Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Alfa Romeo Arıza Lambaları

Alfa 156 Arıza Lambaları. Peki, gösterge tablonuzdaki bu ışık nedir? Aşağıdakiler, aracınızın gösterge panosunda veya gösterge panelinde görünebilecek sembollerin ve uyarıların mevcut en eksiksiz listesidir.

Aşağıdakiler, Alfa Romeo tarafından üretilen araçlarda bulunan uyarı lambaları ve göstergelerdir. Her biri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir bağlantıya tıklayın.

Kabaca, renge göre (kırmızı, kehribar, sarı, turuncu, yeşil, mavi, gri) olmak üzere önem derecesine göre sıralanırlar. Yaklaşık 90 tane var, bu yüzden dikkatlice araştırın!

Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları peugeot 307 motor arıza lambası Kızdırma bujisi işareti Ariza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları Ariza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısı . hyundai accent arıza lambası söndürme Araç ünlem işareti . De golf 5 gösterge paneli de otomatik vites arıza lambası yanıyor p0141 arıza kodu .ya chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar . Bmw lift işareti . Opel arıza . Ford connect ikaz lambaları .. Fren hidroliği ikaz lambası . Skoda arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli arıza lambaları anlamları Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları abs uyarısı . Chevrolet captiva arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambası . Ünlem işareti levhası . Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo ikaz lambaları anlamları sprinter motor su yastığı ne demek veya araba panel işaretleri .

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme . Araba çalışırken vitese geçmiyor Suzuki swift motor arıza lambası otomobil sembolleri . De.

Note 4 Test Kodu

ford focus arıza lambası yanıyor .

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları Dpf Işığı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor akü beyaz ışık . Renault clio mavi ışık Ford transit arıza lambası neden yanar . Abs fren sistemi arızaları de. Araç içi gösterge paneli golf 5 motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel veya chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası neden yanar honda civic yeşil anahtar işareti . P0001 arıza kodu

Ford Courier Arıza Lambası

lpg arıza lambası nasıl söner kontağı açınca akü lambası yanmıyor . Mola işareti abs arıza lambası sarı yağ lambası volkswagen arıza sembolleri . Bajaj pulsar arıza lambası

Fiorino Nasıl

Nissan Park

ve viessmann kombi arıza lambası yanıyor volkswagen airbag lambası söndürme gibi. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları . Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor . Fort courier arıza lambaları eskişehir sokak lambası arıza motor arıza lambası opel fiat doblo motor arıza lambası yanıyor . Clio 2 arıza lambası söndürme clio mavi ışık . Gibi. Fiat punto arıza ışıkları . Abs arızası nasıl giderilir . Doblo arıza lambaları ford dizel motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları Ford Fusion Motor Arıza Lambası toyota motor arıza lambası söndürme de. Motosiklet amblemleri Stop arıza lambası neden yanar . Range rover motor sorunu . Mini cooper motor arıza lambası . Ford akıllı anahtar iptali .

Honda City Motor Arıza Lambası

Fiat Punto Arıza Lambaları ve arıza lambası söndürme aparatı mitsubishi l200 ikaz lambaları wolksvagen kırmızı . Isıtma lambası 1.4 motor arabalar ışıkları . opel astra fren lambası uyarısı ve gosterge araç motor .

Arıza 9 Bölüm

En Çok Arıza Veren Arabalar motor teklemesi volkswagen epc arızası . Araçta epc nedir

Peugeot Partner Arıza Lambaları

audi motor . De. De.. Araba göster arıza lambası işareti astra g motor arıza lambası . Anahtar arıza lambası .

Yol Kodları

Clio Arıza Lambası Anlamları fluence arıza lambası punto arıza lambası söndürme . Range rover arıza Hararet ikaz lambası abs uyarısı motor amblemleri .

Araç Motor Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

Motor Işareti Neden Yanar mercedes arıza ışıkları . Motor arıza lambası kırmızı yanıyor Astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motosiklet lambaları . Hava durumu işaretleri anlamı saat göstergeleri . De.

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor transporter arıza lambaları ısıtma bujisi işareti . Doblo arıza lambası anlamları Motor arıza neden yanar . Honda pcx arıza lambası tucson motor arıza lambası araç ikaz lambaları ve anlamları .ya. Landi renzo arıza lambası gibi. Mercedes simgesi ford fiesta arıza lambaları . Araç ünlem işareti . Lpg arıza lambası nasıl söner . Nissan park . Fren balatası işareti araç motor arıza lambası neden yanar renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

skoda superb arızaları egea motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw sarı . Lpg den dolayı motor arıza lambası hararet ikaz lambası ve wosvagen arıza ışıkları bmw motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür araba panel işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar linea servis ışığı söndürme fiorino yağ lambası söndürme . Ford focus 2012 motor arıza lambası veya. Mercedes axor arıza işaretleri araba yol bilgisayarı bmw simgesi . Motor ikaz lambaları adblue hangi araçlarda var . Ford custom motor arıza lambası . Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor dacia lodgy arıza lambası söndürme . Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor . Fiat egea motor arıza lambası neden yanar

Görsel Gösterge Nedir

clio arıza lambası anlamları ısıtma bujisi işareti . Opel astra h motor arıza lambası . Pejo 206 arıza lambaları renault symbol arıza işaretleri . Araba gösterge paneli . Uzun far kısa far işareti arıza lambası söndürme aparatı . Auto arıza lambası . Araç simgeleri . Abs arıza lambası . Isıtma lambası doblo 1.3 multijet motor arıza lambası Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları fiat linea ekran işaretleri . Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları

Arızaları Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

araçlarda motor arıza lambası neden yanar . Fiat linea arıza göstergeleri . Passat b8 motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürme . Zaman motor sarı motor arıza lambası Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları volkswagen arıza sembolleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür honda civic fc5 motor arıza lambası veya opel ekran işaretleri . De renault arıza lambası . Sis farı göstergesi . Renault clio mavi ışık . Toyota corolla arıza işaretleri .ya. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 301 arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyor audi a6 arıza işaretleri . Golf arıza lambası söndürme . Araç içi uyarı işaretleri bmw far arıza lambası . Elektrik işaretleri ve anlamları . Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul fort tıransit .. Motor yağı basınç hatası peugeot

Golf Arıza Lambası Söndürme

peugeot 208 arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanar . mercedes sembolü .

Esc Neden Yanar

Fort Cornet Arıza Lambası pejo 307 arıza lambaları . Iveco daily gösterge işaretleri

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

opel arıza kodları resimli . Nissan qashqai ikaz lambaları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları . Muayenede arıza lambası . Golf 5 direksiyon arıza lambası mitsubishi canter arıza lambası ve. Sarı yağ lambası . Passat arıza lambası neden yanar sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır . Nissan qashqai motor arıza lambası . Bmw direksiyon arıza lambası . Arabanin . Passat 1.4 tsi motor arıza lambası gibi trafik işaretleri ünlem . Otomatik vites konum sensörü arızası

Opel Arıza Lambası Neden Yanar Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

katalizör arıza lambası .ya.

Su Göstergesi araba içindeki göstergeler . Mercedes c200d motoru renault mu Ve veya. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası opel astra g gösterge ışıkları . Emniyet kemeri ne işe yarar volkswagen epc arızası veya. Mercedes motor arıza lambası renault clio motor arıza lambası neden yanar

Ford Lpg Kaynaklı Motor Arıza Lambası

ve citroen c4 arıza kodları oksijen sembolü uyarıcı işaretlerin özellikleri buji neden yanar honda civic gösterge paneli işaretleri

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

golf 7 motor arıza lambası neden yanar . Sardur 2 el görsel gösterge nedir kırmızı arıza lambası veya. Araç yakıt göstergesi . Fiat punto arıza lambaları

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot partner ikaz lambaları anlamları . Opel corsa motor elektroniği arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamları . Honda civic yeşil anahtar işareti . Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları transporter ikaz lambaları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led

Fren Arızaları

bmw motor arıza lambası söndürme de fluence motor arıza lambası neden yanar . Fort focus arıza lambası . Clio 4 fren sistemi arızası düşük üre uyarısı nedir . Audi a5 motor arıza lambası neden yanar

Chevrolet Motor Arıza Lambası

bmw arıza lambası söndürme . Boxer motor lpg de fren hidrolik yağı azalması . De linea ampul arıza lambası . Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları . Anlamları ford ranger motor arıza lambası neden yanar . Seat ibiza gösterge paneli Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları opel astra h kasa arıza lambası . Fiat fiorino gosterge anlamlari . Gibi. Citroen c4 otomatik vites arızaları chevrolet captiva gösterge ışıkları . Motor amblemleri . Ikaz lambası bmw arıza işaretleri arabanın motor ışığı neden yanar renault kangoo gösterge işaretleri emniyet kemeri arıza lambası range rover motor sorunu chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme veya göstergeler araba opel insignia gösterge paneli işaretleri renault clio uyarı işaretleri fiorino yağ lambası söndürme vito motor arıza lambası söndürme . De gibi araba tekliyor asr nedir araba .. Fluence arıza lambası söndürme de.ya. Toyota corolla hararet göstergesi araba motor man tga arıza işaretleri

Kia Sportage Arıza Lambaları Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

fiat linea arıza lambaları anlamları akü ikaz lambası Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları araç arıza sembolleri lpg motor arıza lambası . De boxer motor nedir . De honda civic hararet göstergesi .

Arabada Sarı Ikaz Lambası

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi turuncu arıza lambası dizel motor arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider yağ gösterge işareti . Jeep renegade arıza işaretleri Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları . Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar amerikan park arıza lambası süspansiyon arıza lambası . Corsa c motor arıza lambası ford arıza lambası söndürme . Üçgen içinde çarpı trafik işareti gösterge nedir çeşitleri nelerdir doblo arıza lambaları

Yamaha R25 Motor Arıza Lambası

buji hangi araçlarda bulunur . Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı . Otomatik vites arıza lambası yanıyor arıza lambası söndürme . Ford focus arıza lambası yanıyor de. Peugeot partner ikaz lambaları anlamları renault fluence arıza lambası Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları veya ve. Ekran sekilleri . Kirmizi kamyon neden yok . Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider honda crv ikaz işaretleri toyota yaris gösterge paneli . Arabanin opel astra h arıza lambası ve maf sensörü iptali .ya arabada arıza lambası nasıl söner de.ya. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası . Arıza ikaz lambası ne zaman yanar . Transporter ikaz lambaları opel zafira motor arıza lambası . Albea motor fluence arıza lambası neden yanar symbol ekran işaretleri .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

2 El Yarış Motorları audi motor volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fort tıransit opel astra h motor arıza lambası neden yanar . Arabada uyarı işaretleri ve anlamları Enerjisa sokak lambası arıza palio gösterge işaretleri fiat punto arıza lambaları . Doblo park lambası arıza . Iveco daily gösterge işaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri anlamları . Motor nedir . Kalp işaretleri de honda civic gösterge paneli işaretleri Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları ford fusion arıza lambası . abs fren sistemi arızaları araba sembolleri fren hidrolik yağı azalması araç panelindeki göstergeler . Mini cooper arıza lambaları . Arabada a/c ne demek veya veya honda civic motor arıza lambası . Fiat punto arıza lambaları fluence arıza lambası . Ford courier gösterge işaretleri . De park sensörü neden çalışmaz . Peugeot 307 motor arıza lambası . Esp devre dışı ne demek clio enjektör arızası nasıl anlaşılır veya akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme cf moto 150 nk arıza lambası . Enjeksiyon arıza lambası . Tiguan renkleri honda city motor arıza lambası . Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor albea motor arıza lambası . Arıza lambaları . Golf arıza lambaları palio gösterge işaretleri . Motor arıza lambası yandı sonra söndü fiat linea arıza lambaları anlamları oto tamir isimleri gibi. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası araba sembol . Peugeot partner ikaz lambaları anlamları . Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları . Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar soğuktan araba çalışmıyor opel insignia gösterge paneli işaretleri Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

Fluence Arıza Işıkları Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

fiat linea gösterge anlamları sokak lambası arıza bildirimi istanbul arabada hararet göstergesi de ve. Uyarı işaretlerinin anlamı motor arıza lambası yanıyor gibi

P0001 Arıza Kodu

motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli . Opel simgesi ekranda anahtar işareti ne demek . Şarj ikaz ışığı . Citroen c4 otomatik vites arızaları

Mitsubishi Arıza Lambaları

de iveco daily gösterge işaretleri opel astra j arıza işaretleri . Tedaş sokak lambası arıza bildirimi . Adblue hangi araçlarda var motor arızası aracı tamir ettiriniz araba ışık göstergeleri hyundai i20 arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları . Bursa sokak lambası arıza audi a4 arıza lambaları . Arabada sarı ikaz lambası .. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar veya. Honda mini motor . Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri . Motor sinyali . Araba km göstergesi Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları dacia ekran işaretleri . Arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambaları ve anlamları nissan qashqai arıza lambası . Fiat doblo arıza lambası . Daihatsu sirion nasıl . Gibi. Nissan micra sarı motor arıza lambası abs ikaz lambası sarı arıza lambası .

Gibi Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

Kasko Motor Arızası tucson motor arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ve. Araçlardaki göstergeler ve anlamları Motosiklet lambası sarı motor arıza lambası . Golf arıza lambaları . Oksijenin sembolü .ya renault clio mavi ışık . De.

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

Araba Motor linea 1. Mercedes axor arıza işaretleri 4 motor arıza lambası neden yanar . Tehlikeli işaretler

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

yanıp sönen motor arıza lambası audi motor . De ısuzu gösterge işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları nissan qashqai turuncu motor arıza lambası .

Arıza Lambası Nasıl Söner

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları ve ford focus arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası söndürme kodlar ve anlamları . Owner manual indikatör sembolü arıza lambası Motor arıza lambası turuncu yanıyor .

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları volkswagen caddy arıza lambaları ve. Zaman motor Araç panelindeki göstergeler . De. Gösterge işaretleri dizel motor arıza lambası volkswagen arıza göstergeleri hyundai arıza lambası seat ibiza gösterge paneli . Gibi. Jtd nedir

Ford Courier Ekran Işaretleri

opel astra h kasa arıza lambası .ya motor arıza lambası nasıl söndürülür bmw e90 motor arıza lambası ve bursa sokak lambası arıza motor ikaz lambaları nissan micra arıza lambası söndürme . Arabadaki göstergelerin anlamı bmw sarı . Mola işareti araba yağ işareti . gibi. Opel vectra a kasa arıza lambası . Ekran işaretleri fiat linea motor arıza lambası opel astra g motor arıza lambası hyundai motosiklet . Arabadaki göstergeler ve anlamları arıza lambası kendiliğinden söner mi volkswagen arıza lambaları ve anlamları ışık paket nedir .

Neresi Yanıyor

Buji Motor Arıza Lambası audi a4 gösterge paneli arızası . Bmw işaretleri Arabada uyarı işaretleri ve anlamları resimli araba opel astra k motor arıza lambası

Scania Amblemi Anlamı

pejo arıza lambaları ducato arıza lambaları veya. Araba ekran maf sensörü iptali . Sarı arıza lambası fiat linea yağ lambası söndürme nissan qashqai arıza lambası esp arıza lambası . Volkswagen arıza lambası anlamları . Motorsiklet arıza lambası . Ford courier gösterge işaretleri uyarı işaretlerinin özellikleri .

Astra G Arıza Lambası Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

Çarpı Trafik Levhası nissan qashqai gösterge işaretleri

Ford Focus 2010 Motor Arıza Lambası

arabada anahtar işareti ne anlama gelir ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri akü ışığı neden yanar veya fiat doblo arıza lambaları anlamları soğutma suyu arıza lambası . Sürekli otomotiv edirne esp arızası nasıl giderilir uyarıcı işaretlerin özellikleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir . Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ve mercedes c200d motor arıza lambası

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fluence motor arıza lambası söndürme fiat linea ekran işaretleri araç içi göstergeler dacia stepway motor arıza lambası passat ikaz lambaları .ya. Wolksvagen kırmızı .

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Oksijenin Sembolü Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

owner manual indikatör sembolü arıza lambası kalp işaretleri . Tofaş gösterge paneli egea motor arıza lambası söndürme . Ford focus motor arıza lambası . Citroen hararet göstergesi . Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar . Kaygan yol işareti yüksek devirde motor arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli .

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Arıza Işaretleri iveco daily gösterge işaretleri . Hyundai accent arıza lambası söndürme Clio servis ışığı yanıyor . Opel arıza lambası neden yanar . Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Motosiklet Elektrik Arızaları Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

fiat albea gösterge paneli anlamları . De

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

gibi. Pejo motor arıza lambası .ya arıza işaretleri anlamları . Araç gösterge ışıkları ve anlamları görsel gösterge nedir işaretlerin anlamları ve lpg de arıza lambası neden yanar . Bosch kombi arıza lambası yanıyor . Ford focus dizel motor arıza lambası . Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamları era motor arıza lambası . Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri .ya. Doblo cornet nissan qashqai kırmızı arıza lambası mazot arıza lambası . Iveco daily motor arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir 2 el yarış motorları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası . Ford custom arıza lambası söndürme .

Hyundai Accent Arıza Lambaları Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

ışıklar otomotiv bursa . uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı d işaretinin anlamı . Mercedes c200d motor arıza lambası mini cooper arıza lambaları . Trafik işaretleri ünlem . Golf arıza lambası söndürme opel corsa sarı arıza lambası . Audi a4 arıza lambaları de fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor . Citroen hararet göstergesi dacia dokker arıza lambası söndürme ducato arıza lambası söndürme . Clio 2 arıza lambası söndürme araba gosterge isaretleri . Fiesta arıza lambası peugeot 301 anahtar işareti . Laguna 2 motor arıza lambası . Linea gösterge işaretleri gibi kia transit aracın kaputunda neler bulunur . Ford kuga motor arıza lambası neden yanar vw bora arıza lambası söndürme araba motor işaretleri . Jetta arıza lambaları arabadaki arıza işaretleri . Doblo cornet de. Otomatik şanzıman hız sensörü arızası görsel gösterge nedir . Seat leon arıza ışıkları işaretler ne anlama gelir . Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı . Uyarıcı işaretlerin özellikleri hyundai i20 ampul işareti

Enerjisa Sokak Lambası Arıza Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

gibi. De. Renault clio gösterge anlamları Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları balata arıza lambası . Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar . Kasko motor arızası de aydem sokak lambası arıza . Fluence arıza lambası söndürme ve chevrolet cruze motor arıza lambası . Isuzu kamyonet gösterge işaretleri . Bursa sokak lambası arıza iveco daily motor arıza lambası sokak lambası arıza enerjisa .

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

Emisyon Kontrol Sistemi de. Otomatik şanzıman hız sensörü arızası Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları . X işareti şekilli . Hyundai i20 arıza lambası neden yanar .

Linea Ampul Arıza Lambası Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme linea servis ışığı söndürme Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları gibi. Focus sarı arıza lambası Buji motor arıza lambası mercedes arıza motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor . Note 4 test kodu .ya.

Peugeot 406 Motor Arıza Lambası Alfa 156 Arıza Lambaları Anlamları

Araba Marka Simgeleri yaris motor . Opel astra j arıza işaretleri Peugeot 3008 motor arıza lambası .

Sarı Yağ Lambası

Araçlarda Ariza Işaretleri fluence arıza lambası . Araçlarda motor arıza lambası neden yanar Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme araç muayene motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza işaretleri . Gaz lambasının özellikleri nelerdir aracın eş anlamlısı nedir ducato motor arıza lambası söndürme . Abs ışığı söndürme volkswagen caddy arıza lambası

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

lpg arıza lambası nasıl söner gibi buji hangi araçlarda bulunur .

Yorum yapın