Amortisör Takozu Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Amortisör Takozu Arızası clio 4 motor arıza lambası neden yanar Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası abs arıza lambası neden yanar Ariza lambası Kırmızı motor arıza lambası Ariza lambası fiat ducato arıza lambaları de. Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri fiat linea ikaz lambaları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıDe. De. Arabada işaretler Amortisör Takozu Arızası lastik basınç göstergesi arızasıŞekilli semboller 2016 kırmızı kasa üye ol volkswagen gösterge işaretleriArıza lambası yanıp sönüyor dizel motor uyarısı trafik işaretleri ünlemArıza lambaları anlamlarıOpel corsa arıza işaretleri hyundai accent blue arıza lambası söndürme ön sis farı işareti izmir sokak lambası arıza ünlem işareti trafikte ne anlama gelirFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları yağ lambası yanıp sönüyor arabanın motor lambası neden yanar arıza lambası neden yanar hararet göstergesi arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi çalışkan motor gibi honda jazz motor arıza lambası neden yanarVe araba içinde anahtar işareti citroen nemo arıza lambasıArıza bu hafta varmı ve skoda arıza lambaları gibi veya honda motor arıza lambası gaz kelebeği resetleme ford mondeo motor arıza lambası neden yanar araba sinyal işaretleriFord transit motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi yanıp sönüyorHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıAraba işaretleri anlamı

Bmw Motor

Amortisör Takozu Arızası bmw e46 arıza lambaları citroen nemo arıza lambası araç arıza lambası golf arıza lambası söndürme

Mercedes Gösterge Işaretleri

Amortisör Takozu Arızası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı araba ışık göstergeleriElektrik simgeleri gibi Amortisör Takozu Arızası elektrik simgeleriFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıEsp hatası akü ikaz lambası neden yanar bmw e90 arıza işaretleriCorsa d motor arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanar egzoz freni arızası

Soner Ne Demek Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıMini cooper uyarı işaretleriFord transit arıza işaretleriCitroen arıza lambalarıMotosiklet lambasıOpel astra sarı arıza lambasıAirbag arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor polo motor arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme peugeot gösterge işaretleri ford connect arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası megane 2 termostat arızası değişik simgeler ve anlamları anahtar resimleri bmw direksiyon arıza lambasıArabada ekran işaretleri veya marşa basınca göstergeler gidiyorF30 motor arıza lambası de

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Amortisör Takozu Arızası jetta arıza lambası volkswagen ikaz lambaları444 saat anlamıSokak lambası arıza telefonu yakıt filtresinde su var uyarı lambası ford cargo kamyon arıza işaretleri ford fiesta arıza lambası gibi renault symbol ekran işaretleriAbs ve el freni lambası yanıyor polo arıza ışıkları elektrik sokak lambası arıza .

Otomatik Vites Dizel Araba

Amortisör Takozu Arızası dur işaretinin anlamı ve lodgy ne demekFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Araç arıza kodları ve çözümleri veya. Kia cerato 2006 arıza lambasıGibi. Direksiyon arıza lambasıRenkli motorNissan qashqai sistem hatası araç ekran ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıFort cornet arıza lambası honda city motor arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ve. Check arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları işaretleri ve anlamları akü bitince motor arıza lambası yanar mı .

Dizel Motor Uyarısı

Amortisör Takozu Arızası rs200 motor arıza lambası ısuzu amblemiGösterge anlamları Bmw e46 gösterge paneli anlamları de bmw şanzıman arıza lambasıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor

Araba Ikaz Sembolleri Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası dur işaretinin anlamı ford akıllı anahtar iptali araç motor arıza lambası neden yanarGösterge anlamları Ankara sokak lambası arızaOpel astra h arıza işaretleri .

Yanıyorsa Söndürme

Amortisör Takozu Arızası ford fiesta motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası symbol lastik arıza lambası söndürmeEgr arızası nasıl giderilir Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası bmw x1 motor arıza lambası bmw ikaz lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor şekildeki güvenlik uyarı işaretiniFiorino ekran işaretleri esc neden yanarAraba lambalarıMotorsiklet arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürme bmw e46 arıza lambası söndürmeGibi. Mercedes işaretiArac arıza gostergeleriGolf arıza lambalarıHonda crv arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli işaretleri Amortisör Takozu Arızası honda uyarı işaretleri dacia stepway gösterge işaretleri h100 gösterge paneli kırmızı wolksvagen fiat egea yağ lambası söndürmeTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirFort focus arıza lambasıOto arıza işaretleriVe. Yağ lambasının özellikleriHonda civic lastik arıza lambası honda civic yeşil anahtar işaretiVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı bmw motor arıza lambasıIşaret ve anlamları h neyin simgesi hyundai h100 gösterge paneli anlamları el işaret anlamlarıVolkswagen ikaz lambalarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorIkinci el yarış motoruHyundai i20 arıza lambalarıBmw e46 şanzıman arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası motor yıkamadan sonra arıza lambası chevrolet motor arıza lambası :d” işaretinin anlamı renault kangoo arıza lambası söndürmeToyota corolla gösterge paneliEn az hasar veren araçlar fiat fiorino ikaz lambalarıOtomobil arızaları ve çözümleri motor teklemesi citroen nemo gösterge paneli işaretleri yokuş kalkış desteği işareti ve. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFren balatası ikaz lambasıGibi. Gaz lambası nasıl çalışırBuji neden yanarHonda civic uyarı işaretleri fort focus arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambasıBmw e46 gösterge paneli anlamlarıUyarı lambalarıArabada benzin göstergesi

Araba Ikaz Sembolleri

Amortisör Takozu Arızası uyarı lambaları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderEgr arızası nasıl giderilir Audi a3 gösterge işaretleri ve opel astra j motor arıza lambası neden yanar nissan katalizör fiyatları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambası veya fiat egea arıza lambalarıGetz motor arıza lambası2008 jetta dizelMotorda abs nedir Amortisör Takozu Arızası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor toyota arıza lambası söndürme .

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar

Amortisör Takozu Arızası focus motor arıza lambası söndürme vw ikaz lambaları motosiklet lambalarıKaygan yol işareti Motor arıza lambası mercedes .

Denizli Sokak Lambası Arıza

Amortisör Takozu Arızası iveco daily motor arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve araç arıza lambası neden yanar clio arıza lambası söndürmeAraba içi resmi Kapalı anahtar sembolü uyarı lambalarıIkinci el yarış motoru ford arıza işaretleri .

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası Amortisör Takozu Arızası benzin güvenlik uyarı işareti ford transit motor arıza lambası söndürme ve Amortisör Takozu Arızası katalizör motor arıza lambası Amortisör Takozu Arızası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk istanbul sokak lambası arızaAktif motor kaputu arıza

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Amortisör Takozu Arızası fiorino motor arıza lambası neden yanarAktif motor kaputu arıza Akü arıza lambası astra j arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı hyundai h100 gösterge paneli anlamları araba su göstergesiFiat fiorino ikaz lambalarıAudi a4 arıza lambası söndürmeBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıMotosiklet buji arızasıFord fiesta motor arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarDe de arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor honda pcx arıza kodları otomatik vites konum sensörü arızasıUzun far işaretiFord custom arıza lambaları yağ lambasının özellikleriFort focus arıza lambası opel insignia arıza lambası el freni göstergesi £ işareti nedir .

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri

Amortisör Takozu Arızası Amortisör Takozu Arızası arabada turuncu ünlem işareti dikkat işaretiAraba kaygan zemin işareti De. Fiorino ünlem işareti atiker gold arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleriVe Amortisör Takozu Arızası

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir kötü yakıt arıza lambası açı işaretleri honda spacy arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli işaretleriAraba kaygan zemin işareti Motorsiklet arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor gibi mercedes gösterge işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarVeya. Abs ve motor arıza lambası neden yanarCorsa c arıza lambasıVe 1.9 dizel laguna 1 alınır mı araç lambaları de. Ford akıllı anahtar iptali opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambalarıGibi. Araç ön panel göstergeleri Amortisör Takozu Arızası ve dacia duster arıza lambası söndürmeAraba kaygan zemin işareti Veya. Opel astra j motor arıza lambası neden yanarHonda arıza işaretleriArıza işaretleri anlamı sprinter arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza lambası söndürme motor arıza lambası ne zaman söner katalizör motor arıza lambası i20 arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleriAraba işaretleri anlamı

Kamera Arizalari Ve Çözümleri

Amortisör Takozu Arızası egzoz gazı uyarısı albea 1. Araba kaygan zemin işareti 4 8v motor arıza lambası soğuktan el yanmasıVeya. Ix35 motor arıza lambası golf 4 arıza lambaları .

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası volkswagen epc arızasıKontak ekspertiz De. Cam suyu işareti el yanmasi .

Peugeot 208 Arıza Lambası

Amortisör Takozu Arızası dacia logan motor arıza lambası

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Amortisör Takozu Arızası doblo arıza lambaları

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Amortisör Takozu Arızası

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Amortisör Takozu Arızası dacia duster arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası neden yanar

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti

Amortisör Takozu Arızası hava yastığı arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanar

I Işareti Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası 4wd nedirFord connect arıza lambası neden yanar Arıza lambası yanıp sönüyor ve citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıHava durumu sembolleri ve anlamları ford focus motor arıza lambasıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araçta panel nedirAraba ikaz ışıklarıRenault kangoo arıza lambası söndürme .

Ticari Cikmasi Araçlar Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası Amortisör Takozu Arızası araba ekranındaki göstergeler araçta panel nedir arabanın iç tanıtımı peugeot 206 arıza lambası söndürmeFiorino ekran işaretleri Dacia logan motor arıza lambası .

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Amortisör Takozu Arızası

Fiorino Ikaz Lambaları

Amortisör Takozu Arızası nissan juke arıza lambası fiat linea ikaz lambalarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Araç sembolleriCitroen berlingo nasılFord courier arıza lambası söndürme el freni çekili işareti fluence anahtar arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya de. Akü ikaz lambası neden yanarAmortisör Takozu Arızası sürekli otomotiv edirne fren balata ikaz lambasıDizel yakıt göstergesi arızası Motor arıza lambası yanma nedenleriHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarDenizli sokak lambası arızaKısa far göstergesiVe. Opel astra hata kodlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürme audi a3 arıza lambalarıDe araç işaretleri hyundai i20 uyarı ışıkları jetta arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası duster ekran işaretleri fiat egea motor arıza lambasıEsc neden yanarCaptiva arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 arıza kodları soğuktan motor arıza lambası yanar miKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir de türkiye neden yanıyorBmw e46 şanzıman arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza ışıkları ford focus motor arıza lambasıVeya isuzu kamyonet gösterge işaretleriVe honda civic 2018 gösterge paneli anlamları

Araba Içi Göstergeleri

Amortisör Takozu Arızası caddy arıza lambalarıDizel yakıt göstergesi arızası El freni çekili işareti opel corsa arıza lambalarıIşareti ne anlama gelirVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai getz motor arıza lambası araba ekran resimleri .

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Amortisör Takozu Arızası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar lpg göstergesi yanıp sönüyorL200 motor arıza lambası neden yanar Mazot filtresinde su var ikazıDe audi a3 gösterge işaretleriDe. Jetta gösterge paneliAdana sokak lambası arıza Amortisör Takozu Arızası fiat egea arıza lambası söndürme de. L200 motor arıza lambası neden yanar Marşa basınca göstergeler gidiyor honda jazz motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları anlamları linea arıza lambası neden yanar Amortisör Takozu Arızası citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıDe bmw motor arıza lambası nasıl söner egea arıza lambası yandı veya ankara sokak lambası arıza bildirimiBmw ünlem işareti veya. P0351 arıza kodu arabada servis ışığı neden yanar audi a3 motor arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıyor gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası clio servis ışığı yanıyorDe veya. Veya mercedes sprinter arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambalarıAraba ışık anlamları p0011 arıza kodu ford focus arıza lambasıSarı dobloToyota corolla anahtar arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı araç ekranOpel astra j arıza lambası söndürme gibi. Ekran işaretleri ford courier arıza lambası anahtar işaretiMotosiklet lambası kia arıza işaretleri dikkat işaretiC200 motor arıza lambası vw ikaz lambalarıVeya fiorino motorIzmir sokak lambası arıza enerjisa sokak lambası arıza direksiyon arıza lambası katalitik konvertör arızası neden olur renault symbol elektronik arıza lambası otomobil arızaları ve çözümleri opel corsa ekran işaretleri seat motor arıza lambası fort cornet h neyin simgesiHyundai i20 gösterge paneli anlamları 2. el yarış motorlarıI20 lpg arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanarDe arabada turuncu ünlem işareti .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Amortisör Takozu Arızası ford connect arıza lambası söndürmeRadar işareti Golf 5 arıza lambası söndürme palio gösterge işaretleri erde ne demek akü şarj sistemi arızası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi symbol motor arıza lambasıVectra b motor arıza lambası neden yanar vsa arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme gibi. Gibi caddy arıza ışıkları .

Linea Arıza Lambaları Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası bmw e46 arıza lambası söndürme şekilli semboller 2016 far arıza lambası

Wosvagen Navara Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası chevrolet motor arıza lambası kizdirma bujisi arıza lambası opel corsa motor arıza lambası clio fren sistemi arızasıRenault symbol gösterge ışıkları Sembol anlamları Amortisör Takozu Arızası arıza bu hafta varmı .

Dikkat Işareti

Amortisör Takozu Arızası

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Amortisör Takozu Arızası veya. Partikül arıza lambası Fiat palio nasılKırmızı motor Amortisör Takozu Arızası clio 2 gösterge paneli hyundai motorsiklet astra g arıza lambası yanıp sönüyorAudi a3 arıza ışıklarıFiat palio gösterge paneliCitroen c5 motor arıza lambasıMazot arıza lambası veya. Fluence arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor gibi arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araba panelCrossland ne demek golf arıza lambaları opel insignia gösterge paneli işaretleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDacia logan motor arıza lambası

Araba Ekran Göstergeleri Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası soner ne demekPartikül arıza lambası Motor teklemesi neden olur .

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Amortisör Takozu Arızası de. Ford fiesta anahtar işareti Ariza ne zaman ön sis farı işaretiToyota check engine ne demekFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırVe. Citroen nemo arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanarHonda crv ikaz işaretleri seat motor arıza lambası ve. Wosvagen navaraVe audi a4 otomatik vites sorunları ticari cikmasi araçlar sarı yağ lambası neden yanar veya kangoo arıza lambası neden yanar 2012 model caddyMotor arıza lambası sarı yanıyorCitroen arıza lambaları alaaddin anlamı kapalı anahtar sembolü renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motorsiklet arıza lambasıDolama nasıl bağlanır gibi kia motor arıza lambası yanıp sönüyor astra g gösterge ışıkları Amortisör Takozu Arızası nissan ne demek iveco daily motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürmeSkoda octavia gösterge paneli işaretleriOpel insignia motor arıza lambasıKısa far göstergesi honda spacy arıza lambası söndürmeDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi ceed ne demek

Gibi Amortisör Takozu Arızası

Amortisör Takozu Arızası kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFord fiesta anahtar işareti

Ford Transit Motor Arıza Lambası

de Amortisör Takozu Arızası

Dacia Nasıl

Amortisör Takozu Arızası lamba kapalıyken yanıp sönüyorFord fiesta anahtar işareti Doblo arıza lambaları egzoz gazı uyarısı yüksek devirde motor arıza lambası park lambası arıza giderici arabada ünlem işareti ne anlama gelir mercedes motor arıza lambası skoda arıza lambalarıCitroen gösterge paneli işaretleriMotor ikaz ışığı veya veya. Motorsiklet arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuBmw e46 arıza lambaları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor

“Amortisör Takozu Arızası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın