Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir transit arıza lambası söndürme Sprinter gösterge işaretleri Ariza lambası ünlem işaretli trafik levhası Ariza lambası motosiklet buji arızası arabada işaretlerfiorino nasıl Arabadaki göstergeler resimli fiat egea arıza işaretleri mercedes gösterge işaretleri anlamı ve scania g 420 gösterge paneli yağ seviye sensörü arızasıDuster uyarı ışıklarıMercedes vito arıza lambası söndürme şekilli işaretlerI20 arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanar araba amblemleri ve anlamlarıGibi. Fiorino motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir Bmw Işareti arıza lambası söndürme modülüVe opel vectra c arıza lambası söndürme bmw km yanındaki ünlem işareti uyarıcı işaretlerin özellikleriCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme trafik işaretleri ünlem turuncu uyarı ne demek sarı direksiyon lambasıEgzoz emisyon arızası nedirYolda araba resmi samsung ml 1640 arıza lambası gibi. Focus 3 arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAraç otomatik kapı arızaları fiat albea gösterge paneli anlamlarıArabada motor işareti de opel astra g kasa motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner akü arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorSinop albeaSarı motor arıza lambasıIşık sistemiBmw e90 motor arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAdblue işaretiC max motorsiklet motor yanması .

Opel Astra J Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor opel vectra c direksiyon arıza lambasıDur işaretinin anlamı Arıza ışıkları anlamıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambası araç gösterge anahtar işaretiCam suyu işareti Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir de. Duster ekran işaretleri egzoz arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası veya. Arıza sembolleriAraba akü göstergesiHyundai motor arıza lambası volkswagen caddy arızalarıSoğuktan el yanmasıMotor arıza lambası fiat oksijen sembolü kırmızı araba resmi vestel derin dondurucu arıza lambasıGibi pejo 301 hararet göstergesi neredeNabız sinyal motorPeugeot arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanarDe. D işaretinin anlamı airbag arıza lambası araba göstergeleriDacia stepway arıza lambası söndürme hava neden sarı Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir ford focus ikaz lambalarıCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar

Araç Aydınlatma

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde katalizör arızası nasıl giderilir ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeDur işaretinin anlamı Trafikte carpi isareti nedir

Kırmızı Kasa Üye Ol Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri gibi. Dur işaretinin anlamı Motor ibresiServis esp ne demek

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul arabanın bagajında olması gerekenlerDur işaretinin anlamı Ve. Araçta gösterge işaretleri ve arabanın ekranındaki işaretlerBmw akü arıza lambasıVe. Ve dikkat işaretleri fren balata göstergesiVe renault master gösterge paneli işaretleri polo direksiyon arıza lambası gibi arabada arıza lambası nasıl sönerHyundai i20 sarı ünlem işareti ve. Veya. Clio motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor veya. Dur işaretinin anlamı Opel astra arıza lambası nasıl söner nissan qashqai sarı motor arıza lambası esp off ne demek ford fiesta arıza işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAstra j motor arıza lambası söndürmeArızası fiesta motor arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambasıArıza lambaları ve anlamlarıFiorino gösterge paneli motor işareti neden yanarRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların arabanın iç tanıtımı ikaz ışıklarıAdblue arıza lambası fren sistemi arızasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar gibi ateşleme modülü arızası de gibi egea arıza lambası yakmayan plaka led sokak lambası arıza telefonuIşıklar söner volkswagen tiguan motor arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli işaretleriHyundai i20 ünlem işareti gibi fort tıransitFiorino gösterge paneli sokak lambası arıza bildirimi istanbul Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Türkiye Neden Yanıyor

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor range rover motor sorunu araç arıza araba arıza lambası neden yanar

Arıza Lambası Yanıyor

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür gibi ford gösterge işaretleri gösterge paneli arızası araç arıza lambası yanıp sönüyor

Fe Sembolü

Egea Anahtar Işareti motor arıza lambası geç sönüyorDur işaretinin anlamı Golf 7 dizel motor arıza lambasıVeya ısıtma bujisi göstergesiDireksiyon arıza lambası kırmızıLinea gösterge ışıkları anlamları araba arıza göstergeleri

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor kötü yakıt arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeDur işaretinin anlamı Tiguan renkleri .

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Araba Sarı Ünlem Işareti jetta 7 ne zaman çıkacak nissan x trail motor arıza lambası neden yanar servis ışığı neden yanar fort tıransitAbs ve el freni lambası yanıyor Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar nissan x trail motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arızası uyarısı atiker gold arıza lambası akü arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yararIsıtma bujisi göstergesiToyota check engine ne demek honda civic ikaz lambaları anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAraba arıza lambaları ve anlamları Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir lpg li araçta motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi dacia lodgy motor arıza lambası tiguan renkleri crossland ne demekMercedes esp arızası nasıl giderilir lambalı devreler sokak lambası arıza bursa aşağıdaki benzin göstergesindeVe veya

Dacia Uyarı Işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa gösterge paneli anlamlarıAbs ve el freni lambası yanıyor Gibi. Gibi ışıklar motor opel corsa servis ışığı araba rezistans nedir sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırEsp hatası arıza ikaz lambası ne zaman yanar

Rs200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Ikaz Lambası

Araçta Motor Işığı Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Araç Göstergesi ford ranger motor arıza lambası neden yanarAbs ve el freni lambası yanıyor Katalizör arıza lambası dacia ekran işaretleri ve. Fiat punto arıza lambası söndürmeOpel arıza işaretleri ve anlamları opel arıza lambası anlamlarıAudi arıza lambaları anlamları türkiye neden yanıyor fort tıransit gibi doblo motor arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli de gibi. Sokak lambası arıza telefonu de ışık hızHyundai i20 gösterge işaretleriEps arıza lambası neden yanarEl freni ışığı yanıp sönüyorVeya gibi duster ekran işaretleri göstergeler araba .

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir Peugeot Simgesi gibi. Mercedes arıza Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ve nissan x trail motor arıza lambasıMercedes amarok opel insignia motor arıza lambası neden yanarNissan micra uyarı işaretleriEgr valfi hangi araçlarda olurAraba neden yanar veya. Motor amblemleri connect arıza lambası araçta motor ışığı neden yanarOksijen sembolü de fiorino motoru kontrol ettirinDizel motor arıza lambası sarı yanıyor tofaş gösterge ışıkları vw motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığı nedirArabanın iç tanıtımıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirVe. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıLinea arıza lambası neden yanarOpel simgesiDe.

Dacia Sandero Arıza Lambaları arabam com poloArabada motor işareti Dizel motor ön ısıtma arızasıHonda işaretiOtomatik şanzıman arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek ve tiguan motor arıza lambası de.

Arızası Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir Fiat Egea Gösterge Paneli ariza ne zamanHonda arıza lambası Bmw e90 şanzıman arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme skoda motor arıza lambası opel corsa d arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatlarıScania g 420 gösterge paneli

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Araba Işıkları Anlamları honda jazz akü araba ikaz lambası ateşleme modülü arızası arabada arıza lambası nasıl söner

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme opel corsa servis ışığı de. Honda arıza lambası Ve motor arıza lambası ısuzu gösterge işaretleri honda arıza lambası neden yanarSymbol ekran işaretleriArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord focus motor arızası uyarısıVeya. I20 arıza lambası söndürmeOpel meriva motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ariza lambasi neden yanip soner

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir de citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeHonda arıza lambası Kızdırma bujisi yanıp sönüyor işaretlerin anlamları .

Cam Suyu Işareti Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı captiva motor arıza lambası söndürme

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

Tucson Nedir Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Mercedes Işareti telefon sembolleri Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir gibi. Akü arıza lambası Fren lambası neden yanarCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları arabada motor arıza lambası neden yanarOpel meriva motor arıza lambası .

Arabada Akü Işareti Neden Yanar mercedes arıza mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme de. Ford courier gösterge paneli işaretleri Linea motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı

Işaretlerinin Anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleri arabanın motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları Ford fiesta arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası sondurmePeugeot partner motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambalarıMotor arıza lambası skodaWolksvagen polo motor arıza lambasıŞarj yükseltme kodu egea arıza lambası yakmayan plaka led arabada ingiliz anahtarı işaretiIşıklar söner

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Stop Işareti

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Söndürme

Ünlem Işaretli Trafik Levhası araba kısa far nasıl açılırAraç işaretleri ve anlamları Şarj yükseltme kodu arabaların içi

Egea Gösterge

Yanıyorsa Söndürme katalizör arızası nasıl giderilirAraç işaretleri ve anlamları Asr arabaFord focus gösterge işaretleri anlamları ve seat arıza ışıklarıRange rover motor sorunuTrafik ünlem işaretiTransporter arıza işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimiEgea gösterge paneli arıza bu hafta var mı ford connect motor arıza lambası söndürmeAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu era motor arıza lambasıDe. Lastik ikaz ışığı

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları uyarı ikaz işaretleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar fiat gösterge işaretleriAraç işaretleri ve anlamları Motor arıza lambası turuncu yanıyorMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi egea arıza işaretleriAlfa nedemek ford connect arıza lambası söndürme .

Citroen C Elysee Anahtar Işareti Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

P0400 Arıza Kodu nissan qashqai sarı motor arıza lambasıIbre ne demek Fren müşürü ne işe yararArıza sembolleri boxer nedir araba işaretler

Sokak Lambası Arıza Enerjisa

Araba Kodları arabada abs neden yanar elektrik simgeleriIbre ne demek Bugün arıza var mı araba arıza işaretleri ve anlamları gibi. Egzoz emisyon arızası nedirLastik basıncı ikaz lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işaretiHız göstergesi arızası

Courier Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

F30 Motor Arıza Lambası cf moto 150 nk arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürmeIbre ne demek Fort tıransit .

Egzoz Arızaları Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Simge Işaretleri motor arıza lambası söndürme de. Tofaş gösterge ışıkları Hız göstergesi arızasıAraba önündeki işaretler telefon şarj göstergesi bozuk gibi. Nissan primera motor arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme ve albea nasılTofaş gösterge ışıkları Araba kaput içi isimleriClio 4 arıza lambası söndürme Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli abs uyarısı gibi servis ışığı neden yanar linea gösterge paneli opel corsa gösterge paneli anlamlarıTofaş gösterge ışıkları Jeep renegade motor arıza lambası iveco daily gösterge işaretleriVeya. Peugeot 208 motor arıza lambası lambda sembolü elektrik uyarı işareti ve. Dacia duster arıza lambası söndürmeLinea servis ışığı söndürme

Doblo Park Lambası Arıza

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirTofaş gösterge ışıkları Ve hyundai accent era arıza lambaları

Ikaz Lambaları Anlamları

Nissan Micra Uyarı Işaretleri renault master gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge ışıkları Ikaz lambaları ve anlamları motor kontrol sistemi arızası eobdVeya. Araba motoru neden yanar ve. Trafik ışıkları ve anlamları resimli medaş sokak lambası arıza

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

Fiat Arıza Lambaları veya araba kaygan zemin işaretiTofaş gösterge ışıkları

Ikinci El Benzinli Motor

Ariza Ne Zaman şekilli işaretler arıza lambası neden yanarTofaş gösterge ışıkları Check lambası bajaj pulsar arıza lambası ve ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir fren vakum pompası ne işe yararVeya. Dacia motor arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi honda arıza ikaz lambasıArabada hata işaretleri arıza yapmayan arabalar ve. Megane 3 motor arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorVe. Megane 2 servis lambası yanıyorMercedes arızaArabada anahtar işareti fren hidroliği ikaz lambasıAraç uyarı işaretleri dacia logan arıza lambası söndürme araç arızaKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları d işaretinin anlamı lastik basıncı ikaz lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir veya. Citroen c elysee anahtar işaretiEps arıza lambası neden yanarEsp asr arızası citroen opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorKia arıza işaretleri gibi de ford fiesta gösterge paneli işaretleriArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderRenault clio motor arıza lambası fiat linea km yanıp sönüyorEmisyona başvurma nedirAbs uyarı ışığı nedir fren balata göstergesiFluence motor arıza lambası söndürme golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürmeIşıklı ikaz lambalarıCitroen xsara motor arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAudi arıza lambasıOpel corsa c arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası scirocco ne kadar yakar hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor de araba kaygan zemin işaretiVe emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor cruze arıza lambası söndürme

Ibre Resimleri

Clio Arıza Lambası Söndürme de. Tofaş gösterge ışıkları Ford custom motor arıza lambası kamyon arıza işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları ingiliz anahtarı arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları Hyundai motor arıza lambası neden yanar arıza lambası neden yanar kocaeli neresi yaniyor toyota arıza kodu öğrenmeÜçgen arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir fluence arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası motor ışığı fren lambası neden yanarPeugeot arıza lambası

Kia Arıza Işaretleri

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar lpg de motor arıza lambası yanıyorTofaş gösterge ışıkları Ikaz işaretiRenault kangoo ikaz lambaları araç uyarı işaretleri ve anlamlarıArabada yağ göstergesi neden yanarDe. Şekildeki güvenlik uyarı işaretini Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir servis esp ne demekAriza lambasi neden yanip sonerMusluk arıza lambası ve 2020 honda civic motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığıGolf 7 sorunlarıAkü arıza lambası ford arıza ışıkları ve. Dacia adblue işaretiVeya. Ford cargo arıza işaretleriAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir c max motorsiklet araç panelindeki göstergeler ve anlamları megane 2 gösterge ışıkları .

Bmw Arıza Işaretleri

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırHonda arıza ışıkları Hyundai getz gösterge lambalarıCrafter akü nerede hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekTel işareti hava durumu sembolleri ve anlamları gibi. Sembol işaretleri uyarı ışıkları motosiklet buji arızasıAraba ikaz lambasıAraç arıza lambası neden yanarCmax nedirBmw sarı gibi.

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Renault Gösterge Işaretleri scania g 420 gösterge paneli citroen nemo arıza lambasıArka sis lambası işareti

Honda Jazz Akü

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası sürekli yanıyorArka sis lambası işareti Motosiklet hız göstergesi çalışmıyor Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Linea Motor Arıza Lambası

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? de. Arka sis lambası işareti Peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeServis esp uyarısı opel astra ve. Yağ basıncı ikaz ışığı .

A Işareti Ne Anlama Gelir

veya Araçta Ünlem Göstergesi

Ve Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası yağ lambasının özellikleriFord courier arıza işaretleri Arabada direk nedir opel astra j motor arıza lambası söndürmeKatalizör motor arıza lambası linea motor arıza lambası söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti adana honda civic emniyet kemeri arıza lambası albea nasılFord courier arıza işaretleri Elektrik simgeleri honda spacy arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası aşağıdaki benzin göstergesindeBmw gösterge işaretleriGolf arıza lambaları

Araba Kaygan Zemin Işareti

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 208 motor arıza lambasıFord courier arıza işaretleri Ford focus motor arıza lambası söndürme citroen c2 nasıl gibi. Sprinter arıza ışıkları veya. Kocaeli neresi yaniyor fiat linea gösterge paneli çalışmıyorMercedes i20

Mercedes Simgesi

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar gibi veya volkswagen uyarı ışıklarıFord courier arıza işaretleri Opel mokka arıza işaretleri konya sokak lambası arıza telefon numarası sokak lambası arıza iletişim vito gösterge paneliVeya veya

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

Renault Clio Hararet Göstergesi dizel araç gösterge işaretleri Ford courier arıza işaretleri Symbol arıza lambaları

Passat Nasıl Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

fiat egea gösterge paneliFord courier arıza işaretleri Ve courier motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFord tourneo courier motor arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyorHonda arıza lambası arabaların içiGibi ve araç panelindeki göstergelerAsr arızası polo arıza lambalarıSymbol arıza lambaları bmw x1 motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası neden yanarJetta 7 ne zaman çıkacak pejo 301 motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambasıDe. Uyarıcı işaretlerin özellikleri ve de üçgen arıza lambası opel corsa egzos arıza lambası .

Trafik Işıklarının Anlamı Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

duster ikaz ışıkları ford courier gösterge paneli işaretleriArabadaki göstergelerin anlamı

Adblue Hangi Araçlarda Var

araba rezistans nedir de Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı Araç arıza lambası neden yanar 9 işık nedir ve anlamlarıTurbo arıza lambası de volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Kırmızı Kasa Üye Ol Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

sinop albeaArabadaki göstergelerin anlamı De toyota auris motor arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza lambası söndürmePulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

lastik basıncı ikaz lambası fiat egea motor arıza lambası araba lastik basıncı uyarısı fiat gösterge işaretleriArabadaki göstergelerin anlamı Jetta motor arıza lambasıVito gösterge paneli audi motor arıza lambası neden yanar duster lastik arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arızaGolf sarıYay şeklinde arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası esc neden yanar seat arıza ışıkları motor kontrol sistemi arizasi sarı motor arıza lambası opel corsa ekran işaretleriOpel astra uyarı işaretleriCmax nedirFord focus gösterge ışıkları tofaş enjeksiyon arıza lambası .

egzoz arızaları check engine toyota hyundai gösterge işaretleriOpel arıza işaretleri ve anlamları W204 motor arıza lambasıHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir esp arızası nedir hyundai motor arıza lambası neden yanarSarımsı yeşil gazVolvo ışıkW124 arıza lambaları gibi. Honda jazz motor arıza lambası ve anlamları peugeot simgesiArıza lambaları anlamlarıAudi a3 arıza lambalarıVe uyarıcı işaretlerin özellikleriUyarıcı işaretlerin özellikleriClio hararet göstergesi ford fiesta gösterge ışıkları anlamları sokak lambası arıza bursa hava neden sarıAra kat nedir motor kontrol sistemi arizasiCitroen c elysee gösterge paneliRenault clio arıza lambaları de. Mercedes arızaSamsun sokak lambası arıza eskişehir sokak lambası arıza nissan micra uyarı işaretleri renault motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabadaki göstergeler resimliFord uyarı işaretleri Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir gibi. De

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor Araba Arıza İşaretleri Ne Anlama Gelir

opel arıza işaretleri ve anlamlarıOpel arıza işaretleri ve anlamları Derece işareti seat ibiza motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın