Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır tofaş gösterge paneli anlamları Citroen c3 hararet göstergesi2 el motosiklet motoru Ariza lambası 2020 ford transit arıza lambaları Ariza lambası araba panelindeki işaretlerAraç arıza lambası yanıp sönüyor duster arıza lambalarıTrafik ışıkları ve anlamları resimli scania arıza göstergeleri uyarı işareti nedir fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarFiat punto ikaz lambaları anlamları1.9 dizel laguna 1 alınır mı ampul anlamıIkaz ışıkları anlamları sokak lambası arıza numarası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAmortisör Arızası Nasıl Anlaşılır kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor astra h arıza lambasıAraba akü işareti

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır fiat doblo ikaz lambaları de araç gösterge ışıkları ve anlamları volkswagen caddy arıza lambasıAraba akü işareti Arabanın hız göstergesi çalışmıyor lambda işaretiAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir megane 1 gösterge paneli işaretleri honda civic arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortası otomatik vites arıza lambası yanıyorSarı ikaz işaretinin anlamı nedir* işareti .

Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır at resimli araba Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır lastik ikaz ışığı

Alfa Nedemek

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır clio mavi ışık 2006 toyota corolla 1. Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider 4 d 4d terra yorum havada duran gece lambasıDoblo motor arıza lambası söndürme volkswagen polo ikaz lambalarıLinea arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorLambda sembolüOpel astra göstergeleri anlamlarıAdblue lambası yanıyor mercedes doblo clio 3 arıza lambası söndürme egzos emisyon arıza lambası Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır veya. Veya arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderIsuzu kamyon gösterge işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambasıBmw motor arıza lambasıFren balatası aşınma uyarısıWosvagen caddy direksiyon arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası ünlemli motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve isimleri dsg arıza lambası gibi araba ekranındaki göstergeler ariza neden finalFiat linea gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları üçgen içinde çarpı işaretiNissan arıza kodları de. Focus arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası söndürme Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorMercedes vito arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası fiatOpel vectra c kasa arıza lambası lastik basınç sensörü arızasıDacia gösterge paneli işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıHyundai accent arıza lambaları bmw arıza işaretleri mercedes gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiDörtlü ikaz lambası işareti (!) ne anlama gelirAraç kaputunda neler bulunur fiat albea nasılPark lambası arıza giderici kızdırma bujisi ve motor arıza lambası kia arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeFord custom arıza lambaları

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır esp arıza lambası neden yanar bmw arıza lambasıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır gibi adblue lambası yanıyor araçlarda motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri adblue arıza lambası söndürme sarı motor arıza lambası neden yanarAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Megane 2 arızaları araç ekran işaretleri gibi.

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes axor arıza işaretleri ford focus motor arıza lambası yanıyor passat gösterge paneli anlamlarıIbre ne demek P0011 arıza kodu azalmış soğutma suyu arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamlarıOpel astra ikaz lambalarıPolo motor arıza lambası neden yanar vw polo motor arıza lambası chevrolet captiva arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası renkleriRenault clio mavi ışık ve. De. Doblo gösterge işaretleriKia rio motor arıza lambasıFord focus arıza işaretleri araba lambaları araba marka simgeleri fiorino renkleri de opel corsa d arıza lambası söndürme ve peugeot partner gösterge paneliFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Marşa basınca göstergeler gidiyor araçlarda ariza işaretleri fiesta arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme 0225 alan kodu

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır de. Ibre ne demek De dacia gösterge paneli işaretleriAccent blue motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası renault 19 europa gögüsLpg li araçta motor arıza lambasıHyundai sembolü .

Lastik Bakımı

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır range rover motor değişimi passat b8 motor arıza lambası neden yanarLastik uyarı işareti Megane 3 motor arıza lambası ve courier arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir ford focus arıza lambası yanıp sönüyor opel motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Astra Arıza Lambası

de Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır araba ikaz lambaları anlamlarıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Arıza bu hafta var mıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü oto arıza lambaları motor arıza lambası ünlem işareti ford focus arıza lambası söndürmeSinyalli araba polo motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambaları brc lpg motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıGibi Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır ve. E90 arıza lambaları araba rezistans nedirHonda crv motor arıza lambası dacia gösterge anlamlarıDacia gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiOpel astra f arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanarDe golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya.

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai i20 gösterge paneli

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarJetta ekran gostergeleri Motor lambasiFiat albea nasılMercedes i20 .

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır toyota arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası Bmw e46 arıza lambaları ford tourneo arıza lambaları de ford fiesta şanzıman arıza lambasıAkü işaretinin yanması dacia dokker arıza lambası söndürme ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası tiggo arıza lambasıFord courier ikaz lambalarıQashqai bilinmeyen özellikleri

Stop Arıza Lambası Neden Yanar Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır nissan arıza kodları motor gösterge işaretleri peugeot 207 arıza lambası ford transit arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambası Araç ekranMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır egea uyarı ışıkları uyari işaretleri dolama nasıl bağlanırFiat punto airbag arıza lambası egea amerikan park arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar crafter motor arıza lambası neden yanar araba lambalarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorVolvo arıza işaretleri Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır 2020 ford transit arıza lambalarıGibi

Caddy Gösterge Işaretleri Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır de de ve. Ford mondeo motor arıza lambası 4wd lock ne demek aracın yağ lambası yanıp sönüyor Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır lastik basınç sensörü arızasıAraç ikaz ışıkları anlamları de audi arıza işaretleri anlamları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar honda toyota astra motor veya Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır arabada motor ışığıRenault 19 europa gögüsAriza bu hafta yok muRenault 19 europa gögüsUzun yolda motor arıza lambası gibi. Yolda radar nasıl anlaşılır dacia gösterge anlamları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları emniyet kemeri ne işe yararRange rover motor değişimi arabada yağ lambası neden yanar abs işareti terios motor arıza lambasıTelefon simge işaretleriAmortisör Arızası Nasıl Anlaşılır fiat egea gösterge paneli işaretleri doblo ikaz lambaları astra g arıza lambasıGösterge paneli

Sarı Lamba Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır işaretler ve anlamlarıGösterge paneli Ford dizel motor arıza lambası neden yanar fiat albea nasıl arıza lambası yanıp sönüyor1.9 dizel laguna 1 alınır mı honda fd6 motor arıza lambası sprinter gösterge işaretleriScania amblemi anlamı neden nedir de hız göstergesi arızası fiyatlarıHonda cr v gösterge paneli işaretleriArabanın renk kodunu öğrenmeOpel vectra motor arıza lambası Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır de.

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır duster ikaz ışıkları anahtar resimleriArabada motor ışığı Arabam com polo eksoz arıza lambası emisyon arıza lambasıArabanın arıza lambası neden yanar araçlarda motor arıza lambası neden yanar motorsiklet arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür benzinli su motoru arızaları kırmızı araba resmiHyundai accent 1.3 gls nasıl honda pcx arıza lambası motosiklet amblemleri dacia dokker arıza lambası söndürmeDacia dokker ekran işaretleri veya arıza lambası muayeneden geçer mi araç ikaz göstergeleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme clio mavi ışıkArıza traktör gösterge paneli işaretleriSeat leon motor arıza lambasıAraç arıza lambası ünlem işaretiJetta ekran gostergeleri .

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır duster ikaz ışıklarıSymbol ekran işaretleri Toyota ekran işaretleriKırmızı motorAudi a3 gösterge paneli işaretleri emniyet kemeri ne işe yararDe. Gibi. Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası ve. Skoda fabia arıza lambaları anlamları max motor ve. Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor motor arızası aracı tamir ettirinizP0016 arıza kodu lastik işareti araç gösterge işaretleri anlamları epc ve motor arıza lambasıKayseri sokak lambası arızaEgr valfi motor arıza lambasıSymbol ekran işaretleriArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli teker arıza lambası su kemeri ne işe yarar golf 5 gösterge paneli gibi. Dizel şahin araç ekran

Veya Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır veya motor arıza lambası neden yanar dizelSymbol ekran işaretleri Honda civic arıza kodları connect arıza lambası söndürmeAraba içinde anahtar işaretiNissan direksiyonFord connect gösterge paneli arizasi fort cornet arıza lambasıVe. Jetta ön ısıtma arıza lambasıVeya passat nasılPeugeot 301 hararet göstergesi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar asr nedir araba motor yağ basıncı ikaz ışığıDacia gösterge paneli x işareti anlamı araba motor isimleri doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıCitroen c2 nasılI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHararet yapan araba neden çalışmaz fiat linea arıza lambaları araç içi işaretler 0225 alan kodu citroen motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası

Veya Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır araba lambaları focus 1 arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası sarı yanıyorSymbol ekran işaretleri Ve kaygan yol işareti motor arızaKaygan zemin işareti arabaP1300 arıza koduPeugeot arıza işaretleri dizel yakıt göstergesi arızası iveco daily motor arıza lambası söndürme araba motor arıza lambası neden yanarGibi opel corsa ekran işaretleri

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır connect arıza lambası söndürmeSymbol ekran işaretleri Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir hyundai accent blue arıza lambası söndürme audi arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli işaretleri fiat egea motor arıza lambası söndürme bmw lift işaretiHyundai accent blue arıza lambası söndürmeDe veya ve otomatik araba motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası anlamlarıOpel astra lpg arıza lambasıPassat motor arıza lambası veya. Vectra b motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası fiorino arıza lambası söndürme .

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır motosiklet lambaları araba işaretleri anlamıArabadaki göstergeler resimli Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları audi a180 bmw e90 arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürmeDe gibi peugeot partner 2001 gösterge paneli arabada servis ışığı neden yanarGösterge lambaları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiNissan juke kaydırma bmw ünlem işareti araba kilometre göstergesiHonda civic fb7 motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar çarpı trafik levhası kötü yakıt motor arıza lambası

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır golf 5 arıza lambası araç akü lambası neden yanarArabadaki göstergeler resimli Dizel şahin veya. Bmw e90 şanzıman arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası .

Renault Gosterge Simgeleri

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Bmw x3 4×4 arıza lambası Gibi Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır araç ikaz ışıkları anlamları gibi. Bmw x3 4×4 arıza lambası Araba göstergeleri ve anlamları duster lastik arıza lambası söndürme golf mü a3 mü

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır caddy motor arıza lambası neden yanarBmw x3 4×4 arıza lambası Aracın kaputunda neler bulunur gözlük amblemleri arabanın arıza lambası neden yanar citroen c2 nasıl fiat doblo ekran işaretleriFiat egea anahtar işaretiAraba uyarı lambaları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar scania amblemi anlamıVe

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır araçta anahtar işareti golf 5 gösterge paneli

Trafikte Carpi Isareti Nedir Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır veya oto arıza işaretleri hyundai accent admire arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır konya sokak lambası arıza telefon numarası ford focus lpg motor arıza lambası

Ve Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır renault clio gösterge paneli işaretleri kizdirma bujisi arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir adblue arızasıBmw x3 4×4 arıza lambası Katalizör arızası belirtileriDe. Uzun yolda motor arıza lambası

Arızası

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır renault 19 europa gögüs honda civic bütün arıza lambası neden yanarBmw x3 4×4 arıza lambası De ford transit arıza lambası neden yanarGibi. Ford courier ikaz lambaları doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları .

Hyundai Ikaz Lambaları

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır tepee ne demek opel corsa arıza kodları araba içinde anahtar işareti caddy arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası Citroen xsara motor arıza lambası hyundai accent 1.3 gls nasıl akü ışığı yanıp sönüyor abs arıza lambası neden yanar araba ekranındaki göstergeler boxer motor nedir neyi gösterir araba işaretleri anlamıFord transit arıza lambaları doblo ekran işaretleri sis işaretiVe. Ve opel vectra c kasa arıza lambası fiesta aydın isıtma bujisi arıza lambasıVolkswagen navara .

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır kapalı anahtar sembolü dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambaları ve anlamları albea 1. Gösterge lambaları 4 8v motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir arabada yanan ışıkların anlamı vectra b motor arıza lambası neden yanar arabanın ekranındaki işaretler citroen motor arıza lambası ve astra j motor arıza lambasıAlbea nasıl ve

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır aracımın motor arıza lambası yanıyorGösterge lambaları De.

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır motor ışığı yanıyor araba motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Paneli Değiştirme

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır stop işaretiDoblo motor arıza lambası söndürme Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar saat içindeki göstergeler nelerdir gibi accent blue motor arıza lambası ford arıza lambası söndürme * işareti eca kombi arıza lambası yanıyorAraba içinde anahtar işaretiPark nissan 2 elOpel astra g gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilirNissan micra gösterge paneli işaretleriAkü şarj sistemi arızası motor arıza lambası kırmızı yanıyorFocus arıza lambalarıArıza lambası neden yanarDenizli sokak lambası arızaHonda civic arıza lambası fiat albea motor arıza lambasıIkaz ışıkları anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAraba akü işareti veya. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılır bmw arızaları toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıArabada sarı kar işareti kemer anlamıHyundai accent hava akış sensörü arızası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı twingo arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyorVolkswagen polo ikaz lambaları arabada ünlem işareti ne anlama gelir ford motor arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolü de. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor veya golf 6 arıza lambası söndürmeDe mercedes sprinter arıza lambaları anlamları £ işareti nedir Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır * işaretiFord courier motor arıza lambası

Egea Arıza Işıkları

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır 3008 arıza lambasıDoblo motor arıza lambası söndürme Nissan direksiyon de. Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme veya skoda superb arıza lambası söndürmeFiesta arıza lambası egea motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası neden yanıp sönerArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıCitroen c3 arıza lambasıMondeo motor arıza lambası

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır dacia stepway arıza işaretleriDoblo motor arıza lambası söndürme Megane 2 arızalarıLastik işareti

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır nissan qashqai kırmızı arıza lambasıDoblo motor arıza lambası söndürme

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai accent motor arıza lambası veya. Doblo motor arıza lambası söndürme Kia sportage ikaz lambaları anlamlarıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları hyundai accent era gösterge paneli anlamları araç uyarı işaretleri zaman motor gibi de. Astra g arıza lambası honda toyota astra motorAlbea gösterge paneliPunto motor arıza lambası neden yanar mercedes axor arıza işaretleri de. Check arıza lambası opel corsa direksiyon arıza lambası lastik uyarı işareti açı işaretleri emniyet kemeri ne işe yarar de honda fd6 motor arıza lambasıArac ikaz lambalari araçta akü lambası neden yanar Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır araba motor arıza lambası neden yanar ve arıza gösterge işaretleri x işareti anlamıAmortisör Arızası Nasıl Anlaşılır motor yağ arıza lambası maf sensörü iptali bmw e90 arıza lambalarıUyarı sembolleri ve isimleri Symbol ekran işaretleri arıza işaretleri arabaDe chevrolet kalos motor arıza lambasıAraba motoru resmi mercedes motor arıza lambası .

At Resimli Araba

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır golf 5 arıza lambalarıRenault clio gösterge paneli işaretleri

0225 Alan Kodu

Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır motor yagi basinci az uyarisi ikaz ışıkları anlamlarıRenault clio gösterge paneli işaretleri Abs lambası söndürme clio enjektör arızası nasıl anlaşılır dikkat işaretleriOpel corsa anahtar işareti peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıVe. Motor lambasiDacia dokker arıza lambası söndürme opel enjoy 1.2 motor arıza lambası Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır dolama nasıl bağlanırLpg motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretlerAkü şarj sistemi arızası kia sportage gösterge işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürmeHyundai simgesi şekildeki güvenlik uyarı linea gösterge ışıkları anlamlarıFiat doblo yağ lambası söndürme 1.9 dizel laguna 1 alınır mıVeya Amortisör Arızası Nasıl Anlaşılır renault ikaz lambalarıKilit işareti ne anlama gelir ışık resimleriGösterge ve çeşitleri ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor .

Yorum yapın