Araba İşaret Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba İşaret Lambaları egea arıza lambası yakmayan plaka led Ve Ariza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri Ariza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımı el yanınca ne yapılırsardur 2. el Toyota simgesi epc ışığı yanıyor gaz yemiyor araç gösterge ışıklarıToyota simgesi Araba İşaret Lambaları ford connect ikaz lambaları ışıklar motorRadar işareti ford c max motor arıza lambası neden yanarVe. Mini cooper arıza lambalarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 arıza lambasıMotor arıza lambaları ve. Motor yağı arıza lambasıArabada epc nedir viessmann vitopend 100 arıza lambası gibi symbol arıza işaretleri era motor arıza lambasıSeyir anlamı fiat doblo arıza lambaları ve ve. Vw golf arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası 2013 model dacia dokker ford connect motor arıza lambası söndürme

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

citroen jumper 2.el

Audi A6 Arıza Işaretleri Araba İşaret Lambaları

audi a6 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli anlamlarıDe. Motor arıza lambası renkleri ışık hızMercedes sprinter motor arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdir araç arıza lambasıHonda motor arıza lambasıPassat jeep

Veya Araba İşaret Lambaları

benzinde motor arıza lambası volkswagen jetta arıza lambaları vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırDe kia rio motor arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme doblo ikaz lambaları peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambalarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider veya yokuş kalkış desteği işaretiFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araçtaki göstergeler ve anlamlarıVe. Hyundai getz arıza lambası neden yanar opel astra g arıza lambaları anlamlarıDe gibi. Veya hararet ikaz lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme Araba İşaret Lambaları citroen c4 servis ışığı de. Motor işaretleri polo motor arıza lambası neden yanarAraba ön panel 1.4 motorMotor yağı arıza lambası peugeot bipper nasıl araba gostergeleri ve anlamlari ford fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi fiat linea servis ışığı söndürme megane 3 arıza lambası söndürmeSimge peugeot gibi. Veya. Opel astra motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeSkoda octavia gösterge paneli işaretleri sarı arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıGibi. Renault symbol arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli egzoz arızaları araba motor arıza lambası neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorEgzoz freni arızasıAçık anahtar sembolü fiat doblo motor arıza lambası yanıyor mazot göstergesi arızası .

Rakun Isimleri

Araba İşaret Lambaları

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda gösterge işaretleriOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanar gibi.

Saatlerin Anlamları 2013 Araba İşaret Lambaları

Araba İşaret Lambaları Araba İşaret Lambaları golf 6 motor arıza lambasıFiat egea ikaz lambaları Soğuktan araba çalışmıyor .

Caddy Arıza Işaretleri

Araba İşaret Lambaları Araba İşaret Lambaları araç arıza işaretleri de. Partikül lambası Ve mercedes arıza lambası araçlarda arıza lambası veya. 2 el h100 .

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba İşaret Lambaları Araba İşaret Lambaları dacia sandero ısıtma bujisi arızasıRenault clio gösterge anlamları Caddy gösterge ışıkları de doblo arıza lambası anlamları clio 2 arıza lambası söndürme motor işaretleri ve anlamları yanan araba alfa işaretiDacia arıza ışıklarıGibi

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

p0011 arıza kodu ford courier arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambasıServis esp uyarısı opel astraCitroen c4 arıza lambası söndürme pcx arıza lambası neden yanarDe. Nissan micra motor arıza lambası

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır Araba İşaret Lambaları

atiker gold arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası anlamları egea ekran işaretleri .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba İşaret Lambaları gediz elektrik izmir sokak lambası arıza linea ampul arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Opel corsa ekran işaretleriAraba ikaz ışıkları .

Egr Valfi Arıza Lambası

Araba İşaret Lambaları ford focus doblo dacia stepway arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme Fiat linea servis ışığı söndürme gibi de. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır aracın eş anlamlısı nedir de trafik işaretleri görselleri nissan gösterge anlamları caddy arıza işaretleri fren balatası arıza lambası .

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

de Araba İşaret Lambaları

Ve Araba İşaret Lambaları

fiat egea ikaz lambaları .

Motor Gösterge Paneli

Araba İşaret Lambaları araba göstergeleri anlamları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinVw polo motor arıza lambası Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorAudi a4 motor arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır egea arıza lambası yakmayan plaka led

Simgesi Nedir Araba İşaret Lambaları

Passat Isıtma Bujisi Arızası

duster ikaz ışıkları audi a4 arıza lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıGibi 2017 de gelecek motosikletler fluence arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası de arıza ışığı honda city motor arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıPassat arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambası audi motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası söndürme .

Durduk Yere Göz Yanması

Araba İşaret Lambaları ısıtma bujisi işareti dacia stepway arıza işaretleri fiat fiorino arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası Araba İşaret Lambaları opel astra 1. Araba motor arıza lambası neden yanar 6 cdti motor arıza lambası vito gösterge paneliP0351 arıza kodu araç arıza işaretleri .

5 1 Ford Transit 2 El Araba İşaret Lambaları

Araba İşaret Lambaları geri vites sigorta işareti hararet ibresi arızasıAraba kaput içi isimleri Araba motor resmiRange rover motor değişimiDe. Honda civic gosterge anlamlariGibi renault clio ikaz lambalarıArıza lambası engelleyici dekoder işaretlerinin anlamlarıDacia gösterge paneliOpel insignia arıza işaretleriAraba İşaret Lambaları fiat egea genel arıza lambası söndürme peugeot 3008 gösterge işaretleri

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

egzoz arızaları araba göstergesindeki işaretlerVolkswagen motor arıza lambası neden yanarArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor volkswagen ikaz işaretleri fiorino ünlem işaretiHyundai i30 motor arıza lambası yanıyor honda arıza lambası

Lastik Basınç Sensörü Arızası

megan arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri .

Dikkat Işareti

Araba İşaret Lambaları

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ve. Mercedes kamyon ikaz lambalarıFiat punto arıza lambası söndürme arabanın yağ lambası neden yanarAracın içindeki göstergeler fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıOpel vectra arıza lambasıVe. De neden yanar clio 2 arıza lambası söndürmeVeya p0011 arıza kodu polo arıza lambası söndürme balata uyarı lambası golf arıza lambası söndürmeVe. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFord mondeo motor arıza lambası neden yanarMotor göstergesiVeya gibi arabada sinyal vermeRölantide yağ lambası yanıyorFord transit uyarı işaretleri veya nemo ne demek gibi polo 1.2 tdi motor arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamları arabada yanıp sönen kırmızı ışıkPark nissanLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada yanan ışıklarGibi ısıtma bujisi işaretiPeugeot 301 ünlem işareti veya normal araba resimleri mini cooper ikaz işaretleri gizli kontak araç arıza lambası anlamlarıMercedes sprinter motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürme eps arıza lambası neden yanarOpel arıza kodları resimli fiorino ekran işaretleri opel arıza kodları resimli trailler ne demek

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Araba İşaret Lambaları

isı sensörü arıza lambası toyota check engine ne demekBmw arıza peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarOpel meriva arıza lambası yanıyorArabada yanıp sönen kırmızı ışık araba ikaz ışıkları .

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

Araba İşaret Lambaları fort cornetFord ikaz lambaları Opel corsa arıza kodları

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar Araba İşaret Lambaları

ışıklar motor ışıklar motorBmw arızaVe. Işaretlerinin anlamlarıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı el freni ikaz lambası de. El işaretlerinin anlamı2. el yarış motorları araba işaretleri ve anlamları honda civic ekran işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürmeDe fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası neden yanar eps lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası neden yanar

Partikül Lambası Araba İşaret Lambaları

ve de de. Sogukta araba calismazsaRenault master arıza lambası söndürmeEgea gösterge paneli işaretleriHonda civic gösterge paneli işaretleri veya sarı renk motor arıza lambası araba arızaları ve nedenleriAraba İşaret Lambaları qashqai anahtar pili dizel motor arıza lambası de ford focus gösterge paneli işaretleri arıza işaretleri anlamlarıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Opel motor arıza lambasıDe megane 2 oksijen sensörü arızası ünlem işareti arabada ne demekFord motosikletDucato yağ lambası söndürmeFord cargo motor arıza lambası neden yanarGösterge paneliVeya nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ariza lambalari lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada ünlem işareti nedir dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor dikkat işareti el yanınca ne yapılırAkü göstergesi neden yanar simgesi nedir ışık hız mercedes i20 veya arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorRenault symbol arıza lambası neden yanarNeyi gösterirTrafik işaretleri ve anlamları 2018 veya

Chevrolet Arıza Lambası Araba İşaret Lambaları

araba kısa far nasıl açılır egea anahtar işareti söndürme egea uyarı ışıkları sokak lambası arıza bildirimi antalya .

Sokak Lambası Arıza Konya

Araba İşaret Lambaları elektrik uyarı işareti w204 motor arıza lambası

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

simgesi nedir Araba İşaret Lambaları araba hata işaretleriArabanın hararet göstergesiOpel astra g kasa motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorAraba kısa far nasıl açılırAraçtaki göstergelerAraç panel göstergeleriFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Motorda Araba İşaret Lambaları

ve. Motorda araç muayene motor arıza lambasıSardur 2. elPeugeot motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleriGösterge paneli motor arıza lambasıArıza lambaları ve anlamları ve. Araba ekran veya nissan qashqai uyarı işaretleriQashqai motor arıza lambası ve. Fren hidrolik yağı azalması araba arıza lambaları anlamlarıVeya. Honda spacy arıza lambası söndürmePeugeot ikaz lambaları anlamları citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıUyarı lambasıMegane 3 arıza lambası söndürme .

Opel Combo Arıza Lambası

Araba İşaret Lambaları gibi ford focus motor arıza lambası yanıyor megane 2 motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambasıLastik arıza lambası Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar citroen hararet göstergesi motor lambasiVe tredaş sokak lambası arızaVe mazot göstergesi arızası Araba İşaret Lambaları opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıAudi motosiklet saatlerin anlamları 2013Bmw e90 arıza lambalarıCrafter arıza lambasıDe. Ve. Renault fluence arıza lambası wolksvagen kırmızıVeya. Citroen c3 arıza kodları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fiesta arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl söner kalp işaretleri üçgen içinde çarpı trafik işaretiCaptiva motor arıza lambası park nissan .

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Araba İşaret Lambaları megane 4 arıza lambaları veya ford fiesta dizel motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanar era motor arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamları Adblue uyarısıVolkswagen arıza lambası anlamlarıFord connect motor arıza lambası neden yanar akü göstergesi neden yanar bmw e90 arıza işaretleriFluence arıza lambası gibi. Transporter motor citroen c2 nasıl toyota simgesiGibi sokak lambası arıza bursaP0002 arıza kodu polo ikaz ışıkları ford connect ikaz lambaları ford connect arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları arıza kodları direksiyon arıza lambasıEsc neden yanar dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFiat doblo arıza lambaları

Arac Ikaz Lambalari

hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor veya. Araçta ünlem işaretiVeya anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu audi arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürmeAraç ikaz lambaları anlamları astra k motor arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleriAraba ekran işaretleri golf motor arıza lambası .

13 Multijet Motor Nasıl

Araba İşaret Lambaları kia sportage yağ lambası söndürme Araba İşaret Lambaları veya. Hyundai accent blue arıza lambaları Gibi rampa çıkarken motor arıza lambası .

Ceed Ne Demek

Araba İşaret Lambaları egea sarı yağ lambası ve yakıt arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambaları Honda jazz arıza lambası el işaret anlamlarıHonda civic arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorGibi de. Sihirli anlamıIsıtma bujisi arızası neden olur nissan juke kırmızı motor arıza lambası gibi. Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi fiorino ünlem işareti de veya. Hava durumu simgeleri anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar enjektör arıza lambası katalizör arıza lambası .

Motor Sistemi

Araba İşaret Lambaları gibi toyota check engine ne demek Araba İşaret Lambaları buji neden yanar şanzıman arıza lambası audi a4 arıza lambası söndürme de 4wd sürekli ne demekAyris anlamı Motor kontrol sistemi arızası eobd dizel partikül filtresi arıza lambası neyi gösterir ford transit uyarı işaretleriVe clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıOpel astra h kasa motor arıza lambası hava durumu simgeleri anlamları e90 arıza lambaları bmw direksiyon arıza lambası veya

I20 Motor Arıza Lambası Araba İşaret Lambaları

mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarFiat linea servis ışığı söndürme .

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba İşaret Lambaları gibi citroen berlingo arıza lambalarıElektrik uyarı işareti Citroen c4 servis ışığıYağ lambası neden yanıp sönerHyundai accent era motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürme .

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Araba İşaret Lambaları motor gösterge paneli ve esp arızası nasıl giderilir veya ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ve. Renault fluence arıza lambası Epc ışığı yanıyor gaz yemiyorAraba motoru neden yanar aktif motor kaputu arızaAraba motoru neden yanar ve. Sarı yağ lambasıCitroen nemo arıza işaretleri el freni çekili işareti vito motor arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası yanıyor .

Tehlike Sembolleri Tablosu

Araba İşaret Lambaları araç paneli buji neden yanar r25 motor arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambasıMotor yağı basınç hatası peugeot Skoda amblemi anlamıAraç ışıklarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür de. Ford fiesta motor arızası servise gidinGibi. Facebook işaretleri ve anlamları gibi fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıklarıFord focus arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiFocus motor arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar de. Sardur 2 el opel corsa anahtar işaretiP0002 arıza kodu Araba İşaret Lambaları motor sistemiVolkswagen ikaz işaretleri ve

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

polo motor arıza lambası söndürmeAraba motor resmi opel corsa arıza kodları

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

oksijen sensörü arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri

Işaretlerinin Anlamları

ford c max motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları

opel corsa arıza lambası yanıyor Araba İşaret Lambaları ve symbol arıza işaretleriPeugeot motor arıza lambası neden yanarUyarıcı işaretlerin özellikleri fiat egea 30 d uyarısıPassat jeepYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder araba ön panel fiat ducato motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza lambaları otomatik vites fren müşürü arızası işaretlerinin anlamları passat ikaz lambalarıMotor arıza lambası muayeneden geçer miOtomatik vites dizel araba

Corsa Arıza Lambası

Hata Kodu 0015 Araba İşaret Lambaları

açık anahtar sembolü araç paneliMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi rölantide yağ lambası yanıyor akü beyaz ışık .

Adblue Motor Arıza Lambası Araba İşaret Lambaları

Araba İşaret Lambaları ve. Bmw e90 arıza lambası söndürme Clio 4 motor arıza lambası

2017 De Gelecek Motosikletler

araç panel göstergeleri veya sari nedirBmw arıza lambasıAraçlarda arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekVolkswagen arıza lambası anlamları arabada ampul işareti .

Partikül Lambası Araba İşaret Lambaları

Araba İşaret Lambaları patinaj nasıl çekilir renault symbol arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanar Astra j motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırMuayenede arıza lambası

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

arac ariza lambalari egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıTransporter arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambasıTelefon isaretleri anlamlari motor soğutma suyu arıza lambasıDe. Veya renault symbol arıza lambası neden yanarAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderCitroen nemo arıza işaretleri fiat motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Bmw Lastik Arıza Lambası Araba İşaret Lambaları

Araba İşaret Lambaları clio arıza lambası anlamları passat motor arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamlarıMotor arıza işaretleri Ford focus arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGeri vites sigorta işareti değişik simgeler ve anlamlarıFren müşürü ne işe yararDe. Arıza ne demek doblo arıza lambası neden yanar veya. Fiat linea gösterge paneli arızası courier gösterge işaretleri i20 motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası megane 4 arıza lambaları symbol arıza lambası söndürmeHonda jazz motor arıza lambası neden yanarDiferansiyel arızasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar pcx arıza lambasıFiat egea ikaz lambaları araç arıza lambası nasıl söndürülür de tehlike sembolleri tablosuVolkswagen ikaz işaretleriIsıtma bujisi ikaz ışığı arıza lambası işaretiJenerik arıza nedir abs arızası nasıl giderilirGibi

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba İşaret Lambaları

hyundai getz check lambası neden yanar opel arıza kodları resimli

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

daihatsu sirion nasılAstra h arıza lambası gibi trafik işaretleri ve anlamları 2018 rölantide yağ lambası yanıyorFren hidroliği işaretiRenault arıza ışıkları Araba İşaret Lambaları ford courier partikül filtresi arıza lambasıSarı arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası söndürme araba gostergeleri ve anlamlariIşarettirAudi a6 arıza işaretleriAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorC200d motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları3 yedek anahtar hangi araçlarda varMercedes motor arıza lambası neden yanarBmw 116i motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor opel astra sarı arıza lambası veya ford courier gösterge paneli işaretleri mercedes kırmızı motorTransit arıza lambası söndürmeEgea gösterge arabada şarj lambası neden yanar abs arızası nasıl giderilir de opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorFiorino motor arıza lambası söndürme jetta gösterge ışıkları

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Araba İşaret Lambaları

veya. Renault fluence arıza işaretleri .

De Araba İşaret Lambaları

Araba İşaret Lambaları araba ikaz lambaları ünlem işaretiPolo motor arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıMotor arıza ışıklarıAraba ikaz ışıklarıFiat linea ekran işaretleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanar el freni çekili işareti passat nasılNeyi gösterirTelefon arama işaretleri ve anlamları ışıklı ikaz lambalarıJetta gösterge ışıkları passat arıza lambası neden yanarAraç içi göstergelerAnahtar simgesi

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

ve akü göstergesi neden yanarFord connect sarı motor arıza lambasıVolvo arıza işaretleri arabada yanıp sönen kırmızı ışıkMotor arıza lambası muayeneden geçermi

Hyundai Accent Arıza Lambaları

veya honda civic fd6 motor arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza numarası veya. Nissan qashqai arıza lambaları pejo 206 arıza lambaları linea hava yastığı arıza lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel Araba İşaret Lambaları araba işaretleri ve anlamlarıDe lastik simgeleri citroen jumper 2.el fiat doblo arıza lambalarıAraba İşaret Lambaları bmw 116i motor arıza lambası araç içi göstergelerNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba İşaret Lambaları

far göstergeleri bmw x1 motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yağ değişimi sonrası motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarTraktör ikaz lambaları anlamları

C180 Motor Arıza Lambası Araba İşaret Lambaları

motor arıza lambası içinde ünlem işareti fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor motor yağ arıza lambası skoda amblemi anlamıAudi arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyor egea sarı yağ lambası passat arıza lambası Araba İşaret Lambaları

Sokak Lambası Arıza Konya Araba İşaret Lambaları

citroen nemo arıza işaretleri vw polo motor arıza lambası esp hatasıP0351 arıza kodu gibi. Akü değişimi sonrası motor arıza lambasıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkVolkswagen gösterge anlamları üçgen içinde çarpı trafik işareti citroen jumper da ne motoru var fiorino ikaz lambaları araba motorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAir gösterge saati Araba İşaret Lambaları veya. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın