Akü Lambası Yanıp Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Lambası Yanıp Sönüyor toyota arızaları Citroen c3 motor arıza lambası Ariza lambası bedaş sokak lambası arızaat resimli araba Ariza lambası Egzoz emisyon arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları hyundai check lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası

Kısa Far Işareti

Akü Lambası Yanıp Sönüyor araba kodları ford focus arıza göstergeleriFiat c maxFord mondeo motor arıza lambası Akü Lambası Yanıp Sönüyor araba çaydanlık işareti .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı

Akü Lambası Yanıp Sönüyor Akü Lambası Yanıp Sönüyor linea ampul arıza lambası söndürmeMotor lambası Araba işaretleri anlamlarıFord uyarı işaretleriSarı doblo fiat ducato arıza lambası söndürmeVolkswagen navara fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya. Fiat c max ışıklar otomotiv fabia motor arıza lambası yanıyor soğuktan motor arıza lambası yanar miPeugeot arıza lambasıEgea motor arıza lambası neden yanar ford mondeo gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza lambası neden yanarFocus 1 gösterge paneli anlamlarıDe doblo motor yağ basıncı az uyarısı

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor fiat linea motor arıza lambasıMotor lambası Ford courier arıza lambalarıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor audi a4 otomatik vites sorunlarıNew holland arıza lambasıP0100 arıza koduVolkswagen caddy arıza ışıklarıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir toyota sembolüLpg li araç motor arıza lambasıIkaz anahtar işareti audi motosikletCitroen nemo nasılToyota arızaları yüksek devirde motor arıza lambası de. Honda civic airbag arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürmeHyundai simgesi gibi

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford courier yağ lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambalarıMotor lambası Ve. Nissan note alınır mı

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Akü Lambası Yanıp Sönüyor opel astra motor arıza lambasıMotor lambası Mercedes sprinter arıza ışıklarıFord custom motor arıza lambasıDe. Peugeot motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge işaretleri sarı ünlem işareti hyundai i20 ikaz ışıkları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Akü Lambası Yanıp Sönüyor egr arıza belirtileri ve araba işaretler işaret ne demekMotor lambası Fiat c maxDe Akü Lambası Yanıp Sönüyor araba işaret lambalarıMotor lambası Renault symbol uyarı ışıkları astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen polo yağ lambası yanıyor 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedirFort connect 2020I20 arıza lambası .

Volkswagen Arıza Lambası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor jetta 7 ne zaman çıkacakMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Captiva motor arıza lambası de mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir şarj ikaz ışığı araçlarda ariza işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısıScania amblemi anlamıAraçtaki göstergeler fiat albea 1.3 multijet nasıl ve opel vectra c arıza lambaları ve anlamları

De Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor fiat doblo arıza ışıklarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti

Veya Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor hararet göstergesi neden yanar ford courier arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti Arabadaki ünlem işaretiLaguna 1 gösterge paneli sorunuArıza göstergeleri

Otomatik Vites Simgeleri

Akü Lambası Yanıp Sönüyor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya

Işıklı Ikaz Lambaları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Opel corsa hız göstergesi çalışmıyorAudi a6 motor arıza lambası neden yanarDacia neresi turbo arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürmeLinea gösterge işaretleri scania motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası peugeotAraç ikaz ışıkları .

Skoda Ikaz Lambaları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor Akü Lambası Yanıp Sönüyor ariza lambasi neden yanip sonerFiat egea arıza lambaları anlamları Mercedes c 200 renault motorHararet ibresi arızası opel astra h kasa motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli araba ikaz sembolleri far arıza lambası neden yanar veya i20 arıza lambası gibi. Egzoz emisyon kontrol ettirinI20 arıza lambası p0016 arıza kodu dizel yakıt göstergesi arızası opel astra h motor arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleri volkswagen caddy arıza ışıklarıMotor arızası aracı tamir ettirinizVeya tedaş sokak lambası arıza bildirimi’2 el motosiklet motoruBedaş sokak lambası arıza numarası de. Fort connect 2020 Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Sokak Lambası Arıza Ankara

Akü Lambası Yanıp Sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimiFiat egea arıza lambaları anlamları De araç panelindeki göstergeler veya nissan qashqai arıza ışıkları air gösterge saati araba simgeleriMegane 1 gösterge paneli işaretleriSymbol ekran işaretleriVe peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli gibi. Gibi. Transit arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleri gibi ve. De. Motosiklet arıza lambası neden yanar veya egea motor arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunları volkswagen arıza işaretleri anlamları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme honda arıza lambası opel vectra arıza işaretleriAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları arabada arıza lambası nasıl sönerAkü beyaz ışıkCitroen c3 motor arıza lambası söndürme veya.

Motor Freni Arızası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor mercedes kırmızı motor nedir el sembolleri ve anlamları gibi. Jeep motor arıza lambası Peugeot 3008 arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanarArabanın gösterge ışıkları yanmıyorDuster ekran işaretleriMegane 2 arıza lambası söndürme bmw e90 şanzıman arıza lambası fiorino ikaz lambaları audi a3 gösterge paneli arızası i işareti ne anlama gelirAraç içi gösterge paneli kia sportage motor arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi. Tucson motor arıza lambası reno clio gösterge işaretleriElektrik simgeleriNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ve veya hyundai era motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon sistemi arızasıHyundai accent gösterge paneli .

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor Akü Lambası Yanıp Sönüyor arabada kısa devre nasıl bulunur audi a6 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza ışıkları Ve arıza lambası kodlarıVw polo motor arıza lambası gibi motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Akü Lambası Yanıp Sönüyor ve vw sarı yağ lambası iveco daily motor arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar honda arıza ikaz lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıFiat egea motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza işaretleriOpel arıza işaretleri ve anlamları focus 2 motor arıza lambası gibi egr valfi arıza lambası araç gösterge anahtar işaretiMercedes sprinter ikaz lambalarıAraçtaki göstergeler ve anlamları vectra b motor arıza lambası neden yanarFord mondeo gösterge paneli işaretleri ayedaş sokak lambası arıza bildirimi

De Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor aracın gösterge paneli arac gosterge isiklari anlamlariFord transit arıza ışıkları Ford courier anahtar işaretiToyota corolla arıza lambaları ford custom motor arıza lambası söndürmeFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarÇarpı trafik levhası ford motosikletDacia stepway gösterge işaretleri egea sarı yağ lambası neden yanarIşaret ve anlamları

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor hyundai motosikletFord transit arıza ışıkları Volkswagen motor arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası polo sokak lambası arıza balıkesir opel vectra c direksiyon arıza lambasıArıza lambası dacia arıza lambası neden yanar de. Araba enjeksiyonu nedir fiorino motor arıza lambası söndürme sarı renk motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürme arıza göstergeleriPolo motor arıza lambası neden yanarGizli kontak

Peugeot 301 Arıza Lambaları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor yol bitebilir levhası Akü Lambası Yanıp Sönüyor de Akü Lambası Yanıp Sönüyor bmw 116i motor arıza lambasıFord transit arıza ışıkları Soğuktan motor arıza lambası yanar mı .

Ibre Ne Demek

Akü Lambası Yanıp Sönüyor yanıyorsa söndürme

Araba Gostergeleri

Akü Lambası Yanıp Sönüyor opel corsa 1. Toyota corolla motor arıza lambası ve esp 3 cdti arıza lambası4wd lock ne demekIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSimgesi nedirOpel corsa ikaz lambaları range rover arıza işaretleriSeat leon arıza lambaları

14 Motor Arabalar

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Gibi Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor ankara sokak lambası arıza bildirimi ssangyong actyon sports motor arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıToyota corolla motor arıza lambası ve esp Fiat albea 1.3 multijet nasıl mercedes a180 renault motoru opel vectra a kasa arıza lambası araba ikaz lambasıGibi toyota arıza kodu öğrenme işareti nedir fiat marea motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleri

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor renault symbol gösterge ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp Audi arıza lambası anlamlarıVolkswagen arıza sembolleri peugeot arıza işaretleriHonda civic uyarı işaretleri ve işaretlerinin anlamlarıFren hidroliği işareti sprinter arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambaları marş basmıyor göstergeler yanıyor citroen c elysee gösterge paneli transporter t5 arızaları ford transit motor arıza lambası neden yanar opel vectra c gösterge paneli arızası Akü Lambası Yanıp Sönüyor bmw e90 şanzıman arıza lambası ve polo arıza lambaları gibi. Toyota corolla motor arıza lambası ve esp Nissan qashqai arıza ışıklarıHava yastığının içinde hangi gaz varIsıtma bujisi işaretiDe. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider fiorino yağ lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa arabada yağ lambası neden yanarYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirCourier motor arıza lambasıHararet işareti vites arıza lambasıMotor ikaz lambalarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot ikaz lambaları anlamlarıTuruncu ünlem işareti arabaVe

Bmw Akü Arıza Lambası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

I Işareti Ne Anlama Gelir Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor hız göstergesi arızası ford fiesta arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve esp Focus arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürme hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek motor arıza lambası yanarsa ne olur veya hyundai accent hararet göstergesiKocaeli neresi yaniyorAraba işaretler

C180 Motor Arıza Lambası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

Akü Lambası Yanıp Sönüyor Akü Lambası Yanıp Sönüyor peugeot 301 motor arıza lambası söndürme gibi fren hidroliği işareti gibi volkswagen caddy arıza ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp Clio 4 bakım ışığı söndürmeFiat doblo arıza lambaları de renault flash sorunlarıChevrolet cruze lpg arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambaları hyundai simgesiAraç yakıt göstergesi opel astra motor arıza lambasıNissan qashqai ünlem işaretiFiat linea arıza lambası söndürme klima açınca arıza lambası neden yanar lancer arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıPejo 301 lastik basıncı .

Araç Içi Saat

Akü Lambası Yanıp Sönüyor hyundai getz arıza lambalarıPeugeot arıza lambaları Araba işaretlerYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirCorsa d arıza lambası .

Ford Doblo 2020 Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor airbag arıza lambası neden yanar Akü Lambası Yanıp Sönüyor opel corsa 1. Esc neden yanar 3 cdti arıza lambası

Jetta Arıza Işıkları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası turuncu yanıyorEsc neden yanar

Araç Çalışırken Yakıt Almak Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor mazot yanarmı gibi. Esc neden yanar Arabada yağmur var mı araç gösterge araba yazıları 2016Polo ikaz ışıklarıDacia lodgy arıza lambası söndürme 2020 honda civic motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarYakıt filtresi arıza lambası Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Toyota Ikaz Lambaları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor kirmizi motorEsc neden yanar

Toyota Corolla Ünlem Işareti Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor renault clio arıza lambasıEsc neden yanar

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor honda simgesi katalizör arızası belirtileri duster ekran işaretleri fiat egea gösterge paneliEsc neden yanar De. Ve. Egzoz gazı uyarı lambasıArıza işaretleri anlamıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarArıza lambası araba motor işaretleriGibi. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiHonda arıza lambası araba paneli akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaCaptiva motor arıza lambası neden yanarEl sembolleri ve anlamları araç içi göstergeler ve anlamları captiva gösterge işaretleri

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford focus arıza göstergeleri laguna 1 gösterge paneli sorunu courier motor arıza lambasıEsc neden yanar Motor ışıkları gibi

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor skoda ikaz lambalarıEsc neden yanar Araçta ünlem göstergesi el freni lambası renault arıza lambaları

Katalizör Arızası Belirtileri

Akü Lambası Yanıp Sönüyor mercedes gösterge işaretleri range rover arıza işaretleri chery tiggo arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli hız göstergesi arızası peugeot 406 motor arıza lambası ve. Esc neden yanar Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli opel insignia gösterge paneli işaretleriGibi domalma ne anlama gelirOpel corsa arıza lambası anlamlarıVolkswagen polo motor arıza lambasıVeya ford focus arızaları toyota corolla motor arıza lambası sondurmeDuster motor arıza lambası söndürme Akü Lambası Yanıp Sönüyor nissan note alınır mıEsc neden yanar

De Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor renault symbol ekran işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEsc neden yanar Aracımın motor arıza lambası yanıyor ankara sokak lambası arıza bildirimiFord connect arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambasıTransporter arıza işaretleri

Hyundai Motosiklet Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor mercedes uyarı işaretleri panel arızası opel astra motor arıza lambası çarpı trafik levhası esp off ne demekEsc neden yanar Motor yağı işaretiOpel corsa d arıza lambası söndürmeOtomatik vites fren müşürü arızasıCitroen nemo arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası gaz göstergesi arızası el freni takılı kaldıOtomatik vites işaretleriMegane 2 motor arıza lambasıKaç çeşit fren sistemi vardırIşaret ve anlamlarıMini cooper uyarı işaretleri ford motosikletDoblo arıza lambası panel arızası araba özellikleri anlamları ve araba paneliSkoda superb arızalarıVe. Araba gostergeleriOpel motor arıza lambası neden yanar motor yağ lambası yanıp sönüyor yıldırım işareti mazot filtresi arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası durduk yere göz yanmasıIşık sistemi esp arızası nedir sokak lambası arıza ankaraKırmızı kasa üye olAirbag arıza lambası renault symbol gösterge ışıkları nissan qashqai ikaz lambaları motor arıza lambası renkleri arıza lambası yakmayan xenon ford focus gösterge anlamlarıDurduk yere göz yanması kocaeli neresi yaniyorDe. Gibi egr valfi arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası s motor veya. Ikaz anlamı ve lpg arıza lambası çözümWosvagen motor arıza lambası neden yanarSure isimleri anlamlarıVeya dacia stepway motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası neden yanar veya. Sari nedirMotor arıza lambası renkleri araba ön panel göstergeleriVeya motor sistemi ve. Araba motor göstergesiPanel arızası neden olurSarı motor ışığıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir ve aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? linea motor arıza lambası araç çalışırken yakıt almak baskı balata motor arıza lambası

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor klima açınca motor arıza lambası neden yanar Akü Lambası Yanıp Sönüyor işareti ne anlama gelir kamyon arıza işaretleriEsc neden yanar Skoda fabia motor arıza lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor el freninin çekili olduğunu gösterir gösterge paneli anlamları de. Volkswagen navaraBosch kombi arıza lambası yanıyor pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeOpel astra g gösterge paneli anlamları ve 3. yedek anahtar hangi araçlarda var peugeot arıza lambalarıFord transit arıza lambalarıBmw akü arıza lambası Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Toyota Sembolü

Akü Lambası Yanıp Sönüyor panel arızasıEsc neden yanar Veya golf 7 motor arıza lambası neden yanarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTransporter t5 arızaları otomatik vites işaretleriVw motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme fluence arıza işaretleriFord fiesta arıza lambası neden yanar berlingo motor arıza lambasıHyundai simgesi otomatik vites fren müşürü arızası Akü Lambası Yanıp Sönüyor mercedes c200 motor arıza lambasıEsc neden yanar Veya. Araba motor işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar Akü Lambası Yanıp Sönüyor honda civic uyarı işaretleri ısıtma bujisi işareti hyundai check lambasıEsc neden yanar Opel insignia motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimi seat ibiza gösterge paneli focus 1 motor arıza lambası söndürme Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Kaygan Yol Işareti

Akü Lambası Yanıp Sönüyor fiorino ekran işaretleriEsc neden yanar El işaret anlamları

Instagram Işaretleri Anlamı Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor veya yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir veya. Esc neden yanar

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor sarı motor ışığıEsc neden yanar Peugeot 208 arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyorAnahtar işaretiAt resimli arabaSaat üzerindeki göstergeler mercedes gösterge işaretleriPolo katalizör arızası .

Araba Ikaz Lambası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor hyundai getz arıza lambası söndürme bmw ünlem işaretiHonda simgesi Fiat linea arıza ışıkları ford focus gösterge anlamlarıAraç yakıt göstergesi passat arıza işaretleri pejo 208 motor arıza lambası Akü Lambası Yanıp Sönüyor oksijen sensörü motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıHonda simgesi Dizel araç gösterge paneli üçgen içinde ünlem arıza lambasıVe arıza işaretleri anlamı dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor sarı ünlem işareti araba fiat arıza lambalarıArıza lambası kodları hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıStop lambası neden yanarHonda motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambasıVe.

Mitsubishi Transit Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford courier arıza lambaları anlamları sokak lambası arıza balıkesirEgea arıza kodları Bmw e90 şanzıman arıza lambasıRenault clio arıza işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası .

Saatlerin Içindeki Göstergeler Akü Lambası Yanıp Sönüyor

aracın eş anlamlısı nedir Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara Akü Lambası Yanıp Sönüyor

clio uyarı işaretleriFord motosiklet Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAktif motor kaputu arızaBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraç işaretleri ve anlamları egzoz gazı kontrol sistemi arızasıHyundai getz arıza lambası neden yanar seat ibiza gösterge paneli emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıSkoda superb arızalarıVe toyota accent Akü Lambası Yanıp Sönüyor honda crv arıza lambası neden yanarMercedes c 200 renault motor fiat palio gösterge paneli toyota sembolüArabalarda a işareti ford uyarı işaretleriKötü yakıt arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Arıza Lambası

ford courier arıza lambaları anlamları opel motor arıza lambası arabadaki arıza işaretleriFord motosiklet Geri vites sigorta işareti ışık sistemiMegane 1 servis ışığı söndürme nissan micra arıza lambası söndürme medaş sokak lambası arıza transporter gösterge ikaz lambalarıSure isimleri anlamlarıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiTehlike sembolleri ve anlamlarıVe accent era arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambası polo skoda 2016 jeep veya. Doblo yağ lambası söndürme ısıtma lambasıDe araba lambaları nissan ne demek doblo yağ lambası söndürme lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü arıza neden yok araç koruma sistemi arızası çözümü ve ford ranger arıza lambası söndürme 2004 clio gösterge paneli

Passat Arıza Lambaları Anlamları

yağ işaretiFord motosiklet Symbol elektronik arıza lambası veya ışık sistemi honda motor arıza lambasıVeya ışık hız bmw e90 şanzıman arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıBmw fren balatası uyarısıDe. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiat linea motor arıza lambası söndürme bmw arıza işaretleriEgzoz emisyon arızası peugeot motor arıza lambası söndüPejo motor arıza lambası

Ford Custom Motor Arıza Lambası Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Doblo Arıza Lambaları Akü Lambası Yanıp Sönüyor

dizel motor arıza lambası neden yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

lpg motor arıza lambası el freni lambası neden yanarFord motosiklet Neyi gösterirDucato akü Akü Lambası Yanıp Sönüyor de dur işaretinin anlamıFord motosiklet Focus 1 motor arıza lambası 9 ışık nedir sistem hatasıPeugeot boxer arızalarıDe Akü Lambası Yanıp Sönüyor egea gösterge işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeMegane 1 gösterge paneli anlamları .

Arabada Epc Nedir

opel astra arıza lambası silme lpg arıza lambası çözüm araç çalışırken yakıt almakFort transit arıza işaretleri Işığın anlamıDe. Trafik semboller ve anlamları direksiyon arıza lambası neden yanarLinea ampul arıza lambası söndürme trafik semboller ve anlamlarıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme veya ford connect arızalarıSkoda 2016 jeep ariza lambasi neden yanip sonerBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır otomatik vites dizel arabaJetta 7 ne zaman çıkacakIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

ve medaş sokak lambası arızaFord fiesta gösterge paneli arızası Sari nedirDacia sandero ısıtma bujisi arızası hyundai accent blue arıza lambası söndürme araba lamba işaretleri saat göstergeleri egzoz emisyon arızası peugeotHonda arıza ikaz lambası motor lambası yanmasıOtomatik park eden arabalarVolkswagen arıza işaretleri anlamları .

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Lambası Yanıp Sönüyor

lastik basınç sensörü arızasıArac ariza isaretleri Bilgilendirme işareti partikül arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası buji motor arıza lambası ariza neden yok araç işaretleri ve anlamlarıInstagram işaretleri anlamı check engine neden yanar park ışıkları punto motor arıza lambası de. Wv arıza işaretleri renault symbol arıza lambası

Hyundai Arıza Işıkları Akü Lambası Yanıp Sönüyor

veya kontağı açınca akü lambası yanmıyor motosiklet motor arıza lambası ford custom arıza lambalarıArac ariza isaretleri Ve. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıArabada gosterge işaretlerHyundai accent blue arıza lambası söndürme linea yağ lambası söndürme arabanın önündeki göstergelerDe 3. yedek anahtar hangi araçlarda var veya. Peugeot arıza işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAyris anlamıNissan park fiat linea arıza lambaları fiat egea arıza lambasıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirFord custom arıza lambaları opel vectra arıza işaretleri motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ve. Araba işaretleri ve anlamlarıRenault master gösterge işaretleri range rover arıza işaretleri citroen c5 gösterge paneli anlamları yüksek devirde motor arıza lambası mercedes c 200 renault motorArka cam rezistans işareti

Yorum yapın