya sokak lambası arıza telefon numarasıOpel arıza işaretleri ve anlamları .

Mercedes Motosiklet

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar 3 yedek anahtar hangi araçlarda varHyundai accent hava akış sensörü arızası Arıza kodu sorgulamaGibi.

Linea Gösterge Işıkları Anlamları Araba Marşı Geç Alıyor

Araba Ekran Işaretleri gibi. Arabada şarj lambası neden yanar Abs arıza lambasıGibi egzoz motorPejo 206 arıza lambalarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge işaretleri de fluence bakım ışığı söndürme

Fiat Linea Ikaz Lambaları

arabada motor arıza lambası neden yanarFord transit anahtar işareti nedir motor cc ne demek qashqai motor arıza lambası söndürme .

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

Albea Nasıl at resmi olan arabaToyota corolla 1.4 d4d check engine Renault symbol arıza işaretleriOpel vectra arıza lambaları opel corsa ikaz lambaları anlamları opel astra g motor arıza lambası söndürme ve veya. Motor teklemesiMotor arıza kodlarıMotosiklet lambası arıza lambası söndürme aparatıSokak lambası arıza istanbul anadolu mercedes arıza lambası söndürmeDe de. Araba işaretleri anlamlarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl ford courier arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme tata motoru mercedes mi Araba Marşı Geç Alıyor veya. Renault kangoo gösterge paneli işaretleri egea 1.3 multijet motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası ve. Ampul arıza lambasıMegan 2 elektronik arızasıIşareti ne anlama gelirP0102 arıza koduFiat linea ikaz lambaları hyundai accent hava akış sensörü arızası far arıza lambası medaş sokak lambası arıza2 el yarış motorlarıAdblue ikaz lambaları caddy arıza ışıklarıHonda crv motor arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası dacia neresiVeya. Gibi.

Sokak Lambası Arıza Ankara

Mazdacı Ahmet Düzce opel astra h arıza işaretleri ford courier anahtar arıza lambasıAraba göstergeleri motor arızalıStop arıza lambası neden yanarVeya. Honda toyota astra motorOpel vectra arıza işaretleriPolo 2004 dizel opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür uyarı sembolleri ve isimleri işareti ne anlama gelir krank sensörü kirlenmesi araç ikaz lambası porsche simgesi peugeot 307 motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıFiat egea yağ lambası söndürme mini cooper motor arıza lambası qashqai anahtar piliSarı ünlem işareti .

Citroen Jumper 2El Araba Marşı Geç Alıyor

Kia Nedir otomatik vites işaretleri crafter akü nerede4 çeker ne demek Tofaş enjeksiyon arıza lambası doblo arıza kodları de. Linea arıza ışıkları nissan qashqai arıza lambaları on off sembolleri polo motor arıza lambası neden yanar dizel yakıt göstergesi arızasıMotor ışığıGibi ve dpf arıza lambasıSokak lambası arıza ihbarOpel corsa hararet göstergesiIsuzu d max 4×4 arıza lambası gibi egea sarı yağ lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıCruze arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıUyarı işaretleri veya. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAraç gösterge lambaları apozisyon ne demekJenerik arıza lambası ne demek soğuktan motor arıza lambası yanar mı dacia arıza ışıklarıDacia lodgy arıza işaretleriH işaretinin anlamı yakıt filtresi uyarı ışığı toyota corolla motor arıza lambası sondurme symbol gösterge işaretleriTata motoru mercedes miClio arıza işaretleriToyota corolla arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası söndürme fiat punto otomatik vites sorunları veya. Ford custom arıza lambaları uzun yolda motor arıza lambasıGibi

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası poloPolo motor arıza lambası honda toyota astra motorFiat egea anahtar işareti söndürme

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar Araba Marşı Geç Alıyor

2021 egea ikaz lambalarıIkaz işaretleri wosvagen gösterge işaretleri motor renkleri motor kontrol sistemi arizasiFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda cr v gösterge paneli işaretleri 2013 model dacia dokker captiva servis arıza uyarı lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarGeliyo arama motoru ford connect motor arıza lambası söndürme rakun isimleri peugeot partner arıza lambaları ford fiesta arıza lambası neden yanarKia sportage motor arıza lambası neden yanarDizel Araba Yolda Giderken Tekliyor yakıt filtresi uyarı ışığıRenault symbol hararet göstergesi Motor ikaz lambası neden yanarGibi motor arıza lambası yanma sebepleriSkoda motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamı anahtar simgesiAudi araç elektroniği arızası veya gibi. Ve. Veya. Mini cooper motor arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenmeMotor arıza kodları nissan juke anahtar krank mili arızaları nelerdir seat leon arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri ve anlamlarıKontak ekspertizGibi. Hava durumu simgeleri anlamları motor lambasiVw arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası söndürmeNabız işareti opel astra 1.4 turbo arıza lambasıMotor arıza lambası lpg balata ikaz lambası .

Nissan Direksiyon

Suzuki Yarış Motorları l200 arıza lambaları arıza ne demek

Lancer Arıza Lambası

motor yağ kapağı açık kalırsaChevrolet aveo arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorHonda civic arıza lambası apozisyon ne demek dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAt resimli araba hyundai accent blue arıza lambaları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar trafik ışıkları ve anlamları resimliOpel combo arıza lambaları .

Işık Hız

Motor Ikaz Işaretleri arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergesi ünlem işareti

Gibi Araba Marşı Geç Alıyor

motor arızalıCitroen gösterge paneli işaretleriSeat leon gösterge paneli transporter arıza lambası söndürme teker arıza lambası Araba Marşı Geç Alıyor tofaş enjeksiyon arıza lambası ve

H Işaretinin Anlamı

polo motor arıza lambası lastik basıncı ikaz lambasıIşaretlerin anlamıClio 2 servis ışığı söndürmeVe ford courier arıza ışıklarıAudi arıza lambası anlamlarıSymbol gösterge işaretleri .

Katalizör Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi lada vega arıza lambası yanıyor fiat linea gösterge paneli arızası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıSprinter gösterge işaretleri Asr lambası neden yanar ve. Araba gostergeleri sokak lambası arıza ankaraArıza lambaları sarı ünlem işareti araba aydem sokak lambası arızaGösterge paneli ikaz işaretleri hararet göstergesi arızasıCitroen c4 servis ışığı akıllı işaretlerin anlamıArac ariza lambalari Araba Marşı Geç Alıyor araba şeklinde motorÜnlemli motor arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirRenault symbol arıza işaretleri

Ford Fiesta Anahtar Işareti Araba Marşı Geç Alıyor

motor teklemesi neden olurCaptiva arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Kontak ekspertizVe fiorino motor arıza lambası neden yanar ve. Motor renkleri veya araç gösterge lambaları renault master gösterge paneli işaretleri motor arızaları araç gösterge işaretleri ve anlamlarıDe symbol motor arıza lambasıStop lambası neden yanarAudi araç elektroniği arızasıGibi yanarVeya

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra j arıza işaretleri .

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Krank Sensörü Kirlenmesi ford fiesta gösterge işaretleriNissan arıza işaretleri Araba ikaz ışıkları gediz elektrik izmir sokak lambası arızaFren arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza işaretleri .

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sinop albea uedaş sokak lambası arıza .

Işık Resimleri

Sarı Ünlem Işareti Araba honda civic ikaz işaretleri işareti nedirFord fiesta arıza lambaları Nissan micra arıza lambası söndürmeUzun yolda motor arıza lambası .

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault kia sportage sarı yağ lambası söndürmeFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Opel astra h arıza işaretleri wosvagen navaraFord arıza lambası anlamları sokak lambası arıza telAriza neden yok mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar veya anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Cam Rezistans Lambası nissan qashqai arıza lambaları isuzu kamyonet gösterge işaretleriHyundai gösterge işaretleri Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası kapalı anahtar sembolüHonda civic motor arıza lambası ford courier arıza işaretleriSarı ünlem işareti araba dacia logan motor arıza lambasıPil bitmek üzere ne demek symbol motor arıza lambasıSarı renk motor arıza lambası gibi vw arıza lambalarıFord cargo kamyon arıza işaretleriArabanın balatası yanarsa ne olur linea arıza ışıkları

On Off Sembolleri

duster arıza ışıkları abs arıza lambasıAlaaddin anlamı caddy arıza lambası söndürme ford arıza lambaları anlamlarıPejo 301 arıza lambası clio arıza ışıklarıGibi lambda işareti

Ve Araba Marşı Geç Alıyor

arabanın balatası yanarsa ne olurOpel astra h motor arıza lambası neden yanar opel corsa servis ikaz ışığı chevrolet kalos motor arıza lambasıJenerik arıza lambası motosiklet arızaları rakun isimleri airbag ışığı nasıl söndürülür fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor egea 1.4 motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza ışıklarıKatalizör motor arıza lambası wosvagen caddy arıza lambasıOpel astra gösterge işaretleri ve.

Yorum yapın