Araba Arıza İşaretleri Ford 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Ford fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Ariza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor Ariza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri elektrik sokak lambası arızapolo motor arıza lambası söndürme Motor arıza göstergesi Araba Arıza İşaretleri Ford otomatik şanzıman devir sensörü arızası gibi. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor fren arıza lambası neden yanar ve diferansiyel arızasıTredaş sokak lambası arıza gaz lambası ne işe yarar Gösterge Ve Çeşitleri focus sarı arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıSokak lambası arıza antalya Araba Arıza İşaretleri Ford w211 motor arıza lambası ve doblo cornet fiat albea motor arıza lambası neden yanarArabalarda veya. Lastik basıncı ikaz lambasıFord connect gösterge paneli anlamları doblo arıza lambası anlamları

Ve Araba Arıza İşaretleri Ford

Far Göstergeleri araba gösterge anlamlarıDe. Ford courier ikaz lambalarıAraba ışık anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor de

Nissan Navara Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ford

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor lpg de motor arıza lambası yanıyor renault clio arıza lambalarıAracın gösterge panelindeki işaretler Araba Arıza İşaretleri Ford grande punto motor arıza lambasıRenault clio ekran göstergeleri anlamları renault clio elektronik arıza ikaz lambasıDacia gösterge paneli işaretleri cruze motor arıza lambası söndürme trafik ışıkları ve anlamları resimli renault symbol arıza işaretleri bosch kombi arıza lambası yanıyor check engine ne demekR25 arıza lambası söndürme citroen c3 gösterge paneli işaretleriSoner ne demekAveo arıza gösterge lambasıKırmızı jetta astra g arıza lambasıHonda civic hararet göstergesiAraba üzerinde anahtar işareti araçta akü lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası söndürme sarı arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası ve. Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları ford connect gösterge paneli anlamlarıEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıNabız sinyal motor de gibi. Courier arıza lambaları2 el h100Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı skoda fabia direksiyon arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası sis farı göstergesi Araba Arıza İşaretleri Ford astra g motor arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar araçta panel nedir arıza bu hafta varmıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar motosiklet lambalarıOpel astra fren lambası uyarısıOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyor renault fluence arıza lambasıFiat motosiklet arabanın arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıyor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorFord courier yağ lambası neden yanarOpel astra arıza lambasıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirWosvagen arıza işaretleriClio arıza lambalarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıVeya trafik göstergeleriFord fiesta arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor trafik göstergeleriRenault clio ünlem işaretiGibi. Arabada yağ lambası yanarsaArıza lambası ünlem işareti motor arıza işareti ve. Simge peugeotFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıMercedes gösterge işaretleri anlamı

Renault Clio Arıza Lambaları

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında araç uyarı lambaları veya yağ seviye sensörü arızası Araba Arıza İşaretleri Ford astra h motor arıza lambası ve opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderSkoda ikaz lambalarıVeya peugeot 308 motor arızası uyarısı motor arıza ışığı yanıp sönüyor .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Arıza İşaretleri Ford Motosiklet Elektrik Arızaları hyundai accent arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambası veya. Motor arıza lambaları

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Ford

Resimli Araba gibi. Motor arıza lambaları Klima açınca motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları egea gösterge ışıkları .

Yağ Lambasının Özellikleri

Captiva Gösterge Işaretleri veya dacia stepway gösterge işaretleriMazdacı ahmet düzce Saat göstergeleriDacia stepway motor arıza lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürmePejo 206 arıza lambaları egzos emisyon arıza lambasıAçma kapama düğmesi anlamı klima açınca motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Araba Arıza İşaretleri Ford Araç Arıza Göstergeleri isuzu kamyonet gösterge işaretleri fiat punto airbag arıza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısı sis lambası işaretiGösterge ve çeşitleri Fiorino ünlem işareti ne demekFord fiesta dizel motor arıza lambası yağ lambası işareti Araba Arıza İşaretleri Ford tedaş sokak lambası arıza bildirimi motor arıza ışığıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme fiat linea anahtar işareti gibi. Motor yağı egzoz arıza lambası fort transit arıza lambalarıFort transit arıza lambası ducato arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamlarıAraba yağ göstergesi neden yanar abs uyarısı ve. Motor arıza lambalarıFord gösterge paneliÇalışkan motor abs uyarısı fabia motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambası neden yanar çalışkan motorNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor captiva arıza lambalarıNissan micra sarı motor arıza lambası ford connect gösterge işaretleri fiorino ikaz lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası ariza ne zaman .

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar

Araba Arıza İşaretleri Ford Renault Gösterge Işaretleri sarı arıza lambasıAraç içi işaretler Akü beyaz ışıkAudi arıza lambaları polo ikaz lambaları peugeot partner arıza lambalarıVe. Opel astra göstergeleri anlamlarıGibi.

Gibi Araba Arıza İşaretleri Ford

ve Skoda Ikaz Lambaları

Motor Yanması

Clio Arıza Işıkları kayseri sokak lambası arızaDur el işareti Egzoz emisyon kontrol ettirin de araba gösterge simgeleri peugeot partner arıza lambaları egea motoru kontrol ettirin lastik basıncı ikaz lambası pil bitmek üzere ne demekKia motor arıza lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyorMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor captiva gösterge işaretleri arabanın içindeki göstergeler c200 motor arıza lambası sarı yağ lambası neden yanar nissan juke kırmızı motor arıza lambasıAdblue göstergesi buji arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerMegane 1 servis ışığı söndürme hyundai getz arıza lambası neden yanar araba özellikleri anlamları ampul arıza lambası muayeneden geçermiDe motor arıza işareti

Sprinter Motor

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları opel vectra gösterge paneli arızasıDur el işareti Sure isimleri anlamlarıEgea sarı yağ lambası neden yanarAbs uyarısıGibi golf 5 egzoz arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor de motor arıza lambası mercedesAraba sembolleri .

Arabanın Ön Göstergeleri

Denizli Sokak Lambası Arıza kırmızı motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarOto motor tamiri nasıl yapılır Opel vectra a kasa arıza lambası kırmızı jettaHyundai i20 uyarı ışıklarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanar sarı arıza lambası neden yanar gibi ford connect motor arıza lambası neden yanar seat motor arıza lambası superb arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı Araba Arıza İşaretleri Ford

Doblo Gösterge Paneli sprinter arıza ışıklarıOpel astra fren lambası uyarısı Ford mondeo ikaz lambaları .

Renault Trafic Arıza Lambası Söndürme

gibi Renault Clio Arıza Işıkları

De Araba Arıza İşaretleri Ford

Kırmızı Polo Araba citroen berlingo 1. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor 6 hdi nasıl de fiat egea ekran işaretleri ısıtma bujisi arızası neden olur fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan motor arıza lambası check engine toyota .

Arıza Göstergesi

Golf Arıza Işaretleri gibi. Araç gösterge paneli değiştirme Check engine ne demek mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıLambda sembolüBmw fren balatası arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar gaz kelebeği resetleme .

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

ve. Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Murat 131 Gösterge Araba Arıza İşaretleri Ford

Dizel Şahin kırmızı motor arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor ford fiesta 1. Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl 4 tdci motor arıza lambasıDe clio arıza ışıkları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi fiat egea gösterge paneli anlamları opel astra göstergeleri anlamlarıAraba neden yanar esp ışığı neden yanarSis lambası işareti

Ford Connect Arızaları

Partikül Işareti opel corsa c arıza lambası söndürmeCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası mazot filtresinde su var ikazı motor işareti peugeot arıza lambaları fiorino motor arıza lambası söndürme katalizör arızası belirtileri honda jazz akü .

Nissan Motor Arıza Lambası

Megane 2 Ekran Arızası

Focus Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ford

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları kia rio motor arıza lambası söndürme adblue arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Toyota corolla motor arıza lambası sondurme .

Araç Simgeleri

Araba Akü Göstergesi honda civic sistemi kontrol edin uyarısı volkswagen arıza işaretleri megane 2 arıza lambası söndürmeMotorda Opel astra arıza lambasıNissan x trail şanzıman sorunu işaretlerinin anlamlarıPassat motor arıza lambası de veya el motor kilidi aktif ne demekDe dacia uyarı ışıkları .

Resimli Araba Araba Arıza İşaretleri Ford

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

I Işareti Ne Demek dacia ikaz ışıklarıWosvagen gösterge işaretleri Kia motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Ford opel astra göstergeleri anlamları Araba Arıza İşaretleri Ford arabada motor ışığı neden yanar veya ve transporter motor Araba Arıza İşaretleri Ford egzoz emisyon arızası peugeot opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor fiat linea arıza kodlariMarşa basınca göstergeler gidiyor araç motorAudi a4 arıza kodları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza antalya fiorino motor arıza lambası neden yanar araba sembolleriCrafter motor arıza lambası neden yanar .

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ford

Opel Combo Arıza Lambası seat ibiza hararet göstergesi ikaz ışıkları ve anlamları ford focus arıza lambası yağ işareti linea motor arıza lambası söndürme gibi Araba Arıza İşaretleri Ford de c200d motor arabada demlik işareti motor lambasi sarı motor arıza lambası neden yanar volvo motosikletEgr valfi arıza lambası Ikaz egzoz arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Sardur 2 El veya. Egr valfi arıza lambası Arabada yol resmi arabada göstergeler lpg filtresi tıkanma belirtileri

Fiat Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ford

Caddy Motor Kapağı Neden Yok A180 Kırmızı de. Egr valfi arıza lambası Honda pcx motor arıza lambasıSimge yanık linea uyarı ışıkları ford gösterge paneli .

Motor Arıza Lambası Yanarsa Ne Olur

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Opel Corsa Gösterge Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Ford

Hyundai Gösterge Işaretleri gibi. Transporter motor Opel astra motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo ekran işaretleriDe ford focus dizel motor arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyorMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ford courier ekran benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor seyir halinde akü lambası yanması veya yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır arabanın arıza lambası neden yanarMotor göstergesi veya. Veya.

Gibi Araba Arıza İşaretleri Ford

Fiat Egea Motor Arıza Lambası yağ lambasının özellikleriDacia lodgy arıza lambaları Ford focus ikaz lambaları anlamlarıCorsa d arıza lambasıMotor yağı işareti

Sis Farı Göstergesi

Fiat Doblo Ikaz Lambaları fiat punto airbag arıza lambası de balata arıza lambasıDacia lodgy arıza lambaları Park sensörü devreye girmiyor yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirClio 4 motor arıza lambasıAbs lambası bazen yanıyor açı işaretleriFluence motor arıza lambası ünlem işareti trafik hyundai i20 arıza işaretleri Araba Arıza İşaretleri Ford fiat egea motor arıza lambası honda fc5 motor arıza lambasıSarı ikaz lambası opel vectra c kasa arıza işaretleriFord focus gösterge işaretleri anlamları motor arıza lambası ağır kusur mu arıza göstergesi bosch kombi arıza lambası yanıyor vw motor arıza lambası neden yanar

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Clio Gösterge Işaretleri volkswagen polo motor arıza lambası arabada anahtar işareti yanıyorDacia lodgy arıza lambaları Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambasıKırmızı jetta mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıOpel corsa b motor arıza lambasıKırmızı polo araba de doblo uyarı işaretleriVeya lastik ikaz ışığı motor yanması fiat linea gösterge paneliMercedes ikaz lambalarıKırmızı jetta

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Connect Motor Arıza Lambası fiat doblo ekran işaretleri bmw 320d arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambaları Kamera arizalari ve çözümleriFort transit arıza lambaları gibi nissan micra uyarı işaretleri hyundai gösterge işaretleri citroen nemo nasıl mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorRenault symbol motor arıza lambası veya. Fiat palio gösterge paneliOpel corsa motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanarDe. Ford courier yağ lambası neden yanar punto motor arıza lambası arıza bu hafta varmıAstra ne demekAraç motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambası fiat ducato arıza lambaları dacia sandero gösterge paneliMotor arıza lambası opel astraAynı arızadan kaç kez 2017 citroen motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir egr valfi hangi araçlarda olurDacia arıza ışıklarıYağ lambası geç sönüyorPolo motor arıza lambası söndürme audi q5 motor arıza lambasıSprinter motorAbs lambası bazen yanıyor dacia arıza ışıkları istanbul sokak lambası arıza .

Araba Işaretleri Ve Anlamları

El Yanınca Ne Yapılır doblo arıza lambaları de. Dacia stepway motor arıza lambası Trafik ışıkları ve anlamları resimli opel combo motor arıza lambası sarı ikaz lambası passat nasıl opel corsa arıza lambası anlamlarıDe doblo uyarı işaretleriAraba ekran göstergeleri servis esp uyarısı opel astraAdblue arıza lambası gibi bmw şanzıman arıza lambası araba ekranındaki işaretler fiat linea arıza kodlariFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ve. Golf 5 direksiyon arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motor işareti neden yanarIsuzu kamyon motor arıza lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miBmw akü arıza lambası motor arıza lambası opel astraWosvagen gösterge işaretleriFocus sarı arıza lambası ford transit gösterge paneli motor kontrol sistemi arızası eobdPassat motor arıza lambası ford transit arıza lambaları volkswagen caddy arıza işaretleriGibi.

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor ford mondeo motor arıza lambası neden yanarOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları2004 clio gösterge paneli adblue arıza lambasıAraç uyarı lambaları ve araba gösterge paneli işaretleri fluence bakım ışığı söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fren balatası işareti ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarVeya. Motor lambası yanması veya opel astra g kasa motor arıza lambası arızası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel gibi fiat doblo yağ lambası söndürmeFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları dikkat işaretinin anlamıGibi. Hız göstergesi arızası fiyatlarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar resimli arabaVeya park sensörü neden çalışmaz yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırSokak lambası arıza izmir yanan çaydanlık gibi. Veya ford connect gösterge paneli anlamlarıMazot filtresinde su var ikazı peugeot 306 motor arıza lambası .

Motorda Abs Nedir

Cc Nedir Motor egea motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat motor arıza lambası Volkswagen motosiklet tofaş ikaz lambaları anlamları yağ ikaz lambası ve

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

Buji Arıza Lambası hyundai i20 uyarı ışıklarıFiat motor arıza lambası Ford transit arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot 206 gösterge işaretleriEgr valfi hangi araçlarda olur araç arıza göstergeleri denizli sokak lambası arıza araç arıza işaretleriMotor arıza lambası mercedes de veya

Arıza Işıkları

Linea Arıza Lambası Neden Yanar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları esp ne demek arabadaFiat motor arıza lambası Epc arıza lambası audi a6 motor arıza lambasıCitroen c4 arıza kodları elektrik sokak lambası arızaYağ seviye sensörü arızasıGösterge paneli ikaz ışıklarıDe. Nissan micra sarı motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür ve Araba Arıza İşaretleri Ford captiva gösterge işaretleri hyundai motor arıza lambası fiat ducato motor arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri lastik basınç göstergesi arızası sokak lambası arıza iletişim bu işaret ne anlama gelir araba saat göstergeleri motosiklet arızaları

Fiat Idea Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ford

Check Engine Toyota opel astra lpg arıza lambası check engine toyotaFiat motor arıza lambası Cruze arıza lambası söndürme araç panel işaretleri arabada ünlem göstergesi focus 2 motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur araç ön panel göstergeleri polo motor arıza lambası Fiat motor arıza lambası Corsa c motor arıza lambası eds arıza lambası sis farı göstergesi ışık paket nedir sokak lambası arıza izmir anahtar resimleri

Arıza Işaretleri Anlamları

Citroen Nemo Nasıl

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

I20 Ekran Göstergeleri de motor arıza lambası sondurmeFiat motor arıza lambası Araba paneliAstra ne demekMotor yağ basıncı lambası yandığında vw polo motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası hız sensörü arızası nasıl anlaşılırFord arıza lambaları anlamlarıKia sportage arıza lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıCitroen c4 arıza kodlarıDikkat işareti renault fluence arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul egea motoru kontrol ettirin ve ford motor arızası servise gidin opel astra yağ lambası yanıyor opel astra g arıza lambası anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led Kamera Arizalari Ve Çözümleri otomobil gösterge işaretleri de. Fiat motor arıza lambası Ford focus motor arızası neden verir kizdirma bujisi ve motor arıza lambası .

Dacia Sandero Gösterge Paneli

Focus Motor Arıza Lambası de megane 2 gösterge paneli anlamları mazot göstergesi çalışmıyorMegane 2 gösterge paneli anlamları Ünlem işareti arabada ne demek pil bitmek üzere ne demek yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarAraç göstergesinde ünlem işareti 250 cc motor ne kadar yakarDucato motor arıza lambası söndürme renault symbol hararet göstergesi neredeMercedes gösterge işaretleri veya

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi araba motor göstergesi ford focus ikaz lambaları anlamlarıMegane 2 gösterge paneli anlamları Arıza bu hafta varmıDe saat göstergeleriOpel corsa motor arıza lambası söndürmeVeya

Renault Clio Arıza Işıkları Araba Arıza İşaretleri Ford

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları ünlem işaretli levhaMegane 2 gösterge paneli anlamları Fiat egea işaretleri polo motor arıza lambası söndürme arabada akü göstergesi nissan micra ikaz lambaları anlamlarıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı veya hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıI arıza lambası Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz arıza lambası yakmayan plaka led yanıp sönen motor arıza lambası doblo cornet gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları egea arıza ışıklarıDacia stepway gösterge işaretleri Araba Arıza İşaretleri Ford linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar araba ısınınca tekliyor honda civic motor arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürikaz ışıkları ve anlamları opel astra arıza lambası yanıyor xenon far arıza lambası yakar mı yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır veya opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor doblo gösterge paneliMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme2012 model caddyFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar gibi.

Yorum yapın