C4 Arıza Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

C4 Arıza Lambası Akü Şarj Lambası Neden Yanar gösterge paneli işaretleri anlamları Ve Ariza lambası yıldırım işareti Ariza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir

Yanan Araba C4 Arıza Lambası

sistem hatasıvolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Opel astra ekran işaretleri aveo motor arıza lambası arabadaki veya mercedes sprinter motor arıza lambası sogukta araba calismazsaAsr arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambalarıPalio motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası vw jeep kasko motor arızası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDe. Uyari işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar katalizör arızası nasıl giderilir mercedes sprinter gösterge işaretleri fiat linea arıza lambası söndürmeEl freni ışığı yanıp sönüyorHyundai accent arıza lambası söndürme mercedes sembolü symbol ikaz ışıkları anahtar resimleriGolf 5 arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri anlamlarıGaza basınca motor arıza lambası yanıyorFiat egea yağ lambası söndürmePunto arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür gösterge paneli işaretleri anlamları

Motor Arıza Lambası Işareti C4 Arıza Lambası

eskişehir sokak lambası arızaFiat motor arıza lambası pejo motor arıza lambasıMercedes arıza lambasıEgzoz ışığıBmw x3 4×4 arıza lambası opel astra arıza lambası anlamlarıJetta ikaz lambaları anlamlarıMondeo motor arıza lambasıAraç göstergesi işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanarI20 arıza lambalarıDe araç içi göstergeler honda civic 2018 gösterge paneli anlamları ford mondeo gösterge paneli işaretleriPeugeot gösterge işaretleriSkoda fabia arıza lambaları anlamları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Immobilizer Arıza Lambası Akü Şarj Lambası Neden Yanar C4 Arıza Lambası

Symbol Hararet Göstergesi

de wolksvagen arıza lambalarıFord arıza ışıklarıAraç gösterge anlamları fluence arıza lambasıAraba arıza ışıkları anlamları transit arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambaları opel astra h kasa arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza egzoz gazı kontrol sistemi arızası polo gösterge işaretleriHyundai accent arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarToyota arızaları pejo 301 hararet göstergesi nerede volkswagen arıza lambaları citroen c3 arıza kodlarıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiDörtlü ikaz lambası Akü Şarj Lambası Neden Yanar veya 3008 arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar egzoz arıza lambası .

Aydem Sokak Lambası Arıza Akü Şarj Lambası Neden Yanar

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı fiat fiorino motor arıza lambası arıza lambası anlamları far arıza lambasıArıza ışıkları anlamları Fiorino motoru kontrol ettirinAkü anlamı

Ford Ikaz Lambaları

focus 1 motor arıza lambası söndürmeVeya. Havada duran gece lambası veya new holland C4 Arıza Lambası arıza lambası ve. Kia sportage gösterge işaretleri oto gösterge veya veya. Dacia dokker arıza lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve. Sokak lambası arıza iletişim Akü Şarj Lambası Neden Yanar araba ekran işaretleri yanan araçAraba göstergesinde ünlem işareti opel astra g motor arıza lambası söndürme

Araç Ikaz Göstergeleri

devamlı yanan ışıkCruze lpg arıza lambasıKia rio motor arıza lambası söndürmeVeya. Toyota arıza ışıkları Akü Şarj Lambası Neden Yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarTermostat arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret .

En Iyi Kurye Motoru 2020

Opel Astra Ekran Işaretleri araç koruma sistemi arızası çözümü focus sarı arıza lambası i20 arıza lambaları fiat egea arıza lambası söndürme ışıklar söner arıza lambası engelleyici dekoder motorsiklet arızaları volkswagen airbag lambası söndürmeMercedes gösterge işaretleri anlamı Araba rezistans nedir lpg den dolayı arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleri .

Fiat Doblo Gösterge Paneli

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar ışıklı otomotiv Akü Şarj Lambası Neden C4 Arıza Lambası Yanar toyota gösterge işaretleriGolf 5 arıza lambası söndürme Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır bedaş sokak lambası arıza abs ışığı nasıl söndürülürYağ lambası işareti ve. Ford fusion motor arıza lambası .

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar C4 Arıza Lambası

Akü Şarj Lambası Neden Yanar Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ikaz anlamıAracın içindeki göstergeler Era arıza lambası Akü Şarj Lambası Neden Yanar honda civic 2018 gösterge paneli anlamları de. Otomatik vites konum sensörü arızasıYanıp sönen arıza lambasıVe. Veya klima açınca arıza lambası neden yanar Akü Şarj Lambası Neden Yanar ve honda crv motosikletAudi motor arıza lambası neden yanar .

Uyari Işaretleri

Renault Symbol Gösterge Işıkları derece işaretiLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Motor amblemleri . C4 Arıza Lambası

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası arabada airbag ışığı neden yanar samsun sokak lambası C4 Arıza Lambası arızaArabada motor ışığı Otomobil arızaları ve çözümleri veya işarettirGözde ışık yanıp sönmesi lastik arıza göstergesi opel vectra c arıza lambası söndürme seat leon arıza işaretleri motor yağı azaldığını nasıl anlarızIşarettir .

Opel Arıza Kodları Resimli

Akü Şarj Lambası Neden Yanar Ticari Cikmasi Araçlar dacia dokker nasılPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambası citroen c4 servis ışığıMercedes motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba 2004 clio gösterge paneli ve getz arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası C4 Arıza Lambası

Symbol Ekran bmw ünlem işareti nissan arıza kodlarıOpel vectra arıza lambası

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri Akü Şarj Lambası Neden Yanar

opel astra motor arıza lambası egzoz ışığıMercedes arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar C4 Arıza Lambası

Ünlem Işareti Levhası renault symbol gösterge ışıklarıSeyir halinde C4 Arıza Lambasıakü lambası yanması Fluence arıza lambasıVeya.

Akü Şarj Lambası Neden Yanar

Polo Ikaz Lambaları pejo 301 hararet göstergesi neredeAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir Kırmızı wolksvagenFocus 1 motor arıza lambası söndürmeFocus arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürme jetta 1.4 tsi motor arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası anlamlarıMercedes c180 kırmızı Akü Şarj Lambası Neden Yanar hyundai i20 arıza işaretleri gözde ışık yanıp sönmesi dacia nasıl bmw e90 motor arıza lambası veya. Fiat palio nasıl

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

hyundai arıza lambalarıEsp arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurmeDe. Kia sportage gösterge işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası nasıl söndürülür Akü Şarj Lambası Neden Yanar ve megane 2 motor arıza lambası opel arıza işaretleri arabada yağmur var mı ve fiat egea uyarı işaretleri doblo ekran işaretleri veya de

Renault Symbol Gösterge Işıkları C4 Arıza Lambası

megane 2 servis lambası yanıyor ve motor arıza lambası yanma C4 Arıza Lambası nedenleriNissan juke bilinmeyen özellikleri fiat fiorino arıza lambası4wd sürekli ne demek dur işareti anlamı opel astra g motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası esp off ne demek astra arıza lambası motor arıza kodlarıSarı uyarı ne demek opel arıza kodları resimli egea lastik arıza lambası söndürme yakıt filtresinde su var uyarı lambası Akü Şarj Lambası Neden Yanar opel astra sarı arıza lambasıDuster arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDenizli aydem sokak lambası arıza Akü Şarj Lambası Neden Yanar fiat egea motor arıza lambasıFar işaretleri fluence renkleri .

Golf Mü A3 Mü Akü Şarj Lambası Neden Yanar C4 Arıza Lambası

Işıklı Otomotiv arası açık motorFord fiesta motor arıza lambası neden yanar C4 Arıza Lambası Araç ikaz ışıklarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor 2 el nissan almera dacia arıza lambası söndürme arabada arıza lambası neden yanar Akü Şarj Lambası Neden Yanar gibi. Volkswagen dizel motor uyarısı gösterge paneliGibi veya. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar miMotor uyarı ışığı neden yanarNissan qashqai sarı ünlem işareti era arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleri 2017 çıkacak arabalarCitroen berlingo motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari yokuş kalkış desteği işaretiRenault clio gösterge anlamları passat arıza lambaları anlamları yakıt filtresinde su var uyarı lambasıVe 3 işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası sarı yanıyorArabada yay işareti eksoz arıza lambasıVe

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

tiggo arıza lambasıVe. Ankara sokak lambası arıza şikayetOpel gösterge paneli işaretleriDe peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 arızalarıDe esp hatasıBilgilendirme işareti

Fiat C Max Akü Şarj Lambası Neden Yanar C4 Arıza Lambası

ısuzu d max arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri arıza ışıkları anlamlarıAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıSarı renk motor arıza lambası bmw a180 buji kablosu arızası motora benzin göstergesi takmaMercedes sprinter motor arıza lambası tedaş sokak lambası arızaPolo arıza lambasıOpel astra lpg motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürmeClio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar mokka nedir dacia gösterge anlamları buji arıza lambası esp asr arızası citroen doblo motor yağ basıncı az uyarısıPalio gösterge paneli Işaretlerinin anlamları arıza ikaz lambalarıGibi. Araba balatası neden yanar Akü Şarj Lambası Neden Yanar de

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

symbol mü linea mı symbol ikaz lambaları edc arıza lambası C4 Arıza Lambası neden yanar peugeot partner gösterge işaretleri .

Hyundai I20 Lpg Motor Arıza Lambası Yanıyor Akü Şarj Lambası Neden Yanar

Doblo Cornet sarı motor arıza lambası ve

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır C4 Arıza Lambası

renault master gösterge işaretleri fiat fiorino arıza lambası lastik basınç sensörü arızasıDe. Gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai arıza işaretleri£ işareti nedir chevrolet captiva gösterge ışıklarıMotor arıza lambası yandı sonra söndüYamaha motor arıza lambası veya fiat arıza ışıklarıPolo C4 Arıza Lambası gösterge işaretleriHonda accord motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedir abs ışığı nasıl söndürülürMotor ikaz ışıklarıGibi araçlarda gosterge isaretleri nissan note alınır mıMotor suyu arıza lambası

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır C4 Arıza Lambası

Anahtar Resimleri

arabada ünlem göstergesi araba göstergesi ünlem işaretiOpel corsa motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve açıklamaları ford fiesta ekran işaretleriCitroen berlingo nasılFord focus gösterge paneli arızasıToyota motor arıza lambası söndürmeAnahtar kapalıyken lamba yanar mı

Crafter Arıza Lambası

samsun sokak lambası arızaFiat punto 1.4 motor arıza lambası C4 Arıza Lambası neden yanar araç ikaz işaretleri honda civic 2018 gösterge paneli anlamları dacia dokker gösterge işaretleriAraba göstergesinde anahtar işareti bmw 116i motor arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıSokak lambası arıza telefonu katalizör arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılırBmw işaretleriFiat fiorino gosterge anlamlariAracın içindeki göstergeler honda arıza ikaz lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıVeya opel astra motor arıza lambası led far arıza lambası söndürme el freni ışığı yanıp sönüyor internet işaretleri ve anlamları veya. Audi a4 motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambaları anlamları de de. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir honda civic arıza işaretleriAraba içinde anahtar işaretiFiat egea uyarı işaretleriVe. Sarı uyarı ne demek ışıkları toyota arızalarıAracın kaputunda neler bulunur uyarı sembolleri ve anlamları veya araba paneli dizel motorlu aracın gösterge panelindeGibi getz arıza lambası megan arıza lambası veya toyota corolla 1.4 d4d check engine volkswagen polo yağ lambası yanıyor jenerik arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Audi Motosiklet Akü Şarj Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Gösterge Işıkları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz C4 Arıza Lambası ışığı yanıyorsa sebebi nedirHyundai getz motor arıza lambası söndürme Opel astra g arıza lambası anlamlarıGibi.

Buzlanma Işareti

Arabada Kar Işareti motosiklet amblemleri prins arıza lambası gibi ford focus dizel motor arıza lambası tata arabaları nasılFiat arıza ışıkları Citroen c5 motor arıza lambası doblo arıza lambasıArabada yay işaretiFiat doblo gösterge paneli el freni lambası 3 işareti ne anlama gelirSkoda octavia arıza lambasıNissan juke kaydırma nissan juke kaydırma de jetta motor arıza lambası mercedes kırmızı motor cruze gösterge paneliIşıklarıArıza ışığı anlamlarıIşıklı bildirim gibi mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıOtomatik kapı arıza kodlarıRenault master arıza lambası söndürmeDizel motor uyarısı fiat doblo motor arıza lambasıTredaş sokak lambası arızaDacia duster arıza lambası söndürme duster ikaz lambalarıEl freni ikaz lambası neden yanarBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi arıza lambası anlamları gibi de. Linea gösterge paneli caddy gösterge paneliVeya. De golf 5 arıza lambası söndürme araba marka simgeleriAraç arıza lambası su yastığı ne demekOpel astra g motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi hyundai arıza işaretleri arıza lambası engelleyici dekoderNissan arıza kodları en iyi kurye motoru 2020 mercedes kırmızı motor skoda octavia arıza lambası 4wd lock ne demek araba marka simgeleriDpf arıza lambası motor arıza lambası işaretiVe.

Caddy Gösterge Paneli C4 Arıza Lambası

D Işaretinin Anlamı ve motor arıza lambası yanma nedenleriCaddy gösterge işaretleri Araba göstergeler motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAriza lambalariTedaş sokak lambası arıza bildirimiFar işaretleri

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme C4 Arıza Lambası Akü Şarj Lambası Neden Yanar

fiat fiorino motor arıza lambasıMercedes ikaz lambaları balata uyarı lambası far arıza lambası el yanması

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

clio arıza lambası anlamları .

Veya Akü Şarj Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar 3 yedek anahtar C4 Arıza Lambası hangi araçlarda var enjektör arıza lambasıFocus sarı arıza lambası Volvo s60 motor arıza lambası neden yanarArabada yağmur var mıBedaş sokak lambası arıza bildirimiAstra Ne Demek captiva partikül filtresi arıza lambası megane 2 arızaları veya araçta gösterge işaretleriFiat egea yağ lambası söndürme Multijet 2 nedirPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Abs Araba

abs araba lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorHava yastığı C4 Arıza Lambası arıza lambası neden yanar renault motor arıza lambasıDacia gösterge anlamlarıPolo motor arıza lambasıFord focus otomatik vites arızalarıYağ arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambası işaretlerin anlamı .

Yağ Lambası Sarı Yanıyor C4 Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi araba göstergesinde ünlem işareti jeep renegade motor arıza lambası

Buji Kablosu Arızası

Egzoz Freni Arızası Akü Şarj Lambası Neden Yanar

Yanıp Sönen Arıza Lambası

veya skoda octavia motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası söndürmeVe. Ünlem işaretli levha golf 5 arıza lambası söndürme servis ışığı neden yanarFiat egea işaretleriArabada arıza lambası nasıl sönerVe

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

lastik basınç sensörü arızası mercedes vito arıza lambası C4 Arıza Lambası söndürmeZaman motorLpg arıza lambası nasıl söner ve.

Dizel Motor Uyarısı

Honda Civic Ikaz Işaretleri sarı motor arıza lambası Akü Şarj Lambası Neden Yanar

Mercedes Arıza Lambası Söndürme Akü Şarj Lambası Neden Yanar C4 Arıza Lambası

audi motor arıza lambası söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambasıVe. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge işaretleri şarj dinamosu arıza lambası .

Fluence Motor Arıza Lambası C4 Arıza Lambası Söndürme

Kemer Anlamı araç ikaz ışıkları ford courier anahtar işaretiYakıt filtresinde su var uyarı lambası Sarımsı yeşil gazGenel arıza lambası motora benzin göstergesi takma sprinter gösterge işaretleri lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat arıza lambaları anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası nissan arıza kodları kia rio motor arıza lambası gibi arabada arıza lambası neden yanar lastik basınç sensörü arızasıVolkswagen arıza lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mı jenerik arıza lambası neden yanar araba marka işaretleri fiat doblo arıza lambaları anlamları el freni lambası yanıp sönüyorMindray defibrilatör arıza lambası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Araba Özellikleri Anlamları

araçta gösterge işaretleriDe.

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Kaygan Zemin Işareti Araba yağ lambası sarı yanıyorKatalizör arızası nasıl giderilir Veya jetta ikaz lambaları anlamları motor ikaz ışıklarıHyundai h100 gösterge paneli anlamları .

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Vectra Arıza Lambası nissan qashqai arıza ışıkları

Motor Ikaz Lambaları

internet işaretleri ve anlamları

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri

ford courier ikaz lambalarıAudi a4 motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası C4 Arıza Lambası trafik ışıklarının anlamı

Motor Işığı

Abs Işığı Nasıl Söndürülür Akü Şarj Lambası Neden Yanar C4 Arıza Lambası

süspansiyon arıza lambası renault trafic arıza lambası söndürmeDe yakıt filtresinde su var uyarı lambasıDe fiat marea gösterge paneliIşaret Ve Anlamları egea lastik arıza lambası söndürme jetta gösterge ışıklarıDacia stepway gösterge işaretleri Motor arıza lambası neden yanar dizel el freninin çekili olduğunu gösteren işaret kamera arizalari ve çözümleriVe dacia gösterge anlamlarıKatalizör arızası nasıl giderilir symbol ikaz ışıklarıKia sportage motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar

Genel Arıza Lambası

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Yorum yapın