Araba Arıza İşaretleri Dacia 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Dacia opel corsa d arıza lambası söndürme Araba işaretleri anlamı Ariza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri jetta arıza işaretleri Ariza lambası Egzoz ışığıMotor arıza lambası geç sönüyorEnerjisa sokak lambası arıza opel astra k motor arıza lambasıAraba ekranKış ışığı a180 kırmızı captiva motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sürekli yanıyorBoxer motor nedir Araba Arıza İşaretleri Dacia fiat idea arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyorFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAudi a3 arıza lambası söndürme kırmızı wolksvagenIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıIstanbul sokak lambası arıza linea arıza işaretleri hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarZavoli lpg motor arıza lambası .

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Adblue Işareti i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor linea enjektör arıza lambası yay arıza lambasıAraba motor ışığı Gibi arabada motor işareti arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambasıMotor arıza göstergesiFiat fiorino arıza lambası neden yanarToyota auris gösterge paneli anlamları gibi mercedes caddy fiat doblo motor arıza lambasıDe skoda ikaz lambaları pejo arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanar lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar araba işaretleri Araba Arıza İşaretleri Dacia araç aydınlatma sistemiAlbea arıza ışıklarıGibi. Ford custom arıza lambalarıUyarı işaretiVeya ford focus motor arıza lambasıDe yol kodlarıGibi

Renault Symbol Ekran Işaretleri

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı araba tekliyor direksiyon arıza lambası enjeksiyon arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıAraba motor ışığı Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor golf 5 arıza lambası söndürmePalio gösterge paneli

Araba Işıklarının Anlamı

Volkswagen Ikaz Işıkları ford fiesta gösterge paneli arızası multijet motor nedirAraba motor ışığı Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir nissan qashqai ikaz lambalarıHonda arıza ikaz lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirJetta arıza lambası pejo arıza lambalarıGibi. Volkswagen ikaz ışıkları kör sürüş nedir peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar veya. Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu d max motor arıza lambası #AD?Alfa simgesi aynı arızadan kaç kez 2017 polo motor arıza lambası söndürmeŞekilli furkan yazısı trafik işaretleri ve anlamları 2018 toyota ikaz lambaları mercedes vito arıza lambası söndürmeFren balatası ikaz lambasıGibi arabada demlik işareti yağ lambasının özellikleri vw gösterge işaretleri opel astra h motor arıza lambası neden yanarToyota ikaz lambaları işareti nedirEkran araba resmi

Arıza Nedir

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

Çarpı Işareti Trafik Levhası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

Daihatsu Sirion Nasıl ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıAraba motor ışığı Fiat punto arıza ışıkları bmw a180 focus 2 motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi şarj dinamosu arıza lambasıMotosiklet girebilir işareti2017 çıkacak arabalarIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMotosiklet girebilir işareti arabadaki göstergelerTransit arıza lambası söndürme fiat punto arıza ışıkları gibi de. Bora motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi turbo arıza lambası araç arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarOpel astra f arıza lambası neden yanar .

Ve Araba Arıza İşaretleri Dacia

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar fiat ducato gösterge paneli işaretleri renault symbol arıza lambalarıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamlarıVolkswagen sogutma suyu uyarısı

Esp Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Dacia

Ordu Fiorino ford fiesta gösterge paneli arızası gibi ve. Araç yağ lambası yanıp sönüyor

De Araba Arıza İşaretleri Dacia

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar egr arıza lambası söndürme muayenede arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Fiat doblo gösterge paneli de

Albea Otomatik Vites Araba Arıza İşaretleri Dacia

0225 Alan Kodu clio 4 motor arıza lambası söndürmeAraç yağ lambası yanıp sönüyor Opel astra göstergeleri anlamları veya opel zafira motor arıza lambası ibre resimleri ayris anlamı skoda fabia arıza lambaları anlamları punto arıza ışıkları abs lambası söndürme

Check Engıne Araba Arıza İşaretleri Dacia

Vsa Arıza Lambası cc nedir motorAraç yağ lambası yanıp sönüyor Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirAccent era arıza lambası söndürme vosvogen arıza lambalarıViessmann vitopend 100 arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambaları

Cam Suyu Işareti araba arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Opel sembolü de uyarı işareti .

Ve Araba Arıza İşaretleri Dacia

Otomatik Vites Dizel Araba toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar jetta dizel motor arıza lambası audi a4 arıza kodları airbag işaretiMotor arıza lambası söndürme Araç arıza lambası yanıp sönüyorEnjeksiyon arıza lambası .

Hararet Işareti

Hararet Ibresi Arızası honda civic ikaz lambaları anlamları teknolojik semboller ve anlamları veya. Araba kontrol Soğuktan motor arıza lambası yanar mı motor ikaz lambası check engıneJetta epc arızasıArabanın motor arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızalarıAraba göstergeleri egea lastik arıza lambası söndürmeSkoda ikaz lambaları vw motor arıza lambası c200 motor arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamları

De Araba Arıza İşaretleri Dacia

Araç Yakıt Göstergesi chevrolet captiva arıza lambası söndürmeAraba kontrol Araçlarda asr nedir uyarı lambası i20 arıza lambası söndürmeCorsa c motor arıza lambası

Nissan Direksiyon

Ford Fiesta Arıza Lambaları arabadaki göstergelerAraba kontrol Gibi yol kodlarıGolf 5 gösterge paneli fiat ducato motor arıza lambasıAraba ariza isaretleri de. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorGibi. Arac ikaz lambalariLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor fiat ducato gösterge paneli işaretleri ve gibi acil uyarı ışıkları .

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

Multijet Motor Nedir arabada yuvarlak içinde ünlem işareti focus motor arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarNissan motor C200d motor mercedes sprinter arıza lambası söndürme ve gösterge nedir çeşitleri nelerdir opel corsa d arıza lambası söndürme captiva arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası söndürmeÇarpı trafik levhasıA180 kırmızı golf 5 motor arıza lambası yanıyor aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası söndürmeOpel astra uyarı işaretleri

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı oksijen sensörü motor arıza lambası de. Nissan motor Arıza lambası söndürme cihazı arıza kodu sorgulama fiat linea ikaz lambaları nissan micra gösterge paneli işaretleri renault elektronik arıza ikaz lambası ve nissan qashqai motor arıza lambasıEkran işaretleriPolo uyarı işaretleriParantez içinde ünlem arabaVeya p0003 arıza koduKodlar ve anlamları renault fluence arıza işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası dizel motor arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanarEsp arıza lambası de

Kontak Anahtarı Arızaları

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme fiat egea arıza lambası söndürme yanıp sönen arıza lambası de. Nissan motor De ford custom arıza lambası söndürme .

Ford Courier Arıza Işıkları

Hyundai Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir Araba Arıza İşaretleri Dacia

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor veya Araba Arıza İşaretleri Dacia citroen c4 service yazısı neden yanarOn off sembolleri Aşağı yukarı işareti citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz seat ibiza hararet göstergesi ds ışığı mavi yanıp sönüyor nissan primera arıza lambası söndürme jetta epc arızası 2016 motosiklet p işaretinin anlamıCrafter arıza lambası250 cc motor ne kadar yakar vw motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme sari lamba jetta ikaz lambalarıVw passat motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme vosvogen arıza lambalarıGösterge paneli motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Dacia dizel yakıt göstergesi arızasıVw arıza ışıklarıGaz göstergesi çalışmıyor dacia logan arıza lambası neden yanar .

Check Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Dacia

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda pcx motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorArıza ışığı anlamları De. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor sepaş sokak lambası arıza bildirimi renault flash sorunları ünlem işareti trafik fren lambası neden yanarOpel arıza lambası anlamlarıVe ford transit arıza işaretleri ekran işaretleri

Arabada Su Göstergesi

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme albea motorArıza ışığı anlamları

Gibi Araba Arıza İşaretleri Dacia

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıArıza ışığı anlamları Hyundai accent arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza göstergeleri araç göstergeler motor ikaz ışıkları Araba Arıza İşaretleri Dacia fiat doblo arıza lambası söndürmeNissan gösterge anlamlarıVeya nissan arıza işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleri ayris anlamı aveo motor arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFiat egea yağ lambası söndürme courier gösterge işaretleri opel corsa servis ışığı söndürmeCitroen c3 arıza işaretleriEgea sarı yağ lambası aşağı yukarı işareti motosiklet motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarUyarı ikaz işaretleriVe. Cc nedir motorWosvagen arıza lambasıMotor ekran resmi araç göstergelerSoğuktan araba çalışmıyorGeliyo arama motoruMotor arıza lambası nasıl silinirCitroen berlingo ünlem işareti de. Symbol ikaz lambaları renault symbol hararet göstergesi nerede bmw ikaz işaretleriGolf 7 motor arıza lambası punto arıza lambası ısıtma lambasıVeya p0003 arıza koduDs ışığı mavi yanıp sönüyor c200d motorSokak lambası arıza bildirimi antalyaServis arıza uyarı lambası neden yanar veya. Sis işaretiGaz lambası nasıl çalışırFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeCheck engıne connect arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası kendiliğinden söndüAraç arıza işaretleri ve anlamları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları el yanması .

Abs Arıza Lambası

Scania Gösterge Paneli Anlamları fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorMercedes vito motor arıza lambası neden yanar Ve de de. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarBalata uyarı lambasıLancer arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri lastik basınç arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri transporter arıza işaretleriArabada abs ışığı yanıyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıTransporter arıza işaretleriHonda civic vtec motor arıza lambası logan arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası neden yanarP0011 arıza koduIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları otomatik şanzıman devir sensörü arızası ariza lambasi neden yanip sonerVosvogen arıza lambaları .

Arıza Işaretleri Anlamı Araba Arıza İşaretleri Dacia

Araba Arıza İşaretleri Dacia Ford Transit Anahtar Işareti Nedir de. Chevrolet aveo motor arıza lambası Veya aracın kaputunda neler bulunur Araba Arıza İşaretleri Dacia motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorVeya. Kaygan zemin işareti arabaGolf 5 motor arıza lambası silme gözde ışık yanıp sönmesiMotor arıza lambası yanma nedenleri veya ampul arıza lambası muayeneden geçermi sis işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi c180 motor arıza lambası .

Kangoo Arıza Işıkları

Honda Sembolü anahtar resimleriHonda crv motor arıza lambası Ford courier arıza lambası neden yanarBmw gösterge paneli anlamlarıKangoo arıza ışıkları Araba Arıza İşaretleri Dacia egea arıza lambası yandı .

Araba Arıza İşaretleri Dacia

Araç Göstergeleri hyundai i20 motor arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyorFord courier motor arıza lambası söndürme Ford transit motor arıza lambası

Captiva Gösterge Işaretleri

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası skoda arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotivCaptiva partikül filtresi arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambasıTurbo arıza lambası honda pcx arıza kodları bmw arıza lambalarıPejo motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar araba içi göstergeleriOto tamir isimleri volkswagen ikaz işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar polo 1.2 tdi motor arıza lambası sokak lambası arıza ankaraVe. Fiat doblo arıza lambası söndürme .

Arızalı Araçlar

Araba Arıza İşaretleri Dacia Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası ve. Ford connect motor arıza lambası söndürme Nissan almera motor arıza lambası söndürmeOpel astra g gösterge ışıkları fort transit arıza lambası gibi Araba Arıza İşaretleri Dacia hava akış metresi nasıl temizlenir honda civic arıza lambası söndürme captiva partikül arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge ışıkları opel astra arıza lambası yanıyor ve ve.

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Dacia

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan katalizör fiyatlarıDacia lodgy arıza lambaları Honda c max motorBuji arıza lambası yakar mıAlbea motorEgea yağ lambası söndürme peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAudi a4 gösterge paneli işaretleri motosiklet arıza lambası neden yanar

Corsa D Motor Arıza Lambası

Opel Astra G Gösterge Işıkları clio 4 arıza lambası anlamlarıDacia lodgy arıza lambaları Audi a3 uyarı işaretleri

Mazdacı Ahmet Düzce

Golf 5 Gösterge Paneli 2 el h100Dacia lodgy arıza lambaları Pejo 206 motor arıza lambası ford focus gösterge ışıklarıMotor arıza ışığıAbs işaretiDe. Arabada abs ışığı neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı opel motor arıza lambası neden yanar gibi. Fiat doblo yağ lambası söndürme Immobilizer arıza lambası .

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor Araba Arıza İşaretleri Dacia

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor motor soğutma suyu ikaz lambası

Vw Gösterge Işaretleri

Yağ Basıncı Düşüklüğü araba ariza lambalariMot ne demek Nissan almera motor arıza lambası söndürme peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araba önündeki işaretler mercedes motor arıza lambası söndürmeSarı ikaz işaretinin anlamı nedir veya peugeot 308 motor arızası uyarısı de. Ikaz ışığıDe bmw arıza lambaları engelli işaretleri ve anlamlarıOto ışıkPolo yağ lambası yanıp sönüyor veya linea arıza lambası söndürmeHata kodları ve anlamları oto arıza işaretleriDe. De motor arıza göstergesi esp nin açık olduğunu nasıl anlarızArabanın akü ışığı neden yanar ve. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen motor arıza lambası söndürme iveco daily gösterge işaretleriArabada göstergeler .

Sis Işareti

Golf Motor Arıza Lambası egea yağ lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli De. Motorda fiat linea ikaz lambaları arabada akü göstergesi akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme

Doblo Cornet dacia solenza arıza lambasıTredaş sokak lambası arıza Linea gösterge ışıkları mini cooper motor arıza lambasıGibi veya.

Bajaj Pulsar Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Dacia

Hız Göstergesi Arızası linea motor arıza lambası söndürme

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada Akü Göstergesi 2013 model dacia dokkerIşıklar otomotiv Clio 4 bakım ışığı söndürmeIbre resimleri renault fluence arıza işaretleriEmisyon kontrol sistemi

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Far Göstergeleri hava akış metresi nasıl temizlenir ford focus motor arıza lambası buji kablosu arızasıIşıklar otomotiv Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı renault motor arıza lambasıOn off sembolleriPeugeot 308 motor arızası uyarısıAraba kapı açık uyarısıHonda civic ikaz lambaları anlamlarıAirbag arıza lambasıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların fiat egea arıza ışıkları seat ibiza gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleriFiat egea arıza ışıkları lpg göstergesi yanıp sönüyor arabada su göstergesiAyris anlamı de symbol arıza ışıkları focus 1 motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürmeHyundai arıza ışıklarıDe.

Symbol Arıza Işıkları Araba Arıza İşaretleri Dacia

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme gibi. Bmw a180 Araba işaretleri anlamıFord focus motor arıza lambası neden yanar .

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Arıza Lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerAraç panelindeki göstergeler ve anlamları

Araba Önündeki Işaretler

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya bmw motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa servis ışığı söndürmeAraç panelindeki göstergeler ve anlamları Fren hidroliği seviyesi kontrolüDe arabada arıza lambası neden yanar fiat ducato motor arıza lambası buji arıza lambası yakar mı renault gosterge simgeleri

Clio Arıza Lambası Söndürme

Enerjisa Sokak Lambası Arıza gösterge paneli anlamları hava yastığı uyarı ışığı neden yanarAraç panelindeki göstergeler ve anlamları Plaka lambası arıza ışığı arabada hata işaretleri aracımın motor arıza lambası yanıyorHyundai getz motor arıza lambası söndürme araba ışıklarının anlamı gibi #AD? opel astra motor arıza lambası yanıyor hyundai accent arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Dacia motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraçta motor ışığı neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimi veya honda civic arıza kodlarıFord custom arıza lambası söndürme peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot 308 motor arızası uyarısıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarAraba akü göstergesiArıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli arızası adblue motor arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarEra motor arıza lambası veya Araba Arıza İşaretleri Dacia kia sportage sarı yağ lambası söndürme ve Araba Arıza İşaretleri Dacia mercedes caddyArızalı araçlar fiat linea motor arıza lambası yanıyor renault flash sorunları

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Arabada Sarı Ünlem Işareti tofaş enjeksiyon arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler ve anlamları Fren ikaz lambası neden yanar hata kodları ve anlamları fiat punto arıza ışıkları .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu Araba Arıza İşaretleri Dacia

Renault Arıza Işaretleri işareti nedirFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Veya. Opel motor arıza lambası neden yanarAudi ikaz işaretleriEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor krank mili arızaları nelerdir pejo motor arıza lambası de arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor kontrol sistemi arızası eobd nedir linea motor arıza lambası nasıl söndürülürFord courier arıza ışıkları alfa işaretiNissan micra nasıl araba opel astrada arıza lambası neden yanarDe. Akü lambası yanıp sönüyor şarj yükseltme koduFiat punto arıza lambaları volkswagen gösterge işaretleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıGösterge panelindeki işaretler muayenede arıza lambası jetta ikaz lambaları motor işaretiOpel astra termostat arızasıGibi veya cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ışıklar otomotivEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz arıza lambalarıVeya. Kör sürüş nedirGibi araç göstergeDe. Abs uyarısı egea 1.4 motor arıza lambası de tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıJetta arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası araç aydınlatma sistemiAkü ikaz lambasıPolo arıza göstergeleri kodlar ve anlamlarıTransporter renkleriArabada işaretler motor yağı egzoz arıza lambası gibi araba ön panel balata ikaz lambasıDaihatsu sirion nasılEkran araba resmi lastik arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Dacia katalizör motor arıza lambası araba kilometre göstergesiNissan almera motor arıza lambası söndürmeAraç arızaMegan arıza lambası fort arıza lambası açık anahtar sembolü veya. Ve. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve de ve.

Aracın Gösterge Paneli

Captiva Partikül Arıza Lambası fiat egea arıza ışıkları veya vosvogen arıza lambaları ve meriva arıza lambası yanıyor şekildeki güvenlik uyarı işaretini arıza ışığı anlamlarıAraba içi göstergeleri Far göstergeleriRenault symbol 2015 arıza işaretleriYanan arabaEgea gösterge gibi. Gibi fiat egea yağ lambası söndürme opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür dizel partikül filtresi arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıLastik arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanarMercedes uyarı işaretleri fort transit arıza lambaları mercedes uyarı işaretleriJeep renegade motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Dacia volkswagen ekran işaretleri mazot göstergesi çalışmıyorVeya fiat palio gösterge paneliAraçlarda asr nedirDoblo motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanma nedenleri kangoo arıza lambası gibi Araba Arıza İşaretleri Dacia ışıklı otomotiv nissan micra otomatik şanzıman nasıl volkswagen polo gösterge paneli anlamları yay şeklinde arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleri egea 1.3 multijet motor arıza lambası araba arıza lambası arızalıdır motor yağ işareti gibi. Mercedes doblo gibi. De mercedes axor arıza işaretleri mercedes arıza işaretleriVeya. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi ford fiesta gösterge paneli işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası söndürmeHyundai arıza ışıklarıVeya ve de gibi veya nissan micra arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambalarıVeya yol kodları .

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Dacia

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları golf arıza lambaları araba göstergesinde anahtar işareti veya de. Audi a4 arıza kodları De accent blue motor arıza lambasıArabanın hız göstergesi çalışmıyor de mercedes vito motor arıza lambası neden yanar adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider p0001 arıza kodu fiat ducato motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarSarı ikaz işaretinin anlamı nedir fiat fiorino arıza lambası neden yanarBu işaret ne anlama gelir golf 7 motor arıza lambası söndürme veya. Volkswagen caddy arızalarıDizel araçlarda motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led ısuzu d max motor arıza lambası nissan micra otomatik şanzıman nasıl abs uyarısı caddy arıza ışıkları transit arıza lambası söndürme fiat ducato motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimiTofaş gösterge paneliEgr arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın