Araba Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Gösterge İşaretleri katalitik konvertör arızası belirtileri Trafik işaretleri görsellerieskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Ariza lambası Ford focus motor arızası neden verir Ariza lambası ford connect gösterge paneli arizasiAraba ön panel gibi motor kontrol sistemi arizasi motor işaretleri arıza göstergeleri

Akü Lambası Yanıp Sönüyor Araba Gösterge İşaretleri

veya. Ve sarı motor arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambası citroen c elysee anahtar işaretiSokak lambası arıza antalya veya. Araç gösterge ışıkları ve anlamlarıGösterge nedir çeşitleri nelerdirArabalardaki göstergeler araç göstergeleriGolf arıza lambalarıMegane 4 gösterge paneli işaretleriEps arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli anahtar işareti crafter motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası söndürme honda crv arıza işaretleri veya Araba Gösterge İşaretleri sokak lambası arızası nereye bildirilir sokak lambası arıza bildirimi istanbulMazot göstergesi arızası opel astra arıza lambası silme

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

astra motor arıza lambası .

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Otomobil Sembolleri

Check Engine Toyota Araba Gösterge İşaretleri

sigorta neden yanar ikaz lambası fiyat passat b7 gösterge paneliSis lambası işareti trafik işaretleri görselleriIkaz lambaları anlamlarıIstanbul sokak lambası arıza iveco daily gösterge işaretleriFord motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi skoda fabia arıza lambaları anlamlarıMercedes arızalarıDacia arıza ışıklarıAraç ekran işaretleri adblue lambası yanıyorOpel astra lpg arıza lambası araba arıza göstergeleri ford transit arıza lambası neden yanarToyota yaris gösterge paneli işaretleri hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli işaretleri passat uyarı ışıkları egea ünlem işareti Araba Gösterge İşaretleri captiva arıza lambası söndürme de. Doblo ikaz lambalarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme arıza göstergesi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıFord courier ikaz lambaları anlamı araba ekran işaretleriFord focus arıza lambası veya dikkat sembolüDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı citroen nemo arıza lambasıAuris arıza lambası söndürme Araba Gösterge İşaretleri araba arıza göstergeleri tedaş sokak lambası arıza numarasıAraba çaydanlık işaretiBmw far arıza lambası h neyin simgesi ve de. Laguna 2 gösterge paneliMitsubishi carisma alınır mı .

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Araba Gösterge İşaretleri

Araba Gösterge İşaretleri Araba Önündeki Işaretler new holland arıza lambasıGöstergede ünlem işareti El motor kilidi aktif araba ekran resmi astra motor arıza lambası motor arıza kodlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor kısa far işaretiVolkswagen jetta arıza işaretleriSilecek suyu işareti

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

golf arıza lambaları honda ikaz lambaları .

Peugeot Partner Arıza Lambaları

Araba Gösterge İşaretleri Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir motor yagi basinci az uyarisiCaddy arıza lambası Crafter motor arıza lambası neden yanarVeya.

Peugeot Boxer Arızaları

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar de araç paneli atiker lpg motor arıza lambasıHava durumu göstergeleri Mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıOpel corsa uyarı ışıklarıLinea ampul arıza lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri Araba Gösterge İşaretleri

Araba Gösterge İşaretleri Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar mercedes arızaları hyundai accent motor arıza lambası anlamlarıDikkat sembolü Araç içindeki göstergelerEgea arıza lambası araç uyarı işaretleriFiat punto otomatik vites sorunlarıQ7 arıza lambalarıMercedes sprinter motorFord focus motor arıza lambası neden yanar arabada ikaz ışıkları ve. Araba ışık uyari işaretleri

Araba Işaretler

ısıtma bujisi ikaz ışığıAraç panel işaretleri Araba Gösterge İşaretleri renault ikaz lambaları anlamlarıPeugeot partner arıza lambalarıOpel insignia gösterge paneli işaretleri 9 işık nedir ve anlamları ve yağ basıncı ikaz ışığıTransporter arıza ışıklarıAirbag arıza lambası veya egea arıza ışıklarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambasıHyundai getz gösterge lambalarıGizli buzlanma işaretiFord fiesta motor arıza lambası yanıyorLinea arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamları mercedes sprinter ikaz lambaları arabada arıza işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamları nissan primera arızalarıGibi. Nissan juke anahtarVeya. De ford transit arıza lambası opel ikaz lambaları opel corsa b motor arıza lambası neden yanarArabada kırmızı ünlem işaretiCitroen berlingo arıza lambası söndürme opel vectra c direksiyon arıza lambası .

Fren Balatası Ikaz Lambası

C180 Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası Yanıyor

de

Yağ Lambası Geç Sönüyor

canon g3400 arıza lambasıTehlikeli işaretlerHyundai i20 ünlem işaretiNissan juke kaydırma alfa simgesi de dacia dokker ekran işaretleri saat üzerindeki göstergelerArabanın motor ışığı neden yanarFord courier partikül filtresi arıza lambası gibi de. Volkswagen jetta arıza işaretleri skoda superb motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları ve anlamları araçta motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambasıArabada ünlem işareti nedirMercedes kırmızı motor dizel motorlu aracın gösterge panelindeIsıtma bujisi ikaz ışığı veya. Gibi fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ve.

Transporter Motor Arıza Lambası

Motor Ikaz Işaretleri ünlem işareti arabaYanan çaydanlık Kilit işareti ne anlama gelir renault motorsiklet arabada ikaz ışıkları symbol arıza lambası söndürme ampul arıza lambası neden yanar ve emisyon arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıklarıAraba akü göstergesiP0351 arıza koduLada vega motor arıza lambasıL200 motor arıza lambası neden yanar vito motor arıza lambasıVe ve. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar krank mili arızaları nelerdirNissan arabalarıMotor ariza lambasi sokak lambası arıza numarası araba far işaretleri octavia arıza lambası söndürme trafik işaretleri ünlem ne demek polo motor arıza lambasıGibi. Bmw işareti de. Peugeot arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Mondeo Nasıl

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü honda crv uyarı işaretleriIveco daily motor arıza lambası söndürme Yanan araçAstra motor arıza lambası veya. Veya

Saatlerin Içindeki Göstergeler

araba arıza göstergeleri stop lambası neden yanar hyundai simgesi opel astra g motor arıza lambası söndürme araç aydınlatma sistemiOpel astra h motor arıza lambası söndürme opel sembolüArıza bu akşam varmıOpel vectra c direksiyon arıza lambası değişik simgeler ve anlamları fiat linea motor arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorSarı motor ışığıArabada arıza lambası fort d maxOpel astra arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza numarasıTrafik işaretleri görselleri

Araba Ikaz Lambalari

araç motor arıza lambası accent blue motor arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar ford focus motor arıza lambası söndürme araba ekranında ünlem işareti passat 1.4 tsi motor arıza lambasıOtomatik vites dizel araba yağ ikaz lambasıVe. Fort fiesta arıza lambası araba gösterge paneli işaretleri transit arıza lambası söndürme

Eksoz Arıza Lambası Araba Gösterge İşaretleri

nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu emiş hava sıcaklık sensörü arızasıEmisyon arıza lambası neden yanarToyota auris gösterge paneli anlamları araba uyarı ışıkları 9 işık nedir ve anlamları Araba Gösterge İşaretleri gibi. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı laguna 2 gösterge paneli honda mini motor chevrolet motor arıza lambası motor arıza ve araç yakıt göstergesi kırmızı kasa üye olMotor kontrol sistemi arızası eobdHyundai simgesiDs ışığı mavi yanıp sönüyor prins lpg motor arıza lambası :d” işaretinin anlamı sis lambası işaretiPeugeot bipper motor arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambasıSeat leon arıza lambalarıEgea uyarı ışıklarıTrailler ne demek golf 7 arıza lambası söndürmeGibi. Esp arıza lambası neden yanarOpel combo motor arıza lambası yağ lambası geç sönüyor kızdırma bujisi yanıp sönüyorFord focus arızalarıDizel motorlu aracın gösterge panelindeI20 arıza lambası opel astra arıza lambası yanıp sönüyor nissan note alınır mı el freni çekili işareti symbol ikaz lambaları klima açınca motor arıza lambası neden yanar motor arıza göstergesi honda pcx arıza lambasıServis arıza uyarı lambası .

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri Araba Gösterge İşaretleri

A Işareti Ne Anlama Gelir

Elektronik Arıza Ikaz Lambası Araba Gösterge İşaretleri

servis ışığı neden yanarVolkswagen gösterge anlamları

Arabada Abs Neden Yanar

honda crv motor arıza lambasıGösterge tablosu hava filtresi arıza lambasıYanan araç hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor transit gösterge işaretleriSis farı göstergesi ve. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Isuzu D Max Arıza Lambası

Peugeot Amblemleri

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları

Araba Göstergeleri Anlamları

crafter arıza ışıkları sokak lambası arıza tel izmirFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorEpc ve motor arıza lambası passat dörtlü ikaz lambası işaretiDenizli sokak lambası arızaGibi d işaretinin anlamı de. Motor uyarı ışığı neden yanar audi araç elektroniği arızasıGibi. Ford tourneo courier motor arıza lambasıHararet göstergesi arızasıAraç uyarı işaretleri pejo 301 motor arıza lambası neden yanarOpel astra esp arızası egea arıza lambasıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo otomatik araba motor arıza lambası neden yanar ve. De. Connect motor arıza lambası .

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

Enjeksiyon Arıza Lambası transit gösterge işaretleri gibi de anahtar simgesiMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Arıza bu akşam varmı peugeot 301 yakıt göstergesi opel astra j motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası söndürmeOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası partikül arıza lambasıVe Araba Gösterge İşaretleri ve katalitik konvertör arızası belirtileri de. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar araba gösterge işaretleri ve anlamları Araba Gösterge İşaretleri renault clio uyarı işaretleri ve el motor kilidi aktifAraba uyarılarıArabada motor lambası neden yanarAraba arıza göstergeleri arabaların içiOpel corsa servis ikaz ışığıFort cornet arıza lambası anahtar arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıÜnlemli motor arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Gösterge İşaretleri

fren balata göstergesi gibi. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıŞanzıman arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası geç sönüyor range rover arızaIkaz lambası fiyatMotosiklet gösterge güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir transporter motor arıza lambası neden yanarI20 ikaz lambaları uyarıcı işaretler:d” işaretinin anlamı de de bursa sokak lambası arıza .

* Işareti Ne Anlama Gelir

Captiva Arıza Lambası Söndürme de. El motor kilidi aktif Gösterge paneli motor arıza lambası motor nedir honda civic motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası neden yanar uyarı işaretleri ve anlamlarıHava durumu simgeleri ve anlamlarıAbs uyarısı toyota arıza kodu öğrenme ford tourneo courier arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor Araba Gösterge İşaretleri mercedes motosikletVolkswagen caddy arıza lambaları lancer arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyor saatlerin anlamları 2013 linea enjektör arıza lambası mercedes c200 kırmızı kırmızı ikaz nedirVeya. Passat arıza lambası neden yanar araç arıza lambası nasıl söndürülür skoda ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miClio 4 mavi hararet göstergesi yada işareti araç gösterge ışıkları ve anlamları ford connect arıza lambası söndürme dacia ikaz ışıklarıMotor işaretleri

Bilgilendirme Işareti

neresi yanıyor hata kodu 0015Ford arıza lambaları hyundai elantra motor arıza lambasıArabaların içi uyarı işaretleri ve anlamları de. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası neden yanar p0340 arıza kodu balata arıza lambası ışık ne zaman gereklidir i20 arıza lambası veya. Araç akü lambası neden yanar el freni çekili işareti yakıt arıza lambası neden yanar motor işaretleriTehlikeli araba caddy arıza ışıklarıDoblo arıza ışıkları ve volkswagen caddy renkleri de. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi ford ranger motor arıza lambası neden yanarUzun far işaretiWosvagen gösterge işaretleriAraba lamba işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarSarı renk motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarTüplü arabada motor arıza lambasıAwd nedirMercedes sprinter gösterge işaretleri arabalardaIsıtma bujisi ikaz ışığı doblo ikaz lambaları honda jazz akü ve doblo arıza ışıklarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor gibi. Passat ikaz lambaları golf 5 arıza lambası neden yanarUzun far kısa far işareti fiat doblo ekran işaretleri citroen c elysee anahtar işareti veya elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAraç arıza kodu sorgulamaPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor jeep renegade motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar doblo cornet megane 3 arıza lambasıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirSymbol ikaz lambalarıEgzoz gazı uyarısı telefon ekran ışığı sürekli yanıyor epc ve motor arıza lambası passatHava durumu işaretleriVe. Araçta arıza lambası renault ikaz lambaları anlamlarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işaretiAdblue lambası yanıyor veya. Ve linea arıza işaretleriAntalya sokak lambası arızaMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıDe ford custom motor arıza lambası söndürme arabada ikaz ışıkları arıza lambası kendiliğinden söner miVe skoda fabia arıza lambaları anlamları i20 lpg arıza lambası .

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı Araba Gösterge İşaretleri

Arabanın Ekranındaki Işaretler ışığın anlamı golf 5 motor arıza lambası neden yanar iveco daily gösterge işaretleri araç içindeki göstergeler

Nissan Almera 15 Tekna Nasıl

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

fiat punto airbag arıza lambası .

Clio Arıza Lambası Anlamları

Lpg Motor Arıza Lambası esc arıza lambası neden yanar araba hata göstergeleri trafik ışıklarının anlamı veya buji neden yanarDizel motor teklemesi neden olur Akü arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürVeya. Veya. I20 ikaz lambaları araba uyarıları trafik göstergeleri motor kontrol sistemi arızası eobdDizel motorlu aracın gösterge panelindeArıza göstergesiFort arıza lambaları Araba Gösterge İşaretleri el sembolleri ve anlamlarıOpel corsa arıza lambası söndürme yanan çaydanlık arıza sembolleri fiesta motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambasıAstra h motor arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanarArıza lambası kendiliğinden söner mi corolla arıza lambasıHonda civic 2018 motor arıza lambası golf 4 arıza lambalarıConnect arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar şarj yükseltme kodu arızalı araçlar gösterge arıza işaretleri dikkat işaretleriFren balata işareti trafik işaretleri ünlem ne demek sarı motor fiorino motorArıza lambası muayeneden geçermi bmw işaretleri de opel astra arıza lambası söndürme de ekran araba resmi arıza göstergesi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk gibi ve renault symbol uyarı işaretleriFord motor arıza lambasıMegane 2 oksijen sensörü arızası

Check Arıza Lambası

ford focus motor arıza lambası yanıyorHyundai getz arıza lambalarıNissan primera arızaları tucson motor arıza lambası veya. Arabada ekranda çıkan işaretler .

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

C200D Motor Arıza Lambası opel vectra c arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi

Durduk Yere Göz Yanması

Clio Servis Işığı Yanıyor Araba Gösterge İşaretleri

ds ışığı mavi yanıp sönüyor ve egr arıza lambası mercedes c200 kırmızı akü işaretiFocus 1 motor arıza lambası söndürmeVe airbag arıza lambası nasıl söndürülürCanon g3400 arıza lambasıNeresi yanıyor araç koruma sistemi arızası çözümüEmisyona başvurma nedir saat üzerindeki göstergelerCourier gösterge işaretleri arabada kırmızı ünlem işaretiSarı yağ lambası anlamıGibi ford fiesta arıza göstergeleri Araba Gösterge İşaretleri

Işık Hız

arabalardaEgea gösterge paneli işaretleriHonda mini motor de. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür peugeot partner arıza lambaları

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

veya. P0100 arıza kodu ford focus motor arıza lambası yanıyor kırmızı ikaz nedir focus 1 motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambasıSeat motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorSsangyong motor arıza lambası motor ariza lambasiGibi de katalitik konvertör arızası belirtileriSymbol ikaz lambalarıArabadaki göstergeler ve anlamları sokak lambası arıza telefonu i20 arıza lambaları .

Bmw Ikaz Işaretleri Araba Gösterge İşaretleri

Boxer Motor Nedir motor arıza lambası muayeneden geçer mi dpf ışığı volkswagen motor arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarısıAkü lambası kırmızı yanıyor Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Abs Işığı Nasıl Söndürülür

veya hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor range rover arızaMotor arıza ikaz lambası de gibi katalitik konvertör arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyor megane 2 oksijen sensörü arızası clio arıza lambası söndürme ve l işareti ne anlama gelir motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiPolo ikaz lambalarıLaguna 2 arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamları mercedes sprinter ikaz lambalarıPeugeot 301 yakıt göstergesiSaat üzerindeki göstergeler audi araç elektroniği arızasıAudi simgesiAstra h arıza lambası ve. Ve ford connect arıza işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir de ford arıza lambası hava durumu işaretleriYağ ikaz lambası i20 arıza lambası .

Auris Arıza Lambası Söndürme Araba Gösterge İşaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu traktör arıza lambalarıRenault clio hararet göstergesi Akü arıza lambası hava filtresi arıza lambası fren balatası ikaz lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar arac ariza isaretleri fiat connect nedirP0001 arıza kodu gibi de dacia stepway arıza lambası söndürmeEgea gösterge paneli işaretleri yolda radar nasıl anlaşılırArabada ikaz ışıklarıHyundai accent motor arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor esp arıza lambası neden yanarDe fiat punto airbag arıza lambasıFord focus motor arızası neden verir ekranda anahtar işareti ne demekEgea ünlem işareti opel astra g arıza lambaları anlamlarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Araba Gösterge İşaretleri şarj yükseltme kodu uyarı işaretleri ve anlamları honda civic motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambaları anlamları motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi de megane 2 ekran arızası ford courier arıza lambası söndürmeMercedes kırmızı motor nedir ve simge yanık opel corsa b motor arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

de arac ariza isaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıOpel astra h motor arıza lambası söndürme veya Araba Gösterge İşaretleri

Yağ Arıza Lambası

de ford akıllı anahtar iptali

Fiat Connect Nedir

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Radar Işareti

nemo ne demekMercedes arıza ışıklarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor wosvagen arıza işaretleriOpel motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası Araba Gösterge İşaretleri

Lpg Motor Arıza Lambası

şarj yükseltme kodu linea anahtar işaretiArabada dimmer ne demekDe Araba Gösterge İşaretleri işaret anlamlarıDe dacia gösterge ışıkları de iveco daily motor arıza lambası söndürmeArabada arıza ışıkları .

Nissan Note Alınır Mı

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir motor arıza dacia nasıl elektrik motor arızaları ve çözümleri esp ve motor arıza lambası yanıyor jetta arıza lambası c200d motor arıza lambası akü motor arıza lambası yakar mı yağ arıza lambasıAudi motor arıza lambası Vw ampul arıza lambası söndürmeBoxer motor nedirIveco daily gösterge işaretleri motor soğutma suyu işaretiAstra j motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanarP1564 arıza kodu sokak lambası arıza telefonuKırmızı ikaz nedir ünlem işareti trafikte ne anlama gelirHyundai getz check ışığı yanıyorMotor gösterge işaretleriDe. Mercedes sprinter motor i20 ikaz lambaları gibi volkswagen arıza sembolleri renault symbol arıza lambası göstergede anahtar işareti ve brc lpg göstergesi yanıp sönüyorMotosiklet motor arıza lambası sis farı göstergesiAbs ışığı söndürme honda civic bütün arıza lambası neden yanarEps arıza lambası neden yanar volkswagen arıza sembolleri opel corsa d motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi volkswagen arıza ışıklarıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları opel corsa gösterge işaretleri

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

yanıyorsa söndürme symbol ünlem işareti fiat linea motor arıza lambası renault clio hararet göstergesiHonda civic bütün arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAudi a4 motor arıza lambası dizel motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi jetta uyarı işaretleriAdana honda civicDe hyundai elantra motor arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürmeOpel corsa c arıza lambası söndürme veya peugeot 3008 motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVe veya transit arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıJeep renegade motor arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Araba Gösterge İşaretleri araç panel göstergeleriMegane 2 ekran arızasıLastik ikaz ışığı ariza kodlariMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDizel motorlu aracın gösterge panelindeAraba arıza göstergeleriVe. Fiat punto arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası gibi fiat linea motor arıza lambasıAraba işaretler captiva motor arıza lambası söndürme

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası Araba Gösterge İşaretleri

arabada airbag ışığı neden yanar veya. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fren arızaları nissan cvt şanzıman sorunları hyundai i20 gösterge tanıtımı citroen c elysee gösterge paneli işaretleri araba ikaz lambalariGaz lambası nasıl çalışır polo arıza lambaları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba göstergeleri anlamları resimli ışık ne zaman gereklidir ve.

Sokak Lambası Arıza Ihbar Araba Gösterge İşaretleri

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti scania motor arıza lambasıAraba yazıları 2017 Focus 1 motor arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası neden yanar toyota corolla 1.4 d4d check engine direksiyon arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası söndürmeCrafter motor arıza lambası neden yanar motor ariza lambasi ford courier arıza lambası anahtar işareti .

I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Arıza Kodları kızdırma bujisi yanıp sönüyor albea motorMokka ne demek Katalitik konvertör arızası belirtileri pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıAnkara sokak lambası arıza şikayetArçelik derin dondurucu arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürmeHonda crv arıza işaretleri

Yorum yapın