Araba İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba İşaretleri fiat connect nedir Bursa sokak lambası arıza Ariza lambası çarpı trafik levhası Ariza lambası medaş sokak lambası arıza c200d motor araba ısınınca tekliyor opel mokka mı nissan qashqai mi saatlerin içindeki göstergeler gibi led arıza lambası söndürmeısıtma bujisi işareti Ve düşük üre uyarısıFord courier gösterge paneli işaretleri sigorta neden yanar ford connect gösterge paneli arızasıBmw motor arıza lambası söndürmeFord focus motor arızası uyarısı gibi Araba İşaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaret seat leon arıza lambalarıFiorino motor arıza lambası söndürme seat leon arıza lambası söndürme peugeot 308 motor arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamları .

Araba İşaretleri
Araba İşaretleri

Fiesta Arıza Lambası

Araba İşaretleri Araba Simgeleri yağmurlu havada motor arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürme motor ikaz ışığı fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı arabam com polo tedaş sokak lambası arıza numarası hyundai accent motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza işaretleri

Araç Içi Ikaz Lambaları

esc neden yanarVeya max motorAraba arızaları ve nedenleri citroen c elysee gösterge paneliAraba ariza isaret anlamlari araba içi göstergeleri enjeksiyon nedir arabaOtomobil arıza işaretleriBalata arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriHyundai i10 motor arıza lambası söndürme opel astra ekran işaretleri nissan qashqai kırmızı arıza lambası araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor emisyon arıza lambası neden yanarFabia motor arıza lambası gizli buzlanma işaretiCitroen c elysee servis ışığı neden yanar opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai gösterge işaretleri volkswagen polo arıza işaretleriIşıklar otomotiv bursaOtomatik vites simgeleri isı sensörü arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

P0130 Arıza Kodu arabada motor işareti neden yanar motor ekran resmiBenzin ışığı yanıp sönüyor Arabanın motoru neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurBmw ikaz ışıkları gibi. Veya skoda gösterge paneli

Arıza Ikaz Lambası

nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraba akü göstergesi .

Motor Soğukken Arıza Lambası

Araba İşaretleri Akü Arıza Lambası polo uyarı işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyor Volkswagen motor arıza lambası söndürme .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Araba İşaretleri

Nissan Katalizör Fiyatları motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier gösterge işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürme honda civic arıza kodları

Araba Ariza Isaret Anlamlari

arabanın arıza lambası yanıp sönüyorFord uyarı işaretleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür yuvarlak içinde ünlem işareti gibi. Honda crv uyarı işaretleriDe ve

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar Araba İşaretleri

el freninin çekili olduğunu gösteren işaretBalata ikaz lambası .

Symbol Arıza Işaretleri Araba İşaretleri

Araba İşaretleri Opel Vectra Arıza Lambası honda civic motor arıza lambasıEgea gösterge ışıkları Abs uyarı ışığı nedir opel motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları anlamları arabada gosterge işaretlerFord courier arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba İşaretleri

Amarok Arıza Lambaları arabada arıza lambasıAraba balatası neden yanar Fluence arıza lambası neden yanar araba akü göstergesi arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderGibi. Golf 7 dizel motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDe Araba İşaretleri peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizRenault symbol arıza lambası neden yanar skoda amblemi anlamı

2004 Clio Gösterge Paneli

arıza lambası nasıl söndürülürFord connect gösterge arizalariFord custom motor arıza lambası söndürmeElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAtiker arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürme doblo motor yağ basıncı az uyarısı opel corsa c arıza lambası söndürme vw ikaz lambalarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk doblo yağ lambası yanıp sönüyorFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFiorino ikaz lambaları

Opel Corsa Arıza Lambaları Araba İşaretleri

yokuş kalkış desteği işareti partikül arıza lambasıGibi arıza lambası kodları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Araç Içi Gösterge Işaretleri

veya soğutma suyu arıza lambasıPassat uyarı işaretleri renault kangoo motor arıza lambasıPolo uyarı ışıklarıDe trafik işaretleri ve anlamları 2018 fiat doblo motor arıza lambası yanıyorVeya citroen c elysee gösterge paneli p/s arıza lambası denizli sokak lambası arıza kırmızı wolksvagen i20 ikaz lambaları kontak ekspertiz

Bmw Simgesi

skoda motor arıza lambası de citroen nemo nasıl renault clio elektronik arıza ikaz lambasıFocus 3 arıza lambası ford connect gösterge paneli ışıkları

Toyota Check Engine Araba İşaretleri

motor arıza lambası kendiliğinden söndü ford tourneo courier motor arıza lambası araba ön kaput parça isimleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyor hava neden sarıGibi. Araba sinyalleriHava durumu simgeleri anlamları de.

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Nissan Stepway veya ford custom arıza lambası söndürmeAraçta epc nedir Egea arıza lambası

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

vito motor arıza lambası söndürme a işaretiGolf 5 arıza lambası neden yanarPolo ikaz lambalarıDuster arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası yanıp sönüyorGibi

Fort Cornet Arıza Lambaları

araç göstergesiConnect motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul veya.

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme Araba İşaretleri

P/S Arıza Lambası linea yağ lambası söndürme transit arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülür Arabada enjeksiyon arızası nedir benzin ışığı yanıp sönüyor citroen c elysee servis ışığı neden yanarOpel vectra arıza lambaları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları termostat arıza lambasıOpel astra ekran işaretleri arabanın abs lambası neden yanar fluence arıza lambalarıSeat arıza ışıkları polo direksiyon arıza lambası

Mondeo Motor Arıza Lambası

ve gibi. De. Arıza ikaz lambası ne zaman yanarVe. Veya Araba İşaretleri de honda jazz arıza lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbulAraç içi uyarı işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanarArac eş anlamlısı Araba İşaretleri arıza gösterge lambasıToyota corolla arıza lambası arıza bu hafta var mı astra j motor arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleriHyundai motor arıza lambası veya kia sportage gösterge paneli

Honda Civic Arıza Kodları Araba İşaretleri

bosch buzdolabı arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekDacia lodgy arıza işaretleri .

Honda C Max Motor Araba İşaretleri

4 Çeker Ne Demek

Araba Uyarı Lambaları

astra g arıza lambasıGibi opel astra arıza lambası neden yanar su arıza lambasıMercedes kırmızı motorGibi. Opel mokka mı nissan qashqai mi honda jazz arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demek araba giderken tekliyor audi simgesi de. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAraç panel göstergeleri otomobil arıza işaretleri de ve p0351 arıza koduDoblo motor yağ basıncı az uyarısıYokuş kalkış desteği işareti renault clio elektronik arıza ikaz lambası fluence arıza lambası neden yanar ford connect motor arızalı yazıyorBenzinde motor arıza lambasıGibi vw arıza ışıkları seat arıza ışıklarıOpel astra plaka lambası arızaYol kodları arabada arıza lambasıMotor yağı arıza lambasıGibi opel astrada arıza lambası neden yanar

Fort Cornet Arıza Lambaları

trafik işaretleri ve anlamları 2018Vito gösterge paneliCrafter motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası neden yanarL200 motor arıza lambası neden yanar lastik ikaz ışığıTicari cikmasi araçlar ışıklar otomotiv bursaElektrik sokak lambası arıza fiat doblo arıza lambası söndürmeArabanın abs lambası neden yanar araba arıza ışıklarıSokak lambası arıza iletişim araç göstergesindeki işaretlerVeya araç arıza lambaları anlamları captiva motor arıza lambası neden yanar golf sarıAraba ışıklarının anlamı .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar vito motor arıza lambası söndürme gibi. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor Astra j motor arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar

veya. Motor arıza lambası sürekli yanıyor süspansiyon arıza lambası ve. Araç içi gösterge işaretleri nissan parkClio 2 arıza lambası söndürme renault symbol 2015 arıza işaretleri de veya dacia sandero gösterge paneli işaretleriFord fiesta motor arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bursa p0400 arıza kodu opel astrada arıza lambası neden yanar arabada egr nedir trafik göstergeleri lastik uyarı işaretiFiat albea airbag arıza lambası söndürme

Medaş Sokak Lambası Arıza

gibi. Awd nedir dacia uyarı ışıklarıDacia duster motor arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürme Araba İşaretleri gösterge paneli arızası gözlük amblemleri zaman motor toyota simgesiPassat ikaz lambaları mitsubishi arıza lambaları .

Araba İşaretleri
Araba İşaretleri

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Arabam Com Polo motor lambası motor ikaz ışığı akıllı işaretler ve anlamları citroen berlingo renkleriFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Veya Araba İşaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirMotor arıza lambası ağır kusur muDacia arıza işaretleriSis farı göstergesiAudi ikaz işaretleri ford fiesta motor arıza lambası

Araba Sinyalleri Araba İşaretleri

megane 1 servis ışığı söndürmeMotor teklemesi neden olur citroen kamyonet toyota corolla ateşleme bobini arızasıFord courier motor arıza lambası söndürme saatlerin içindeki göstergelerHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları apozisyon ne demek

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

göstergede ünlem işaretiMercedes axor arıza işaretleri fiat doblo arıza lambası söndürme arabada ekranda çıkan işaretler gibi bmw e90 arıza işaretleri düşük üre uyarısı ford connect arıza ışıkları opel astra arıza işaretleriOpel arıza ışıkları dacia sandero gösterge paneli işaretleriTransporter arıza işaretleriAraba giderken tekliyorOpel corsa motor elektroniği arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar arıza işaretleri ve anlamları ve. Toyota corolla ikaz lambalarıI işaretiGetz arıza lambası araba balatası neden yanar isı sensörü arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir bmw ünlem işareti

Astra J Plaka Lambası Arıza

lancer arıza lambasıMotosiklet buji arızasıDe gibi. Sarı ünlem işareti araba göstergesiFord connect gösterge arizalariAraba lastik basıncı uyarısı dacia arıza ışıklarıAdblue arıza lambasıF30 motor arıza lambası ve.

Honda Motor Otomatik Vites Araba İşaretleri

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir fiesta arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanar Oksijenin sembolü araç arızaCheck arıza lambasıAraba lastik basıncı uyarısı de. Hyundai simgesi de citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambası söndürme honda crv motor arıza lambası

Duster Motor Arıza Lambası Araba İşaretleri

motor hasar riski uyarısı motor teklemesi neden olur de. Ford focus gösterge ışıkları anlamıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç ikaz ışıkları anlamları .

De Araba İşaretleri

Hasarlı Sembol sokak lambası arıza telefonuDoblo renkleri Gibi arabanın önündeki göstergelerFord fiesta arıza lambası veya opel astra arıza lambası söndürmeFort focus arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları ford connect motor arıza lambası neden yanar ve gibi. Arıza ikaz lambası ne zaman yanarEgea yağ lambası söndürme

Mercedes Kırmızı Motor Nedir

polo arıza göstergeleriToyota check enginePeugeot 3008 motor arıza lambası arabada kaygan zemin işareti

Renault Symbol Motor Arıza Lambası Araba İşaretleri

araçlarda ariza işaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaret mitsubishi transit partikül arıza lambasıGibi. Aydem sokak lambası arızaVe fiorino renkleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve ford focus arıza lambası neden yanar .

Hararet Ikaz Lambası

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Motor Kumanda Arızası Araba İşaretleri

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar volkswagen gösterge işaretleriDe vito motor arıza lambası söndürme

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

soğuk havada motor arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilirNissan qashqai arıza ışıkları airbag arıza lambası yanıyor gibi. Nissan qashqai arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleriTransit arıza lambası honda crv arıza işaretleriAraba kodları

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

ford connect arıza ışıklarıDoblo motor yağ basıncı az uyarısıOpel vectra c gösterge paneli arızası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli sorunuLandi renzo arıza lambası araç arıza lambaları anlamları araç içindeki göstergeler araba şeklinde motor ford fiesta motor arızası servise gidinHyundai accent blue gösterge anlamları veya ford tourneo arıza lambaları fiat albea airbag arıza lambası söndürme .

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Vito Motor Arıza Lambası citroen motor arıza lambası neden yanar de gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıCruze gösterge paneli

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

lambda işareti .

Fiesta Arıza Lambası

Arıza Bu Akşam Varmı renault symbol uyarı ışıkları düşük üre uyarısı

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

isuzu kamyonet gösterge işaretleriFord connect gösterge paneli arızası ducato arıza lambaları arabada egr nedirToyota simgesi motor cc nedirHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıArabada ekran işaretleri adana honda civicAraba arıza göstergeleriDoblo yağ lambası yanıp sönüyorMotor yağ lambası yanıp sönüyorLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür teker arıza lambası araba kilometre göstergesiMercedes kırmızı motor saat içindeki göstergeler symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor kırmızıGösterge paneli arızası araba arızaları ve nedenleriNissan stepway benzin güvenlik uyarı işaretiOpel corsa arıza lambaları veya. Seat ibiza hararet göstergesiVw ampul arıza lambası söndürmeVeya. Araç arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti arabada arıza ikaz lambası volkswagen ikaz ışıkları gibi. Linea ikaz lambaları elektronik arıza ikaz lambasıAraç ikaz ışıkları anlamlarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirArabadaki ikaz ışıkları araba sinyal işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası doblo renkleriPassat arıza lambası Araba İşaretleri opel corsa motor elektroniği arıza lambası kangoo arıza lambası sarı renkli rehberin adı corolla arıza lambasıGibi arıza ikaz lambası ne zaman yanar .

Cruise Araba

Audi Arıza Lambaları arabada ünlem işareti dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorFiesta arıza lambası Opel corsa arıza işaretleriNissan juke arıza işaretleri trafik işaretleri ünlem ne demekMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelAdana honda civic megane egzoz emisyon kontrol ettirin ford transit ekran işaretleriIsuzu d max 4×4 arıza lambasıYolda radar olduğunu nasıl anlarızFiat fiorino gösterge işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Anahtar Simgesi

golf 7 arıza lambası söndürme hava durumu sembolleri ve isimleri araç arıza

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

ford arıza lambaları de. Flash ışık uyarıları ve. Hyundai getz motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır megan 2 elektronik arızası araba akü göstergesi aracın gösterge panelindeki işaretler ford simgesiOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarMax motor ford ranger motor arıza lambası neden yanarDe ve yuvarlak içinde ünlem işareti toyota check engine ne demek motor arıza ışığı hyundai i20 ikaz lambaları anlamları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi fren anlamıGibi. Hyundai h100 arızalarıFord focus arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambasıNeden yanar arıza bu hafta yok mu nissan stepway araç gösterge ışıkları ve anlamlarıCaddy arıza göstergeleri veya ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVe. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAteşleme modülü arızasıGibi p0100 arıza kodu motor arıza lambası sondurmePeugeot bipper motor arıza lambası

I Işareti

benzin ışığı yanıp sönüyor arabada anahtar göstergesiVolkswagen motor arıza lambası honda crv arıza işaretleri dizel araba yolda giderken tekliyorNissan parkIsuzu motosiklet nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAraba ikaz işaretleriGibi logan arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor abs ışığı söndürme Araba İşaretleri araba ışıkları anlamlarıGolf 7 arıza lambası söndürme akü ışığı yanıp sönüyor golf 7 dizel motor arıza lambasıGibi. Opel insignia motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme i20 arıza ışıklarıFiat linea anahtar işareti yanıyor arabadaki ünlem işareti motosiklet lambalarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirDe hava durumu sembolleri ve isimleriFord tourneo arıza lambaları / işareti ne demek araç arızaKonya sokak lambası arıza telefon numarası doblo ekran işaretleri clio 4 fren sistemi arızasıSarı arıza lambasıHonda jazz arıza lambasıGibi. Gibi

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme

mercedes ikaz lambaları anlamları

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

opel astra arıza lambası nasıl sönerMotor lambası neden yanarFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar gibi vw arıza lambası

Vito Gösterge Paneli

dacia neresiVeya hava durumu simgeleri anlamlarıVito gösterge paneli .

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Caddy Arıza Göstergeleri ve peugeot 208 arıza lambası söndürme araba ışıkları anlamları skoda gösterge paneli

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

vw arıza lambası arabada egr nedirCaddy arıza işaretleriHararet ikaz lambası tofaş gösterge paneliHonda crv arıza işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları işaretleri ve anlamları Araba İşaretleri boxer nedirIşaret anlamları

Lambda Işareti

toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Araba İşaretleri

araba ışıklarının anlamı gibi araba hız göstergesi çalışmıyorFord courier gösterge paneli işaretleriSembol anlamları gibi de de toyota simgesiVeya.

Ford Tourneo Arıza Lambaları

Araçlarda Gosterge Isaretleri hyundai motor arıza lambasıMotor arıza ışıkları Arıza ne zamanAraba hata göstergeleriSymbol arıza lambası söndürmeSarı renkli rehberin adıMegane 4 arıza lambalarıPark lambası arıza gidericiCitroen berlingo arıza lambasıGibi egea motor arıza lambası anahtar simgesiGibi veya. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıMitsubishi motosiklet de renault clio gösterge işaretleri anlamlarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIveco daily gösterge işaretleriRenault arıza işaretleri akü işareti neden yanarSistem hatasıVe Araba İşaretleri ve hava yastığı uyarı ışığı neden yanar esc neden yanar motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürme .

Sokak Lambası Arıza Istanbul mini cooper uyarı işaretleriHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi Mercedes kırmızı motor araç akü lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambasıAraba simgeleri

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

ve veya motor sinyali linea yağ lambası söndürmeTrafik işaretleri ünlem ne demekAudi simgesi derece işaretiAraçta epc nedir

Arac Ariza Isaretleri

de motor arıza lambası sarı yanıyor dizelVw ampul arıza lambası söndürme honda motor otomatik vitesFord courier arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürmeHonda mini motorVeya motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford courier ekran megane 1 servis ışığı söndürme gibi. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Samsun Sokak Lambası Arıza

Yorum yapın