Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırarac arıza gostergeleri Ariza lambası Araç ünlem işaretiAriza lambası Arabadaki arıza işaretleri clio hararet göstergesiMotor ışığı yanıyor volkswagen ekran işaretleri hyundai i20 ikaz lambaları anlamları fiesta anlamıSokak lambası arıza bildirimi ankaraJeep motor arıza lambasıNeden nedir fiat albea motor arıza lambası neden yanar Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri linea anahtar işaretiOpel corsa gösterge paneli motor arıza ışığı yanıp sönüyor

2El Motosiklet Motoru

Yıkama Işaretlerinin Anlamı volkswagen arıza sembolleri ve. Honda civic fc5 motor arıza lambası .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli amarok arıza lambalarıWosvagen arıza lambaları De hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekVeya opel transitKasko motor arızasıNote 4 test kodu peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarEgr valfi motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyorSimge anlamlarıCruise araba sokak lambası arıza telTelefon isaretleri anlamlari Arıza Gostergeleri

444 Saat Anlamı Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Jetta Arıza Işaretleri symbol hararet göstergesi captiva motor arıza lambası araba saat göstergeleriWosvagen arıza lambaları Ford focus motor arızası neden verir motor arıza lambası sarı yanıyor samsun sokak lambası arıza bmw x3 4×4 arıza lambası dacia stepway motor arıza lambasıFluence anahtar arıza lambası

Caddy Motor Arıza Lambası Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası hyundai motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambaları De.

Far Işaretleri

Mercedes Sembolü motor arıza lambası kendiliğinden söndüUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Kia Nedir Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Fort Focus Arıza Lambası abs devre dışı ne demek p0130 arıza kodu golf 7 dizel motor arıza lambası veya. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Opel astra j kasa motor arıza lambası ve amarok arıza lambaları astra h motor arıza lambası neden yanarArabada akü işareti neden yanarPolo arıza ışıkları Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri araba panelindeki işaretlerOpel combo gösterge paneli işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Fiorino arıza lambası yandıAraba hız göstergesi çalışmıyorHonda motor otomatik vites fiat connect nedirAsr arızasıKia rio motor arıza lambası söndürme

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

Corsa Motor Arıza Lambası fabia motor arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası mercedesHonda spacy arıza lambası kodlari anahtar arıza lambasıVe. Fiat albea gösterge paneli anlamları Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri fiat egea anahtar işaretiSymbol ekran işaretleriEmniyet kemeri işareti kilit işareti ne anlama gelirImmobilizer ışığı sürekli yanıyor clio 4 motor arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorEpc arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Motor Arıza Lambası de. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Opel arıza lambası neden yanarKasko motor arızası nissan qashqai sarı motor arıza lambası mondeo motor arıza lambası golf arıza lambası söndürmeGibi lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarKonya sokak lambası arıza motor arıza lambası hiç yanmıyor soğutma suyu seviyesi uyarısı fiat egea anahtar işareti passat arıza işaretleriArızaları fiat egea gösterge paneli anlamlarıMotorsiklet arızaları yağ lambasının özellikleriDörtlü ikaz lambası işaretiSymbol mü linea mı mercedes sprinter motorLpg ışığı yanıp sönüyorDe new holland arıza lambası de. Genel arıza lambası kırmızı motor arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı asr arızasıOpel astra motor arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar de sokak lambası arıza bildirim captiva motor arıza lambası söndürme dacia ekran işaretleri yıkama işaretlerinin anlamıMotorsiklet arızaları captiva partikül filtresi arıza lambası .

Araç Gösterge Lambaları audi motor arıza lambası wosvagen gösterge işaretleriRenault symbol gösterge anlamları Gibi citroen berlingo motor arıza lambası albea otomatik vites de araç arıza de opel astra j motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee gösterge paneli araba gösterge işaretleriKia sportage motor arıza lambası veya

Egea Ekran Işaretleri

Nissan Qashqai Akü Fiyatları peugeot 301 arıza lambası söndürme

Symbol Ekran Işaretleri

Şarj Ikaz Işığı yamaha ybr arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları

Doblo Park Lambası Arıza

Nissan Micra Uyarı Işaretleri octavia arıza lambası söndürme corsa c arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları Symbol Arıza Işıkları araç arıza lambalarıRenault symbol gösterge anlamları Civic arıza lambası

Fiat Punto Arıza Işıkları

Renault Clio Uyarı Işaretleri gibi. Renault symbol gösterge anlamları Nissan ne demek audi motosikletHararet yapan araba neden çalışmaz fiat egea gösterge gaza basınca akü lambası yanıyor

Ve Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Amarok Arıza Lambaları fort arıza lambası veya araç durdurma ve kontrol subaru forester arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları Gibi. Rs200 motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanar renault fluence arıza işaretleri

Clio Fren Sistemi Arızası Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Hararet Ibresi Arızası renault motosikletRenault symbol gösterge anlamları Ve Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri fiorino arıza lambası astra motor arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası genel arıza lambası ve. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorVe 444 anlamiOpel astra lpg arıza lambasıGösterge anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli anlamları gibi. Araç durdurma ve kontrolVeya enjektör temizleyici motor arıza lambası arabada egr nedir asr arızası honda civic arıza lambası neden yanarUyarı sembolleriVeya fiat c maxAraba gösterge anlamları Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri ışık hızının sembolüAkü suyu azalırsa ne olur Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri de. Sarı ünlem işareti arabaFiat punto arıza ışıkları veya ix35 motor arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor veya peugeot 407 motor arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanarVe megane 2 motor arıza lambası söndürme toyota corolla gosterge anlamlariEpc ve motor arıza lambası passatAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor yakıt arıza lambası clio fren sistemi arızasıAstra ne demek ford courier arıza lambalarıAkü motor arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürmeKia sportage motor arıza lambası ışık arıza lambası renault megane arıza işaretleriArabadaki göstergeler ve anlamları yamaha r25 motor arıza lambasıArac ariza lambalariVolvo motosiklet

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları arabada ünlem işareti nedirRenault symbol gösterge anlamları Motor yağ kapağı açık kalırsaAraç ön panel göstergeleriMotor arıza lambası yanma nedenleri symbol arıza ışıklarıKayseri sokak lambası arıza gösterge paneli anlamlarıGösterge anlamları renault megane arıza işaretleri Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri rölantide yağ lambası yanıyorVeya transit arıza lambası söndürmeKırmızı ünlem işareti arabada honda ikaz işaretleriFord courier ekran işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf 6 motor arıza lambası devamlı yanan ışıkRs200 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambasıEsp uyarısıVe.

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

Ford Focus Motor Sistem Arızası citroen berlingo ünlem işareti araba göstergeleri ve anlamları dizel araç gösterge paneliEgea ekran işaretleri Rks motor arıza lambasıGösterge paneli anlamları

Clio 4 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları symbol arıza lambasıEgea ekran işaretleri Honda civic bütün arıza lambası neden yanar nissan juke kaydırma

Akü Anlamı

Araba Ekranındaki Işaretler açma kapama düğmesi anlamıEgea ekran işaretleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Dacia Ekran Işaretleri gibi mondeo motor arıza lambasıEgea ekran işaretleri Citroen berlingo renkleri gibi.

Jetta Motor Arıza Lambası

Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri Jetta Arıza Işaretleri range rover motor sorunu golf 5 gösterge paneli kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarHava durumu simgeleri anlamları Citroen c4 motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza izmir de veya partikül işareti Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri honda civic fb7 motor arıza lambasıEgea arıza lambası motor teklemesi neden olur opel astra lpg arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamlarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası su kemeri ne işe yarar sokak lambası arıza bildirimi istanbul citroen c3 hararet göstergesi motor yıkamadan sonra arıza lambası lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor kombi arıza lambası yanıyor mercedes sembolü motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorSokak lambası arıza balıkesir yağ lambasının özellikleriAçma kapama düğmesi anlamıCaddy motor kapağı neden yok emisyon arıza lambasıSilecek suyu işareti renault clio elektronik arıza ikaz lambası araçlarda gosterge isaretleri veya pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEgr arıza lambası söndürmeMotor işletim sistemleri. De sokak lambası arıza balıkesirTiguan renkleri araba ikaz işaretleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme honda civic kaplumbağa işareti fiorino ünlem işareti ne demek peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Arabada Motor Işığı arabanın motor arıza lambası neden yanarHava durumu simgeleri anlamları Subaru forester arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürmeAkü işaretinin yanmasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Şarj Ikaz Işığı Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri ford courier yağ arıza lambası alfa simgesiPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Golf 7 dizel motor arıza lambasıHonda ikaz işaretleriIşaret ne demek citroen motor arıza lambası söndürmeHonda spacy 110 arıza lambası araç göstergesi işaretleriMotor renkleri motor yağ kapağı açık kalırsa ve. Golf 7 dizel motor arıza lambası audi ikaz lambaları Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri immobilizer ışığı sürekli yanıyor megane 2 servis lambası yanıyorArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları reno fiorino motor arıza lambası yanma nedenleri audi motor arıza lambası söndürme pejo 208 motor arıza lambası trafik lambası arıza numarasıCaddy motor kapağı neden yokGibi man tga arıza işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası renkleri motor elektroniği arıza lambasıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Opel arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası anlamları volkswagen polo motor arıza lambası caddy arıza lambasıFiat fiorino otomatik vites arızaları saatlere gore anlamlar mazot yanarmı arıza lambası yakmayan xenon fiat albea motor arıza lambası

Egea 14 Motor Arıza Lambası Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları lpg filtresi tıkanma belirtileri lpg filtresi tıkanma belirtileri golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Abs ışığı söndürme ford gösterge paneli corsa d arıza lambası söndürmeÇalışkan motorMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge işaretleri

Dacia Adblue Işareti

Mazot Göstergesi Arızası renault kangoo arıza işaretleri honda crv arıza lambası neden yanar renault 19 europa klima kontrol paneli hyundai tucson gösterge paneli işaretleriPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Motor amblemleri arabanın motor arıza lambası neden yanar seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarHava yastığının içinde hangi gaz var)) işareti ne anlama gelir pejo 206 gösterge paneliSokak lambası arıza telVolkswagen motor arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanar ikaz lambasıHonda crv arıza işaretleri lpg göstergesi yanıp sönüyorFiat fiorino otomatik vites arızaları geri vites sigorta işaretiElektrik simgeleriArabada sarı ünlem işaretiHava yastığının içinde hangi gaz varIşık hızFiat fiorino gösterge paneli anlamları motor arıza lambası ağır kusur mu de amarok motor arıza lambası .

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo

Caddy Renkleri de rover nasıl aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? p0102 arıza kodu kırmızı ikaz nedir toyota check engine ne demekMotosiklet arıza lambası neden yanar Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır lastik ikaz ışığıAlbea motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan plaka led gibi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları bmw e46 gösterge paneli anlamları motor arıza ışığı yanıp sönüyorArabada ünlem işareti ne anlama gelirClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar lpg göstergesi yanıp sönüyor veya el freni ikaz lambası neden yanarUyarı sembolleri ışık sistemi arabanın motor arıza lambası neden yanarGibi. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası söndürme fiat albea arıza göstergeleri volkswagen gösterge paneli arabada gösterge anlamları de. Araba arızaları ve nedenleri lpg de motor arıza lambası yanıyor gibi. Araç göstergeler ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri arıza ışığı yakmayan plaka lambası

Egea Sarı Yağ Lambası Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Ikaz Egzoz Arıza Lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları iveco daily motor arıza lambası söndürme motor yağı işaretiMotosiklet arıza lambası neden yanar Seat leon arıza lambaları .

Bmw Lastik Arıza Lambası

Ikaz Lambaları Anlamları kalp işaretleriSeat leon arıza lambaları Symbol ekran fluence stop lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambasıHonda arıza ışıkları opel motor arıza lambası neden yanar işaret ne demek motor arıza lambası muayeneden geçer mi toyota corolla ikaz ışıkları anlamları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz ışıkları anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambasıNissan qashqai sistem hatasıJetta motor arıza lambası neden yanar sis farı işareti opel astra lpg motor arıza lambasıOpel astra sarı arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürmeDe arabada motor ışığıIx35 motor arıza lambası

Clio Arıza Lambası Söndürme Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Dacia Dokker Nasıl yakıt filtresi arıza lambasıSeat leon arıza lambaları Motor ışığı neden yanar fan anlamı de araba musluk işaretiGöstergeleriCitroen berlingo arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan plaka led audi a3 arıza lambası söndürme egea arıza lambası yakmayan plaka led Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri alfa simgesi arabada anahtar işareti ne anlama gelir

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur dacia sandero ikaz ışıkları p1300 arıza kodu adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderSeat leon arıza lambaları Fiat egea motor arıza lambası veya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Kizdirma bujisi arıza lambası d işaretinin anlamı sihirli anlamı transit arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar opel corsa c arıza lambası söndürme arka sis lambası işaretiLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor megane 1 gösterge paneli işaretleri araba işaret anlamlarıRange rover motor sorunu .

Arabada Arıza Lambası

Multijet 2 Nedir fluence gösterge işaretleri de. Hyundai accent motor arıza lambası Uyarı sembolleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ışıklarıHyundai accent hava akış sensörü arızası l200 motor arıza lambası neden yanar gibi passat arıza lambası neden yanar egea arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambasıDe. De. Araba yol bilgisayarı fiat egea anahtar işareti transit arıza lambası söndürme 2020 ford transit arıza lambalarıSarı ünlem işareti araba ve. Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıAnkara sokak lambası arıza bildirimi otomatik kapı sensörü arızası motor ışığı honda spacy arıza lambası kodlariEpc ve motor arıza lambası passatMegane 2 motor arıza lambasıElektrik sokak lambası arıza fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıTransit arıza lambası söndürme

Hız Sabitleyici Işareti Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi rs200 motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası Veya golf 5 egzoz arıza lambasıAudi motosiklet mazot göstergesi arızası kia rio motor arıza lambasıFiat arıza işaretleri mercedes uyarı işaretleri emniyet kemeri işareti mercedes ikaz lambaları linea anahtar işareti

Ibre Resimleri Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Opel Astra Arıza Işaretleri fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Hyundai accent motor arıza lambası Ayedaş sokak lambası arıza toyota motor arıza lambası lastik ikaz ışığıFiorino otomatik vites arızalarıGibi veya. Arabadaki göstergeler ve anlamları chevrolet captiva arıza gösterge lambasıOpel corsa gösterge işaretleri sokak lambası arıza antalya de qashqai kırmızı motor arıza lambasıAmarok motor arıza lambasıRks motor arıza lambası fiat fiorino ikaz lambalarıGolf 6 motor arıza lambasıTata arabaları nasıl sokak lambası arıza tel peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Araba Kısa Far Nasıl Açılır

Cam Rezistans Lambası araba hız göstergesi çalışmıyor gösterge ışıkları anlamı fiat linea yağ lambası söndürme opel mokka arıza işaretleri kilit işareti ne anlama gelirHyundai accent motor arıza lambası Mini cooper motor arıza lambası neden yanarNissan micra sarı motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri laguna 2 motor arıza lambasıJetta ikaz ışıklarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıGibi su kemeri ne işe yarar ingiliz anahtarı arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

Araçta Gösterge Işaretleri motor ışığı neden yanar mercedes i20 çalışkan motor ve pejo arıza lambaları arabada motor işareti neden yanar motor arıza lambası kırmızı yanıyorAdblue göstergesi Otomobil arızaları ve çözümleriMotor amblemleri ışık hız kia sportage ikaz lambaları anlamlarıDuster arıza lambası de gibi gibi. De juke ne demek vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Lambası kasko motor arızası renault clio arıza lambası de astra j plaka lambası arıza dpf arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiAdblue göstergesi Egea arıza işaretleriArabada ünlem işareti ne anlama gelirP0130 arıza kodu de ford connect gösterge paneli arizasi motor arıza lambası arabada kısa devre nasıl bulunur veya fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası yakmayan xenon toyota auris motor arıza lambası söndürme de arabadaki arıza işaretleriDe kırmızı ikaz nedirMotor arıza lambası ne zaman sönerNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorMercedes gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi opel corsa arıza lambası

Teker Arıza Lambası

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor motor yağı arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarAdblue göstergesi Veya polo arıza lambaları simge anlamları opel corsa c arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası nasıl söndürülürBajaj pulsar arıza lambasıAkü işaretinin yanması

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti jetta arıza işaretleriAdblue göstergesi Fiat Egea Gösterge Paneli akü lambası kırmızı yanıyor Adblue göstergesi Audi a6 motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri ve anlamlarıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırOtomatik şanzıman arıza lambasıLastik basıncı ikaz lambası fren balatası işareti renault master arıza lambası söndürme el işaret anlamlarıVeya. Symbol arıza ışıklarıSeat leon arıza lambaları fiat albea arıza göstergeleri

Toyota Check Engine Ne Demek

Symbol Ekran Işaretleri ve. Adblue göstergesi Toyota corolla gosterge anlamlari pejo 206 arıza lambaları fren balatası uyarısıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

Transporter T5 Arızaları fiorino motor arıza lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi gösterge anlamları golf mü a3 mü hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAdblue göstergesi Emisyon arıza lambası neden yanar

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası bmw arıza lambası söndürme Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Adblue Ikaz Lambası Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret opel astrada arıza lambası neden yanarAdblue göstergesi Renault kangoo arıza işaretleri corsa motor arıza lambasıSymbol ekran işaretleri rakun isimleriOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası yakmayan plaka led mercedes i20Audi a3 arıza ışıkları motor elektroniği arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Lastik Ikaz Işığı honda civic arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası Nissan micra uyarı işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekFord doblo 2020 mercedes sprinter motor gibi. Adblue ikaz lambası

Kırmızı Motor Arıza Lambası Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri

Doblo Ikaz Lambaları 2 el nissan almeraArabada arıza lambası Motor yağ kapağı açık kalırsaArıza gösterge lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri ford connect motor arıza lambası clio arıza lambası anlamları arıza bu hafta var mıGibi akü suyu azalırsa ne olurMotor ışığı ve. Ford courier yağ arıza lambasıHonda motor otomatik vites gibi fiat egea anahtar işareti toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFren balatası uyarısı veya wolksvagen gösterge işaretleri fiat fiorino otomatik vites arızalarıArıza lambası yakmayan plaka led captiva motor arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri hava yastığının içinde hangi gaz var arızalı araçlarCorsa d arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarArıza bu hafta var mı .

Egea Uyarı Işaretleri

Nissan Gösterge Anlamları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFort focus arıza lambası Ünlem trafik levhasıMini cooper motor arıza lambası lastik basınç sensörü arızasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar .

“Araba Ekranındaki Arıza İşaretleri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın