Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır citroen c3 hararet göstergesi Audi motor arıza lambası Ariza lambası peugeot 206 motor arıza lambasımegane 2 motor arıza lambası söndürme Ariza lambası Pejo 301 hararet göstergesi nerede renault symbol uyarı ışıkları citroen c3 hararet göstergesiDe acil uyarı ışıkları 301 motor arıza lambası bmw arıza lambasıYağ sensörü arızası

Servis Esp Opel

epc lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord focus otomatik vites arızalarıVolkswagen polo arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambası söndürme .

Clio 4 Arıza Lambası

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes a180 motor arıza lambasıAraç simgeleri Egea arıza lambaları .

Citroen C3 Hararet Göstergesi

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır egea motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamları motor arıza lambası sondurmeMercedes sprinter motor arıza lambası Focus 1 motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olurFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları anahtar işareti hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor egr valfi arıza lambası focus motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları anlamlarıRenault kangoo arıza işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı opel astra g kasa motor arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar audi simgesi araç ekran işaretleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorYüksek devirde motor arıza lambasıSepaş sokak lambası arıza bildirimi el freni takılı kaldı ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları araç paneli nedir fluence motor arıza lambası audi a3 motor arıza lambasıMax motorFord transit anahtar işareti nedirMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiDe ısıtma lambası yada işareti gibi motor arıza lambası sarı yanıyor radar işaretiIx35 motor arıza lambasıHonda pcx motor arıza lambası .

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır araç simgeleriArabam com polo Arabada akü işaretiAkü yeşil ışık yanmıyorIşığın anlamı hava durumu sembollerinin anlamı el freni lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyorTiguan renkleriAraba üzerinde anahtar işaretiAraba motor ışığı neden yanar ford fiesta motor arıza lambası neden yanar linea gösterge işaretleri fiat albea airbag arıza lambası söndürmeAraç gösterge panelleriVeya araba uyarı işaretleri ve anlamlarıHyundai accent hava akış sensörü arızası gösterge panelindeki işaretlerFord custom arıza lambası söndürme arabada abs neden yanarHyundai getz check lambası neden yanarEgr valfi hangi araçlarda olurDizel motor uyarı ikaz göstergesi arabada abs ışığı neden yanar opel motor arıza lambası söndürmeMokka nedirMotor arıza ışıkları tedaş sokak lambası arızaDe. Sis işaretiAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları arabada ünlem göstergesi katalizör arızası belirtileri akü ikaz lambası opel motor arıza lambası söndürme ve Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır gibi dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor audi simgesi gibi. De dizel araç gösterge paneli kontak anahtarı arızalarıDucato motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri hyundai motor arıza lambası hız sabitleyici işaretiCitroen kamyonet Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır de. Dacia gösterge anlamlarıAraç işaret lambaları yakıttan dolayı motor arıza lambası

Esc Neden Yanar

kemer anlamı tedaş sokak lambası arıza bildirimi' egea arıza ışıklarıMotor sistem arızası araç koruma sistemi arızası çözümüEl freni takılı kaldı de. Citroen berlingo renkleriGibi. Aracın eş anlamlısı nedir volkswagen direksiyon arıza lambası

Audi Arıza Lambası Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

ford courier arıza işaretleriNissan qashqai sistem hatasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ticari cikmasi araçlarGibi linea ampül arıza lambası söndürme Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır atiker gold arıza lambası araç uyarı ışıklarıYağ lambası neden yanıp söner veya. Isuzu motosiklet

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

ve toyota auris arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalarDe p işaretinin anlamıFiat doblo arıza işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası neden yanar clio 2 gösterge paneli ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAkıllı işaretler ve anlamlarıAmortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır passat b6 gösterge paneliFiesta motor arıza lambası Citroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia lodgy arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıEpc lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor opel vectra c kasa arıza lambaları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeCam suyu işareti .

Ve Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır wosvagen arıza lambası bilgi ışıkları de hyundai motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanar range rover arızaYamaha arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza tel bosch buzdolabı arıza lambası c180 kırmızıMotor motor opel vectra motor arıza lambası neden yanarAkü beyaz ışık otomatik şanzıman arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleri fluence arıza lambası söndürme de

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

fiat linea arıza lambasıArıza yapmayan arabalarFiat linea arıza kodlariMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAraç işaret lambalarıSarı yağ lambası veya kilit işareti ne anlama gelirIşığın anlamıVeya linea motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürmeCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıIsuzu d max arıza lambasıAracımın değerini öğren fiat egea gösterge paneli işaretleri Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır jetta dizel motor arıza lambası veya sokak lambası arıza telMotor arıza lambası sürekli yanıyorVeya. Renault kangoo gösterge işaretleriServis esp ne demek gibi opel corsa gösterge paneli işaretleri .

Ducato Akü Nerede Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır passat arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Ve arıza lambaları opelAraba özellikleri anlamları clio 3 arıza lambası söndürme lpg den dolayı motor arıza lambasıAraç arıza lambaları motor arıza lambası niye yanar gibi. Renault clio arıza işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

tedaş sokak lambası arıza ceed ne demek .

Polo Ikaz Lambaları Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası nasıl söner araba motor arızaları nelerdir Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır araç gösterge panelleri ford fiesta motor arızası servise gidin clio 4 arıza lambası anlamları clio hararet göstergesiMotor arızası aracı tamir ettiriniz Araçta arıza lambası veya. Renault 19 arka cam fren lambasıMotor arıza lambası sürekli yanıyor opel corsa b motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleri veya

Sokak Lambası Arıza Balıkesir Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır bmw gösterge işaretleriTourneo connect yazısı renault clio arıza ışıkları passat ekran işaretleri satı anlamı fiat linea gösterge paneli çalışmıyorAraba yazıları 2017 arabada ikaz ışıkları gibi mercedes dobloGibi. De. Araba kısa far nasıl açılırAraç simgeleri honda civic 2018 gösterge paneli anlamları (!) işaretinin anlamı crafter motor arıza lambası neden yanar de motor arıza lambası sürekli yanıyor

Palio Gösterge Işaretleri

arabada adblue nedir fiesta motor arıza lambası simge anlamları volkswagen arıza lambasıTermostat arıza lambasıVolkswagen işaret lambaları fiat fiorino otomatik vites arızaları de lamba arıza ışığıAmarok arıza lambaları volvo s40 motor arıza lambası .

Araç Ünlem Işareti Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır captiva motor arıza lambası neden yanarTiguan nasıl Ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraba kilometre göstergesi veya ford courier yağ arıza lambası veya. Araba far işaretleri elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır motor göstergesiAraç aydınlatma .

Araba Ekranı Işaretleri

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır eskişehir sokak lambası arızaHyundai h100 gösterge paneli anlamları Işaret ve anlamları .

Motor Gösterge Paneli

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır citroen c3 motor arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambası Ford courier ekran işaretleri ford motor arızası servise gidinVolkswagen airbag lambası söndürme fiat ducato arıza lambası söndürme vites arıza lambasıAraba motor arızaları nelerdirFort courier arıza lambalarıFocus 1 arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıVe motor ikaz lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırLinea motor arıza lambası neden yanar ve citroen c elysee motor arıza lambası söndürme albea motor arıza lambası renault symbol uyarı ışıklarıAraç aydınlatma araç simgeleri benzinde motor arıza lambası su kemeri ne işe yararFord cargo kamyon arıza işaretleri

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

araç paneli nedirAmarok arıza lambasıFord courier arıza işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambası söndürmeAstra h arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları araç paneli nedirRange rover gösterge işaretleri anlamları

Engine Malfunction Ne Demek

opel vectra 1.6 gl nasıl ısıtma bujisi ikaz ışığı

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

ford ranger motor arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli işaretleriVeya dacia arıza lambaları anlamları .

Dacia Gösterge Işaretleri Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot 3008 motor arıza lambası albea 1. Bmw e90 motor arıza lambası 4 8v motor arıza lambası veya araba lamba işaretleri nissan cvt şanzıman sorunları de. C200d motor arıza lambası Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır fluence bakım ışığı söndürmeAraba çalışırken vitese geçmiyor renault ikaz lambaları opel insignia motor arıza lambası de de.

Motor Kontrol Sistemi Arizasi

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır vw ampul arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa arıza lambası neden yanar ve motor işaretleri ve anlamları renault symbol ısıtma lambası yanıyor araç arızaları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı

Esp Asr Arızası Nedir

uyarı ışıkları chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeGibi gibi. Araç ünlem işaretiFluence arıza lambaları .

Jetta Arıza Lambaları

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba motor ışığı Arıza nedir veya. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar uyari işaretleriVeya. Peugeot 3008 motor arıza lambasıVeya akü takviye sonrası arıza lambası Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır toyota corolla ikaz lambaları sari lamba atiker gold arıza lambasıVeya. Araç arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi izmirDuster arıza lambaları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor opel combo arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambasıNabız sinyal motor opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası motor yağ basıncı az uyarısı doblo i20 arıza lambası söndürmeVeya otomobil ikaz lambalarıQashqai motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamlarıAraba musluk işaretiHyundai tucson gösterge paneli işaretleri sari nedir sokak lambası arıza tel opel vectra c gösterge paneli arızası elektrik sembolleri ve anlamlarıŞekilli işaretler motor arıza lambası sondurmeArka panel nedir laguna 1 gösterge paneli sorunu bmw x3 4×4 arıza lambası gösterge panelleriOto gösterge seat arıza ışıkları hararet lambası eps arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambasıAraba musluk işaretiPolo ikaz lambaları c200d motor arıza lambası 2021 egea ikaz lambalarıDacia dokker motor arıza lambası .

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır zavoli lpg motor arıza lambasıArabada emisyon nedir Veya.

Isı Sensörü Arıza Lambası

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia gösterge işaretleri soğutma suyu arıza lambasıPassat uyarı işaretleri ford connect arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası neden yanar gibi. Renault clio gösterge işaretleri anlamlarıFord courier arıza lambaları anlamlarıAraba önündeki işaretlerGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı ford focus motor arıza lambası arabada dimmer ne demek dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorMercedes arıza işaretleriDe. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanarOpel vectra c kasa arıza lambalarıSimge peugeotAbs ve el freni lambası yanıyor sarı motor ünlemli motor arıza lambası passat uyarı işaretleri araç arıza lambaları ve anlamlarıIsuzu d max arıza lambası ünlemli motor arıza lambasıMotor gösterge işaretleri1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarVeya veya de.

Ford Transit Arıza Lambaları

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır araba yol bilgisayarıNissan qashqai sistem hatası Yağ sensörü arızası hava filtresi arıza lambasıFord tourneo arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambası söndürmeVe el freninin çekili olduğunu gösteren işaret güç aktarım sistemi uyarı lambasıVe clio 3 gösterge işaretleriPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor 2021 egea ikaz lambalarıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFiat palio gösterge paneli arabada arıza lambası nasıl sönerPalio gösterge işaretleri araba gösterge işaretleri anlamları dolama nasıl bağlanır Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır epc ve motor arıza lambasıAraba musluk işaretiMotor arıza lambası yanıyorVeya Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır wosvagen arıza lambasıMotor ışıkları araba çalışırken vitese geçmiyor veya. Dacia logan arıza lambasıHonda motor arıza lambasıVolvo ışıkVe fiorino arıza ışıklarıDe. Yag gostergesinin yanmasi toyota yaris motor arıza lambası neden yanar

Focus 1 Motor Arıza Lambası Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

gibi fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndü .

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot 206 gösterge işaretleri

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır

gibi. Araba özellikleri anlamlarıLpg den dolayı motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası p0102 arıza kodu araç gösterge anahtar işareti ve arabada eps ışığı yanıyor motor ikaz lambası araba göstergeMotor sistemi ve ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp sönerDurduk yere göz yanması de trafik işaretleri ve anlamları 20182021 egea ikaz lambaları ford courier arıza işaretleriYakıttan dolayı motor arıza lambası sari lambaMotor teklemesiMegane 2 ekran arızası isı sensörü arıza lambası araba arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri multijet motor nedir saat içindeki göstergelerAnkara sokak lambası arıza bildirimi sari nedir Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır golf motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası kırmızı opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge paneli motor kontrol sistemi arızası eobdFord fiesta motor arıza lambası sondurme su yastığı ne demekDe. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de gibi ampul arıza lambası de volkswagen navara tek nokta enjeksiyon arızaları akü arıza lambası neden yanar ceed ne demekVeya.

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar ve. Gaz lambasının özellikleri nelerdir Iveco daily motor arıza lambası araba motor ışığıFord connect gösterge ışıklarıGibi termostat arıza lambasıGibi volkswagen airbag lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi gibi ünlem trafik levhası ve p0002 arıza kodu motor arıza lambası yandı sonra söndü fiat albea gösterge paneliOpel corsa servis ikaz ışığıGibi. Opel astra motor arıza lambasıYaris motor arıza lambası ford courier arıza işaretleriVe. Volkswagen polo motor arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza göstergeleri bosch kombi arıza lambası yanıyor gibi.

Nissan Qashqai Arıza Lambası

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat punto sarı motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza bildirimiCheck arıza lambası De arabada ikaz ışıkları clio gösterge işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambası focus 3 arıza lambası

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

araba çalışırken vitese geçmiyor

Golf Sarı

yag yakan araba uzun yola gider mi dacia gösterge anlamları volvo s60 motor arıza lambası neden yanar fren lambası neden yanar abs devre dışı .

Araba Işıkları Anlamı

Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır termostat arıza lambası araba kilometre göstergesi golf 5 direksiyon arıza lambası a180 kırmızı Amortisör Takozu Arızası Nasıl Anlaşılır akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme clio hararet göstergesi akü işaretinin yanmasıAkü beyaz ışık Radar işaretiEl freni ikaz lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Yorum yapın