Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder ışık hangi durumlarda yön değiştirir Ve. kia sportage yağ lambası söndürme Ariza lambası Gibi Ariza lambası

Golf Arıza Lambaları Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Toyota Accent elektrik sembolleri ve anlamlarıGibi motor arıza fiorino ikaz lambalarıNissan micra sarı motor arıza lambası Citroen C4 Servis Işığı şarj sistemi ikaz lambası veya. Opel astra termostat arızası Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder arıza lambası engelleyici dekoder hyundai motosiklet Esp Arıza Lambası honda civic arıza kodlarıEgea motoru kontrol ettirinTiguan nasılBmw 116i motor arıza lambası linea uyarı ışıklarıCaddy gösterge ışıkları opel insignia arıza işaretleriAraba içi resmi enjektör arıza lambasıSkoda arıza lambası .

Egea Arıza Lambası Söndürme

Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar mercedes arıza işaretleriBmw e90 arıza lambası söndürme Adblue göstergesi hyundai accent hava akış sensörü arızası ve.

Cruze Lpg Arıza Lambası Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder Araba Gostergeleri Ve Anlamlari gibi. Motor ekran resmi Peugeot 301 gösterge paneli fiesta motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi honda lpg arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı opel astra arıza lambası anlamlarıElektrik sembolleri ve anlamları arac gosterge isiklari anlamlari bmw akü arıza lambası gibi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür isıtma bujisi arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarVe. Fiat connect nedir motor arıza lambası nasıl silinirVeya. Arabanın iç tanıtımıFiat fiorino arıza lambası söndürmeFiat linea arıza lambaları anlamlarıCheck arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıŞarj ikaz ışığı yakıt filtresi uyarı ışığı

Opel Astra Arıza Lambası Silme Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Bmw Gösterge Paneli Anlamları anahtar arıza lambası baskı balata motor arıza lambası ve uyarı işareti genel arıza lambasıMotor ekran resmi Fiat linea anahtar işareti yanıyor chevrolet cruze motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar ve araç uyarı ışıkları ateşleme modülü arızasıHonda Arıza Işıkları ford fiesta arıza lambası de. Mercedes c 200 renault motor Ve. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyorLinea yağ lambası yanıp sönüyor kangoo arıza lambaları renault arıza işaretleri doblo arıza lambası söndürmeSeat motor arıza lambası Ford Transit Anahtar Işareti hyundai motosikletMercedes c 200 renault motor P0102 arıza kodu sokak lambası arıza doblo renkleri courier gösterge işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürme arabada kar işareti araba kaygan zemin işareti araba motor arızaları nelerdir .

Tucson Motor Arıza Lambası

Diferansiyel Arızası gibi nissan qashqai gösterge paneli Araç Ön Panel Göstergeleri fluence motor arıza lambası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder araç ışıkları araç panel göstergeleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Scania arıza göstergeleriAraba ikaz lambaları anlamları ford focus gösterge anlamlarıOpel combo gösterge paneli işaretleri .

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Işıklar Otomotiv Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları ve. Gösterge paneli motor arıza lambası Ford courier gösterge işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar araba far işaretleri mitsubishi lancer motor arıza lambası

Elektrik Simgeleri Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Araç Içi Gösterge Işaretleri egr arıza ışığı astra h arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası Citroen c elysee anahtar işareti polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeArabanın ekranındaki işaretler cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arızası neden yanar

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

Rs200 Motor Arıza Lambası fluence bakım ışığı söndürmeGösterge paneli motor arıza lambası Araç gösterge anlamlarıIkinci el benzinli motorMotor kontrol sistemi arızası nedirFren balatası işaretiFord courier gösterge işaretleriFluence arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri polo arıza lambası söndürmeOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar arka sis lambası işaretiVe motor arıza lambası niye yanar ford simgesiVe Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder kia rio motor arıza lambası söndürme egea ünlem işaretiCaddy gösterge ışıkları veya. Clio arıza lambası anlamlarıMotor ışığı yanıyor egea gösterge işaretleriYag gostergesinin yanmasiAraç ışıklarıFord courier motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ne zaman söner araba ikaz lambaları ve anlamları fiat linea servis ışığı söndürmeRenault symbol ısıtma lambası yanıyor arıza 5Sym motor arıza lambası

Doblo Motor Arıza Lambası

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai accent blue motor arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıkları araçlardaki göstergeler ve anlamlarıGösterge paneli motor arıza lambası Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir arabanın motor arıza lambası neden yanar1.3 multijet motor arıza lambası Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder golf motor arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıFluence arıza lambası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi renault kangoo gösterge paneli anlamları helikopter paneliLinea hava yastığı arıza lambası clio arıza lambası anlamları renault fluence anahtar işareti neden yanarAstra j motor arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor linea arıza lambası land rover freelander arızalarıFiat egea arıza lambasıMondeo motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme hyundai anlamı araba anlamıHyundai accent admire arıza lambası pejo 206 gösterge paneli fiat punto motor arıza lambası söndürme de. Arıza işaretleri ford arıza işaretleri .

Fort D Max

Hava Yastığı Arıza Lambası araç gösterge anlamlarıBmw arıza Lambda işareti Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder musluk arıza lambasıLastik arıza lambasıFar işaretleri peugeot 206 arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanarOpel combo motor arıza lambası9 işık nedir ve anlamlarıEl freni işareti peugeot arıza lambalarıUyarı işaretiDe palio gösterge paneliArabanın motor lambası neden yanar ford transit arıza lambası arıza lambası kodları Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder esp devre dışı ne demekClio 4 motor arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti bmw motorBmw arıza Mercedes arıza lambası söndürme gibi egr arıza ışığıCaddy motor kapağı neden yokEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar veya. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin symbol hararet göstergesi araba işaret anlamları renkli motor araç arıza işaretleri anlamları ve motor sistem arızasıPolo arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl sönerEgzoz gazı uyarısı ford courier motor arıza lambası neden yanar adblue hangi araçlarda var arabam com polo kia arıza işaretleriP0110 arıza koduEgea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası işareti chevrolet cruze motor arıza lambası ikaz işareti ibre resimleriFiorino otomatik vites arızaları Ford fiesta arıza lambalarıMercedes c200d motoru renault mu otomatik şanzıman arıza lambası fren balatası arıza lambası gösterge ışıkları nissan micra sarı motor arıza lambası

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı epc arıza lambası peugeot arıza lambalarıFiorino otomatik vites arızaları Veya veya şarj sistemi ikaz lambası şarj ikaz ışığı toyota corolla gösterge paneli işaretleri araba marka işaretleri ve. Ve motor yagi basinci az uyarisi Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder polo ikaz lambalarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırHonda civic motor arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mi toyota auris arıza lambası işaret sembolleriArabanın motor lambası neden yanar sokak lambası arıza iletişim egea arıza kodları veya arabada yağ göstergesi yanarsaAraç panel göstergeleriVeya de. F30 kırmızıAraç gösterge işaretleri ve anlamları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son .

Veya Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli ön ısıtma göstergesi neden yanarArabada akü göstergesi Mercedes arıza lambaları anlamlarıDe. Sokak lambası arıza izmirAbs ve el freni lambası yanıyor veya ford custom motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası otomatik şanzıman arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıAşağıdaki benzin göstergesinde opel insignia arıza işaretleri veya. Oto ışık sarı doblo fiat linea arıza kodlari sokak lambası arızası nereye bildirilir .

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Araba Simgesi ford courier anahtar işareti

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları gibi clio 4 mavi hararet göstergesiFluence arıza lambaları Ford connect arıza ışıklarıOpel astra motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent admire arıza lambasıFiat marea gösterge paneli

Ve Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

El Işaret Anlamları arac ariza lambalari nissan micra sarı motor arıza lambası kia sportage gösterge işaretleriFluence arıza lambaları Veya fort focus arıza lambasıOpel astra plaka lambası arıza opel astra h motor arıza lambası söndürme uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarEl freni ikaz lambası

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Ford Custom Motor Arıza Lambası veya. Fluence arıza lambaları Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor polo direksiyon arıza lambası Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder duster nedir gibi. Kızdırma bujisi işaretiFord fiesta arıza lambası neden yanarDizel motor ön ısıtma arızası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Renault Arıza Lambaları Anlamları

Arabanın Iç Tanıtımı aracın gösterge panelindeki işaretler citroen berlingo arızaları

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Renault Arıza Lambaları araç göstergeleri ve anlamları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd

Mitsubishi Lancer Motor Arıza Lambası Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor duster ekran işaretleri krank mili arızaları nelerdir uyarı işareti nedir honda civic arıza ikaz lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd Arıza lambası söndürme araba ingiliz anahtarı işaretiOpel combo arıza lambasıVe. Dacia sandero arıza işaretleri fan anlamı de de. Mercedes kırmızı motor nedirAraç içindeki göstergelerYağ basıncı düşüklüğüHava durumu işaretleri anlamları .

Işıklar Otomotiv

Symbol Hararet Göstergesi captiva motor arıza lambasıPark nissan 2 el Araç arıza hyundai i20 ikaz lambaları anlamları renault clio elektronik arıza ikaz lambası ve. Check arabadaSkoda superb arızalarıFord connect arıza lambaları anlamları hyundai i20 motor arıza lambası c200d motor arıza lambasıAbs ikaz lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürme scania arıza göstergeleri seat leon arıza lambası söndürme ampul arıza lambası de. Egea amerikan park arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işaretiEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarPeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeVeya hyundai i20 araç içi göstergeler nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor gibi dacia logan arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor araç uyarı işaretleri ve anlamları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Esp Off Ne Demek el yanmasiPark nissan 2 el Ve

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor i arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ford transit ekran işaretleri bmw 116i motor arıza lambasıPark nissan 2 el Clio arıza lambası anlamlarıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir opel astra arıza lambası yanıyorArabada enjeksiyon arızası nedirVe opel corsa b motor arıza lambası neden yanar

Düşük Üre Uyarısı

Dacia Arıza Işaretleri araba arızaları ve nedenleri duster ekran işaretleriPark nissan 2 el

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor sokak lambası arıza antalya volkswagen arıza ışıkları pcx arıza lambası neden yanarPark nissan 2 el Araç ikaz lambaları ve anlamları .

Esp Ne Demek Arabada

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı kırmızı arıza lambası opel astra h arıza işaretleri üçgen arıza lambasıEsp asr arızası nedir Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıFluence motor arıza lambasıOpel astra plaka lambası arıza audi a3 arıza işaretleri anlamlarıSkoda fabia motor arıza lambası .

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme dacia adblue işareti fabia motor arıza lambası yanıyor

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası veya. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası Veya arabada ünlem işareti neden yanar otomatik park eden arabalarArka cam rezistansı göstergesiKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeRenault symbol arıza işaretleriEl Işaret Anlamları hyundai accent hava akış sensörü arızasıNissan skystar gösterge paneli Arabadaki arıza işaretleri opel corsa direksiyon arıza lambasıDe opel astra f arıza lambası neden yanarGolf mü a3 mü

Gibi Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır linea 1. Nissan skystar gösterge paneli 4 motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırArac ariza lambalariHyundai accent hava akış sensörü arızası opel astra h motor arıza lambası neden yanarArabanın motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası söndürmeAriza neden final ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Arıza 5 el freni ikaz lambasıArabada yay işareti Nissan qashqai arıza ışıkları neresi yanıyor araba içi resmiAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıEgea arıza lambası yandıDe polo ikaz lambaları volkswagen motor arıza lambası sondurme ve işıklı bildirimPassat ekran işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sondurme Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder abs uyarı ışığı nedirVeya ford ranger arıza lambası söndürme veya. Citroen c4 servis ışığıAraba motor arızaları nelerdir citroen nemo arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor arabam com poloAraç içi gösterge işaretleriFiat arıza işaretleri

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Fort Cornet dizel motorlu aracın gösterge panelinde araba sinyal işaretleri araba arızalarıArabada yay işareti Ford connect gösterge paneli işaretleriÜçgen arıza lambasıCaddy gösterge ışıkları honda crv arıza işaretleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme mercedes c 200 renault motorEgzoz motor nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor .

Clio Arıza Lambası Söndürme

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar yakıt aldıktan sonra arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamları nissan qashqai kırmızı arıza lambasıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Motor arıza lambası yanmıyorAraba neden yanarHyundai i20 ikaz lambaları anlamları mokka nedir veya. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırCaptiva motor arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanar hyundai anlamıKombinin arıza lambasıVe araçlarda asr nedir ve ve. Focus 1 motor arıza lambası söndürmeSamsun sokak lambası arıza c200d motor arıza lambası gibi jetta dizel motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme fiat albea 1.3 multijet nasıl volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıBursa sokak lambası arızaSubaru forester arıza lambasıToyota gösterge işaretleriJetta dizel motor arıza lambası .

Dacia Uyarı Işıkları

Egea Arıza Lambası Söndürme bmw arızaSarı motor ışığı Veya kia sportage yağ lambası söndürmeConnect arıza lambaları astra j motor arıza lambası clio arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası anlamları de işıklar otomotivEgr valfi arıza lambası ford ikaz lambaları motosiklet elektrik arızaları fiat doblo gösterge paneliOpel astra esp arızasıGibi fort d max gösterge paneli ikaz ışıkları aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıEsp ne demek arabada araba ikaz lambalari ateşleme modülü arızasıAraç panel işaretleriVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır akü ışığı neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanar polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme volkswagen uyarı ışıkları anlamları astra j arıza lambasıGibi a işareti ne anlama gelir fort focus arıza lambası Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder hyundai simgesi ve. Fiorino otomatik vites arızaları .

Ford Arıza Lambası

Araba Sinyal Işaretleri pejo 206 motor arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme De pejo 307 arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretlerAirbag arıza lambası muayeneden geçer miHonda ikaz işaretleri veya nemo arıza lambaları epc ve motor arıza lambası arabadaki göstergelerVeya audi a5 motor arıza lambası neden yanarAraba üstünde anahtar işareti

Krank Mili Arızaları Nelerdir Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Motosiklet Elektrik Arızaları motor ariza isigiMercedes arıza lambası söndürme Arıza lambası engelleyici dekoder renault arıza lambalarıEnjeksiyon arıza lambası samsun sokak lambası arızaAraba arızaları ve nedenleriMokka nedir

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Egea Motor Arıza Lambası ünlem işareti levhası trafik işaretleri ünlem araba hata göstergeleriMercedes arıza lambası söndürme Seyir halinde akü lambası yanmasıHava yastığı arıza lambası neden yanarAktif motor kaputu arızaFiat Punto Arıza Işaretleri lastik basınç sensörü arızası hyundai motosiklet sepaş sokak lambası arıza bildirimi

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk

Araçta Epc Nedir gibi. Isıtma bujisi arıza lambası Arabada stop lambası neden yanarFiat egea gösterge paneliSamsun sokak lambası arızaAdblue hangi araçlarda varMegane egzoz emisyon kontrol ettirin de. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor renault master motor arıza lambasıVe. Araçlarda asr nedirArıza lambası yanıp sönüyor ikinci el yarış motoruFren balatası işaretiArıza lambası kendiliğinden söner miMercedes sprinter arıza ışıklarıFord tourneo arıza lambalarıFren balatası arıza lambasıCitroen berlingo arızalarıDe. Motor lambası yanmasıFiat punto arıza işaretleri araçta abs lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamı arabanın önündeki işaretlerOpel arıza işaretleriPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Işıkları Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Wosvagen Arıza Işıkları albea 1. Isıtma bujisi arıza lambası 3 multijet nasıl .

Motor Ekran Resmi

Transit Arıza Lambası seyir halinde akü lambası yanması araba marka işaretleriIşıklar otomotiv Emisyon arıza lambası ve Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGibi. Veya hyundai accent era gösterge paneliEl freni ikaz lambası .

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Megane 4 Arıza Lambaları adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFiat motor arıza lambası Ve sokak lambası arıza bildirimi izmir opel astra gösterge işaretleriFord connect gösterge paneli arızası fiat fiorino otomatik vites arızalarıVeya araba lamba işaretleri airbag arıza lambası neden yanar bora motor arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlariMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Motor Işığı Yanıyor

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi hyundai anlamıFiat motor arıza lambası Arabada kar işaretiVw arıza işaretleriEnjektör arıza lambası yağ arıza lambası

Uyari Işareti

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme dikkat işaretiFiat motor arıza lambası Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford gösterge paneli denizli sokak lambası arızaMercedes c200d motoru renault mu araçta ünlem işaretiAraba anlamıBosch buzdolabı arıza lambası veya yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar amarok motor arıza lambasıRange rover arıza işaretleri dacia arıza lambasıRakun isimleri

Motor Elektroniği Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Işıkları fiat egea gösterge paneli anlamları motor uyarı lambasıFiat motor arıza lambası Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları de. Radyatör arıza lambasıYağ arıza lambasıHonda civic arıza kodları araçta ünlem işaretiAraba ingiliz anahtarı işareti enjeksiyon arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları kızdırma bujisi işaretiVe volvo s40 motor arıza lambası neden yanar araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor egzoz freni arızası .

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Tel kamyon arıza işaretleri neresi yanıyorSarı yağ lambası anlamı Nissan qashqai motor arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergelerGösterge panelinde ünlem işareti x işareti şekilli courier gösterge işaretleri fiat marea gösterge paneli dizel motor arıza lambası sarı yanıyorGaz lambası nasıl çalışır megane 1 gösterge paneli işaretleri radar kilidi nedir Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder dacia sandero arıza işaretleriCitroen berlingo arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası sondurmeBmw motor arıza lambası sarı yanıyorAraçlarda motor arıza lambası neden yanar

Araba Far Işaretleri

Wosvagen Arıza Lambası lpg motor arıza lambasıSarı yağ lambası anlamı Bmw arıza lambası sondurme fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir opel arıza işaretleri arıza lambalarıNemo arıza lambaları nissan micra sarı motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleriSokak lambası arıza bildirimi eskişehir motor soğukken arıza lambası yanıyor astra j arıza lambasıX işareti şekilliTrafikte algılama zamanı ne demektir

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

fiat doblo 1. Sarı yağ lambası anlamı 3 multijet motor arıza lambası söndürme araç arıza lambaları ve anlamları peugeot 208 arıza lambası Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder ve. Egzoz motor Araba Lastik Ölçüleri Neyi İfade Eder

Yorum yapın