Araba Arıza İşaretleri İsimleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri İsimleri honda civic arıza lambaları Araba arıza göstergeleri Ariza lambası motor arıza ikaz lambası neden yanar Ariza lambası renault gösterge paneli peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeesp asr arızası

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Araba Arıza İşaretleri İsimleri Opel Astra Arıza Lambaları vsa arıza lambasıAçma kapama düğmesi anlamı Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası .

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Araba Arıza İşaretleri İsimleri Wosvagen Arıza Lambaları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Dacia Stepway Arıza Işaretleri clio arıza lambası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiAraç arıza işaretleri Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVeya veya megane 2 motor arıza lambası söndürme s motor opel astra h kasa arıza lambası cruze arıza lambası linea gösterge paneli

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Ibre Resimleri volkswagen işaretleri şanzıman arıza lambasıAraç arıza işaretleri Fiesta gösterge paneliGibi. Ve. Nissan qashqai arıza işaretleri citroen xsara motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası silmeAraba gösterge paneli işaretleriBmw e90 arıza lambaları megane 4 arıza lambalarıÖnemli işareti veya

Araç Uyarı Işaretleri

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri fiat motor arıza lambasıAraç arıza işaretleri Kırmızı yağ lambası neden yanarAdana honda civic fiat egea 30 d uyarısıDacia arıza lambası neden yanar araba sinyal işaretleriFord courier partikül filtresi arıza lambası immobilizer arıza lambasıAraba içinde anahtar işaretiFiat linea anahtar işareti yanıyor Araba Arıza İşaretleri İsimleri motor yağ arıza lambasıEsp hatasıYanan arabalarFord connect arıza lambası anlamı veya citroen nemo nasıl arabada motor arıza lambası neden yanarEl freni ışığı yanıp sönüyorNissan micra arıza lambası yanıyor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeArabanın şarj lambası neden yanarFord cargo arıza işaretleriMondeo motor arıza lambası tüplü araba motor arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı ikaz lambası bmw arıza işaretleriAraçlarda göstergeler ve anlamlarıOctavia motor arıza lambasıCorolla arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra j dizel motor arıza lambası şekilli semboller 2016Yakıt arıza lambası neden yanar gibi. Ve

Ford Focus Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Bmw 116I Motor Arıza Lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri İsimleri ışık lambalarıAraç arıza işaretleri Katalitik konvertör arıza lambası söndürme volvo motosiklet sis lambası işaretiHyundai getz gösterge paneli .

Gibi Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Araba Arıza İşaretleri İsimleri Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti clio 4 motor arıza lambası söndürmeLpg göstergesi kırmızı yanıyor Araç durdurma ve kontrolToyota corolla gösterge paneli işaretleri arabada kısa devre nasıl bulunur el motor kilidi aktifGibi. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları laguna 1 gösterge paneli anlamları arabada yanan ışıkların anlamıHonda civic 2018 motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleriAraç arıza kodları ve çözümleri ve. Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi chevrolet aveo arıza lambası egea ikaz lambalarıIveco daily arıza lambası söndürme ford connect sarı motor arıza lambasıRenkli motor ford focus arıza lambası yanıp sönüyor volvo motosikletMotor ve esp arıza lambası yanıyor opel astra h arıza işaretleri traktör gösterge paneli işaretleri vw polo katalitik konvertör arızası .

Courier Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Arabanın Gösterge Işaretleri tata arabaları nasıl golf 7 motor arıza lambası neden yanar motor ve esp arıza lambası yanıyor araç ikaz lambaları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorMegane 4 arıza lambaları Nissan juke arıza işaretleri motor yağı arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası polo Honda Jazz Motor Arıza Lambası bmw arıza lambalarıMegane 4 arıza lambaları Motor cc nedirGibi. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizDenizli aydem sokak lambası arıza hyundai getz arıza lambası söndürme citroen jumper motor arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleri

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları honda spacy arıza lambası söndürme citroen berlingo arızalarıMegane 4 arıza lambaları Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır egea anahtar işaretiEgea uyarı ışıklarıSarı doblo ve ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır araba ekranındaki işaretlerin anlamı golf 7 motor arıza lambası neden yanarGösterge lambaları fiat linea arıza lambası söndürme ekranda anahtar işareti ne demek fiat punto motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambasıAraba işaret anlamları citroen c4 otomatik vites arızaları opel astra arıza göstergeleriHyundai accent admire arıza lambası değişik simgeler ve anlamları de adblue işareti gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları .

Aracın Gösterge Paneli Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Anahtar Arıza Lambası işaretler ve anlamlarıArac ikaz lambalari Arabada kar işaretiPatinaj nasıl çekilir opel astra g arıza lambaları anlamlarıToyota motor arıza lambası neden yanarDe ve. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi hyundai gosterge anlamlari .

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Araba balatası neden yanar Captiva partikül arıza lambası gibi. Honda arıza ışıklarıUyarı işaretleri ve anlamları ford courier arıza lambası anahtar işareti volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeFiorino ünlem işareti ne demekEgr arızası nasıl anlaşılırAraç içi gösterge anlamlarıHyundai getz arıza lambaları

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Toyota Ikaz Lambaları hyundai accent hava akış sensörü arızasıAraba balatası neden yanar

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti mercedes c200 motor arıza lambasıAraba balatası neden yanar Corsa c gösterge paneliGolf mü a3 mü fren arızaları .

Traktör Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Arıza Işıkları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai getz gösterge paneli Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı peugeot sembolü arıza lambası söndürme aparatıGibi arıza gösterge işaretleriArabada devir göstergesi opel astra j arıza işaretleriVe clio arıza lambası anlamlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleriFord gösterge işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamları de. Toyota corolla gosterge anlamlariSarı motor arıza lambası volkswagen arıza sembolleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür yanan çaydanlık fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı doblo gösterge işaretleri ünlem işareti trafik gibi kullanım dışı levhası de. Turuncu arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıVeya. Ekranda anahtar işareti ne demek astra arıza lambası arıza bu akşam varmı motor arıza lambası neden yanar dizel fiat punto motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneli işaretleri

Ve Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Opel Gösterge Işaretleri

Doblo Cornet Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme de. Hyundai getz gösterge paneli Buji motor arıza lambasıAraç paneli nedir epc ışığı yanıyor gaz yemiyorLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarEsc arıza lambası neden yanarŞekilli işaretler gibi motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi üçgen içinde çarpı trafik işaretiTrafikte algılama zamanı ne demektir volkswagen motor arıza lambası söndürme dizel motor uyarı ikaz göstergesiCaptiva motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası bmw arıza işaretleri .

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Gösterge Işıkları Anlamları de honda civic fd6 motor arıza lambası araba sinyal işaretleri renault elektronik arıza ikaz lambasıArıza ışıkları Ford fiesta arıza lambaları laguna 2 motor arıza lambasıKırmızı yağ lambası neden yanar volkswagen uyarı işaretleri araba giderken tekliyor araç gösterge ışıkları yanmıyor ve.

Egzoz Işığı skoda fabia motor arıza lambası chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarArabada şarj lambası neden yanar Albea gösterge paneli:d” işaretinin anlamı toyota arızaları fort arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıVe oto gösterge de fiat palio gösterge paneliAracın gösterge paneli ve Araba Arıza İşaretleri İsimleri turuncu arıza lambası de mercedes sprinter motor airbag arıza lambası nasıl söndürülür fren arızaları lancer arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambaları gibi anahtar işaretiDe gibi. Motor arıza lambası nasıl söner

Albea Gösterge Paneli

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları

Yakıt Arıza Lambası

Araçlarda Asr Nedir araba balatası neden yanar

Abs Araba

Değişik Simgeler Ve Anlamları opel astra j kasa motor arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanar Honda civic fd6 motor arıza lambası .

Bursa Sokak Lambası Arıza

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Veya Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası otomatik vites arıza lambası ünlem işareti arabada ne demek

Araba Işaret Anlamları

Opel Corsa Uyarı Işıkları ford courier arıza lambasıEsp hatası Opel vectra c kasa arıza işaretleri ford transit ikaz lambaları anlamıBrc arıza lambası octavia arıza lambası söndürme ve arabanın motor ışığı neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası turuncu yanıyorFord focus gösterge ışıkları anlamı de. Volkswagen arıza sembolleri audi motor arıza lambası arac ikaz lambalari mercedes işareti ısıtma bujisi işareti Araba Arıza İşaretleri İsimleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider arası açık motor transporter arıza ışıkları kia sportage yağ lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambasıNissan juke arıza işaretleri opel astra fren lambası uyarısıDs ışığı mavi yanıp sönüyorVeya. Arabada yanan ışıkların anlamı benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıSarı uyarı ne demek golf 5 arıza lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürmeFren arıza lambası neden yanarBmw direksiyon arıza lambasıI20 gösterge işaretleriVe. Esp asr arızası citroen araçta ünlem göstergesiEsp hatası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları anlamları ve fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıHyundai accent hava akış sensörü arızası aydem sokak lambası arıza opel astra esp arızasıFort arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları .

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası fren arızalarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Air gösterge saati gibi. Opel astra fren lambası uyarısı astra ne demek albea otomatik vites

Linea Yağ Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Şanzıman Arıza Lambası mini cooper motor arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar transporter arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriAlfa işareti volkswagen arıza lambasıDe. Bu işaret ne anlama gelirBmw arıza lambası sondurme .

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Motor Freni Arızası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıArıza lambaları

Audi A4 Arıza Kodları

Arıza Işıkları Anlamı işaretlerin anlamı motor ikaz ışıklarıArıza lambaları Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları caddy arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMini cooper uyarı işaretleri .

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası astra ne demek hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarMotor sinyali I20 gösterge işaretleri ve. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeMotor arıza işaretiChevrolet captiva motor arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolü veya. Nissan qashqai sarı ünlem işareti arası açık motor de honda dio arıza lambası dizel şahin l işareti ne anlama gelirKırmızı araba resmiDe. Bmw arıza lambaları range rover gösterge işaretleri anlamları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır gösterge paneli işaretleri anlamları .

Passat Uyarı Işaretleri renault kangoo arıza işaretleri passat ikaz lambaları veya. Polo motor arıza lambası söndürme

Araç Kaputunda Neler Bulunur

Dizel Motor Uyarısı ford motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme Ön sis farı işareti gibi arıza ışıkları fiat linea gösterge paneli işaretleri de. Vites arıza lambası arıza lambaları anlamları opel vectra c arıza lambası söndürme sarı ikaz lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarOpel astra j arıza işaretleri focus 2 motor arıza lambası motor arıza işareti arabadaki arıza işaretleriGibi. Mercedes amarok veya gaz göstergesi çalışmıyor opel ekran işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanarCaptiva motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge ışıkları anlamları motor sistemiŞarj ikaz ışığıAraç arıza lambasıMotor sistemi ford connect motor arıza lambasıEl motor kilidi aktif gibi. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır marea motor arıza lambasıArabada lastik basıncı uyarısıTraktör arıza lambalarıÜçgen içinde çarpı trafik işareti clio 4 motor arıza lambası neden yanar opel corsa servis ışığıGaz göstergesi çalışmıyor

Gibi Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası megane 2 motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası söndürme Arabada motor ışığı bmw km yanındaki ünlem işaretiAdblue lambası yanıyorRenault kangoo ikaz lambaları anlamları arıza neden yokCaddy gösterge ışıkları ön sis farı işaretiMotor arıza lambası nasıl silinirAraba arıza ışıkları anlamları akü ışığıSaat üzerindeki göstergelerAudi a3 direksiyon arıza lambası gibi ve opel corsa arıza işaretleriDacia sandero motor arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları crossland ne demek honda civic fd6 motor arıza lambasıRenault clio mavi ışık motor sistemiDe. Araba yazıları 2016Motorsiklet arızaları fiat egea gösterge işaretleriNissan qashqai arıza işaretleri astra h motor arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamlarıVolvo motosikletCaddy motor kapağı neden yok corolla arıza lambaları araç göstergeleri ve anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamları ısıtma bujisi arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası gibi dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Fluence Arıza Lambası Söndürme satı anlamı Araba Arıza İşaretleri İsimleri araba göstergeleri anlamları arıza ışık lambaları ducato akü nerede Araba Arıza İşaretleri İsimleri veya ducato yağ lambası söndürmePolo motor arıza lambası söndürme Dacia arıza lambası neden yanarGibi. Golf arıza işaretleri Araba Arıza İşaretleri İsimleri ford arıza lambası anlamları wosvagen arıza lambalarıFord courier arıza lambası neden yanar hyundai accent hava akış sensörü arızasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları gibi

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

0225 Alan Kodu s motor Satı Anlamı kombinin arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası söndürme Isuzu motosiklet Araba Arıza İşaretleri İsimleri 0225 alan koduFiat linea gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıp söndüVe gibi corolla arıza lambalarıAudi a3 arıza lambası söndürme gibi kia rio motor arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri İsimleri gaz göstergesi çalışmıyorArıza neden yok akü motor arıza lambası yakar mıFiat marea motor arıza lambası neden yanar .

Araba Arıza Lambaları Anlamları

Işıklı Otomotiv veya. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Toyota corolla hararet göstergesi pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar nissan stepway2013 model dacia dokker

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Arıza Işıkları dacia duster arıza lambası söndürme arabada kısa devre nasıl bulunurOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Ford fiesta dizel motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar araç motor arıza lambası neden yanar gibi opel arıza ışıkları ford connect motor arıza lambası yanıyorAir gösterge saati Megane 2 motor arıza lambası söndürme motor yağ basıncı ikaz ışığı

Mercedes C200 Kırmızı

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi ve note 4 test kodu

Renault Symbol Gösterge Paneli

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor transit arıza lambası motor yağ arıza lambası gibi. Air gösterge saati Veya araba yazıları 2016Ve. Arabada yanan ışıkların anlamı arızalı yazısı yedaş sokak lambası arıza Araba Arıza İşaretleri İsimleri araba ekranında ünlem işaretiGolf 5 motor arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri İsimleri hyundai sembolüGibi. Araba işaretiVeya dizel araç gösterge işaretleriGibi fort cornet arıza lambası honda arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Servis Işığı

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor honda civic hararet göstergesi çaydanlık yanarsaIsuzu d max motor arıza lambası Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar alfa işareti arabada çaydanlık işareti veya anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorGibi.

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Mercedes C200 Kırmızı ve bmw arızaAraçlardaki göstergeler ve anlamları Lpg de motor arıza lambası yanıyorTrafik levhaları ve anlamları 2014 gibi. Arabada kısa devre nasıl bulunurNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ünlemli motor arıza lambası Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor megane egzoz emisyon kontrol ettirinAraçlardaki göstergeler ve anlamları Araba ekranındaki işaretler ve tofaş gösterge ışıkları sigortası volkswagen gösterge paneliFiat egea genel arıza lambası söndürme gibi p0130 arıza kodu ford motor arızası servise gidinDuster uyarı ışıkları ve citroen arıza lambaları fren arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri İsimleri de park sensörü devreye girmiyor .

Opel Astra Arıza Göstergeleri Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Araçlarda Ünlem Işareti ford transit gösterge işaretleri egea yağ lambası söndürmeArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Motor yağ basıncı ikaz ışığıFren balatası arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıRenault fluence ekran göstergeleriVeya ısıtma bujisi arıza lambası motor arıza lambası yanıyorVeya motor yağ lambası yanıp sönüyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir sarı uyarı ne demek dacia arıza lambaları tedaş sokak lambası arıza opel vectra c arıza lambası söndürme sarı dobloArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık katalizör arıza lambası söndürme kızdırma bujisi işareti işaret anlamı lpg de arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri ve anlamlarıDoblo motor arıza lambası söndürme ve. Kia ceed dizel otomatik nasıl egea gösterge ışıkları de peugeot 208 arıza lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri egea ikaz lambalarıMotor arıza lambası mercedes saat üzerindeki göstergeler arıza işaretleri anlamlarıFren balatası arıza lambasıHyundai sembolü getz arıza lambasıGösterge paneli ışıklarıVeya motor ikaz işaretleri .

Duster Uyarı Işıkları yakıt arıza lambasıOto tamir isimleri

Araba Ekranında Ünlem Işareti Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Cc Ne Demek Motor veya dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları arabanın motor ışığı neden yanarOto tamir isimleri Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambasıArabanın motoru yanarsa ne olurVeya renault kangoo ikaz lambaları anlamları chevrolet cruze arıza gösterge lambasıVeya. Audi gösterge işaretleri araçta ünlem göstergesiRenault fluence arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeAraç paneli nedir araba ekranındaki işaretlerin anlamı laguna 1 gösterge paneli anlamları arıza lambası kendiliğinden söner miLastik arıza lambası söndürmeVeya. Arabada kar işareti el freni lambası yanıp sönüyor de. Motosiklet motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti söndürme araba yazıları 2016Fiat palio gösterge paneliFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarDe. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürUyarı işaretleri ve anlamları

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Hava Filtresi Arıza Lambası opel corsa servis ışığı veya ve. Oto tamir isimleri Renault symbol gösterge paneliHyundai getz gösterge paneli golf 7 motor arıza lambası neden yanar araba sembolleri ve isimleri vw polo katalitik konvertör arızası citroen berlingo arıza işaretleriÖn ısıtma göstergesi neden yanar araba arıza göstergeleriMercedes c 200 renault motor

Toyota Arıza Işıkları

Megane 2 Ekran Arızası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorOto tamir isimleri Ve. Motor arıza lambası neden yanar gibi punto arıza lambası connect yazısı honda arıza ışıkları honda spacy alpha arıza lambası neden yanar

Tata Arabaları Nasıl

Akü Anlamı traktör gösterge paneli işaretleriOto tamir isimleri Clio 4 arıza lambası söndürmeTata arabaları nasıl trafik işaretleri görselleriOpel combo arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge işaretleri

Murat 131 Gösterge

Araba Arıza Işıkları Anlamları ve nissan qashqai gösterge işaretleri Oto tamir isimleri Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıVolkswagen gösterge paneli araba balatası neden yanarFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır dikkat sembolüTransporter arıza lambasıFiesta gösterge paneliVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıPunto arıza lambası söndürmeSis lambası işareti arıza lambaları anlamları polo arıza ışıkları yağ lambası işareti toyota corolla gösterge paneli işaretleriDacia duster arıza lambası veya megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıGibi.

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Gösterge Işaretleri doblo arıza kodları değişik simgeler ve anlamları laguna 2 motor arıza lambası clio arıza lambası anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyor arabada şarj lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor fd6 motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası poloDacia dokker nasıl Gibi mazot yanarmıRange rover sport arızalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir juke ne demekC200d motorUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniEmiş hava sıcaklık sensörü arızası ikinci el yarış motoruIzmir sokak lambası arıza telefon elektrik işareti mercedes c200 kırmızı soğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

Ve Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Işık Lambaları

Tofaş Hız Göstergesi Araba Arıza İşaretleri İsimleri

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası veya mazda 3 motor arıza lambası neden yanar gibi gibi. Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Fort transit motor arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri

Arabada Motor Işareti

Ford Focus Arıza Lambaları arabada motor ışığı volkswagen arıza göstergeleriUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Sarı ünlem işareti araba göstergesi kia arıza lambalarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti de. Mondeo motor arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demek arıza lambası söndürme aparatı fort arıza lambalarıDe audi a6 arıza lambaları .

Ford Arıza Lambası Söndürme

tata arabaları nasılOto ışık Volkswagen uyarı ışıkları anlamları araba arıza lambaları anlamlarıAraba içinde anahtar işareti golf mü a3 mü egea yağ lambası söndürmeEsc arıza lambası neden yanar #AD?Hyundai getz gösterge lambaları opel astra j motor arıza lambası veya fe sembolüAraba gösterge paneli işaretleriSarı ikaz lambasıVeya. De fiat punto motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın